DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Misterija zvana brojevi... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Misterija zvana brojevi... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Misterija zvana brojevi...

Ići dole 
+2
LoverBoy
jutarnja izmaglica
6 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 12:57 pm

Misteriozni broj 11



Mnogo se govori o misterioznom broju 11. Da li je zaista u pitanju misterija ili nešto drugo, ne zna se. Da li su numerološki podaci koji slede samo slučajnost?

1- New York City ima 11 slova
2- Avganistan ima 11 slova
3- Ramsin Yuseb (terorista koji je pretio da će srušiti Bliznakinje 1993. godine) ima 11 slova
4- George W. Bush ima 11 slova
Ovo bi i mogla da bude puka slučajnost, ali postaje zanimljivije:
1- New York je bila jedanaesta savezna država SAD-a
2- Prvi avion koji je udario u zgrade Bliznakinje je bio let broj 11
3- Let broj 11 je imao 92 putnika: 9 + 2 = 11
4- Let 77 koji je takođe udario u Bliznakinje je imao 65 putnika: 6+5= 11
5- Tragedija se dogodila 11. septembra, ili kako Amerikanci pišu to izgleda ovako: 9/11; 9 + 1 +1 = 11
6- Datum tragedije (9/11) se poklapa sa Američkim brojem za hitne službe (911). Opet 9 + 1 + 1 = 11

Slučajnost? Nastavite da čitate dalje, pa ćete možda promeniti mišljenje.

1- Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je 254; 2 + 5 + 4 = 11
2- 11. septembar je 254. dan u godini! Opet 2 + 5 + 4 = 11
3- Bombaški napad u Madridu se dogodio 11.03.2004. godine; 1 + 1 + 3 + 2 + 4 = 11
4- Tragedija u Madridu se dogodila tačno 911 dana nakon napada na zgrade Bliznakinje…

Još uvek ne verujete?
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
LoverBoy

avatar


Datum upisa : 25.09.2010

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 1:08 pm

Imam 11 metara do wc-a. Molim da mi se objasni sta to znaci? Da ce Wc odleteti u vazduh? A danas je 11-ti... Kuku meniiiiiii :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 2:00 pm

Ne vjerujemm
Imam djete rođeno 11.11 " zamisli dvije 11 koliko li je tu "nesreće"...i kad vidim te priče o "nesretnim" brojevima,pretvorim se u "majka-spisateljicu" i moram da se javim


13. je "ne sretan" broj jer su tog dana pobili Templare
,a bio je 13. i kažu petak

Petak mi je oduvijek najdraži dan,.hej..vikend počinje..
13. mi je mama rođena,prijateljica,sestrična, nećakinja...prvu plaću sam dobila jednog 13. i tada mislila da je cijeli dućan moj od sreće...puno lijepog mi se događalo baš na Petak 13...etc.
Brojeve soba u nekim zemljama,čak i katove hotela mijenjaju,da izbjegnu broj 13., pa imaš 12. pa prazno,pa 14.

Tako i o "ne sretnom"broju 11
za one koji su preživjeli rušenje "tornjeva blizanaca" to je najsretniji dan u životu ili jedan od sretnijih ,za one koji su propustili let..

11. je sretan dan u mom životu i u životu mnogih od nas.


3 je proglašen za svet i sretan,sve što se može uklopiti u broj 3 dijeliti,podjeliti i razdjeliti je "sretno" ,a ako je tek broj 9..
E to su presretni..ma zamisli 3 trojke..
Kad god to o devetkama i trojkama pročitam pogledam se u ogledalo i upitam se:
Hej,Srećo zar te samo ja ne vidim..sve je o.k.,može i bolje ali i gore, ali da sam baš nešto sa srećom u rodu..pa baš i nisam,ako gledam život u cjelini,a ne samo djelove istog,kao i većina nas.
Nemam čime da se hvalim,ali nemam ni za čime da previše žalim.
No, kad pogledam svoju 11-naesticu,pomislim Bože koliko sam sretna što ga imam.
A kad mi kaže ti si "najpredivnija" mama na svijetu,
zaboravim da smo u "pubertetu" i on i ja :)

Kad bi si dali dovoljno vremena da istražujemo i povezujemo,po meni nema broja ,a da ga ne bi povezali sa nesretnim događajima kroz život
No,da nečeg ima ima..
Simbolika brojeva,moć misli i sugestija i eto tužnog osamljenog za sve krivog broja
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 2:08 pm

Brojevi imaju neizmjerljivu vaznost, ali ni jedan ne donosi ni srecu ni nesrecu... Cesto puta nesrecu prizivamo sami, a ona nam onda i pokuca na vrata...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 2:37 pm

U pravu si
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 2:47 pm

LoverBoy ::
Imam 11 metara do wc-a. Molim da mi se objasni sta to znaci? Da ce Wc odleteti u vazduh? A danas je 11-ti... Kuku meniiiiiii :joint:

lol! veži se.. zubbb smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 9:28 pm


Danas : 11.u 11 časova primio sam 11. mailova kojim me obavještava mojih 11 kolega ,da su postigli dogovor da se 11.11.u 11 časova nađemo u Dušanovoj broj 11.u kafiću 3 asa (11.11.11.tri asa )radi utvrđivanja dogovora o dočeku nove 1011 godine ! Šta sada da radim ? Molim poznate numeroologe da pomognu ? :thb:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 11:18 pm

Sad će tebi poznata numerologinja da odgovori
(nemoj nikome reći da s numerologijom nemam veze,a i s matematikom ratujem još od gimnazijskih dana)
volim šalu i smjeh pa sad da me vidimo
11. mailova,11 prijatelja,sastanak u 11. sati (tris Aševa) i još u Dušanovoj 11 to ti je poker Aševa..štaš' bolje
Ne propuštaj doček,
jer tek u kad stara pobjegne (ova 2010.) točno 11. minuta iza ponoći sreća će imati najpovoljnije djelovanje na sve aspekte ...ne vidim iz kugle baš sve
11 to ti je 1+1=2
:zvezz:
znači par ,ljubav.sreća ne djeljiva samo za par,ali ne smiješ dugo čekati da se odlučiš,ako ne budeš previše popio vidjet ćeš i sam,ako ti pogled bude od alkohola zamagljen,sam si kriv

11.11. jedne godine Pretty Woman" u izvedbi Roy Orbisona,bilaje prva na top listi i na toj se poziciji zadržala tjedan dana.
Znači tjedan dana ima da se odlučiš ,a vrijeme odluke teče kako sam te savjetovala od 11 minuta iza ponoći
danas gatam besplatno,a i mjesc mi je u 11.stoj kugli zamagljen,pa ne vidim više .. sjutra jopet pišem pjesmice i pjesmuljke i radim sve ono što rade domaćice,supruge i majke

multi


smehsmeh smehsmeh


Poslednji izmenio Breza dana Uto Okt 12, 2010 12:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 11:30 pm

smehsmeh Vid Milana Tarota..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 11:31 pm

Injaoooo brezO kazuj i meni .... ja znam samo da protumacim brojku 69....jer mi to horoskopski znak(nemojte da mislite na nesto kvarno....sram da vas bude :P ) smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 11:39 pm

Ne smjem da kažem šta sve znam


ali eto samo večeras
6 ti je čuvaj se mraka,ako 9 podjeliš sa 3 sveti broj..može da bidne svašta



smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyPon Okt 11, 2010 11:48 pm

Breza ::
Sad će tebi poznata numerologinja da odgovori
(nemoj nikome reći da s numerologijom nemam veze,a i s matematikom ratujem još od gimnazijskih dana)
volim šalu i smjeh pa sad da me vidimo
11. mailova,11 prijatelja,sastanak u 11. sati (tris Aševa) i još u Dušanovoj 11 to ti je poker Aševa..štaš' bolje
Ne propuštaj doček,
jer tek u kad stara pobjegne (ova 2010.) točno 11. minuta iza ponoći sreća će imati najpovoljnije djelovanje na sve aspekte ...ne vidim iz kugle baš sve
11 to ti je 1+1=2
:zvezz:
znači par ,ljubav.sreća ne djeljiva samo za par,ali ne smiješ dugo čekati da se odlučiš,ako ne budeš previše popio vidjet ćeš i sam,ako ti pogled bude od alkohola zamagljen,sam si kriv

11.11. jedne godine Pretty Woman" u izvedbi Roy Orbisona,bilaje prva na top listi i na toj se poziciji zadržala tjedan dana Pretty Woman" u izvedbi Roy Orbisona, i na toj se poziciji zadržala tjedan dana.

znači tjedan dana ima da se odlučiš ,a vrijeme odluke teče od kako sam te savjetovala od 11 minuta iza ponoći
danas gatam besplatno,a i mjesc mi je u 11.stoj kugli zamagljen,pa ne vidim više .. sjutra jopet pišem pjesmice i pjesmuljke i radim sve ono što rade domaćice,supruge i majke

multi


smehsmeh smehsmeh

Ovo je već za ozbiljan honorar ,ali sam zbog 11 imao sreće ,jer danas besplatno savjetuješ . Da se sve ostalo i ne desi ,ja zadovoljan ,jer sam od stručnog lica dobio odgovor . Hvala ti ,ako ikada svratiš u Dušanovu 11 imaš turu pića ti i oni koji sa tobom dođu .Dovoljno je da kažeš na račun @popovca !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... EmptyUto Okt 12, 2010 12:14 am

Hvala Popovac
smehsmeh

Draga Kjarice
Gledala sam Milana,a to je zarazno pa i mene ufatilo



smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Misterija zvana brojevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Misterija zvana brojevi...   Misterija zvana brojevi... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Misterija zvana brojevi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MISTERIJA BROJA 666 ?
» Misterija Kremanskog prorocanstva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: RELIGIJE SVETA-
Skoči na: