DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što nas najviše nervira na odmoru? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što nas najviše nervira na odmoru? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Što nas najviše nervira na odmoru?

Ići dole 
+16
Okano
Gothic
bosankaa
montoya
sonia
determinanta
Hestija
Lily
Lakota
nada.nada
brunolino
Samouka
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 3:48 pm

Uz lijepe stvari koje doživimo na putovanjima, postoji niz sitnica koje
nas strašno nerviraju. Istraživanje u Velikoj Britaniji pokazalo je da
putnike najviše od svega uzruja kada kasni let

Na drugom mjestu najmrskijih stvari kod putovanja je pakiranje, a slijede ga dolazak do hotela i briga o tome jeste li sve spakirali. Ovo zadnje posebno se odnosi na stvari poput dokumenata.

Tisuću anketiranih Britanaca na peto je mjesto stavilo gubitak prtljage, a malo manje od toga nervira ih neudoban krevet.

'Britanci su poznati po tome da vole godišnje odmore i
vrijedno štede za tih par dana opuštanja', rekla je Suzy Wynbergen koja
je sudjelovala u istraživanju i dodala da zato nije ni čudno što ih
kašnjenje letova najviše nervira.

Na sedmom mjestu je zanovijetanje drugih putnika o vrućini, na osmom kiša, devetom jako sunce pa se moraju češće mazati kremom za sunčanje, a deseto mjesto drže ljudi koji ne žele probati drukčiju hranu.

Uz deset najčešćih okidača koji Britancima kvare godišnji odmor smeta ih
i pijesak u sendvičima, ljudi koji ne paze kako hodaju, stranci koji ne
znaju voziti i gužve na cestama.

Kašnjenje letova na prvom je mjestu o muškarcima i ženama,
ali lista se ipak malo razlikuje. Muškarce nervira kada hotelska soba
nije spremna i krevet je neudoban te kada ljudi zanovijetaju. Muškarcima
je na petom mjestu pakiranje i raspakiravanje, a ženama je taj problem
drugi na listi. Osim problema s odjećom i koferima,
ženama je mrska briga o dokumentima. Na četvrtom je mjestu izgubljena
prtljaga, a na petom ružno vrijeme koje muškarcima ne može pokvariti
godišnji odmor.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 3:51 pm

Ne znam...toliko malo odmora imamo da me ne nervira bas nista:) I kad se zaglavimo na aerodromu, nama dobro: zajedno smo:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 3:52 pm

Meni samo smetaju na plazi razmazena djeca koja cvile satima....i njihove mame...tako da uvijek za odmor biram manje atraktivne destinacije i uvijek imam auto,da mogu lako da promjenim plazu.
S druge strane,sa dobrom djecom se rado i poigram i zaplivam,kupim sladoled....zasluzuju kad su dobri.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 3:54 pm

Astra ::
Meni samo smetaju na plazi razmazena djeca koja cvile satima....i njihove mame...tako da uvijek za odmor biram manje atraktivne destinacije i uvijek imam auto,da mogu lako da promjenim plazu.
S druge strane,sa dobrom djecom se rado i poigram i zaplivam,kupim sladoled....zasluzuju kad su dobri.

hahahahaah Ista si tvoja Jedina:) Ma ko voli, i ja bih roditelje namlatila!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 4:01 pm

Jedne godine smo bili porodično u Montenegro.Baš do nas došla majka sa bebom ,koja se nije gasila satima... affraid .A nemaš gde da se pomeriš-gužva.Da je bar odnela dete i umirila.Ma ništa..Drugo dete je trčalo nama oko glave,da sam već isphizdila....
Beš odmor kad nemaš mira ni tamo...

Šuma je zakon... lol! .
Koje sam sreće,da odem na kampovanje ,opet bi se našlo neko drečalo... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 8:14 pm

Astra ::
Meni samo smetaju na plazi razmazena djeca koja cvile satima....i njihove mame..
Meni deca ne smetaju ,ali tačno da ima jedna kategorija maminih princeza i prinčeva koja moraju ići na živce .No opet su manji problem oni...nego majke i očevi koji svaki čas izadju uputstva sa obale derući se iz sveg glasa...umesto da sidju kraj vode i budu tamo sa detetom.
Definitivno me nerviraju oni što dovode džukele ,pardon -kućne ljubimce na plažu . Takvima bi zabranio ulaz ,pa neka sede u kadi zajedno sa Fifikom, kada "ne mogu bez njih"

Kijara-brm ::


Šuma je zakon... lol! .
Koje sam sreće,da odem na kampovanje ,opet bi se našlo neko drečalo... [You must be registered and logged in to see this image.]
Poznato je da Kijara ne voli pse .

Sad ne voli ni decu ??????
Cccc,,,,mlada žena, buduća majka.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 8:44 pm

Pa odmor mi je više rekreacija nego odmor. Plivanje.. gužve, dinamika.
Više bih volela neki sopstveni mir i šetnje prirodom koju još nije okrnjila ljudska ruka. To bi mi više prijalo.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 9:10 pm

I sta te nervira???

Joj Dany,zaboravih na te dzukele...gadi mi se ici u vodu kad i oni plivaju u njoj....a volim bas pse,samo kad imaju svoje mjesto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 10:54 pm

Danubius ::

Poznato je da Kijara ne voli pse .

Sad ne voli ni decu ??????
Cccc,,,,mlada žena, buduća majka.... [You must be registered and logged in to see this image.]


Kućne ljubimce,ah pardon.DUŽUKELE..po naški..nema šanse da bi tada ušla u vodu.. [You must be registered and logged in to see this image.] .
Mlada majka,pusti bebaća od mesec dana da se derinja,i cendra-jadniče..A drugo (veće)jaši ljudima po glavi.O bemte živote.Kad budem majka,biću doma,a ne zarad svoje guze na more,i još voditi bebu..koja ni ne zna gde je...

Baš naprotiv volim decu,ali sve ima svoje granice...

Ti ćut..kad toliko voiš decu,treba ti još koje... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 10:55 pm

mrzim kad se moram skinuti... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada


Godina : 62
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:07 pm

Nista me ne nervira, uvek sam vesela kad izadem iz kuce sa deset kofera( sada sa malo manje Hihihi)
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:09 pm

Joj cure jeste grozne! Ne dirajte u cuke! leptir
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada


Godina : 62
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:32 pm

AstrinaKomsinica ::
Joj cure jeste grozne! Ne dirajte u cuke! leptir

sta su cuke ? Hihihi
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:34 pm

Mali pas.Nado....hahahah,slatka si!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:36 pm

Kijaro,ako imas bebironce,a nadam se da ces imati,nema potrebe da se odrices nicega takvog kao sto je godisnji odmor....i ja sam sa svojima isla(jos dvije malene kceri) i nikada nije bilo problema...dijete odgojis...sebi das malo posla oko njega i ne boj se i pred cara s njim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
nada.nada

nada.nada


Godina : 62
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:40 pm

Hvala ti... Hihihi...Doslo je vreme da idem u Srbiju nekoliko vremena ako necu da umrem glupa. vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jun 28, 2011 11:43 pm

nada.nada ::
Hvala ti... Hihihi...Doslo je vreme da idem u Srbiju nekoliko vremena ako necu da umrem glupa. vrti


Daj Nado ne nerviraj,nismo na odmoru... smehsmeh kako glupa,ja francuski ne bi naucila ni jos dva zivota da imam,a ti ga znas....cuj glupa da umre....! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 3:08 am

Evo vam neko da se kupa uzvodno migg

[You must be registered and logged in to see this image.]

leptir
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 12:09 pm

Skloni smo da prihvatimo kupanje nekog slatkisa koji nam se inace svidja,a isto tako da se zgrazamo ako zapliva neki buldog....to je to...ovaj je sladak bas,ne bi mi smetao....hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 12:41 pm

Samouka ::
Pa odmor mi je više rekreacija nego odmor. Plivanje.. gužve, dinamika.
Više bih volela neki sopstveni mir i šetnje prirodom koju još nije okrnjila ljudska ruka. To bi mi više prijalo.
To ti bar nije teško .Ima vukojebina po Jadranu koliko hoćeš , misliš da su svuda nikli hoteli ? Imas tih "Pržna" i "Muljakovaca " koliko hoćeš .
Ne moras ni na more Odeš na Dunav Ima mesta gde nećeš videti čoveka danima -sem u čamcu koji prodje. Ne zezam se uopšte ...

Astra ::
I sta te nervira???

Joj Dany,zaboravih na te dzukele...gadi mi se ici u vodu kad i oni plivaju u njoj....a volim bas pse,samo kad imaju svoje mjesto.
Psima i ljudima nije mesto zajedno na plaži , ni u kući ni nigde .
Inače bi živeli u pećini ili zemunici zajedno sa stokom -kao pre stotinak godina . Čak i na najprimitivnijim mestima je odavno odvojeno.
Mene najviše nervira na odmoru ono "prebrojavanje" koje vidim kod drugih a i osetim kod sebe .Ako nisam opušten , da ZNAM da mogu da trošim , a da smesta ne "preračunavam "-radije mi ne treba takav odmor . Ne mislim ni na kakvo preterivanje ,ali ako ne mogu da popijem piće na plaži,a da odmah ne razmišljam da sam poneo iz samousluge , bilo bi 3 puta jeftinije...radije ne.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 12:47 pm

Ja sam prosle godine bila pa negdje oko 40 dana u divljini...prodju turisti,neko i svrati,kuca se skoro i ne vidi s mora,ali do plaze su stepenice pa tako,neko svrati od stranaca da nesto priupita...i tamo je divno,uvijek nekoga zamolis da ti donese hranu...e jedina mana...sretoh se sa dvije zmije...ajd jedna ogromna bjelouska....mada odvratna za vidjeti i jedna malena sarka...e tu se prepadoh svojski i nece me vidjeti tako skoro divljina...ali da je odmor,jeste,sa sve kupanjem u najlon kostimu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 1:10 pm

Danubius ::

Psima i ljudima nije mesto zajedno na plaži , ni u kući ni nigde .
Inače bi živeli u pećini ili zemunici zajedno sa stokom -kao pre stotinak godina . Čak i na najprimitivnijim mestima je odavno odvojeno.

Sefe, znaci neces doci na nasu pool party?!?! :eee:

Opet kazem, ne dirajte u cuke:)))))
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada


Godina : 62
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jun 29, 2011 1:42 pm

[quote="AstrinaKomsinica"]
Danubius ::

Psima i ljudima nije mesto zajedno na plaži , ni u kući ni nigde .
Inače bi živeli u pećini ili zemunici zajedno sa stokom -kao pre stotinak godina . Čak i na najprimitivnijim mestima je odavno odvojeno.

Sefe nije tacno, nisu vremena ista, a nije tako daleko da su ljudi zivili skupa sa stokama.
Cuko treba da se vaspita. Ja moga nebi nikada izbacila iz kuce. Kad sam zivela na selu, koliko puta neki nisu isli oko kuce a on laje i ovi pobegnu. Jedan put nasla sam jednog lopova u hodnik , koji je drktao od straha a cuko sedi i samo ga gleda. Preko odmora kad smo otvarali sator po sumama i tako, uvek smo bili sigurni sa nasim Atos. Svi koji putuju sa Kamping-Kar, imaju cuku.

:painter:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyČet Jul 07, 2011 3:56 pm

[quote="nada.nada"]
AstrinaKomsinica ::
Danubius ::

Psima i ljudima nije mesto zajedno na plaži , ni u kući ni nigde .
Inače bi živeli u pećini ili zemunici zajedno sa stokom -kao pre stotinak godina . Čak i na najprimitivnijim mestima je odavno odvojeno.

Sefe nije tacno, nisu vremena ista, a nije tako daleko da su ljudi zivili skupa sa stokama.
Cuko treba da se vaspita. Ja moga nebi nikada izbacila iz kuce. Kad sam zivela na selu, koliko puta neki nisu isli oko kuce a on laje i ovi pobegnu. Jedan put nasla sam jednog lopova u hodnik , koji je drktao od straha a cuko sedi i samo ga gleda. Preko odmora kad smo otvarali sator po sumama i tako, uvek smo bili sigurni sa nasim Atos. Svi koji putuju sa Kamping-Kar, imaju cuku.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo ti "cuke " :

Tragedija na letovanju

PAS UNAKAZIO DETE U GRČKOJ!

Četvrtak, 7. Juli, 2011.|

Autor: S. Živković

‚Kavkaski ovčar napao i umalo zaklao četvorogodišnju devojčicu iz Srbije dok se igrala u pesku na plaži u Haniotiju



[You must be registered and logged in to see this image.]
BEOGRAD - Izujedana na plaži!
Krvoločni kavkaski ovčar umalo je ubio devojčicu od četiri godine iz
Niša koja je sa roditeljima bila na odmoru u grčkom letovalištu
Haniotiju. Ogromna životinja skočila je na dete koje se igralo na plaži i
izujedala ga po licu i telu. Tragedija se dogodila prošlog meseca,
naočigled mnogobrojnih turista, a prema rečima Irene Đokić, majke
nesrećne devojčice, da nije bilo jednog čoveka koji je odgurnuo psa,
njena ćerka ne bi preživela.

Borba za život

- Sve se odigralo u nekoliko sekundi. Pas ju je uhvatio za glavu, lice
joj je krvarilo, vrištala je, kao i moj sin, koji je sve to video, a ima
samo 22 meseca. Životinja je krenula ka njenom vratu, ali je, srećom,
čovek koji je prvi video šta se događa zgrabio psa za leđa i odbacio ga u
stranu - kaže majka napadnute devojčice.
Ona naglašava da nijedan lekar u Grčkoj nije okvalifikovao povrede njene ćerke, kao što je to praksa u našoj zemlji.

Do lekara 25 km


- Ćerku smo odmah odveli kod prvog lekara, koji joj je pomogao i do
kraja boravka joj previjao rane. Međutim, predstavnik agencije u Grčkoj
posavetovao nas je da posetimo i državnog lekara, kako bismo dobili
zvaničnu medicinsku potvrdu, što smo i učinili. Lekar nam je rekao da ne
može da nam izda potvrdu na osnovu izveštaja privatnog lekara i poslao
mog supruga i ćerku u 25 kilometara udaljen dom zdravlja u Kasandri.
Međutim, ni tamo nisu hteli odmah da nam daju medicinski izveštaj - kaže
Đokićeva i dodaje da su taj dokument iz Kasandre dobili tek po povratku
u Srbiju, posle intervencije diplomatsko-konzularnog predstavništva.
Ona ističe da policija nije želela da interveniše, i da su čak pokušali da zataškaju ceo slučaj.

- Rekli su da je trebalo bolje da pazimo na dete i da po službenoj
dužnosti ne mogu ništa da učine. Mog supruga nisu saslušali, već im je
predstavnik grčke agencije navodno prepričao šta se dogodilo, a u
zapisniku su naveli da je dete jelo sendvič, što nije tačno - ogorčeno
priča majka devojčice.

Devojčica ima noćne more

Majka devojčice kaže da su svi u porodici i dalje pod utiskom stravičnog događaja.
- Ovo je veliki šok, koji će sigurno ostaviti psihičke posledice. Moja
ćerka je bila bezbrižna, dve godine igra balet i, kao i svakoj
devojčici, veoma joj je važno da bude lepa. Stalno plače i ima noćne
more. Vodim je na terapiju i nadam se da će joj ožiljci vremenom biti
blaži. I njen dvogodišnji brat, koji još ne ume pravilno da govori,
ponavlja „pas, eka“, budi se noću i doziva sestru - kaže Đokićeva.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySub Jul 09, 2011 9:42 am

NAJČUDNIJE ŽALBE I ZAHTEVI SRPSKIH I HRVATSKIH TURISTA

Srpski turisti se često nakon putovanja žale na smeštaj, hranu ili
prevoz, ali inspektori povremeno dobiju i neke prijave koje ih nasmeju.Turisti su se nakon jednog putovanja žalili jer vino nije bilo služeno u staklenim čašama, pa tako nisu moglu da mu osete ukus. Jedna
gospođa požalila se da joj je kosa, zbog previše hlora u bazenu,
poplavela, a drugu je muž potpuno zapostavio tokom putovanja jer mu je
pažnju odvukla trbušna plesačica.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Iako
se ljudi obično žale ukoliko je osoblje hotela neprijatno, žalbe su
jednom stigle i zbog preterane ljubaznosti, a osoblje optuženo da se
udvaralo putnicama, deleći im komplimente.Inspekcija ipak reauguje čak i kada su optužbe neosnovane.Osim neobičnih pritužbi, turistički radnici susreću se i sa najčudnijim zahtevima, koje vam prenosimo sa hrvatskog primorja.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Milioni
ljudi slivaju se svake sezone na jadransku obalu, a turističke agencije
prime gotovo jednako toliko zahteva koji se odnose na smeštaj, ishranu,
organizaciju izleta i slične 'normalne' stvari. Ipak, zaposleni u
agencijama, iako su već navikli na svašta, čuju i zahteve od kojih im
gotovo telefonska slušalica ispadne iz ruke. -Pronađite mi sobu u kojoj nema ni jednog cvetnog uzorka, ali ni 'kap' sive boje jer me siva deprimira-,-Želim sobu u hotelu na obali, ali hotel mora biti smešten tik do neke tekuće vode- ... neki su od zahteva turista.Posebne
zahteve imaju neki vlasnici kućnih ljubimaca, koji za njih traže
posebne uslove u sobama i specijalnu organizovanu ishranu. Sa
najčudnijim, ali i vrlo skupim zahtevima susreću se u agencijima koje
izadju luksuzne jahte, pa neobični kaprici ovde i ne treba da čude. Tako
je nedavno jedna grupa gostiju koja boravi na luksuznoj jahti povodom
proslave američkog Dana državnosti zatražila da se ceo brod uredi u
stilu venecijanskog karnevala. Otežavajuća okolnost bila je ta što su
gosti na takvu ideju došli samo nekoliko sati pre planirane zabave.



[You must be registered and logged in to see this image.]

Samo
par sati pre početka žurke, jedna grupa je zatražila 30 velikih
suncokreta koje je trebalo pobacati u bazen na jahti i 50 metara
prozirne svile, a sve se odvijalo na praznik, kad su sve prodavnice bile
zatvorene. Uprkos svemu cveće i svila su nabavljeni, ali je do problema
ponovno došlo kad se pokvarila pomoćna jahta od 16 metara, koja je naručene artikle prevozila na glavni brod. U
istom trenutku angažovan je helikopter, pa su cveće i svila, pomoću
sajle i korpe, prebačeni na jahtu kako bi žurka mogla da počne na vreme.
Očigledno, reč je o gostima koji ne pitaju za cenu i zahtevaju svežu
hranu iz dalekih delova sveta, a upravo je njihove ideje i zahteve
najteže ispuniti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyPon Jul 29, 2013 4:53 pm

Najvise me nervira bezobrazluk i bahatost.Iz iskustva kad krene opis mesta apartmana ili hotela,dve trecine bacam u vodu odmah.I sve moze da mi popravi ljudski faktor.Ai kad on zakaze,muka mi je..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyPon Jul 29, 2013 5:12 pm

Mrzim kad sam u Hotelu i odem na bazen kad ono lezajke sa rucnikom pokrivene a nitko ne lezi u njima.
Ili narod na buffe pa se naguzi kao da ce nestati a buffe pun. Poljaci, Austrijanci ,Slovaci i Cesi me nerviraju na auto cestama, nedrze se pravila i riskantno voze. A najvise me nervira u Hotelu ja legnem u krevet kad ono soba iznad mene sexx  A ja hocu da spavam. booored Da me barem pozovu da i ja, jok smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 12:50 am

Boga mi me nista ne nervira, ta na odmoru sam zlz 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 11:23 am

Dolinac ::
A najvise me nervira u Hotelu ja legnem u krevet kad ono soba iznad mene sexx  A ja hocu da spavam. booored Da me barem pozovu da i ja, jok smehsmeh

Pa privedi i ti nesto,pa im teraj inat jwwwwww 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 11:26 am

Kad je cura sa susednog balkona stalno ljuta.Dovela "gotovana" a on rano leže i hrče...nema šanse da se sistematski kaffa sa njom srče...:jjjj: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 11:29 am

Ako joj pricas ,ovako u desetercu,zaboravice i krestu tom pevcu.. smehsmeh 
bice i kafa,a i pride lu6777 ako joj se stihovi svide ..
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 11:32 am

Lakota ::
Ako joj pricas ,ovako u desetercu,zaboravice i krestu tom pevcu.. smehsmeh 
bice i kafa,a i pride lu6777 ako joj se stihovi svide ..

Mi to samo "nako izokola da prevarimo bivola....:rlol: :mahhh: :329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 11:52 am

Nervoza.. to kad vidim.. sta reci.. ostavte to ljudi kod kuce, odmarajte i uzivajte kad vam je vec omoguceno!
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 6:32 pm

Najvise me na odmoru nervira kada se odmor zavrsi zlz 
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 6:34 pm

Aha...i mene nervira kada moram da se spakujem i napustim apartman booored











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 6:57 pm

..i one cure koje nose bikini, gledam u nju cjelo vrijeme a ona te ignorira, pravi se vazna itd. Misli da je Miss Univerzum,ono jest da je cista 10-ka. A znam da i ona gleda, ne direktno,al et pravi se, to najvise mrzim.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 7:22 pm

Doli brate ti baška misliš da si ono baš faca i da te ama svaka žena gleda?
DedEr stani na loptu... Nisu žene samo objekti kako ih ti gledaš :trava :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 7:30 pm

E moja Bosankaa, da sam faca neka, gledali bome oni. Recimo tebe u U-Bahn vidim i sjednem kraj tebe na sjedistu, gegenüber i gledam te, ne neki flert nego samo mimik i gestik. Da li bi uzvratila pogled?

O tome pricam.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 7:47 pm

Bome Doli da se ne lažemo...pored mene može sjediti i Vlado Georgiev smehsmeh  ne bih ga ni zapazila. Mogao bi slati ko zna kakve signale,džaba... Ja ti bolan ne obraćam pažnju ni na šta,a kamoli na to ko sjedi pored ili preko puta mene i da li me i kako gleda... Ja ili telefoniram ili sam na netu ili pak čitam knjigu ili novine.
Ko zna kakve face propustim,ali nije mi na žao... fakat me ne interesuje. cherry 


Te tako i mnoge druge žene.
Nije to da se prave važne...jednostavno nisu u tom filmu...za razliku od tebe...rekla bih cola 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 8:09 pm

smehsmeh Hebo ja takav film onda trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 8:41 pm

kad mamlaz uzme šampon za telo i kupa se ko u bari....a voda slana i sve peni po plićaku....smehsmeh 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyUto Jul 30, 2013 8:56 pm

Najviše me nervira meteorologija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jul 31, 2013 12:48 am



trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jul 31, 2013 2:41 pm

..kad zaborave da su poveli i decu..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jul 31, 2013 3:03 pm

bosankaa ::
Bome Doli da se ne lažemo...pored mene može sjediti i Vlado Georgiev smehsmeh  ne bih ga ni zapazila.  
Nije ni on, moja Bosno, bas nesto, veruj mi.. upoznali smo se pre, brat-bratu sest-sedam godina.. taman post'o HIT.. i nije bas neki frajer! Ima ih mnogo boljih!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptySre Jul 31, 2013 3:11 pm

Kad ne zelim vise da kvasim kosu,a onda djeca ko u inat skacu oko mene i spricaju me smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyČet Okt 03, 2013 10:50 pm

Mene vec nakon 3-4 dana pocinje da nervira izlezavanje na plazi. Ako nema akcije, odmor postaje dosada.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyČet Okt 03, 2013 10:51 pm

sonia ::
Mene vec nakon 3-4 dana pocinje da nervira izlezavanje na plazi. Ako nema akcije, odmor postaje dosada.
to mi nešto poznato...:329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyČet Okt 03, 2013 10:53 pm

Lily ::
bosankaa ::
Bome Doli da se ne lažemo...pored mene može sjediti i Vlado Georgiev smehsmeh  ne bih ga ni zapazila.  
Nije ni on, moja Bosno, bas nesto, veruj mi.. upoznali smo se pre, brat-bratu sest-sedam godina.. taman post'o HIT.. i nije bas neki frajer! Ima ih mnogo boljih!

Ma kako mi ovo promaklo?!

Bome Lily ja ga volEm pa kakav god da je.Kud nisam ja bila na tvom mjestu Što nas najviše nervira na odmoru? 900975 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? EmptyČet Okt 03, 2013 10:57 pm

Ponekad navecer ako se pojave komarci...:329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Što nas najviše nervira na odmoru? Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Što nas najviše nervira na odmoru?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta vas nervira na Facebook-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: