DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???

Ići dole 
+36
dusicaa
Bokssha
Ladyintheblack
Lakota
ZoxZoja
Okano
montoya
Gothic
fantom®
Danubius
MadamX
podbarac
tvrtko
ZezaM
Zana
allure
AstrinaKomsinica
milkac
GZ
toni74
zirafa
rasim45
ANDJEO82
bosankaa
determinanta
Kijara-brm
PJER
sonia
Smiljan
demos
Hacker
Al_kapone_92
Admin
Angel_Guardian
doctorr67
slatkicass
40 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Jan 15, 2008 11:03 pm

Na ovoj temi izložite problem koji imate sa radom vašeg kompjutera ili pitanje vezano za rad nekih programa i sve druge nedoumice vezane za računar i net -pa ćemo zajednički naći rešenje . Uvek ima neko ko -ZNA .
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Jan 16, 2008 5:49 pm

na ovoj adresi mozete naci veliki izbor skripti za chat:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyČet Jan 17, 2008 12:28 am

doctorr67 ::
na ovoj adresi mozete naci veliki izbor skripti za chat:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tu su ti samo mirc-vi a evo ti najveca deponija mirc-a,skripte,addoni za sve koji zele da naprave za sebe skriptu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyČet Jan 17, 2008 12:29 am

A ako vam budu trebali jos neki programi,slobodno napisite koji a ja cu vam dati full verziju,uzivajte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyČet Jan 24, 2008 8:46 pm

Evo, ja sam nasao jedan program koji mi se cini zanimljivim(na tvom www) Problem je sto je na rapid share -a ja imam samo maglovitu predstavu sta je to, pa naravno, nisam skinuo.Zove se MSN Webcam Recorder 13.0...Vidim da se ovde postavljaju zanimljivi linkovi, pa da ne bih pojedinicno [You must be registered and logged in to see this link.] -pa pod linkovi...ima svasta lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Mar 22, 2008 4:27 am

Znam za to ali ne koristim taj program.:)
Za rapidshare samo pratish opciju free i kada se ucita sledeca stranica sacekas malo i videces gomilu servera i COD koji moras da ukucas i na download i to je to.:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Mar 22, 2008 4:30 am

danubius ::
Evo, ja sam nasao jedan program koji mi se cini zanimljivim(na tvom www) Problem je sto je na rapid share -a ja imam samo maglovitu predstavu sta je to, pa naravno, nisam skinuo.Zove se MSN Webcam Recorder 13.0...Vidim da se ovde postavljaju zanimljivi linkovi, pa da ne bih pojedinicno [You must be registered and logged in to see this link.] -pa pod linkovi...ima svasta lol!

Da video sam,ali to su samo linkovi ka njima,a nema da skines full program ili original sistem.:(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Mar 22, 2008 4:32 am

danubius ::
Evo, ja sam nasao jedan program koji mi se cini zanimljivim(na tvom www) Problem je sto je na rapid share -a ja imam samo maglovitu predstavu sta je to, pa naravno, nisam skinuo.Zove se MSN Webcam Recorder 13.0...Vidim da se ovde postavljaju zanimljivi linkovi, pa da ne bih pojedinicno [You must be registered and logged in to see this link.] -pa pod linkovi...ima svasta lol!

Evo ti direktan download za MSN to sto trazis.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Mar 22, 2008 4:39 am

slatkicass ::
Otvoren je post .......pa izvolite

Zahvaljujem dobijacete jos dosta toga ali svi programi i po neki windows ce biti svi full a mozda ce biti i original windows xp sp2:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Admin

Admin


Datum upisa : 25.09.2007

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Mar 22, 2008 11:06 am

hvala :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com
Al_kapone_92

Al_kapone_92


Datum upisa : 25.03.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Mar 25, 2008 9:06 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] :twisted: :king:


Hajde da se igramo :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Angel_Guardian

Angel_Guardian


Location : Beograd
Datum upisa : 14.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPet Apr 04, 2008 4:56 pm

Joj od kada to nisam igrao dok me nisi ljudi banovali sto sam koristio skriptu za pare:))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hoaxfree.com
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Jun 10, 2008 3:01 am

Besplatno sve
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Jun 10, 2008 9:39 am

Hacker ::
Besplatno sve

'Ajd,probaćemo,da vidimo da li radi ta tvoja mašinerija 8)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Jun 10, 2008 10:39 am

Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Jun 11, 2008 11:39 pm

danubius ::
Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D

Ne može se imati baš SVE... :D
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Jun 11, 2008 11:47 pm

danubius ::
Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D

Bice jos mnogo toga...
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Jun 11, 2008 11:47 pm

Ka5an Storm ::
danubius ::
Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D

Ne može se imati baš SVE... :D

Zasto tako mislis?
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Jun 11, 2008 11:53 pm

Zato što moram ponekad i da razmišljam (za promenu)... :D
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyČet Jun 12, 2008 12:39 pm

Ka5an Storm ::
Zato što moram ponekad i da razmišljam (za promenu)... :D

Sve sto skidas sa foruma za download,sve su proverene stvari,sto znaci nema virusa i sve radi i normalno sve je full,sto od igrica sto od program..
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyČet Jun 12, 2008 5:31 pm

Važi,oprobaćemo te programe,pa ćemo da ih Falimo na sva usta... :D 8) :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPet Jun 13, 2008 1:49 am

A ako nabavim Diablo 3 mozda cete imati i to da poskidate za djabe:)
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPet Jun 13, 2008 1:54 am

Hacker ::
A ako nabavim Diablo 3 mozda cete imati i to da poskidate za djabe:)

'Ajd da vidimo,mada su igrice preglomazne za skidanje,i čini mi se da ih je jednostavnije kupiti nego danima slušati kuler... :D
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPet Jun 13, 2008 8:37 am

Pa to je kada skidas sa rapidshare igrice a sa megaupload-a igrica od 1gb imas samo na 5 do 6linkova,a pritom skines veoma brzo bez cekanja..
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPet Jun 13, 2008 3:32 pm

Hacker ::
Pa to je kada skidas sa rapidshare igrice a sa megaupload-a igrica od 1gb imas samo na 5 do 6linkova,a pritom skines veoma brzo bez cekanja..

DA,to je kod Rapida tako,kad si na Fri,pa moraš da čekaš ponekad i po 90min!
Izašao sam na njihov sajt,naime na sajt njihovog predstavništva u BG/u.
Prijatno me iznenadilo kad sam video da je kod njih tromesečna pretplata nekih 10e,samo!
Sad se nosim mišlju da iskoristim tu pogodnost,jer za to vreme mogu "skinuti Boga",kako narod ume da kaže,jer sam na EUnet/ovom ADSLu,pri protoku 524kb/ps.
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Jun 14, 2008 2:41 pm

Hm..lepo lepo ali ja jos nisam uplatio za mesec dana na rapidu a kosta nekih 770din za jedan mesec.Ja koristim rapidshare poene za to ili free premium acaunt za to samo sakupish 5ljudi i imas besplatno mesec dana premium-a na rapidu,megauploadu,gigashare-u ma ima dosta opcija koje zelis da iskoristis.
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Ne radi mi kako treba.....zna li neko zašto?   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Nov 12, 2008 7:36 pm

Meni ne rade kako treba pojedni spotovi na you tube! Skinuo sam sve što su predlagali, novu Javu, flash player 9 ku, čak i neki video accelerator....i nista ! jednostavno, kod nekih spotova , učitava . vrti -i izbaci me sasvim sa sajta.Zna li ko zašto? (Brzina mi je 768 kb/s....moralo bi raditi kao sat ????)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Nov 12, 2008 7:39 pm

Dany,mislim da nije do tebe i meni se nekad tako desava,da ucitava cijelu vjecnost i nista.....jer da jeste,ne bi mogao gledati ni jedan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
demos

demos


Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 22.03.2009

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Maj 16, 2009 2:58 pm

Molim za pomoc...Samsung ML-1640(laser crno-beli) stampac je pre obaranja sistema radio kao sat.Sada posle dizanja sistema prijavljuje da su drajveri pogresni ili je pogresan port.Probao sam da ga unistaliram pa ponovo instaliram,trazi disk sa windowsom kako bi uklonio predjasnju instalaciju ili tako nesto.Pre obaranja sist. kada sam utakao stampac u USB odmah ga je registrovao i ponudio da ga instaliram a sada nista.Zna li neko resiti problem? Unapred HVALA...

:raz6:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Maj 16, 2009 3:08 pm

demos ::
Molim za pomoc...Samsung ML-1640(laser crno-beli) stampac je pre obaranja sistema radio kao sat.Sada posle dizanja sistema prijavljuje da su drajveri pogresni ili je pogresan port.Probao sam da ga unistaliram pa ponovo instaliram,trazi disk sa windowsom kako bi uklonio predjasnju instalaciju ili tako nesto.Pre obaranja sist. kada sam utakao stampac u USB odmah ga je registrovao i ponudio da ga instaliram a sada nista.Zna li neko resiti problem? Unapred HVALA...

:raz6:



[You must be registered and logged in to see this link.]

..tu su prva dva odgovora










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySub Maj 16, 2009 3:31 pm

...kad bi ja vama sve rekao sto mi ne radi... :163443:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:06 pm

Hahhaha, kakav naslov teme!
Pa josh kad zakochi! Zna li neko zashto? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:09 pm

mislim ..kad tako vrti...da mali zeleni ljudi koji se nalaze unutra..prave pauzu..pa ono vrti u prazno... lol!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:12 pm

Hahhaha, vidish nisam na to pomislila.. Moguce, sve je ovde moguce, al' dok radi nije strashno! [You must be registered and logged in to see this image.] ( mali zeleni, hihihiihi)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:20 pm

Šta da radim? Pokvario mi se miš, jedva uspevam da ga savladam i fokusiram strelicu na odredjeno mesto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:33 pm

evo kod mene ..mali zeleni ..uzeli pauzu..pa zabusavaju... lol!
koci li koci...youtube.. TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 6:56 pm

Kornelija ::
Šta da radim? Pokvario mi se miš, jedva uspevam da ga savladam i fokusiram strelicu na odredjeno mesto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nema leka ...tresneš ga o zid , pa kupiš drugi. Imaš već za 350 din . No proveri....ako koristiš neku svetlu ili šarenu podlogu , onda hoće da luduje sam od sebe . Možeš ići i u opcije , pa smanjiti brzinu -to pomogne da se bolje kontroliše.

PJER ::
evo kod mene ..mali zeleni ..uzeli pauzu..pa zabusavaju... lol!
koci li koci...youtube.. TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? 111827

Kad you tube koči, hoće da bude da zeza protok, procesor , virus .Proveri prvo koliko je opterećen procesor , da ti Windovs ne radi nešto u "pozadini" , a da ti nemaš pojma . (i mene je tako zezalo ) Sem toga , na sajtu piše da , da bi radilo dobro, moras koristiti najnovije pretrazivače (IE 8, Google Chrome, Mozillu 3, 5.7 ) Može nekada da bude i onaj Quick Time , Flash Player -i to treba upadate novu verziju uvek . No, obično je problem u kompu. I mene je zezalo,vrti, vrti....pola sata dok prosvira . Sad kada sam promenio komp ,sa čistim sistemom ,i većim RAM-om , otvara samo tako.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Feb 22, 2010 7:06 pm

Dani, svaka ti se dala zbog pojašnjenja. Miš proradio ali kasno, odoh ja. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Mar 02, 2010 9:33 pm

KONAČNA VERZIJA


Nova Opera 10.50
donosi brojna poboljšanja




Korisnici
računala s Windowsima od danas mogu preuzeti najnoviju
inačicu web
preglednika Opera koji je dogurao do 10.50. Osim
kozmetičkih
promjena, nova Opera nudi značajna poboljšanja u radu








Samo nekoliko
tjedana prošlo je od predstavljanja alpha inačice
Opere 10.50 do
konačne, a za što velikim dijelom zasluge idu
Microsoftu, tj.
odredbi EU prema kojoj softverski div korisnicima mora
omogućiti
odabir web preglednika.

Prema navodima programera koji su na njoj
radili, Opera 10.50 najbrži je
web preglednik koji su ikada
proizveli, a najbrža je i ako se usporedi s
ostalim igračima na
tržištu. Preglednik je dobio i značajne kozmetičke
promjene, tako
da su sadržaji sada logičnije razvrstani te je
korisnicima omogućen
bolji pregled samih web sadržaja.

Preglednik koristi i najnoviji
pokretač JavaScript te grafički
akcelerator čime je surfanje web
sadržajima dodatno ubrzano.

Novu operu 10.50 možete preuzeti
posjetom službenim stranicama.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Mar 02, 2010 10:06 pm

Kijara-brm ::
KONAČNA VERZIJA


Nova Opera 10.50
donosi brojna poboljšanja







Opera jeste dva puta brža od svih ostalih .Za forum ima jednu manu -neće da prebacuje smajliće u post . Zasto, nemam pojma . Uzeo sam sve one add-on , šipak, isto .Neće pa neće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Mar 02, 2010 10:11 pm

Kad koči Mozzila,Opera je ok.Nije važno za smajlije..Bar ne koči..:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptySre Mar 03, 2010 2:29 am

Firefox ovo, Firefox
ono…Zašto Firefox ili Opera a ne Internet Explorer – koji je najbolji
internet preglednik



Vjerojatno vas je dosad barem jedna osoba pitala jel
koristite ‘Firefox’ ili ‘Mozzila’ internet preglednik… Ako jest onda je
sa razlogom!
Zašto?
Zato jer je FIREFOX (internet preglednik – web browser) jedan od
najboljih tj. najbolji internet preglednik koji postoji.
Koji još postoje?
- Internet Explorer
- Opera
- Google Chrome
(…)
Koji su najbolji?
- Firefox
- Google Chrome
- Opera
… ili Internet Explorer 8 (novija verzija)
Zašto baš ta 3 ?
Odabrali smo ova 3 sa razlogom. Ova 3
browsera su osim sigurnost također napredovala i u “čitanju” web
stranica tj. sa drugim ste mogli naići na probleme svakojake prilikom
učitavanja stranica dok je sa ovim to minimizirano maksimalno tj.
stranice se učitavaju korektno bez problema.
Kako izgledaju ova 3 a kako internet Explorer?
1. FIREFOX

[You must be registered and logged in to see this image.]
2. Google Chrome[You must be registered and logged in to see this image.]
Google
Chrome izgled

3. Opera[You must be registered and logged in to see this image.]
Opera
izgled

4. Internet Explorer (starija verzija)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Internet Explorer (Novija verzija)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Osim sigurnost i tog “čitanja” što je još dobro kod ovih za
razliku od drugih?

- Ova 3 preglednika vas štite od onih prozorčića koji iskaču non stop
i koje svako malo morate zatvarati…
- Brzina učitavanja stranica je bolja
- Zaštita od virusa ili ostalih neželjenih “insekata” je povećana
Što je sa ovim ‘Internet Explorer’ uljezom? Nevalja?

Valja! Ali, naravno, postoji ali [You must be registered and logged in to see this image.] Ovi preglednici su što se tiče
razvijenosti jako zaostali i ukoliko ne koristite najnoviju verziju ovih
programa vjerojatno ste osuđeni na neku staru verziju koja je unaprijed
instalirana na vaše računalo tj. integrisana u vaš operativni sistem.
Pa…što ako je stara?
Inače, praksa što se tiče softvera ili programa je imati ’stabilnu’
verziju što ne znači nužno najnoviju verziju međutim programi kao što su
‘Internet Explorer’ jednostavno su izašli iz “mode” tj. ne učitavaju
stranicu na pravi način i onemogućavaju normalno surfanje internetom.
Pa što ću sada? Ukloniti ovaj ‘Internet Explorer’ ?
Ne! Ne morate ništa uklanjati!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Maj 03, 2010 6:36 am

Zna li neko gde mogu skinuti hotmal-ovu verziju mesindžera, ali za windows xp-servis pack 1?
Nego, da se pohvalim sa stanjem na mom novom HDD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Maj 03, 2010 10:32 am

determinanta ::
Zna li neko gde mogu skinuti hotmal-ovu verziju mesindžera, ali za windows xp-servis pack 1?
Nego, da se pohvalim sa stanjem na mom novom HDD



Pa ko ti stavi servis pack 1 ? Sestro slatka -pa sada smo na SP3 ?
Mnoge stvari neće da rade na SP 1 -recimo, ja uopšte nisam (onomad) mogao instalirati ADSL modem zbog toga ? Pa neka ti neko "upgrade" bar na SP 2 .....

MSN skineš sa njihovog zvaničnog sajta - [You must be registered and logged in to see this link.] Naravno-oni ti naturaju najnoviju verziju, dakle Live -ali tamo imaš mogućnost da skineš i neku stariju -ako ti možda to više paše , ili da nadogradiš .
VAŽNA NAPOMENA -obavezno mora da ti je tačan sat , datum na kompu , i OBAVEZNO uključi Automatic update na kompu -bez toga nema teorije da ti MSN radi -samo na taj način unesen Windovs instaler omogući da MSN radi .
SAVET -kad instaliras -uzmi samo Messinger i Mail-ostalo ti ne treba (ogromno je )

E sad HDD ....stanje katastrofalno . Prvo odradi "pospremanje "diska , ako to ne oslobodi značajniji deo ....Lepo NERO-pa narezuj na diskove . Ovako zi neće komp nikako raditi -znaš da mora imati minimum slobodnog prostora , a što je veći , to bolje radi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Maj 03, 2010 12:23 pm

Danubius ::
Pa ko ti stavi servis pack 1 ? Sestro slatka -pa sada smo na SP3 ?
Mnoge stvari neće da rade na SP 1 -recimo, ja uopšte nisam (onomad) mogao instalirati ADSL modem zbog toga ? Pa neka ti neko "upgrade" bar na SP 2 .....
Ma taj sam imala, pošto sam morala formatirati hard. Znam ja, inače, kod kog packa smo.

Citat :
E sad HDD ....stanje katastrofalno . Prvo odradi "pospremanje "diska , ako to ne oslobodi značajniji deo ....Lepo NERO-pa narezuj na diskove . Ovako zi neće komp nikako raditi -znaš da mora imati minimum slobodnog prostora , a što je veći , to bolje radi
*bem te ćoraFa, rozLe boja je slobodno mesto na hardu! Zauzeto je samo ono plavo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyPon Maj 03, 2010 12:28 pm

determinanta ::

*bem te ćoraFa, rozLe boja je slobodno mesto na hardu! Zauzeto je samo ono plavo.
Mašala....onda zanemari suvišno .A jesam zabrinjavajuće ćorav ...pročitao sam neki dan temu ovako "Danas mi je teško , danas sam RUŽNA (piše tužna ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Maj 04, 2010 12:03 am

Ovo bi trebalo da je free verzija Corel Video Studia Pro 3

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovde je trial verzija-važi 30 dana .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uopšte , ima jedan trik sa trial verzijama .
Kada se diže sistem , ili kasnije , napravite tkzv "Norhton ghost"
I lepo kada istekne trial period -pokrenete taj program,(Northon ghost) i on vam ponovo digne sistem za par minuta . Hladno instalirate program ponovo i koristite sledećih 30 dana .
Nema potrebe za krekom, serialom----ništa .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Maj 04, 2010 12:40 am

Svaka cast sefe.Samo jos ako bude "ferceralo" [You must be registered and logged in to see this image.]

Danas sam skinula jedan slican program i zeznuo me bashka... Zablokirao je sve sto se zablokirati moglo [You must be registered and logged in to see this image.]

Sad skidam ovu trial verziju...mozda je skine do sutra [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Maj 04, 2010 7:09 am

Skidanje sa neta uvek nosi opasnost od bagovanja, pa je celishodnije od nekoga preuzeti program.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? EmptyUto Maj 04, 2010 8:06 am

Skidanje programa je trajalo i ne znam koliko,a instaliranje je gotovo nemoguce [You must be registered and logged in to see this image.] Jos nisam uspjela da instaliram i mislim da cu i odustati.Da li je do mog kompa ili sta vec...ne znam [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Da li ste se ikad zapitali kako radi strelica misa?
» Neko kao ja
» Ako Vam kompjuter radi sporo ili nestabilno...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: