DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? EmptyUto Nov 23, 2010 7:07 pm

Imate li okolo vas sitne, ili krupnije stvarcice, suvenire, ukrase, koje vam ''znace'' i znace?
Sakupljate li ih po ormarima , komodama, policama?










Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada


Godina : 62
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? EmptyUto Nov 23, 2010 8:16 pm

Kuca puna svega i svacega, sve sto dobijem ili kupim, cuvam, mislim da je to psikolozicski problem, kad smo trebali da idemo iz Jugoslavije nista nismo mogli da ponesemo i sada skupljam. Ima mnogo gresaka u ovoj recenici razumili ste, sta sam tela da kazem. :painter:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? EmptyUto Nov 23, 2010 8:46 pm

Obzirom da nemam mnogo prostora,ne mogu bas sve da cuvam.Nekad sam cuvala sve i svasta sto bi me podsjecalo na drage ljude...na neke lijepe trenutke...Od poklona,cvijeca koje sam susila...koje kakvih ulaznica na kojima je bilo nesto ispisano,pa cak i prazne flasice od parfema i prazne kutije od cigareta...I tako sam to znala godinama cuvati da bih na kraju opet veci dio toga bacila.Ali jos uvijek imam stvarcica koje me sjecaju na divna prijateljstva i rado ih imam u svom domu...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? EmptySub Dec 11, 2010 6:19 pm

Verovatno svako ima "džidža -bidža " fazu . E kada shvati da provede pola vikenda brišući prašinu -dolazi do eliminacije .
Prvo se sele razne kolekcije , pa fotografije , pa vaze i vaznice ,figurice i kutijice, ikebane i saksije .......
Ja gledam da zaista ostavim samo nuzno potrebno .
Moja majka ima po kartonskim kutijama svaku glupost koju smo još moja sestra i ja napravili u zabavištu i školi,ili dovukli sa ekskurzija -a sada ima i unuke(komada 3 ) i njihovo je još više "cenjeno" E pa to je par kutija.....plus tona porcelanskih figura , staklarije i keramike , "hekleraja" itd itd,,,,srećom pa imamo tavan .










Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? EmptyČet Okt 30, 2014 7:20 pm

Danubius ::

Moja majka ima po kartonskim kutijama svaku glupost koju smo još moja sestra i ja napravili u zabavištu i školi,ili dovukli sa ekskurzija -a sada ima i unuke(komada 3 ) i njihovo je još više "cenjeno"  
.......srećom pa imamo tavan .

Tako i ja trtrr   sakupljam im cak i sveske u kojima su pisali   zlz










Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?   Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cuvari uspomena ili sakupljaci prasine?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: