DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?

Ići dole 
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? Empty
PočaljiNaslov: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyPet Sep 10, 2010 10:39 pm

Nosite li odjeću od pravog krzna?
Vaši stavovi o tome...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 12:39 am

Nosim samo krzno u kombinaciji sa kožnim kaputima.Samo krzno ne.To mi nekako liči na stare gospođe ,koje još uvek izvuku iz naftalina one bunde i šubare:)

Ovi što prosveduju,kao da oni nose veštačko.Malo morgen...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258

Godina : 48
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 11:42 am

Šta, kao, jadne životinje! A cipele, tašne, jakne!

Doduše, imala sam priliku da vidim farmu, jadnih, glodara koji se gaje zarad toplote na našim telima i u našim sujetama. Život j*b*g*!
Nazad na vrh Ići dole
Tea 1

Tea 1

Datum upisa : 31.07.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 7:29 pm

Imam i ja malčice u kombinaciji sa topericom jednom laganom.Za veliku nemam para...al da i imam ne bih.
Opet...volim kožne jakne...ne volim umjetne materijale.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 8:56 pm

Kijara-brm ::
Nosim samo krzno u kombinaciji sa kožnim kaputima.
Dabogda te oni iz PETE na ulici presreli,Kruelo jedna sssss

Uopšte nisam pobornik ubijanja životinja , pa tako ni deranja krzna sa njih. Za ono što mora (cipele ) , ok , za ono što ne mora (bunde ) -apsolutno protiv.Nismo u kamenom dobu . Svinja i zečeva ima još dosta na svetu , ali medveda i vukova više ne , da bi se ubijali da neka gospodja šeta shacke .

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 9:02 pm

Nisam ni jednu ubila do sada...
spite
A onu koju bi,nema krzno.. 600
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 9:12 pm

Ja bi to sredio ovako :
-krivolovci , drastične kazne zatvora Za ugrožene vrste - višegodišnje (važi i za šverc i prodaju)
-odstrel-strogo po proceni stručnjaka
-bunde od prirodnog krzna -drastično skupe , toliko da se za jednu bundu može zamenski odhraniti bar 3 životinje od vrste koja se odstreli .
-kreatori-naterati ih da koriste krzno "neplemenitih životinja " i od toga prave modu
-PETA; GRINPIS , ARKA -finansirati iz državnih budžeta i iz oduzete imovine krivolovaca, trgovaca
-Države koje tolerišu ubijanje životinja radi krzna -sankcionisati, isključiti iz medjunarodnih organizacija

I onda bi vrlo brzo opet imali "divljinu "kakvu je Bog dao.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 9:20 pm

hahahhahah u Dubaji bunda 80 000 evra..Nema šta da vidiš koliko je kratka..(slučajno mi cena zapela za oko)Ali ko ima love joj Dani

kupi šta hoće(sem zdravlja)
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 9:32 pm

Krzno ne nosim i zabranila bih prodaju...Jezim se kad vidim "dame" u krznu...Kaznjavala bih od krivolovaca,pa do onih koji nose krzno :protest:

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 9:53 pm

bosankaa ::
Krzno ne nosim i zabranila bih prodaju...Jezim se kad vidim "dame" u krznu...Kaznjavala bih od krivolovaca,pa do onih koji nose krzno :protest:

Ne volim ni ja bunde.Samo mali dodatak kaputima..
Šta im ko može..Zato i gaje životinje... booored
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada

Godina : 58
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Sep 11, 2010 10:30 pm

Ne kad zivim ovde gde mi netreba a da zivim u Siberiji mozda bi kazala da.

Protiv sam da se goju zivotinje za krzno.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 61
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyNed Sep 12, 2010 1:50 am

Nosila bih kao detalj, eventualno, ne preferiram posebno krzno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka

Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyNed Sep 12, 2010 1:55 am

Da li se dlakavi muškarci računaju kao životinje? (ne mislim bukvalno nego figurativno) Jer, ja bih onda jednu bundu od istog :aii:
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_

Datum upisa : 27.12.2007

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyNed Sep 12, 2010 2:03 am

Klosarka ::
Da li se dlakavi muškarci računaju kao životinje? (ne mislim bukvalno nego figurativno) Jer, ja bih onda jednu bundu od istog :aii:

A da malko bolje razmisliš?
klikni
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka

Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyNed Sep 12, 2010 2:05 am

njushkalo_ ::
Klosarka ::

A da malko bolje razmisliš?
klikni

Ovo si ti???? Zadrži onih 200 e i ne pojavljuj mi se na oči jbt! zubbb
Nazad na vrh Ići dole
vale

vale

Godina : 43
Humor : mi žene smo pravi andjeli! ako nam neko polomi krila letimo i dalje ...na metli !!! mi smo fleksibilne
Datum upisa : 08.09.2010

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyNed Sep 12, 2010 2:17 am

Definitivno ni krzno ni koža ne dolazi u obzir da bi ja nosila nemam ništa protiv ako neko želi al meni osobno je to bezveze
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptySub Mar 10, 2012 8:20 pm

DARA BUBAMARA: NISAM JA UBILA PONIJA!

Subota, 10. Mart, 2012.|

Autor: Ivana Cicović

U prodavnicama u kojima kupujem bunde kažu mi da žene političara nose mnogo skuplje komade, pa niko o tome ne priča

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nosiću i dalje, pa šta!
Daru Bubamaru nisu mnogo potresle optužbe predstavnika
udruženja za zaštitu životinja, koji su zgroženi što ona ima bundu od
ponija, za čiju izradu je moralo da bude ubijeno nekoliko patuljastih
konja.

- Ja sam to kupila u prodavnici i stvarno ne razumem čemu tolika frka.
Pa, nisam ja ubijala te životinje! - započinje Dara razgovor za Kurir na
temu njene bunde od 13.000 evra:

- U prodavnicama u kojima kupujem te stvari kažu mi da žene političara
dolaze da pazare mnogo skuplje komade, pa niko o tome ne priča. A svi
znamo kako političari zarađuju. Jedino se Dara Bubamara osuđuje, koja
ceo život sama radi i zarađuje i ništa ni od koga nije ukrala! Kao ni
moj muž. Ne vidim zašto sebi ne bih uzela nešto što mogu da priuštim.

Dara ne namerava da prestane da nosi garderobu od prirodnog krzna, uprkos optužbama.
- To je klasična ljubomora, tako ja to shvatam. Ceo život nosim stvari
od pitona i nerca. Žao mi je, neka se ti ljudi koji me osuđuju obrate
Tomu Fordu, Versaćiju, Fendiju... - kazala je pevačica.

A kako su te bunde napravljene - baš je briga.

Poslednji izmenio Danubius dana Uto Nov 29, 2016 9:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? EmptyUto Nov 29, 2016 9:31 am

U jutarnjem programu ogavne ružičaste televizije neka aktivistkinja za prava životinja napala Suzanu Mančić koja je poznata po svojoj ljubavi prema krznima nazivajući je -ubicom . 

Niko se nije javio ovim povodom sem Isidore Bijelice (inače se vratila sa tromesečnog boravka u Herceg Novom jer je bila izložena "pretnjama na društvenim mrežama ) koja je stala u "odbranu prava" nositeljki krzna životinja -i to ovako ? 

- Dakle jednom da razjasnimo za svagda, hare krišne braniteljke nutrija i činčila skinite mi se više sa grbače! Ako dobijate silne donacije od zapada da maltretirate ljude po ulicama evo za te pare odmah otkupite bunde koje sam nasledila od bake i prabake i ja ih više neću nositi, u suprotnom ne pada mi na pamet da te prelepe vintidž bunde koje me greju i koje su moje nasledstvo bacim u kontejner ili ne nosim da biste vi bile srećne i da biste punile svoje nevladine džepove novcem tako naglo prosvetljene - napisala je Isidora i poručila udruženjima da umesto što "napaduju" ljude koji nose bunde vode rat sa onima koji ova krzna proizvode.
Pored toga prestanite da jedete meso i nosite kožne cipele, perjane jakne, budite dosledne, jer ne znam zašto je nutrija ugroženija od jadne svinje, teleta ili pileta? Ako imate svoj krstaški rat za nutrije i glodare, pozdravljam to, kao što pozdravljam svaku akciju koja ne ugrožava drugo biće, ali vodite ga sa kožarskom industrijom i prodavcina krzna, a ne sa nama koje imamo svoje bunde starije od vas samih .

- Svaki bajati trend koji dođe sa zapada nađe svoju sektašku zamlatu koja misli da ima pravo da maltretira drugu osobu! Pored svih ostalih ludaka imamo i lokalne hare krišne, zastupnike apartnih i izlapelih američkih trendova koje su naprasno pronašle svoju životnu misiju u mlatretiranju ženskih osoba koje nose krzno. Protestujte pred radnjama, oslobodite male nutrije iz zatvora, usvojite činčile i hodajte gole, ali ostavite na miru obične žene koje se u svojim nasleđenim ili starim bundama greju po ovoj depresivnoj zimi i to im čini život malo lepšim.

----
Ja bih postavio pitanje -a što se gospođa Bijelica nije odrekla nekog od "nasleđenih krzna" ,kada joj je život "bio ugrožen" ,tj ,što nije tako plaćala svoje "lečenje" (što nema veze sa temom,ali jeste odraz njenog licemerja  )  novine
Ono što ima veze sa temom je -ne treba preterivati sa maltretiranjem ljudi koji nose krzno .

Neće životinjski svet propasti što će koju činčilu ,nutriju ,korejskog psa ili zeca neko odrati za bundu -ima ih na milione .
Ono što ne treba raditi je -praviti bunde od leoparda ,polarnih medveda ,hermelina i drugih ugroženih vrsta ,i sve će biti u redu .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?   KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne? Empty

Nazad na vrh Ići dole

KRZNO : ubijati životinje za njega , da ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: