DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pakovanje za put - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pakovanje za put - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pakovanje za put

Ići dole 
+23
Gothic
zoran1970
Sibila_
Lujkaa
dusicaa
Nut
Veronika*
Astra
Šmizla
montoya
zvezdaa
brunolino
AstrinaKomsinica
Lily
nada.nada
Aurora Borealis
bosankaa
komunikativn@
Danubius
Tea 1
promaja
Kijara-brm
sonia
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Dec 04, 2010 5:17 pm

First topic message reminder :

Jeste li prakticni ili nosite puno stvari, torbi?
Pakujete li sve tipa '' mozda mi zatreba'' ?
Razmisljate li dugo sta da spakujete ?
Kako se pakujete za put ?










Pakovanje za put - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 9:21 am

Nepopravljiva sam!

Ostale još sitnice da pripakujem i mogu da zatvorim kofere...
Sve se tješim da imam toliko stvari zbog djece...  trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 10:38 am

bosankaa ::
Nepopravljiva sam!

Ostale još sitnice da pripakujem i mogu da zatvorim kofere...
Sve se tješim da imam toliko stvari zbog djece...  trtrr 
Koliko se ja sećam tvojih sistema pakovanja ,to izgleda ovako :


1 kofer -samo torbe
2 kofer -samo cipele
3 kofer -kupaći kostimi i druge sitnice
Sve navedeno su lično tvoje stvari (za one koji ne  znaju )
Najlakše se vaditi na decu ,eeeeee  spite
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 1:31 pm

Sve, sve, al najgore mi je teglit kofere od Sarenog  :smtzle: 
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyPon Feb 16, 2015 12:47 pm

Sad cu polako, taman da sve bude gotovo do Uskrsa zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyPon Avg 10, 2015 10:49 am

Nocna mora. Pokusavam da budem prakticna, nosim samo jedan kofer, ali se uvek zafrknem kod onog- mozda mi zatreba  Pakovanje za put - Page 3 686218
Ne razmisljam puno, pregledam orma, izvucem ono sto mislim da nosim, a onda u poslednjem trenutku odem i kupim jos ovo, i ovo....da, i ovo... 
Evo me, sedim ovde odjutros odlagajuci odlazak u grad, namerno, ali...
Pa idem samo na 5-6 dana...
I ono sto uvek na kraju pakujem to je donji ves i cipele, pa samo cekam kad cu jednom da zavrsim u belom svetu bez...bosa, da  zubbb 
Pakovanje je stres, definitivno.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Avg 15, 2015 4:40 pm

Pakovanje za put - Page 3 11009379_665676973538116_545716168066147888_n
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySre Avg 19, 2015 11:01 am

Mi doneli paradajz, sir, papriku, sljive i smokve  jbt znam, ima toga i ovde , ali nije tako ukusno kao nase. Sve sam ja to lepo spakovala u prtljag i stiglo fino. Seljaci, jbg :D 
 Moj sin poslao sliku paradajza prijateljima, a oni je redom delili okolo, kao- 5xL i nije ''plastican''...Najlepse od svega je miris povrca, voca...

Uvek sam ja zaduzena za pakovanje i uglavnom, osim malo garderobe, bude tu puno knjiga. Mozda zvuci preterano, ali ja ne mogu odoleti...puno je dobrih i jeftinih knjiga, a volim...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Avg 20, 2015 8:53 pm

Ja sam pakovanje za put dovela do savrsenstva. :vrućina:
Sve su mi potrebniji manji koferi. Precrtala sam stavku *mozda zatreba* Nosim samo bitne stvari. Ako se bas desi da nesto nisam ponela, nisam u pustinji, odem i kupim.
Nazad na vrh Ići dole
Lujkaa




Datum upisa : 21.07.2015

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Avg 20, 2015 9:07 pm

Zavisi kakav je put u pitanju. Ako je ovaj koji sam nedavno (jOpet) imala onda "majko moja" nesvest Nisam od onih koja pakuje po sistemu mozda mi zatreba vec naprotiv - liferujem sve sto znam da mi nece trebati i ono na cega se nahvatala prasina (znaci nije ni trebalo a sto bi zatrebalo?!). Ovo se odnosi na prekookeansku seldbu. zubbb
Ako je neko krace putovanje u pitanju ili nesto duze vazno mi je da spakujem ono sto ce mi zaista tamo biti potrebno. Ono sto ne izostavljam su lekovi za "ne daj Boze" sve ostalo ako zafali kupis-dokupis.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Avg 20, 2015 9:12 pm

Toliko sam se godina pakovala skoro svakodnevno, da sam postala pravi maher. Ako nije avion da limitira težinu, onda će "i bog i otac" stati.  Sve pod konac, kao u vojsci!
Ali, ako je avionski teret, onda je to noćna mora. Kad je trebalo da se vratim iz Kanade bila sam u košmaru nedelju dana. Kako u 33 kg staviti sve što smo isplanirale. I da vam kažem, ostavila sam zimsku obuću, ostavila neke trenrke, dukseve...
Ali najbolje je bilo poslednjih dana. Već sve spakovano, knapirano, a jedna prijateljica mi za uspomenu kupi daščice za serviranje. A ja, oduševljena, odavno ih želim i kao da me je pitala. Izmerim, a one ceo kilogram teške...
Ma, nema šanse, morala bih izvaditi bar deset drugih stvari.
A njen muž, kad je video, kaže joj: - pa jesi ti normalna, što ženi nisi ciglu poklonila, lakše bi joj bilo?!
:D
Nema veze, vratiću se ja po moje daščice, spakovaću ja to u drugom pokušaju :D










coni
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Avg 20, 2015 10:03 pm

Do utorka jos razmisljam,sve zavisi od vremena,,,,,,,a ono sto sigurno nosim,od toga se bojim da me ne ebava carina. rasta
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 9:13 pm

zoran1970 ::
Do utorka jos razmisljam,sve zavisi od vremena,,,,,,,a ono sto sigurno nosim,od toga se bojim da me ne ebava carina. rasta

Iju, kud ode Zoki?!  :baba:


P.S.  Otvorila sam kofer, tek da se zna...i prvo redjam poklone  :brdski2: ...Tako cu imati vise prostora u povratku  :948208144:










Pakovanje za put - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 9:23 pm

zoran1970 ::
Do utorka jos razmisljam,sve zavisi od vremena,,,,,,,a ono sto sigurno nosim,od toga se bojim da me ne ebava carina. rasta



:brdski2:

PS: Uvek imam jedan spakovan kofer sa stvarima za put. brdski
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 9:29 pm

Gothic ::


PS: Uvek imam jedan spakovan kofer sa stvarima za put. brdski



Eto, a ja nikog da nadjem da mi pravi drustvo za Japan   brdski










Pakovanje za put - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 9:50 pm

sonia ::

Eto, a ja nikog da nadjem da mi pravi drustvo za Japan   brdski

A, jel mora da se nauci i japanski jezik.Za svaki slucaj. :brdski2:



Jos se smejem... :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 10:07 pm

Gothic ::
sonia ::

Eto, a ja nikog da nadjem da mi pravi drustvo za Japan   brdski

A, jel mora da se nauci i japanski jezik.Za svaki slucaj. :brdski2:


Jos se smejem... :rlol:



smehsmeh smehsmeh Bem ti... ludog coveka  smehsmeh smehsmeh
 

I ja izlazim na istu stanicu  :rlol: :rlol: sto je sigurno, sigurno  smehsmeh smehsmeh




A sad ozbiljno, kaze kolega da zaista malo Japanaca govori engleski...










Pakovanje za put - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Feb 06, 2016 7:51 pm

Ima ovde ovakvih gospođa ,ja da vam kažem

Pakovanje za put - Page 3 12661950_1058833684183307_1055190374488664224_n










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyUto Feb 23, 2016 9:02 pm

Lako je spakovati se za put na letovanje ili slično. Probajte da se spakujete za jednodnevni odlazak na njivu. 2-4 litre vode, manja flašica (pola litra) koju ćeš tegliti sa sobom dok radiš, mali ranac za teglenje te flašice i još nekih sitnica, hrana, nešto slatko (bombone za slučaj hipoglikemije), dilema duža kabanica ili nepromočivo odelo za kišu, rezervna odeća ako pokisneš pre što se dočepaš napred pominjana kabanice, čizme gumene ... i sve to treba da stane u đački ranac. To ja zovem umetnost pakovanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Mar 17, 2016 8:59 pm

Nikad manje stvari, lako spakovano. Na tamo sam uz garerobu nosila i neke zavese  :brdski2: a otud kopacke, klompe, i sl...
A u avionu, tipicno, balkanski, nema greske- pun do zadnjeg mesta ( mesta za prtljag naravno) , ebes Balkanca ako nesto ne smucka, makar nekoliko kg, ili bar ekstra ( nepotreni ) kaput i sl  :brdski2:










Pakovanje za put - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyPet Jul 06, 2018 8:31 pm

Kao i obicno, cekam zadnji dan za pakovanje.I sve je krenulo lijepo...umjereno...skromno.Taman sam pomislila:" Bravo Stanislava, konačno si naučila kako se ide na godisnji odmor." ....kad ono...hajde da ponesem i ovo...i ono....jos ovo......vec vidim cemu ovo vodi... Pakovanje za put - Page 3 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 12:45 pm

Odabir stvari iz ormara za ferije sam svela na kraju na bacanje garderobe koju ne nosim ,koja mi je velika i tako....a onda skontam da nemam sta obuci na odmoru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 1:21 pm

Astra ::
Odabir stvari iz ormara za ferije sam svela na kraju na bacanje garderobe koju ne nosim ,koja mi je velika  i tako....a onda skontam da nemam sta obuci na odmoru.
Sad je SALE.U Nemačku i kupiš nešto za letovanje,a bogami dugih rukava pod obavezno poneti.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 1:29 pm

bosankaa ::
Kao i obicno, cekam zadnji dan za pakovanje.I sve je krenulo lijepo...umjereno...skromno.Taman sam pomislila:" Bravo Stanislava, konačno si naučila kako se ide na godisnji odmor." ....kad ono...hajde da ponesem i ovo...i ono....jos ovo......vec vidim cemu ovo vodi... Pakovanje za put - Page 3 900975
Izbaciš jedno 12 tašni i 10 -tak pari sandala ,i možeš u avion .
Astra ::
Odabir stvari iz ormara za ferije sam svela na kraju na bacanje garderobe koju ne nosim ,koja mi je velika  i tako....a onda skontam da nemam sta obuci na odmoru.
Pazi na ovo ......jer sam ja prošao kao bos po trnju .Izvadim sve tanje farmerice ,letnje pantalone .....i onda ukapiram da "stajem" u svake treće (uslov-kad zakopčam mogu disati) Što je "veliko" ostavi (zlu ne trebalo )










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 1:42 pm

I Astrolog ima novih 3,4 bermuda,ni jedne ne moze zakopcati....pa se pakuj...zadnju sedmicu samo po radnjama trazi sta moze na stomak...i pitam se samo,kako zene ganjaju dijete,da lice na zensko,a musko,jebe mu se,da je stomak veci od njega cijelog,ne jebe zivu silu....nepravda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 1:44 pm

Kijara-brm ::
Astra ::
Odabir stvari iz ormara za ferije sam svela na kraju na bacanje garderobe koju ne nosim ,koja mi je velika  i tako....a onda skontam da nemam sta obuci na odmoru.
Sad je SALE.U Nemačku i kupiš nešto za letovanje,a bogami dugih rukava pod obavezno poneti.

E to je najgore,nije pakovanje samo lagane majicice, par marama za plazu i dve haljinice....nego daj djempere,dukserice,teniske za kisno i hladno vrijeme...ma gumenjake najbolje....pa 3 gepeka mi ne mogu bit.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 1:49 pm

Astra ::
I Astrolog ima novih 3,4 bermuda,ni jedne ne moze zakopcati....pa se pakuj...zadnju sedmicu samo po radnjama trazi sta moze na stomak...i pitam se samo,kako zene ganjaju dijete,da lice na zensko,a musko,jebe mu se,da je stomak veci od njega cijelog,ne jebe zivu silu....nepravda.
Evo mu par predloga za leto -modna linija "Demis Rusos"  smehsmeh 

Pakovanje za put - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcR4_4MLvafR5VH-M_hJaaI2WzoOeKfSJAmDyjwJJkUa_lS38tQFPakovanje za put - Page 3 E3aebb8eb6014ca3cc38882b74b59bccPakovanje za put - Page 3 P01m7368Pakovanje za put - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ9uAizTiJmw6Deqr-XHkoSS0-IiACoMopt_uEtCgXcZ0NVoM_ROAPakovanje za put - Page 3 KyrilaFrontB

Nabaci par ovakvih *aljina i sandale ,i rešeno .  smehsmeh
(da se ne misli da zezam čoveka -ni ja nisam daleko ,i sam sam kandidat za ovu modnu liniju . Deni de Vito stile dm5 suicid )










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 2:13 pm

Ja mogu sa sefom i Astrologom... ako se i uvucem u nesto od prosle godine...nit' disati, nit' sjesti smehsmeh

I kao sto sam i predpostavila... moj kofer prelazi dozvoljenu kilazu.

Ali nije to da mama nosi najvise, nego mama pakuje  za sve od krema za suncanje(racunaj f50,30...ulje) pa losioni za "kad se izgori" i sve ostale potrebne "mazalice"...i sve tako "nepotrebne" stvari za sve su kod mame.

Tacno mi bude zao sto nisam musko...'ladno u ruksak sve spakuju Pakovanje za put - Page 3 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...


Poslednji izmenio bosankaa dana Sub Jul 07, 2018 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 4:20 pm

Budite sretni što uopšte treba da se pakujete, pa još i za ljetovanje!
Ja skoro svakog petka pakujem torbu za vikend u Loparama, a onda naravno i iz Lopara ponovo pakujem za Bijeljinu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySub Jul 07, 2018 5:15 pm

Bome si u pravu Justi,slatke su to muke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2019 12:15 pm

I opet iste muke...pakovanje počelo.
Pola ormara je izbacano na krevet.Sad valja vidjeti u šta se može uvući...pa kakvo će vrijeme biti...
I opet mi žao što nisam muško.Oni se očas posla spakuju i u ruksak Pakovanje za put - Page 3 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyUto Maj 21, 2019 9:25 am

bosankaa ::
I opet iste muke...pakovanje počelo.
Pola ormara je izbacano na krevet.Sad valja vidjeti u šta se može uvući...pa kakvo će vrijeme biti...
I opet mi žao što nisam muško.Oni se očas posla spakuju i u ruksak Pakovanje za put - Page 3 900975

Svako od nas ima najmanje 10 kofera ,putnih torbi ,ruksaka itd .
No,skoro svaki put ispadne da je preveliko ili premalo ,pa odemo i kupimo novo .
Upravo to se meni desilo ,a pošto u kući imam ljubitelja ruksaka ,nikakva šteta -odmah je dobio novog vlasnika i novu namenu .










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Jun 09, 2019 10:35 pm

Probajte vi da u kofer i ruksak spakujete sve što vam treba za iseljavanje. Od duplih tanjira (nek okače mačku o rep "imate to tamo sve") do dovoljnog broja gaća i šeKera za kafu da imate dok ne nađete prvi dućan. I onda pametno pretpostavite da idete u leto pa ponesete tanke pantalone i majice na kratke rukave pa se za nedelju dana nađete u novembru. A budžet koji imate predviđa hranu i duvan ali ne i kupovinu deblje odeće. Na posao idete kao da vas oblačila Nada Macura. Slojevito obučeni u sve čega ste se dočepali iz ormana.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 8:07 pm

Rekoh li vam da mi je poceo godisnji odmor? Jesam...
Sto zbog posla (bukvalno nisam znala kad cu moci na odmor i saznala dva dana ranije), sto zbog ponovnog poostravanja mjera,  nista nisam mogla planirati.
Ja se potajno radovala Spaniji i toliko su me naplasili na poslu, da sam odustala.
Na kraju...uvijek mi ostaje Bosna...Tako da je pocelo pakovanje.
Ono sto je sigurno da ce se biti par dana u Micigenu, a to znaci ponesi za dan sto laganije (ukoliko je suncano)...a za veceri i kišu sto topliju garderobu...i ponesi nesto "morsko" ...ko zna gdje cemo okrenuti.
Onda mozete predpostaviti u sta se pretvorilo moje pakovanje Pakovanje za put - Page 3 900975 Pakovanje za put - Page 3 900975
Da me sef ne bi prozivao...ogradicu se odmah...dosta sam smanjila ono nosenje nepotrebnih stvari i stvarno se "ucim" organizaciji,  svejedno se nagomila.
Jedino cim se mogu "pohvaliti" je da nosim svega par najpotrebnijih pari obuce i 2-3 torbe.
I evo...opet bih da sam musko. Par sorceva, majica, papuce i gotovooo ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 8:23 pm

bosankaa ::
Rekoh li vam da mi je poceo godisnji odmor? Jesam...
Sto zbog posla (bukvalno nisam znala kad cu moci na odmor i saznala dva dana ranije), sto zbog ponovnog poostravanja mjera,  nista nisam mogla planirati.
Ja se potajno radovala Spaniji i toliko su me naplasili na poslu, da sam odustala.
Na kraju...uvijek mi ostaje Bosna...Tako da je pocelo pakovanje.
Ono sto je sigurno da ce se biti par dana u Micigenu, a to znaci ponesi za dan sto laganije (ukoliko je suncano)...a za veceri i kišu sto topliju garderobu...i ponesi nesto "morsko" ...ko zna gdje cemo okrenuti.
Onda mozete predpostaviti u sta se pretvorilo moje pakovanje Pakovanje za put - Page 3 900975 Pakovanje za put - Page 3 900975
Da me sef ne bi prozivao...ogradicu se odmah...dosta sam smanjila ono nosenje nepotrebnih stvari i stvarno se "ucim" organizaciji,  svejedno se nagomila.
Jedino cim se mogu "pohvaliti" je da nosim svega par najpotrebnijih pari obuce i 2-3 torbe.
I evo...opet bih da sam musko. Par sorceva, majica, papuce i gotovooo ererere

Boske
Koja "garderoba" ? Pa zabole te za to !  
Kupaći ,jedna "haljina " za plažu i jedna "izlazna" To je to .
zubic










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 10:38 pm

Bliži se povratak u HU. Već me muka hvata od pomisli na "nemam mesta izbaci tu šerpu" pa posle kupovanja nove tamo. O krpama i krpicama ne smem ni da razmišljam. Ne poneseš dovoljno peškira - dokupiš - torba viška (ili dve) u povratku model.

Osećam se kao hrčak čergar.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 11:09 pm

ZoxZoja ::
Bliži se povratak u HU. Već me muka hvata od pomisli na "nemam mesta izbaci tu šerpu" pa posle kupovanja nove tamo. O krpama i krpicama ne smem ni da razmišljam. Ne poneseš dovoljno peškira -  dokupiš - torba viška (ili dve) u povratku model.

Osećam se kao hrčak čergar.
Opušteno ,Zoxy . Samo ponesi "Vicoria  Secret" -ostalo ćeš da kupiš. zubic zubic zubic

Zezam se ,naravno.Želim ti srećan put u HU .Jezik znaš dovoljno da kupiš šta zatreba . hugi5










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 11:35 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Bliži se povratak u HU. Već me muka hvata od pomisli na "nemam mesta izbaci tu šerpu" pa posle kupovanja nove tamo. O krpama i krpicama ne smem ni da razmišljam. Ne poneseš dovoljno peškira -  dokupiš - torba viška (ili dve) u povratku model.

Osećam se kao hrčak čergar.
Opušteno ,Zoxy . Samo ponesi "Vicoria  Secret" -ostalo ćeš da kupiš. zubic zubic zubic

Zezam se ,naravno.Želim ti srećan put u HU .Jezik znaš dovoljno da kupiš šta zatreba . hugi5

Za sad sam tu gde sam. Čekam da se pojavi prava ponuda. Ali stvarno je muka pakovati prvi put kad ideš. Jer tad ti treba sve. Pakovanje se svodi na par stavki - kuhinja, kupatilo, za po kući, za napolje, apoteka ... I onda se te stavke bore da sebi obezbede što više prostora u torbama. Kojih opet ne sme da bude više od dve jer još uvek nisam Boginja Kali Osmoruka.

P.S. VS ne pravi modele u mojoj veličini koliko znam. Ali zato sam pronašla u SZFV prodavnicu mog, nekad, omiljenog brenda. Slovenačke Lisce. I dalje su bezobrazno skupi pa se nadam da su zadržali i kvalitet koji bi opravdao cenu.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyNed Avg 08, 2021 11:45 pm

ZoxZoja ::



P.S. VS ne pravi modele u mojoj veličini koliko znam. Ali zato sam pronašla u SZFV prodavnicu mog, nekad, omiljenog brenda. Slovenačke Lisce. I dalje su bezobrazno skupi pa se nadam da su zadržali i kvalitet koji bi opravdao cenu.


Nasmejala si me .VS itekako pravi modele za "over size" Ali je "Lisca" ,za neke naše generacije -zakon,










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Nov 16, 2023 12:40 pm

bosankaa ::
Kao i obicno, cekam zadnji dan za pakovanje.I sve je krenulo lijepo...umjereno...skromno.Taman sam pomislila:" Bravo Stanislava, konačno si naučila kako se ide na godisnji odmor." ....kad ono...hajde da ponesem i ovo...i ono....jos ovo......vec vidim cemu ovo vodi... Pakovanje za put - Page 3 900975

Treba spakovati najvažnije .Pa ako ostane mesta .....

Pakovanje za put - Page 3 398588012_2722298167923909_5485660685919465661_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kaG43tD3hj8AX9RA0pT&_nc_ht=scontent-vie1-1










Pakovanje za put - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptyČet Nov 16, 2023 7:51 pm

Čuo davno od jednog švabova. Spakovala se familija za put, došli na granicu nastala panika, nema psasoša. Otac reče cariniku: Papa ist da, mama ist da, kinder sind da aber reisepässe sind im schrank zu Hause. Tata je tu, mama je tu, djeca su tu ali pasoši su u ormaru kod kuće... zubicludismeh
Nazad na vrh Ići dole
crvenkapica_011

crvenkapica_011


Datum upisa : 05.05.2020

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySre Nov 22, 2023 12:38 pm

Sve sam probala i pakovala se na razne načine, ali uvek imam previše stvari. Pa šta ću kad mi sve treba?! Poslednji put je bilo sad u septembru, kad smo putovali na more. Toliko sam stvari ponela, da je bilo pitanje hoće li mi sve primiti u avion. Za svaki slučaj, na aerodrom smo krenuli svojim autom, pa ga ostavili na najbližem parkingu, za slučaj da od nečega moram da odustanem, pa da ostavim u kolima. Na sreću, nije moralo. Ali, nepopravljiva sam, priznajem.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 EmptySre Nov 22, 2023 4:38 pm

Najbitnije su mi čiste gaće i čarape a ostalo, ako zatreba, može se usput kupiti. Da, dezodorans! zubic zubic zubic

crvenkapica_011 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pakovanje za put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pakovanje za put   Pakovanje za put - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pakovanje za put
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: