DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nesavesni vozači BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nesavesni vozači BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesavesni vozači

Ići dole 
+3
AstrinaKomsinica
Astra
Lily
7 posters
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPon Dec 13, 2010 10:56 am

Vozacku dozvolu zaista dobija svako.. i ko treba, i ko ne treba.. najgore je sto nesavesni vozaci ugrozavaju druge u saobracaju..

Mnogi ce reci "ehhh.. te zene vozaci', ali verujte mi ma koliko zvucalo nerealno, ali taksisti su gori!

Kao prilog tvrdnji postavljam ovaj prilog.. i ne znam da li je za verovali ili ne, ali zaista se desio u NS!

Ukoliko imate takve primere, postavite ih ovde.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPon Okt 31, 2011 2:16 am




Trenutak nepaznje i nema jednog zivota
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyNed Jul 15, 2012 7:45 pm

Posto me shupa "ch" i "cch", ne mogoh naci nista o zenama vozacchima, evo ovdje:

Jutros vozim na posao i imam šta da vidim?! U traci pored mene žena vozi nov novcati Focus, piči preko 80 sa nosom u retrovizoru - šminka oči!
Vratim pogled na put, al' đavola - žena napola prešla u moju traku i ne prestaje da se šminka.
Čoveče, usr`o sam se živ: ispadne mi brijač na baterije i padne na burek koji mi bio na drugom sedištu i sve zajedno na pod. Pokušam kolenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni koji padne pravo u kafu, koja mi je bila među nogama.
Ošurim sebi i jaja i kobasicu, mobilni crko i još izgubim važan razgovor.
`Bemti žene vozače...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyČet Jul 26, 2012 11:00 pm

Nesavesni vozači 557152_446954535337361_113249099_n

Nesavesni vozači 111827










Nesavesni vozači CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPet Okt 12, 2012 7:36 pm

Volim brzu voznju.Gledam da postujem propise...ali ...znate ono put idealan ravan...auto...kubikaza i sta cu...nemogu da odlepim stiglu od pedale za gas.hahah noga bre teska hahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyNed Maj 05, 2013 10:14 am

U prvih pet dana maja,u Srbiji je zabeleženo 250 saobraćajnih nesreća .
Bilans -150 ljudi povređeno ,9 mrtvih .
Uzroci -neprilagođena brzina ,alkohol .
Više nego alarmantno ,i pored novog i puno strožijeg Zakona o bezbednosti saobraćaja .










Nesavesni vozači 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyNed Maj 05, 2013 2:15 pm

A tek divni roditelji.. Nesavesni vozači 965545
Vidi, tata kupio Ferrari!

VIDEO: Policija uhapsila oca koji je djeci dopustio da voze Ferrari




Nesavesni vozači 0327007.48



Sjećate li se vijesti koju smo objavili ranije ovog
mjeseca o dječacima u Indiji koji ponosno voze tatin Ferrari F430? Taj
video odveo je oca ove djece u zatvor.







  • Nesavesni vozači 0563007.49
    IndijaVIDEO: Vidi, tata kupio pravi pravcati Ferrari F430!

    > više


Times of India piše da je ta videosnimka izazvala "opće zgražanje" u toj zemlji što je navelo policiju u Kerali da u petak uhapsi oca, Mohammeda Nishama. Ovaj dnevni list objavio je da je Nishamov sin, onaj koji vozio Ferrari, star samo devet godina.


Nisham je optužen kako za samo poticanje vožnje maloljetnika tako i
za bespravnu vožnju maloljetnika kojem je skrbnik. Zasada još nema
informacija o tome s kakvom bi se kaznom mogao suočiti otac dječaka koji
je bio za volanom Ferrarija F430.


Zahvaljujući internetu, You Tubeu i društvenim mrežama, video te vožnje je obišao svijet.


Ovaj slučaj ponukao nas je da vam uputimo jednu poruku. Ako
namjeravate počiniti neko kazneno djelo ili se bavite nekom vrstom
djelovanja koje bi se moglo okarakterizirati protuzakonitim, pozivamo
vas da snimate i objavite sve o svome činu na svima - pa i policiji -
dostupnom javnom servisu zvanom YouTube. Policijski dužnosnici imaju
tehnički izraz za to - "dokaz".

video










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPet Jun 14, 2013 10:05 pm

Trudim se da vozim pazljivo, a ovde uglavnom svi tako voze..Kad danas umalo se ne sudarih sa jednim motorciklistom. Ma, nije covek kriv, ja sam ali ni sada mi nije jasno kako ga nisam videla?! Naime , izlazila sam iz sporedne ulice, a ova glavna sa desne strane ima uzvisenje. Pogledam desno, levo i krenem. Kad je sin viknuo- Pazi mama!-  ja umalo infarkt da dobijem!Stala sam desno na stajalistu za bus, a  on lagano prosao i vrteo glavom ( mozda ga bilo strah da stane trtrr ) .
Nije isao brzo, inace bi sigurno bio sudar, a uzvisenje je nekih 200 metara, sto znaci da je bio tu na ulici?! Da li mi se nasao u nekoj poziciji gde nisam mogla da ga vidim, ili sam stvarno bila toliko nepazljiva, kako god, odsad cu tri puta da pogledam pre nego izlazim na glavni put..










Nesavesni vozači CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPet Jul 12, 2013 6:51 pm



Ovaj sam snimak uzela sa youtube, da docaram delic, ali kad mi starije musko dete dodje, potrazicu njegov snimak.
Ko se nije provozao Kairom ( moze i Bankok, Mumbai) smehsmeh  taj ne zna sta su nesavesni ( ili su mozda savesni ) vozaci!
Naime, u Egiptu polovina vozaca nikad nije ni isla da polaze vozacki, nema posebnog razloga, sem sto im je skupo. Inace, dovoljno je da prezivis voznju, polozio si! cola 
Mozda zvuci cudno, ali sve sto pisem, bez obzira sto ima humora ili se cini strasnim, je potpuno istinito!
Jedno od pravila je- Uvek je pregazeni kriv!. Tamo nema mnogo sudara, ne pitajte me kako, ali nema, ali ako udarite pesaka, ne stajete!!!??
Ako stanete, Bog vas ne izvadi iz zatvora, i to kakvih, a oko produzite, ujutru ce novine objaviti d aje pregazeni pogresno prelazio ulicu ( a svi to zaista i rade) i poginuo od nepoznatog vozaca..Niko nece istrazivati ko je i sta..I toliko...Ako ga udarite i prezivi, situacija je slicna, zato se bolje vratite i zgazite ga kako treba trtrr  eto..










Nesavesni vozači CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyNed Nov 27, 2016 2:07 pm

Uzročnik najvećeg broja saobraćajnih nesreća (naročito sa smrtnim ishodom ) je -neprilagođena vožnja uslovima i ALKOHOL !
Ovome drugom je sklono dosta vozača (jer "ja mogu" iako sam "popio" )
A tako je jednostavno -kad piješ ,ne vozi ,jer .........

Nesavesni vozači 15241904_1776009672653191_5658550122870938443_n










Nesavesni vozači 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači EmptyPon Feb 14, 2022 8:12 pm

JEZIVA STATISTIKA! CRNJE OD OVOGA NE MOŽE:

Za 45 dana 2022. godine u saobraćajnim nesrećama na srpskim putevima poginule 54 OSOBE.
----
Ni u jednom slučaju uzrok nije bila tehnička neispravnost vozila -nego bahata vožnja i alkohol ,pa i opijati .










Nesavesni vozači 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Nesavesni vozači Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesavesni vozači   Nesavesni vozači Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesavesni vozači
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: