DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?

Ići dole 
+30
Danubius
ZoxZoja
Kijara-brm
Tattoo
promaja
emanuella
Okano
doctorr67
montoya
Zana
Sibila_
alejandro
Anne Boleyn
Samouka
Kilimandzaro
dejan
brunolino
Helena Trojanska
sergej
svilanaasvaltu
PJER
sonia
Bokssha
bosankaa
sanjalica.ns
determinanta
Lily
Astra
veccana44
anja007
34 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPon Jun 09, 2008 8:31 am

First topic message reminder :

U poslednje vreme , susrecem na poslu kao i na ulici puno mladih sa uradjenim tetovazama.
Jedne od najmodernijih do sada su kineski znaci na ledjima (uglavnom ih rade zene.Kod muskaraca, popularna ona narukvica na desnoj ruci, ili tetovaza u boji u obliku neke devojke sirene itd.
Sta da kazem ovde u Nemackoj uzelo je sve vise maha.Svaki drugi mladic ili devojka tetovira neki inicijal na telu.
Za mene su nekada simpaticne ali mislim da covek mora da ima svoj stil odevanja da bi ih nosio.
Koje je vase misljenje?


Poslednji izmenio anja007 dana Pon Mar 14, 2011 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySre Apr 28, 2010 1:03 am

U vise navrata sam pomisljala da uradim jednu malu tetovazu.No,nekako sam neodlucna.Jedan dan mi se svidja,a drugi dan vec smatram da to nije za mene.
Jos definitivno nisam odlucila da li cu uraditi neku.Ako se odlucim da je uradim,bice to nesto...mozda imena djece ili bar pocetna slova i neka ruzica...[You must be registered and logged in to see this image.]
A male su sanse da odlucim da se tetoviram.Tako da... dzaba pisem ovdje [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness



Datum upisa : 22.04.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyNed Jun 13, 2010 10:04 pm

Prvo...ne vidim kakve veze ima tetoviranje sa stilom odevanja?!

Tetoviranje je vid umetnosti,prvenstveno...Obelezavanje.U bukvalnom smislu.Ljudi su od pamtiveka imali potrebu da se na neki nacin obeleze.

Ja sam licno obozavalac tetovaza,i bavim se time amaterski...
Znam da ljudi imaju razlicite porive za tetoviranjem.

Neko to radi iz modnog hira,neko to radi zato sto zaista voli,a neko
samo da bi obelezio nesto njemu vazno tom nekom slikom.

Ja spadam u drugu grupu,ali kombinovano sa trecom.

Sto se tice izbora motiva...
Onaj koji zeli da se istetovira eto cisto da bi se tetovirao ili zato sto voli to ,trazice dugo neki motiv, istetovirace neku lepu sliku,ali opet mora razmisliti da li ce mu to biti
lepo i za 10-ak godina.

Onaj ko tetovazu radi,simbolicno,da ga podseca na nesto,njemu je
vec lakse,jer tacno zna sta zeli.

Moja prva tetovaza,radjena je kad sam imala 17 godina.
Izabrala sam je tako sto sam prelistavala slike na cd-u,bez prethodnog
razmisljanja o tome sta bi mogla da uradim,i ona mi se svidela.

Ali tek kasnije sam shvatila da je ona ustvari simbolicna meni,
i da ima neko znacenje.Ipak je nisam odabrala bezveze,verovatno
nesvesno iliti podsvesno.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na slici izgleda preveliko,inace je manja...
Reci cu samo da je Guardian,neko ce ga prepoznati kao Gorgojla...
Ima znacenje,koje cu zadrzadi za sebe.

Druga i treca tetovaza su izabrane bukvalno u razmaku od 10
minuta,i radjene su u istom danu ( kao i zavrsetak prve,posle 5 godina)

Bety Boop koju obozavam,takodje ima simboliku,licnu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

i Zmaj i Phoneix ptica...isto simbolicno...isto izabrano vrlo brzo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Druga i treca na slikama su samo "kosturi" , nisu zavrsene...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPon Jun 14, 2010 12:18 am

Ono sto mene uvek odbije od tetovaža je -to boliiii.......Gledam ovo ...ma samo pod totalnom anestezijom .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness



Datum upisa : 22.04.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPon Jun 14, 2010 12:20 am

Veruj mi...Sve je to stvar psihe...

Boli naravno,ali to je tako mizeran bol,da je ne umem opisati...

Mi,ljudi mu dajemo preveliki znacaj pa se cini da je nesto strasno...

A i boli prvih nekoliko minuta,posle se "zagreje" i sve ok...
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Jun 22, 2010 10:41 pm

Za mene nije. Ja ne bi mogla da podnesem taj bol. Inace mi se dopadaju neke male tetovazice. Alternativa je kanom iscrtavanje ( ne boli, a moze da se ukloni ili izmeni)
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Jun 22, 2010 11:43 pm

Tetovaža da, ali ne stalna i ne nakon određenih godina. Ranije bih možda izabrala ovako nešto i to da bude na leđima, tj. na jednom ramenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Jun 22, 2010 11:50 pm

hteo sam..ali odustao...na jednom ramenu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

i na drugom..

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nazad na vrh Ići dole
svilanaasvaltu




Datum upisa : 09.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Dec 07, 2010 3:42 pm

Privremena ...mozda?Naravno na drugome ,nikada na meni .
To moze da bude uzasno sexi i eroticno na nekoj mladoj i lepoj devojci ...u predelu guze ili ramena,clanka.
Malo,diskretno i sa ukusom.
Devojka mora da bude zgodna,atraktivna i da taj detalj ume da nosi.
Privremeno iz razloga sto joj to kasnije kao zeni u zrelim godinama ,gotovo poznim,moze da deluje uzasno prosto i ruzno.
Muskarac sa istetoviranim Jna,probodenim srcem i pitonom koji izranja iz dlakavog lakta je onaj koji moze da seta i u belim carapama...sto se mene tice.
Ja sam demodirana mozda i ..."prosta"za takve fensi stajlinge ali ovo je moj stav....sta da radim ?!
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness



Datum upisa : 22.04.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Dec 07, 2010 6:14 pm

sonia ::
Za mene nije. Ja ne bi mogla da podnesem taj bol. Inace mi se dopadaju neke male tetovazice. Alternativa je kanom iscrtavanje ( ne boli, a moze da se ukloni ili izmeni)

Kako znas da ne bi mogla da izdrzis?
Vec u startu sebi stvaras prevelik strah i onda naravno bol bude
mnogo veci nesgo sto zaista jeste.


svilanaasvaltu ::

Tetovaza uopste ne treba da bude stajling... Niti da se radi
samo zato sto je sexy , eroticno ili sta vec...
Treba je raditi samo ako stvarno volis to... ne mode radi , nego zbog sebe i
nesto sto tebi znaci.

Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Dec 11, 2010 2:31 pm

Hm....problem sa tetovažama je to što su trajne -ako se ceć nešto radi iz ubedjenja , a ne zato što je moderno ili erotično (?)
E sad....tokom vremena se čovek menja , te se tako menjaju i predmeti interesovanja . Tako dodje do komičnih (i manje komičnih ) slučajeva da je neko istetovirao ime neke velike ljubavi ,a sada je sa nekom drugom ženom ? Sumnjam da bi ijedna uživala u "podsećanju " na neku drugu u najintimnijim trenucima .
Ili....istetovirate nekog zmaja, mač ili nešto slično....sutra , vaše dete želi da se ugleda na vas....šta onda ?
Ne znam...pre nego što se tako nešto uradi , treba dobro razmisliti -a to se ne uradi . Nije za svakoga, svakako....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySre Dec 15, 2010 9:17 pm

Neko mi je ostao dužan tetovažu. (Šefe, ti Ga znaš, iz priče). Moj izbor je bio ovako nešto i bilo bi na levom ramenu. Sada više ne dolazi u obzir ni ovo, a ni zmaj. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 16, 2010 4:57 pm

Andželina Žoli se nikada nije libila da se razgoliti ispred filmske kamere za neke od svojih uloga, ali je retka prilika kada dopušta da se vide i njene tetovaže. Međutim, sada imamo priliku da vidimo baš sve.

[You must be registered and logged in to see this image.]

U filmu “Wanted” publika može da vidi sve izbliza i da se uveri da Andželina i dalje ima telo koje ju je proslavilo kao Laru Kroft.


Inače, Andželina vitku figuru održava svakodnevno vežbajući jogu, kao i uz specijalnu dijetu

I šta će bre ovakvoj ženi ova slikovnica po sebi ? Mene razočaralo što vidim...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 16, 2010 7:27 pm



A nju mnogo briga da li je nekoga razocaralo...... :eee: :eee:
Svidja joj se...znaci joj nesto.

C,c,c,...........
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 16, 2010 7:30 pm

Bokssha ::


A nju mnogo briga da li je nekoga razocaralo...... :eee: :eee:
Svidja joj se...znaci joj nesto.

C,c,c,...........
hahaha baš je zaboli.. :okkk:
Dobra je ova iznad što je dermi htela... vrti










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 16, 2010 9:26 pm

Bokssha ::

Zasto ne ?

Ovo bi bilo super.......
[You must be registered and logged in to see this image.]
Iskreno, iako sam mislila da ovo nikada neću reći, zbog godina. Mislim da tetovaža zahteva mladu zategnutu kožu. U kasnijim godinama ona se skriva, a onda čemu je imati?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 16, 2010 9:57 pm

Kod muskarca recimo lepo izgleda kad ima onako misice na rukama pa istetoviraneku narukvicu oko ruke, onda deluje sto pomenu Danubius na jednoj od tema "fensi"....
Ili na misicima ruku neki zmaj ili sta ja znam vec nisam bas zagledala detalje ali mi padaju u oci recimo takvi muskarci nekako mi dodju egzoticni (mislim za oci) lepo izgleda itd....a sad ko od njih razmislja o posledicama kad ostare...idu po devizi "jednom se zivi"....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Dec 23, 2010 11:05 am

Fudbaler 21. put na tetoviranju


Dejvid Bekam šest sati radio novu tetovažu


M.Ilić | 23. 12. 2010. - 10:32h |

Slavni fudbaler Dejvid Bekam ne skriva svoju opsesiju tetoviranjem, pa je tako odlučio svoje telo ukrasi dvadesetprvom tetovažom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Najnoviji ukras na njegovom telu nalazit će se na prsima. Kako bi tetovaža izgledala što bolje, Bekam je šest sati strpljivo sedeo na stolici, a da bi se pohvalio fudbaler je postavio sliku nastanka tetovaže na Fejsbuk.



Međutim, nije otkrio šta će nova tetovaža tačno predstavljati.



Nedavno je rekao kako bi imao i više tetovaža po telu, ali da se njegovoj majci to ne sviđa.



Novu tetovažu napravio je kod najpoznatijeg tatu umjetnika u Holivudu, Marka Mahoneja. Njegovi poznati klijenti su Andželina Žoli, Bred Pit i Britni Spirs.

I ja bi se istetovirao da mi je Viktorija žena , sirom*a :bulji:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Dec 25, 2010 12:22 am


Rado bi pogledala njegove tetove.... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyNed Jan 30, 2011 1:11 pm

E recimo Bekamu to stoji...i ja bih boksa da ti se pridrzuim i pogledam ponovo njegove tatu....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Feb 04, 2011 9:46 pm


HOROSKOP I TETOVAŽE KRIVI ZA RAZVOD NATAŠE I DAČE!

Print Petak, 4. Februar, 2011.| Autor:
Astrolog Sanja Colja otkriva da su pevačica i bivši vaterpolista podlegli lošim planetarnim uticajima

I zvezde se zaverile protiv Nataše i Danila.
Njih dvoje su pre dva dana potpisali zahtev za sporazumni razvod braka, a tome je kumovao loš planetarni uticaj. Astrolog Sanja Colja otkrila nam je pojedinosti koje su doprinele da njihova ljubav doživi krah.

- I Nataša i Dača su Vage u horoskopu. U oktobru 2010. godine Saturn je ušao u znak Vage, što se dešava jednom u 30 godina, i tu će biti do 2012. On u tom periodu pravi haos u ljubavnom životu. Veze među Vagama uglavnom se završavaju raskidom, a brakovi razvodom. Nažalost, to se dogodilo i Nataši i Dači - kaže Colja, koja ipak ne isključuje mogućnost preokreta u poslednji čas:

- Njih dvoje bi mogli da se pomire, međutim, ubuduće bi morali da budu oprezniji, jer u martu i Uran ulazi u znak Vage i tu ostaje osam godina, a tek on zna da pravi haos - zaključila je Colja.

S obzirom na to da je advokat Dragan Gojković rešio da na nekoliko dana odloži predaju zahteva za razvod u sud, možda ima nade za „kopernikanski obrt“ u ovoj priči. Razvesti se, ionako, mogu kad god požele.

(M. V. - I. V.)

Baksuzne tetovaže



Labudovi im doneli nevolju


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nataša i Dača su ljubav jedno prema drugom iskazivali i tetovažama. Prvo je on 2006. na desnoj ruci istetovirao njen lik, a ona je na stomaku iscrtala labuda, simbol večne ljubavi, kao i slovo D. Ubrzo je labud osvanuo i na Danilovoj levoj nadlaktici. Međutim, po verovanju, kad dvoje istetoviraju labudove, to znači da prkose sreći. Poznati vaterpolista je o ovome 2009. rekao:
- Neka baba nam je poslala pismo pet-šest meseci pred nesreću, u kojem piše: „Imala sam i ja mog labuda, ti vaši labudovi su glupost, moj labud je umro...“ Grozna priča, da se naježiš. A nakon što sam pao s motora, Nataša je opet dobila pismo: „Kako ti je sada bez tvog labuda? Da li patiš? Je l’ ti teško? Vidiš da ti labudovi ništa ne znače“.


Eto....da pazite šta tetovirate , a bogami i na horoskop ...
kasljuc










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 12:07 am

Gledam onaj Majami ink, ooooooooooo, pa amerikanci su ludi potpuno! Da, zaista, šta rade kad se predomisle, kada tetovaža više nije u njihovom duhu? Majmooni! Privremene tatU su ok.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sergej

sergej


Godina : 51
Datum upisa : 15.12.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Feb 05, 2011 2:43 pm

tetovaze mogu da budu ultra sexy, ali zavisi na kome i kakve, naravno! neke zene i devojke zbog tetovaza umeju da izgledaju cak i jeftino...a neki od nas muskih, ha, pa ne znam sta im bi da urade sebi neke stvari (ma i kad si pijan, ne znam, mene ne bi tako lako naterali da se unakazim...)...

ma ima nas raznih, jedna moja poznanica kad se udala i ona i muz su istetovirali prsten na ruci, lici na zicanu pletenicu. ali meni je to spooky - sta ce ako se razidju...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyNed Feb 06, 2011 8:24 pm

Astra ::
Meni se ovaj bas svidja!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ti to mene "navlačiš" ,aaaaa ? (gde samo nadje ?)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Mar 08, 2011 12:59 pm


GOCA TRŽAN TETOVAŽOM NA GUZI ZAHVALILA BAKI I MAMI!


Utorak, 8. Mart, 2011.| Autor:
Goca Tržan pokazala ruže na donjem delu leđa, koje je posvetila dvema najbitnijim ženama u svom životu

Porodična osećanja na zadnjici.
Goca Tržan je na donjem delu leđa istetovirala cveće kako bi majci i pokojnoj baki iskazala ljubav! Za tabloid Svet Goca je premijerno pokazala novu tetovažu, i dala kratko objašnjenje:

- Moja pokojna baka zvala se Cveta, a mama se zove Rosa, pa sam na taj način htela da im pokažem koliko mi znače i koliko ih volim. Inače obožavam tetovaže.
Razumemo da su joj majka i baka važne, ali kako je zadnjica zaista čudna „lokacija“ za izražavanje ove vrste emocija, pitali smo pevačicu zašto je baš tu tetovirala cvetove?

- Tetovaža nije na zadnjici (?!) i urađena je još pre godinu i po dana. Je l’ to vama sada čudno što je na leđima, odnosno na granici s dupetom? Nemojte, molim vas, da morališete, jer vam to nije dozvoljeno, barem kad sam ja u pitanju (?!) - izjavila je Goca.
Tržanka, izgleda, planira da postane učiteljica morala. Mi smo prvi čas već imali, a ko želi još - neka se inspiriše ovom fotografijom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Osećam da bi dame bile oduševljene da im njihov dragi istetovira recimo ime na
shacke :102:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Mar 11, 2011 11:23 pm

Da se zahvali babi pokazuje i tetovira dupe))))))))))))) sssss zanimljiva zahvalnica)))))))))))


Poslednji izmenio anja007 dana Pon Mar 14, 2011 12:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Mar 11, 2011 11:32 pm

opet sam se zeznula,ali slažem se sa anjom007
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 4:37 pm


KO ISTETOVIRA REKLAMU NA ČELU DŽABE RUČAK I 8.000 EVRA



Sreda, 6. April, 2011.| Autor: Agencija BETA

PRAG - Jedan novi češki internet pretraživač restorana ponudio je 200.000 kruna (8.000 evra) onome ko adresu njegovog sajta kao reklamu istetovira na čelu.

Do 30. aprila mogu da se prijave oni kojima neće smetati da na čelu nose crni istetovirani natpis sa internet adresom pretraživača [You must be registered and logged in to see this link.] veličine slova najmanje centimetar. Ko to prihvati, dobiće 8.000 evra i pravo da godinu dana ručava u nekom od odabranih restorana.



Suma koju nudimo u današnje vreme dosta je atraktivna tako da računamo da će se naći neki ozbiljni kandidat", kazao je agenciji ČTK vlasnik pretraživača Jirži Jurečka. On je dodao da su ga za ovaj prvi pokušaj pretvaranje vlastitog tela u reklamni prostor inspirisale slične promocije u inostranstvu.

U Češkoj reklamne tetovaže dosad nije bilo. Prvi pokušaj jednog Čeha 2008. godine da na internet aukciji na prodaju ponudi svoje teme kao reklamni prostor, propao je jer je tražio isuviše mnogo - 120.000 evra.

Pa ko voli da se tetovira....da se i ovajdi malo ... spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
svilanaasvaltu

svilanaasvaltu


Datum upisa : 09.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Apr 09, 2011 12:19 pm

Odvratno i neukusno.
Preterali u povrsini koze,motivima,takmicenjima,temama....
Izgledaju ko rakuni,indijanci,ne zenstveno,morbidno ko iz pakla.
Mali diskretni lep,sexi,odise eroticno i taj mi se dopada ...ali ovi sada....strahota.kic!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Apr 22, 2011 1:15 pm

iskreno nisam ljubitelj tetovaze , ali postujem ukuse , mada ima raznoraznih grafita na tijelima pojedinih...ne privlaci me to uopce , ali ako netko to voli i zeli da ima , barem nek se potrudi da lijepo izgleda , a ne da bude ko da ga je/ju poplava izbacila...
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Maj 27, 2011 9:41 pm

mislim da nebi trebale da se rade tetovaze sa imenima uvek cete zazaliti,isto tako npr. ja sto sam uradio,sve moje tetovaze sam merio tako da ni kada nosim kratke rukave se ne vide,ipak radio sam ih za sebe i mnogo mi znace tako da me briga da ih pokazujem svakom prolazniku bas,tetovazu treba shvatati kao sasvim licnu stvar koja se ocrtava do kraja zivota na vama,zato pamet u glavu (bez onoga "a dole sta uleti :) ) odlucite i nemojte da vam ikada bude zao zbog toga.samo pametan izbor
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 4:03 pm

Ovde ih svi nose, zene i muskarci, stari i mladi...Ja vala JOK, ta moda za mene ne vazi! Neke fino izgledaju, ali sama pomisao da me bodu... JOK vala! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 4:21 pm

Kod trajnih tetovaza je problem bas to -sto su trajne .
Moda dodje i nestane -a mi ostanemo "obelezeni" .
Neki dan je bila jedna mlada zena ,trgovacki putnik ...i sad sve ok, zena priča o proizvodu , sve lepo....dok se nije nagnula da dohvati iz torbe .
Majica se digla -a ono tribalčina na krstima iznad guze .
Nas nacelnik kada je to snimio, od onog poslovno postovanog tona ,pa i simpatija, presao je na posprdni .
Kad smo ga pitali kasnije zasto,rekao je "Istu takvu sam video juce na jednoj u pornicu ,ta ce da nam prodaje ? E nece vala.Kupicemo od neke postene zene ,a ne od ove,,,,"
Na stranu sto je on primitivac ...ali odlucuje . Zelim reci...ne trebamo se "obelezavati" ako to nije nuzno , i time davati povoda da nas neko ocenjuje kakvi smo ,makar i ne imao pravo na to .Nismo roba pa da imamo "kod" ,a i ne treba nam oznaka plemena , bar ne na vidnom mestu .
Ako vec to radimo,neka ostane na mestu koje je intimno , ili bar vidljivo iskljucivo na plazi . Zasto nekome davati povoda , ako se ne mora.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 4:29 pm

Kad sam videla frenda sa velikom tetovažom zmaja ,i šta sve ne-od ramena do prsta na ruci..Pazi kad je strašno.On izrazito beo ten... affraid

Užas...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kilimandzaro

Kilimandzaro


Datum upisa : 27.04.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 5:06 pm

Danubius ::
Kod trajnih tetovaza je problem bas to -sto su trajne .

Ma šta mi reče? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 5:11 pm

Kilimandzaro ::
Danubius ::
Kod trajnih tetovaza je problem bas to -sto su trajne .

Ma šta mi reče? affraid

:rlol: :rlol: Šta se bečiš? smehsmeh smehsmeh

Mogu i one da se maknu.Oćeš laserom,oćeš drugim metodama..Zavisi o dubini unosa i količini pigmenta,boji..etc...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kilimandzaro

Kilimandzaro


Datum upisa : 27.04.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 5:12 pm

Danubius ::

Majica se digla -a ono tribalčina na krstima iznad guze .
Nas nacelnik kada je to snimio, od onog poslovno postovanog tona ,pa i simpatija, presao je na posprdni .
Kad smo ga pitali kasnije zasto,rekao je "Istu takvu sam video juce na jednoj u pornicu ,ta ce da nam prodaje ? E nece vala.Kupicemo od neke postene zene ,a ne od ove,,,,"
Na stranu sto je on primitivac ...

Ali primitivac nije propustio da pogleda tetovažu.Ni njoj,a ni u nekim pornićima izgleda čim je znao da uporedi.

Mislim da ne treba olako suditi o ljudima,samo zato što su se tetovirali.To ne znači da su oni koji stave tetovažu manje obrazovani,sposobni ili šta već od ostalih koji nemaju tetovažu.Svako ima pravo da uradi sa svojim telom ono što misli da mu prija.Jeste tetovaža intimna stvar svakoga pojedinca,ali i ako to podeli sa drugima( mislim da je vidljivo),sigurno da i to njemu samome ima neki značaj.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 5:32 pm

Kilimandzaro ::


Ali primitivac nije propustio da pogleda tetovažu.Ni njoj,a ni u nekim pornićima izgleda čim je znao da uporedi.

Mislim da ne treba olako suditi o ljudima,samo zato što su se tetovirali.
Naravno ..i to je svakodnevnica kod mene . Recimo, u razredu gde ide moj klinac , mama jednog njegovog druga ima tribal na podlaktici , dakle , veliko i vidljivo .Na roditeljskom se dve druge mame "beče" na nju i iza ledja krste i pokazuju [You must be registered and logged in to see this image.] .
To jeste tako...usput , žena je tehnolog u Hladnjači i Marija Kiri za sve te "domaćice " ali džabe ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Maj 28, 2011 5:39 pm

Na onome ko ima stila i najjeftinija haljinica kupljena kod Kineza "peva", isto je i sa tetovažom. Na nekome je baš lepo videti. Kao što ne stoji lepo ni svakoj žabi firmirana garderoba (ali ima para da kupi) tako je isto i sa tetovažom.
Nažalost u mojoj sredini je mnogo više onih kojima bi istetovirani prazi luk
tako legao kao da su rođeni sa tim (kao da im je beleg).

Drago mi je da se moj sin nije tetovirao, iskreno. I mnogo mi je drago što je umesto tih trivijalnosti sebe našao u muzici, kendu i učenju.
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPon Jun 13, 2011 7:20 pm

Kod mene je koleginica sa posla tetovirala skorpiju na dupetu pa je pokazivala celom odeljenju tetovazu na guzici.
Valjda je to njoj tada bio in i jest da je zena imala jos tada preko 50 godina ali joj je bas stajalo jer je imala takav stil oblacenja (farmerke, duga kosa, uske majice)....meni je bilo bas simpaticno ali nekim kolegama i nemoralno kad ona u pauzi zavrne pantalone da bi pokazala svoju skorpiju....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Jun 17, 2011 4:24 pm

PLATIŠ TETOVAŽU DOBIJEŠ I SEKS





Petak, 17. Jun, 2011.|





[You must be registered and logged in to see this image.]


Čekaonice mogu da budu stvarno dosadne i da izlude čoveka. Da
ne bi oterali mušterije, jedan tatu studio je postavio bilijar, mnoštvo
časopisa, ali dvoje tatu zaljubljenika to nije zadovoljilo, pa su se
prepustili strasti i čekanje skratili seksom na brzaka. Uopšte nisu
razmišljali da li bi neko mogao da uđe ili da dođu na red za tetovažu.

Dečko je i ranije dolazio u ovaj studio, samo nismo sigurni šta mu se
svidelo - da li umetnički rad tatu-majstora ili zgodne i slobodne
žene.

VIDEO možete pogledati ovde [You must be registered and logged in to see this image.]


A adresa studija, nesrećnici ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyPet Jun 17, 2011 11:50 pm

Kako već napisah, i sama sam bila na ivici da uradim tetovažu. Dobro je, što me tatoo "majstor" slagao, pa mi ostao dužan.
Trajne tetovaže-JOK. Zašto? Iz razloga jer jednom budeš 70, a koža bude naborana i sama tetovaža izgubi oblik.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Anne Boleyn

Anne Boleyn


Datum upisa : 18.06.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Jun 18, 2011 3:09 am

Ja sam za tetovaze, i planiram da se tetoviram, ali naravno mislim da to nije moda za svakoga.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Jun 18, 2011 1:13 pm

U trilemi sam da li da tetoviram Trijumfalnu kapiju, kazan za pečenje rakije
ili prazi luk??
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptySub Avg 13, 2011 8:12 pm

Tetoviraju na sebe društvene probleme

[You must be registered and logged in to see this image.]
Društvena odgovornost preko Tvitera do tetovaža



Ljudi su zabrinuti nad probelmima u svetu, ali ta zabrinutost ne traje više od dve nedelje.
Oni misle da društveni problemi zaslužuju malo više empatije. Oni su "Social tattoo project"
i na koži beleže patnje sveta tako da empatija postaje trajna. Barem za
one zaboravne, da mogu uvek da se podsete, kad jednu karastrofu zameni
druga.


[You must be registered and logged in to see this image.]




Evo
kako stvar funkcioniše za sad. Grupa volontera spremna je da se
tetovira, ali oni ne znaju koju će tetovažu dobiti. Ljudi su pozvani da preko Tvitera daju predloge
o ozbiljnim društvenim problemima o kojima treba brinuti. Problemi sa
najviše tvitova naći će se na koži volontera, da o njima misle...do
kraja života.




[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"?   Da li su tetovaže ..."samo moda" i da li su uopšte "potrebne"? - Page 2 EmptyUto Avg 23, 2011 4:51 pm

MEGAN FOKS UKLANJA MERLINKU SA RUKE




Utorak, 23. Avgust, 2011.|

Autor: Agencija TANJUG






[You must be registered and logged in to see this image.]



LOS ANĐELES - Glumica Megan Foks odlučila je da sa svoje ruke ukloni
tetovažu Merlin Monro, jer ne želi da privlači negativnu energiju,
preneli su danas mediji.



Glumica je otkrila magazinu "Amika" da potpuno želi da se oslobodi tetovaže Merlin Monro.""Sklanjam je"", rekla je Foks.



"To je jedna negativna ličnost, koja je patila od poremećaja ličnosti i
bila je bipolarna, ne želim da privučem takvu vrstu negativne energije u
svoj život", dodala je ona.



Ova 25-godišnja glumica poznata je po tome da voli tetovaže i plastičnu
hirurgiju, pa je tako korigovala grudi, usta i nos, a na svom telu ima
devet tetovaža.