DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 3:50 pm

First topic message reminder :

Nezaposlenost je sve veća , niko više nije siguran za svoje radno mesto ...
Kada se ostane na ulici , gotovo da je rešenje početi nešto "svoje " ?

Da čujemo , imamo li predloge , šta bi moglo "ići" ?

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Feb 02, 2014 9:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPet Avg 24, 2012 10:32 pm

Pa ima sajtova na kojima se promovišu manifestacije u Srbiji.
Počev od ovog, pa nadalje... :)
nema tebi tu leba, prijatelju :)

http://www.srbija.travel/kalendar-dogadjaja/

coni
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPet Avg 24, 2012 10:35 pm

Sibila_ ::
Pa ima sajtova na kojima se promovišu manifestacije u Srbiji.
Počev od ovog, pa nadalje... :)
nema tebi tu leba, prijatelju :)

http://www.srbija.travel/kalendar-dogadjaja/

A seoske igranke? 99i

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPet Avg 24, 2012 10:41 pm

Ima i igranke, ali ne mogu sad tražiti sve te sajtove...nemam kad :zlz:

coni
Nazad na vrh Ići dole
srputnik

srputnik

Datum upisa : 24.08.2012

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPet Avg 24, 2012 11:06 pm

E bas zbog toga sam i dobio tu ideju. Kad god sam nesto trazio na kraju je ponestalo vremena i nisam ili sam jedva nasao.

Drago mi je sto sam sada nasao jedan sajt koji se bavi tom tematikom, ali ja sam mislio da stavim akcenat bas na dogadjaje. Na ovom sajtu je samo lista sa detaljnijim opisom (ako radi). I vec sam nasao nekoliko njih za koje znam i nisu na spisku. :( Pitanje je ko vodi evidenciju o tim dogadjajima.

Ja imam ideju gde bi korisnici sami mogli da postavljaju dogadjaje (sta god to bilo), a opet sa jednostavnim filtriranjem nikada ne bi bilo prikazano previse podataka i na jednostavan nacin bi dobili samo one dogadjaje koji nas interesuju.

Mozda bi ovo bas bila laka prilika da se cak i sela ukljuce svoju promociju. Jer na onom sajtu nedostaje dosta sela koja imaju lepa desavanja tokom godine. I to je ono sto ne sme da se izgubi. Svako od nas bi trebao barem nekoliko puta godisnje da ode negde i prisustvuje nekom takvom dogadjaju.

E sve je to ideja. Ali ono cega se ja plasim je da nece biti korisnika. Zato sam i napravio anketu.

Hvala vam na komentarima. Sve prihvatam: kritike ili savete. :)
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Avg 25, 2012 9:51 am

Dogadjaje na sajtu TOS-a objavljuju onako kako ih obaveštavaju organizatori, a isto to ima i TOV, kao i neki drugi sajtovi.
Tačno je da ih ima puno, čak i namenskih za pojedine manifestacije. Ideja ti je dobra ako imaš entuzijazma da to redovno ažuriraš i održavaš, mada ne bih da te obeshrabrujem, ali ne očekuj previše. Jedino ako to tebi predstavlja zadovoljstvo. O nekom "biznisu" tu nema neke priče :)

coni
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Nov 10, 2012 11:21 am

Evo poslića ,laka i prijatna zarada kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 944472

Ima i cenovnik
Devojke, iznajmite me za 5 evra kao momka

Stil,
15:07, 09.11.2012.
5 evra košta samo šetnja, 7 evra držanje za ručicu, 5 evra je poljubac, a najskuplji je ručak sa roditeljima - 500 evra

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 Sarajlija-oglas-momak-devojka-1352469976-228220

SARAJEVO - Jedan Sarajlija dosetio se kako da dođe do devojke, pa i još da zaradi.

Dao je oglas na jednom bosanskom sajtu sa naslovom "Glumim momka
slobodnim curama" sa sve cenovnikom i veoma brzo je postao hit na
društvenim mrežama. Devojka koja ga iznajmi za 15 evra dobija paket od
pet poljubaca sa držanjem za struk ili vrat. Ukoliko želi i držanje za
guzu, mora da doplati tri evra.

Najskuplji su ručak sa njenim roditeljima 500 evra i javna blamaža 350 evra.

Evo i cenovnik ako je neko zainteresovan

1. Šetnja - 5 evra

2. Šetnja + držanje za ruku - 7 evra

3.Poljubac u javnosti - 5 evra

4. Paket od 5 poljubaca + držanje za struk ili vrat + osmeh - 15
evra (ekstra dodatak držanje za guzu - doplata 3 evra)

5. Ručak sa vašim
roditeljima - 500 evra

6. Javno blamiranje (npr. vrištanje sa zgrade da
te volim) - 350 evra

7. Jedan lajk slike, pesme ili statusa na Facebooku -
10 evra (poskupelo - zima svi su u kućama)

8. Srce na zidu - 2 evra

9.Slika za Fajsbuk - 4 evra

10.Vređanje vaših drugarica koje vas nerviraju - 5 evra

11. Da "ozvaničimo" vezu na Facebooku - 13 evra
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Nov 10, 2012 11:25 am

Razmisli ti kako da transportujes cvarke u EU!

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Nov 10, 2012 11:58 am

hahahahaha Moglo bi se;))))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPet Dec 07, 2012 3:39 pm

Evo kako ....a još mi "peglica" dve godine stajala ,nisam znao šta ću sa njom . kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 944472

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 21651_534143223262443_941221186_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyNed Dec 09, 2012 8:31 am

Evo kako .....doduše ,važi samo za muškarce kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 944472.
Ekološki odličan posao , bez ulaganja u repro materijal ,bez poreza i PDV-a još i humano delo ?
Kud ćeš bolje ......doza 50 -100 EU .
A Uther se naradi za 30 kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 279207

Sperma na crno u Srbiji kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 601923926
kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 0025007.73
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyNed Dec 09, 2012 8:59 pm

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 424827_10151117357411841_1642692653_n

Bosanaaac bree! kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 944472

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 8:09 pm

Mi bi bubreg prodali ,pa ne možemo ,a vidi ovoga ???
Za tu kintu bih pristao da me zovu Teletabis Tinki Vinki . kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 558763

Prodao prezime
za 35 000 evra!

Autor: S.Stepanović | 15.12.2012 - 13:55:00h |

Džejson Sendler (30) je prodao svoje prezime za 45 500 dolara (oko 35 000 evra) na aukciji i sada se preziva Headsets.com.

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 217021-djes

Džejson Headsets.com

Džejson je olako odlučio da mu staro prezime više ne treba.

Zarađeni novac će uložiti u neki posao, a 10 posto će donirati u humanitarne svrhe.

Inače, Džejson nije prvi put hodajuća reklama. Pre tri godine je počeo
da nosi majice kompanija kako bi ih reklamirao, pa je tokom prve godine
zaradio preko 66 000 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana

Godina : 56
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 8:29 pm

..prodajem jeftino maglu..samo 20e za gram :rlol: ali ne odgovaram ako se zagubite u magli
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 8:50 pm

Ta idte uočin , ja mislio ozbiljna tema kad ono trt.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 8:51 pm

Trebalo bi da je ozbiljna,ali dje Zana stane nogom,pisi kuci propalo smehsmeh smehsmeh smehsmeh

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 8:54 pm

Eh sad .
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySub Dec 15, 2012 9:15 pm

DajdeR Zana po kila te magle, nesto previse bistro :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana

Godina : 56
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyNed Dec 16, 2012 11:28 am

AstrinaKomsinica ::
DajdeR Zana po kila te magle, nesto previse bistro :zubi3:

..za tebe gratis..shaljem uz metlu na poklon :rlol: zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 4:47 pm

Zaradite gledajući parove kako vode ljubav!

Erik Amarant je "seksualni trener" koji zarađuje preko
174 dolara na sat: u toku tog perioda on parove podstiče na "prljavi"
govor, gleda ih kako vode ljubav i objašnjava im "cake" vezane za
ljudsko telo

Potražnja za njegovim uslugama naglo je porasla nakon popularizacije “erotskih romana za domaćice”.
- Od kako je izašla knjiga “50 nijansi sive” posao cveta. Traže me ljudi iz svih delova sveta. Ja sam u Njujorku, a zvali su me iz Velike Britanije da im pomognem. U tom slučaju radim preko Skajpa, pa i na taj način mogu da delim savete – objašnjava on
KOMPLETAN TEKST I VIDEO OVDE kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 601923926

,Ovaj zarađuje -i to dobro ,i još ispada i "stručnjak" ??? kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 1320241935
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass

Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 4:53 pm

Citat :
MALI BIZNIS -kako uspeti, naše ideje ?

MALI BIZNIS -kako uspeti NAPLATITI, naše ideje ?

Pomagajte :uuu99: Imaš pare, a nemaš kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyNed Jan 27, 2013 9:24 pm

Ovo bi moglo da uspe ...samo je ipak "sezonski",to sa limunadom

A ako se proširi asortiman na pivo i druga pića ,šta mislite ? kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 1030248332 kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 1763570027

kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 577046_10151171010159432_916681515_n
Nazad na vrh Ići dole
slobodan 291

slobodan 291

Datum upisa : 17.02.2013

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptyNed Feb 17, 2013 10:11 pm

Da li je neko ozbiljnije razmišljao o proizvodnji peleta od bio mase. Neznam kako je u Vašem kraju, ali ovde je sve obraslo u korov, tako da se do materijala za rad može lako doći. Bar dok ne provale da od njihovog korova imate zaradu. Naravno mora se i uložiti, ali nije ni peletirka više toliko skupa. Mogu se "povoljno" naći kod "garažnih" proizvođača.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySre Jul 17, 2013 5:27 pm

Sta konkretno podrazumevas pod bio masom?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySre Jul 17, 2013 9:31 pm

slobodan 291 ::
Da li je neko ozbiljnije razmišljao o proizvodnji peleta od bio mase. 

Lakota ::
Sta konkretno podrazumevas pod bio masom?

Bio masa je seno, slama ,kukuruzovina ,piljevina i sl .
Naravno da ljudi razmišljaju ,ima jedan čovek sa sela koji je pokušao "na veliko" ,izmislio je mašinu za to ,patentirao ....pisalo se o tome ,dobio je i neke nagrade ...i na kraju ,ništa .
Proizvodi za svoje potrebe i nešto malo proda ,ljudi začudo ,nisu zainteresovani ,jer ne shvataju koliko je to jeftino i korisno ,radije čak i zapale kukuruzovinu (iako je i to zabranjeno )
Jedan čovek pravi brikete ,meša piljevinu sa lepilom ,kocke koje gore kao lude ,ali ista stvar .Nema nekog organizovanog dopremanja sirovine  da bi se isplatilo .
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 EmptySre Jul 17, 2013 9:56 pm

Ja imam komsiju koji to radi,znam sta je bio masa,interesovalo me sta on podrazumeva,posto mi je prilicno lakomislen njegov post.Posto sam radila komsiji biznis plan dobro sam upucena u sve sto je potrebno..ali,izgleda se on nije odavno javljao na temu..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?    kako - MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

MALI BIZNIS -kako ZARADITI,uspeti, naše ideje ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: