DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........

Ići dole 
+49
Black Wizard
Okano
debilko
Kica/Praja
el_vibrador
sanjalica.ns
Gothic
bosankaa
dusicaa
brdjanin
MadamX
sonia
zoran1970
Auror@
montoya
Nut
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Lakota
Samouka
Yvonne76
podbarac
Kijara-brm
Najda M.
Čupka
cojle
bokki78
Lena **
anklebiter
doctorr67
tvrtko
Ivana_258
brunolino
Zana
MM007
Helena Trojanska
nada.nada
malena debeljuca
zirafa
determinanta
Tea
rouzvel
Amisela
Lily
komunikativn@
Storm_z
Luckasta
slatkicass
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySre Jun 04, 2008 4:38 pm

First topic message reminder :

Idete li negde na letovanje , sa kim, koja destinacija , gde bi ste voleli da letujete da možete  ???

Par korisnih linkova : Turističke agencije

http://www.putovanja.co.yu/

http://www.putovanja.info/

Grčka :  http://www.vipleto.info/

                      http://www.zim-tours.com/

                        http://www.fantast.co.yu/

Bugarska:  http://www.kosmopolit.co.yu/
 
Španija :     http://www.collegium-yu.com/?id_kategorija=8&id=574&action=podrobno
:sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 16962210










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 13, 2010 1:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
el_vibrador
בנו של ישראל



Datum upisa : 07.02.2012

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 2:21 pm

Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled), gde sam boravio 10 dana.Iznajmio sam stan (spavaca soba, dnevna soba) kompletno opremljen (masina za ves, susilo, masina za pranje sudja, kablovska televizija, internet).Radio sam izlete na Bohinj,Savicu,Vogel, skocio do Travisa u Italiji, i Vilaha u Austriji.Stan me kostao 54EU po danu, dorucak u kucnoj verziji (pekara + samousluga), rucko-vecera vani.Hrana je pristojna  i nije skupa, oko 7-9 EU po osobi


Poslednji izmenio el_vibrador dana Pon Jul 04, 2016 3:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 2:27 pm

el_vibrador ::
Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled), gde sam boravio 10 dana.Iznajmio sam stan (spavaca soba, dnevna soba) kompletno opremljen (masina za ves, susilo, masina za pranje sudja, kablovska televizija, internet).Radio sam izlete na Bohinj,Savicu,Vogel, skocio do Travisa u Italiji, i Vilha u Austriji.Stan me kostao 54EU po danu, dorucak u kucnoj verziji (pekara + samousluga), rucko-vecera vani.Hrana je pristojna  i nije skupa, oko 7-9 EU po osobi

Lijepa destinacija,aktivan odmor,nek si ti uzivao.
Ja imam jos cekanja na svoj odmor....ali se unaprijed jako radujem moru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 5:02 pm

Nema odmora dok ne padne kiša :heat:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 5:04 pm

Upravo krenula. ..za prvih par dana kuci, a za dalje cemo vidjeti. Izgleda da se samo meni ide na more. .. sonne

Kako god. ..meni dobra i moja Balkana... :swimm:
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 5:56 pm

Zašto je na celom Mediteranu internet očajan ? Treba mi samo pola sata dnevno da nešto obavim i ne može nikako, upropasti mi raspored i namere. Jednako je loše u Istri, Italiji, Grčkoj...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 9:44 pm

el_vibrador ::
Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled)
E ,tamo se u srećnim vremenima išlo svake godine ,na nedelju dana,u okviru neke "muzičke razmene" između opština ,a moja je imala tamo i odmaralište ,gde smo bili i  smešteni .Dobijaš redovno platu u firmi kao da radiš ,a tamo ,uživaš.  Svako veče "nastup" u drugom hotelu ,pa posle toga -"druženje" .  tongue
Ne mogu reći da se  uživalo (previše ) u prirodnim lepotama ,ali u svim drugim -itekako .  brdski
Jako lepe uspomene imaju mnogi Apatinci "sa Bleda" .  žval hump migg
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 04, 2016 10:20 pm

Dany,izvini,primjetis li i ti da sve tvoje uspomene vode u krevet.....ti si opsjednut sexom....men`s`cini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jul 05, 2016 1:00 am

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 2118
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jul 05, 2016 1:03 am

Posle mog aktivnog odmora na slici gore evo i Danija na Bledu


Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 1163
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jul 05, 2016 6:19 am

Grčku i dalje ne menjam. U maju bila do Paralije a u septembru idem na Eviju :glasesgirl:

Dotle, svaki vikend je moj rasta










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 12:20 pm

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 19225270_1029611653840287_3226072000853402284_n


Dalje ,ko šta planira ?











Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 1:03 pm

55555 A sta vam je to ???Ja pito ove moje u firmi ,oni kazu to bilo nekad-vise se ni ne spominje  trtrr nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 1:28 pm

Pula pa Split....august....planiram i nesto atraktivno kad muz mogne dobit odmor da odemo zajedno bar sedmicu....prvobitno planirana Majorka ali nije def.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 3:41 pm

Nema odmora dok ... ne padne kiša.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 7:22 pm

Moreno(druga destinacija od prošle godine-će vidimo koja ),negde na rijeku -za moj gušt.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:34 pm

Naravno Rijeka, da nastavim sa proslavom duple krune!!!!










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 2iiv51gGodišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:36 pm

debilko ::
Naravno Rijeka, da nastavim sa proslavom duple krune!!!!

Kada jer ja idem prvo u Pulu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:38 pm

Od 1 avgusta.
Krenućemo dva dana ranije, ali malo prvo Sarajevo-Mostar pa preko Splita idem starom jadranskom magistralom.










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 2iiv51gGodišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:40 pm

Ja letim 2. augusta za Pulu i tamo sam do 11.8.
Koji broj telefona koristis....(moze na pp ili inbox na fejsu).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:40 pm

Idem na selo 4 dana da udovoljim svojoj zelji i nostalgiji ... a posle strand ovde ako vreme posluzi i u glavnom za godisnji krecimo kucu ....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 17, 2017 11:45 pm

Mislim da ću biti u Opatiji sigurno oko 8-og, a verovatno ću u to vreme skoknuti i do Pule jedan dan. Telefon na pp imaš, ali sms- jer sam u romingu a ovaj VIP kida.










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 2iiv51gGodišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyNed Jun 18, 2017 9:54 pm

Ako mi se omakne koji dan ... možda za Bugarsku, možda za Tursku. Pogledaću šta je bolji paket
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:20 pm

Jos malo...
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Playa-10
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Fb_im108











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:25 pm

Zemo, ova druga slika...Balkana?
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:30 pm

Jeste zemo... "moja" Balkana :)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:31 pm

Ima lijepe hladovine, ubilo se za mene :)
Kakva je voda?
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:38 pm

Voda u malom jezeru je dosta toplija, ali zbog velikog broja kupaca, zna biti i prljava ... Za bolje plivace, veliko jezero ljepota! Voda jeste hladnija, ali meni je mnogo prijatnije od malog jezera.
A hladovine...toga bar u mom kraju ne manjka...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:43 pm

I u mom Zemo, ali evo primjera radi ta Panonska jezera su super, ali je tamo nevjerovatna gužva a i tanko je sa hladovinom a meni je to glavno. A Balkana mi baš ono djeluje privlačno skroz. Moram još malo pročeprkati po jezerima brdski
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:48 pm

Ako odlucis...od 9. Jula sam tamo ... drink2











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 10:53 pm

bosankaa ::
Ako odlucis...od 9. Jula sam tamo ... drink2

Ja sam na odmoru od 15 jula. Bogami 270 km nije malo, ali vidjećemo. Javim se ako se odlučim.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 11:00 pm

bosankaa ::
Jos malo...
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Playa-10
Vamos de la Playa de Muro ,senorita ? Majorca ,a ? tongue
Ja verovatno mogu da se ubrišem za bilo kakav odmor (iako sam ga "pisao" u odličnom terminu ,od polovine jula do polovine augusta ) jer ostah potpuno sam u firmi (mlada koleginica trudna ,održavanje ) kada77










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyUto Jun 20, 2017 11:04 pm

Majorca šefe...Nadam se da ce karte stici na vrijeme...Bitno da pare skinu odmah, a karte cekaj do samog polaska, valjda...












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySre Jun 13, 2018 10:05 pm

Ove godine biram Tursku.Iako  svi raniji nagovori, ubjedjivanja prijatelja da idemo tamo su bili bezuspjesni...ovaj put, nemajuci neku posebnu zelju otici, vidjeti...prelomih da odem i u tu Tursku.
Od svih sto su bili, cula sam sve pozitivno...pa sad ostaje da vidimo kako ce biti.

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Downlo10

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Downlo11











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySre Jun 13, 2018 10:11 pm

Na Arubu.Astra,podbarac i ja :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySre Jun 13, 2018 10:35 pm

Idemo autom ovo ljeto,konacno Astrolog ide sa nama,Baska voda,nije bas jeftino,digli su cijene u HR nenormalno,ali cu iskoristit priliku da prodjem preko Pulo,kad je vec autom,da stara tetka vidi Liu,da vidim brata kojeg nisam vidjela od pocetka rata....a onda Plitvice,zagreb,Banja luka i Bled...kako nam bude odgovaralo vremenski.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyČet Jun 14, 2018 11:27 pm

Astra ::
Idemo autom ovo ljeto,konacno Astrolog ide sa nama,Baska voda,nije bas jeftino,digli su cijene u HR nenormalno,ali cu iskoristit priliku da prodjem preko Pulo,kad je vec autom,da stara tetka vidi Liu,da vidim brata kojeg nisam vidjela od pocetka rata....a onda Plitvice,Zagreb,Banja luka i Bled...kako nam bude odgovaralo vremenski.
Zagreb ?
Zar to nije idealna prilika da se već jednom "live" vidiš sa Kijarom_brm ? Posle -više od 10 godina "net -poznanstva" ?
I da "Mile" upozna svoju omiljenu forumašicu sa DF i omiljenu slušateljku DFR ? top88 top88

Superrrrrr.....baš vam zavidim. hugi5 kafa










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyČet Jun 14, 2018 11:36 pm

A ko ti kaze da Mile nije dogovorio sta....al samo iz moje ruke....hhahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyČet Jun 14, 2018 11:39 pm

Danubius ::
Astra ::
Idemo autom ovo ljeto,konacno Astrolog ide sa nama,Baska voda,nije bas jeftino,digli su cijene u HR nenormalno,ali cu iskoristit priliku da prodjem preko Pulo,kad je vec autom,da stara tetka vidi Liu,da vidim brata kojeg nisam vidjela od pocetka rata....a onda Plitvice,Zagreb,Banja luka i Bled...kako nam bude odgovaralo vremenski.
Zagreb ?
Zar to nije idealna prilika da  se već jednom "live" vidiš sa Kijarom_brm ? Posle -više od 10 godina "net -poznanstva" ?
I da "Mile" upozna svoju omiljenu forumašicu sa DF i omiljenu slušateljku DFR ? top88 top88

Superrrrrr.....baš vam zavidim. hugi5 kafa
Nemoj da zavidiš.Znaš gde je Zagreb. I tebi sam najomiljenija   zubic  .
10 godina pa kaput i na put. ;)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 10:38 am

Lega snimi jedan video spot i reši enigmu zvanu Kijara-brm smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 11:05 am

podbarac ::
Lega snimi jedan video spot i reši enigmu zvanu Kijara-brm smehsmeh

Mogo bi ti....da znas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 12:17 pm

podbarac ::
Lega snimi jedan video spot i reši enigmu zvanu Kijara-brm smehsmeh
Kako kome Enigma.Ne vući za jezik.  zubic  
Što se tiče letovanja(prvo dok dođe leto :D ) ima više opcija pa "ćemo" da vidimo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 12:27 pm

De ti meni reci gdje si 29 i 30 juli....da znam prenjet Mili.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 12:32 pm

Astra ::
De ti meni reci gdje si 29 i 30 juli....da znam prenjet Mili.
Nemam pojma .Do tada se još čujemo. Sunce moje  liebe  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 3:33 pm

Nema odmora ni ove godine. Ali pokušaću da se ne mimoiđem s Justi i Eugenom ako mi budu na par km od brazde.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 9:33 pm

Astra ::
Idemo autom ovo ljeto,konacno Astrolog ide sa nama,Baska voda,nije bas jeftino,digli su cijene u HR nenormalno,ali cu iskoristit priliku da prodjem preko Pulo,kad je vec autom,da stara tetka vidi Liu,da vidim brata kojeg nisam vidjela od pocetka rata....a onda Plitvice,zagreb,Banja luka i Bled...kako nam bude odgovaralo vremenski.

Banja Luka dolazi na red kada? glases











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 10:44 pm

do 28 imamo placen apartman,onda Plitvice i vjerovatno nastavljamo za BL 29,jednu noc prenocimo i dalje za Zagreb,tamo ce Mile spavat kod Kijare a ja cu sa Liom u neki hotel smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 10:49 pm

Znaci mimoilazimo se m8m8
Ja sam od 16. jula do 28. u Bosni.
A Beč?Prolazite?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 11:05 pm

Astra ::
do 28 imamo placen apartman,onda Plitvice i vjerovatno nastavljamo za BL 29,jednu noc prenocimo i dalje za Zagreb,tamo ce Mile spavat kod Kijare a ja cu sa Liom u neki hotel smehsmeh
De laj sad javno pa će mi Zox oči iskopati.  zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Jun 15, 2018 11:20 pm

bosankaa ::
Znaci mimoilazimo se m8m8
Ja sam od 16. jula do 28. u Bosni.
A Beč?Prolazite?

Ne,idemo preko Italije.

Kijaro,nabavi crni satenski ves....Mile je fan Betmena....ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 7:43 pm

Lega ovako nešto , kad te Mile vidi ilš biti  'ebena il bijena trtrr

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Lega10
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 10:24 pm

podbarac ::
Lega ovako nešto , kad te Mile vidi ilš biti  'ebena il bijena trtrr

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Lega10

Ti hoces da Mile ostane u zagrebu....onda moras ti za Svicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 10:29 pm

Ja još uvijek ne znam ni kad ću imati odmor. Sve mi je istumbano i poremećeno. Javim ako se dogodi neko poklapanje sa dragim ljudima za susret, ako ništa drugo kucaću im na vrata zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 10:31 pm

Astra ::
podbarac ::
Lega ovako nešto , kad te Mile vidi ilš biti  'ebena il bijena trtrr

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Lega10

Ti hoces da Mile ostane u zagrebu....onda moras ti za Svicu.
To on i hoće.Samo kruži okolo.   zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 11:43 pm

justicija ::
Ja još uvijek ne znam ni kad ću imati odmor. Sve mi je istumbano i poremećeno. Javim ako se dogodi neko poklapanje sa dragim ljudima za susret, ako ništa drugo kucaću im na vrata zubic

Nije li bio Split ili okolina u planu ovo ljeto?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptySub Jun 16, 2018 11:53 pm

Jeste draga bio Split u kombinaciji sa kumom. Kuma ide 4 jula do 19. jula. Ja nisam sigurna da ću tada moći dobiti odmor i zato ne smijem ništa reći. Sumnjam da ću tada moći uklopiti da idem jer naš kolektivni počinje od druge polovine jula. Osim toga, sad sam bila na odmoru nekih 8-9 dana, tako da ništa ne znam dok ne odem na posao i ne vidim šta se dešava.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPon Jul 30, 2018 10:54 pm

Duža priča koju ću pokušati da skratim maksimalno .
Elem ,godišnji odmor -na koji ja godinama ne idem ,a zna se i zašto . Imam dva uslova -dovoljno novca da mi se "može " sve što poželim tamo ,i dobro društvo (ovo je širi pojam  ,dovoljno je jedna ženska osoba)
Hajde još prvi uslov-to se i nađe ,ali ovo drugo ...(da se ne shvati pogrešno . Osoba sa kojom spavate periodično "reda radi" ne mora da bude osoba sa kojom bi se dobro osećali na letovanju -bar onakvom kakvo ja mislim da treba da bude )
Dakle -neću da idem sa "društvom iz firme" ,rodbinom ,prijateljima itd koji imaju "super kombinacije",usputnom "prijateljicom" . Čak nisam hteo ove godine da idem sa ženom sa kojom se ,kao ,"viđam" ,koja mi je ponudila da biram destinaciju bez ograničenja ,Dominikana ,Afrika ,Dubai ,,,šta hoću, a ona da snosi sve troškove (a može joj se ,dobila je koju stotinu hiljada eura od "Pivare" )
To sam shvatio kao uvredu ,a bogami i ona moj "odgovor" (inače je žena ok ,i sasvim poželjna u svakom smislu -sem što mi nekako "ne leži" ,čak i ako se trudim.Bar za ovo o čemu pričamo na temi . )
Elem ....da pređem na stvar .
Ima jedna mlada doktorka ,relativno "nova" u firmi , koja je opsednuta putovanjima ,i ni o čemu drugom ne priča .Ekspert ,takoreći ,a Grčka ,Turska , Hrvatska ,Crna Gora i ostali "region" su joj specijalnost.
Zna kada idem na godišnji (inače ,ja do ušiju u poslu )i pita :

Kolega ,za čega si se na kraju odlučio ?
"Helikobakteras" ,kažem ja njoj ,i radim dalje .
Aha ..na to će ona .Koji je to prst Halkidikija ?
Ja radim ,ne prekidam ,dakle ,obe ruke zauzete ,ali joj pokažem "srednji" .

Aha...treći ,Atos ? Imaš tamo Nea Roda ,Jerisos ,Uranopolis ...kako si ono rekao ?
Ove moje se već naduvale kao žabe ,em me znaju ,em znaju moje fore tipa "Dekintos" i sl ,ali mlada dr ne kapira i dalje .
Ja joj objašnjavam -to ti je jedno malo mesto ,pesak kao brašno ,more kao kristal ,svega dve taverne , lepota jedna ,van uobičajenih destinacija . 65  eura polupansion u septembru,10 dana .
Taman ona zinula ,kad joj zvoni fon, traže je u ordinaciji,i to hitno(dežurna )  .
Sutra ćemo pričati ,baš me zanima , kaže ona i žurno ode .
Ove moje se razvalile ,smeju se kao ludakinje ,samo što se ne upiške .

Pa jel* moguće ?

Jeste ....ako ne paziš šta ti se kaže ,i misliš da znaš sve o nekoj temi ,i pri tome deluješ ozbiljno i autorativno.
*oće ko na Helicobacteras samnom ? zubic










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Okt 19, 2018 10:29 pm

Kako se bliže praznici, a to znači i godišnji odmor i kako mi se ne ide u Bosnu, svratim u agenciju da vidim šta imaju u ponudi.
Pita me djevojka imam li nešto konkretno ...Nemam!
Samo želim da odmorim negdje i ako je moguće u toplije krajeve...
Na kraju smo dosli do toga da mi je "najprimamljivije" Dominikana, Kuba, Tajland...ok je Meksiko, Maldivi...
Već sam (se) zamislila ...sunce, plaza, more, koktelcici... ljepota!
Ajd' sad da vidim i cijene... to sto bih ja voljela, nista ispod 3000 po osobi.
Raspolozenje mi polako opada... Ipak uzimam one ponude...da uvece pogledam, onako uz kafu...
Danas zvoni telefon...djevojka iz agencije.
Frau S. imam jos neke ponude za vas.Mogu li vam poslati na Mail?
I poslala!
Na 32 strane!
Evo me "raspamećena" ...što ljepotom svega ponuđenog, što cijenama...
Sve mi se čini da mi ne gine Bosna cat smehsmeh
Ono ...minus, snijeg, vatrica, kamin, vunene carape, dekica...suvo meso...romantika bolan! smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Okt 19, 2018 10:52 pm

Što si Zemo siroma, ako praznike provedeš u Bosni? Kako mi? Tradicionalno i godinama tako. Nije to ništa strašno, možda ti se i dopadne migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 EmptyPet Okt 19, 2018 11:11 pm

Zemo, pa zar bi mi bilo prvi put?
Iskreno zemo, jedino što me i vuče tamo jesu moji najbliži, ali kako ne mogu provesti Božić sa njima, što zbog posla, što zbog škole, onda mi bude baš onako...prazno.
Drugo... kad stignemo kući, kao da smo ušli u pećinu koliko je hladno.Par dana treba samo da se kuća zagrije.
Prošle godine zamolimo da nam uključe grijanje 2,3 dana prije nego što ćemo doći.
I jesu, ali se peć ugasila...tako da dođosmo opet u "pećinu" .
A na sve...nekako sam toliki baksuz da se svaki put razbolim.


I smajli cat izgleda da je pogrešno protumačen.To nema veze sa Bosnom...Ja sam veći dio života provela tamo i nikad siroma nisam bila.
Istina da sam otišla u potrazi i želji za boljim, ali to je opet nešto drugo.
Smajli koji sam stavila ima veze...
više sa mojim željama , a donekle i (ne)mogućnostima.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........
Nazad na vrh 
Strana 9 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» TOP 10 NAJSIGURNIJIH DESTINACIJA za odmor
» Mesto za odmor......
» KUDA IDE SRBIJA ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: