DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?

Ići dole 
+37
MonteGirl
PJER
Skocko_brm
Uther Pendragon
Zanovetalo
Djulieta
@GaZdarica@
Harite
Samouka
AstrinaKomsinica
zvezdaa
brunolino
popovac
plavkica
sanjalica.ns
Slovenska
determinanta
rouzvel
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
Sanjalica
anja007
Zvončić
Orhideja
Draganna
Danubius
Kica/Praja
Crna_ovca
doctorr67
cojle
dejan
Amisela
Astra
Kijara-brm
babajaro
Oci-ANDJELA
41 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 5:12 pm

Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 5:15 pm

Kad jednom formiram mišljenje o nekome ne mijenjam ga nikad više.Ono ostaje takvo do kraja života bez obzira da li je taj neko pogriješio ili nije .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 5:16 pm

Ne..Samo onaj kaj sam ga udarila.(rekla sam da je smarač)A da pričam nešto loše o bivšim/bivšem,nikako.Jer znam da ni om mene ne spominje po lošem.I čemu to.Nije išlo svako na svoju stranu,normalni smo ljudi.To mi je bezveze,kad neko spominje loše o svom bivšem/bivšoj..No,svako ima svoje razloge,u koje ne ulazim..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 5:37 pm

Meni je daleko odvratnije kad zivim s nekim a pricam kako je grozan,a imala sam teskih razoocarenja u zivotu,ne dajem na sva zvona lose strane partnera,ali ima prijatelja kojima sam ispricala svoju pricu,najbolje moguce istinitu,ali to se ne prica svakome.Normalno je da smo si valjali bili bi zajedno,znaci svi imamo neku gorcinu poslije puknute veze.Recimo moja djeca ne znaju pravu istinu o svome ocu-dovoljno,jer sam ocekivala u zivotu da ce sam da pokaze svoje lice i da ne treba ja da ga crnim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 6:31 pm

Nije lepo pricati lose o nekome,niti se svetiti na taj nacin.Nekada je tesko ocutati pred nekom osobom koja bi posto po to htela da se nesto lose kaze.Ali ako je neko los on ce to pokazati kad tad,samo treba strpljivo cekati.
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 6:41 pm

Ne nevolim to,zasto pljuvati po osobi koja vas je ostavila,zasto se tako nisko postavljati ili svetiti,samim timm spustamo i sebe u ocima drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 6:51 pm

babajaro ::
Kad jednom formiram mišljenje o nekome ne mijenjam ga nikad više.Ono ostaje takvo do kraja života bez obzira da li je taj neko pogriješio ili nije .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nije bas tako, misljenje se ne moze fromirati na pocetku veze, vec ga formiramo tako sto upoznajemo osobu sve vise i vise sto smo duze zajedno sa njom..Koliko ima slucajeva da se dvoje zabavljaju godinama, stupe u brak i razvedu se posle par meseci jer se nikako nisu slagali, znaci da se nisu upoznali kako treba..
Nikada ne mozes imati kompletno misljenje o nekoj osobi s kojom ne zivis, tako da se desava da se posle par meseci zabavljanja razocaras jer upoznas njegovu losu stranu koju nisi uvideo u pocetku veze..
Eto odakle poticu te price o bivsima..
Sto se tice mene, ne volim pogrdno da komentarisem bivsu ljubav..Kakva god da je, uvek to zadrzim za sebe, jer znam da nista necu promeniti ako krenem da iznosim njegove nedostatke, mane i td...Sto manje razmisljam o tome, brze prebolim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 7:21 pm

Oed svega me najvise iritira ako me recimo muskarac osvaja i upotrebljeva svoju bivsu kao primjer losega....svu krivicu svali na nju....e tu mi vec nesto smrdi.....tad obicno kazem,voljela bih da ju upoznam,da vidim sta ima ona da kaze.Pretpostavka je da ce i ona imati sve najgore da kaze i kome onda vjerovati.
Zakljucak,blatiti drugoga ne znaci odmah i da cete vi biti okovani u zlato,a ako se vi niste slagali s nekom osobom,ne znaci ni da je ona losa,da trebate da ju crnite svugdje,mozda samo ne odgovara vasim stavovia i pogledima,principima kakva bi trebala da bude.
Mozda nekome bas ona bude idealna zena ili bivsi vas bude nekoj dobar muz.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 7:47 pm

Dal' ostavio il' bio ostavljen, skoro isti ... zašto ... uvek sam kritičniji prema voljenoj osobi u toku veze nego posle svega.
Dakle, prema bivšoj - sve najbolje! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 7:52 pm

nemam takvih iskustava.....a sta one pricaju sve mi je jedno... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 7:56 pm

Gore bi mi bilo da me upoređuje sa bivšom..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 8:10 pm

Kijara-brm ::
Gore bi mi bilo da me upoređuje sa bivšom..

sa bivsom,bivsim isto je,slazem se to je dominantno najgadnija stvar spite
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 8:40 pm

Razumem da ljudi bivaju povređeni nakon raskida, ali treba sačuvati dostojanstvo i ne dozvoliti sebi tako nešto, čak i ako ima mnogo toga lošeg i negativnog za reći. Ružno je da se o nekoj osobi sa kojom je čovek proveo određeno vreme govori na takav način.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 9:21 pm

A kad neko pita,recite....ma bio je divan,ne znam sta mi bi da ga ostavim!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 9:24 pm

dejan ::
Kijara-brm ::
Gore bi mi bilo da me upoređuje sa bivšom..

sa bivsom,bivsim isto je,slazem se to je dominantno najgadnija stvar spite

Ima sreće nije me uporedio.. Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? 153448










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyČet Dec 17, 2009 9:24 pm

Astra ::
A kad neko pita,recite....ma bio je divan,ne znam sta mi bi da ga ostavim!


Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? 933166 baš tako...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:00 pm

Ne, ali pocecu! Videla sam ja kakvi su muskarci, lepo su se pokazali na temi o trudnoj devojci..[You must be registered and logged in to see this image.] Svaka cast izuzecima.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:06 pm

jok.....samo posto me je shutnula kazem svima da je ovakva i onakva i sve najgrdje, a kad bi mi se vratila opet bi bilo cico-maco i ostalo:)))) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:10 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Ne, ali pocecu! Videla sam ja kakvi su muskarci, lepo su se pokazali na temi o trudnoj devojci..[You must be registered and logged in to see this image.] Svaka cast izuzecima.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Imas celog jednog izuzetka pa vam zelim srecu u daljem zivotu i puno ljubavi :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:11 pm

Inace kad smo kod teme...Ne ,ne pricam nikada lose stvari o osobi koja me je sutnula iz jednog prostog razloga...Prvi sam koji shutne :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:11 pm

Mislim da ću i ja početi...!!!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:12 pm

Crna_ovca ::
Oci-ANDJELA^Z ::
Ne, ali pocecu! Videla sam ja kakvi su muskarci, lepo su se pokazali na temi o trudnoj devojci..[You must be registered and logged in to see this image.] Svaka cast izuzecima.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Imas celog jednog izuzetka pa vam zelim srecu u daljem zivotu i puno ljubavi :geek:
Jedan, ali vredan.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:13 pm

Crna_ovca ::
Inace kad smo kod teme...Ne ,ne pricam nikada lose stvari o osobi koja me je sutnula iz jednog prostog razloga...Prvi sam koji shutne :joint:

ooooo pa ti isti ki ja.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:14 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Crna_ovca ::
Inace kad smo kod teme...Ne ,ne pricam nikada lose stvari o osobi koja me je sutnula iz jednog prostog razloga...Prvi sam koji shutne :joint:

ooooo pa ti isti ki ja.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Znaci da smo nemoguca kombinacija....Ko koga da shutne prvi :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:19 pm

Crna_ovca ::


Znaci da smo nemoguca kombinacija....Ko koga da shutne prvi :geek:

Ne, ne, nema sutiranja! [You must be registered and logged in to see this image.]
Kombinacija kakvu nema cela nacija.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa da proslavimo...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:27 pm

kress pa shut...:))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:29 pm

doctorr67 ::
kress pa shut...:))

Pa nisam ja tako bezobrazna da ga oma sutnem.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:31 pm

ok...3 kressa i shut... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 9:35 pm

doctorr67 ::
ok...3 kressa i shut... [You must be registered and logged in to see this image.]
Jes pa da posle prica pogrdno o meni... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Dec 19, 2009 10:04 pm

Chemu prosipanje energije za necim sto je bilo, jedino ako sujetica zove
da se napoji, a svi smo joj robovi, manje ili vise??!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 8:33 pm

Ima jedna zanimljiva stvar na ovakvim temama -niko nikada nije bio šutnut?
Ma nemojte......

Elem -inače pričam više nego što treba o bivšima, i zanimljivo , baš o njihovim dobrim osobinama. No, kada je u pitanju ex žena -zaista ne mogu da nadjem ništa dobro , ma koliko se naprezao.

Pričam realno -i tu je i dobro i loše zastupljeno . Gorčina nestane sa vremenom , i kao i sa mrtvima -sve najbolje .Ali NIKO na svetu , ako je ostavljen, neće reći-ah, ona/on je divan, nego će biti pun otrova prema toj osobi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 8:37 pm

Život ide napred,a ne nazat.Zar je uopšte važno spominjati bivšeg/bivšu...Malo momaka,kad je reč  o ljubavnom životu.,.tako da nemam koga da spominjem..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 8:41 pm

Danubius ::
Ima jedna zanimljiva stvar na ovakvim temama -niko nikada nije bio šutnut?
Ma nemojte......

Elem -inače pričam više nego što treba o bivšima, i zanimljivo , baš o njihovim dobrim osobinama. No, kada je u pitanju ex žena -zaista ne mogu da nadjem ništa dobro , ma koliko se naprezao.

Pričam realno -i tu je i dobro i loše zastupljeno . Gorčina nestane sa vremenom , i kao i sa mrtvima -sve najbolje .Ali NIKO na svetu , ako je ostavljen, neće reći-ah, ona/on je divan, nego će biti pun otrova prema toj osobi.

A zasto, sta dobijas time?
Zasto uopste pominjati bivsu?
kad je vec bivsa zna se da nije islo kako treba i nista ne dobijas ako budes pogrdno pricao o njoj..Samo pokazujes da ti nije svejedno sto je bivsa..
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 8:44 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
doctorr67 ::
ok...3 kressa i shut... [You must be registered and logged in to see this image.]
Jes pa da posle prica pogrdno o meni... [You must be registered and logged in to see this image.]

jbg..kad je bilo:
1.prvi put
2.zadnji put
3.i nikad vishe


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:03 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?

Pričati ružno o bivšem partneru ( bez obzira tko je koga ostavio ) ; ružno je i vrlo frustrirajuće ponašanje .
Osoba koja ružno priča o drugima a k tome još i o partneru sa kojim je ipak neko vrijeme provela , najviše ponajprije govori o sebi .
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:11 pm

doctorr67 ::
Oci-ANDJELA^Z ::
doctorr67 ::
ok...3 kressa i shut... [You must be registered and logged in to see this image.]
Jes pa da posle prica pogrdno o meni... [You must be registered and logged in to see this image.]

jbg..kad je bilo:
1.prvi put
2.zadnji put
3.i nikad vishe


[You must be registered and logged in to see this image.]


Mozda kod tebe doco, ali kod mene nema kresa bez emocija.. tesim te

a kad doje do kresa, onda tu nema kraja.. gorepost
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:13 pm

nema vishe kraja kad je "do yaya"...:)))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:19 pm

doctorr67 ::
nema vishe kraja kad je "do yaya"...:)))


e svaka ti cast, o tebi ni jedna nece pricati pogrdno... tesim te lol!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:22 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
[
A zasto, sta dobijas time?
Zasto uopste pominjati bivsu?
kad je vec bivsa zna se da nije islo kako treba i nista ne dobijas ako budes pogrdno pricao o njoj..Samo pokazujes da ti nije svejedno sto je bivsa..

Zato što se sećanje ne može izbrisati gumicom , treba vremena , a ne može se ignorisati postojanje , jer i posle 10-11 godina još uvek nadje neki način da me iznervira . Dobar čovek može tokom vremena postati zao, pnaj ko je zao-ne menja se nikada. No pred detetom nikada nisam rekao ni jednu lošu reč -raste, vidi on to i sam , iako mu je majka, i normalno je da voli. Pričao ili ne pričao, neke stvari se ne mogu sakriti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:24 pm

Oci-ANDJELA^Z ::



e svaka ti cast, o tebi ni jedna nece pricati pogrdno... tesim te lol!

zasto pogrdno..ili zasto pominjati???
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:25 pm

doctorr67 ::


zasto pogrdno..ili zasto pominjati???

da bi se vratila na temu, da me Dani ne lincuje.. migg zato.. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:28 pm

Danubius ::


Zato što se sećanje ne može izbrisati gumicom , treba vremena , a ne može se ignorisati postojanje , jer i posle 10-11 godina još uvek nadje neki način da me iznervira . Dobar čovek može tokom vremena postati zao, pnaj ko je zao-ne menja se nikada. No pred detetom nikada nisam rekao ni jednu lošu reč -raste, vidi on to i sam , iako mu je majka, i normalno je da voli. Pričao ili ne pričao, neke stvari se ne mogu sakriti.


Znam Dani, ali verujem da bi prvenstveno tebi bilo mnogo lakse da ne govoris nista pogrdno..Polazim od sebe, zato ti sve ovo pisem..Sto pre prestanes da pominjes osobu koja je ex, pre ces preboleti i zaboraviti to sto te s njene strane povredilo..Pamti ono lepo i lepse ces ziveti..
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 9:30 pm

linch ili klinch.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptySub Jan 02, 2010 11:11 pm

Po ovome najbolje ne pričati uopšte o bivšem/oj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyNed Jan 03, 2010 1:49 am

Ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyPon Jan 04, 2010 6:13 pm

Pljuvati po bivsoj je pljuvanje po sebi ali tako je neodoljivo... !!










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyPon Jan 04, 2010 9:04 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu
koja vas je igrom slucaja ostavila. Iskrena da budem od dosta osoba sam
cula da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje, pricaju sve najgore kada budu ostavljeni. Kako je Vase iskustvo, ne mora biti
licno?

Ja se drzim iskljucivo one "o pokojniku sve najlepse" .Mislim da je tako najbolje.Kad pricas pogrdno prvo brukas sebe jer si i sam bio sa takvom personom.Osim toga to predstavlja jos jedan izraz nemoci.
Mislim da to samo govori o nama samima.
Ne volim da pricam lose o bivsim momcima, niti me ikada fascinirao muskarac koji je lose pricao o svojim bivsim devojkama.
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyPon Jan 04, 2010 9:22 pm

Zavisi u kakvom smo odnosu i kako smo se rastavili...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyPon Apr 19, 2010 11:36 pm

Nikad lose nism pricala o bivsim.Uvijek sam se trudila nakon zavrsetka veze,izdvojiti samo lijepe trenutke i ostaviti ih u kutiju sjecanja,a one ruzne bih stavljala u kutiju zaborava.Tu kutiju zaborava otvarao bi upravo taj bivsi,nekakvim svojim pricama,jel' znate...ipak je on musko.Mislim da su muskarci inace skloniji takvim pricama,jer mnogo teze prihvate da budu ostavljeni.Time im kao povrijedjujemo njihov ego.A zene koliko god bile povrijedjene,tuguju,proliju rijeke suza...i recimo,ako je ta osoba zaista bila losa i ako je zasluzila da se prica lose za nju,zena ce se ipak suzdrzati,za razliku od muskaraca koji ce pljuvati na svakom koraku.
Mislim da svako od nas ostavljali ili bili ostavljeni,trebamo zadrzati bar toliko dostojanstva da ne mrzimo i ne pricamo lose jedni o drugima.

Opet ne mogu da ne spomenem net veze,jer tu su posebno izrazena "olajavanja" bivsih.Vecina njih ce nakon razlaza,potruditi se da na chatu,forumu i sl. iznesu prljav ves onog drugog.E za takve osobe zaista nemam rijeci,a naisla sam na veliki broj i muskaraca i zena...koji su se ludo voljeli...danonocno kuckali...gledali se na kam,da bi na kraju blatili jedno drugo.
To mi je zaista mizerno.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 67
Datum upisa : 29.03.2010

Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? EmptyPon Apr 19, 2010 11:43 pm

Aha...A ovamo...Ženo el imaš ti muža?Ček,ma meni je sve jedno mada postoji revanšizam,što se tiče blaćenja...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?   Pričate li  pogrdno o osobi koja vas je ostavila? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pričate li pogrdno o osobi koja vas je ostavila?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Dajte nadimak osobi iznad....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: