DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Da li su tetovaže moda za svakoga?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPon Jun 09, 2008 8:31 am

First topic message reminder :

U poslednje vreme , susrecem na poslu kao i na ulici puno mladih sa uradjenim tetovazama.
Jedne od najmodernijih do sada su kineski znaci na ledjima (uglavnom ih rade zene.Kod muskaraca, popularna ona narukvica na desnoj ruci, ili tetovaza u boji u obliku neke devojke sirene itd.
Sta da kazem ovde u Nemackoj uzelo je sve vise maha.Svaki drugi mladic ili devojka tetovira neki inicijal na telu.
Za mene su nekada simpaticne ali mislim da covek mora da ima svoj stil odevanja da bi ih nosio.
Koje je vase misljenje?

Poslednji izmenio anja007 dana Pon Mar 14, 2011 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyČet Okt 25, 2012 9:40 pm

Bokssha ::

Ahh...pa te nove će raditi Dejan Milisavljevic,ima studio u
Mileniumu,ne znam jel znaš za njega?

Ne...znam neke "likove" sa Zvezdare koji prof. crtaju(tetovaže)...a tog Dejana neznam... :329340:

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 39
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyUto Dec 18, 2012 1:20 pm

Stvarno... blesavoFOTO: Kako su ove tetovaže nekome uopće pale na pamet?

Kada se netko odluči na tetovažu, to je obično zato
što želi ukrasiti svoje tijelo ili dati do znanja da mu je do nečega
jako stalo. U koju kategoriju se ubrajaju ljudi iz galerije? Iskreno,
nemamo blage veze.

Fotogalerija

Je li moguće da je nekome toliko stalo do određenih božićnih
detalja da su ih spremni na sebi nositi i ostatak godine? I još važnije
pitanje: misle li zaista da su njihove tetovaže lijepe?

To su samo neka od pitanja koja se nameću nakon gledanja galerije
koju vam prenosimo. Neke od tetovaža uopće nemaju smisla, dok su druge
smislene, možda čak i maštovite, ali više kao crtež na papiru, a ne
trajni biljeg.

Uglavnom, ako si za blagdane želite priuštiti tetovažu, evo nekoliko
prijedloga kojima ćete svakako iznenaditi svojeg tattoo majstora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptySub Jan 05, 2013 4:07 pm

Bogati, ali nemaju ukusaFOTO: Kakve katastrofe od tetovaža, i to na licu!

Kao da im nije dovoljno istetovirati svoje ime na prsa, lik Djevice Marije ili mrtvačke kovčege na vratu, neki celebovi odlučili su i lice 'ukrasiti' tetovažama.

Fotogalerija

Na listi najbizarnijih tetovaža koje poznati imaju na licu, koju je sastavio popcrunch.com, našao se reper Gucci Mane.
To je zaslužio tetovažom sladoleda koju je stavio na lice nedugo nakon
što je 2011. izašao iz psihijatrijske klinike, u kojoj je bio na
promatranju zbog nekoliko prekršaja, uključujući i vožnju na krivoj
strani ceste. Kako je objasnio njegov glasnogovornik, reper je stavio
ovu tetovažu kako bi pokazao da želi živjeti kul život.

Još 'inovativniji' bio je njegov kolega Lil Wayne, koji si je na kapke istetovirao: 'Boj se Boga.'

Na listi vlasnika bizarnih tetovaža našao se i gitarist Trace Cyrus, brat puno poznatije Miley Cyrus, koji na grlu ima tetovažu mrtvačkog kovčega, a na obraz si je stavio nešto malo lepršavije... perce.

Kako im umjerenost nikad nije bila dio imidža, ne čudi što se na listi našlo još repera, među kojima i Wiz Khalifa te Birdman.

Njihov kolega Game i sam je nakon nekog vremena
shvatio da je tetovaža leptira koju je stavio ispod oka u čast svojoj
baki previše, pa ju je prekrio logom Los Angeles Dodgersa, a kasnije sve
to uokvirio crvenom zvjezdicom.

Reper Soulja Boy, koji se prošle godine svjetski 'proslavio' objavivši sliku svog penisa na Twitteru, lice je 'ukrasio' suzicom i križem.

Pjevač Cee Lo Green je uz križ na lice istetovirao i upitnik kod desnog oka i ružu iznad uha.

Mike Tyson odlučio je tijekom boravka u Las Vegasu 'uljepšati' lice tetovažom u stilu Chakotaya iz Voyagera. I dok liku iz Zvjezdanih staza ova tribal tetovaža stoji odlično, bivšem boksaču ona zaista nije bila potrebna.

Bivši profesionalni skateboarder Yelawolf, koji se
nedavno bacio u hip hoperske vode, mjesto na listi zaslužio je, između
ostalog, i jer je ispod oka istetovirao srednje ime svoje djevojke Fefe Lilly Dobson.

Ni gitarist Mastodona Brent Hinds nije se baš proslavio 'skidanjem' polinezijskih frizura.

Na listi se našla i jedna dama Kat Von D, koja se proslavila u reality showu Miami Ink. Njene zvjezdice na licu ipak bi se nekima mogle i svidjeti, iako bi se malo tko odlučio na ovakav potez.

shit.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptySub Mar 29, 2014 1:05 am

Nikada dostaVIDEO: Nakon godina tetoviranja odlučio sve izbrisati - i krenuti iznova!
Matthew Whelan ima 34 godine i poznat je kao čovjek s najviše tetovaža u Velikoj Britaniji. Nakon godina tetoviranja i preko 300.000 potrošenih kuna, došlo je vrijeme za brisanje.
Matthew ima tetovaže čak i na očnim jabučicama pa je shvatio da više nema mjesta nigdje na tijelu za nove crteže. Zbog toga je do sada potrošio preko 60.000 kuna kako bi odstranio tetovaže s ruke u vrijednosti od svega 5.000 kuna. Cilj mi je odstraniti tetovaže s cijelog tijela, a koliko će ga to ukupno stajati, teško je reći.

Ovaj ovisnik o tetovažama jednostavno želi nastaviti tetovirati se i dalje, a jedini način da mu to pođe za rukom je da ode na bolne laserske operacije uklanjanja tetovaža i nakon toga nastavi s tetoviranjem.

Intervju s ekscentričnim muškarcem možete pogledati ovdje:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPon Jan 12, 2015 8:02 pm

Vala nisu ,pogledajte ovu? smehsmeh

Holi Aston iz Velike Britanije je devojka sa možda najneprijatnijom tetovažom na telu. Nakon jedne pijane noći, ona je otkrila svoje istetovirano rame i to slikom muškog polnog organa, čime je bila šokirana.
Holi je kao tinejdžerka, sa 17 godina, tokom jedne burne noći dopustila pijanim drugarima da joj rame "ukrase" tetovažom penisa. Ovu sramnu grešku iz školskih dana uspela je da sakrije od roditelja na dve godine.
----
I usput ...."Etihad" je nedavno imao konkurs za stjuardese (na stotine devojaka se prijavilo )
Prvo su pitali koja ima bilo kakvu tetovažu ,na vidljivom ili nevidljivom mestu.
Sve koje su imale ,a morale su da "prijave" su odmah bili ispraćene sa "Hvala što ste došli" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPon Jan 12, 2015 8:45 pm

Nema ništa protiv tetovaže. Ko voli nek izvoi. Kao i sve drugo nekom stoji lepo nekom ko piletu sssss Imala sam koleginicu koja je davno, davno kad još tatoo na ženi u ovim krajevima nije bio ni navidiku ožiljak na stomaku ukrasila tetoviranim cvetićima. Iznenadna operacija slepog creva, malo veći rez i eto to je bio njen način da i dalje nosi bikini a kad bulje u nju to je zbog tetovaže a ne zbog ružnog ožiljka. Radila ju je negde napolju jer ovde tad nije bilo ko to da odradi.

Pirsing? Pa drage moje žene svaka od nas ga ima. Niko nas nije ni pitao hoćemo ili nećemo nego su nas kao bebe odveli nekoj babi (ko je imao više sreće u ambulantu) i probušili nam uši. Jer generalno gledano minđuša jeste pirsing.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyČet Mar 05, 2015 2:33 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyČet Apr 28, 2016 10:13 pm

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPet Sep 23, 2016 9:03 am

Da li da istetoviram na levu mišku, desnu sisu od Pamele Anderson a na desnu mišku, levu sisu od Alysse Sutherland?

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyNed Jun 04, 2017 10:49 pm

Volim da vidim tetovažu na drugome,ali ništa frapantno i napadno.
Lično ja -nema šanse da se tetoviram.
Ponekad stavim Swarovsky tetovažu(cirkoni) kad nosim haljini u to je to.

Nekoliko puta sam išla tetoviranje kanom po rukama i na nozi.
Ali to je nedelju dana i ode(zbog dodira sa vodom)

Pošto nema šanse da se tetoviram -našla sam tato rukave u xyz i super .
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyNed Jun 04, 2017 11:33 pm

Ja volim svoj tattoo , i nisam zazalila, tetovirala sam se na mestu gde se koza najmanje besi ili menja oblik, dimenziju i tako to , i ako se to bude jednom desilo ne mora niko ni da vidi ... jer se lako sakriva ... ali dok mi koza u mom broju ... ma ima da pokazujem ponosno :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPon Nov 12, 2018 3:26 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptySre Dec 05, 2018 9:34 am

Ljubav ne poznaje granice. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptySre Dec 05, 2018 9:38 am

Nazad na vrh Ići dole
savo

savo

Datum upisa : 21.03.2014

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 EmptyPet Jan 10, 2020 9:28 am

Ne znam kada će ova moda tetoviranja da prodje, Ja sam veliki protivnik tetovaža, mislim da su veoma ružne, agresivne i i da odbijaju. To je Maorska kultura i treba je ostqaviti njima.
Na sreću postoje načini da se skinu mada nije jeftino (59 evra po sm)
Nema ništ agore od nekog čoveka ili žene u poodmaklim godinama sa ogromnom tetovažom iz mladosti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže moda za svakoga?   Da li su tetovaže moda za svakoga? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Da li su tetovaže moda za svakoga?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA :: TATOO /BODY PIRSING STUDIO-
Skoči na: