DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyNed Apr 25, 2010 8:41 pm

First topic message reminder :

Šta mislite o ovoj grupi ? Da li je to nevina dečija igra , neki klinci žele da vide lepe devojčice -ili to otvara mogućnost za olakšavanjr posla pedofilima , kojih de facto na facebooku itekako ima ?
Da li sami korisnici treba da prijave administraciji ako tako nešto uoče ?
Da li Facebook treba da ima veću kontrolu i odgovornost za ono što se piše na njihovom prostoru ?
Pogledajte sami :

https://www.facebook.com/pages/trazimo-najlepse-devojcice-98-i-97-godiste/211668832247?v=wall&ref=ts

ps. više ne možete da pogledate -fb je izgleda reagovao ,ali shvatate smisao (stranica je postojala kada je tema postavljena )

Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 10, 2014 7:59 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyPet Avg 18, 2017 4:35 pm

Jedna naša novinarka je sprovela istraživanje na FB i došla do zaprepašćujućih podataka .
Postoje najmanje 3 grupe sa prostora ex Yu koje otvoreno propagiraju incest i pedofiliju ?

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 1263209_zabranjene-tajne-foto-facebook-printscreen_ff

Ona je uspela da "uđe u grupu" (bez ikakve "provere" ) i provela je "tamo" 4 dana čitajući i komunicirajući .
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 FB2_1000x0

Njen zaključak je da su "članovi" uglavnom stvarni profili ,da ih nema nimalo malo (tri grupe imaju skoro 2000 članova ) i da se tamo mogu naći i mlađe maloletnice koje čak i "nude usluge" ?
Sada je to ,posle članaka , pod prismotrom policije ,ali ....
Ja sam ukucao samo reč "incest" na FB pretraživač ,i otvorio je gomilu stranica ,što na srpskom jeziku ,što na stranima .

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 FB_1000x0
Pogledajte i sami .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySub Avg 19, 2017 10:13 am

Apropo gornjeg posta :
iako sve moguće dnevne novine(iz ex YU )  pišu o ovome ,i navodno se "grupama" bave i policije iz ex Yu ,"grupe" nisu obrisane ,nego i dalje mirno "rade" ?
Pogledao sam sve pomenute u člancima : "Incest Balkan" i "Zabranjene tajne -incest" i dalje "postoje" i "rade " .
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 XHkktkqTURBXy9jYzg4YWU2OWEzODA0Yjc3YmM3OTgzNGYyOWRlMTAzYy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Neverovatno . jbt
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySub Sep 09, 2017 7:46 am

Fejsbuk izaziva impotenciju!

Objašnjenje uzroka je sasvim logično ,a članak je prof dr Aleksandra Miloševa . Ne znam samo kako će se nazvati ovo novo oboljenje ,"postvirtuelna erektilna disfunkcija " ?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySub Sep 09, 2017 11:50 am

Kad vidim ove neke zene .....sto slike, sto pisana rijec, ne znam sta bi rekla ni meni se ne bi digao.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySub Apr 07, 2018 10:34 pm

Ja obično pljujem na FB i događaje tamo ,no ima izuzetaka . 
Baš danas pročitah dva dirljiva "statusa" (valjda se to tako zove ?)
Jedan čovek nudi "skromnih 1000 rsd dinara za nekog roditelja da obraduje dete ,a nije u mogućnosti" (ni toliko) 
Drugi slučaj -jedna devojka daje Iphone 5 detetu "koje ga želi ,a roditelji ne mogu da mu ga priušte " 
Ima još ljudi ,zar ne ?  naklon  Dirljivo .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySub Apr 07, 2018 10:57 pm

Kad odem na komp kopiracu ti jedan status.....ima i ljudi i zvjeri.

.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyNed Apr 08, 2018 12:16 pm

Astra ::
Ima, naravno . No opet ,mene obraduje kad ovako nešto vidim . 

‎Vladimir Miletic‎ primatelj SOMBOR - OGLASI - PRODAJEM, KUPUJEM, MENJAM !!!
20 h · 

PAŽNJA !!!
Poklanjam ispravan televizor marke Beko, 54 cm, ravni ekran, sa resiverom DVB-T2 , ISKLJUCIVO porodici sa decom koja nemaju tv, ili nisu u mogucnosti da ga kupe! Neka I njih zeka iznenadi, bar malo!  FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 1f642:-) Ako neko od clanova zna takvu porodicu,neka se javi, da ih obradujemo! FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 1f642:-)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyNed Apr 08, 2018 11:40 pm

Robert Robi Pleša
Gestern um 09:06
Ljudi!!
Gdje ste nestali?
Gdje je nestala čovječnost, moral i apatija?
Pa koji vam je kurac? Halo!!!!!!
Jutros u 6:40 na Slanovečkoj na putu na posao penjao sam se s autom uz brijeg . U susret mi je prošlo 5-6 auta. Na polovici brijega uz samu cestu leži djevojka stara nekih 18 godina. Krvavog nagnječenog lica. Pomokrena i ispovraćana. Pothlađena....
Zaustavljam auto na sred ceste, palim 4 žmigavca i idem vidjeti šta je sa curom. Nezna gdje je, nezna tko je.... Auti prolaze. Brišem joj krv s lica. Stavljam ju u bočni položaj i zovem 112. Šalju policiju i hitnu. Hitna me zove i traže iscrpne podatke o stanju djevojke koja i dalje polusvijesna I nezna za ništa oko sebe..... Auti prolaze. Pokušavam I dalje komunicirati sa curom..... No ništa...... Auti prolaze..... Vani je 3 stupnja..... hladno je... Auti prolaze, a prolaze i minute...... Prolaze i auti njih već i preko 20-tak. Zaustavlja se dečko s plavim Audijem. Nudi pomoć...... I on želi zvati hitnu, no kažem mu da je hitna na putu. Pravi mi društvo i pokušavamo uspostaviti kontakt s curom...... Bezuspješno... Nakon 25 minuta dolaze hitna i policija. Prolaze auti. Djevojka polako dolazi sebi. Izgleda jako loše. Lice umrljano krvlju, razbijena arkada, plave oteklinu, ispovračana dezorijentirana. Policija uzima moje podatke, a djelatnici hitne pomoći obrađuju curu. Auti prolaze. Nadam se da će cura biti dobro i da će netko saznati što joj se dogodilo.
Ali.... JEBEM sve po spisku svima vama koji ste prije mene prošli ulicom i niste se zaustavili i pomogli djevojci, jer prema stanju istekle krvi na asfaltu dugo je tu ležala. Jebem i vas koji ste prolazili pokraj mene i cure i okrenuli glavu.
Pizde sebične.
To je moglo biti i vaše djete!
Mogla je biti vaša susjeda ili rođakinja .
Mogao je biti netko vama drag i poznat. Gdje vam je ljudskost ? I ja sam žurio na posao i da..... zakasnio sam i drago mi je što sam zakasnio jer je netko treba pomoć!
Sram vas bilo i ne vjerujem da u vlastitom kvartu imam ljude kojima sam okružen koji ne mare....... koji se žure ...... Koje boli kurac za druge..... Nadam se da će se neki prepoznati..... I barem malo posramiti.
Fala dečku s Audijem što je stao,
jer mu je STALO.

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyNed Nov 10, 2019 8:57 pm

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73159910
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74209810
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75262210
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75636010
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73524710
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73458610
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73164910
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74572610
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73417710
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74937010
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75302610
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75278310
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74481210
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75543610

.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyPon Nov 11, 2019 10:52 am

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 73159910
Da ,sviđalo se to  nama ili ne ,FB je zaista "lovište" za razne pedofile i druge izopačene face . Da smo neka država ,policija bi koristila jedinicu za "tehnološki kriminal" da tu hvata i prati lance pedofila ,i one koji najavljuju ubistva ili se hvale krađom ,da lociraju odbegle kriminalce ,a ne da love kad se ko od opozicije skinuo u kupaći ,pa to prodaju tabloidima .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyUto Nov 12, 2019 10:54 am

Zaboravio sam pomenuti nadrilekare ,vračare ,magove ,iscelitelje i ostalu bagru koja takođe vreba na FB.

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74855950_2787819244618067_984019579229437952_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQlLbYNprk0hxxleKOWvaUrAjEz_YbXjkJMwC_oBSupQJmir5P1YOjp5dbi-lTNgm7I&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
kutijica

kutijica

Datum upisa : 10.12.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyUto Nov 12, 2019 8:15 pm

Danubius ::
Zaboravio sam pomenuti nadrilekare ,vračare ,magove ,iscelitelje i ostalu bagru koja takođe vreba na FB.

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74855950_2787819244618067_984019579229437952_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQlLbYNprk0hxxleKOWvaUrAjEz_YbXjkJMwC_oBSupQJmir5P1YOjp5dbi-lTNgm7I&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nažalost ova informacija je točna,
prije su se na taj način liječili ljudi sa sela.
Liječili su upale uha .
Negdje sam pročitala da  urinoterapija pomaže  oko nekih rana..tipa ujed zmije i psa ..
Dok se mi zgražamo nad ovim ..netko  radi lijekove  od urina i jako dobro zarađuje 😂
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyUto Nov 12, 2019 9:44 pm

kutijica ::

Nažalost ova informacija je točna,
prije su se na taj način liječili ljudi sa sela.
Liječili su upale uha .
Negdje sam pročitala da  urinoterapija pomaže  oko nekih rana..tipa ujed zmije i psa ..
Dok se mi zgražamo nad ovim ..netko  radi lijekove  od urina i jako dobro zarađuje 😂

Sve je to samo znak neznanja . Zdrav urin čini 95 % vode ,a ostatak od 5 % - urea, mokraćna kiselina, kreatinin, sulfati, fosfati, elektroliti, otrovne materije .
Zdrav urin ,znači od osobe koja ne uzima nikakve lekove ,alkohol, narkotike .U ovom slučaju takav urin sadržava i unesene toksične materije ,u količini koliko su bubrezi uspeli da "obrade" .
Dakle -urin ima "lekovito" dejstvo koliko i voda sa bare na putu .
Čisto neznanje -jer se urin kao "lek" poslednji put primenjivao kod viktorijanaca ,uz sve ostale sulude gadosti tadašnje "medicine" ,zasnovane na praznoverju i nuli znanja iz medicine .
No, slažem se da uvek ima ovca za šišanje ,pa i onih koji piju vlastiti urin ubeđeni u "lekovita sredstva" ,u čega ih je neko ubedio .
Sve što organizam ekstrahira prirodnim fiziološkim procesima ,i treba da ide "napolje ".
Po toj logici ,možda su i shit3 shit3 shit3 zdrava ? zubic
No, na FB ima i onih koji preporučuju da se pije varikina ,petrolej i sl za lečenje raka .I ima ih koji to i veruju ,i rade .
Nazad na vrh Ići dole
kutijica

kutijica

Datum upisa : 10.12.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyUto Nov 12, 2019 10:06 pm

Slažem se u potpunosti ama baš sve što si napisao.
Ja sam čitala neka svjedočanstva o tome ..
Ne znam zašto onda lažu...
Nije da sad ja vjerujem u sve što pročitam, nekako uvjerljivo prezentiraju to poboljšanje. Ne znam ..
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySre Nov 13, 2019 11:37 am

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 74617510
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptySre Nov 13, 2019 11:38 am

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 75569710
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyUto Dec 17, 2019 9:16 pm

Danubius ::

Mameće grupe na FB su leglo ovakvih saveta. Ima ih toliko da "pečurke posle kiše" venu od sramote jer ne mogu dovoljno da objasne njihov broj a množe se brže od ameba. I saveti su uglavnom isti - urin (obavezno taj famozni srednji mlaz) mariniranje deteta u svemu što imaš u špajzu samo ne dati antipiretik ... upalu uha "lečiti" do stadijuma da dete izgubi razum od bolova i sluh od "lekova" a onda optužiti medicinu da je nedelotvorna i lekare da nemaju pojma ... rastrgnuti konjma na repove svakog ko pomene lekara, antibiotik ili bilo koji drugi lek koji je delotvoran.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 EmptyPon Apr 20, 2020 11:53 am

U poplavi svakojakih grupa provuče se po neki biser. Jedan od njih je grupa Insekti srbije. Stručnjaci i entuzijasti koji svojim slikama insekata dopunjuju bazu podataka koja je inpresivna. Ali za pokriti celu teritoriju nisu dovoljni samo oni kojima je to struka. Svako od nas je svakodnevno u kontaktu sa insektima a da nije ni svestan koliko. Zato ako vidite bilo koju bubu ufotkajte i pošaljite inSEKTAŠIMA (interna šala iz grupe)Dovoljno je da napišete datum i mesto gde ste uslikali. Svaki nalaz je bitan. buba mara, muva, osa, leptir ... crv, larva, jajašca ... Oni to posle unesu u bazu na sajtu. Tako se prate vrste, rasprostranjenost, periodika pojavljivanja tokom godine i u dužem nizu godina.

https://www.facebook.com/groups/insectserbia/ link

A Oki ću posebno da pošaljem posebno poruku ona ima zanimljive nalaze.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?
Nazad na vrh 
Strana 14 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: