DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako se mole horoskopski znaci BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako se mole horoskopski znaci BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako se mole horoskopski znaci

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 12:30 pm

OVAN:
Bože, molim te, daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK:
Bože, pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš da žuriš, jer upravo spremam večeru.

BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gde si? Ko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

RAK:
Bože, molim te, dok sam na putu, čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju zemlju.

LAV:
Bože, kladim se da si ponosan što sam upravo ja tvoje dete!

DEVICA:
Bože, molim te, učini da svet bude bolji! Koncentrisi se dok to činiš, molim te! Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA:
O, Bože, znam da bih sam morao donositi odluke. S druge strane šta ti o tome misliš?

ŠKORPIJA:
Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili. Ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi da preterujem u životu!

JARAC:
Dragi moj Bože, zapravo nemam šta da ti tražim. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODOLIJA:
Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi bog. Onda, čemu molitve?!

RIBA:
Bože svih nebesa, popio sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Smem li ovom devetom nazdraviti tvojoj neizmernoj slavi i milosti?










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 12:33 pm

VODOLIJA:
Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi bog. Onda, čemu molitve?! :okkk:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 3:42 pm

rouzvel ::

ŠKORPIJA:
Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili. Ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.


Nažalost istina od A do Š, Škorpije u suštini nikada ne opraštaju cherry










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 3:47 pm


Breza::
Citat :
BIK:
Bože, pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš da žuriš, jer upravo spremam večeru.

Tako nekako... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 4:06 pm

DEVICA:
Bože, molim te, učini da svet bude bolji! Koncentrisi se dok to činiš, molim te! Zadnji put si napravio puno grešaka.


....nego šta je .....Napravio suviše muškaraca . Nepotrebna prljava konkurencija .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptySre Dec 29, 2010 4:12 pm

RAK:
Bože, molim te, dok sam na putu, čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju zemlju.

Cuvaj sve to i kad nisam na putu :girlcool:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci EmptyPet Dec 31, 2010 10:04 pm

STRELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi da preterujem u životu!

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se mole horoskopski znaci   kako - Kako se mole horoskopski znaci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako se mole horoskopski znaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Horoskopski znaci kad ostare....
» Kako horoskopski znaci reaguju kad su u nevolji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: