DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
preporučite...za svačiji đžep BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
preporučite...za svačiji đžep BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 preporučite...za svačiji đžep

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 12:48 pm

Pošto su počeli godišnji odmori ,sezona mora,banja i planina,kampovanja,regata i ostalih izazova koji čine godišnji odmor zanimljivim ,evo jedna tema gde možemo da predložimo ili obavestimo gde ima šta jeftino ,gde se može jeftino letovati ,šta se nudi i kako je posećeno mesto ...
Možda nekom od nas pomognete sa nekim savetom ili predlogom,ko zna... preporučite...za svačiji đžep 99267 preporučite...za svačiji đžep 162427 preporučite...za svačiji đžep 558763
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 7:35 pm

Koji sam ja k***c ovo i otvarao ,da treba da se piše o putovanju pedera i ostalih gde je dobra klima ,priroda i ostalo ,pisali bi se romani ...ovako ,kad misliš da smo drugačiji od drugih ,zajebeš se ,sve isto ,samo malo uvijeno ..
Ne mogu da verujem da niko ništa nemože da preporuči ili ponudi sem da nije kupovina ostrva,10 naj destiinacija i take nebuloze ...ima li šta za jednu normalnu 4-članu porodicu a da nije elita i krem ...Ima li ovde kod nasu u ovoj truloj državi još mesta gde se ceni domaćinski prijem gosta...
Ako ništa,zamolio bih onda Denija da zatvori temu da ne zauzima prostor bez veze preporučite...za svačiji đžep 965545
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 7:42 pm

Koliko sam njuškala po sajtovima...ko zeli da "leti" ,moze se naci povoljnih apartmana na Malti,u Španiji...Italija.
Mi smo ostali pri Hrvatskoj.Apartmani se krecu od 60 € pa naviše.
Negdje sam vec postavila izuzetno dobar sajt,sa nekim iole pristupačnim cijenama...evo postavicu i ovdje.

SMJEŠTAJ HRVATSKA

Koga zanima,neka pogleda :))
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 8:16 pm

Hej, Promenljivi!
VOLIMO TE!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 8:38 pm

VOLIM I JA VAS --al nešto mi nije do ljubavi sad na ovoj temi ,više bih voleo da pročitam neka lepa mesta po Srbiji gde bi mogao 10 dana da se opustim.. preporučite...za svačiji đžep 558763
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 8:49 pm

Ukucaj na googlu leto u Srbiji.
Ja sam svašta našla. Divna je ova naša zemljica!

LJubum te Promenljivi!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 8:55 pm

ma znam ja to Ivana ,al reko možda ima neko neku preporuku ,neko mesto ui tako nešto .....nismo valjda svi sa meseca pas nam samo strane zemlje trebaju --a vamo kukamo kako nemožemo da izguramo do kraja meseca--a za ostrva i ostale zajebancije imamo...
LJubac ti odma vrnem ,i to dvaput ,,,dođi po još slobodno preporučite...za svačiji đžep 944472 preporučite...za svačiji đžep 279207 preporučite...za svačiji đžep 944472
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:03 pm

Evo, stižem!

:pijanci :
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:06 pm

preporučite...za svačiji đžep N4dpuppreporučite...za svačiji đžep 2qmkf7lgde ima ovakih ,da se uputim odma...il si ti to Ivana ko domaćica...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:15 pm

Čuj, domaćica!

Ja sam ti, bre žena, na sve spremna!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:18 pm

Ajde ženo ,kad si na sve spremna ,daj to bure sa pivom...preporučite...za svačiji đžep 2vwa16o
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:19 pm

Paaaaa za svačiji dzep ovako preporučujem: Obujte patike da možete brzo da trčite i pazite da vas niko ne vidi migg
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:25 pm

Hvala ,samo mi preporuči još koje patike da obujem i kaži kuda se šetaš da ne trčim baš praznih ruku ....valjda nosiš novčanik u šetnju,pa da ti pomognem ...mislim u predaji novčanika ,znaš ono ,ti meni i posle .....teško tebi preporučite...za svačiji đžep 539287
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:28 pm

Eve ti!

preporučite...za svačiji đžep Godhandsbeertoman

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:30 pm

promaja ::
Hvala ,samo mi preporuči još koje patike da obujem i kaži kuda se šetaš da ne trčim baš praznih ruku ....valjda nosiš novčanik u šetnju,pa da ti pomognem ...mislim u predaji novčanika ,znaš ono ,ti meni i posle .....teško tebi preporučite...za svačiji đžep 539287

Ma može i prodavnica, dzepovi, novčanici. To je najpristupačnije danas :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:31 pm

misliš za pivo svako ima ... preporučite...za svačiji đžep 593138 slaba vajda kod nas ,morao bih ići na ta ostrva ,tamo su puni ko brod ,ovde je sve gologuzija ko i ja ... preporučite...za svačiji đžep 162427 preporučite...za svačiji đžep 356467
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:39 pm

promaja ::
misliš za pivo svako ima ... preporučite...za svačiji đžep 593138 slaba vajda kod nas ,morao bih ići na ta ostrva ,tamo su puni ko brod ,ovde je sve gologuzija ko i ja ... preporučite...za svačiji đžep 162427 preporučite...za svačiji đžep 356467


Ma igramo se Robina Huda, otimamo od bogatih.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:42 pm

PREPORUČITE VI MENI GDE NJIH IMA AL DA NISU U ĐŽIPOVIMA ...SEOSKI TURIZAM I NIŠTA VIŠE...
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:50 pm

Pa polako od nečeg mora da se počne, ne možeš odmah kod tih u dzipovima a oni imaju i obezbeđenje. Najlakše se pljačka i krade sitna raja.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep EmptyNed Jun 26, 2011 9:55 pm

jebeš Robina AKO ĆE DA KRADE PARADAJZ I PAPRIKU SELJAKU ... preporučite...za svačiji đžep 558763
DAJTE NEKI PREDLOG GDE DA ODEM A DA NEMORAM DA KRADEM preporučite...za svačiji đžep 356467
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





preporučite...za svačiji đžep Empty
PočaljiNaslov: Re: preporučite...za svačiji đžep   preporučite...za svačiji đžep Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
preporučite...za svačiji đžep
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: SRBIJA-
Skoči na: