DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?

Ići dole 
+11
aldo raine
podbarac
Sibila_
MadamX
ZoxZoja
AstrinaKomsinica
Samouka
determinanta
Kijara-brm
Vangelis
Danubius
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Nov 07, 2009 1:00 am

Licemerje (hypocrisy) je jedna od najčešćih "pojava" u ljudskoj komunikaciji o čijim mnogobrojnim negativnim svojstvima će se skoro svi brzo složiti, o čijoj nepoželjnosti će skoro svi brzo glasati ZA, o čijim štetnim posledicama će skoro svi brzo imati sijaset "primera iz života", a zatim mirno nastaviti da je primenjuju u sopstvenom ponašanju, ne videvši u tome ama baš ništa čudno. To je takozvana "dvostruka licemerska petlja" u ljudskom ponašanju. I kad osuđujemo licemerje, dajemo sebi za pravo da budemo - licemerni.Jer , upravo to se dešava .

Suočeni smo sa ovom pojavom svaki dan ...da li odlučno prekinete tu farsu , i otvoreno kažete toj osobi kakva je-ili se i dalje nadate da niste žrtva licemerne igre?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Nov 07, 2009 7:10 am

Redovno meditiram o tome... wc
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Nov 07, 2009 7:21 am

Vangelis ::
Redovno meditiram o tome... [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja, redovno meditiram o tome... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Jan 08, 2010 1:20 am

Kako se kaže - "Napad je najbolja odbrana". To je osnovni način delovanja licemernih osoba. Vrlo često se na taj način mogu i prepoznati, pogotovu oni manje inteligentni. Moj prag tolerancije je prilično visok, ali kad se mora, najbolje je prekinuti svu tu farsu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Jan 08, 2010 1:25 am

Pa pustim da takva osoba misli da nije prepoznata i uzivam gledajuci kako ispada smjesna i jadna u svemu,bitno je samo prepoznati,onda se lako postavimo prema takvima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Jan 08, 2010 1:29 am

Prag tolerancije mi je jako visok.Ali kad sagledam mnogo toga danas.Pre sam ćutala,danas ne.Kažem šta mislim,jer ne volim dvoličnost,licemerje..i takve osobe kraj sebe..Pogotovo u ovom teškom vremenu,kad želim normalan život,a ne tuđe phizdarije.Još mi neko treba soliti more..
No licemernih osoba je bilo uvek/svuda i biće ih.samo trudim se maksimalno  maknuti  što mogu dalje od njih..Što najgore ima ih svuda.No smešne su i bedne..nek uživaju u svojim niskostima..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Feb 13, 2010 2:19 am

Janko ::
Kako se kaže - "Napad je najbolja odbrana". To je osnovni način delovanja licemernih osoba. Vrlo često se na taj način mogu i prepoznati, pogotovu oni manje inteligentni. Moj prag tolerancije je prilično visok, ali kad se mora, najbolje je prekinuti svu tu farsu.


Upravo tako. Licemer pokušava tebe , koji ga raskrinkaš proglasiti "ludim" I nije tako lako izaći na kraj sa licemernom osobom . Toliko sladi, laže , i maže , da zaista treba vremena da se čovek osvesti . Licemer je nekako kao ona zmija iz Raja .Obmota se ,klizi, i dok gledaš šarenilo kože , zaboraviš na otrovne zube. No kada se shvati -seći odmah , jer licemeru nista ne smeta da ti zabije nož u ledja , a za pola sata glumi kao da se ništa nije desilo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Feb 13, 2010 12:55 pm

Danubius ::
]Licemerje (hypocrisy) je jedna od najčešćih "pojava" u ljudskoj komunikaciji o čijim mnogobrojnim negativnim svojstvima će se skoro svi brzo složiti, o čijoj nepoželjnosti će skoro svi brzo glasati ZA, o čijim štetnim posledicama će skoro svi brzo imati sijaset "primera iz života", a zatim mirno nastaviti da je primenjuju u sopstvenom ponašanju, ne videvši u tome ama baš ništa čudno. To je takozvana "dvostruka licemerska petlja" u ljudskom ponašanju. I kad osuđujemo licemerje, dajemo sebi za pravo da budemo - licemerni.Jer , upravo to se dešava .

Budi ljubazan i objasni mi obojeni deo, daj konkretni primer. Hvala unapred. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPon Mar 15, 2010 11:16 pm

Kornelija ::
Danubius ::
]Licemerje (hypocrisy) je jedna od najčešćih "pojava" u ljudskoj komunikaciji o čijim mnogobrojnim negativnim svojstvima će se skoro svi brzo složiti, o čijoj nepoželjnosti će skoro svi brzo glasati ZA, o čijim štetnim posledicama će skoro svi brzo imati sijaset "primera iz života", a zatim mirno nastaviti da je primenjuju u sopstvenom ponašanju, ne videvši u tome ama baš ništa čudno. To je takozvana "dvostruka licemerska petlja" u ljudskom ponašanju. I kad osuđujemo licemerje, dajemo sebi za pravo da budemo - licemerni.Jer , upravo to se dešava .

Budi ljubazan i objasni mi obojeni deo, daj konkretni primer. Hvala unapred. [You must be registered and logged in to see this image.]
Vrlo jednostavno .
Recimo , neko se na forumu buni protiv spama , traži red , bla bla.......a upravo je ta osoba poznata po tome i za pet minuta će uraditi isto, hladno spamovati naveliko -bez obzira šta je pre toga na sav glas govorio protiv.
E , to je hipokrizija .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPon Mar 15, 2010 11:22 pm

Danubius ::

Vrlo jednostavno .
Recimo , neko se na forumu buni protiv spama , traži red , bla bla.......a upravo je ta osoba poznata po tome i za pet minuta će uraditi isto, hladno spamovati naveliko -bez obzira šta je pre toga na sav glas govorio protiv.
E , to je hipokrizija .


[You must be registered and logged in to see this image.] Tako je počevši od mene,pa na dalje.Istina da nema veće..
Ja priznala..:D
Ostali neće..Sad bombardovanje.. [You must be registered and logged in to see this image.] ..Ali toliko licemerja na jednom mestu... Za neverovati.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Mar 16, 2010 12:36 am

Da bih nekoga ocenila kao licemernog moram ga poznavati i svaki njegov komentar koji je potvrda te osobine, sasečem u startu. Ono što ne dopuštam sebi, još manje dozvoljavam drugima. Zato, iš bre od mene!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPon Maj 30, 2011 8:43 am

Astra ::
Pa pustim da takva osoba misli da nije prepoznata i uzivam gledajuci kako ispada smjesna i jadna u svemu,bitno je samo prepoznati,onda se lako postavimo prema takvima.

Izgleda da smo čitale istu Metodiku:)))) migg

Najbitnije je prepoznati!! Slažem se potpuno.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySre Dec 04, 2013 3:24 pm

Joj, nikako ga ne podnosim.
Naročito ne ono kad neko pokušava da mi se približi, da bi znao šta radim, mislim... Pravi se da je prijatelj, da me podržava, a onda koristi ukazano poverenje za svoje ciljeve!
To je i suština licemerja, zar ne?!

Zato, ne hvala, dok se sama ne uverim u iskrenost nečijeg prijateljstva, nema bliskosti samnom.
:)
Licemeri, dalje od mene, pliz...otrovna sam kad vas prepoznam :zubi3: 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySre Dec 04, 2013 10:46 pm

Danubius ::

Vrlo jednostavno .
Recimo , neko se na forumu buni protiv spama , traži red , bla bla.......a upravo je ta osoba poznata po tome i za pet minuta će uraditi isto, hladno spamovati naveliko -bez obzira šta je pre toga na sav glas govorio protiv.
E , to je hipokrizija .
Haloooooo, cita li ko ovo?! :pušač: :pušač: :pušač: :pušač: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Feb 22, 2014 11:05 pm

Nije tačno da se uvek na licemerje reaguje burno i sa gađenjem . 
Dokaz :

[You must be registered and logged in to see this image.]

I koja žena će da se naljuti ?  smehsmeh 
Lepo će da se nasmeši -i neće komentarisati .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Mar 01, 2014 2:38 pm

Danubius ::
Kornelija ::
Danubius ::
]Licemerje (hypocrisy) je jedna od najčešćih "pojava" u ljudskoj komunikaciji o čijim mnogobrojnim negativnim svojstvima će se skoro svi brzo složiti, o čijoj nepoželjnosti će skoro svi brzo glasati ZA, o čijim štetnim posledicama će skoro svi brzo imati sijaset "primera iz života", a zatim mirno nastaviti da je primenjuju u sopstvenom ponašanju, ne videvši u tome ama baš ništa čudno. To je takozvana "dvostruka licemerska petlja" u ljudskom ponašanju. I kad osuđujemo licemerje, dajemo sebi za pravo da budemo - licemerni.Jer , upravo to se dešava .  

Budi ljubazan i objasni mi obojeni deo, daj konkretni primer. Hvala unapred.  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vrlo jednostavno .
Recimo , neko se na forumu buni protiv spama , traži red , bla bla.......a upravo je ta osoba poznata po tome i za pet minuta će uraditi isto, hladno spamovati naveliko -bez obzira šta je pre toga na sav glas govorio protiv.
E , to je hipokrizija .

 trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

E sad ona moja uzrecica: FM! hahahahahahahahahahahahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Mar 01, 2014 3:49 pm

Hajde nemojte se sad svi praviti fini. Jesam licemerna sam kad moram i treba li me zbog tog streljati javno na trgu za primer drugima? Svi ali apsolutno svi su nekad bili licemerni više ili manje. Samo je pitanje ko će to sebi priznati. Meni ne mora. Nisam ni sudija ni dželat nikome. Samo je licemerno osuđivati druge zbog sitnih ljudskih slabosti koje svi imamo.

Kad neko pretera u licemerju to je već druga priča. Ti budu precrtani i na njih se ne troši vreme više. Ovi "slatka moja, cico, mico ..." a iza leđa te pljuju za njih imam onu staru narodnu PSI LAJU KARAVANI PROLAZE.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Nov 13, 2015 9:46 am

Svakodnevno se susrećemo sa licemerjem .Očiti primer -govor Premijera povodom "povećanja plata" . I nije on jedini ,cela naša "vladajuća elita" je toliko licemerna da je to uvredljivo za zdrav razum .
Jorgovanka Tabaković -Svima nam je teško (ima platu 6000 eu-osnovnu) 
Srđan Vebić -Ko nije zadovoljan u prosveti ,neka vrati "pomoć" (bednih 7000 )
I svi oni koji nama poručuju da "stežemo kajševe" dok se oni enormno bogate .  
To nervira ,ali ni izblizu ne nervira toliko(bar mene ) od onoga kada se sa licemerjem sretnem izbliza ,među svojim "okruženjem" . 
Sve mogu da iskuliram ,ali kada "vidim",ili slušam neku  "lažnu sveticu" ,e onda "prokuvam" .
Ništa ružnije i iritantnije od toga . 
Ako već nemaš svoje dostojanstvo ,ili samopoštovanje ,bar ne budi licemer .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Nov 13, 2015 10:00 am

Ja cu se ponoviti....bitno je prepoznati...ne biti slijep pored ociju...e onda moze da me ljubi,da kaci srca,da me voli,da mi se dodvorava....cak sam u stanju da vratim sve to jednako sa osmjehom i da dodam jos poneku njeznost....cisto da osjeti i ta osoba.....ne pridajem veliku vaznost da bih se sekirala zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Nov 28, 2015 11:31 am

Astra ::
Ja cu se ponoviti....bitno je prepoznati...ne biti slijep pored ociju...e onda moze da me ljubi,da kaci srca,da me voli,da mi se dodvorava....cak sam u stanju da vratim sve to jednako sa osmjehom i da dodam jos poneku njeznost....cisto da osjeti i ta osoba.....ne pridajem veliku vaznost da bih se sekirala zbog toga.
Navikao sam na licemerje ,okružuje nas ,i svakome od nas se desi da ispadne licemer ,ali......
Ne mogu da shvatim  osobe koje nekoga "ne podnose" ,ulože vreme i energiju da se taj "udalji" iz njihovog okruženja -a onda odu da mu  asskis
Da ne okolišam ....recimo ,neko traži da se neko drugi "udalji" odavde .Sistematski iznosi "razloge" ,sarkastično napada i tu osobu ,i onu koja ,po njegovom mišljenju" brani" .Danima ,nedeljama ,mesecima "radi na tome" .
Kada se to desi ,misliš -eto ,to je sad kraj .
Ali nije ....odeš na Facebook ,a onda vidiš da je ista ta osoba "najbolji prijatelj" upravo onome koga si po njegovoj želji "udaljio" ,da eto ...ne iritira njega svojim prisustvom . 
Ortak lajkuje ,afirmativno komentariše statuse i događaje iz privatnog života dotične ,ma jedan divan i dobronameran "net prijatelj" ,u najmanju ruku ? Još i mene pljuje kako sam "nepravedan" i "osion" ,te priziva "povratak" ,samo što peticiju ne organizuje ? 

Svaka čast ,za mene je to krajnje licemerje .

Ako se sa nekim ne slažeš iz bilo kog razloga ,a najviše ako ti neko ne prija kao osoba ,ne podržavaš njegove stavove ,i uveriš se da je lažov ,onda valjda možeš na fin način da prekineš svaki kontakt i komunikaciju ,to je valjda logično? 

Ne treba se svađati ,mrzeti svetiti ......

Niko od nas nije savršen ,ali toliko licemerje davno ne videh (a video sam i doživeo svašta za ove godine )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Nov 28, 2015 1:55 pm

Ja sam prekinula i FB kontakt sa jednom osobom odavde, koja više ne dolazi ovde. Sa liste "prijatelja" pre neki dan izbrisah još jednu osobu odavde. Mogu da kažem i nikove, nije mi problem.

Ali, sama sam licemerna jer sam pružila drugu šansu onoj "prijateljici " blogerki. Mislim da ću uskoro prekinuti tu farsu jer mi ne prija.

Priznajem da sam licemerna kada je ona u pitanju. Što se tiče svakodnevnog života, nisam licemerna i licemerne ljude sam izbacila iz svog života, i to mi veoma prija.

"Prijatelji" stavljam pod znacima navoda, jer ne volim tu reč na Fejsu.
Ne mogu svi da budu prijatelji. Šteta što ne postoji opcija
poznanici, bolja je.











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Dec 04, 2015 1:07 pm

O da, bila sam licemer jer nisam odmah licemeru s druge strane rekla da je upravo to... Ali, onda sam rekla, prekinula i stavila tačku.
Licemrje je opasna osobina, manipulativna. Što je osoba inteligentnija to lakše prikriva svoju hipokriziju, pod plaštom dobronamernosti, prijateljstva i bla bla... I da, može itekako da povredi.
Lukavost je sastavni deo licemerja...
Moj najveći problem je što ne mogu da se pretvaram da mi se neko dopada, ako to nije slučaj. Ne mogu da se pezim i mazim, ne mogu da tapšem po ramenu, ako to ne ide iz srca. ( U stvari, ne pezim se nikad, suviše je snishodljivo za moj ukus i opet na granici licemerja).
Ljude prihvatim, kad ih prihvatim,oberučke, dam šansu, ali kad alarmira onaj glasić intuicije, nešto mi ne da mira, dok ne budem načisto.
I, koliko god zvučalo grubo, kad me izigraju, jednostavno prezrem takve osobe. Nek im je na časti i na savesti!
Ja idem dalje svojim putem, još je toliko ljudi na ovom svetu koje mogu prigrliti brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Dec 10, 2015 9:56 pm

Sad će neko da kaže -nemoj brate i ovde "rijalitije" ,ali moram ....većeg licemerja niste videli . 
Elem ,kao "važi zabrana" emitovanja rijalitija pre 23 h ,jer je normalan deo javnosti ipak podigao glas. 
I Tv "Hepi" uradi sledeće : 
Ceo dan emituje "novonastale" različite emisije gde su ,o slučajnosti "voditelji" iz "Parova" (Parovizija,Upoznajte "parove" ....) ,ili su baš "gosti" ,ili ,čak i u ono malo ozbiljnih emisija ,kao što je "Ćirilica" ,Milomir Marića ,i tamo "gostuju" ,ili su bar u publici u kompletu . Eto ih čak i u reklamama -svaki ponešto "reklamira" ?
Od "jutarnjeg programa" -do zore "Parovi " u raznim kombinacijama ,24 h . 
A onda kao redovna emisija sa njima "Goli život" startuje u odobrenih 23 h ? smehsmeh  
Tako licemerno ismevanje odluke REM i Ministarstva kulture je vala, trebalo i smisliti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySre Sep 14, 2016 3:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


....a u sebi misliš -kud nisam imao bernardinca ,a ne ovu  šugavu čivavu .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Okt 07, 2016 7:28 am

Jednu od prepreka koje smetaju da se nauči umijeće postojanja čini i prepuštanje praznim, trivijalnim razgovorima.

Što to znači trivijalno? Doslovno – općepristupačno (od latinskog tri-via = točka gdje se susreću tri puta); obično označava plitkoću, izlizanost, nedostatak sposobnosti ili moralnih kvaliteta. Trivijalno bi se takođe moglo odrediti kao stav koji se dotiče samo površine pojava, a ne uzroka, niti dubljih slojeva; stav koji ne pravi razliku između onog što je suštinsko i onog što nije, ili koji se odlikuje sklonošću da obrne ovo dvoje. Uz to još možemo dodati da trivijalnost proizlazi iz učmalosti, ravnodušnosti, obamrlosti, ili iz vođenja brige o nečemu što nikako nije povezano sa središnjim čovjekovim zadatkom: da bude u potpunosti rođen.

(…) Koliko se milijardi razgovora ovih posljednjih godina vodilo o inflaciji, Vijetnamu, Bliskom istoku, izborima i tako dalje, i koliko su rijetko ti razgovori zalazili malo dublje od onog očiglednog – strogo pristrasnog stanovišta – da bi zašli u korijene i uzroke pojava o kojima se raspravljalo. Jednostavno da povjerujete kako su većini ljudi ratovi, zločini, skandali, pa čak i bolest nužni da bi imali o čemu razgovarati, odnosno razlog da međusobno komuniciraju, pa makar i u ravni trivijalnosti. Ali zaista, kad su ljudska bića pretvorena u potrošnu robu, kakvi njihovi razgovori i mogu biti nego trivijalni? Kad bi roba u samoposluzi mogla govoriti, zar ne bi pričala o kupcima, o trgovačkom osoblju, o vlastitim nadama da će biti prodana po visokoj ceni i razočarenju kad postane jasno da se uopće neće prodati?

Erih From

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 8:51 am

Ima jedna nenamerna hipokrizija koja je vrlo raširena a ne razmišljamo o njoj (važi za oba pola ,ali ću uzeti žene za primer ,pošto je "zgodnije ") 


Elem ...nema žene koja bi upotrebila (namerno) partnerovu četkicu za zube  (i ni muškarci nisu bolji )   


Jer je to jako fujjjjjjj.....bljak ........ grozno ,pomalo se kao i, gadimo ?  

(i ima tu logike ,pedantni naučnici su izračunali da na prosečnoj četkici ima desetak miliona bakterija ) 


Ali će se svaka žena jako rado ljubiti ,zar ne ?  :47:

Tu dolazi do razmene telesnih tečnosti ,pre svega ,pljuvačke itd . Procena je da u svačijoj usnoj duplji živi preko 300 vrsta bakterija u milionskom "tiražu" ,tako da običnim poljupcem ,a tek "francuskim" razmenimo ceo jedan ekosistem (poštedeću vas snimaka sa elektronskog mikroskopa ) ,ima ih kao u Hong Kongu na ulici  u podne .

Nadalje ...svaka prosečna žena nema problem da "primi u usta" i neke druge delove tela partnera ,zar ne ?(da ne preciziram  tongue ) Da se ne lažemo ,u tim trenucima sigurno ne razmišljamo o bakterijama .  :brdski2:  ( I da budem pravedan i precizan,u ovom slučaju su muškarci još ugroženiji ,jer su ženski polni organi  izuzetno pogodno tle ne samo za bakterije ,nego i za gljivice i sl )  

I niko ne obraća preveliku pažnju, niti oseća gađenje ,nego naprotiv ,uživa ,a sirota (partnerova)četkica za zube se doživljava  kao da vam je neko ponudio da operete zube četkom za wc ?  :948208144:

Tako da smo ,verovatno ,svi nenamerno ,praktično -licmerni ,u nekim slučajevima .  migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 7:23 pm

I niko ne obraća preveliku pažnju, niti oseća gađenje ,nego naprotiv ,uživa ,a sirota (partnerova)četkica za zube se doživljava  kao da vam je neko ponudio da operete zube četkom za wc ?  [You must be registered and logged in to see this image.]

-----------------------------------------
smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
jbg.ovo je post,kad te neko satera u ćošak i moraš da kažeš -a takoooo je.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 7:47 pm

Nema više ljubljenja , drknemo ga ko Bleki , popušimo sami sebi i mirna Bosna top88










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 7:53 pm

podbarac ::
Nema više ljubljenja , drknemo ga ko Bleki , popušimo sami sebi i mirna Bosna top88
Znači panika.Eto Dany uneo nemir.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 9:19 pm

Mislim da Šefa kači zakon po nekom paragrafu zbog širenja panike među narodom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 02, 2017 9:56 pm

Danubius ::
Astra ::
Ja cu se ponoviti....bitno je prepoznati...ne biti slijep pored ociju...e onda moze da me ljubi,da kaci srca,da me voli,da mi se dodvorava....cak sam u stanju da vratim sve to jednako sa osmjehom i da dodam jos poneku njeznost....cisto da osjeti i ta osoba.....ne pridajem veliku vaznost da bih se sekirala zbog toga.
Navikao sam na licemerje ,okružuje nas ,i svakome od nas se desi da ispadne licemer ,ali......
Ne mogu da shvatim  osobe koje nekoga "ne podnose" ,ulože vreme i energiju da se taj "udalji" iz njihovog okruženja -a onda odu da mu  asskis
Da ne okolišam ....recimo ,neko traži da se neko drugi "udalji" odavde .Sistematski iznosi "razloge" ,sarkastično napada i tu osobu ,i onu koja ,po njegovom mišljenju" brani" .Danima ,nedeljama ,mesecima "radi na tome" .
Kada se to desi ,misliš -eto ,to je sad kraj .
Ali nije ....odeš na Facebook ,a onda vidiš da je ista ta osoba "najbolji prijatelj" upravo onome koga si po njegovoj želji "udaljio" ,da eto ...ne iritira njega svojim prisustvom . 
Ortak lajkuje ,afirmativno komentariše statuse i događaje iz privatnog života dotične ,ma jedan divan i dobronameran "net prijatelj" ,u najmanju ruku ? Još i mene pljuje kako sam "nepravedan" i "osion" ,te priziva "povratak" ,samo što peticiju ne organizuje ? 

Svaka čast ,za mene je to krajnje licemerje .

Ako se sa nekim ne slažeš iz bilo kog razloga ,a najviše ako ti neko ne prija kao osoba ,ne podržavaš njegove stavove ,i uveriš se da je lažov ,onda valjda možeš na fin način da prekineš svaki kontakt i komunikaciju ,to je valjda logično? 

Ne treba se svađati ,mrzeti svetiti ......

Niko od nas nije savršen ,ali toliko licemerje davno ne videh (a video sam i doživeo svašta za ove godine )

Lako je meni sa licemjerima na netu....nisu mi ni na rucku ni na spavanju a ni ja njima....od mase njih,sigurno da je mnogo licemjernih....ali me ne dotice previse....naravno,osim ako sam medju tim net poznanstvima pronasla nekoga s kim sam se zblizila,pa su mi takve osobe skoro kao realne.

Muka je sa ovima koji su ti u okruzenju,stvarnom,koji mogu da ti ucine stetu....e tu se kontakt svodi na kakvo je danas vrijeme i razmjenu recepata.Prepoznam,ne pokazem,samo sebe ogranicim....ne istresam nista sto bi mi moglo kao bumerang opali jednom glavu i tako to ide,a iole pametan to i sam osjeti.
Ima osoba koje su jednostavno ljubomorne,mede ti,obilaze te,a sve u nadi da ce saznati nesto lose iz tvoga zivota....ali nisam pasle trave 57 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySre Maj 03, 2017 3:37 pm

Nekako, dođe mi skoro drago da sam od "dragih" forumaša, dobio dobru dozu licemerja. Pa, fala vam. Ako se neko prepozna, namerno je.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySre Maj 03, 2017 4:10 pm

Eugen Grafvajer ::
Nekako, dođe mi skoro drago da sam od "dragih" forumaša, dobio dobru dozu licemerja. Pa, fala vam. Ako se neko prepozna, namerno je.
rasta

Takodjer smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 9:01 am

Astra ::
Eugen Grafvajer ::
Nekako, dođe mi skoro drago da sam od "dragih" forumaša, dobio dobru dozu licemerja. Pa, fala vam. Ako se neko prepozna, namerno je.
rasta

Takodjer smehsmeh

Jesi l' se ti to prepoznala? Ako!
Vi'š, nije bilo teško. No, čekam ostale da se izjasne po ovom pitanju.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 3:51 pm

Jesam se prepoznala,bila sam licemjerna prema tebi....gledala ti kroz prste  jako dugo vremena umjesto da sam ti davno rekla sta te sleduje.....toliko si bolestan psihicki covjek,nema osobe koju nisi napao ovdje,trazi sebi lijeka covjece.

I opet se necu raspravljati s tobom,ne vrijedi,ali ne diraj ljude sa foruma,dosta je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 9:02 pm

Astra ::
Jesam se prepoznala,bila sam licemjerna prema tebi....gledala ti kroz prste  jako dugo vremena umjesto da sam ti davno rekla sta te sleduje.....toliko si bolestan psihicki covjek,nema osobe koju nisi napao ovdje,trazi sebi lijeka covjece.

I opet se necu raspravljati s tobom,ne vrijedi,ali ne diraj ljude sa foruma,dosta je bilo.

Znači, priznaješ svoje licemerstvo. no, ono se ne zasniva na dobrim delima. Malko si fulala, no to se nalazi u sklopu tvoje ličnosti.
Zašto me nisi banovala? Imala si sve mogućnosti i prava na to. Deder, objasni. U stvari, ne moraš da objašnjavaš. Kršiš zakone foruma, jer ti se može. Nisam te okarakterisao kao bolesnika, niti ikoga na ovom forumu. Sarkastičan sam ali nikada nisam bio i nikada neću ispasti pizda. Moj smisao za humor se jako razkikuje od humora na koji su ljudi navikli, što, opet, ja ne shvatam, tj, ne želim. Moja stvar. Kada nekoga okarakerišem kao idiota ili neku situaciju koja se kosi sa nekim mojim načelima, nazivam je kako joj dolikuje ne pakujem je u celofan da bi ublažio njen ili nečiji izgled. Govno smrdi i u parfimeriji.
Koga diram sa foruma? Navedi imena, tj nickove i obećavam da više nikada neću.
Čačnuo sam Danču?
Jesam! Zbog izjava koje je izjavio i zapamti!
Ne napadam ljude!
Napadam stavove!


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 10:05 pm

Evo zadnja situacija,da se ne vracamo puno nazad,bio si bezobrazan prema Zox,da ti je cak neumjesno odgovorila,jer ti ocito neces da shvatis kulturan odgovor na tvoje zaseravanje,od teme do teme,sto nije ni blizu izgledalo kao odgovor na bilo kakav post i misljenje,vec izdrkavanje na forumasicu.
Zato sam ti napisala da si psihicki  u fazi da ti treba pomoc,sto ne znaci da si glup,nego samo bezobrazan i utanjio sa zivcima...skaces i tjeras ljude samo zato sto kopiraju ,kao i ti ili iznose svoj stav kao i ti.Nisam te banovanala jer sam nevidjen licemjer prema ostalima,a za tebe sam sebe uvjeravala da ces shvatiti sta radis drugima ovdje i da ces poceti pisati normalno,taman to bio tvoj humor.
Kao admin,nikad nisam koristila "polozaj" da se izdrkavam,sve sto napisem,pisem kao forumas,kao Astra.....nisam idealna niti nepogresiva,ali ako neko ne prihvata dijalog sa mnom,prinudjena sam nekad da s njim pricam kao admin(i tad samo da opomenem da tako ne moze dalje).
Glupo mi je i ovo spamovanje teme,a ne bih pricu prenosila na sporove....shvati kako hoces,ali vrijedjas ljude,jer ovdje niko nije retard da to ne moze da procita.
Nauci se da akceptiras i tudje misljenje,ako se ne slazes s njim,ili preskoci ili obrazlozi,jer ti u replici uvijek apelujes na autora kako je "nedovrsen".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
aldo raine

aldo raine


Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 10:31 pm

u vezi s licemerjem na forumima....
po meni je najjače licemerje kad ispizdiš zbog forumske politike, sročiš neku oproštajnu govoranciju tipa - odlazim, neću više pisati, ovo ovde je dno, sram vas bilo itd...
i onda opet pišeš na tom istom forumu :brdski2: eventualno promeniš nik :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 11:46 pm

Astra ::
Evo zadnja situacija,da se ne vracamo puno nazad,bio si bezobrazan prema Zox,da ti je cak neumjesno odgovorila,jer ti ocito neces da shvatis kulturan odgovor na tvoje zaseravanje,od teme do teme,sto nije ni blizu izgledalo kao odgovor na bilo kakav post i misljenje,vec izdrkavanje na forumasicu.
Zato sam ti napisala da si psihicki  u fazi da ti treba pomoc,sto ne znaci da si glup,nego samo bezobrazan i utanjio sa zivcima...skaces i tjeras ljude samo zato sto kopiraju ,kao i ti ili iznose svoj stav kao i ti.Nisam te banovanala jer sam nevidjen licemjer prema ostalima,a za tebe sam sebe uvjeravala da ces shvatiti sta radis drugima ovdje i da ces poceti pisati normalno,taman to bio tvoj humor.
Kao admin,nikad nisam koristila "polozaj" da se izdrkavam,sve sto napisem,pisem kao forumas,kao Astra.....nisam idealna niti nepogresiva,ali ako neko ne prihvata dijalog sa mnom,prinudjena sam nekad da s njim pricam kao admin(i tad samo da opomenem da tako ne moze dalje).
Glupo mi je i ovo spamovanje teme,a ne bih pricu prenosila na sporove....shvati kako hoces,ali vrijedjas ljude,jer ovdje niko nije retard da to ne moze da procita.
Nauci se da akceptiras i tudje misljenje,ako se ne slazes s njim,ili preskoci ili obrazlozi,jer ti u replici uvijek apelujes na autora kako je "nedovrsen".

Ipak bi se trebala vratiti malčce više unatrag pa ako želiš elaborat, zbog čega je sve počelo i zbog čega sam te oduvao sa liste prijatelja, reci.

aldo raine ::
u vezi s licemerjem na forumima....
po meni je najjače licemerje kad ispizdiš zbog forumske politike, sročiš neku oproštajnu govoranciju tipa - odlazim, neću više pisati, ovo ovde je dno, sram vas bilo itd...
i onda opet pišeš na tom istom forumu :brdski2:  eventualno promeniš nik :brdski2:

Vitezovi nisu potrebni u raspravi a pogotovo, bivši nickovi. Deder, obajasni svoj a moj problem sam objasnio. Što se mene tiče,administratori su me davno trebali banovati ali im baš licemerje nie dozvolilo. Njima je bitno samo da ima nešto na forumu na kubike, makar to bilo neviđeno sranje. Malko da objasnim i oko nickova. Tražio sam da se stari izbriše ali su toliko nevešti u svom poslu da n najjednostavniju stvar ne znaju da učine. Pa braćo, imam više staža na forumima, nego vi, svršenih škola, đuture sa zabavištem.
Sada banujte ili odjebite!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyČet Maj 04, 2017 11:56 pm

Ako mislis OZBILJNO da si ovdje jos uvijek zbog kubika koje ostavljas,potvrdi....pa da te mirne duse banujem.....ipak sam mislila da imas neko zrno bistrine vise u glavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Maj 05, 2017 8:49 am

@Astra
Koji si ti lik... rekao sam da me banujete jer će nastati curkus ako se ovako nastavi a nema smisla prema ostalima. Za mene si pokazala svoje lice, kao i Zoja pa sam batalio bilo kakav kontakt sa vama. Ako si zaboravila, pregledaj malčice gde ste zasrale. Po mom mišljenju, ne zaslužujete da vam se obratim. Što se mene tiče, volja ti je da bilo šta uradiš jer me libo racq za sve. Biti ovde ili ne biti, svejedno mi je. Opcija quick launch se rešava sa dva klika. Prvim ga uplaviš  a drugi je delite. Tako je sa svim sajtovima. Bila si mi draga osoba ali preko nekih stvari ne prelazim a to je virtuelno gutanje sranja i lažno tapšanje po ramenu. Što se mene tiče, za mene si završila za sva vremena.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Maj 05, 2017 9:10 am


@Astra
Džaba brisanje posta jer sam ga sačuvao a postoji hiljadu načina i hiljadu mesta gde se može objaviti. O'ladi i svoje fore i fazone prodaji drugom. Ne kupujem!


rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyPet Maj 05, 2017 9:38 am

Danubius ::
Ima jedna nenamerna hipokrizija koja je vrlo raširena a ne razmišljamo o njoj (važi za oba pola ,ali ću uzeti žene za primer ,pošto je "zgodnije ") 


Elem ...nema žene koja bi upotrebila (namerno) partnerovu četkicu za zube  (i ni muškarci nisu bolji )   


Jer je to jako fujjjjjjj.....bljak ........ grozno ,pomalo se kao i, gadimo ?  

(i ima tu logike ,pedantni naučnici su izračunali da na prosečnoj četkici ima desetak miliona bakterija ) 


Ali će se svaka žena jako rado ljubiti ,zar ne ?  :47:

Tu dolazi do razmene telesnih tečnosti ,pre svega ,pljuvačke itd . Procena je da u svačijoj usnoj duplji živi preko 300 vrsta bakterija u milionskom "tiražu" ,tako da običnim poljupcem ,a tek "francuskim" razmenimo ceo jedan ekosistem (poštedeću vas snimaka sa elektronskog mikroskopa ) ,ima ih kao u Hong Kongu na ulici  u podne .

Nadalje ...svaka prosečna žena nema problem da "primi u usta" i neke druge delove tela partnera ,zar ne ?(da ne preciziram  tongue ) Da se ne lažemo ,u tim trenucima sigurno ne razmišljamo o bakterijama .  :brdski2:  ( I da budem pravedan i precizan,u ovom slučaju su muškarci još ugroženiji ,jer su ženski polni organi  izuzetno pogodno tle ne samo za bakterije ,nego i za gljivice i sl )  

I niko ne obraća preveliku pažnju, niti oseća gađenje ,nego naprotiv ,uživa ,a sirota (partnerova)četkica za zube se doživljava  kao da vam je neko ponudio da operete zube četkom za wc ?  :948208144:

Tako da smo ,verovatno ,svi nenamerno ,praktično -licmerni ,u nekim slučajevima .  migg


UH... zlz

Ne volim ni prvo, ni drugo...iskrena sam..Nisam prosečna žena.:brdski2:


Usput, rešila sam se licemernih osoba i na netu i van neta, ali je bilo potrebno vreme da ih se rešim.

Da li sam sama bila licemerna, mislim da jesam..ali se maksimalno trudim da budem otvorena, iskrena, a prag tolerancije je visok.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Maj 06, 2017 6:45 pm

Eugen Grafvajer ::
Ako se neko prepozna, namerno je.[/b]
rasta

Nije baš da sam se prepoznao ali tu sam negde obzirom da me napao odmah drugog dana nakon mog dolaska a kasnije slagao neka patetična izvinjenja koja kod mene baš i ne prolaze ... Ne znam ni čime sam te naveo da mi kažeš da me je "forum izdebilisao" ili nešto slično, ne sećam se tačno šta si rekao jer obojica smo bili u tim trenucima žrtve zavere nekih mnogo jačih ljudi. Tebe su banovali tada, mene su banovali par godina ranije pa me vraćali ekspresno kada im je poseta drastično pala.

Sve u svemu, ja se na forumima ponašam onako kako mi dođe" u trenutku.Ako mi se igraju igrice, ja ih igram, ako mi se čita onda čitam. Ako mi se lupa, ja lupetaram, ako mi se jedu gona, ja ih jedem. Objektivno, ne vidim kakve veze ima sa tobom šta ja radim po forumu??

Kažem opet, nije da sam se baš pronašao ali ne volim da mi iko prebacuje pogotovu ako nema pojma o mojim razlozima. Ako nešto ne znaš, onda ne insistiraj na tome iznoseći razna nagađanja jer time me još više iritiraš. Ako nešto ne znaš, onda ćuti. Ili jednostavno pitaj privatno i ne jebi me javno
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyNed Maj 07, 2017 10:33 am

Black Wizard ::
Eugen Grafvajer ::
Ako se neko prepozna, namerno je.[/b]
rasta

Nije baš da sam se prepoznao ali tu sam negde obzirom da me napao odmah drugog dana nakon mog dolaska a kasnije slagao neka patetična izvinjenja koja kod mene baš i ne prolaze ... Ne znam ni čime sam te naveo da mi kažeš da me je "forum izdebilisao" ili nešto slično, ne sećam se tačno šta si rekao jer obojica smo bili u tim trenucima žrtve zavere nekih mnogo jačih ljudi. Tebe su banovali tada, mene su banovali par godina ranije pa me vraćali ekspresno kada im je poseta drastično pala.

Sve u svemu, ja se na forumima ponašam onako kako mi dođe" u trenutku.Ako mi se igraju igrice, ja ih igram, ako mi se čita onda čitam. Ako mi se lupa, ja lupetaram, ako mi se jedu gona, ja ih jedem. Objektivno, ne vidim kakve veze ima sa tobom šta ja radim po forumu??

Kažem opet, nije da sam se baš pronašao ali ne volim da mi iko prebacuje pogotovu ako nema pojma o mojim razlozima. Ako nešto ne znaš, onda ne insistiraj na tome  iznoseći razna nagađanja jer time me još više iritiraš. Ako nešto ne znaš, onda ćuti. Ili jednostavno pitaj privatno i ne jebi me javno

Ne sećam se o čemu se radilo a mrzi me da tražim. Garantujem ti životom da nisam atakovao na tvoju ličnost, nego na neki  post koji si negde postavio.
Iskreno, zgadili su mi se neki ljudi zbog licemerja ali mi ni to trenutno ne predstavlja problem jer masu stvari imam printskrinovano, što kroz forumska prepucavanja, što kroz privatnu prepisku. S obzirom da bi ovde nastao kuršlus da to objavim ovde, po potrebi bih  to objavio na fejsbuku. Mislim  da bi bilo glava za češanje. Kao, dobar s ovim, onim a na drugoj strani ga pljuje sve  u šesnaest. Nije licemerno?
Ne bavim se trivijalnostima al' ne volim kada me uvuku u svoje prljave igre. Vodim svoj život a tuđi me zaista ne zanima. Zajebavam se na ovom forumu po pitanju kontradiktornih izjava na sarkastičan način. Mnogima se ne sviđa i se prepoznaju u tome. Ne kažem da sam savršen ali ne tražite zlo u meni.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyNed Maj 07, 2017 11:53 pm

**Tema**

Nisam licemeran. Ono što mislim to i kažem. Ako se neko prema meni ophodi kao licemer, onda je to njegov problem a ne moj ali kada jednom to prepoznam onda ta osoba za mene više ne postoji :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptyUto Maj 09, 2017 8:30 am

Licemerje je opšta pojava u našem društvu .
Recimo ....svi su se jako iznenadili i zgrozili kada je izneta činjenica da je novi predsednik Francuske oženjen 25 godina starijom ženom .Ma babojebac,kako verovati takvom ? 
Nema veze što su decenijama u očigledno srećnom građanskom braku .
Ništa manji skandal nije bio kada se Verica Rakočević udala za tri decenije mlađeg muškarca ,fujjjj...
A to što ,recimo ,Donald Tramp ima 25 godina mlađu Melaniju -nikom ništa ,baš su slatki ? 
Isto se misli i za sve "poznate" muškarce kojih ima gomila ,a kao po pravilu vodaju "trofej žene" mlađe nekoliko decenija .
Niko ne kaže -vid* dede ,"pedofila latentnog" ? 
Licmerje često nastaje i zato što ne razmislimo ,i ne gledamo objektivno na stvari ,"ni po babu ,ni po stričevima" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Maj 13, 2017 3:15 pm

Jasan primer od danas . 
U Blajburgu se organizuje ,kao i svake godine "sećanje" na "žrtve komunističkog režima" (čitaj -ustaše ) koji su tamo pobijene . 
Samo se ovoga puta austrijska policija pobrinula da nema "ikonografije" ,pa je sve oduzeto ,a jedan ortak koji se nije hteo odvojiti od svoje U -kape je jednostavno -uhapšen . 
Oduzeli su i ceremonijalno oružje počasnom vodu HV koji je trebao tamo da se "producira "


Naši mediji i društvene mreže su pune zgražanja i kritika povodom ovog skupa .

U isto vreme ,na Ravnoj Gori ,održava se Sabor (četnika ) i tu ortaci mirno šetaju u crnim uniformama ,kokardama ,zadenutih kama ,prodaju se "rekviziti" ,ori se "ubićemo ,zaklaćemo "....


(Usput ,Draža Mihajlović je u Srbiji zvanično sudski "rehabilitovan" ,vodi se proces za Nedića ,što je prilično licmerno za jednu antifašističku Srbiju ,kakvom se smatramo ) 

Ali ni ovo nije najveće licemerje-kao i obično ,najveći licemeri su iz redova Crkve .

Na Blajburgu se drži "misa zadušnica"uz učešće katoličkih sveštenika  a na Ravnoj Gori se cela stvar održava ispred Hrama ,gde je postavljen spomenik Draži ,uz činodejstvovanje više pravoslavnih sveštenika ,dakle liturgija za "heroje otadžbine (još neki ortak drži i govor o "Dražinim  hrišćanskim vrlinama" ?)

Nema nekih komenatara na društvenim mrežama , kao da se ovo i ne dešava ,a pisani mediji "informativno" izveštavaju sa skupa .
Znači ,vrhunska hipokrizija -tuđe zlotvore psujemo i osuđujemo ,a svoje tetošimo ,i pravimo se kao da ne primećujemo ?
Ako smo "protiv Stepinca" ,kako to da ne osuđujemo ove naše  mantijaše koji kade i mole Gospoda u korist ovih i ovakvih ?
Licemerno da licemernije ne može biti .
ps .postoje odlične fotografije za ilustraciju posta (današnje ) ,ali bih postavljanjem prekršio Pravilnik koji sam sam napisao .Pa da ne budem licemer.... :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Maj 20, 2017 7:57 am

TV "HEPI" je izbacila jednu tek pristiglu učesnicu (onu što je obelodanila da je sa 14 godina silovao pop ) uz obrazloženje  "produkcija je došla do saznanja da se pre ulaska podrugljivo ponašala prema srpskom nacionalnom obeležju ,tj zastavi "(inače se u tom realitiju niko ne izbacuje ,fizički obračuni i povrede se skrivaju  ,a vređanje na verskoj i nacionalnoj osnovi je svakodnevno ,pa nikoga ne "izbace ")
"Saznanja" je dotična tv dobila od "bivšeg momka ",znatno starijeg kriminalca na privremenom radu u Švedskoj ,poslovno ime "Skarfejs" .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Javnosti naravno nije pokazano o čemu se radi ,ali se može predpostaviti,prilično uobičajena stvar na sajtovima za "poslovnu pratnju" gde devojke pokazuju "odakle su" provokativnim fotografijama "pokrivene" samo zastavom zemlje iz koje dolaze .

Licemerje se ogleda u tome što u saopštenju tv piše da je "Tv Hepi nacionalna srpska televizija koja neguje patriotizam " i "ne dopušta skrnavljenje nacionalnih obeležja" ,a istovremeno je jedna od učesnica istog rijalitija i česta "gošća u studiju " Ava Karabatić snimila celu seriju ovakvih fotografija : 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nadalje ,na istoj toj televiziji ,nakon  "svadbe" se žurka nastavila na bazenu ,i tamo se vukla državna zastava mokra po podu  ,a polugola (i "trudna" )"mlada" Aleksandra Subotić je skakala po njoj -to nije "uvreda za nacionalno obeležje" ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije da branim nijednu od ovih droljetina ,ali ovakvo "selektivno" zgražanje je čisto licemerje .
Naročito u zemlji gde je javno paljenje tuđih zastava "patriotski čin" za koji niko ne odgovara (a predviđeno je itekako našim zakonom za strane zastave ,(a to se smatra atakom na stranu državu po međunarodnom pravu)  ) 
Pale se i uništavaju,skidaju i otkidaju  ne samo "strane" -nego ,recimo i zvanična zastava Vojvodine i grb  ,pa niko nije odgovarao .
Licemerja na tone .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? EmptySub Maj 20, 2017 5:15 pm

Produkcija zabavno humorističkog programa "Parovi", došla je do saznanja da se Zorana Đokić] pre ulaska u rijaliti podrugljivo ponašala prema srpskim nacionalnim obeležjima, tačnije, srpskoj zastavi.
Iz tog razloga je produkcija "Parova" diskvalifikovala ovu učesnicu iz daljeg takmičenja, jer je Hepi nacionalna televizija koja neguje patriotizam. ...bla bla..
-----------------------------------------------------------------------
Neka su je izbacili.Što primaju sve i svašta,a pri tome *kao* ne znaju ko je dotična.
Tek su je izbacili navodno kad su došli do spornog snimka.
Ovo će pre biti neki marketing-"Happy tv je učinila dobro delo".
Kakvo licemerje ,nakon svega što prezentiraju svaki dan.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?
» Socijalne razlike -kako podnosite ?
» CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: