DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Smešni Tekstovi - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Smešni Tekstovi

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - Smešni Tekstovi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyČet Sep 18, 2008 8:12 pm

First topic message reminder :

Muški rečnik

Gladan sam = Gladan sam
Spava mi se = Spava mi se
Umoran sam = Umoran sam
Lepa haljina! = Dobre noge!
Volim te = 'Aj'mo u krevet
Dosadno mi je = 'Aj'mo u krevet
Šta ti je? = Znači, ništa od seksa?
Mogu li da zamolim za ovaj ples? = 'Aj'mo u krevet.
Mogu li da te pozovem sutra? = 'Aj'mo u krevet.
Hoćemo li sutra u bioskop? = 'Aj'mo u krevet.
Mogli bismo na večeru. = 'Aj'mo u krevet.
Izgledaš umorno, da te izmasiram? =Želim seks za najviše 3 minuta.
Da popričamo = Hoću da ti pokažem da sam intelektualna osoba, ne bih li te tako smotao u krevet.
Te cipele ne idu baš najbolje sa takvom haljinom = Ja sam pe**r!

Ženski rečnik

Da = Ne
Ne = Da
Možda = Ne
Treba mi... = Ja hoću...
Žao mi je. = Teško tebi!
Treba da razgovaramo = Hoću da kukam
Naravno, samo napred = Nosi se!
Radi sta hoćeš = Platićeš mi kasnije
Nisam loše volje = Naravno da sam loše volje, morončino!
Slušaš li me? = Mrtav si!
Treba da naučiš da komuniciraš = Slušaj šta ti govorim
Budi romantičan, ugasi svetlo = Imam celulit
Tako si muževan = Treba da se obriješ i okupaš
Da li me stvarno voliš? = Sad ću da tražim od tebe nešto komplikovano ili skupo
Baš si uzbudjen večeras = Kako ti ne dosadi da misliš samo na seks?
Biću spremna za pet minuta = Izuj cipele i odgledaj neki film
Koliko me voliš? = Uradila sam danas nešto što ti se nikako neće svideti

Poslednji izmenio Danubius dana Sre Mar 01, 2017 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyČet Maj 28, 2015 7:21 pm

smehsmeh ovo je odlično ,ali i tačno :))))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyNed Maj 31, 2015 12:14 pm

Udaja..... Trenutak kada ženska osoba pažnju nekolicine muškaraca zameni nepažnjom jednog.
Kockar ..... Osoba kod koje i nepokretna imovina postane pokretna.
Apsolvent..... Muž, na kraju bračne svađe. Sve je odslušao, još samo da položi ispite.
P.S. .... Post skriptum ili ti po naški "Posle sam se setio".
Dobrodržeća baba..... To je ona vrsta baba kojoj ne moraš da ustaješ u autobusu.
Kako ćemo?.... Pitanje koje povezuje frizere, prostitutke i ljude kojima fali ideja.
Naučno-istraživački rad.... Traženje knjiga po kući par dana pred ispit.
Depresija kod nas.... Kada se više ne radujete ni tuđoj nesreći.
Lenjir... Najefikasniji put do savršene linije.
Herkul Poaro..... Najveći baksuz svih vremena - gde ode obavezno nekoga ubiju.
1. maj.... Državni dan borbe protiv anoreksije i protiv očuvanja životne sredine.
Sud.... Posle kafane, mesto najmasovnijeg okupljanja komšija i rodbine.
Sve je pod kontrolom.... Ohrabrujuća izjava. Sve dok se ne postavi jedno pitanje: ČIJOM?
Supruga.... Аplikacija SEARCH za kuću. - Ženo, gde su mi pantalone? - Ženo, gde su ključevi? - Ženo, gde su deca?
Post..... Mršavljenje uz Božju pomoć.
Čovek se uči dok je živ..... Izreka koju su mnogi studenti pogrešno shvatili.
Stabilna veza..... Dobra Internet konekcija.
Raspad Jugoslavije..... Događaj koji je omogućio mnogim pevačima, glumcima i umetnicima da napokon postanu internacionalne zvezde s međunarodnom karijerom

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyNed Maj 31, 2015 2:33 pm

Zašto je student pao na ispitu iako mu ni jedan odgovor nije netačan.... 1. U KOJOJ BITCI JE UMRO NAPOLEON?
U svojoj poslednjoj bitci.
2.GDJE JE POTPISANA DEKLARACIJA O NEZAVISNOSTI?
Na dnu stranice.
3.KOJI JE GLAVNI RAZLOG ZA RAZVOD?
Brak.
4.ŠTA NIKADA NE MOZEŠ POJESTI ZA DORUČAK?
Ručak i večeru.
5. ŠTA LIČI NA POLA JABUKE?
Druga polovina.
6.ŠTA ĆE SE DOGODITI AKO BACIMO CRVENI KAMEN U PLAVO MORE?
Postaće mokar.
7. KAKO ČOVEK MOŽE IZDRŽATI 8 DANA BEZ SNA?
To nije problem. Može spavati noću.
8.KAKO MOŽEŠ DIGNUTI SLONA S JEDNOM RUKOM?
Ne postoji slon s jednom rukom.
9.ŠTA IMAŠ AKO TI U LEVOJ RUCI STOJE 3 JABUKE I 4 NARANDŽE, A U DESNOJ 4 JABUKE I 3 NARANDŽE?
Imaš jako velike ruke.
10.AKO JE OSMORICI LJUDI TREBALO 10 SATI DA SAGRADE ZID, KOLIKO TREBA ČETVORICI DA GA SAGRADE?
Ne treba im uopšte vremena jer je zid već izgrađen.
11.KAKO DA ISPUSTITE JAJE NA BETON, A DA SE NE POLOMI?
Kako god hoćete. Beton je vrlo čvrst i ne puca tako lako.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Avg 31, 2015 11:50 am

Molitve po Horoskopu:
OVAN: Bože, ja bih STRPLJENJA, ako može, ODMAH!
BIK: Bože, pomozi mi da prihvatim PROMENE u svom životu, ali ne moraš BAŠ PREVIŠE žuriti… upravo sam pristavio ručak…
BLIZANAC: O, Bože…(ili, možda si ti Boginja?)…Ko si ti?… Šta si?… Gde si?…I, KOLIKO vas zapravo ima? Kojem da se molim…?!
RAK: Dragi Tata, znam da ne bih smeo biti toliko zavistan o tebi, ipak, molim te, da moje RUŽIČASTE plahtice stignu sa hemijskog čisćenja što pre.
LAV: Poz, Matori! Kladim se da si ponosan sto sam UPRAVO JA tvoje dete!
DEVICA: Dragi Bože, daj da svet postane bolji, i nemoj ZABRLJATI, kao što si zadnji put…
VAGA: O, Bože, znam da bih sam morao donositi svoje odluke. Šta TI o tome misliš?
ŠKORPION: Bože, pomozi mi da oprostim svojim neprijateljima, mada ti LJIGAVI GADOVI to uopšte ne zaslužuju!
STRELAC: OOOO… SVEMOĆNI, SVEZNAJUĆI, SVELJUBEĆI, SVEMOGUĆI, VEČNI GOSPODE…!!! Molio sam Te već sto puta, molim te pomozi mi da malo manje PRETERUJEM!!!!
JARAC: Dragi Oče, nameravao sam te nešto zamoliti, ali mislim, da je bolje da napravim sam. Svejedno, hvala ti.
VODENJAK: Bok, Bogić! Jedni kažu da si muško, a drugi da si žensko. Ja mislim, da SMO SVI MI BOG. Onda, čemu molitve? AJMO SE NAPITI SVI SKUPA!
RIBA: Večni Nebeski Oče, popio sam osam rakija, da isperu svu moju tugu i jad, smem li sa ovom devetom NAZDRAVITI tvojoj neizmernoj Slavi i Milosti.

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPet Sep 18, 2015 11:22 pm

OVAN:
Danas se osećate na nešto buđavo. Najbolje je to odležati. Apsolutno niste za ljude, pa ako i padnete u iskušenje da nekog počastite svojim svevišnjim prisustvom, ne podležite mu. I ne brinite, proćiće to očas posla i već sutra bićete opet onaj stari govnar.
BIK:
Neko blizak će možda nešto zaboraviti u vašem wc-u. Možda će to biti govno, možda uložak. To će vas podstaći na pretresanje celokupnog vašeg odnosa, što može dovesti do raznih filozofskih pitanja o smislu i besmislu i gurnuti vas na put akohola, ludila, droge i političkih angažmana…put kojim sere đe ide.
BLIZANCI:
Internetom će se proširiti vaš kućni video. Neko vam već duže vreme radi iza leđa, a da to uopšte niste osetili. Ne paničite! Nabavite čep za guzicu i angažujte hakera. I prestanite da nosite te pelengaće ko penzos neki.
RAK:
Možda ste imali velike planove, kao što je ostavljanje svih sranja za sobom i odlazak u tri pi*ke materine, ali će se sve izjaloviti zbog jednog pisma. Namirisanog. Roze. Ili možda žutog! Kao i uvek, okrenućete se alternativnim načinima putovanja i u svetu halucinacija konačno naći mir i sva ta plačipična sranja kojim inače težite.
LAV:
I na emotivnom i na ekonomskom planu bulja! Lavovi ga danas primaju loše i nekako aljkavo, a keš se topi, nestaje sa računa u nekakvu drugu crnu rupu, valjda. Međutim, nije sve tako crno kao što izgleda. Mešajte malo. I razmišljajte o Africi. Okrenite sve na pozitivu.

DEVICA:
Neprijatan svrab između butina. Vaša prva reakcija će sigurno biti da ga počešete. Stanite! Nemojte, izdržite! Slikajte nesrećno mesto i obratite se internet doktoru za pomoć. Ne snebivajte se da mu detaljno opisete sve šta ste radili i svemir će vas za to sigurno nagraditi.
VAGA:
Krenite na Jogu. Mozak vam je pretrpam ko zna kakvim smećem i počinje da đubri. Kola su vam se prespojila, kapilari popucali i ukoliko vam učitelj Joge ne pomogne, neće ni hodža ni travar ni žandarmerija. Toliko ste duboko uvučeni u sopstvenu guzicu sa svojim detektivskim igrama, da ne možete da dišete. Krenite od osnovnih lekcija: Udahnite i lagano izdahnite.
ŠKORPION:
Ljubavni jadi i brige vas more, pa vam pada imunitet i inteligencija. Odmorite noćas, kad vam je sve i onako već popadalo. Iako ne volite da se žalite, žalićete se i to svima koji vam slučajno budu pri ruci, jer ćete samo za blebetanje i imati snage. Jezik vam nikad nije umoran i ne podleže nikakvim zakonima univerzuma.
STRELAC:
Loše raspoloženje je zarazno. Zato ne izlazite na ulicu, ne vozite se autobusom, ne idite u prodavnice, pekare, kafane, klubove, jer na svim tim mestima danas vrebaju nekakvi gladni i ogorčeni ljudi, koji samo čekaju svežu krv da počnu da se žale i kukaju. Ne palite TV, ugasite društvene mreže, ne javljajte se na telefon. Ne dozvolite sebi da postanete društveni zombi. Pustite Berry White-a i skuvajte kafu. Vas se i onako ne tiče ništa osim vas samih.
JARAC:
Potpuno ste neobavešteni i bulaznite koješta nepovezano. Jedino ako se napijete, takvo ponašanje moze postati prihvatljivo. i taj vas vonj, dođavola. Usled takve intervencije zarad opstanka vašeg društvenog života, neki neodložni poslovi mogu biti odloženi, ali avaj!
VODOLIJA:
Danas ste u očima drugih mnogo sumnjivi. Pratice vas u stopu, misleći da ste vampir. Sakrijte ili bacite taj krvavi biftek iz lanč paketa, on samo podgrejava njihove sumnje. Ne smejte se, to niko ne voli. Sa svima budite oprezni i pazite se koca. Neomašćenog. Dobra strana svega je sto ćete dosta bežati, dakle trčati, pa će vam cirkulacija biti odlična.
RIBE:
Imate jednog prijatelja koji vam nije pravi, jer laže! Budite obazrivi, ako primetite da vas neko laže, nemojte mu verovati. Čim vas bude slagao znaćete da je to on… tj. da vam je to taj prijatelj koji vam nije pravi prijetalj i sve će se dobro svršiti.

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Sep 23, 2015 9:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyUto Okt 06, 2015 2:00 pm

Rekli bi o SNEGU:
ТIТО: Majku vam Boziju, snijeg je bio na Igmanu, ovo danas je obicna lapavica!
SLOBA: Drugarice i drugovi, Evropa jos nije videla ovakav sneg!
DRASKOVIC: Ni mojaa bakaa Stanaa ne pamti ovakav sneg!
SESELJ: Tamo gde se sneg danas zabelio, tamo su svbske zemlje!
CEDA: Volim belo!
KOSTUNICA: Kad je sneg pao?!
TACI: Cifsa none, palja mi belja kapica u snjeg, ozeblji cemi bubregi!
DINKIC: Sad cu udariti porez na sneg!
TADIC: Srbija ni eksplicitno ni emlicitno ne priznaje da je pao sneg!
NIKOLIC: Snow is again Dragica, give brandy!
KRKOBABIC: Aaaaaaaaa zaledi mi se kateter....

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Nov 25, 2015 9:16 pm

Kada je Gorbačov uveo perestrojku i kada su po prvi puta strani novinari
slobodno nahrupili u Rusiju likujući zbog pobjede u hladnom ratu propitkivali
su i intrvjuirali sve i sva na što su naišli i naslađivali se podacima koji su bili
nedostupni vanjskom svijetu, a koji su pokazivali i dokazivali koliko je bilo tesko živjeti iza čelične zavjese.
Tako naletiše na jednog starca za kojega su zbog njegovih godina predpostavili
da je prošao sve i sva i kao takvog ocjenili ga za mjerodavnijeg od ostalih da dade
usporedbu režima koje je proživio.
Predpostavljajući da unaprijed znaju odgovor na pitanje i da će dobiti još
jednu potvrdu pakla kroz koji je nesretni narod prolazio za komunističke
diktature pitaše ga:
"Je li vam bolje sada, za Gorbačova, kada je došla sloboda ili je bilo bolje
za vrijeme Staljina?", a stari im odgovori: "Za vijeme Staljina."
Zbunjeni neočekivanim odgovorom tražili su da im pojasni kako mu je
moglo biti bolje za vrijeme Staljinove diktature nego sada kad je došla sloboda,
a stari im odgovori:
"Tada sam mogao je*ati, a sad ne mogu."

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyNed Apr 10, 2016 12:54 am

10 korisnih saveta ako se nadjete u latino sapunici:
Prvo za muskarce:
1.Ako planiras da nekome pobijes citavu porodicu i otmes mu imanje, obrati paznju i na klinca koji se krije iza bureta. On ce ti za 20 godina jebati kevu i otece ti sve.
2.Ako si sredovecni prcac u stilu Zeljka Samardzica, trudi se da sto manje jebes. U slucaju da bas moras, opali nekog bastovana, batlera ili sofera. Sluzavke nemoj jer je velika sansa da su bar 2-3 tvoje cerke.
3.Ako si bogat a nisi glavni lik, nemoj nikako da se zenis. Zena ce da te izjebe za pare, majku joj raspalu.
4.Ako si invalid, bole te kurac, samo se vozikaj okolo. Prohodaces ti, narocito ako si studirao arhitekturu a tvoj tadasnji cimer je sad uspesan doktor koji je slucajno specijalizovao te invaliditete. K'o da je znao, jebote.
5.Iako si enormno bogat, sto cesce idi na pijac. I to ne samo kad je sezona, kad god ti padne na pamet. Velike su sanse da ces naci ljubav svog zivota.
6.Ako imas majku koja te svojim slepilom ucenjuje da ne ozenis devojku koju volis, oteraj je u picku materinu. Pretvara se 100%.
7.Ako si klinac, placi svaki dan i tvoja botoksirana baba ce ti kupovati sta god 'oces.
8.Nemoj da silujes ribe okolo. Zavrsices u zatvoru a onda ce tebe da prcaju.
9.Placi ponekad, valja se.
10.Nemoj da budes neki namcor, niko te nece voleti. A to je u ovakavim serijama jako bitno. K'o sto kaze Sanja Marinkovic:"Volite nekog i neka taj neko voli vas".
Za zene:
1. i zlatno - Cuvaj nevinost za brak! Ne daj nikome! To ce ti otvoriti sva vrata. E sad, ako je u toj seriji i Fernando Colunga onda ne znam sta da ti kazem. Njemu ces dati kako okrenes. On ne pita, on radi.
2.Nadji debelu drugaricu. Ako nadjes neku koja je dobra riba, ona se druzi s tobom samo da bi ti otela decka. Kalastura jedna.
3.Ne veruj najboljem drugu. On redevno drka zamisljajuci tebe u raznim pozama a 'vamo ti prica da je gej. Bagra.
4.Ako si zla, nemoj se dzabe zaljubljivati u glavnog lika i pokusavati sve da ga osvojis. Ispusices ga u svakom slucaju. I to ne onako kako bi ti zelela.
5.Nadji neku kucerinu i tu se zaposli. Prvo ce baba da te zgotivi a onda ces otkriti da je gazda tvoj davno izgubljeni otac. Tu malo cmizdri i kuliraj ga, kao neces ti pare, ovo-ono. Onda mu uzmi sve, tako mu i treba kad je jeb'o okolo.
6.Ako si baba, umreces.
7.Kad ukrades neke velike pare, nemoj bezati avionom jer ce se srusiti. U stvari, nemoj bezati uopste, uhvatice te kako okrenes.
8.Kad god sumnjas u nesto, pitaj Devicu od Gvadalupe. Preciznija je od Milana Tarota.
9.Ako ti je neko ostavio dete na pragu, obavezno ga odgaji i slepaj se uz njega/nju. Zgrnuces pare 100%.
10.Ako zaglavis zatvor, samo kuliraj. Nevina si. Kao sto kaze Lea Kis:"Pravda je spora ali dostizna"

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Sep 26, 2016 12:32 pm

Koliko je potrebno forumaša da se zameni jedna sijalica?
1 da promeni sijalicu i napiše da je promenjena
14 da podele slična iskustva o zameni sijalica i o tome kako je to moglo i drugačije da se izvede
7 da upozori na opasnosti pri zameni sijalica
1 da poruku premesti u zonu o elektrici
7 da istaknu pravopisne i gramatičke greške u poruci o promeni sijalice
5 da zezaju tog sitničara
3 da ga štite
6 da raspravljaju da li je to sijalica ili svetleće telo...
6 da ovih 6 proglase glupim
2 profesionalca da obaveste grupu da je ispravan naziv osvetljenje
15 sveznalica koji tvrde da su bili u proizvodnji i da je sasvim ispravno reći i sijalica
19 da napišu da ovaj forum nije o sijalicama i zamole da diskusiju premeste na forum o lampama
11 da brane pisanje na ovom forumu argumentom da svi mi koristimo sijalice i zato je poruka prikladna za ovaj forum
36 da raspravlja koji je najoptimalniji metod za zamenu, gde kupiti najbolje sijalice, koja je najbolja marka za upotrebljeni način, a koje bi bile promašaj
7 da stave linkove na kojima se vide razne vrste sijalica
4 da napišu da su linkovi omašili i da stave prave
3 da stave linkove koje su našli prateći linkove iz te grupe koji dokazuju da je rasprava o sijalicama baš za ovaj forum
13 da povežu sve poruke do tog momenta, kompletno ih citiraju uključujući sva zaglavlja i potpise, pa dopišu i ja.
5 da saopšte grupi da neće više pisati jer ne mogu da se pomire sa stanjem
4 da kažu Nismo li nedavno već prošli kroz ovo?
13 da kažu Pre nego što postavite pitanje o sijalicama pogledajte to isto na google-u
1 je dovoljan koji će kroz 6 meseci da pročačka po forumu, odgovori na originalnu poruku, pa da sve počne iznova.
1 da napiše da je SIJALICA Edisonovo najveće otkriće
5 da napiše da je Edison ukrao projekat od Tesle
1 ostavlja link sa Teslinim poreklom i slikom njegove babe
1 tvrdi da je Tesla bio bez polnog organa
5 ostavljaju pravu reč i naziv za ljude bez polnog organa
3 nalazi čak i latinski koren reči .....
4 ostavlja link sa svim Teslinim dokumentarcima
1 nalazi neobjavljeni dokumentarac sa najvećom i najmoćnijom zaverom u vezi Tesline smrti
4 ostavljaju linkove o Tesli i njegovom poreklu
2 tvrde da je Tesla živ
1 da su ga odneli Marsovci
1 daje objašnjenje i poreklo reči Marsovci
1 pita kako da skine film sa youtube-a
14 odgovaraju koji software da koristi
2 tvrde da je nemoguće skinuti film
1 ispriča vic kako je Mujo zavrtao sijalicu
2 ispričaju drugačiju verziju vica
1 pita zašto plavuša duva u sijalicu
0 odgovara na to pitanje
1 ispriča vic kako Mujo izlazi iz ruševina 11 septembra i kaže "...o vas ovaj aerodrom..."
2 grde ovoga prethodnog da pogleda topike od pre nekoliko dana i tvrde da je taj vic O MUJI bio na diskusijama nekoliko puta..
1 daje predlog moderatoru da se vicevi o 9/11 brišu odmah
1 ostavlja link sa zaverom 9/11...
25 da komentarišu gore navedeni vic
18 da naklika najmanje 8 smajlija koji se klanjaju vicu
2 s komentarima bez smajlija
5 koji tvrde da su to negde već pročitali
8 tvrdi da to nije istina
3 žele da se ova tema premesti na posebnu temu o vicevima
10 se tome protivi
2 zovu modertora u pomoć
1 moderator staje na stranu da vic ostaje ovde
5 tvrde da nam na forumu uopšte ne treba moderator
8 objašnjavaju da ljudima treba čvrsta ruka inače bi nastao haos
6 se toj tvrdnji protivi
7 je ravnodušno jer zna da je nemoguće rešiti se moderatora
4 želi da osobno postanu moderatori
2 u žaru rasprave koriste neprimerene izraze i psovke
1 dobija ban
1 se ljuti što je dobio ban
1 kreira novi nick i počinje psovati dalje
1 opet dobija ban
1 odustaje nakratko da se situacija smiri
8 komentarišu kako su zapravo sve teme na forumu sliče ovoj promeni sijalice
2 shvata svoju forumsku ovisnost te odlučuju napraviti pauzu od foruma
5 shvataju svoju ovinost o forumu, ali ne znaju kako da sebi pomognu
10 uživaju u toj ovisnosti i nastavljaju dalje
15 nisu uopšte svesni svoje prekomerne forumske ovisnosti
6 smatraju gore naveden vic besmislenim
2 shvata da se gore navedeni vic može lako dopuniti
1 to upravo čini
5 komentarišu dopune
3 ih smatraju besmilenima i tvrde da je time pokvaren dojam gornjeg vica o sijalici
2 smatra da nije i staju u obranu ovog nastavka
1 želi da i drugi nastave s dopunama
2 se tome odazivaju

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPet Nov 25, 2016 12:54 pm

''Kako prepoznati žitelja Srbije?
Tako što cedi kaladont dok prsti ne poplave
Tako što sipa vodu u flašu od šampona kad ostane malo na dnu
Tako što grebe posudu od eurokrema kašičicom do poslednjeg molekula. I margarin.
Tako što čuva sapun i kad ne može više u ruku da stane
Tako što od starog hleba može da napravi najmanje šest vrsta obroka za sve ukućane. I psa.
Tako što pomaže koricom hleba tanjir posle jela i pojede je
Tako što skuva pasulja za sve ukućane za pet dana unapred
Tako što voli da jede crni i beli luk i onda se izvinjava
Tako što pravi džem koji niko u kući neće da jede pa onda poklanja
Tako što voli sve da baca u wc šolju. I soc od crne kafe
Tako što pali bojler samo noću
Tako što kuva krpe u loncu (izdanci srpske vrste preko 80 g)
Tako što ide zapušenih ušiju i sa šalom i prslukom po kući da ga ne ubije promaja
Tako što gasi svetla po kući taman se opizdio o nešto pa imao modricu
Tako što čuva kese
Tako što čuva tegle
Tako što ne baca gaće sve do neprepoznatljivosti
Tako što ne baca kad ostane jedna čarapa nego čeka u kesi godinama da se pojavi druga
Tako što uporno jede sve što mu smeta
Tako što sve popravlja po kući sam da ne bi platio majstora
Tako što ide kod nekog na slavu da bi se nažderao prasetine
Tako što sam leči sve što može dok neko od ukućana ne popizdi i odvede ga lekaru
Tako što će pre dati za kladionicu nego za zubara
Tako što je spreman da se posvađa na koju oćeš temu.
Pa i na Đokovića.''
:O
Iz knjige PiSanje uz vetar od Miljane Barjaktarević

.
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPet Nov 25, 2016 2:44 pm

Astra ::
Koliko je potrebno forumaša da se zameni jedna sijalica?
1 da promeni sijalicu i napiše da je promenjena
14 da podele slična iskustva o zameni sijalica i o tome kako je to moglo i drugačije da se izvede
7 da upozori na opasnosti pri zameni sijalica
1 da poruku premesti u zonu o elektrici
7 da istaknu pravopisne i gramatičke greške u poruci o promeni sijalice
5 da zezaju tog sitničara
3 da ga štite
6 da raspravljaju da li je to sijalica ili svetleće telo...
6 da ovih 6 proglase glupim
2 profesionalca da obaveste grupu da je ispravan naziv osvetljenje
15 sveznalica koji tvrde da su bili u proizvodnji i da je sasvim ispravno reći i sijalica
19 da napišu da ovaj forum nije o sijalicama i zamole da diskusiju premeste na forum o lampama
11 da brane pisanje na ovom forumu argumentom da svi mi koristimo sijalice i zato je poruka prikladna za ovaj forum
36 da raspravlja koji je najoptimalniji metod za zamenu, gde kupiti najbolje sijalice, koja je najbolja marka za upotrebljeni način, a koje bi bile promašaj
7 da stave linkove na kojima se vide razne vrste sijalica
4 da napišu da su linkovi omašili i da stave prave
3 da stave linkove koje su našli prateći linkove iz te grupe koji dokazuju da je rasprava o sijalicama baš za ovaj forum
13 da povežu sve poruke do tog momenta, kompletno ih citiraju uključujući sva zaglavlja i potpise, pa dopišu i ja.
5 da saopšte grupi da neće više pisati jer ne mogu da se pomire sa stanjem
4 da kažu Nismo li nedavno već prošli kroz ovo?
13 da kažu Pre nego što postavite pitanje o sijalicama pogledajte to isto na google-u
1 je dovoljan koji će kroz 6 meseci da pročačka po forumu, odgovori na originalnu poruku, pa da sve počne iznova.
1 da napiše da je SIJALICA Edisonovo najveće otkriće
5 da napiše da je Edison ukrao projekat od Tesle
1 ostavlja link sa Teslinim poreklom i slikom njegove babe
1 tvrdi da je Tesla bio bez polnog organa
5 ostavljaju pravu reč i naziv za ljude bez polnog organa
3 nalazi čak i latinski koren reči .....
4 ostavlja link sa svim Teslinim dokumentarcima
1 nalazi neobjavljeni dokumentarac sa najvećom i najmoćnijom zaverom u vezi Tesline smrti
4 ostavljaju linkove o Tesli i njegovom poreklu
2 tvrde da je Tesla živ
1 da su ga odneli Marsovci
1 daje objašnjenje i poreklo reči Marsovci
1 pita kako da skine film sa youtube-a
14 odgovaraju koji software da koristi
2 tvrde da je nemoguće skinuti film
1 ispriča vic kako je Mujo zavrtao sijalicu
2 ispričaju drugačiju verziju vica
1 pita zašto plavuša duva u sijalicu
0 odgovara na to pitanje
1 ispriča vic kako Mujo izlazi iz ruševina 11 septembra i kaže "...o vas ovaj aerodrom..."
2 grde ovoga prethodnog da pogleda topike od pre nekoliko dana i tvrde da je taj vic O MUJI bio na diskusijama nekoliko puta..
1 daje predlog moderatoru da se vicevi o 9/11 brišu odmah
1 ostavlja link sa zaverom 9/11...
25 da komentarišu gore navedeni vic
18 da naklika najmanje 8 smajlija koji se klanjaju vicu
2 s komentarima bez smajlija
5 koji tvrde da su to negde već pročitali
8 tvrdi da to nije istina
3 žele da se ova tema premesti na posebnu temu o vicevima
10 se tome protivi
2 zovu modertora u pomoć
1 moderator staje na stranu da vic ostaje ovde
5 tvrde da nam na forumu uopšte ne treba moderator
8 objašnjavaju da ljudima treba čvrsta ruka inače bi nastao haos
6 se toj tvrdnji protivi
7 je ravnodušno jer zna da je nemoguće rešiti se moderatora
4 želi da osobno postanu moderatori
2 u žaru rasprave koriste neprimerene izraze i psovke
1 dobija ban
1 se ljuti što je dobio ban
1 kreira novi nick i počinje psovati dalje
1 opet dobija ban
1 odustaje nakratko da se situacija smiri
8 komentarišu kako su zapravo sve teme na forumu sliče ovoj promeni sijalice
2 shvata svoju forumsku ovisnost te odlučuju napraviti pauzu od foruma
5 shvataju svoju ovinost o forumu, ali ne znaju kako da sebi pomognu
10 uživaju u toj ovisnosti i nastavljaju dalje
15 nisu uopšte svesni svoje prekomerne forumske ovisnosti
6 smatraju gore naveden vic besmislenim
2 shvata da se gore navedeni vic može lako dopuniti
1 to upravo čini
5 komentarišu dopune
3 ih smatraju besmilenima i tvrde da je time pokvaren dojam gornjeg vica o sijalici
2 smatra da nije i staju u obranu ovog nastavka
1 želi da i drugi nastave s dopunama
2 se tome odazivaju

Jadna sijalica. rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Feb 01, 2017 3:47 am

ADAM I EVA -parodija
I stvori Bog nebo i zemlju .
Zemlja beše pokrivena salatom , kupusom , spanaćem , paradajzom i ostalim povrćem .
A onda Bog stvori Adama a od njegovog rebra i Evu i reče im :
- Hranite se i živite dugo u zdravlju .
I stvori nečisti porodični sladoled i žu-žu i upita Adama :
- Hoćeš li jesti ovo ?
Adam odgovori :
- Da .
I reče Eva :- Hoću i ja ... a jel ima još nešto slano ?
I ugojiše se Adam i Eva tri kilograma .
I stvori Bog jogurt sa bifido bakterijama da bi Eva mogla da smrša i vrati svoju figuru koju je Adam toliko voleo .
I stvori Nečisti pšenično brašno , kvasac i šećer i pomeša ih .
Evina veličina se poveća sa 36 na 44 .
I reče Bog :
- Jedi salatu iz mog rajskog vrta .
I reče Nečisti :
- I dodaj u nju sir i majonez i dosta ulja .
I prejedoše se Adam i Eva na ručku .
I reče im Bog :
- Poslao sam vam svežeg povrća i maslinovo ulje prirodno cedjeno .
I stavi Nečisti na sto ćevape , sarmu , pite i razne kolače i predloži im da se ne stide i da jedu .
I skoči u Adama i Eve holesterol do nebesa .
I stvori Bog krompir pečen u rerni bez ulja sa dosta kalijuma i korisnih sastojaka .
I uzme Nečisti krompir , iseče ga tanko , isprži u dosta ulja i dodade dosta soli i nazva ga ,,Čipsom" .
I ugojiše se Adam i Eva još i više .
I stvori Bog patike da bi mogli da trče i skinu kalorije .
I stvori Nečisti kablovsku televiziju i daljinski upravljač da ne bi morali da se naprežu dok menjaju kanale .
I smejali su se Adam i Eva i plakali gledajući ekran obučeni u lake trenerke da ih ne bi stezalo .
I dade Bog Adamu i Evi posno meso , nemasne viršle , dijetetske proizvode da bi smršali .
I stvori Nečisti Mekdonalds i čizburgere i upita Adama :
- Hoćeš li čips uz čizburger ?
I reče Adam :
- Da ... najveću porciju .
I dobiše Adam i Eva infarkt .
I uzdišući stvori Bog doktore i operaciju srca ne bi li im pomogao .
I osmehnu se nečisti i stvori Ministarstvo zdravlja i bolnične šaltere.........

.
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk

Godina : 76
Datum upisa : 26.11.2015

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Feb 01, 2017 4:33 pm

Stvaranje sveta – ono što Biblija nije zabeležila
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Mar 01, 2017 6:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Mar 01, 2017 10:09 pm

Dame - Ako slučajno presolite jelo dok se kuva, ubacite jedan oguljeni krompir i on će upiti višak soli za automatski fix-me-up.
Prave žene - Ako presolite jelo dok kuvate, to je vraški loše. Molim ponavljajte za mnom moto Pravih žena: "Ja sam to skuvala i ti ćeš to jesti i ne zanima me koliko je loš ukus".

Dame - Lek za glavobolju: Uzmite limun, prepolovite na pola i utrljajte u čelo. Pulsiranje će nestati.
Prave žene - Uzmite limun, pomešajte s tekilom, ohladite i popijte. Možda ćete još uvek imati glavobolju, ali koga je to briga! Drmnite još jednu...

Dame - Na dno korneta stavite mali marshmallow da bi sprečili curenje sladoleda.
Prave žene - Jednostavno isišite sladoled odozdo - za-Boga-miloga-. Ionako verovatno sjedite stražnjicom na kauču s podignutim nogama.
Dame - Da bi sprečili klijanje krompira, ubacite jednu jabuku u vreću s kromprima.
Prave žene - Kupite kutiju gotovog krompir - pirea i nećete morati brinuti o krompiru kojem rastu noge i ruke.
Dame - Kada recept za kolače zahteva pobrašnjivanje kalupa, upotrebite malo suve smjese za kolače, pa neće biti belih tragova sa spoljne strane kolača.
Prave žene - Idite u pekaru/poslastičarnicu - oni će čak i dekorirati kučkinog sina za vas.
Dame - Premažite izmućeno belance preko korice pite pre pečenja da bi ste dobili prekrasan sjajni finish.
Prave žene - Uputstva na gotovim zamrznutim pitama ne uljučuju premazivanje belanaca, prema tome to ne radite.
Dame - Ako imate problema s otvaranjem flasa, pokušajte upotrebiti gumene rukavice za pranje suđa. One onemogućavaju proklizavanje stiska i čine otvaranje flasa lakšim.
Prave žene - Pitajte jako ZGODNOG komsiju da to uradi za vas.
I na kraju, najvažnije....
Dame - Ne bacajte ostatke vina. Zamrznite u kockice leda za buduću upotrebu u saftovima i gulašima.
Prave žene - Ostaci vina??!"

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPet Mar 17, 2017 11:16 pm

"Ja svaki put kad vidim onog princa Čarlsa, ja se sav uveselim... odma mi lakše jer vidim da nisam najružniji čojk na svijetu... on mi dođe ka utjeha. Majket mile, on je tolko ružan, da ga ideš klonirati... jebla me općina ako bi opet moga dobit nako ružnog čojka. Ja znam da se izgled ne komentira, al brate mili... on kad je kročio iz aviona sa onom svojom ženom... koja je, božemioprosti, ka da je pala sa traktorskog priključka na asfalt... ja sam se sakrio iza kauča i gleda tevejac kroz prste ka da gledam horor film. I što me najviše jebe, ja nikako da razaznam od njih dvoje, ko je Čarls a ko Kamila... pa jebote, oni ko jednojajčani blizanci. Njih je na aerodromu trebalo nekvim sprejom u boji označiti da naš narod zna ko je princ Čarls a ko njegova žena. A i nekako izgledaju čudno, gledam tevejac i čudim se koji kurac Čarsl stoji ukopan, kad ono, nije to on neg semafor. Takav je jeba sebe da ga ne razlikuješ od nekvih stvari. Evo... on može biti u mojoj špajzi, ja kad bi otvorio vrata špajze, ja ne bi zna da je to on neg bi se zapita „Otkud ovaj kanister benzina u mojoj špajzi!“... onako kad se sagne, sav izgleda ka kanister. A ona... majkem mile... ja bi je u špajzi izlema onom drvenom kuhinjskom daskom pa drugi dan prepričava susjedu:
- „Susjed moj, sinoć sam u špajzi kokno šišmiša od 60 kila... i jeba majku svoju, bježi po onoj špajzi, i neš vjerovati, zapomaže na tečnom engleskom!“
Još je Čarlonja i dobro ispa kakvi su mu mater i ćaća. Ona njegova mater, kraljica Elizabeta, svaki put kad sam je vidio na tevejcu, ta žena riječi jedne jedine nije rekla. Ona ka sova, samo sjedi, šuti i vrti glavom, pizda joj materina znatiželjna, sve mora vidjeti. A ćaća od Čarlonje, to nekva manita budala... pa taj gdje god ide, nosi onaj svoj mač zataknut zapasom. Kojićeti kurac mač budalo, 2016ta je godina, vozi tenk ako ti je do oružja a ne mač. Što se tiče Kamile... mense čini da ota žena nema matere ni ćaće... jer ona izgleda ka da je došla zajedno sa nekvim kamenom što je iz Svemira pao na Zemlju."

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Mar 20, 2017 12:41 am

Kako su Srbi dokazali Srbima da nisu sujeverni
Dogovore se četiri Srbina, baš ona četvorica koja su važila za pametnije Srbe( jer kod nas je svaki četvrti pametan dok ona trojica čekaju na red to da budu ) da ostatku Srba dokažu koliko su, ustvari, naivni što veruju da je Pomračenje Sunca sujeverje. Dogovor je podrazumevao da se nađu na raskrsnici u vreme samog pomračenja i da blenu u Sunce, bez naočara, zaštitnih maski i ostalih pomagala koje inače Srbi koriste u vanrednim situacijama kao što je ova.
Osvanulo je jutro pomračenja. Prvi Srbin , kako ustade, tako se saplete o pantalone i cokule koje je držao kraj kreveta, protumači to kao loš znak, prekrsti se pred ikonom, prizove Boga, popi dve-tri domaće, te svesno i pripito odustade od puta. Čim je on zapeo, to je znak da na put ni kretati ne sme, nešto ga, što bi rekao naš narod, vuče nazad. Da ga pitaš šta je to nešto, živ ne bi umeo da ti odgovori, ali njega vuče. Nazad.
Drugi Srbin ustane, prdne, počeše se, te onako sanjit pravo u kupatilo. Obavljajući svoje fiziološke potrebe stade razmišljati o dogovoru. Misli se roje, jedna za drugom, pitanja naviru: šta će to meni u životu, šta ako mi se nešto izbaksuzira, šta ću, jadan, ako me spopadnu nekakve sile nečastive što se rugam nauci. Ophrvan mislima, stade pred ogledalo, zaliza obrve prvom jutarnjom ( pljuvačkom, razume se, jer narod veli da je ona najzdravija i da vida rane i roševinu na licu ), stavi onu šaku jada u gaće te se vrati da dokonjoše, jer budan pomračenje čekati ne može. A da ga sad pitaš o čemu je mislio dok je komadić života držao u rukama, živ se setio ne bi. Ali je mislio!
Treći Srbin. Vreme odmiče, on ustaje. Ni manje ni više, naleće na ženu. Pu, baksuze, gde baš na ovo posebno jutro na tebe da naletim?, pljuje i mumla sebi u bradu. "Kuda ti sabajle? Celu noć ločeš, mrcino, pa se jutrom sudaraš s čeljadima! Vrazi te živog izeli dabogada!", viče sirota mu žena ne znavajući sa kojim se mukama naučničkim suočava jedan srpski um od sabajle. Nije ovaj čekao da sretne i taštu. Sve je njemu bilo jasno pri susretu sa ženom i to je siguran znak da treba da ostane kod kuće, istrpi ideju o dokazivanju da u Srba nema sujeverja, ali za svaki slučaj obu čarape naizvrat, zlu ne trebalo. Sad da ga pitaš zašto je naopačke okrenuo čarape, živ ne bi znao da ti kaže. Ali je on to uradio!
Četvrti Srbin je bio nešto stabilnija ličnost. Njegova jutra su ritualna. Zna se kad se ustaje da prvo ide Pomozi, Bože, prekrst, pa slatko. E, onda može i kafa i rakijica. Gde je jedna tu je i druga, treća, četvrta.. A ko posle toliko obaveza još i narodu nešto da dokazuje? Kom, bre, narodu?! Ovom ovde? Ma, koji, bre, narod ovde uopšte postoji,a?! Sav ste narod upropastili, bre, pu! Lopovi! Izdajice! Svi ste vi strani plaćenici, plaćeni da nas prodate, nanu li vam lopovsku i ko vas dovede na vlast! Šta je bilo, šta ste se ućutali?! Ček", bre, da liznem još koju čašu, pa ćete vi da vidite čiji Mesec zapokriva Sunce, sunce li vam neviđeno!
Prođe dan. Prođe pomračenje. A moji Srbi još dokazuju nedokazanima.
#PavicaVeljović

.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyUto Mar 28, 2017 3:53 pm

Danas sam kupio himalajsku so. Neprečišćenu. Staru 25.000.000 (dvadesetpet miliona) godina. Kupio je u prodavnici i na etiketi piše:
Rok upotrebe - 2 godine
Jbt, u zadnji čas
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptySre Apr 19, 2017 2:29 pm

Imam 27 godina i napokon sam pronašao ljubav svog života. Jako sam religiozan i želim čekati do braka. Ona mi je odmah priznala da je nevina ali da je dosta pušila. To mi ne smeta jer sam i ja prije pušio barem kutiju dnevno. Kaže da otkad je samnom popuši samo par komada vikendom kad ide sa svojim frendovima van. Ja ne mogu ići s njom jer ujutro idem s bakom na misu. Kad je pitam što puši ona se samo smije i kaže da puši one bezdimne, ekološke i da je to zdravo. Jako sam ponosan na nju što puši te zdrave cigarete. I sad mene zanima koliko dođu i gdje se mogu kupiti te bezdimne, ekološke cigarete? Uskoro ima rođendan pa bih joj kupio toga više. Hvala

.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

Godina : 45
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Apr 24, 2017 12:10 am

"Nismo kući, svratite opet kad odemo" smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Apr 24, 2017 12:14 am

Black Wizard ::
"Nismo kući, svratite opet kad odemo" smehsmeh smehsmeh
hahahaha ovo j super za status. 

Kao i ono kad vidiš "mile goste"
Dobro došli dragi gosti ebo bi vas od radosti.  :D
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Apr 24, 2017 12:20 am

Kijara-brm ::

Mili gosti, pred kuću je bemve

Ti ženo ne jedi gona, vi gosti samo izvol'te

smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Apr 24, 2017 12:26 am

Black Wizard ::
Kijara-brm ::

Mili gosti, pred kuću je bemve

Ti ženo ne jedi gona, vi gosti samo izvol'te

smehsmeh smehsmeh
lele ovo kad bi čula.pala bi na dupe.  trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 EmptyPon Apr 24, 2017 12:27 am

BIZNIS REČNIK U SVETU I KOD NAS

U SVETU se kaže "Dragi kolega, dugo se nismo videli."
KOD NAS se kaže "De si bre, pička ti materina!"

U SVETU se kaže "Gospodin je veoma obrazovan."
KOD NAS se kaže "Ma to onaj peder!"

U SVETU se kaže "Izvini, ali malo sam te duže cekao."
KOD NAS se kaže "Gde si, jebo te bog!"

U SVETU se kaže "Mislim da niste dobro sagledali sve aspekte ugovora."
KOD NAS se kaže "Jebem te ćoravog!"

U SVETU se kaže "Mora da se šalite."
KOD NAS se kaže "Nemo da kenjaš!"

U SVETU se kaže "Prijatno!"
KOD NAS se kaže "Diši malo!"

U SVETU se kaže "Vaša sekretarica je vrlo simpaticna."
KOD NAS se kaže "Je li, jebeš li ti ovo?"

U SVETU se kaže "Koju funkciju gospodin ima u firmi?"
KOD NAS se kaže "Koji je on kurac?"

U SVETU se kaže "Trenutno nismo zainteresovani za reklamu."
KOD NAS se kaže "Koji ce mi kurac reklama?"

U SVETU se kaže "Smatram da njegovo mišljenje ne treba uvažiti."
KOD NAS se kaže "Ko ga jebe!"

U SVETU se kaže "Ovaj projekat je lako ostvarljiv."
KOD NAS se kaže "Pičkin dim."

U SVETU se kaže "Nismo u mogucnosti da vam damo robu na odloženo placanje."
KOD NAS se kaže "Dam ti kurac na odloženo."

U SVETU se kaže "Taj zakon ne treba uvažavati."
KOD NAS se kaže "Jebeš zakon!"

U SVETU se kaže "On nema mnogo uticaja."
KOD NAS se kaže "Može da mi popuši!"

U SVETU se kaže "Hvala!"
KOD NAS se kaže NE POSTOJI IZRAZ

U SVETU se kaže "Izvinite!"
KOD NAS se kaže "E, jebi ga!"

U SVETU se kaže "Necu."
KOD NAS se kaže "Hocu al' kurac."

U SVETU se kaže "Zašto odbijate daljnju saradnju?"
KOD NAS se kaže "Koji ti je kurac?"

U SVETU se kaže "Ne bih se složio sa Vama."
KOD NAS se kaže "Jebeš tu priču."
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Smešni Tekstovi   kako - Smešni Tekstovi - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Smešni Tekstovi
Nazad na vrh 
Strana 9 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: