DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptySre Jun 11, 2008 10:16 pm

First topic message reminder :

Tema koja se kod nas počela glasno pominjati sa slučajem generala Vuka Obradovića. Pošto je većina žena ma ovom forumu, a one su obično žrtve-pitanje je: Da li ste i sami bili žrtve, ili znate za takve slučajeve?

ps muškarci ionako ne bi imali ništa protiv da su "žrtve".

Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Feb 02, 2019 6:44 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Uther Pendragon

Uther Pendragon

Godina : 46
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2012 12:38 pm

...je super zanimacija da prodje radni dan
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2012 12:44 pm

Danubius ::

Secret* ::

A ti bi mobing hahaahhahhah
Pa da si mi ti šefica -ne bi se bunio . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Fali mi koji ispit hahaha Sad cu ja cas novine fil

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2012 12:48 pm

promaja ::
Vid ovog ,sad mu smeta što ima mlade oko sebe ,oš babe,premesti ordinaciju u starački ima da te u nebesa dignu [You must be registered and logged in to see this image.]
Istine radi ..te "babe " su oko mog godišta sve do 10 godina manje . Poranile sa decom (ili bile pametne pa na vreme ) Dakle, nimalo za staro gvožđe ,i tvrdim (a i znam) da imaju više "vatre" nego ove afektacije od 25 -35 . Objektivno je zaista tako .

Uther Pendragon ::
...je super zanimacija da prodje radni dan
Naravno ,,,da se ne može zloupotrebiti ,ili što ti neka umišljena "svetica" može svašta natovariti . Imaš raznih umišljenih budaletina (ženskih ) danas ,od nevine šale odmah vrišti "silovanje " .
A i kada bolje pogledaš ...ako navališ kao mutav -za čega te može ta žena smatrati ? Za neiživljenog manijaka .
Koja želi -daće ti sama na znanje ,i bez "zloupotrebe položaja" koja neće-možeš je gnjaviti koliko hoćeš ,ništa od toga .
A i *ebeš iznuđeni sex...kakvo je pa to zadovoljstvo ?
Nego Uther ti njima -družba je družba ,služba je služba ,30 eu ,pa neka zovu kako hoće ,ako će i "uznemiravanje" [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2012 12:50 pm

ja s tim nemam problema ....sefica mi zensko a oni padobranci koji ulecu ...vec su svoje krastavce spremili kao zimnicu pa poslali post expresom ......ahahahahahahahah

ponekad izvade ali i odma vrate jer se uznemire kad vide .....da ih ni ta glava vise ne slusa samo kad močaju ...i onda moraju da drže s obe ruke da cijaju ahahahahahah

na poslu opustencija prava
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyPet Sep 07, 2012 1:45 pm

Okano ::
ja s tim nemam problema ....sefica mi zensko

E moja ti, i ti mislis da si sigurna?! hahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 2:55 pm

E bogami ,dočekasmo u mojoj firmi da imamo i slučaj "seksualnog uznemiravanja" ,sve uz prijavu i "disciplinsku meru" . 
Izvesna sestra je dobila prijavu od izvesnog lekara (inače ,neuropsihijatra ) zbog "uznemiravanja" ,što jeste delom tačno .Gospođa je ,ne znamo ni mi kako ,iskopala da radi sa njim ,a uklonili su sestru koja je godinama tamo . 
Išlo je to tako par meseci ,da li ga je spopadala .....pa verovatno jeste ,jer žena jeste takva ,uglavnom ,čovek tražio "zaštitu" i dobio . A što se tiče bukvalnog gledanja na stvar ...pa,gospođa je dovoljno fizički snažna da može da "prisili" svakog prosečnog muškarca . 
"Napadačica" je premeštena na drugo odeljenje . 
Nama smešno ,ali njemu izgleda ,nije bilo . 
Nije ni on sasvim nevinašce u celoj priči -jer su svojevremeno bili par meseci u "seksualnoj vezi" ,što je takođe bio predmet zabave za zaposlene .
Uglavnom -završilo se ovako ,kao prvi slučaj tog tipa u našoj firmi . 
Ono malo muških zaposlenih komentarisalo ..."Eh,tolike žene ,a nas nijedna neće da seksualno uznemirava,pih " .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 3:45 pm

Prošle su godine, plus akteri ove priče ne znaju za ovaj forum tako da mogu da pišem..Imena ne spominjem jer su nevažna.

Jedan X političar iz vrha nekada velike stranke, u dogovoru sa predsednikom stranke, smislio je "pakleni plan" za eliminisanje funkcionera na lokalu iz Y stranke sa kojom su bili u koaliciji.

X je doveo svoju rođaku na jedno fino mesto u opštini. Velika plata a blizu je funkcionera koga treba "skinuti".

Muvala se oko njega, a on švalerčina jedna, ispao je glupan tupan.

Počeli su da izlaze, ušli u vezu, išli zajedno na radničke sportske igre.

Leto se završilo, nje više nije bilo u opštini, a on je..doživeo nervni slom i upao u pravu depresiju..razloge je otkrio njegov otac i molio nas - njegove prijatelje da ga čuvamo! Dolazio je na posao i hteo da se ubije.

Pre odlaska na more, po njenoj priči on je silovao i tukao u jednoj kancelariji!

On je tvrdio da je nije silovao.

Epilog - podneo je ostavku, ušao u sudski proces sa njom, ne znam kako se završio, nikada ga nisam pitala.

Devojka je dobila još bolju platu u nekom saveznom organu ( tada smo bili još SRJ ) a on je posle nekog vremena dobio posao u jednoj gradskoj firmi.

Da li je bilo seksualnog uznemiravanja ili je to bila naduvana afera, ne znam..jedino što znam je da su me upozoravali i molili da me on ne vozi kući, da me ne bi silovao..

Bili smo prijatelji i smejali smo se tim pričama..ali tek onda kada je vreme prošlo..dok je trajala afera nikome nije bilo do smeha.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 3:53 pm

To prosle godine je bila fora, kad je u Bosni onaj izjavio seks na poslu?Vidio sam na YouTube-u.

Kako ce biti seksa kad su svi u rodu! smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:15 pm

Doli, nisi razumeo možda. Nju je rođak ubacio u opštinu, a navodno je silovao Y koji nije njen rođak.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:17 pm

Doli je ubacio foru neovisno o tvome postu...kako ce u Bosni doci do sexualnog uznemiravanja kad su svi familija u firmi.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:19 pm

Da MadamX, Astra je u pravu. :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:22 pm

Kapiram sada. brdski

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:31 pm

MadamX ::
Kapiram sada. brdski

Evo pronasao sam Video film. smehsmeh :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 EmptySub Feb 02, 2019 6:47 pm

Danubius ::
Tema koja se kod nas počela glasno pominjati sa slučajem generala Vuka Obradovića. Pošto je većina žena ma ovom forumu, a one su obično žrtve-pitanje je: Da li ste i sami bili žrtve, ili znate za takve slučajeve?

ps muškarci ionako ne bi imali ništa protiv da su "žrtve".
Čudno da niko ništa ne piše na ovoj itekako aktuelnoj temi (bar kada je Srbija u pitanju ) a bilo bi zanimljivo čuti i dešava li se tako nešto i u "dijaspori" ? 
Zato sam prinuđen da sam sebe citiram ,i opet konstatujem -da mnogi muškarci ne bi imali ništa protiv da budu "žrtve" .  zubic

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: