DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Izlazak u Beogradske kafiće i restorane BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Izlazak u Beogradske kafiće i restorane BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izlazak u Beogradske kafiće i restorane

Ići dole 
+3
Draganna
Zvončić
Spring011
7 posters
AutorPoruka
Spring011

Spring011


Datum upisa : 03.02.2010

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyNed Feb 07, 2010 4:19 pm

Zanima me koji su po Vašem mišljenju kafići i restorani u Beogradu ambijetalno interesantni, usluga dobra , dobra hrana i piće, provod, eventualno muzika, za dnevni ili večernji izlazak.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyNed Feb 07, 2010 5:42 pm

Ovako... iz prve, a posle ću dodati.

KPGT - ambijent savršen, muzika latinoamerička, hrana uglavnom specijaliteti italijanske kuhinje (to me baš ne raduje). Svakako, deluje mi više kao umetničko delo nego kao restoran. Tu, iznad je i pozorište.

"Kafanica" - u Košutnjaku kod HMZS, etno stil, hrana odlična, ambijent impresivan. Usluga na zavidnom nivou.

U Radničkoj ulici, kod Ade, skoro je otvoren restoran u crnogorskom stilu. Potpuno je ugodan za oko, a hrana je isključivo nacionalna, crnogorska. Osoblje izuzetno ljubazno. Muziku nisam čula, ili se ne sećam, što znači da nije glasna. Više od toga ne znam.

U Zemunu je mnogo dobrih restorana, ali o tome drugi puta, ne mogu se setiti naziva, osim onih koji već dugo traju ("Radecki", "Široka staza" itd. itd.)

U samom centru grada ima takodje veliko broj originalnih restorana koje nude jako dobru atmosferu, pored hrane.

Ovog puta od mene skromno, ali biće i više.
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Feb 08, 2010 2:10 am

Cafe pizzeria Snežana u Knez Mihailovoj ulici.
Bila sam danas prvi put u životu, privukao me je unutrašnji izgled.
Činilo mi se da bi moglo biti ok mesto i bilo je.

Onda naravno Orao kod Depoa u Bulevaru Kralja Aleksandra, u prizemlju je prodaja brze hrane, iznad kafe-picerija.

Da ne zaboravim ex često posećeno mesto Grinet u Masarikovoj ulici, u Beogradjanci.

A da ne zaboravim i caffe pizzeriju Odyssey u 27. marta br.31 (priložene fotke)
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyUto Mar 23, 2010 8:38 pm

Spring011 ::
Zanima me koji su po Vašem mišljenju kafići i restorani u Beogradu ambijetalno interesantni, usluga dobra , dobra hrana i piće, provod, eventualno muzika, za dnevni ili večernji izlazak.

Vjerujem da su odlični ; hrana , usluga , glazba ... Nadam , se da ću jednom uspjeti ispuniti svoju želju i prošetati Beogradom ...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyUto Mar 23, 2010 8:47 pm

Ja ne volim beogradske restorane .
Sve mi to deluje nekako veštački , na čelu sa famoznom "Skadarlijom"
Ili je previše "elitno" , gde se ne osećate dobro samo kada bacite pogled na prisutnu "publiku" ili je balkanski šlampavo .
No ja svakako nisam prava osoba da daje bilo kakvu ocenu .
No i dalje mislim da je Vojvodina izmislila ugostiteljstvo za Bgd . Bgd nema jednostavno onaj potrebni šmek .










Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Jun 27, 2011 10:36 am

Udaljeno predgrađe

Kulturni centar Beograda


  • Filmovi
  • Predstave
  • Koncerti
  • Žurke
  • Restorani
  • Kafići
Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 601923926 Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 794395

Da ne bude samo kafići i restorani...evo i malo kulture Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 58460










Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Jun 27, 2011 6:23 pm

Danubius ::
Ja ne volim beogradske restorane .
Sve mi to deluje nekako veštački , na čelu sa famoznom "Skadarlijom"
Ili je previše "elitno" , gde se ne osećate dobro samo kada bacite pogled na prisutnu "publiku" ili je balkanski šlampavo .
No ja svakako nisam prava osoba da daje bilo kakvu ocenu .
No i dalje mislim da je Vojvodina izmislila ugostiteljstvo za Bgd . Bgd nema jednostavno onaj potrebni šmek .

Aaaa nisi ti bio sa pravim društvom u Skadarliji, to moramo da ispravimo!!!
Kreneš od Skadarlije,malo obiđeš Košutnjak pa zaglaviš na nekom dobrom splavu.


Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Jun 27, 2011 7:43 pm

Samouka ::


Aaaa nisi ti bio sa pravim društvom u Skadarliji, to moramo da ispravimo!!!
Kreneš od Skadarlije,malo obiđeš Košutnjak pa zaglaviš na nekom dobrom splavu.



ja bih da mene Samouka izvede u BG...nadam se da bi mi lijepo bilo... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Jun 27, 2011 7:56 pm

Ja sam bila sa Montiyem u jednom lijepom restoranu...bas dobra atmosfera,sa ogromnim kaminom...sta li,u glavnom prava vatra i cjepanice...pa eto,ako on procita nekad,nek preporuci mjesto ....mene izvozao,pojma nemam gdje smo zavrsili....mislim kako se zove to mjesto. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyPon Jun 27, 2011 8:43 pm

brunolino ::
Samouka ::


Aaaa nisi ti bio sa pravim društvom u Skadarliji, to moramo da ispravimo!!!
Kreneš od Skadarlije,malo obiđeš Košutnjak pa zaglaviš na nekom dobrom splavu.



ja bih da mene Samouka izvede u BG...nadam se da bi mi lijepo bilo... :eee:

Sa zadovoljstvom.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane EmptyČet Jun 15, 2017 9:06 am

Sve beogradske kafane ,koje su preživele II svetski rat (jer su i okupatoru trebale ) ,koje su preživele i "društvenu svojinu" i dočekale "privatizaciju" sada su u vlasništvu ,kakve li slučajnosti -novopečenih "biznismena" ,koje su ,opet ,kakve li slučajnosti -braća ili najbliža  rodbina političara . 
Deo su preuzeli i kriminalci ,nekada "otvoreno " a nekada kao "partner" (čitaj ,vlasnik )"iz senke ".
Tako da se mirno može reći da ama baš ništa više nema "autentično" u beogradskim kafanama ,čak i ako su zadržale nešto od "enterijera" iz prošlih vremena . 
Dušu kafane čine gosti ,a to su ranije bili intelektualci i umetnici ,sada su to "kontraverzni biznismeni" i "estrada" ,koji jednostavno nemaju potreban kulturni nivo da "duh mesta" održe. 

Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Zlatna-moruna-1_14601161081










Izlazak u Beogradske kafiće i restorane 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlazak u Beogradske kafiće i restorane   Izlazak u Beogradske kafiće i restorane Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlazak u Beogradske kafiće i restorane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beogradske razglednice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: