DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)

Ići dole 
+5
Kijara-brm
MadamX
Danubius
Dalua
sonia
9 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Jan 17, 2011 8:24 pm

Tvrd­nju li­de­ra so­ci­ja­li­sta Ivi­ce Da­či­ća da de­mo­kra­te i na­pred­nja­ci že­le za­jed­nič­ki da stvo­re dvo­par­tij­sku dr­ža­vu, u ovim stran­ka­ma su žu­stro de­man­to­va­li. Su­de­ći po iz­ja­va­ma pred­stav­ni­ka vr­ha DS-a i SNS-a raz­log ni­je taj što im je dvo­par­tij­ski si­stem mr­zak već, pre sve­ga, što že­le da ot­klo­ne sva­ku sum­nju da na ne­če­mu za­jed­nič­ki ra­de.


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Jan 17, 2011 10:46 pm

Upravo tako .
Jedni drugima daju signale , opipavaju puls, gledaju u pasulj sta bi bilo kad bi bilo......
Trenutna istrazivanja uopste ne moraju biti relevantna . Rejting DS uvek skoči kada se desi nesto pozitivno u smislu priblizavanja EU .
Članstvo i glasače SNS čine ex radikali, SNS , razočarani SPS ovci , dobar deo dojučerašnjih DSS-ovaca ...tako da se ne moze govoriti o pouzdanoj kritičnoj masi. Ti mogu u zadnjem trenutku da se okrenu nekome vise desnom .
DS opet ne bi smela da se igra svojim glasačima nikakvom priblizavanju SNS , jer se vrlo pamte i Nikolić i Vučić , ko su i sta su, pa makar sta danas pričali.
JA se nadam da će ostali dozvati pameti,pa ići u koaliciju -Partije regiona, manjina , LDP , Liga Socijaldemokrata Vojvodine i sl...tako da bi imali tu jednu malo jaču protivtežu.
I naravno...da imaju mozga , ne bi davali vestacko disanje SPS , jer cim osetnije predju cenzus , porasce im apetiti ,a i sada kostaju koaliciju
preskupo .
Postenom čoveku se ionako prevrće zeludac gledajuci ih (opet ) na ministarskim mestima .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 1:04 pm

Kako mi samo promače ova tema ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Svi znamo kako se završilo ,i praktično ,dobili smo dvopartijsku Srbiju ,tj Srbiju koju "vode" dva čoveka uz gomilu čankoliza ,i jednu sad već tragikomičnu figuru u liku Master Predsednika .
Za sada se odlično slažu, svako svoje bitange gura ,pa nam tako pevaljke ,estradne jajare ,starlete ,modeli ,*ramunikaši i slični u Skupštini i na funkcijama sede ,sve u društvu prekaljenih prepetoktobarskih kadrova na mestima direktora velikih javnih preduzeća .
Tkzv "opozicija" ne postoji ,demagogija cveta ,mediji se utrkuju sa bombastim (najčešće lažnim )vestima i pljuvanjem nemoćnih političkih protivnika ,Platforme se pišu ,tamjan se kadi, a narod .......
Pa doći će i ovaj dan skoro , pošto ponižavanjima nema kraja (svaki dan čitamo da nam plate i penzije stižu samo što se vladajući ubijaju od posla ,a dokle će moći ,jadni ....ne znaju ) OTPOR će krenuti od onih koji su baš ove na vlast dovodili ....ako su stari, nisu izlapeli sasvim ,pamte i drugačije vreme .....

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Dalua
Sremica
Dalua


Datum upisa : 05.01.2013

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 1:36 pm

Ako smen da prokomentarisem temu bilo ko da dode na vlast , nije vazno ako drzava nema pare . nista ne vredi . :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 2:56 pm

Dalua ::
Ako smen da prokomentarisem temu bilo ko da dode na vlast , nije vazno ako drzava nema pare . nista ne vredi . [You must be registered and logged in to see this image.]
Vredi ...jer pare dolaze od EU ,stranih investicija ,izvoza ,velikih poslova koje naša preduzeća rade u stranim zemljama itd....
A dok su ovakvi na vlasti -svi ovi nas obilaze u širokom luku ,sem braće Rusa kojima poklanjamo i ovo malo resursa koje bi možda mogli da prodamo .

Dosadašnji rezultat ove vlasti :

Zaduživanje zemlje od 2,5 milijarde evra u prethodnih pet meseci, najveća inflacija u Evropi, najveći pad bruto društvenog proizvoda u
jugoistočnoj Evropi i stopa nezaposlenosti od 29 odsto.
Najveće cene energenata ,robe široke potrošnje ,goriva ,ma svega ...u regionu ,uz najmanje plate u regionu .
Fali samo rat-i tu smo gde i 90 tih . Oni su tu (sadašnja vlast -ista lica kao 90 tih) tako da nećemo dugo ni na to čekati ,samo da nađemo pogodnog spoljnog ili još bolje -unutrašnjeg neprijatelja .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Dalua
Sremica
Dalua


Datum upisa : 05.01.2013

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 3:44 pm

Hej . pa to sam i mislila , ja dolazim iz EU zemlje i znam, ali ima i kako se kaze na srpski dvolicnost te EU , ako daju pare ima da igras po njihovom, ako daju pare nemogu nasi da pokradu . oni su dobili za puteve, Nemacka je dala za rome one kuce neznam koliko milijardi gde su kuce da se isele romi, oni su nesto kupili a ostalo podelili , i tako to ali sami ste oh izabrali jer svaki put i oni ne kazu koliko su dobili para, sve se to mucka po starom komunistickom sistemu . jos uvek to ide .Ako udu, ali ko ce da ulozi kad kod nas jos uvek nema zakona , niko nije lud da ulaze , ako strana firma ulozi mora netko od nasih politicara da garantuje i normalno dobice proviziju A zaduzivati se u ovo vreme kad je sve nesigurno, oni se ponasaju kao mala deca ..
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 3:50 pm

Da, Srbija je dvopartijska država. A narod je postao apatičan i brzo zaboravlja.

Samo čekam da čujem da se negde "udomila" Gorica Gajević..a za SĐD..bez komentara sam..zaboravila se 1996.godina i ona krađa na izborima.

I pesimista sam. Sve je moglo da bude drugačije da se nije desio 12.03.2003.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dalua
Sremica
Dalua


Datum upisa : 05.01.2013

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 4:02 pm

Da, sve bi bilo drugacije da Milosevic nije zas.... ali sta je tu je mora se dalje i ovde nije sjajno , u stvari nigde vise nije sjajno, jer bilo kakv posao da imas neznas dokle ce da ide .... Ja mislim mozda sam u krivu ako ne udemo u EU osacemo kao g.. Velika greska ako ne udemo u EU pa naka nam govore sta da radimo to govore i Nemacima iako su najveca na balkanu , da nepricam druge oni drmaju svetom, ali i daju pare, ja mislim ako ja imam svaki mesec dobru platu bas me briga ko je na vlasti, a posto su visestranacke partije tesko da se slozi, oni se ne bore za radnika za ljude nego za njih to je demokratija samo visestranacke partije , drugo nema A molim te objasni mi samo da je pobedio kostunica ko bi pricao sanjima jer u svakoj zemlji su najvece demokratske partije , i svi bi pomogli jel svatas sta hocu reci mozda neznam da se izrazim, dobro ali mi moramo u Eu moramo kako tako moramo to je jedina sansa za buducnost. top88
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 4:05 pm

... zavisi od broja stanovnika...miCliiim, kako je krenulo, mož' bit' i jednopartijska... :zubi3:

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySub Jan 05, 2013 4:42 pm

John Doe ::
... zavisi od broja stanovnika...miCliiim, kako je krenulo, mož' bit' i jednopartijska... [You must be registered and logged in to see this image.]
Jednoumna svakako već jeste ,mislim na "vladajuće" . [You must be registered and logged in to see this image.]
Možda tačnije ,maloumna i bezumna -jedni telo ,tri glave ,ne zna se koja praznija ? Jer nema bitnije razlike između SNS I SPS ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 9:46 pm

Izgleda da je Srbija upravo postala jednopartijska  i jednoumna država sa apsolutnim vladarom .
Kako stvari stoje ,SNS ima aposlutnu većinu ,u čemu je jedino dobro ako suspenduje svaku saradnju  sa SPS (što  sumnjam da će se desiti )
Demokratija više ne stanuje u Srbiji -obe demokratske stranke su jedva prešle cenzus . 
Apsurd je da su ušminkani radikali pričajući isto ono što priča LDP od postanka zadobili apsolutnu vlast -a LDP izgleda ni neće preći cenzus ?
40 poslanika više nego što im treba za većinu (preko 160 mandata ) bez kvalitetnih ljudi,stručnjaka  u stranci -neka nam je Bog u pomoći .
Za 18 meseci-bez ijednog pozitivnog rezultata u bilo koj oblasti ,bez i naznake nekog boljeg života ,posle svih onih skandala sa neškolovanim i bahatim kadrovima ,i to u većini otpadnicima iz drugih stranaka kao visokim funkcionerima ,bez jasnog i realnog programa "reformi" -i Srbija im veruje ?
Ja to nikada neću ,pri zdravom razumu ,razumeti . 
Šampanjac ,trubači i Ceca ,udri u veselje Srbijo ,imaš i zašto  kolo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 10:05 pm

Dani na žalost Srbija je jednopartijska država odavno. Recimo da je to postala onog momenta kad je Koštunica doktor Vojislav pomenuo čuveni kontinuitet, ustavnost i legalitet. Logični nastavak je bilo čuveno "nacionalno pomirenje" i "kohabitacija" koju je sproveo Tadić.

U principu Srbija nije jednopartijska nego jednoćelijska država. Svi su oni klonirani iz istog matriksa.

P.S. znaš li gde ti je pištaljka nešto imam osećaj da će nam brzo zatrebati










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 10:08 pm

SVIJET
IZBORI U SRBIJI
Aleksandar Vučić na pragu apsolutne vlasti

[You must be registered and logged in to see this image.]
Prema prvim neslužbenim rezultatima Srpska napredna stranka (SNS) Aleksandra Vučića apsolutni je pobjednik izbora u Srbij
Natpolovična većina u parlamentu ne bi trebala doći u pitanje, a u eventualnoj koaliciji s dosadašnjim partnerima Socijalističkom strankom Srbije (SPS) mogli bi imati i dvotrećinsku većinu i mogućnost promjene Ustava. 


]Na malom uzorku SNS je osvojio 46-48 posto, SPS 15-16 posto, Demokratska stranka preko 6 posto, Nezavisna Demokratska stranka Borisa Tadića nešto preko 5 posto, a DSS Vojislava Koštunice je na rubu izbornog praga. Liberalno demokratska partija Čedomira Jovanovića je ispod izbornog praga. U parlament će ući i stranke nacionalnih manjina za koje vrijede drugačija pravila.



------------------------------------------------------
Očekuje se uvjerljiva pobjeda Srpske napredne stranke


S ove strane grane već danima zvoni da Vučić dobija apsolutnu vlast.


T-portal










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 10:12 pm

Danubius ::

-i Srbija im veruje ?
Ja to nikada neću ,pri zdravom razumu ,razumeti . 

Ti možda nećeš, al' evo ja razumem. Naime, građani veruju u 'EVROPSKI PUT SRBIJE' i 'EVROPSKE VREDNOSTI' i bilo koja partija da zauzme ovakav stav ima prođu kod glasača.  :zubi3: 

Ne sekiraj se, Danubius, sve ti je to isto sr*nje- drugo pakovanje, bilo ko da odnese pobedu nama boljitka nema, mi smo već odavno država u kolonijalnom ropstvu, sa totalno poremećenim sistemom vrednosti i u materijalnom i u duhovnom smislu...., tako da, men' potpuno svejedno ko je pobedio...., ne očekujem ništa dobro, kakvi god da su rezultati. Ovde će biti onako kako velike svetske sile kažu, a ne kako građani glasaju...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 10:24 pm

sanjalica.ns ::


Ti možda nećeš, al' evo ja razumem. Naime, građani veruju u 'EVROPSKI PUT SRBIJE' i 'EVROPSKE VREDNOSTI' i bilo koja partija da zauzme ovakav stav ima prođu kod glasača.  :zubi3: 
.
Ok-da su oni zaista bili borci za tu ideju .Ali, koliko juče -ti isti su tražili linč za one koji su baš tu politiku zastupali?

Građani Srbije su glasali za papagaje i plagijatore jedne ideje -ako imaju elementarno pamaćenje .
Umesto da se razvija neki realan pogled -biračko telo glasa za "zlatno tele" ?
Pa valjda je normalno da se glasa za onoga ko "Evropu" ima kao cilj 20 godina ?

Ja to ne razumem -ali ima ko je još ujutru izgleda sve znao unapred .


DOBRO RASPOLOŽEN: Mišković s osmehom na licu glasao na Dedinju!

Vlasnik "Delta holdinga" iskoristio je svoje biračko pravo i nasmejan i vidno raspoložen glasao na današnjim izborima



Foto: Tanjug/Sava Radovanović [You must be registered and logged in to see this image.]

Vlasnik “Delta holdinga” Miroslav Mišković, iskoristio je svoje biračko pravo i vidno raspoložen glasao na današnjim vanrednim parlamentarnim izborima.

Miroslav Mišković, glasao je na biračkom mestu 29 na opštini Savski venac u mesnoj zajednici 4. jul na Dedinju.
Mišković je, prema rečima građana, koji su se zatekli u redu, bio nasmejan i vidno dobro raspoložen.
--------
Što ne bi bio raspoložen ,ništa neće biti ni njemu ,ni Beku ,ni Drakuliću ,ni Karićima ,ni Lazareviću ,videli smo "odlučnu borbu protiv tajkuna i korupcije " za ove skoro dve godine -hapse se samo članovi DS i njima bliski ,a ovi to nisu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 11:00 pm

Danubius ::

Ok-da su oni zaista bili borci za tu ideju .Ali, koliko juče -ti isti su tražili linč za one koji su baš tu politiku zastupali?

Da, ali su se vremenom 'opametili' i odustali od svoje izvorne politike 'Srbija do Tokija' i lukavo preobrazili u 'demokrate' i borce protiv korupcije. Shvatili i oni koji im je jedini način da pokušaju da osvoje vlast. I to se upravo i desilo. Narod, razočaran rezultatima prethodne demokratske vlasti, traži spas u promenama, ali da i dalje 'evropa' bude osnova svega.

U suštini, promena nema....., i jedni i drugi su sve samo ne progresivna, demokratska vlast, već gomila lopova koja nastavlja da vodi zemlju u propast, nagledali smo se političkih skandala za ovih petnaestak godina. Ni jedni ni drugi ne veruju iskreno u ideologiju koju javno zastupaju, već lažu i obmanjuju narod nekim praznim pričama o boljem životu i skorom pristupanju Evropskoj uniji.

A ono što meni nije jasno je to da ovaj poblesaveli narod još nikako da shvati suštinu bavljenja politikom u Srbiji... Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) 900975 
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 16, 2014 11:08 pm

E, da, još da dodam.....bilo koja vlast u ovoj zemlji samo je gomila običnih piona kojima upravljaju 'neki' sa strane (istočne ili zapadne, svejedno) mnogo moćniji nego što možemo i da zamislimo, oni su ti koji nam kroje sudbinu preko ovih naših politikanata, koji, će opet, biti dobro nagrađeni za ulogu koju igraju na političkoj sceni Srbije.
Ali, neću o tome, opet ćeš reći da sam opsednuta teorijom zavere... :zubi3: smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Mar 17, 2014 12:22 am

sanjalica.ns ::
E, da, još da dodam.....bilo koja vlast u ovoj zemlji samo je gomila običnih piona kojima upravljaju 'neki' sa strane (istočne ili zapadne, svejedno) mnogo moćniji nego što možemo i da zamislimo, oni su ti koji nam kroje sudbinu preko ovih naših politikanata, koji, će opet, biti dobro nagrađeni za ulogu koju igraju na političkoj sceni Srbije.
Ali, neću o tome, opet ćeš reći da sam opsednuta teorijom zavere... :zubi3: smehsmeh 

Teorija zavere je prisutna svuda samo se svugde nevidi isto. top88 mahmah lu6777 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyČet Mar 27, 2014 9:30 pm

Kako stvari stoje ( a novine pišu ) SNS će se odlučiti da u Vladu pozovu "manjine" (i to se za sada spominje samo SVM ) -što znači vladaće sami, uz ovu zgodnu dekoraciju ,koja će obezbediti demokratski oreol . 
Ma koliko ih ne voleo -ovo je odličan potez kojim će SNS ubiti dve muve odjednom :
SPS (koji se već međusobno svađa ) i DS (koji je već i pre kampanje devastiran i rascepan)
Tako neće biti ni opozicije -jer niko normalan ne može da zamisli iskren zajednički nastup pomenutih .
A još majstorskije -izgleda da je Vučić smislio stalni presing i na "pobeđene" da se skoro ne oporave -novine i dalje pljuju Dinkića ,Čedu i Đilasa ,kao da je najljuća kampanja ,hapse se i privode "njihovi " ,a pomalo čačka i po SPS ...
I kruna svega -izgleda da će u vladu pozvati Đinđićeve kadrove -Kori Udovički ,Vejvodu (nekadašnje DOS -ovce već imaju na platnom spisku : Vuka Draškovića ,Velju , Vesića ,Čovića ,i mnoge druge ...)
Šah -mat ....ovo mogu sad da eksploatišu i vladaju do sudnjeg dana ,što se budemo više približavali ulasku u EU -to će podrška rasti ,jer je ostala samo nada ,a oni su velemajstori bombastih obećanja i podgrevanja nade .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyČet Mar 27, 2014 9:36 pm

Danubius ::
Kako stvari stoje ( a novine pišu ) SNS će se odlučiti da u Vladu pozovu "manjine" (i to se za sada spominje samo SVM ) -što znači vladaće sami, uz ovu zgodnu dekoraciju ,koja će obezbediti demokratski oreol . 
Ma koliko ih ne voleo -ovo je odličan potez kojim će SNS ubiti dve muve odjednom :
SPS (koji se već međusobno svađa ) i DS (koji je već i pre kampanje devastiran i rascepan)
Tako neće biti ni opozicije -jer niko normalan ne može da zamisli iskren zajednički nastup pomenutih .
A još majstorskije -izgleda da je Vučić smislio stalni presing i na "pobeđene" da se skoro ne oporave -novine i dalje pljuju Dinkića ,Čedu i Đilasa ,kao da je najljuća kampanja ,hapse se i privode "njihovi " ,a pomalo čačka i po SPS ...
I kruna svega -izgleda da će u vladu pozvati Đinđićeve kadrove -Kori Udovički ,Vejvodu (nekadašnje DOS -ovce već imaju na platnom spisku : Vuka Draškovića ,Velju , Vesića ,Čovića ,i mnoge druge ...)
Šah -mat ....ovo mogu sad da eksploatišu i vladaju do sudnjeg dana ,što se budemo više približavali ulasku u EU -to će podrška rasti ,jer je ostala samo nada ,a oni su velemajstori bombastih obećanja i podgrevanja nade .

Sbe mi nešto miriše da je i Forum postao oglasna stranica za veličanje mudrih vođa! krsti se











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyČet Mar 27, 2014 10:37 pm

cojle ::
Citat :
sve mi nešto miriše da je i Forum postao oglasna stranica za veličanje mudrih vođa! krsti se
A ne ,što se mene tiče .
Ja Vučiću i kompaniji reči ne verujem ,i vrlo mi se dopada nadimak koji su mu smislili ortaci koji dele moje mišljenje (Pičkousti)
Ali ,zaista se mora priznati da tuku iz svih demagoških oružja i oruđa 24 h na dan preko većine medija -a to je recept koji je patentirao još Jozef Gebels .Vrlo jednostavno -laž koja se dovoljno dugo ponavlja ,postaje istina .
Ma čisti Orwel ,"1948" ."Životinska Farma"
Neke stvari se nikada nisu desile ,sećanje se briše ,ministarstvo propagande radi svoje ,dojučerašnji saborci postaju veleizdajnici i neprijatelji ,za sve postoji "dokaz" koji se nikada ne vidi ,a opet svi veruju,živimo sve gore ,ali se predstavi tako da ispada da je sve bolje -i na kraju ,kao i u "1984 " -sve se polako okreće ka Partiji i Velikom Vođi ,čija vizija se prati ,jer je nepogrešiv.
To su uradili ,i to im se mora priznati -svi smo mi "proli" -sem članova "uže partije" ,a kako je uspelo ,meni je nepojmljivo -ali jeste .

ps svi koji su čitali Džordža Orwela ,znaju o čemu govorim ,i prepoznaće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Feb 15, 2016 2:20 pm

Doplao mi se ono sto kaze Olja Beckovic, da je za to da se izbori bojkotuju ali da ce ipak izaci da glasa, cisto da je savest ne grize, sta li.. Mislim, jeste utopija, ali teoretski dobro vuci...
U Srbiji se politika uvukla u svaku poru zivota.
 Kao da nas ima 200 miliona a ne jedva 7! Pa svako je nekome ujka, i ko god da dodje bice isto. 
Sad se pred izbore pojave raznorazne nove stranke, protiv ili za , svejedno, povuku one sto naivno veruju da se moze nesto novo desiti, i prosto razvuku glasace... Posle se opet svako vraca u bazu, ali koga to briga kad izbori prodju? 
Koalicija se kao svadja, a na kraju udruzi, nije jednopartijska samo na papiru.
Najbolji su mi ovi sto su pametni ( intelektualcima se zovu a potajno gledaju farmu i sl..) e ti sve znaju, i jedino zadovoljstvo im je da pljuju onog ko je na vlasti. 
Kao da je Vucic neka figura, a i ako se odaje utisak da jeste, opet su ga ti isti takvim ucinili. Vazda mozes citati negativne komentare  a sve u smislu Vucic Despot, Vucic Vozd, Vucic Veliki, Vucic Grozni...Kontrast biva samo veca,i daje priividnost velicine.A on igra kako mu drugi sviraju.
Nece se nista promeniti, ako bude izbora...Bio na vlasti Vucic ili Pera...
Nastavicemo da budemo, metaforicno,  jednopartijska drzava, kao i sve male nebitne drzavice na ovom svetu, makar se i poubijali medjusobno...
Jednopartijski u smislu da moramo slusati velike...Nepisana ( ili pisana, djavo ce ga znati ) pravila oduvek su vazila...
Srecan ti dan Drzavnosti, Srbijo, meni najvaznija od svih nebitnih drzava na kugli zemaljskoj.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Feb 15, 2016 8:56 pm

Jednopartijska i jednoumna ,sve sa Voždom i "velmožama" (bivšim drumskim razbojnicima ,kokošarima i secikesama ) na čelu .
Neizlazak ili "beli listić" zaista nema smisla, kao i što ima malo smisla glasati za neku "demokratsku opciju" jer su to ostaci nekih bivših partija ,koje danas nemaju ni ideje ni program . 
Masovni izlazak bi možda smanjio operativni prostor "jednoj jedinoj partiji i Vođi" ,ali bojim se da se to neće desiti .Srbija se uvek klanjala "Voždovima" i bila spremna da "služi" ,da se ne lažemo , i to će se desiti i ovaj put . Još jedan "kult ličnosti" je brižno demagoški izgrađen ,i neće se skoro srušiti -na žalost onih koji su godinama ukazivali da se to ne sme desiti ,naročito ne sa tim njuškama . 
Bilo je džabe ,i Zoran Đinđić je umro uzalud .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Feb 15, 2016 9:23 pm

Danubius ::
Jednopartijska i jednoumna ,sve sa Voždom i "velmožama" (bivšim drumskim razbojnicima ,kokošarima i secikesama ) na čelu .
Neizlazak ili "beli listić" zaista nema smisla, kao i što ima malo smisla glasati za neku "demokratsku opciju" jer su to ostaci nekih bivših partija ,koje danas nemaju ni ideje ni program . 
Masovni izlazak bi možda smanjio operativni prostor "jednoj jedinoj partiji i Vođi" ,ali bojim se da se to neće desiti .Srbija se uvek klanjala "Voždovima" i bila spremna da "služi" ,da se ne lažemo , i to će se desiti i ovaj put . Još jedan "kult ličnosti" je brižno demagoški izgrađen ,i neće se skoro srušiti -na žalost onih koji su godinama ukazivali da se to ne sme desiti ,naročito ne sa tim njuškama . 
Bilo je džabe ,i Zoran Đinđić je umro uzalud .

Možda smo mi matore prdonje izgubili iluzije. Ne možda nego sigurno ali ja verujem onoj deci što dolaze iza nas. Samo ćete se iznenaditi šta mogu. Do tad ako je moguće da im baš ne zase***o baš sve što možemo.

Da citiram jednu divnu misao - Zlo može šta hoće ali ne i dokle hoće.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPon Feb 22, 2016 12:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Mar 13, 2016 8:19 pm

Hoće -i sami ćemo biti krivi . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySre Maj 18, 2016 7:18 am

Zar već nije ? 
A tamo gde još nije ,idemo na pritisak ,pretnje ,kupovinu ,otmice ...sve dok cela Srbija ,do zadnje mesne zajednice ne postane "napredna" 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ne beše li ono ,negde četrdestih prošlog veka ,jedna zemlja gde je bilo slično ,pod parolom "Ein Land ,ein Volk ,ein Fuhrer " ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySre Maj 18, 2016 10:31 am

Dajte molim Vas...
Ovo je demokratsko društvo sa stotinjak stranki već godinama. Dođu jedni, seru i zaseru sve što mož'. Ujedine se pa kradu na sve strane. Kasnije se podele pa misle da i dalje mogu da kradu al' PRC. Promene ime partije al' narod i' pročit'o pa glasaju za druge. Ovi što su krali, kada dođu drugi na vlast, bune se da sada njih kradu i da nema demokratije. Mis'iiim, vrzino kolo.
Sve u svemu, pušači na izborima su vazda nezadovoljni demokratijom.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptySre Apr 25, 2018 7:43 pm

Čak i to što je Srbija definitivno "jednopartijska" ,totalitarna diktatura nije najveći problem ,niti što vodeća "partija" nema ama baš nikakvu ideološku podlogu ,jasan program ili bilo šta drugo ,ni to nije najveći problem . 
Veći problem je što oni među sobom biraju najveće ološe za najviše funkcije ,dakle ,gotovo je groteskan stepen licemerja "vladajućih" ? 
Ministar odbrane -Vulin ,osoba koja je patološki lažov ,izaziva ozbiljne diplomatske incidente svojim lupanjem ,i na kraju -uopšte nije služio vojsku ? 
Ministar zdravlja -osoba koja je bila hapšena ,i za koju je javna tajna da je bio "egzekutor" Zemunskog klana , nadimak "Dr.Smrt" ? 
Direktor BIA -bivši keramičar ,švercer kafe 
Ministar za rad i radne osobe -bivši šofer i kondukter 
Kruna ,ali kruna svega da za Ministra finansija je viđen Siniša Mali ,osoba za koju se vezuju milionske malverzacije i krađe ??? Pa otvori mu državnu kasu ,neka sada uzima lopatom? 

I da ne nabrajam .....dobar deo tih satrapa u stvari nikada nije bio na izbornim listama ,nego su se uvukli kao "koalicioni partneri" ,ili "preletači" (što u tolikom broju nije zabeleženo ni u jednom političkom sistemu u svetu ) 
Poštenije je i u onim državama u kojima je "jednopartijski sistem" i isti diktator već godinama na vlasti ,jer oni ipak čine nešto za narod ,doziraju stepen pljačke ,i ipak se drže neke "ideologije" . 
Ovo što ovi rade u Srbiji -nigde još nije viđeno ,i nema drugog načina da se to promeni sem -revolucije ,i to krvave . Ja ne vidim drugo logično rešenje (iz istorijskih iskustava,uvek je tako bilo ,svugde )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyČet Apr 26, 2018 8:18 am

. Ništa se tu neće promeniti jer je narod glup k'o kurac. Dok ne shvati da se ista garnitura raznih preletača okreče na vrhu, neče biti bolje. Lustracija bi osvestila narod i bilo koju partiju, koja želi biti na vlasti. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyNed Okt 14, 2018 9:50 am

Ne samo da je "jednopartijska" -nego i "familijarna" .
Nepotizam je nečuven -deca naših poznatih "funkcionera" ,automatski po toj liniji dobijaju ne samo posao -nego i odlično plaćenu "funkciju" ? Najčešće -bez ikakvih školskih kvalifikacija za "funkciju" koju ,kao obavljaju ,po pravilu -u državnim preduzećima .
Primera je bezbroj .Svi znamo za dinastiju Krkobabić ,gde je i unuk odmah postao -direktor .
Sin Tome Nikolića -gradonačelnik .
Ćerka Jorgovanke Tabaković -direktorka .
Braća Vučića i Siniše Malog (naročito onaj prvi ,taj "drži" pola Srbije )
O ženama ,kumovima ,najbližoj rodbini ,da se i ne priča . Poznat je slučaj "rektora" medicinskog fakulteta u Kragujevcu koji je zaposlio komplet familiju na istom ,a nita bolja nije ni Slavica Đukić Dejanović-cela familija radi u "Lazi Lazareviću" .
Poređenja radi-u socijalističkoj Jugoslaviji ni Titova deca nisu mogla da prismrde nijednoj "funkciji" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) EmptyPet Okt 19, 2018 9:26 pm

Još jedan dodatak gornjem postu ,po temi onoga što se nekada zvalo "nepotizam" . 
Ta stvar u "komunizmu" je bila laka šala ,za ovo što ovi rade danas. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gore navedeni su samo najpoznatiji ,i sa "najviših nivoa" -na "lokalu" su stvari daleko gore.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)   Srbija - Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA   ?(tema je od Jan 17, 2011) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hoce li država Srbija biti JEDNOPARTIJSKA ?(tema je od Jan 17, 2011)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KUDA IDE SRBIJA ?
» SRBI I SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: