DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KAKAV STE VOZAČ ?

Ići dole 
+8
Lily
brunolino
rouzvel
Astra
Samhain
popovac
Kijara-brm
Danubius
12 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyUto Apr 06, 2010 8:19 pm

First topic message reminder :

Manje više svi nešto vozimo .
Dakle-kakvi ste vozači ?
Volite li da vozite , koja je najdalja destinacija do koje ste vozili ?
Da li ste pravili prekršaje i bili kažnjavani
?
Da li ste imali (ne daj bože ) saobraćajku ? KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 604638 KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 669322










KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 10:42 am

rouzvel ::


- Prvi put me je čovek mrtav ladan udario dok je skretao u moju traku jer kaže da me nije video pošto sam mu bila u mrtvom uglu.

- Drugi put me je mamlaz mrtav ladan udario od pozadi
Ma Rouz....to ljudi da bi se upoznali sa tobom -spremni i da plate štetu...
A ti tako...mamlaz, kreten ..... KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 539287
Ja nisam nikakav vozač već skoro godinu dana (vozim od 1983 )
Razlog -nedostatak materijalno tehničkih sredstava po novom zakonu o saobraćaju . Ulaganje bi koštalo više nego što vredi auto ,a novi .....jedino da ga u miraz dobijem KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 539287
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 10:45 am

Prodajem VW Polo...taman za tvoje potrebe Dany...ako si zainteresovan...na pp ce rijesimo smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 10:47 am

Astra ,zamisli da vozim auto-cestom i na yumbo plakatu vidim ASCONU ,pa jbt. preletio bi Dunav , a ne 2 trake... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 11:19 am

Pa ti jedino i vidis te yumbo plakate....hahah!
Nego jel bilo Unfala u tvom vozackom zivotu....to me zivo zanima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 1:12 pm

kad budem imala vise vremena ondaK cu se posvetit vise ovoj zanimljivoj temi! Vozim nocom, ko po danu.. vozim nazad jos brze napred.. i ne volem kombajne i bicikliste.. ali sta da im radimo.. migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 5:11 pm

Stvarno ne znam zasto svi kad sjedaju sa mnom kazu "Vezite se, polijecemo":) Nisam nikad imala udes,,,lazem, jednom, al nije bilo mojom krivicom:)
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 11:29 pm

Astra ::
Pa ti jedino i vidis te yumbo plakate....hahah!
Nego jel bilo Unfala u tvom vozackom zivotu....to me zivo zanima?

nije bona bilo , jest ko suvozac , pajdo zaspao i pravac u kanal i prevrnuli se , a ja mu reko , de da ja vozim , stas coek zakunjao...

onda se vozio busom u Bosni i sofer se usro na ledu i svi u rijeku ,ha,ha,ha...kaze mu kolega , motaj ,motaj , a mi u pm odosmo...drugi put Schwabo vozio bus i zaspao i opet u kanal...tako da od sada idem pjesice... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:32 pm

AstrinaKomsinica ::
Stvarno ne znam zasto svi kad sjedaju sa mnom kazu "Vezite se, polijecemo":) Nisam nikad imala udes,,,lazem, jednom, al nije bilo mojom krivicom:)

To sam ja rekla kad sam polagala za auto, komisija me samo prodorno pogledala.. migg :eee:
Inace taj dan sam sve polozila.. testove nulirala, poligon zavrsila i za voznju mi je bilo bas svejeno.. u fazonu vec sam dosta odradila. Ta opustenost mi je i pomogla, bila sam raspolozena, bez treme i imala sam osecaj kao da ih taksiram.. tako sam se i ponasala. I polozila! :eee:
Moji kuci nisu mogli verovati.. elem, sestra je tremaros i na testovima je padala oko sedam-osam puta. I na jedvite jade dobila dozvolu, inace nije vozila svega par puta od kada ima dozvolu. Boji se.
cherry
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 2:47 pm

E bas tako nekako sam i ja, Lily:) Polagala sam prvi puta jos u Banjaluci, ismijala se sita i na "dnevnoj" i na "nocnoj" voznji, a i ona dvojica "sudija" sa mnom, i polozila:)
A ovdje kad sam trebala polagati, onaj ciko sto testira odmah me pustio kad je vidio da sam dosla sa autom koje nije "automatic", hahahaha Ebo te, koji uspjeh: zena vozi shift, hahahaha

E sinoc je mojim gostima bas bilo "vezite se polijecemo"; najSAMbolji vozac kad izgubim nekoliko stotina dolara, hahahahahahaha Jos im nije radio trebao u autu 151254
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 3:02 pm

brunolino ::
Astra ::
Pa ti jedino i vidis te yumbo plakate....hahah!
Nego jel bilo Unfala u tvom vozackom zivotu....to me zivo zanima?

nije bona bilo , jest ko suvozac , pajdo zaspao i pravac u kanal i prevrnuli se , a ja mu reko , de da ja vozim , stas coek zakunjao...

onda se vozio busom u Bosni i sofer se usro na ledu i svi u rijeku ,ha,ha,ha...kaze mu kolega , motaj ,motaj , a mi u pm odosmo...drugi put Schwabo vozio bus i zaspao i opet u kanal...tako da od sada idem pjesice... smehsmeh

tebi sudjen kakav kanal....ahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyČet Jan 26, 2012 9:30 pm

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 42216310150495531991852

i ja kažem
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Gost
Gost
Anonymous



KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyČet Jan 26, 2012 10:03 pm

Brz, siguran i oprezan sam vozac, ako zuta minuta me uhfati, bjezi narode sa ceste.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyPon Jul 10, 2017 6:33 pm

Gledam jednog sa terase kako pokušava sa nekom prikoličicom da izađe u rikverc. Pet puta je išao napred nazad i uvek mu prikolica išla na jedno vozili, nikako da skonta da udari kontru . Šeti put je otkačio prikolicu i ručno je okrenuo. Kad sam video kako auto isteruje u rikverc sve mi je bilo jasno . Taj mora da je kupio dozvolu il je komisija bila mortus pijana kad je polagao.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptySub Jul 15, 2017 12:06 am

Imao sam saobraćajku u kojoj nisam bio krivac. Neka luka me je udarila direktno na raskrsnici i odnela mi pola haube. Pukom srećom sam ostao živ lalal

Inače, ne volim brze i nagle vozače, nervira me kad vidim žensko u džipu odakle joj samo oči vire zid Nervira me kad se neko kurči turiranjem i sportskim gasom pred ženskom ekipom. Vozim smireno, uz klasičnu muziku, onoliko koliko ja čujem - to je sasvim dovoljno. Bez obzira što sam do skora vozio automobil koji je razvijao bez problema 240, nikad ga nisam vozio preko 140 (naravno na autoputevima).

Gradsku vožnju nikada nisam pregazio preko 80, na dužim deonicama (Sićevo, Niška Banja, Ostrovica, Dolac,...)
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyNed Jul 16, 2017 6:31 pm

Vozim od 18-te,preko pola miliona kilometara u gumama,i smatram da sam prilično dobar vozač. Za sve ove godine nagledao sam se svega i svačega u saobraćaju i bio u milion raznih situacija. Samo jednom prilikom nisam uspeo da izbegnem lika koji je rešio da se zapuca u mene sa strane,mada sam i tada reakcijom ublažio posledice.Mada sam se navikao na svakaka čudesa na putu,tako da odavno ne razmišljam o tome da privedem vozačku karijeru bez ijednog incidenta.Kao neko ko je svakodnevno u saobraćaju naravno da sam imao saobraćajnih prekršaja,ali uglavnom se ticalo teh.neispravnosti vozila,a za koje ja nisam imao uticaja tako da i ne smatram da sam neko ko krši zakon. Sve je to sastavni deo posla koji radim.

Moja kancelarija :brdski2:

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Wp_20111
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 EmptyNed Jul 16, 2017 7:46 pm

Iako vozim 35 godina ,i imam popriličnu kilometražu ,nevoljko vozim .Jednostavno ,nemam tu vrstu "ljubavi" u sebi ,vozim kad moram i gde moram ,ali ne uživam u tome ,i nikada nisam . Na pamet mi ne bi palo da vozim na more ,recimo Grčku ili Crnu Goru ,nema teorije ,taman da znam da more nikada ne bi video . 
"Lokal" je drugo .Bez veze idem kolima na posao ,jednostavnije i brže bi stigao peške ili biciklom ,ali eto ...










KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKAV STE VOZAČ ?   KAKAV STE VOZAČ ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKAV STE VOZAČ ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kakav ste prijatelj
» Kakav je ko u braku-po horoskopu
» TEST - Proverite Kakav Vam Je Karakter
» Ja znam najbolje kakav je ON(ona)-PROSVETLjENjE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: