DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 RADITE LI "NA SEBI "?

Ići dole 
+11
promaja
bosankaa
Astra
Sibila_
Djulieta
dusicaa
AstrinaKomsinica
Lakota
sanjalica.ns
cojle
slatkicass
15 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptySre Dec 08, 2010 12:01 pm

First topic message reminder :

Ovo je rečenica koja se sve češće čuje , naročito kao pozitivna osobina za neku osobu . Danas više nije svejedno kako izgledate -od toga može da zavisi posao ili uopšte vaše mesto u društvu .
Pod "raditi na sebi " se u Srbiji , otprilike podrazumeva ovo :
Mlada ženska osoba -posećuje redovno teretanu, fitnes , solarijum, nekoga od poznatih frizera (manikira ,pedikira) -i sve to upakovano u "in -firmiranu "garderobu .
To je recimo , stereotip . (naravno-tu još dolaze i razni drugi detalja, posedovanje "in" gadžeta , odlazak na "in " mesta ...)
No ostanimo kod fizičkog....dakle :

Radite li i koliko radite na sebi -a ako ne -zašto ne ?










RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 10:25 pm

Ja sam tebe Sibil razumjela...moj post je odgovor na uvodni...neovisno od vasih....nego bas mi drago sto smo tako  jake zena...sve na nasa pleca....ahahahha
Stvarno mrzim cekanje ,pa i obrve cupam kad vise prelaze preko cvika  smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 10:39 pm

Oprosti... a kad "sređuješ" brkove?
Pitam... ak* bi mogla da središ i moje :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 11:12 pm

hahhahah kad pocnu upadat u supu....hahahha,ne staj mi na muku....vazda neka dlaka ostane,pa ju ganjam pincetom...a kako je plavo,jedva i vidim,pa napipavam.

Upravo odradih kosu.....i stvarno,sve sto radim,a radim prilicno,je samo iz razloga da se lakse pocesljam i smirim ju,najmanje za ljepotu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyPon Sep 21, 2015 11:19 pm

Ja blesave žene... čupa plave brkove smehsmeh
Ništa ja to ne bih dirala, ali kad se zacrne moraš bona smehsmeh

Joj odoh...ubiće me šef, a i žaliće se ko zbog spama...

potpisu Brko
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 12:08 am

Bodu kad se ljubim  smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 10:16 am

Jbt, ja mislila da je ovo neka ''dubokoumna tema'', kad ono ''rad na sebi'' podrazumeva lickanje i pickanje, friziranje karoserije, a motor  zarđao u najviše slučajeva - i zato smo u qjujcu svi/e, ''raditi na sebi'' trebalo bi da znači nešto drugo. Samo praćakanje po dnu je danas popularno, mulj, muuuuulju, mulju da se dopadnemo...

Nut zna o čemu pišem, ali je ovde nema. Fali Nutella, da objasni šta znači ''rad na sebi''...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 10:20 am

pesma ::
Jbt, ja mislila da je ovo neka ''dubokoumna tema'', kad ono ''rad na sebi'' podrazumeva lickanje i pickanje, friziranje karoserije, a motor  zarđao u najviše slučajeva - i zato smo u qjujcu svi/e, ''raditi na sebi'' trebalo bi da znači nešto drugo. Samo praćakanje po dnu je danas popularno, mulj, muuuuulju, mulju da se dopadnemo...

Nut zna o čemu pišem, ali je ovde nema. Fali Nutella, da objasni šta znači ''rad na sebi''...
A sta ces, glupe smo ko tocak! Ovan zvonom zazvoni a mi ko po komandi. sminka
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 10:24 am

Maaaa da, xaxaxaxaxaxaxaxaxa, te ''brazilka'' te ''staza za sletanje'', jer ga to pali, pa kod frizerke da me ondulira jer voli skockane plavuše, pa u teretanu da se moduliram, voli kad je zategnut moj stomak na njegovom burencetu sala sa ''Titanika''... Radim na sebi zbog radi njega. Da mu se digne, da mu se svidim, da me ne ostavi, da mi bude veran, poslušan, da me oženi, da ne nađe švalerku, da ne ide stalno u kafanu ... Pune ruke posla za jadne žene, sa naglaskom na ono ''jadne''.

To i nije rad na sebi, nego rad na njegovom mozgu - da mu se uvali iluzija da je glavni i kad nije glavni. E da, OK je ovaj rad na sebi, ako nam je to dovoljno u životu da budemo srećne tj. da on bude srećan jer je to naša sreća. Ah taj ''rad na ljubavi''.

A onda se dogodi da isti ti ''ovnovi'' ostave svoju ''kravu''  zbog neke glupe ''koze'' -  ali sređenije. Ne moraju ni da odu za sređenijom, dovoljno je da za njima slini u prolazu. Životinjska karma.


Poslednji izmenio pesma dana Uto Sep 22, 2015 10:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 10:42 am

pesma zeno, polako sa tim radom na sebi. ..
Sef lijepo covjek naglasio da ostanemo kod fizickog. ..

Ovo je bre sefova oblast, ne Nutelina. ..

Nego, jesi ti poradila na sebi fizicki?
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 10:43 am

O ooo kod mene se za sve pobrinuo LEP TATA na koga sam cela celcata. Dakle ne radim puno na sebi fizički ni sipički a i shvatila sam KONAČNO da ako me neko voli, voli me baš takvu kakva jesam. Ako ću raditi na sebi, neću da to bude pod navodnicima.

Imam i bicepse i tricepse, lep torzo, visinu, dugu kvalitetnu kosu, ne koristim puno šminke - sve mi to RODILA MAMA a ja održavam bez pritiska okoline. Na pritisak eksplodiram.

PS

''Ne radim na sebi'', ne moram i neću, samo se falim. :davljenje:

(Pre podne menjam Nutelllu ovdena).
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 11:20 am

Puštam bradu i šišam se na opasno. Valja se pripremit' za Skandinaviju.

rasta
RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 2008k7c
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 12:16 pm

pesma ::
Jbt, ja mislila da je ovo neka ''dubokoumna tema'', kad ono ''rad na sebi'' podrazumeva lickanje i pickanje, friziranje karoserije, a motor  zarđao u najviše slučajeva - i zato smo u qjujcu svi/e, ''raditi na sebi'' trebalo bi da znači nešto drugo. Samo praćakanje po dnu je danas popularno, mulj, muuuuulju, mulju da se dopadnemo...
Pa baš zato sam je postavio -jer mi bolo uši to "radim na sebi" . 
I ne treba podcenjivati "rad na sebi" kod mladih ženskih osoba . 
Svaki dan gledamo kako "to" donosi "fakultetske diplome" ,fiktivne poslove sa dobrom platom ,besna kola i stanove . 
A samo su žene "ulagale u sebe" i "radile na sebi" -i to je bilo više nego dovoljno (da ne nabrajam mnogobrojne slučajeve ,stavljao sam na druge teme )










RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 12:25 pm

nemoj i ovdje starlete upetljavati...one su tamo a ovo je na sebi....pitanje za nas ovdje.

Ko je akrep,njemu ne pomaze ni cijela kozmeticka industrija....bar ja taj rad ne shvatam kao uljepsavanje.
Jednostavno,poslije sapuna me svrbi koza,koristi dush gelove....to bi bio rad....skontati sta odgovara tvojoj kozi i ne patiti se ako ne moras.
napomenuh,kosu....bez preparata ju ne bi pocesljala ni do hadzijskog bajrama....a lijepa je ako ju isfeniram....napravim nesto od nje....znaci,ljepota nema veze sa tretmanom odredjenog sampona ili maske za kosu.
Neko je promasio temu.....a i sto ne bih bila privlacna svome NJEMU....ko god da je to....muz,ljubavnik,sef.....pa i mi zene volimo vidjeti njegovanog muskarca,zar ne,sto ne znaci da je automatski sex objakat za cijeli komsiluk.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 3:43 pm

Da,svaki put kad se zajebem u proceni nečega ili nekoga,kaznim se sa 10 evrića...jbt,ispada da ja to namerno radim,nakupilo se mašala...RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Xvp3l
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 8:22 pm

Možeš biti zgodna kao Artemida, mudra kao Atina i lepa kao Afrodita sve ti je to uzalud ako si ljubomorna kao Hera.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 8:25 pm

Zoxy,malo vise pudera da se pokrije zajapureno lice i prolaz garantovan,koga jos briga kako izgleda ljubomora na licu.
Bez sale,zanimljivo da se karakter toliko vidi na licu,pa pakost,zloba,nezadovoljstvo,pesimizam ostave trajne oziljke na licu...pogledajte samo oblik usana kod takvih,izgled ociju je specifican....a valjda su rodjeni normalni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyUto Sep 22, 2015 8:31 pm

Tri imenovane Boginje su baš dobar primer za rad na sebi. Afrodita, rođena lepa, simbol za sve što je lepo na ženi fizički a opet joj treba potvrda jednog smrtnika da je "najlepša". Hera, prva među Boginjama a opet nesrećna jer ne ume da kontroliše svoj karakter i da obuzda i kanališe svoju ljubomoru pa su joj sve Boginje, Nimfe i smrtnice neprijatelji samo zato što postoje.

Artemida, lepa i zgodna ali svesna sebe i svojih talenata i vrednosti. Žensko biće onakvo kakvo treba da bude. Ako bih birala nju bih izabrala za svoju zaštitnicu. Jer već sam pod okriljem Atine s šlemom u obliku Sove.
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptySre Sep 23, 2015 10:02 am

Danubius ::

Pa baš zato sam je postavio -jer mi bolo uši to "radim na sebi" . 
I ne treba podcenjivati "rad na sebi" kod mladih ženskih osoba . 
Svaki dan gledamo kako "to" donosi "fakultetske diplome" ,fiktivne poslove sa dobrom platom ,besna kola i stanove . 
Sve si u pravu.  ererere

Citat :
A samo su žene "ulagale u sebe" i "radile na sebi" -i to je bilo više nego dovoljno (da ne nabrajam mnogobrojne slučajeve ,stavljao sam na druge teme ).
Ček, ček, rekla sam...? U pravu si, šta to nije u redu sa mnom?!

Da, da, definitivno si u pravu(priznajem).  RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 599

Žene se ulepšavaju jer je kod muškaraca oko ispred mozga, vid im razvijeniji od pameti - sreća naša.  ldoc

Ne slažem se da akrepi ne mogu da se ulepšaju. Da ne mogu, ne bi bilo estetske hirurgije, spas za žene ti skalpeli i silikoni. Sad svaka rugoba može biti boginja ako ima love za ''rad na sebi''.

Konačno je došlo doba u kome se lepo vidi koliko je fizička lepota ustvari precenjena. Sva sreća za ljudski rod što muškarci to ne vide(o tome ne misle).
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptySre Sep 23, 2015 10:55 am

Zaista je zalosno sto je tako....sto ljepota vrti,gdje burgija nece.
Iskreno se zgrazam i na sale i podjeb ako je zena debela,premrsava,ima mozda kriv zub ili jake kukove,male grudi,sitne okice....malo ko jos gleda ispod fasade a jos manje se pita za razloge lose fasade....prolaze samo glicer i sjaj.
Rad na sebi bi u stvari podrazumijevao neku osnovnu higijenu uz malo rada na isticanju lijepoga i kamufliranju losega(znaci stil sminkanja i oblacenja)...sve ostalo je nadogradnja na sebi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptySre Sep 23, 2015 2:35 pm

Ne šminkam se, ne oblačim se in, već onako kako mi je udobno..idem kod kozmetičara na korekciju obrva. Depilaciju mi radi drugarica, ona me i farba. Kod frizera idem kada treba da se šišam.











https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptySre Sep 23, 2015 2:46 pm

pesma ::

Žene se ulepšavaju jer je kod muškaraca oko ispred mozga, vid im razvijeniji od pameti - sreća naša.

Još samo 1247 žabaca i naiće pravi.
(najverovatnije da neće)


Citat :
Sva sreća za ljudski rod što muškarci to ne vide(o tome ne misle).

Pravi muškarac, sve vidi.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 10:31 am

John Doe ::

Još samo 1247 žabaca i naiće pravi.
(najverovatnije da neće)
Doskakutaće kad-tad, udica je bačena, ''radi na sebi'' ženo i udaja ti sleduje ko budali šljaga.

Ovaj rad podrazumeva i čitanje svih mogućih časopisa čiji su urednici muškarci a tekstove pišu žene sa muškim mozgom: ''deset načina kako ispravno poljubiti muškarca'' i sve vezano za ugađanje muškima. Tako se to radi.

Nekada su devojke crvenele od stida, a sada se stide kad pocrvene, reče neko(da ne preciziram pol).
Citat :
Pravi muškarac, sve vidi.  
Svaki misli da je potomak vidovite Zorke. Muškom rodu samopouzdanja nikada nije falilo. Dobro za njih, inače bi po ceo dan ''radili na sebi'' da se dopadnu ženama. Mada...

Metroseksualci stižu, žene spremite se. Ima boga, i ženskog je roda, ma šta mislili o njenoj bradi.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 3:52 pm

pesma ::


Metroseksualci stižu, žene spremite se. Ima boga, i ženskog je roda, ma šta mislili o njenoj bradi.
Odlično zapažanje . Muški pandan ženskoj osobi koja "radi na sebi" bi baš otprilike bilo to - teretana ,depilacija ,frizer ,kozmetika ,dakle "metroseksualac" . 
Pomalo se ova tema usmerila u pogrešnom pravcu (naravno da "raditi na sebi" treba pre svega intelektualno i duhovno  ) ali nije nužno da "rad na sebi" ima onu poruku koju sam baš ja ,nenamerno ,nametnuo u prvom postu . To je malformacija "rada na sebi" .
Baš ti ,Pesma ,spadaš u osobe koje rade na sebi -sebe radi (što ja slučajno znam ) i nisi jedina . 
Ti "planinariš" na Fruškoj ,Dušica šeta svaki dan određenu kilometražu( i ima poseban jelovnik )  ,Bosanka se "stesala" verovatno kombinovanom metodom ,eto ,to su dobri primeri "rada na sebi" sa rezultatima .










RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 4:13 pm

Danubius ::

Pomalo se ova tema usmerila u pogrešnom pravcu (naravno da "raditi na sebi" treba pre svega intelektualno i duhovno  ) ali nije nužno da "rad na sebi" ima onu poruku koju sam baš ja ,nenamerno ,nametnuo u prvom postu . To je malformacija "rada na sebi" .

E, da kažem par riječi ovde!
Obzirom da se radi o malformaciji, vođena time i napisah svoj prvi post na temi (onaj u vezi sa manikirom). Na Pesmin post sam pokušala biti šaljiva (što njoj svakako nije strano i očekivala sam da to prepozna) pa spomenuh zvono ovna i reakciju ovaca na to zvono. Imala sam namjeru skrenuti pažnju na uvodni post koji bi valjda trebao biti smijernica za dalje pisanje. No, očigledno sam ja ta koja slabo kapira kako se treba pisati i odgovarati na temama na forumu pa se evo javno izvinjavam što sam raspravu nenamjerno skrenula u pogrešnom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 5:12 pm

No ostanimo kod fizičkog....dakle :

Radite li i koliko radite na sebi -a ako ne -zašto ne ?


Ja sam`da se ne zagubi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 5:18 pm

justicija ::


No, očigledno sam ja ta koja slabo kapira kako se treba pisati i odgovarati na temama na forumu pa se evo javno izvinjavam što sam raspravu nenamjerno skrenula u pogrešnom pravcu.
Ne, Justi draga, ja sam ta koja slabo kapira kako treba pisati na forumima po temama. Stalno nešto zavlačim priču u pogrešnom smeru, namerno ili nenamerno - kriva sam ja, a ne ti. Stalno  pevam falš u horu. Izvinjavam, se što sam na moj(realistično-humoristični) način ''obradila'' ovu temu, i sasvim skrenula raz ... Sa iste.

kada77 cherry
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 5:40 pm

pesma ::

Ne, Justi draga, ja sam ta koja slabo kapira kako treba pisati na forumima po temama. Stalno nešto zavlačim priču u pogrešnom smeru, namerno ili nenamerno - kriva sam ja, a ne ti. Stalno  pevam falš u horu. Izvinjavam, se što sam na moj(realistično-humoristični) način ''obradila'' ovu temu, i sasvim skrenula raz ... Sa iste.

kada77 cherry

Niš' ne brigaj, tu je teta Justi da ti pripomogne da poradiš na sebi sminka
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 5:45 pm

sminka xaxaxaxa, OK, ako baš treba...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 5:50 pm

Vidiš da nije teško, sve se može kad se hoće coni
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 6:21 pm

To što ja namažem na oči i usta u mesec dana, prosečnoj ženi nije ni za jedno oko u dan, dva. Al' dosta je mene na ovoj temi...

Ako ikada budem poželela da budem plavuša, evo me ponovo na temi, da podelim iskustva rada na mom eksterijeru... Do tada(znači, do kraja) adios, ne' da smetam!  :glasesgirl:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 6:36 pm

Ja bomè i grudnjak skinem kad god mogu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 6:54 pm

Astra ::
Ja bomè  i grudnjak skinem kad god mogu.

Uuuuuu! Ja se tome radujem po čitav dan. Prvo što uradim kući kad dođem s' posla je to!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 EmptyČet Sep 24, 2015 8:40 pm

Rodjeni smo da doruckujemo 'leba,prsute i kajmaka i da pokosimo livadu a ne da jedemo musli i da se valjamo po pilates lopti,ne fantazirajte mi vise.

FB status moje priojateljice Ljiljane. Vrlo ilustrativan za ovu temu čini mi se.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADITE LI "NA SEBI "?    RADITE LI "NA SEBI "?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
RADITE LI "NA SEBI "?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Posao koji nikako NE BI mogli da radite ?
» Volite li dete u sebi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: LEPOTA-
Skoči na: