DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUDA IDE SRBIJA ?

Ići dole 
+63
Thabit
ZoxZoja
Kica/Praja
el_vibrador
Mima65
Diplomirani Duduk
MadamX
Srdjan92
Blebetalo
daljinski
Danubius
Nut
Gothic
cojle
brdjanin
Lujkaa
Kijara-brm
zoran1970
pesma
lollypop
debilko
Lakota
promaja
dusicaa
Gagica78
podbarac
Samouka
montoya
AstrinaKomsinica
surčinac
Tattoo
tok tuk tok
Ja...
Bane Bumbar
Zana
Okano
ZezaM
slatkicass
emanuella
Sibila_
Zanina_kuma
doctorr67
Samhain
smile^^
neiskusan
brunolino
Lily
Only women
EAGLE
vasko1
Helena Trojanska
Smiljan01
svilanaasvaltu
rouzvel
bosankaa
sanjalica.ns
Aurora Borealis
Ivana_258
ona
sonia
zirafa
popovac
determinanta
67 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyNed Mar 21, 2010 11:23 am

First topic message reminder :

Da li je Ivo Andrić bio u pravu?

“Dugotrajno robovanje i rđava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti
shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i
oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da
razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od
očigledne štete.”


Meni se sve više čini da jeste . Šta vi mislite , da li će se pojaviti neki vizionar tipa Zorana Djindjića i povesti Srbiju putem evropskih integracija , ili ćemo i dalje imati neku vrstu mešavine Miloševićevske /Koštuničine politike , pa i dalje tapkati u mestu i inatiti se sa celim svetom -na svoju štetu?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
aldo raine




Datum upisa : 25.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Feb 16, 2017 4:09 pm

Citat :
Tukao sam se protiv vlasti i pandurima da skinem onog skota slobu. Pičke bi htele sve na gotovo i da neko uradi nešto za njih.

hvala ti što si se tukao i borio i doneo nam blagostanje :brdski2:
3,14čke ne bi htele sve na gotovo, nego su obeshrabrene našim fail-om
toliko energije je spičeno na taj peti oktobar, a dobilo se jedno veliko razočarenje
zato se više nikom ne bori i ne tuče
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Feb 16, 2017 7:24 pm

aldo raine ::
Citat :
Tukao sam se protiv vlasti i pandurima da skinem onog skota slobu. Pičke bi htele sve na gotovo i da neko uradi nešto za njih.

hvala ti što si se tukao i borio i doneo nam blagostanje :brdski2:
3,14čke ne bi htele sve na gotovo, nego su obeshrabrene našim fail-om
toliko energije je spičeno na taj peti oktobar, a dobilo se jedno veliko razočarenje
zato se više nikom ne bori i ne tuče

Govna koji su bili protiv revanšizma su sjebali 6. oktobar. Kada silom skineš nekoga sa vlasti, ne treba niko iz te svite da postoji jer će se neka druga pokoljenja povampiriti. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Feb 16, 2017 7:48 pm

John Doe ::
Astra ::
John Doe ::
Kijara-brm ::
Da li je moguće? 
(Nije komično-tragedija je što se ljudi sprdaju na ovakav način.)


[You must be registered and logged in to see this image.]

Jesmo li se mi zajebavali na račun Milanovića i one, kako se zove, ima ime i prezime k'o venerična boles', da, Kitarovićka? Nismo! nemoj se ni ti zajebavati na naš račun. Srbija, Srbima, 'rvaCka 'rvatima.
rasta

Bosanac....nije zajebancija....to bre cinjenicno stanje.....hahahahhahahahah

Jebote, po 'rvacke u dijaspori a ti mi talasa o Srbiji. rasta

Evolucija je na Balkanu zakocila jer je Balkanoid rekao...ma boli me qurac,nisam ni ja najgori....hahahaha i komsije su zaostale u razvoju,pa mi lakse.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Feb 16, 2017 9:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
aldo raine




Datum upisa : 25.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPet Feb 17, 2017 11:36 am

John Doe ::
aldo raine ::
Citat :
Tukao sam se protiv vlasti i pandurima da skinem onog skota slobu. Pičke bi htele sve na gotovo i da neko uradi nešto za njih.

hvala ti što si se tukao i borio i doneo nam blagostanje :brdski2:
3,14čke ne bi htele sve na gotovo, nego su obeshrabrene našim fail-om
toliko energije je spičeno na taj peti oktobar, a dobilo se jedno veliko razočarenje
zato se više nikom ne bori i ne tuče

Govna koji su bili protiv revanšizma su sjebali 6. oktobar. Kada  silom skineš nekoga sa vlasti, ne treba niko iz te svite da postoji jer će se neka druga pokoljenja povampiriti. rasta

slažem se
a vidim i ti se slažeš da je oktobar, peti ili šesti - sjebana stvar
ko bi sad mogao da okupi ljude na ulici u borbi protiv Vučićijeve policije i privatne ss vojske? Radulović? Šutanovac? Čeda? :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPet Feb 17, 2017 2:19 pm

aldo raine ::
John Doe ::
aldo raine ::
Citat :
Tukao sam se protiv vlasti i pandurima da skinem onog skota slobu. Pičke bi htele sve na gotovo i da neko uradi nešto za njih.

hvala ti što si se tukao i borio i doneo nam blagostanje :brdski2:
3,14čke ne bi htele sve na gotovo, nego su obeshrabrene našim fail-om
toliko energije je spičeno na taj peti oktobar, a dobilo se jedno veliko razočarenje
zato se više nikom ne bori i ne tuče

Govna koji su bili protiv revanšizma su sjebali 6. oktobar. Kada  silom skineš nekoga sa vlasti, ne treba niko iz te svite da postoji jer će se neka druga pokoljenja povampiriti. rasta

slažem se
a vidim i ti se slažeš da je oktobar, peti ili šesti - sjebana stvar
ko bi sad mogao da okupi ljude na ulici u borbi protiv Vučićijeve policije i privatne ss vojske? Radulović? Šutanovac? Čeda? :brdski2:

Današnja deca su pametnija od nas. Vrlo dobro shvataju kako funkcionišu stvari u Srbiji. Pa se tako neki priklanjaju vladajućim ma ko oni bili u nadi da će dobiti određene beneficije. Ili vredno uče i rade spremajući sebi sigurniji start kad dođe vreme da odu. Oni treći koji imaju kičmu ali nemaju diplomu idu po raznim Slovačkama i kao kopci vrebaju priliku da ne ostanu ptice selice koje će se svako malo vraćati.

Srbija je za desetak godina protraćila toliku energiju da je to za tim psihijatara i ostalih društvenjaka da objasni kako. Prvo Sloba, pa Vuk i na kraju Koštunica. Proći će pola veka ili vek dok ponovo takvu energiju akumuliramo. Ako do tada uopšte i bude Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyNed Feb 19, 2017 3:07 pm

ZoxZoja ::
aldo raine ::
John Doe ::
aldo raine ::
Citat :
Tukao sam se protiv vlasti i pandurima da skinem onog skota slobu. Pičke bi htele sve na gotovo i da neko uradi nešto za njih.

hvala ti što si se tukao i borio i doneo nam blagostanje :brdski2:
3,14čke ne bi htele sve na gotovo, nego su obeshrabrene našim fail-om
toliko energije je spičeno na taj peti oktobar, a dobilo se jedno veliko razočarenje
zato se više nikom ne bori i ne tuče

Govna koji su bili protiv revanšizma su sjebali 6. oktobar. Kada  silom skineš nekoga sa vlasti, ne treba niko iz te svite da postoji jer će se neka druga pokoljenja povampiriti. rasta

slažem se
a vidim i ti se slažeš da je oktobar, peti ili šesti - sjebana stvar
ko bi sad mogao da okupi ljude na ulici u borbi protiv Vučićijeve policije i privatne ss vojske? Radulović? Šutanovac? Čeda? :brdski2:

Današnja deca su pametnija od nas. Vrlo dobro shvataju kako funkcionišu stvari u Srbiji. Pa se tako neki priklanjaju vladajućim ma ko oni bili u nadi da će dobiti određene beneficije. Ili vredno uče i rade spremajući sebi sigurniji start kad dođe vreme da odu. Oni treći koji imaju kičmu ali nemaju diplomu idu po raznim Slovačkama i kao kopci vrebaju priliku da ne ostanu ptice selice koje će se svako malo vraćati.

Srbija je za desetak godina protraćila toliku energiju da je to za tim psihijatara i ostalih društvenjaka da objasni kako. Prvo Sloba, pa Vuk i na kraju Koštunica. Proći će pola veka ili vek dok ponovo takvu energiju akumuliramo. Ako do tada uopšte i bude Srbije.

Današnju decu boli kurac. Cilj im je a i stariji im govore da pakuju stvari i da brišu iz usrane Srbije a kol'ko sam primetio, ni ostale zemlje u regionu se ne mogu pohvaliti domoljubljem a pomisao na rat  jedino političari i mediji šilje kitu na to. Pre neki dan, sin me je zabrinuto pitao da l' će biti rata na Kosovu jer kruže glasine o mobilizaciji. Rekao sam mu da ne brine, jer ne mogu sastaviti 11 normalnih igrača za fudbalsku utakmicu a kamoli par hiljada vojnika. S druge strane,toplo sam mu preporučio da pakuje ženu i klince i da kaže mršupičkumaterinu Srbiji i da se odseli bilo gde, što dalje odatle.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Feb 21, 2017 5:06 pm





Sjajnu interpretaciju našeg proslavljenog glumca Gorana Sultanovića prate video isečci koji savršeno, istinito i postupno oslikavaju svaki segment današnjeg vremena i prilika u Srbiji.

Sagledajte sunovrat naše kulture i društva kroz samo tri minuta!

Prosto ti krenu suze na sve te slike.

Ovaj video bih rado stavila na vise tema i time zatvorila bilo kakvu diskusiju vise i o popovima i Ceci i izborima i predsjedniku...o farmama i velikoj "braci".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Feb 21, 2017 5:15 pm

Ništa ju tu neb dodao nit oduzeo :948208144: hvala Astra za ovo .
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Feb 21, 2017 10:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Feb 21, 2017 11:20 pm

promaja ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Удба види по мраку и никада не спава. rasta
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Feb 23, 2017 1:13 pm

Dr Miroljub Petrović (52) doktor nauka

Dr Miroljub Petrović - čovek koji za dželate ID smatra da su ljudi koji "znaju kako se rešavaju problemi", protivi se vakcinaciji i školovanju dece "jer ona od njih pravi debile", zalaže se za uvođenje kamenovanja i klanja dilera droge..











[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyNed Feb 26, 2017 1:20 pm

Mozda i nije sve bas tako crno u ovoj SRBIJI...


ДЕВОЈКА ЈЕ ИЗАШЛА У КНЕЗ СА НАТПИСОМ ДА ТРАЖИ ПОСАО: Понуде које је добила су је шокирале

Требало ми је свега 20 минута да се уверим како је и те како могуће наћи посао у нашој Србији. Али, какав?
Колико пута сте чули како у Србији нема посла? Хоћу да радим, али нема ко да ме запосли. Идем преко јер овде нема ничег за мене.
Решила сам зато да испробам једну радикалну методу и да изађем с плакатом „Тражим посао“ на улицу у нади да ће ме неко запазити.
И десило се нешто невероватно: понуде су само пљуштале!
Искрена да будем, била сам помало скептична. У почетку је било и негативних коментара, као и људи који су ми довикивали како немам шансе.
Међутим на моје велико изненађење, ствари су се убрзо промениле.
Стала сам насред Трга Републике и подигла плакат, и тад су почели погледи. Људи су прилазили или су крајичком ока гледали у натпис. Неки су се осмехивали, а неки ме гледали као да нисам нормална.
Само 5 минута након почетка експеримента пришла ми је девојка, која ми је понудила посао декоратера на свадбама. Била сам одушевљена!
Недуго затим, понуде су се ређале…
Посао у администрацији приватне лекарске ординације, конобарица, хостеса, декоратер.
Нисам могла да верујем!
Они који нису имали шта да понуде, прилазили су ми и честитали на храбрости.
– Свака част девојко, ти баш имаш муда! Да је више таквих као ти, где би нам био крај, срећно – само је један од коментара које сам добила.
Убрзо сам отишла у Кнез Михаилову, у којој сам дефинитивно била главна атракција. Подршка, љубазност, речи хвале, ништа није изостало.
Нисам могла да поверујем својим очима, била сам убеђена да ћу добити преке погледе и исмејавање.
Најзанимљивије од свега је било што ми је прилазио велики број странаца. Желели су да знају шта пише на плакату, а кад бих им рекла, њихова лица су остајала у чуду.
Испитивали су ме шта ме је натерало на то и да ли је заиста тако лоше. Уследила би подршка и осмеси. Неки су ми и саветовали да потражим своју срећу „преко“.
Иако сам била насмејана, никако нсам могла да поверујем шта ме је снашло. За само пола сата добила сам заиста велики број понуда. Нико није покушавао да се поиграва са мном, нико ми није рекао да сам луда, а нико ме није ни осудио, баш напротив.
Овај текст треба да прочитају сви они који мисле да у Србији влада неразумевање и да наши људи нису емпатични.
Била сам једна од вас, док се на личном примеру нисам уверила у супротно.
Јелена Јвановић
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPon Apr 03, 2017 10:35 am

Jutros sam umalo zaplakala. Na zidu moje nećake Katarine, Kaće, osvanuo je status - Mene ova zemlja ne zaslužuje. Jedna lepa, pametna i ambiciozna devojka. Apsolvent na pravima. Angažovana, načitana ... Jedna od onih koja nije pala pod euforiju političkog kičeraja uvijenog u oblandu satire. Dete koje je svoje vreme i sajber prostor koristilo da animira ljude da nešto promene. Razočarali smo je. Nju i hiljade drugih koje Srbija ne zaslužuje. Nju i hiljade onih koji neće da budu deo sendvič-brigada. Nju i hiljade onih koji će otići ... Da peru čaše ili sklapaju televizore. Dok se ne snađu. Nju i hiljade onih koje ćemo gledati preko skajpa. Jer smo ih razočarali i izabrali da gledamo njega umesto NJIH.

Izvini Kaća. Oprostite deco. Više nisam mogla od ta dva glasa koje smo dale da ostaneš ovde.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPon Apr 03, 2017 11:09 am

Srbija ne ide nikuda. Arabija se seli u nju!
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPon Apr 03, 2017 9:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

samo sendvic Srbina spasava.....sorry....morala sam.....predobro je
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyPon Apr 03, 2017 10:06 pm

Ide u božiju mater
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 4:00 pm

Sa Vucicem idu sada definitiv prema EU.

Vazno je da se ide nekud, moje misljenje. wik
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 4:07 pm

Dolinac ::
Sa Vucicem idu sada definitiv prema EU.

Vazno je da se ide nekud, moje misljenje. wik

Ide qurac u EU kad SAD traži poništenje izbora a Putin odobrava i staje u potpunosti iza Srbije.

Srbija ide u Građanski rat po svemu sudeći u zadnjih 24 sata nakon izbora
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 4:31 pm

Black Wizard ::
Dolinac ::
Sa Vucicem idu sada definitiv prema EU.

Vazno je da se ide nekud, moje misljenje. wik

Ide qurac u EU kad SAD traži poništenje izbora a Putin odobrava i staje u potpunosti iza Srbije.

Srbija ide u Građanski rat po svemu sudeći u zadnjih 24 sata nakon izbora


Euforija velika je u Srbiji. Balkanske zemlje ce se ujediniti kao za vrijeme SFRJ. Bice svi u EU, to je bio plan i plan se nastavlja.
Htjjeli mi to ili ne htjeli, proces je poceo.

Eno Makedonija je skoro clan EU itd.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 5:27 pm

Dolinac ::
Black Wizard ::
Dolinac ::
Sa Vucicem idu sada definitiv prema EU.

Vazno je da se ide nekud, moje misljenje. wik

Ide qurac u EU kad SAD traži poništenje izbora a Putin odobrava i staje u potpunosti iza Srbije.

Srbija ide u Građanski rat po svemu sudeći u zadnjih 24 sata nakon izbora


Euforija velika je u Srbiji. Balkanske zemlje ce se ujediniti kao za vrijeme SFRJ. Bice svi u EU, to je bio plan i plan se nastavlja.
Htjjeli mi to ili ne htjeli, proces je poceo.

Eno Makedonija je skoro clan EU itd.

Dolinac daj mi broj svog dilera. Stvarno valja dobru robu.

Srbija će u EU ući nikad. Proces prijema novih članova je završen. Nema. Ćao. Zaboravite.

Bleki molim se Bogu da nisi u ptavu. Sloba je izveo tenkove ali nije pucao. OVAj je spreman da gazi u krvi ako se oseti ugroženim.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 5:30 pm

Posto novi predsjednik kopira Erdogana....svasta se moze ocekivati,ali ne i gradjanski rat....to mu ne odgovara za imidz koji stvara za EU.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 5:33 pm

Astra ::
Posto novi predsjednik kopira Erdogana....svasta se moze ocekivati,ali ne i gradjanski rat....to mu ne odgovara za imidz koji stvara za EU.

Ljudi bre, šta vam je više sa tom EU??? Tamo ga neće, traže poništenje izbora!

Kakva crna evropska unija. Taj se san neće ostvariti nikad. Čim je počeo da Putina ljubi u dupe, pozdravio se automatski sa EU
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 5:35 pm

ZoxZoja ::
Dolinac ::
Black Wizard ::
Dolinac ::
Sa Vucicem idu sada definitiv prema EU.

Vazno je da se ide nekud, moje misljenje. wik

Ide qurac u EU kad SAD traži poništenje izbora a Putin odobrava i staje u potpunosti iza Srbije.

Srbija ide u Građanski rat po svemu sudeći u zadnjih 24 sata nakon izbora


Euforija velika je u Srbiji. Balkanske zemlje ce se ujediniti kao za vrijeme SFRJ. Bice svi u EU, to je bio plan i plan se nastavlja.
Htjjeli mi to ili ne htjeli, proces je poceo.

Eno Makedonija je skoro clan EU itd.

Dolinac daj mi broj svog dilera. Stvarno valja dobru robu.

Srbija će u EU ući nikad. Proces prijema novih članova je završen. Nema. Ćao. Zaboravite.

Bleki molim se Bogu da nisi u ptavu. Sloba je izveo tenkove ali nije pucao. OVAj je spreman da gazi u krvi ako se oseti ugroženim.


ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 5:37 pm

Građanski rat ? Koliki slon trebaš biti pa to sebi dozvoliti posle svega , mislim da većina tu opciju neb prihvatila .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 9:48 pm

podbarac ::
Građanski rat ? Koliki slon trebaš biti pa to sebi dozvoliti posle svega , mislim da većina tu opciju neb prihvatila .
Što, misliš da je većini u Srbiji bliža seljačka buna?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 10:35 pm

100.000 ljudi na ulicama Beograda

Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 10:43 pm

debilko ::
podbarac ::
Građanski rat ? Koliki slon trebaš biti pa to sebi dozvoliti posle svega , mislim da većina tu opciju neb prihvatila .
Što, misliš da je većini u Srbiji bliža seljačka buna?

Debs a šta fali da ustane kuka i motika? Pa ovu Zemlju dok su vodili seljaci i trgovci išla je napred. Sad kad je se dočepaše ovi pismeni ode sve u vražju mater. Lepo je Kodža Milošu predlagano da to sve pobije.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 11:27 pm

Iskreno želim da ova djeca na ulicama čine pravu stvar, da ih niko ne zloupotrijebi, ne izmanipuliše, da imaju bolji i ljepši život, da sačuvaju dostojanstvo i zdrav razum...i nema ali, želim im baš to što sam rekla. Sa takvima će Srbija biti upravo gdje i treba da bude!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyUto Apr 04, 2017 11:33 pm

Studentska poruka

jbte,da zaplaces samo

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 12:02 am

Astra, hvala za ovu poruku. Vrlo iskreno i vrlo ubedljivo. Jedino što je loše je to što na njega sve ovo neće imati nikakav uticaj
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 12:29 am

Zanimljivo je da AV nikako ne oglasava ili sam ja propustila njegovo obracanje u javnosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 12:37 am

Ni ja nisam videla -ali sam pročitala ovo.
Sad koliko je verovati KURIR-U

Premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, u vezi sa protestima u Beogradu, da je Srbija demokratska zemlja, u kojoj svako ima pravo da iskaže svoje mišljenje, i da je to u redu, sve dok je mirno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 7:50 am

Kijara-brm ::
Ni ja nisam videla -ali sam pročitala ovo.
Sad koliko je verovati KURIR-U

Premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, u vezi sa protestima u Beogradu, da je Srbija demokratska zemlja, u kojoj svako ima pravo da iskaže svoje mišljenje, i da je to u redu, sve dok je mirno.

U slobodnom prevodu, rekao je da ga boli kurac jer ga je većinski, izabrao taj narod svojim dolaskom ili nedolaskom na izbore.
Omladino, kasno si se setila!


rasta
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:24 am

Srbija neće nigde dok se narod ne okrene za 360° , promeni svoje navike , shvatanja ... , onda će se lako birati vlada i ostalo .
Da , omladina se kasno setila ako se ona opšte i setila , bojim se da su to tuđi potezi kao i ranije.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:33 am

Dolinac ::



ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.

Doly, bez ljutnje ali to što ti dobijaš u medijima, dobijamo i mi. Tako da tvoji mediji kao i naši, vrede k'o govno na tanjiru. Srbija jeste za EU ali ne po svaku cenu.
Ti si van ovog mentaliteta i ne znaš apsolutno ništa. Čitaj ako te zanima tema, divi se Merkelovoj i navijaj za tvoje.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:36 am

podbarac ::
Srbija neće nigde dok se narod ne okrene za 360° , promeni svoje navike , shvatanja ... , onda će se lako birati vlada i ostalo .
Da ,  omladina se kasno setila ako se ona opšte i setila , bojim se da su to tuđi potezi kao i ranije.

Znači, Srbija je ipak za demokratiju. Sve nacionalne partije su ispušile al' masno. Polako se budi građanska svest.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:51 am

Malopre čitam o podršci Jankovića, Obradovića, ovog-onog. Bagro lešinarska, sada se obraćate narodu, sada želite da se uvalite u deo kolača? Omladino, ne daj se lešinarima i hijenama!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:02 am

Astra ::
Zanimljivo je da AV nikako ne oglasava ili sam ja propustila njegovo obracanje u javnosti.

Kao što je Kjara već rekla izjavio je da mogu da protestuju dok je sve mirno. Što u principu i jeste suština demokratije. Pravo izbora i pravo na protest. I sad je on kao veliki baja. Demokrata i tako to. A već su po tevejama i štampanim medijima krenule vesti u najboljem maniru miloševićevog ministra informisanja (ko je zaboravio to je ovaj što je sad demokrata). Šačica nezadovoljnih. Pijani studenti. Huligani .... Pokušaj upada u RTS ... To je bar ono što sam ja uspela da vidim.

Ali ono što zaboravlja je da ovo nije 96-ta. Kad smo imali RTS i ništa drugo. Kad je nabijanje računa za telefon bio jedini način da čuješ šta se STVARNO dešava u Beogradu.

Još u nedelju ujutro sam na zidu ovde već pominjane Kaće videla poziv za "događaj". Nešto kao "masovno vešanje na Terazijama". Deca su znala kako će se završiti izbori. Već su imali spremljen sledeći korak. Internet, mobilni telefoni ... Mogu da se organizuju u roku od odmah. A o svojim aktivnostima obaveštavaju u realnom vremenu. Direktnim prenosima na fb. Komentarima. Klipova na yutubu onoliko (hvala Bleki jedva sam se isčupala sinoć odande kad sam krenula da tražim i gledam)

Još nisam sigurna ni šta su im zahtevi jer ova pobuna deluje poprilično haotično. Ali ono što mogu da primetim je to da se toj deci ne pridružuje niko ko je kukao unazad par godina. Nema penzionera kojima su uzeli deo penzije. Nema zaposlenih u zdravstvu, školstvu ... koji stalno palamude o tome koliko su para izgubili zbog "reformi" ... nema nikog. Jedino je dobro što nema ni jednog mufljuza iz takozvane opozicije. Hvala je Bogu jer jednom ako ... lustracija će obuhvatiti i sve njih. Posle izdržane zatvorske kazne.

Pitam se gde li je ONA pištaljka od onomad. Mogla bih da izađem na sokak i da malo pištim. U vreme kad ONI to rade u Bg, NS, Nišu ... budi mi se ona stara revolucionarna krv.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:41 am

Patkari protiv sendvičara, mladi protiv starih, urbani protiv ruralnih, krezubi protiv belozubih, levi protiv desnih, patriote protiv izdajnika, a sve u spoljnoj režiji istih sila i faktora koji kontrolišu i usmeravaju i vlast i opoziciju. Pa sada malo podbunjuju mladež da se njihov pulen kome su režirali pobedu ne opusti suviše i, ne daj Bože, makar malo ne otkaže poslušnost, istovremeno dajući mu argumente da te proteste prikaže kao izdajničke svom biračkom telu.Taj višak lažnih, a nedostatak pravih izbora i alternativa, to je sama suština postpetooktobarske okupacije koja je ekonomska, socijalna, kulturna, ali pre svega mentalna. Da li je moguće da smo toliko prijemčivi za manipulaciju i da nas je toliko lako preveslati "žedne preko vode"? Ponekad mislim da su Srbi najnaivniji (da ne kažem najgluplji) narod na svetu....

Marko Tanaskovic
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 2:46 pm

ZoxZoja ::
Još nisam sigurna ni šta su im zahtevi jer ova pobuna deluje poprilično haotično.

Ovo su im prvi zahtevi. Ako se ne ispune, dolazi plan "B"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:00 pm

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::



ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.

Doly, bez ljutnje ali to što ti dobijaš u medijima, dobijamo i mi. Tako da tvoji mediji kao i naši, vrede k'o govno na tanjiru. Srbija jeste za EU ali ne po svaku cenu.
Ti si van ovog mentaliteta i ne znaš apsolutno ništa. Čitaj ako te zanima tema, divi se Merkelovoj i navijaj za tvoje.


rasta

Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:46 pm

Dolinac ::


Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.

Pa idu ljudi i u Rusiju da rade, i u Slovačku i Švajcarsku, i u Grčku, i da ne nabrajam dalje.
Nego nisi spomenuo autobuse iz Bosne, Kosova, Makedonije, Hrvatske. Svi idu Doli. Eto Hrvatska je u Uniji, pa ipak nemilice idu za Njemačku i Zapadnu Evropu. Zašto? U EU su, trebalo bi da su zadovoljni već samom tom činjenicom.
Znaš li Doli za kolike plate rade ljudi u Srbiji i uopšte na Balkanu i to pod uslovom da su sretni da imaju ikakav posao? Znaš li da rade za 150 evra? Muž zaradi 150 evra, žena isto toliko, 100 evra plaćaju stan ili ako su odvažni ratu za stan, a sa 200 evra žive od toga sa još najmanje jednim djetetom: plaćaju vodu, struju, grijanje, oblače se, hrane, školuju, liječe i da ne nabrajam sve.
Nije to Doli filozofiranje, to ti je Doli život! Surovi, nemilosrdni život!
I varaš se Doli, ima i kafe i penzija i banana. Svega ima, ali za odabrane, za ove ostale nema ni lijekova da bi preživjeli.
Među nama koji smo na forumu garantujem ti da je barem od 50 % onih koji žive u Srbiji ili biilo gdje na Balkanu jedva krpe kraj s' krajem.
Nemoj da se ljutiš, ali ružno je da kažeš da je to filozofiranje ako neko iznese ovdje da mu je teško. Ako smo toliko puni saosjećaja i empatije za životinje, za LGBT populaciju, trebalo bi da smo takvi i jedni prema drugima. Kad ne možeš nekome pomoći, nemoj ga ni u pojam ubijati!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:52 pm

justicija ::
Dolinac ::


Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.

Pa idu ljudi i u Rusiju da rade, i u Slovačku i Švajcarsku, i u Grčku, i da ne nabrajam dalje.
Nego nisi spomenuo autobuse iz Bosne, Kosova, Makedonije, Hrvatske. Svi idu Doli. Eto Hrvatska je u Uniji, pa ipak nemilice idu za Njemačku i Zapadnu Evropu. Zašto? U EU su, trebalo bi da su zadovoljni već samom tom činjenicom.
Znaš li Doli za kolike plate rade ljudi u Srbiji i uopšte na Balkanu i to pod uslovom da su sretni da imaju ikakav posao? Znaš li da rade za 150 evra? Muž zaradi 150 evra, žena isto toliko, 100 evra plaćaju stan ili ako su odvažni ratu za stan, a sa 200 evra žive od toga sa još najmanje jednim djetetom: plaćaju vodu, struju, grijanje, oblače se, hrane, školuju, liječe i da ne nabrajam sve.
Nije to Doli filozofiranje, to ti je Doli život! Surovi, nemilosrdni život!
I varaš se Doli, ima i kafe i penzija i banana. Svega ima, ali za odabrane, za ove ostale nema ni lijekova da bi preživjeli.
Među nama koji smo na forumu garantujem ti da je barem od 50 % onih koji žive u Srbiji ili biilo gdje na Balkanu jedva krpe kraj s' krajem.
Nemoj da se ljutiš, ali ružno je da kažeš da je to filozofiranje ako neko iznese ovdje da mu je teško. Ako smo toliko puni saosjećaja i empatije za  životinje, za LGBT populaciju, trebalo bi da smo takvi i jedni prema drugima. Kad ne možeš nekome pomoći, nemoj ga ni u pojam ubijati!


Ti si mene pogresno svatila @justicija. Treba zapeti i raditi i sa ulazkom u EU moze se dodji u EU i zaraditi novac. Da je tesko dolje znam i u nekim djelovima Hrvatske je tezak zivot, skraj skrajem nemogu itd.
Sasvim pogresno si me svhatila a to u vezi Tito, dok je zivio zivjelo se u SFRJ kao u paradisu, to sam stime mislio reci. :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 10:59 pm

Sve sam ja tebe shvatila Doli, i nemoj ovo da shvataš kao prepirku nego kao razgovor. Diskutujemo.
Nije cilj da svi odemo u EU da bi radili tamo (mada ne kažem da bi to bilo loše po nas, to ni slučajno). Ko će ostati ako svi odemo? Da li je poenta da svi odemo? To nam je cilj?
A što se tiče Tita, tačno je, u SFRJ smo živjeli dobro, ali budi pošten pa kaži koliko je ljudi ranih 70-ih iz te iste SFRJ otišlo primjera radi u tu istu Njemačku da radi? Pa pola rodnog sela moga oca je tada otišlo za Njemačku i Švajcarsku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:03 pm

justicija ::
Sve sam ja tebe shvatila Doli, i nemoj ovo da shvataš kao prepirku nego kao razgovor. Diskutujemo.
Nije cilj da svi odemo u EU da bi radili tamo (mada ne kažem da bi to bilo loše po nas, to ni slučajno). Ko će ostati ako svi odemo? Da li je poenta da svi odemo? To nam je cilj?
A što se tiče Tita, tačno je, u SFRJ smo živjeli dobro, ali budi pošten pa kaži koliko je ljudi ranih 70-ih iz te iste SFRJ otišlo primjera radi u tu istu Njemačku da radi? Pa pola rodnog sela moga oca je tada otišlo za Njemačku i Švajcarsku.


Ako justicija pola naroda ode vani recimo i zaposli se, normalno da ce drugoj polovici pomoci koji su ostali.
Sto ti vrijedi jedna nacionalnost ili drzava a gladan i zedan u njoj.

Sa ulazkom u EU ima narod priliku izaci u svijet i zivjeti bolji zivot. Narod ce biti rob i tamo i vamo, ali nece biti gladan barem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:11 pm

Znači Doli, da vidimo kako stvari stoje. Treba da se prebrojimo koliko je kojih napolju, a koliko je nas ostalo, pa da se ta raspodjela nekako napravi. Samo, onda ćemo imati problem, onda ste vi napolju robovi a mi po nekoj logici paraziti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:14 pm

Ma i paraziti su robovi justicija, samo parazit to nezna. :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:39 pm

Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::



ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.

Doly, bez ljutnje ali to što ti dobijaš u medijima, dobijamo i mi. Tako da tvoji mediji kao i naši, vrede k'o govno na tanjiru. Srbija jeste za EU ali ne po svaku cenu.
Ti si van ovog mentaliteta i ne znaš apsolutno ništa. Čitaj ako te zanima tema, divi se Merkelovoj i navijaj za tvoje.


rasta

Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.

Doly,  rek'o sam ti, na'rani piliće i ne diraj dugmad.
Ne znam na kojem Kimba-Tantor-Tarzan jeziku da ti objasnim da stvar nije u Putinu, EU, Americi. Stvar je u tome da i ovde ima posla ali je slabo plaćen. S druge strane, kažu da se Jugoslavija raspala jer je bila veštačka tvorevina, je' l tako? Tako je! Šta je EU? Prirodna tvorevina? Jebote, dok Srbija uđe u tu, po tebi, fascinantnu EU, ta EU će kao i Jugoslavija da se raspadne  uz mnogo gori rat. Primer ti je Engleska, koja želi da istupi iz EU. Zašto? Zato što im je pun kurac Švaba koji tradicionalno žele da porobe Evropljane. E pa 'oće kur moj. Biće tebi poslovođa Sirijac, Palestinac, Arabljanin, koji će te naterati da ideš u džamiju a svake godine na hodočašće u Meku, za sunećenje ti ne moram objašnjavati. I to će Merkelova da ti obezbedi.
Danke Deutschland, danke frau Merkel... danke, danke, danke!

NO PASARAN!



rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:46 pm

Doli treba da shvati da si u tudjoj zemlji vjecni rob i gradjanin drugog reda...svakoj zemlji je u interesu da zadrzi svoju samostalnost,da obezbjedi svom narodu egzistenciju,a ne da ih salje na rad u inostranstvo,pa da otud hrani penzice.
Druga stvar je,jos ce i otic i snaci se neko sa 25 ili 30,a ovi preko 45 nek cekaju milostinju....to je solomonsko rjesenje....ja zivim ovdje,bolje nego dole,ali daj boze da nije bilo sranja,ja bih sad otisla nazad u ondasnje uslove....svoja zemlja i svoj narod je nesto drugo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptySre Apr 05, 2017 11:56 pm

Reagovao sam na medije koje je pomenuo a srž nismo ni taknuli. Možda je kod komšije trava zelenija al' je nema k'o kod kuće.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 8:08 am

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::



ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.

Doly, bez ljutnje ali to što ti dobijaš u medijima, dobijamo i mi. Tako da tvoji mediji kao i naši, vrede k'o govno na tanjiru. Srbija jeste za EU ali ne po svaku cenu.
Ti si van ovog mentaliteta i ne znaš apsolutno ništa. Čitaj ako te zanima tema, divi se Merkelovoj i navijaj za tvoje.


rasta

Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.

Doly,  rek'o sam ti, na'rani piliće i ne diraj dugmad.
Ne znam na kojem Kimba-Tantor-Tarzan jeziku da ti objasnim da stvar nije u Putinu, EU, Americi. Stvar je u tome da i ovde ima posla ali je slabo plaćen. S druge strane, kažu da se Jugoslavija raspala jer je bila veštačka tvorevina, je' l tako? Tako je! Šta je EU? Prirodna tvorevina? Jebote, dok Srbija uđe u tu, po tebi, fascinantnu EU, ta EU će kao i Jugoslavija da se raspadne  uz mnogo gori rat. Primer ti je Engleska, koja želi da istupi iz EU. Zašto? Zato što im je pun kurac Švaba koji tradicionalno žele da porobe Evropljane. E pa 'oće kur moj. Biće tebi poslovođa Sirijac, Palestinac, Arabljanin, koji će te naterati da ideš u džamiju a svake godine na hodočašće u Meku, za sunećenje ti ne moram objašnjavati. I to će Merkelova da ti obezbedi.
Danke Deutschland, danke frau Merkel... danke, danke, danke!

NO PASARAN!



rasta


Eugen ti si uvjek bio patriot i veliki vjernik. Jugoslavija nije bila savrsena ni u ono doba, bilo je isto uzbuna i nepravde. Samo sa razlikom da se zivjelo pod diktakturom, pa ajde reci nesto ako smijes itd.

To sa Engleskom je proslo, izasli su iz EU. Oni su uvjek posebna raja bili, od pamti vijeka.Ali to nije ni tema, tema je kuda ide Srbija a ne Engleska, du verstehen Kollega?

To tako zvano konvertiranje je uvjek bilo, cega se plasis ti i pojedinci, sasvim normalno i razumijem.
Narod je uvjek se kretao sa sjever prema jugu sa istoka prema zapadu itd. Radi vode, hrane i klime.Prati slavenski narod od kud su dosli prije par stotina godina, uglavnom poslije Krista.

Tvoja vjera ti nedaje kruh i vodu niti tvoja trenutna drzava. Ljudi su otisli u svijet da mogu zivjeti. Danas ako Njemacka propadne, nema posla itd. Nekukam nego trpam prtljagu i idem dalje, tamo gdi ima posla,hrane itd.
Nitko ti nece dodji na vrata i reci evo ti posla i sve ostalo.

Svi mi smo robovi, ako vec jesi ond prodaj se barem skupo i nepjevaj mi tamo "ko to tamo peva"

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 9:41 am

Dolinac ::



Eugen ti si uvjek bio patriot i veliki vjernik. Jugoslavija nije bila savrsena ni u ono doba, bilo je isto uzbuna i nepravde. Samo sa razlikom da se zivjelo pod diktakturom, pa ajde reci nesto ako smijes itd.

To sa Engleskom je proslo, izasli su iz EU. Oni su uvjek posebna raja bili, od pamti vijeka.Ali to nije ni tema, tema je kuda ide Srbija a ne Engleska, du verstehen Kollega?

To tako zvano konvertiranje je uvjek bilo, cega se plasis ti i pojedinci, sasvim normalno i razumijem.
Narod je uvjek se kretao sa sjever prema jugu sa istoka prema zapadu itd. Radi vode, hrane i klime.Prati slavenski narod od kud su dosli prije par stotina godina, uglavnom poslije Krista.

Tvoja vjera ti nedaje kruh i vodu niti tvoja trenutna drzava. Ljudi su otisli u svijet da mogu zivjeti. Danas ako Njemacka propadne, nema posla itd. Nekukam nego trpam prtljagu i idem dalje, tamo gdi ima posla,hrane itd.
Nitko ti nece dodji na vrata i reci evo ti posla i sve ostalo.

Svi mi smo robovi, ako vec jesi ond prodaj se barem skupo i nepjevaj mi tamo "ko to tamo peva"


Zajeb'o si se debelo. Niti sam patriota (osim, lokal patriotuzam) a još manje vernik. Ne verujem u višu silu, crkve, džamije, sinagoge, bogove, wodoo, tarot, baba roge, deda mraza i ostale zajebancije u koje se veruje. Čovek sam sa stavom i razmišljam.
Rekao sam ti da nahraniš piliće!
Neko je video diktaturu? Ako ćemo realno, misliš da reći kraljici neka se se nosi u tri lepe, za državnika da je peder i ne biti sankcionisan zbog toga, spada u okvire slobode? PRC!
Fasciniran sam tvojim neograničenim nepoznavanjem života u Srbiji, tvojim elementarnim nepoznavanjem dela istorije zemlje iz koje si potekao, stavovima koje si stekao. Opraštam ti slabo poznavanje jezika, kojim se služiš na forumu.
Mešaš elementarno materjalno i opravdavaš verom.
Šta je sa onima koji veruju u razna božanstva, prinose žrtve i ostale bajalice a rođeni su na nekom pogrešnom mestu i umiru zbog suša, raznih bolesti, umiru zbog GLADI? Toliko su verovali u tog boga a on im je uterao kurčinu.
Ne, za mene Švabiija, Švica, i zemlje u koje sav svet ide da pečalbari, nije obećana zemlja. Tamo se ide da bi se zaradilo a troši zarađeni novac u zemlji koju voli i gde se oseća dobro.
Doly, ti si kreditni rob! Nikada u toj svojoj Švabiji nećeš sagraditi kuću svojih snova, posejati baštu iz koje ćeš ubirati voće ili povrće kojem si posvetio pažnju i ljubav. To će napraviti oni koji su na par meseci ili godina,otišli da zarade da bi ostvarili svoj san, želju i to napravili u svojoj zemlji...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 10:42 am

Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 11:11 am

Dolinac ::
Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.

Ovde se ne radi o gladi i lovi, nego o dostojanstvu. To ne možeš kupiti.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 11:13 am

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::
Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.

Ovde se ne radi o gladi i lovi, nego o dostojanstvu. To ne možeš kupiti.


rasta

Pa ti se nahrani i dalje stim tvojim dostojanstvom. brdski
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 11:20 am

Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 11:24 am

Eugen Grafvajer ::
Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta

Sada preterujes i nisi sav svoj. Volis provocirati a ustekati ne podnasas. Budni malo objektivan i logican, ponasaj se kao gospodin sa dostojanstvom.

trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 EmptyČet Apr 06, 2017 11:43 am

Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta

Sada preterujes i nisi sav svoj. Volis provocirati  a ustekati ne podnasas. Budni malo objektivan i logican, ponasaj se kao gospodin sa dostojanstvom.

trtrr

Naprotiv, svoj sam i nisam na prodaju po što- po to. Držim se moralnih načela i ne odstupam od njih. Koliko sam primetio, tebi i još nekima se sve svodi na daj šta daš i sve je na prodaju.
Nije sve na prodaju i ne postoji to za šta bih prodao svoja načela.
Teško ti je da svariš to jer si othranjen prema nekim drugim načelima. To zovem moralnim nakazama a sa njima se ne družim i ne volim biti u njihovoj blizini.
JA NISAM NA PRODAJU!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   Srbija - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUDA IDE SRBIJA ?
Nazad na vrh 
Strana 19 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-
» KUDA IDE SRBIJA ?
» NASILJE nad DECOM
» DESTINACIJA /SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: