DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li tolerantni ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Jeste li tolerantni ?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@

Godina : 47
Datum upisa : 02.02.2008

Jeste li tolerantni ? Empty
PočaljiNaslov: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyNed Jun 15, 2008 5:48 pm

Koliko ste sposobni tolerirati razlicitosti
u ponasanju, ,misljenju,izgledu .....??
Dali se taj pogled kod vas na razlicosti,
godinama mjenja ili ste skloni pasti
pod utjecaj i drzati se uvjek istog misljenja ?
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z

Godina : 50
Datum upisa : 07.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyNed Jun 15, 2008 6:44 pm

Iskreno,sve zavisi prema kome je upucena tolerancija.Postoje ljudi kojima bih mnoge stvari istolerisala ali i oni kojima ni sitnicu :790114:
Nazad na vrh Ići dole
Boban

Boban

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jul 07, 2008 9:17 pm

Ka5an Storm ::
Počinjem da zameram to sebi,jer počinje da mi smetaa ne donosi ništa zauzvrat (osim nervoze).

Potpisujem ovo:)
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z

Godina : 50
Datum upisa : 07.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Dec 18, 2008 2:50 pm

Zaebi,vise nista ne potpisujem ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Dec 18, 2008 4:04 pm

Iako djeluje da nisam,ali jesam i preko mjere....ma svake mjere,pustim da mi jasu po ledjima,da radi ko sta hoce,cak nekad necu da pokazem uopste da sam ih procitala,tolerisem bas do krajnje granice a onda zavisno koliko mi znaci osoba u zivotu,one manje vazne otkacim zauvijek i tako se rijesim bjede,a one koje volim trpim i dalje.Ima nekih stvari gdje su neophodne konsekvence i tu nema tolerancije,kao u odgoju djece,tu je moja rijec zakon i ne trpim pogovore,a sve ostalo,ma samo me ne udri,ne sto ne znam vec sto sam umorna,premorena od zivota,a to znaci da nisam uvijek takva bila.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Dec 18, 2008 4:16 pm

Mislim da jesam....u smislu neke verske ili nacionalne tolerancije , nije nas ni trebalo vaspitavati , to moja generacija ima iz kuće....Sa godinama, naravno da smislenije razumem razlike medju ljudima, i kada ne shvatam, trudim se ....Svima nam ,ipak ne bi skodilo da jos podignemo taj prag...bilo bi manje ovog nepotrebnog zla na svetu
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica

Godina : 44
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Dec 18, 2008 4:52 pm

Jesam tolerantna do bola....naravno vlastitog!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jan 12, 2009 11:14 am

Cek jos malo da dignem prag...........a sta cu kad sazidam zid umjesto praga,pa niti ti mozes kod mene niti ja kod tebe........a mozda i mora tako.
Mozda ipak treba biti tolerantan bez granica da bi shvatio koliko je neko sposoban da koristi tvoju toleranciju.Kod mene je problem veliki sto podizem taj prag,kako ga Dany nazva,ali jednom mi dodju svjetle baje i porusim ga za sva vremena,da ne moze vise nikako da se gradi,mozda mi je to mana,valjda i jeste,ali da se to desi,mora bas da se debelo zasluzi.......

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jan 12, 2009 4:34 pm

Tolerantna sam i preko granica mozda i previse, ali kad mi jednom pukne taj prag tolerancije onda samo stavim crtu na sve....i gotovo.....
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jan 12, 2009 4:36 pm

naraffno, drzi me od 12 do podne:)))) :santa:
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jan 12, 2009 4:44 pm

A kad bolje razmislim, mozda su ljudi koji ne tolerisu ponasanje drugih vise u pravu.Oni sami postave granice dokle sme da idu u kontakt sa drugim ljudima i tacka.
Kod njih nema cile, mile, sme sme, ne sme -ne sme....Verujem da se njima i ne desava da se na kraju u bilo sta razocaraju, jer tolerantni ljudi daju sansu svima i posle se kaju...Kod ove druge grupe nema kajanja, sve je do granica , hoces hoces , neces ne moras.....nesto se i ja mislim da postanem takva u real zivotu.....
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyPon Jan 12, 2009 5:12 pm

anja007 ::
A kad bolje razmislim, mozda su ljudi koji ne tolerisu ponasanje drugih vise u pravu.Oni sami postave granice dokle sme da idu u kontakt sa drugim ljudima i tacka.
Kod njih nema cile, mile, sme sme, ne sme -ne sme....Verujem da se njima i ne desava da se na kraju u bilo sta razocaraju, jer tolerantni ljudi daju sansu svima i posle se kaju...Kod ove druge grupe nema kajanja, sve je do granica , hoces hoces , neces ne moras.....nesto se i ja mislim da postanem takva u real zivotu.....
Mozesh i ti nartaffno imas besplatnu praksu kod mene...:))) tongue aplauseee :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySub Jan 24, 2009 6:51 pm

.. nekad i previse.. pa se ponekad zapitam.. a zasto i cemu.. jer neki zaista preteruju u ophodjenju s drugim osobama.. i mislim da se polako menjam.. podrzavam toleranciju, ali za glupost i glupe ljude zaista nemam ni nerava, a ni vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica

Godina : 44
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySub Feb 07, 2009 3:58 pm

....ne da sam tolerantna nego pfffff...sve do onog trena dok me neko nakrivo ne pogleda...
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan

Smiljan

Datum upisa : 23.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySub Feb 07, 2009 10:02 pm

...samo do određene granice....
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy

Godina : 43
Datum upisa : 11.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyNed Feb 08, 2009 12:51 am

jesam, previše........samo ne želim više biti. Za neke osobe je DOSTAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySre Feb 11, 2009 1:48 pm

.. jesam... ali sve ima svoje granice.. ::da

.. kako prema meni, tako ja prema tebi.. pa sad, ko voli nek izvoli.. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySre Feb 11, 2009 2:01 pm

..sve manje....i mislim i da ne grešim
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySre Feb 11, 2009 3:57 pm

Sve ima granice,pa i to.....prvo moram biti manje tolerantna prema sebi,pa onda cistke dalje.

.
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptySre Feb 11, 2009 3:58 pm

tolerantan.....i vise nego sto je normalno.....jos nije kvrcnulo u glavi... :974438:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Feb 12, 2009 12:21 pm

.. Pjer, deder dodji... da kvrcne.. bom :348949: :348949:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Feb 12, 2009 12:31 pm

jesam 5 minuta:))

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Vlajna002

Vlajna002

Datum upisa : 12.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Feb 12, 2009 2:13 pm

ma gde vlajna može da bude tolerantna :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
Vla003

Vla003

Datum upisa : 12.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Feb 12, 2009 10:09 pm

Vlajna002 ::
ma gde vlajna može da bude tolerantna :padapk8:
.......???????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? EmptyČet Feb 12, 2009 10:12 pm

ma gde vlajna može da bude tolerantna             U krevetu.... :P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Jeste li tolerantni ?   Jeste li tolerantni ? Empty

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li tolerantni ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: