DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  Empty
PočaljiNaslov: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Jul 27, 2010 10:16 pm

Informišite se na vreme: U kojim zemljama se kažnjava seks na plaži

Da zbog ljubavi na pesku ne biste završili u zatvoru,
pogledajte listu zemlja u kojima se ta vrsta zabave ne toleriše, ili se
„samo“ plaća novčana kazna. Portal za ocenjivanje hotela „HolidayCheck“,
objavio je listu kazni koje prete onome koga uhvate na delu.
Informišite se na vreme, pre nego doživite neprijatnost.

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  1406_web-ljubavni-par-plaza-more-foto-AP_if

Kada odete na odmor u neku
stranu zemlju ponašajte se tako da nikoga ne uznemiravate. A ako ne
želite da se odreknete seksa na plaži – onda pazite da vas ne uhvate

Najgore je u Rumuniji. Ako vas u toj zemlji uhvate da vodite ljubav
na javnom mestu, a to je pri tome i javna plaža, maksimalna kazna je čak
sedam godina zatvora.

Ako mislite da je u Hrvatskoj i Španiji turistima sve dozvoljeno,
varate se – u obe zemlje seks na plaži je zabranjen. U Hrvatskoj je
predviđena kazna i do 30 dana zatvora ili 150 evra. Na Majorci je
civilna policija još rigoroznija, pa ako vas uhvate na plaži u ljubavnom
zanosu, možete da platite kaznu i do 1.000 evra.

Za svaki „nedolični čin“ u javnosti, u šta se ubrajaju
ljubljenje, grljenje i seks, u Dubaiju je predviđena zatvorska kazna do
tri meseca, a nakon toga „grešnicima“ sledi deportacija iz zemlje.

Skandinavci su u ljubavnim avanturama na javnom mestu
najtolerantniji i daleko naklonjeniji parovima koji vole da vode ljubav
na svežem vazduhu. U Švedskoj je za prekršaje takve vrste predviđena
kazna od samo 50 evra, u Norveškoj samo ljubazna opomena.

A toples?

Obnažene ženske grudi na grčkim plažama nisu rado viđene, ali se na plažama malo ženske nagosti toleriše.

U Španiji je toples sasvim normalna pojava. Španija je, uostalom,
među najtoleratnijim državama u kojima je nudizam potpuno uobičajena
stvar. Na ostrvima poput Ibice ili Kanarskih ostrva je gotovo sve
dozvoljeno, a u nekim mestima primetićete i plaže koje su uredno
registrovane kao gej mesta, piše „Dojče Vele“.

U Italiji se situacija razlikuje od mesta do mesta, u principu se
toleriše na turističkim ostrvima, dok je na kopnu odnos prema nagom
telu konzervativniji. Na Korzici je negde dozvoljen, negde ne, a tamo
gde je zabranjen predviđene su kazne i do 150 evra.

U Hrvatskoj je dozvoljen ne samo toples već i nudizam, i to na mnogim plažama. Isto je i u Danskoj i Francuskoj.

U Turskoj je toples zabranjen i to ne samo na javnim plažama već i u hotelima, osim ako uprava hotela na izda posebnu dozvolu.

Povezane teme: seks, turzam, letovanje
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Jul 27, 2010 10:50 pm

U stvari ne znam kako je kod nas ? Dešavalo se da se pojave neke strankinje u toplesu na plaži, ali niko nije pravio neki problem .
No za vožnju bez majice, kod muškog sveta , jeste . Zaustavi policija i traži da se obuče.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 61
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Jul 27, 2010 11:11 pm

Danubius ::
A toples?
Na Paliću je, koliko još pre 10-ak godina bio jedan deo peščane (tzv. gradske) plaže na kojoj su se pojavljivale devojke u toplesu. Niko mnogo nije mario za to i mislim da nije kažnjivo Zakonom o prekršajnom postupku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Apr 30, 2011 10:29 pm

Danubius ::
U stvari ne znam kako je kod nas ? Dešavalo se da se pojave neke strankinje u toplesu na plaži, ali niko nije pravio neki problem .
No za vožnju bez majice, kod muškog sveta , jeste . Zaustavi policija i traži da se obuče.

Sto strankinje?...Mi smo , jos kao devojke, isle da se suncamo u toplesu na Moravi ( vrbak nas sakrije od radoznalih pogleda kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  539287 ) I mogu reci da je osecaj sunca na grudima prelep..Nesto slicno kao i kupanje bez kupaceg kostima... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  671972922 sada...

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Apr 30, 2011 10:33 pm

Ljudi hodaju goli po gradu,da se ne sunčamo u toplesu.Ah.Malo se sakriješ i sunčaš bar gornji deo... sssss
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Apr 30, 2011 10:49 pm

Kijara-brm ::
Ljudi hodaju goli po gradu,da se ne sunčamo u toplesu.Ah.Malo se sakriješ i sunčaš bar gornji deo... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  910646

Ih...Ma, prija i kad okrenes ledja suncu, pa...Ma znas sta sam htela reci vec.... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  558763

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Apr 30, 2011 11:19 pm

sonia ::

Sto strankinje?...Mi smo , jos kao devojke, isle da se suncamo u toplesu na Moravi ( vrbak nas sakrije od radoznalih pogleda kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  539287 ) I mogu reci da je osecaj sunca na grudima prelep..Nesto slicno kao i kupanje bez kupaceg kostima... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  671972922 sada...
Mislim da kod nas uopšte ne postoji institucija "javna plaža" pa time ni jasna pravila šta može a šta ne . Hoću reći , malo je i takvih mesta , koja su ogradjena , imaju infrastrukturu itd ....više je sve to kod nas "nezvanično " .
Golotinja na javnom mestu nije dozvoljena zakonom ,pa se može svakako tretirati , zavisno od onoga ko procenjuje da li je takva plaža javno mesto ili ne .
Mislim da nije nešto zaživelo kod nas -mada bi muški svet takvu inicijativu listom podržao . :egz1: aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 4:39 pm

U ZATVOR ZBOG SEKSA U AUTU

Utorak, 2. Avgust, 2011.|

Autor: Novinske agencije

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  77656

PIJEMONT - Italijanski sud kaznio je zatvorom par koji se seksao u svom
automobile nasred glavnoga trga u malome mestu u pokrajini Pijemont.

Patrola karabinjera naletela je na ljubavnike Frančeska i Eriku
"potpuno nage, u ljubavnom zanosu", na glavnome trgu u regiji Bijela.

Frančesko i Erika su zatražili da se zatvorska kazna zameni novčanom, ali Visoki sud je taj zahtev odbacio.

Ljubavnici mogu da dobiju od tri meseca do tri godine zatvora zbog kršenja javnog reda i mira.
-----------

Dakle , ko ide na letovanje u Italiju........oprez lol!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 5:22 pm

Oh kako se ovdje prodaje lazni moral! Toples strogo zabranjen na istocnoj obali; cak i mala djecica moraju da nose oba dijela kostima. Ne daj boze skinuti dijete golo! Dupli standard cvjeta kao i obicno...
Hrvatska je ipak daleko...toples je uvijek bio ok, nudisticke plaze pristupacne onima koji zele, pa ko voli nek izvoli:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 9:43 pm

Dođite u Cro.Mi u vešu šetamo po kvartu,a tek na moru... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  57196
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 9:46 pm

Na moru idete sa feredzama :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 9:50 pm

Crna_ovca ::
Na moru idete sa feredzama kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  492702

aha..samo.
štaš,sirotinja bre..nema se za dole...mislim kupaći... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  693924
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 9:51 pm

Ovco,bila ja...sve golac do golaca

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 9:55 pm

Kad sam ja bila...na moru se sunčalo i kupalo samo u ronilačkoj opremi,
dobro stisne "šlaufiće" oko struka,a "toplesice" zaljepi u ravnu crtu..moš samo plakat zbog prečvrstog badića
smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 10:00 pm

štaš,sirotinja bre..nema se za dole...mislim kupaći... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  693924

Znaci u modi je trodelni kupaci :eee:

Sesir,naocare i papuce sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 10:02 pm

Crna_ovca ::

Znaci u modi je trodelni kupaci kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  539287

Sesir,naocare i papuce kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  146176976
Pa MI NISMO KAO DRUGI... kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  3440186936..Slobodan narod:)
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@

Godina : 47
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 10:03 pm

Kod mene u Wien ima FKK-Lobau- plaza--ca.15km u duzini i ca.1km u sirini pored dunava,ako mozesh i kozu da skinesh,nitko ne brani...-:))
I sama sam cest gost te plaze bez kompleksa.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 10:06 pm

komunikativn@ ::
Kod mene u Wien ima FKK-Lobau- plaza--ca.15km u duzini i ca.1km u sirini pored dunava,ako mozesh i kozu da skinesh,nitko ne brani...-:))
I sama sam cest gost te plaze bez kompleksa.

Kad ides sledeci put da se nacrtam tamo, pa ti skidaj sta god hoces sa sebe...osim mene :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyUto Avg 02, 2011 10:20 pm

hahahhahhahahh..Ovco...legendo.. kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  279207
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyČet Avg 18, 2011 8:27 pm

Pogledajte uvodni tekst -šta u Rumuniji kažu za sex na javnoj plaži (može se dobiti i do 7 godina zatvora . No za toples.....druga priča .

Pogledajte tekst i video OVDE kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  2297847383
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Mar 29, 2014 9:31 pm

Mislio sam ovo ne staviti -ali nije za zezanje .
Svi znate šta se dešavalo na trgu Tahir -dakle ,vrlo oprezno ako idete u Egipat . 
Vidite i kako je obučena -a i šta su uradili studenti ,koji su "inteligencija" i šta je rekao dekan .
Nama neshvatljivo -ali i za manje su žene silovane po ulici .
Ne idite bez pratnje i pazite šta oblačite .

--------

Evo šta se desi kada zgodna studentkinja prošeta Univerzitetom u Kairu (VIDEO)
Na snimku se vidi da devojku prati gomila razularenih muškaraca koji zvižde i dodiruju je. U sledećem trenutku ona je bila bukvalno okružena mladićima koji su pokušavali da joj skinu odeću

https://www.youtube.com/watch?v=lMI0vEaeBUw&feature=player_embedded

Printskrin: YouTube/xR7xOfficals kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  Egiapt

Šokantav video snimak na kojem se vidi seksualno zlostavljanje studentkinje na Univerzitetu u Kairu pojavio se na Jutjubu. Krivica ove devojke bila je što je plavuša i što je obukla uske farmerice i roze majicu.

Na snimku se vidi da devojku prati gomila razularenih muškaraca koji zvižde i dodiruju je. U sledećem trenutku ona je bila bukvalno okružena mladićima koji su pokušavali da joj skinu odeću.

kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  Das
Printskrin: YouTube/xR7xOfficals

Na sreću, devojka je uspela da se sakrije u toalet, a da potom i pobegne sa fakulteta.
Nakon video snimka nju je čak optužio i dekan rekavši da je ona kriva za incident jer se neprikladno obukla. Ipak, nakon reakcija javnosti, on je izjavio da je njegova izjava pogrešno protumačena i da će nasilnici biti kažnjeni.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptySub Mar 29, 2014 9:40 pm

Ja sam slicno dozivjela u Istambulu 1984.ali su me upozorili da nikud ne idem bez muske pratnje,tako sam kolegu uvijek imala uzase...inace to je uzas i panika,kad i pored muskarca krenu da te prate...plava kosa je kao ljepilo ...cak sma dobila i bracnu ponudu u to vrijeme i bogami,nudio i kamile i svasta nesto,samo da idem s njim.

.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyNed Mar 30, 2014 1:17 pm

Astra ::
...cak sma dobila i bracnu ponudu u to vrijeme i bogami,nudio i kamile i svasta nesto,samo da idem s njim.

Et sad si mogla uzivat u oazi, hranec kamile, a ne jaguara hahahahhahahahahahahahaha

E ebo ga ti, vristim hahahahahahahahahahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyNed Mar 30, 2014 1:52 pm

Tad je taj imao nekih 50 godina,a ja 24....pa ga upitah daje li i sina uz sve to....kad me nije ubio...morala sam bjezat...sta se smijes bolan.

.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  EmptyNed Mar 30, 2014 1:53 pm

Astra ::
Tad je taj imao nekih 50 godina,a ja 25....pa ga upitah daje li i sina uz sve to....kad me nije ubio...morala sam bjezat...sta se smijes bolan.

Bem te ludu dje's se s budalom za*ebavat hahahahahahahahahahahahahahhahaha Oni ne razumiju bona salu  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?    kako - TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole

TOPLES I SLIČNO-kako je u kojoj zemlji ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: