DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NADOGRADNJA KOSE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NADOGRADNJA KOSE ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NADOGRADNJA KOSE ?

Ići dole 
+5
bosankaa
determinanta
Kijara-brm
sanjalica.ns
Danubius
9 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyPet Apr 30, 2010 10:40 pm

Šta mislimo o ovome -kako se radi, koliko je to dobro , kako se održava , koliko traje ?
Žene -da li ste (i to ) probale ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyPet Apr 30, 2010 10:57 pm

Pojma nemam ni kako se to radi, ni koliko traje, ni kako se održava !
A ne znam ni zašto bi ovakav postupak, uopšte, bio dobar ili loš ???

Nemam potrebu za "veštačkom kosom", zadovoljna sam svojom prirodnom, fala Bogu ima je i u dužinu i u gustinu, održavam je samo redovnom higijenom i povremenim oblikovanjem frizure.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyPet Apr 30, 2010 11:12 pm

Postupak je takav da se kosi dodaje pramen po pramen kose, koja se
nadovezuje kopčama ili kali na pravu, osobnu kosu. Umjetni pramenovi su
takođe od prave kose ( ranije se uvozili iz Indije, danas se koriste iz
Evrope)

ETO JEDNO ISKUSTVO VIŠE.. NADOGRADNJA KOSE ? 99267










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Maj 01, 2010 6:11 am

Iz razloga što sam zadovoljna svojom kosom, nikada ne bih radila nadogradnju, drugi nek' rade kako im volja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Maj 01, 2010 10:33 am

Kijara-brm ::
Postupak je takav da se kosi dodaje pramen po pramen kose, koja se
nadovezuje kopčama ili kali na pravu, osobnu kosu. Umjetni pramenovi su
takođe od prave kose ( ranije se uvozili iz Indije, danas se koriste iz
Evrope)

ETO JEDNO ISKUSTVO VIŠE.. NADOGRADNJA KOSE ? 99267


Valjda prvo očiste od vašaka ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427

Znači ....neka jadnica ošiša svoju , proda je za "kruh i slaninu" , pa je neko preproda za teške pare ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427
Kako god bilo , opet je ta kosa "mrtva" ...Ne piše koliko vremenski se može taj "implantat" nositi ?
Mislim ...za nas muške , koji ostadosmo bez par milona vlasi ...da se malo "obnovimo" ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Maj 01, 2010 3:06 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Postupak je takav da se kosi dodaje pramen po pramen kose, koja se
nadovezuje kopčama ili kali na pravu, osobnu kosu. Umjetni pramenovi su
takođe od prave kose ( ranije se uvozili iz Indije, danas se koriste iz
Evrope)

ETO JEDNO ISKUSTVO VIŠE.. NADOGRADNJA KOSE ? 99267


Valjda prvo očiste od vašaka ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427

Znači ....neka jadnica ošiša svoju , proda je za "kruh i slaninu" , pa je neko preproda za teške pare ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427
Kako god bilo , opet je ta kosa "mrtva" ...Ne piše koliko vremenski se može taj "implantat" nositi ?
Mislim ...za nas muške , koji ostadosmo bez par milona vlasi ...da se malo "obnovimo" ? NADOGRADNJA KOSE ? 162427

Svaka vaška obaška. NADOGRADNJA KOSE ? 110879 Bože kosa se pregledava.
Pa ne uzminaju bilo šta..
Ne duže od godinu dana.Ipak kosa se lemi.Ali 6 meseci je sasvim dovoljno..
I to nije implatant.. NADOGRADNJA KOSE ? 802955 ..

Pa vi momci ipak idete kod estetskog hirurga zbog nadogradnje kosice.Mislim da je bolno,ali znam ljude koji su radili...(i košta ,mnogo )Izvolite...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Maj 01, 2010 4:37 pm

Kijara-brm ::


Pa vi momci ipak idete kod estetskog hirurga zbog nadogradnje kosice.Mislim da je bolno,ali znam ljude koji su radili...(i košta ,mnogo )Izvolite...:D

Pa i da se ima love -efekat je ništa Inače ne bi Albert od Monaka šetao "proćelav" , a i na hiljade drugih "bogatuna" Bog dao -bog uzeo NADOGRADNJA KOSE ? 162427










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Maj 01, 2010 8:29 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::


Pa vi momci ipak idete kod estetskog hirurga zbog nadogradnje kosice.Mislim da je bolno,ali znam ljude koji su radili...(i košta ,mnogo )Izvolite...:D

Pa i da se ima love -efekat je ništa Inače ne bi Albert od Monaka šetao "proćelav" , a i na hiljade drugih "bogatuna" Bog dao -bog uzeo NADOGRADNJA KOSE ? 162427

Efekat je odličan. NADOGRADNJA KOSE ? 965545 . Alberto se fura na šarm..Ni kosa mu ne bi pomogla.. NADOGRADNJA KOSE ? 99267 da bude lepši..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Maj 05, 2010 3:46 pm

Nikad nisam imala potrebu,a ni zelju za nadogradnjom kose.
Ljetos je rodica htjela da ispegla prirodno kovrdzavu kosu,pa hajde kad je bal nek je i maskenbal...htjede i da poradi na njenoj duzini(iako je imala dugu kosu NADOGRADNJA KOSE ? 99267)

Izgledalo lijepo...podudarala se njena kosa i nadogradjena,ali kad smo otisli na more...kupali se,sve super.Navecer opere kosu i vristiii...Ti pramenovi vise nisu licili na kosu,vec na vunu.Pa se to upetljalo u njene kovrdze...a ja totalni laik za to,pa dok nadjem gdje su kopcice...Znaci uzaaaas.

Ponijela je jedan pramen frizerki da se zahvali na extra kvalitetu i "povoljnoj" cijeni.

U jednu ruku bilo mi je zao,a u drugu bilo mi je drago...Njeguj bre ono sto ti je Bog dao.Ima divnu kosu,ali eto...hoce zena dugu,dugu kosu,pa jos i ravnu...

Kad sam vidjela na sta je to licilo bilo je NADOGRADNJA KOSE ? 73257 pa sto ti je to trebalo?!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
plavkica

plavkica


Godina : 39
Datum upisa : 24.04.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Maj 05, 2010 4:43 pm

Hvala bogu imam lepu,gustu i dugu kosu,do struka,pa nemam potrebe za nadogradnjom.A i iskreno osim radi preke potrebe,ne svidja mi se to,jer je veshtachki.Zamishljam samo kako ti momchic gurne ruku kroz kosu i upetlja prste tu,pa povuci potegni.Neka hvala NADOGRADNJA KOSE ? 68599210e5bfac9b25b6f0e1b7e6e284
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Maj 05, 2010 7:44 pm

Ja ne znam gde ste vi radile nadogradnju,ali moju nadogradnju niko nije ni primetio.Masno sam platila,ali zaista vrhunski urađeno... NADOGRADNJA KOSE ? 99267










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Sep 16, 2010 10:16 am

NADOGRADNJA KOSE ? Klipse
Ovo je nadogradnja kose klipsama

Upravo gledam ove silne kopce i razmisljam kako bi bilo lijepo...stavis pramicke sa sve ovim kopcama,izadjes sa dragim...on odusevljen "volumenom" kose,duzinom,bojom...ma svim.Tako posmatrajuci i diveci se vasoj kosi,prosto pozeli da je opipa.Pipanje jos i prolazi,ali kad pozeli provuci prste kroz kosu,pa naleti na ove kopcice affraid kome li je gore?Ili njemu sto mu s*ebaste uzivanje ili vama kad vas on pocupa 55555

Elem,to je ako se odlucite za nadogradnju kose koja se pricvrscuje kopcama na vasu kosu,ali da bi to izbjegli,postoji i drugi vid nadogradnje,a to je lemljenje vjestacke dlake na nasu kosu.Koliko znam za to se koriste sredstva na bazi voska ili silikona i takva nadogradnja traje 6 mjeseci.Znaci dragi moze da nam mrsi kose,a kakva ce nasa kosa biti nakon 6 mjeseci,obzirom da znamo da i vosak ili bilo koja sredstva na silikonskoj bazi u stvari prave omotac oko nase dlake i ne dozvoljava joj da dise.
Sve u svemu,ja sam i dalje protiv nadogradnje kose
cherry











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Sep 16, 2010 12:38 pm

NADOGRADNJA KOSE ? 0

Rasaditi pa zalivati! NADOGRADNJA KOSE ? 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
nadogradnjakose

nadogradnjakose


Datum upisa : 03.02.2011

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Feb 03, 2011 6:56 am

Nadogradnja kose u nasem Specijalizovanom salonu je ono sto treba da uradi svako ko zeli zdravu,gustu i dugu kosu.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Feb 03, 2011 9:01 am

Probala naravno, ali nije mi se svidelo, kao ni nadogradnja noktiju. cherry
Inace pramenovi mogu i da se "usiju" elasticnim koncem.. no, nije dugo trajalo tj. skinula sam ubrzo..

Nadogradnja moze da se radi na mnoge nacine.. silikonom, keratinom, nmikrogranule, klipse, usivanje, cvorovanje.. razni su nacini..
ererere
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Feb 03, 2011 11:01 am

nadogradnjakose ::
Nadogradnja kose u nasem Specijalizovanom salonu je ono sto treba da uradi svako ko zeli zdravu,gustu i dugu kosu.

Ima ovde i nešto muškog sveta kome bi možda trebalo malo nadogradnje .Radite li to ? 600

p.s. Stavi slobodno link ili baner salona ako imas sajt .










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
nadogradnjakose

nadogradnjakose


Datum upisa : 03.02.2011

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyPet Feb 04, 2011 7:05 am

Ovo je link a baner ne znam kako da postavim.https://2img.net/r/ihimizer/i/s5002106.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyPet Feb 04, 2011 11:53 am

nadogradnjakose ::
Ovo je link a baner ne znam kako da postavim.https://2img.net/r/ihimizer/i/s5002106.jpg/
Mala pomoc.. migg
https://2img.net/r/ihimizer/i/s5002106.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 1:29 am

nadogradnjakose ::
Nadogradnja kose u nasem Specijalizovanom salonu je ono sto treba da uradi svako ko zeli zdravu,gustu i dugu kosu.
Veštačko, a zdravo....?!!!.....zanimljiva kombinacija nespojivog. 55555
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 1:35 am

Draga bila je moja slika pre par dana na blogu od prije tri godine sa ekstenzijama.I mogu ti reći,masno plaćeno,vrkunski urađeno.Kosa nije veštačka.Prava je..Drugom prilikom ću je staviti na ovu temu...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 1:44 am

Kijara-brm ::
Kosa nije veštačka.Prava je..
Verujem da lepo izgleda, ali za dodatak koji nema direktan kontakt sa korenom tvoje kose ne može se reći da je prirodan, a još manje zdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 1:49 am

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::
Kosa nije veštačka.Prava je..
Verujem da lepo izgleda, ali za dodatak koji nema direktan kontakt sa korenom tvoje kose ne može se reći da je prirodan, a još manje zdrav.


Naravno da nije zdrav.Osetila sam posledice.Pogotovo ko nema mere.Pa daj još 50,pa još koji pramen.A to je već težina.Mene je glava bolela jako dugo posle toga..
Jedno iskustvo više...
Ne bi ponovila.Samo iz tog razloga...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 2:15 am

@ Kijara

Draga, ti si dovoljno prirodno lepa, ne razumem zašto pokušavaš da porekneš tu činjenicu raznoraznim veštačkim dodacima na svom telu...?!!!
Rekoh, prirodno si lepa, sad prebaci akcenat na duhovnu izgradnju. srce
Nazad na vrh Ići dole
nadogradnjakose

nadogradnjakose


Datum upisa : 03.02.2011

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 7:14 am

Evo malo da objasnim-radim sa uvoznom kosom,nikada farbanom,ja je prvi put farbam,blajham ili izvlacim pramenove,sto kod vestacke kose nije moguce,kosa prolazi kroz sanitarne preglede,i nije u paketu.Nadogradnju radim tehnikom cvorovanja pri cemu ne koristi nista od hemije vec svoje ruke i elasticni konac.Keratin radim bas onome ko insistira,a protiv sam toga.
Dakle,nista tu nije vestacko jedino to sto ti kosa nije porasla prirodno vec imas dugu kosu za 3 sata.Danas svaki salon radi nadogradnju i nije problem naci musteriju vec je zadrzati i dobiti preporuke.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySub Feb 05, 2011 10:34 am

sanjalica.ns ::
@ Kijara

Draga, ti si dovoljno prirodno lepa, ne razumem zašto pokušavaš da porekneš tu činjenicu raznoraznim veštačkim dodacima na svom telu...?!!!
Rekoh, prirodno si lepa, sad prebaci akcenat na duhovnu izgradnju. srce


Gde sam porekla.?To što sam imala silikone i ekstenzije.. lol!
Mladost -ludost i šta..s tim.Imala,sad nemam..
A mogu opet.
Na duhovnoj izgradnji .Pala mi pamet ideja da na tebi lečim frustracije... :zlz:
Et,i ja se šalim.I tebi veliko srčeko..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyUto Feb 08, 2011 8:43 pm

nadogradnjakose ::
Evo malo da objasnim-radim sa uvoznom kosom,nikada farbanom

Ovo mi malo upalo u oko....dakle , da se predpostaviti da je ta kosa iz siromašnih zemalja "trećeg sveta " , tj da su se neke žene dobrovoljno skalpirale zbog koje kinte ?
Nemoj uzeti to kao zezanje ...ali mi stvarno palo na pamet da su se time (sakupljanjem kose ) bavili u konc logorima (u druge svrhe , naravno) i tu se radja ipak etička dilema ...tipa -prirodno ili veštačko krzno (malo blaže , doduše )
Pa me zanima...pitaju li te žene nekada,ili ih uopšte ne zanima -odakle ta kosa ? Bude im dovoljno ono što im kažeš -prirodna, sterilna , hemijski očišćena ?

ps stvarno neću da budem zloban Baš me zanima !










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
nadogradnjakose

nadogradnjakose


Datum upisa : 03.02.2011

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 7:09 am

Ni jedna musterija me do sada nije pitala odakle je kosa.Kosa koju ja uzimam je iz indije najvise i ta je najbolja,mislim da tamo devojke pustaju kosu sve do udaje,ili tako nesto,uglavnom je u jednom trenutku tradicionalno skracuju-ne skalpiraju ih.To sam cula,valjda je tako.To je sto se tice kose koju dobijam sa papirima a kad mi donesu kosu u repu pa im je samo nadogradim uvek kazu da je to kosa njene mame,bake,brata...Znam devojku koja je od konjske dlake napravila nadogradnju,kaze nije lose ali nesto joj nisam verovala da joj je miris kose bio opijajuce lep.
u svakom slucaju,gde god da nabavljaju kosu taj neko cija je kosa je samo osisan a ne skalpiran,nista nije bolelo,dobio je koji euro za to i dobro je svima.

Odoh sad da spremam kosu,danas radim...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 1:17 pm

Kao i za kozmetiku ,tako i za kosu imaš ovlaštene distributere .Kosa je iz Indije(ugavnom).Mislim da se prodaje na kile(u repovima)..masno se plaća kad kupuješ,ali i kad ugrađuješ.Naravno da je kosa pregledana.Pa nećeš dobiti kosu sa vaškama..:))
Naravno koliko ekstentija hoćeš,toliko ti ugradi, farba i tretira kosu po tvojoj želji..Ili ako je već ofarbana i nadograđeuješ,izvlači pramenove po tvojoj boji.Eto,to je to..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 5:29 pm

nadogradnjakose ::

u svakom slucaju,gde god da nabavljaju kosu taj neko cija je kosa je samo osisan a ne skalpiran,nista nije bolelo,dobio je koji euro za to i dobro je svima.

Odoh sad da spremam kosu,danas radim...
Šalim se naravno... :eee:
Da se ne šalim, onda bih postavio pitanje -da li je trgovina kosom blaži oblik trgovine ljudskim organima (no to je i za šalu neukusno u ovom trenutku ,to je već sablasno )


Dakle....kako stvari stoje -ženama može sve , nama muskima ništa ? Mislim ....mi što smo postali "potrebiti " za nadogradnjom kose ?
Verovatno je potrebno da ima dosta "osnove" na koje bi se kačila , ili se muški ne usudjuju ni kradom se ušunjati u salon po tom pitanju ?
Znaš zašto pitam...ima mnogo glumaca , bogatih ljudi ,koji bi verovatno nešto učinili po tom pitanju-da ne bude perika, a da ne bude ni transplantacija . Video sam "gaf" u filmu "Umri muški" , kad Brus Vilis pada u bazen....a ono se lepo vidi kako mu "tupe" tone na dno (čudi me da montaža to nije primetila)
A znam da se i pre pojave nadogradnje kosa prodavala (samo ne znam srpski izraz za "one koji prave perike" "Vlasuljari" je sigurno hrvatski, naravno nebitno )
Zvuči malo bedno i tragikomično, ali sećam jako dobro kada mi je koleginica sva radosna pričala kako je prodala svoju "pletenicu" koju je sačuvala (kao devojka je imala gar crnu ,gustu kosu do shacke ) za nekih 50 eu keša, kada nam je plata "onomad "bila 2-3 .
(a sada ljudi i bubrege nude....nismo daleko odmakli ) booored










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 6:10 pm

Presadi kosu kod estetskog hirurga.Čula sam da je bolno..
Ali zato svaka dlaka uvek isto stoji... :eee:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
nadogradnjakose

nadogradnjakose


Datum upisa : 03.02.2011

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 9:08 pm

Presadjivanje-2 eura po dlaci.Kod muskaraca je ok da budu procelavi,moze da bude sarmantno,lepo ako znas da to nosis a kod zena nije tako.A i procelave zene ne idu na nadogradnju,nemam na sta da im je "zakacim". 55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Feb 09, 2011 9:33 pm

nadogradnjakose ::
Presadjivanje-2 eura po dlaci.Kod muskaraca je ok da budu procelavi,moze da bude sarmantno,lepo ako znas da to nosis a kod zena nije tako.A i procelave zene ne idu na nadogradnju,nemam na sta da im je "zakacim". 55555
Ma mora da si mlada....nije ti poznata ona "naša "parola iz perioda obnove i izgradnje socijalizma ."Snadji se druže (drugarice ) " ?
MI ne zavisimo od pronalazaka "trulog zapada" -mi umemo i vasionski brod da napravimo od "štapa i kanapa"
Kako nemaš za čega da zakačiš? Pa ukucas par desetina ekserčića u glavu mušteriji....i odmah imas za čega da zakačiš!
Kako ono reče drug Stari...."Ništa nas ne sme iznenaditi "?
Ccc ove nove generacije... vi bi i za Igman trazili motorne sanke,ili rafting čamac za Sutjesku i Neretvu ...NADOGRADNJA KOSE ? 98966 NADOGRADNJA KOSE ? 363104










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptyČet Feb 17, 2011 2:43 pm

Ja ce se sjutra sisam.. treba li kome smedji pramenovi?! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? EmptySre Sep 14, 2011 9:42 am

EKSTENZIJE IZAZIVAJU ĆELAVOST




Sreda, 14. Septembar, 2011.|



Da li je pametno stavljati umetke na kosu?






NADOGRADNJA KOSE ? 92894





Pre nego što ih sta­vi­te, razmislite dvaput!
Uz pomoć umetaka za tren oka možete da imate zavodljivu, dugačku i
gustu kosu. Međutim, one često i nisu baš najbolje rešenje...

Statistike kažu da je u protekle dve godine veliki broj žena potražio
stručnu pomoć dermatologa zbog prekomernog opadanja kose (alopecije)
uzrokovanog umecima.

Doktor Stiv O’Brajen iz Londona, koji se bavi problemima vlasišta i
kose, na BBC je javno apelovao da se ekstenzije zauvek zabrane. On kaže
kako mu je u ordinaciju zbog problema koje izaziva nadogradnja kose
nekad dolazilo 30 pacijenata mesečno, a da se danas brojka penje i na
preko 60!
A evo šta treba da znate kako ne biste imali ovih problema...

* Da li je gubitak kose zaista povezan s ekstenzijama?

Nije, ali može da bude. Kao i kod svih tretmana, krajnji efekat zavisi
od stručnosti osobe koja radi tretman, ali i od osobe na kojoj se on
sprovodi! Nakon što vam frizer stavi ekstenzije od prirodne ili veštačke
kose, veoma je važno da se o njima brinete na pravilan način.

* Može li se izbeći oštećenje vlasi?

Može, ukoliko idete u proverene salone, čiji frizeri znaju šta rade. Jednom mesečno morate ići i na održavanje svojih umetaka.
Definitivno izbegavajte da vam ekstenzije stavlja nestručna osoba, jer
biste mogli da završite s ćelavim rupama na glavi, koje će vam ostati do
kraja života.

* Šta ako primetite da ćelavite?


Trk kod frizera! Verovatno će vam skinuti ekstenzije, a ako opadanje ni nakon toga ne prestane, hitno idite kod dermatologa.











Zapamtite!

* Ekstenzije čupaju prirodnu kosu, teške su, ne upijaju lako vodu i mrse se.

* Izuzetno duge i teške ekstenzije opterećenje su za vlasište, što za
posledicu može da ima istanjenje i proređivanje prirodne kose, a ponekad
težina ekstenzija može da izazove glavobolje.

* Ako prilikom ugradnje osećate jako zatezanje, obavezno to recite
frizeru, jer prezategnuta kosa izaziva bol sve dok prirodna kosa ne
naraste toliko da između vlasišta i ekstenzija ima dovoljno prostora.

* Ekstenzije najčešće traju pola godine, tako da ih je potrebno obnavljati dvaput godišnje
------------
Et* pa se nadogradjujte , gospodje ...... affraid










NADOGRADNJA KOSE ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





NADOGRADNJA KOSE ? Empty
PočaljiNaslov: Re: NADOGRADNJA KOSE ?   NADOGRADNJA KOSE ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NADOGRADNJA KOSE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NADOGRADNJA NOKTIJU ?
» NADOGRADNJA NOKTIJU -mi to radimo ,izvolite !
» NEGA KOSE..
» Pakovanja za negu kose

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: LEPOTA-
Skoči na: