DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Posetila(o) bih..... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Posetila(o) bih..... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Posetila(o) bih.....

Ići dole 
+19
el_vibrador
savo
brdjanin
Sibila_
bosankaa
dusicaa
Lakota
Ladyintheblack
cojle
sonia
Krupljanka
Astra
Lily
Trojanka
sanjalica.ns
zirafa
debilko
Kijara-brm
Danubius
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptySub Dec 04, 2010 5:08 pm

First topic message reminder :

Izaberite tri mesta koja biste voleli da posetite.




Evo ja, za pocetak- Maču Pikču- Peru
                        - Maldive ( pre nego potonu sasvim)
                        - Mostar










Posetila(o) bih..... - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 9:36 am

bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 3 98966
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 10:17 am

Danubius ::
 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 3 98966

I nadje tebe u pidzami
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 10:26 am

Ma, ne znam sta da kazem, taj Krems nisam videla  :brdski2: doduse Dunav jesam  :brdski2: ali ipak cu da ostanem neutralna, ja sam dosla biciklom ovde   :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 1:31 pm

Danubius ::
bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 3 98966

To je ono što ja kažem da bi i mnogo šta u Srbiji još posetila. za mene je recimo Kikinda bila obična, svakidašnja, moja Varoš. Onda sam u par meseci bila u prilici da dva puta budem "turistički vodič" kroz nju. I shvatila da je baš zanimljiva. Staro gradsko jezgro, mamutica Kika, muzej u Kuriji, Suvača ... Jednodnevni izleti u nekom krugu od 50-100 km mogu da donesu neočekivana iznenađenja. Ako im pružimo šansu naravno.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 4:11 pm

Danubius ::
bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 3 98966

Cuj sefe. ..posebnu car daje i to sto tamo putujem brodom,pa muzika  (zna covjek sta da mi / nam svira) ... A varosice volim. ..ta nisam ti ja dosla iz grada, no iz varosice   migg
A Apathin an der Donau. .. pa cuj. ..u Sombor dolazim sigurno, a ako se ne varam, ni Apatin nije daleko ...  :njami:

Astra ::
Danubius ::
 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 3 98966

I nadje tebe u pidzami

Kazi mu Astra.
Mis'im. ..nije u redu. Aj pidzamu jos i da mu oprostim, ali bradu nikako  brijanje  zubbb

sonia ::
Ma, ne znam sta da kazem, taj Krems nisam videla  :brdski2: doduse Dunav jesam  :brdski2: ali ipak cu da ostanem neutralna, ja sam dosla biciklom ovde   :brdski2:

Lako cemo za Krems. Idem ja da provjerim kako je pa ti kazem vrijedi li da ides  :) ...
A o Dunavu. ..ces mi kazes gdje je najljepsi? lu6777
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2016 4:16 pm

bosankaa ::
...
A o Dunavu. ..ces mi kazes gdje je najljepsi? lu6777

A svašta od tebe ženo. Pa zna se da je Dunav najlepši kod Novoga Sada.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptySre Jul 20, 2016 10:56 pm

bosankaa ::
Paris
Madrid
Venecija
Prag

Paris... planira se vec duze vrijeme, ali ne znam da li ce doci na red u narednih godinu dana.
Madrid planiran za februar ili mart.
Venecija i Prag... ako nista, bar za vikend da se skokne Posetila(o) bih..... - Page 3 669322

Madrid. ..precrtan...
Venecija. .. dosla na red. .. ovaj vikend wsmile
Prag. .. do septembra...valjda cu uhvatiti neki vikend. ..onaj izmedju odlaska da vidim djecu, svadbi, gostiju i jos jedne sedmice godisnjeg. .. 55555  tesko, ali potrudicu se :948208144:
A Pariz. .. morace jos da saceka. .. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 1:10 pm

Kaže mi jedna prijateljica da joj se ostvario san da vidi Maldive. Ona, muž i dva sina bili su 10 dana i pukli oko 10 iljada evrića. Sve je bilo kao u bajci prvi i pola drugog dana. Imali su svoj mali zaliv i nikog u krugu od kilometar. Noću su talasi udarali o obližnji greben, danju je pesak cvrčao od sunčevih udara. Momci nisu ni hteli da izlaze iz sobe. Igrali su igrice i svađali se kao da su u zatvorskoj ćeliji. Posle par dana i njoj je postalo smrtno dosadno. Čekala je da uhvati net vezu i pošalje nekoliko slika na forum i fb. Muž je ronio i njemu je bilo odlično dok nije zaradio upalu uha.
Jedva su čekali povratak Kaže ona da ni snovi nisu ono što su bili.

Ja nisam bio u Piteru, ni na Meteorima, a voleo bih da vidim nešto od obe Amerike pre nego bacim kašiku.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 8:25 pm

bosankaa ::



Madrid. ..precrtan...
Venecija. .. dosla na red. .. ovaj vikend wsmile
Prag. .. do septembra...valjda cu uhvatiti neki vikend. ..onaj izmedju odlaska da vidim djecu, svadbi, gostiju i jos jedne sedmice godisnjeg. .. 55555  tesko, ali potrudicu se :948208144:
A Pariz. .. morace jos da saceka. .. cherry
...ako se doda da živiš u Beču ,slučajno su to baš "najromantičniji" gradovi u Evropi ,tamo idu parovi u velikoj ljubavi na "romantični vikend" ,ili oni koji pokušavaju da ponovo "raspale vatru" . žval Smatra se da celokupna atmosfera ovih gradova mnogo doprinosi tome . tongue Moja ti je dalja preporuka,po tom pitanju  -Budimpešta ,zimi .
Nekada sam želeo da vidim Indiju ,najviše plažu Goa (smatra se jedinim preostalim pravim hipi -mestom u svetu ) ali me prošlo . 
Posetila(o) bih..... - Page 3 Goa(1)
Ne bih baš da zapatim razne crevne parazite i ostalu egzotiku koja se "pokupi" u Indiji .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 9:23 pm

Eto ti sad!
Kako moj muz nije lud za cjelodnevnim hodanjem, obilascima. ..pa jos i slikanje. ..i ide samo kad je moranje. ..ja cu ipak te romanticne gradove posjetiti sa rodicom koja mi je inace i najbolja prijateljica. ...tako da ce romantika izostati. ..ali sigurna sam da cemo uzivati obe. ..a i muz se ne buni sto ima slobodan vikend :948208144:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Feb 02, 2017 10:34 pm

Ne znam koliko je dobro pratiti neke stranice na fb. ..
Svakodnevno mi bude zelju za putovanjem. .. raz
Trenutno mi u mislima Prag, Rim, Barselona, Amsterdam. ..huuuhhh Posetila(o) bih..... - Page 3 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Feb 02, 2017 10:51 pm

Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Feb 02, 2017 10:57 pm

ZoxZoja ::
Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.

A cuj, kad vec budes u Bratislavi, za pola sata si i u Becu Posetila(o) bih..... - Page 3 527949











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyČet Feb 02, 2017 11:04 pm

bosankaa ::
ZoxZoja ::
Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.

A cuj, kad vec budes u Bratislavi, za pola sata si i u Becu Posetila(o) bih..... - Page 3 527949

Ako Bog da terebalo bi tamo da budem tri meseca pa se dogovorimo. Išli su neki moji i sad zimus tamo na izlet.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyNed Feb 12, 2017 7:05 pm

Posetila bi Provansu.

Inspiracija je upravo Loksitan (kozmetika) ,polja lavandi,Imortele smilje i "cela priča" koje me je zaintrigirala posetom jedne gosođe koja je imala  priliku da vidi sve to jer je jedna od šefica u Loksitanu.
Za mnoge je to smaranje,a na odmor,a ja bi baš sve to volela da vidim i doživim.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Jul 18, 2017 10:11 pm

Ne znam kud bih prije... mislima sam čas u Dominikanische...čas u Amsterdamu...Lisabon mi danima ne izbiva iz glave...
Taman prestanem i da mislim o Parizu...ono poziv...
Rado bih ja to sve obisla...da se primire misli...ili da bude jos zelja....

Nedostaje mi vremena...dobro i para smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Jul 18, 2017 10:44 pm

Nema neko odredjeno mesto , u glavnom meni je zanimljivo svako mesto gde jos nisam bila a pruzi se mogucnost da odem. Bilo neko selo u Srbiji ili van Srbije ... jedini san koji sanjam oduvek da odem negde gde plivaju delfini i da doidrnem jednog uzivo .... ostalo mi tako ne bitno :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Jul 18, 2017 10:49 pm

Ovo mesto sa Portal-a . Uz odgovarajuće društvo,naravno .
Bez toga me džabe poslati i na Maldiwe .










Posetila(o) bih..... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Jul 18, 2017 10:51 pm

Tamo gde nije gužva.
Gledajući ove salaše -posetila bi neki na par dana.
To bi nekako bilo po mom ukusu.
Nisam više za gužve ,pa mi i more(koje me tek čeka) teško pada.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptyUto Jul 18, 2017 11:28 pm

Cuba je jedna od destinacija,Arubu cu sanjati dok zivim jer mog gospodin nece da cuje za americki kontinent....a ovo blize mi je Spanija (Andaluzija) u planu....nisam za krajeve koji su divni za oko,a vriju od zmija i drugih gadnih zivotinja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptySre Jul 19, 2017 1:47 am

Rodno mesto,dodje tako ponekad ali brzo prodje..od ostalog Kubu dok je jos nisu upropastili i naravno neko pusto ostrvo.
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 EmptySre Jul 19, 2017 12:08 pm

Izrael
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Posetila(o) bih.....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: