DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySub Dec 11, 2010 6:51 pm

First topic message reminder :

Vreme je praznika ,i svugde u svetu se ulice , prodavnice , kuće dekorišu za tu priliku .
Da li to i sami radite i u kom obimu ?
Stavimo i neku slikicu ?

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Cutesanta

Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Maj 04, 2013 12:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyUto Nov 27, 2012 9:22 pm

Jao Boske isto....od nedjelje,lila i srebrno,ili ako nadjem bijele,a na stolu je Kranz crno bijele kuglice sa lila svijecama.Volim da cunjam i kupujem nakit,a ima ga na tavanu,samo srebrni i plavi,kutija od televizora,pa onda narandjasta kombinacija sa zlatnim u drugoj kutiji,treca je samo crvena...e sad ...lila mi bas aktuelno,nego sjecas se da sam prodala jedne godine na aukciji da mi ne smeta....e sad ponovo u radnje.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyUto Nov 27, 2012 9:35 pm

E i ja htjela bijelo/lila i danas se predomislim (čim naletih na povoljne srebrnaste kugle smehsmeh )

A što se tiče lila...prošle godine pričasmo o tome...kad sam ti rekla da mi šalješ,ali cvrc...prodala ti.
Ja sam bome dobar dio prebacila kod mame,ali ima toga još iha haj...
Sva sreća pa ja ne kupujem neki skup nakit,pa se može mijenjati svake godine lu6777

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyUto Nov 27, 2012 9:39 pm

I ja ono na veliko,pakovanja,pa jeftino....a imam tavan koliki je stan,toliki i tavan,preko 100 m²....sve mi gore,nemam mamu,ali moja djeca se sad nesto sjetila da imaju mamu...pa se misle sve stvari od Lie,da idu gore,kako prerasta pa za mladju da ceka...uh,sta bi vi da nema mama.

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 7:10 am

i kako rekosmo,ove godine u lila tonovima

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0038jg NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0039joe

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 7:13 am

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0051yo

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0046bw

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 7:16 am

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0040vc

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0043mj

.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 7:47 am

Astra

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Pix-smesko-2012009
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 7:53 am

Danas treba i vani,ulaz da ukrasim,a postavim i korpicu sa cokoladicama,bombonama,za slucajnog prolaznika...a posto u zgradi stanuje jedan ucitelj,on svako jutro zarabi i nosi djecici u skolu i ja redovno dopunjujem,sve do Bozica.

.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 8:10 am

Pa ti to pravo domaćinski , lepo je sačuvati običaje .
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass

Godina : 58
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 9:59 am

Baš lepo Izi, blago vama kad ste tamo gde ste i možete sve tako lepo ukrasiti za šta kod nas, u zemlji Srbiji, treba malo više para, a bogami, kako većina prežiljava sa minimalcem, retko ko si može priuštiti ukrašavanje kakvo bi voleo. Ja ću iskoristiti ukrase koje imam samo ću kupiti novu dekoraciju za sto.....

:dedmaše:

:jelkaa:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 11:15 am

Astra ::
i kako rekosmo,ove godine u lila tonovima

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0038jg NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Dsc0039joe

Ovo sve skupa nije kostalo ni 20 eura,malo maste da se to razbaca na pravo mjesto,pjesak,kuglice.....svako ima neku staklenu zdjelu...ova zvijezda je cak stara bombonjera,a najvaznije je,sve sto imam od ukrasa,vrtim u krug sa djecom...na primjer,ove godine ce starija kcer da uzme sve plavo....znaci nista ne kupuje,osim novih svijeca za advent,a i to sam joj nasla za trecinu cijene.
sama radim Adventskranz ili Gesteck,pa me umjesto 40 eura,kosta 10,a meni jos i zadovoljstvo.

.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 11:18 am

podbarac ::
Pa ti to pravo domaćinski , lepo je sačuvati običaje .

Volim obicaje,cak nisam neki vjernik,ne idem po crkvama,sem da ih vidim kao vrijednu gradjevinu,ali to je nesto sto pamtim iz moga djetinjstva,sto pamte i moja djeca iz svoga,a nadam se da ce sad i moja unuka da to prozivi uz baku i da jednom pamti i prenese dalje.

.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 2:16 pm

Astra,ništa manje nisam ni očekivala.Divno kao i uvijek!!! ocene ocene ocene

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 7:52 pm

Opa narode ,vi počeli ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 979243760
Onda ću i ja morati za vikend .
Fali mi jedino par ovakvih kugli NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 3108385065,hoće ko da pomogne ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 3761340770
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 7:54 pm

Danubius ::
Fali mi jedino par ovakvih kugli NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 3108385065,hoće ko da pomogne ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 3761340770

nešto su uranili svi ove godine...
uf..zamalo ne rekoh...za kugle... NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 1763570027
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sikret

Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:07 pm

Koje velicine ?Mislim kugle smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:10 pm

Sikret ::

Koje velicine ?Mislim kugle NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 944472
Ne trebam puno....dva komada . NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Kugla-za-bilijar_slika_O_3608881
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:12 pm

bosankaa ::
Astra,ništa manje nisam ni očekivala.Divno kao i uvijek!!! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295
A ti kasniš ove godine ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 649499339
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:20 pm

Sikret ::

Koje velicine ?Mislim kugle NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 944472
Ne trebam puno....dva komada . NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 279207

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Kugla-za-bilijar_slika_O_3608881

Naci cu negde te petice smehsmeh Ako je sad za ovaj vikend moras mi pomoci u potragi tih kugli :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 9:25 pm

nego deda Mraze sta nam donosis ti danas....kugle na sunce... na mjesec,sve`dno...

.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 9:55 pm

Deda Mraz je video vaše Facebook fotografije . Za Novu godinu dobit ćete odeću. NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 944472
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:04 pm

bosankaa ::
Astra,ništa manje nisam ni očekivala.Divno kao i uvijek!!! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 416295
A ti kasniš ove godine ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 649499339

Ja NIKAD ne kasnim :pušač:

Samo da znate koji mi haos u stanu...Za sada je okićena prva jelkica,a nakit su naravno slatkiši koje nam je donio Nikolaus...mis'im djeci donio.Mama je dobila ni manje ni više,već Krampusa :((

Djeca će sutra da završe sa dekoracijama u njihovoj sobi...a mama...pa mama razmišljala o nekom pravom,bogatom Christbaumu...a štandovi sa jelkama (živim) se zvanično otvaraju u subotu...E sad,ako mami sutra dune da nakiti jelku...odoh kupiti Jopet vještačku... Za vikend će biti sve sređeno uglavnom...

A da su pripreme počele...počele su...
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Pageaaa

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:07 pm

Ja pozurim za prvi advent,a onda pretumbavam,posto sam danas kupila nekih novih drangulija,bice Jovo-nanovo,ali najljepsi ukras su paketici ispod jelke za badnjak....to sarenilo volim da slikam.

.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyPet Dec 07, 2012 3:13 pm

Nema da se kiti kako vi mislite , ne ,neeeee.......
Nego lepo ,prvo izračunaj ,pa onda ..... NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 979243760

07. Decembar 2012. 9:01->10:29

PRAZNICI NAM STIŽU: A tu je i matematička formula za kićenje jelke

Matematičari sa Britanskog univerziteta Šefild pronašli su formulu prema kojoj se savršeno može ukrasiti novogodišnja jelka

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Drvce0 Za savršenu harmoniju zelenila i sjaja potrebno je pažljivo izabrati broj kugli, dužinu ukrasnih traka i sijalica.

Kada je reč o kuglama, formula ide ovako: kvadratni koren od 17 podeliti sa 20 i pomnožiti sa visinom drveta u centimetrima.

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Drvce

Za dužinu sijalica formula je “pi” puta visina drveta, dok je za veličinu zvezde ili anđela na vrhu drveta potrebno podeliti visinu jelke sa deset.

Za dužinu ukrasnih traka potrebno je 13 pomnožiti sa brojem “pi”, podeliti sa osam i potom pomnožiti sa visinom jelke.

- Primera radi, jelka od 180 centimetara iziskuje 37 kugli, oko 919
centimetara ukrasa i 565 centimetara svetiljki. Na vrhu bi trebalo da
stoji ukras visok 18 centimetara – saopštili su matematičari.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 EmptyPet Dec 07, 2012 3:42 pm

Ja se ravnam po djeci...oni vole kicasto,mnogo kuglica,pa nekad si priustim cak sve moguce boje na jednoj jelki...Bozic i jeste parada sljokica,sjaja,lampica,a ako to veseli djecu,sto da ne.

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI
Nazad na vrh 
Strana 3 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: