DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?

Ići dole 
+6
Marea
Astra
alejandro
bosankaa
zirafa
sonia
10 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Feb 28, 2009 6:10 pm

First topic message reminder :

JOŠ VIŠE UPROŠĆENA REGISTRACIJA :

1 Kliknutu na REGISTER na gornjoj traci
2 Kad izadje onaj tekst-samo na dnu potvrditi -slažem se
3 uneti bilo koji vaš mail i nick po želji -i šifra (može se kasnije menjati)
4 poslati-SEND
5 ići na LOG IN -upisati nick i šifru i staviti kvačicu u kvadratić (da pamti)


Kada to uradite , uvek ste ulogovani čim kliknete na adresu foruma .
Registracija je potrebna ne zato što mi hoćemo da imamo što više članova-nego da vidite ceo sadržaj foruma (ovako ne vidite ni 20 % )

Dobro nam došli ! REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 527949










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
prodavacicaljubicica




Datum upisa : 31.01.2015

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:17 am

.Alo..ovde NUT..N E MOGU UCI NA FORUM..NI PREKO JEDNOG BRAUSERA..PA SAM MORALA DA SE REGISTRUJEM KAO PRODAVACICA LJUBICICA..A AAPOMAGAJTE..STA SE DESAVAA..???? dm5 dm5 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:24 am

prodavacicaljubicica ::
.Alo..ovde NUT..N E  MOGU UCI NA FORUM..NI PREKO JEDNOG BRAUSERA..PA SAM MORALA DA SE REGISTRUJEM KAO PRODAVACICA LJUBICICA..A  AAPOMAGAJTE..STA SE DESAVAA..???? dm5 dm5 smehsmeh
Kako bre možeš ući na taj nik? :D

Idi na svoj nik.Nut....I na Mozzilu.Chrome se razvukao..pa možda ne vidiš ulaZ..

Kako si ušla na taj nik..tako i na svoj :)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
prodavacicaljubicica




Datum upisa : 31.01.2015

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:28 am

Kijara-brm ::
prodavacicaljubicica ::
.Alo..ovde NUT..N E  MOGU UCI NA FORUM..NI PREKO JEDNOG BRAUSERA..PA SAM MORALA DA SE REGISTRUJEM KAO PRODAVACICA LJUBICICA..A  AAPOMAGAJTE..STA SE DESAVAA..???? dm5 dm5 smehsmeh
Kako bre možeš ući na taj nik? :D

Idi na svoj nik.Nut....I na Mozzilu.Chrome se razvukao..pa možda ne vidiš ulaZ..

Kako si ušla na taj nik..tako i na svoj :)))

Ma na hromu sam zapamtila sifru automatski,pa sad ne znam koja je..a mozzila trazi..pa onda sam trazila drugu sifru,poslata je ,ali nece nigde da prihvati..jedino nova registracija .. i tako ..sada ne znam kako da udjem..sa mojim nikom..koja sifra.nista ne prihvata.. dm5 dm5
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:37 am

Onda pošalji pp Daniju ili Astri da ti promene pass na tvoj nik(i ulazi na Mozzilu sa njim)... pa posle promeni  ponovo..
Čim vide pp-odgovoriće ti.Nemam drugo rešenje.
Vidiš da je svima sve u redu. :)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
prodavacicaljubicica




Datum upisa : 31.01.2015

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:42 am

Kijara-brm ::
Onda pošalji pp Daniju ili Astri da ti promene pass na tvoj nik(i ulazi na Mozzilu sa njim)... pa posle promeni  ponovo..
Čim vide pp-odgovoriće ti.Nemam drugo rešenje.
Vidiš da je svima sve u redu. :)

DEniju sam poslala,ali ne odgovara,sad cu i AStri..pa da vidim..valjda ce neko odgovoriti...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 12:52 am

prodavacicaljubicica ::
Kijara-brm ::
Onda pošalji pp Daniju ili Astri da ti promene pass na tvoj nik(i ulazi na Mozzilu sa njim)... pa posle promeni  ponovo..
Čim vide pp-odgovoriće ti.Nemam drugo rešenje.
Vidiš da je svima sve u redu. :)

DEniju sam  poslala,ali ne odgovara,sad cu i AStri..pa da vidim..valjda ce neko odgovoriti...
Odgovoriće kad vide pp..
Nisu mobili na forumu 24 h :D
Strpi se malo ne znam .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 2:20 am

prodavacicaljubicica ::
Kijara-brm ::
Onda pošalji pp Daniju ili Astri da ti promene pass na tvoj nik(i ulazi na Mozzilu sa njim)... pa posle promeni  ponovo..
Čim vide pp-odgovoriće ti.Nemam drugo rešenje.
Vidiš da je svima sve u redu. :)

DEniju sam  poslala,ali ne odgovara,sad cu i AStri..pa da vidim..valjda ce neko odgovoriti...
Odgovoreno i promenjeno.
Ne znam zaista šta može da bude -sem da je zaboravljen pass ,ili tri puta pogrešno ukucan (recimo, ostao caps lock) ,onda ne pušta 24 h (skripta ,ne ja ) mahmah
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptySub Jan 31, 2015 3:12 am

Danubius ::
prodavacicaljubicica ::
Kijara-brm ::
Onda pošalji pp Daniju ili Astri da ti promene pass na tvoj nik(i ulazi na Mozzilu sa njim)... pa posle promeni  ponovo..
Čim vide pp-odgovoriće ti.Nemam drugo rešenje.
Vidiš da je svima sve u redu. :)

DEniju sam  poslala,ali ne odgovara,sad cu i AStri..pa da vidim..valjda ce neko odgovoriti...
Odgovoreno i promenjeno.
Ne znam zaista šta može da bude -sem da je zaboravljen pass ,ili tri puta pogrešno ukucan (recimo, ostao caps lock) ,onda ne pušta 24 h (skripta ,ne ja ) mahmah

Hvala svima..evo me napokon..Hvala Zox,Kijara,Dani..ufffffffffff.. :qqq4: ..

:991395553:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptyPon Sep 05, 2016 1:26 am

Moze li neko od Admina objasniti ovo?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptyPon Sep 05, 2016 6:27 am

ZIKO ::
Moze li neko od Admina objasniti ovo?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nadam se da sam rešio .
Vreme ti je bilo namešteno po Gujani .
Prebacio sam na Toronto -i sada je izgleda ,u redu . 
Možeš ga i sam podesiti u svom profilu ,ako "Toronto" nije odgovarajuća časovna zona .
Nick se automatski "bolduje" već na 1 napisan post -ti imaš 184 .Izgleda da je zezalo podešavanje časovne zone . Ranije je to išlo automatski ,od nedavno svako mora sebi manuelno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptyPon Sep 05, 2016 4:08 pm

Danubius ::
ZIKO ::
Moze li neko od Admina objasniti ovo?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nadam se da sam rešio .
Vreme ti je bilo namešteno po Gujani .
Prebacio sam na Toronto -i sada je izgleda ,u redu . 
Možeš ga i sam podesiti u svom profilu ,ako "Toronto" nije odgovarajuća časovna zona .
Nick se automatski "bolduje" već na 1 napisan post -ti imaš 184 .Izgleda da je zezalo podešavanje časovne zone . Ranije je to išlo automatski ,od nedavno svako mora sebi manuelno .

Hvala na pokusaju i odgovoru. Nista se nije promijenilo. Mada pise da sam ulogovan, fakticki nisam. Nick je u zelenoj boji i nije boldovan. Nemam mogucnost ni za Logout tako da to ne mogu kontrolisati.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptyPon Sep 05, 2016 8:57 pm

ZIKO ::


Hvala na pokusaju i odgovoru. Nista se nije promijenilo. Mada pise da sam ulogovan, fakticki nisam. Nick je u zelenoj boji i nije boldovan. Nemam mogucnost ni za Logout tako da to ne mogu kontrolisati.
Sada valjda jeste .
Iz ne znam kojeg razloga ,pored 190 postova ,nije te skripta "registrovala" u grupi "novi član" -što automatski radi za svakoga ko napiše 1 post ,i automatski "bolduje" . Sad sam to uočio ,"članstvo u grupi "-nema ???
Mislim da je sada konačno ok -svuda ,pa i na listi članova (bar ja tako vidim )
Izvini zbog neprijatnosti ,zaista ne znam razlog ,nije se to dešavalo ranije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 EmptyPon Sep 05, 2016 11:25 pm

Hvala ti sto se trudis oko ovoga. Dio toga si popravio, onaj kozmeticki. Problem sa logiranjem, stvarnim, je ostao. Vizuelno jesam logiran ali stvarno nisam. Pogledaj sliku.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Meni izgleda da je tu problem sa SSL. Forum odbija registraciju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?   REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
REGISTRACIJA -KAKO I ZAŠTO?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: