DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???

Ići dole 
+36
dusicaa
Bokssha
Ladyintheblack
Lakota
ZoxZoja
Okano
montoya
Gothic
fantom®
Danubius
MadamX
podbarac
tvrtko
ZezaM
Zana
allure
AstrinaKomsinica
milkac
GZ
toni74
zirafa
rasim45
ANDJEO82
bosankaa
determinanta
Kijara-brm
PJER
sonia
Smiljan
demos
Hacker
Al_kapone_92
Admin
Angel_Guardian
doctorr67
slatkicass
40 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Jan 15, 2008 11:03 pm

First topic message reminder :

Na ovoj temi izložite problem koji imate sa radom vašeg kompjutera ili pitanje vezano za rad nekih programa i sve druge nedoumice vezane za računar i net -pa ćemo zajednički naći rešenje . Uvek ima neko ko -ZNA .
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Hacker




Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Jun 11, 2008 11:47 pm

danubius ::
Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D

Bice jos mnogo toga...
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Hacker




Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Jun 11, 2008 11:47 pm

Ka5an Storm ::
danubius ::
Hacker ::
Besplatno sve
Radi majstore ....E na to sam mislio , kao sto rekoh, nemamo bas mnogo "tehnički potokovanih "članova :D

Ne može se imati baš SVE... :D

Zasto tako mislis?
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost




TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Jun 11, 2008 11:53 pm

Zato što moram ponekad i da razmišljam (za promenu)... :D
Nazad na vrh Ići dole
Hacker




Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyČet Jun 12, 2008 12:39 pm

Ka5an Storm ::
Zato što moram ponekad i da razmišljam (za promenu)... :D

Sve sto skidas sa foruma za download,sve su proverene stvari,sto znaci nema virusa i sve radi i normalno sve je full,sto od igrica sto od program..
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost




TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyČet Jun 12, 2008 5:31 pm

Važi,oprobaćemo te programe,pa ćemo da ih Falimo na sva usta... :D 8) :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Hacker




Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPet Jun 13, 2008 1:49 am

A ako nabavim Diablo 3 mozda cete imati i to da poskidate za djabe:)
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost




TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPet Jun 13, 2008 1:54 am

Hacker ::
A ako nabavim Diablo 3 mozda cete imati i to da poskidate za djabe:)

'Ajd da vidimo,mada su igrice preglomazne za skidanje,i čini mi se da ih je jednostavnije kupiti nego danima slušati kuler... :D
Nazad na vrh Ići dole
Hacker




Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPet Jun 13, 2008 8:37 am

Pa to je kada skidas sa rapidshare igrice a sa megaupload-a igrica od 1gb imas samo na 5 do 6linkova,a pritom skines veoma brzo bez cekanja..
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Gost
Gost




TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPet Jun 13, 2008 3:32 pm

Hacker ::
Pa to je kada skidas sa rapidshare igrice a sa megaupload-a igrica od 1gb imas samo na 5 do 6linkova,a pritom skines veoma brzo bez cekanja..

DA,to je kod Rapida tako,kad si na Fri,pa moraš da čekaš ponekad i po 90min!
Izašao sam na njihov sajt,naime na sajt njihovog predstavništva u BG/u.
Prijatno me iznenadilo kad sam video da je kod njih tromesečna pretplata nekih 10e,samo!
Sad se nosim mišlju da iskoristim tu pogodnost,jer za to vreme mogu "skinuti Boga",kako narod ume da kaže,jer sam na EUnet/ovom ADSLu,pri protoku 524kb/ps.
Nazad na vrh Ići dole
Hacker

Hacker


Datum upisa : 09.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySub Jun 14, 2008 2:41 pm

Hm..lepo lepo ali ja jos nisam uplatio za mesec dana na rapidu a kosta nekih 770din za jedan mesec.Ja koristim rapidshare poene za to ili free premium acaunt za to samo sakupish 5ljudi i imas besplatno mesec dana premium-a na rapidu,megauploadu,gigashare-u ma ima dosta opcija koje zelis da iskoristis.
Nazad na vrh Ići dole
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Ne radi mi kako treba.....zna li neko zašto?   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Nov 12, 2008 7:36 pm

Meni ne rade kako treba pojedni spotovi na you tube! Skinuo sam sve što su predlagali, novu Javu, flash player 9 ku, čak i neki video accelerator....i nista ! jednostavno, kod nekih spotova , učitava . vrti -i izbaci me sasvim sa sajta.Zna li ko zašto? (Brzina mi je 768 kb/s....moralo bi raditi kao sat ????)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Nov 12, 2008 7:39 pm

Dany,mislim da nije do tebe i meni se nekad tako desava,da ucitava cijelu vjecnost i nista.....jer da jeste,ne bi mogao gledati ni jedan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
demos

demos


Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 22.03.2009

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySub Maj 16, 2009 2:58 pm

Molim za pomoc...Samsung ML-1640(laser crno-beli) stampac je pre obaranja sistema radio kao sat.Sada posle dizanja sistema prijavljuje da su drajveri pogresni ili je pogresan port.Probao sam da ga unistaliram pa ponovo instaliram,trazi disk sa windowsom kako bi uklonio predjasnju instalaciju ili tako nesto.Pre obaranja sist. kada sam utakao stampac u USB odmah ga je registrovao i ponudio da ga instaliram a sada nista.Zna li neko resiti problem? Unapred HVALA...

:raz6:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySub Maj 16, 2009 3:08 pm

demos ::
Molim za pomoc...Samsung ML-1640(laser crno-beli) stampac je pre obaranja sistema radio kao sat.Sada posle dizanja sistema prijavljuje da su drajveri pogresni ili je pogresan port.Probao sam da ga unistaliram pa ponovo instaliram,trazi disk sa windowsom kako bi uklonio predjasnju instalaciju ili tako nesto.Pre obaranja sist. kada sam utakao stampac u USB odmah ga je registrovao i ponudio da ga instaliram a sada nista.Zna li neko resiti problem? Unapred HVALA...

:raz6:



[You must be registered and logged in to see this link.]

..tu su prva dva odgovora










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySub Maj 16, 2009 3:31 pm

...kad bi ja vama sve rekao sto mi ne radi... :163443:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:06 pm

Hahhaha, kakav naslov teme!
Pa josh kad zakochi! Zna li neko zashto? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:09 pm

mislim ..kad tako vrti...da mali zeleni ljudi koji se nalaze unutra..prave pauzu..pa ono vrti u prazno... lol!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:12 pm

Hahhaha, vidish nisam na to pomislila.. Moguce, sve je ovde moguce, al' dok radi nije strashno! [You must be registered and logged in to see this image.] ( mali zeleni, hihihiihi)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:20 pm

Šta da radim? Pokvario mi se miš, jedva uspevam da ga savladam i fokusiram strelicu na odredjeno mesto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:33 pm

evo kod mene ..mali zeleni ..uzeli pauzu..pa zabusavaju... lol!
koci li koci...youtube.. TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 6:56 pm

Kornelija ::
Šta da radim? Pokvario mi se miš, jedva uspevam da ga savladam i fokusiram strelicu na odredjeno mesto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nema leka ...tresneš ga o zid , pa kupiš drugi. Imaš već za 350 din . No proveri....ako koristiš neku svetlu ili šarenu podlogu , onda hoće da luduje sam od sebe . Možeš ići i u opcije , pa smanjiti brzinu -to pomogne da se bolje kontroliše.

PJER ::
evo kod mene ..mali zeleni ..uzeli pauzu..pa zabusavaju... lol!
koci li koci...youtube.. TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 111827

Kad you tube koči, hoće da bude da zeza protok, procesor , virus .Proveri prvo koliko je opterećen procesor , da ti Windovs ne radi nešto u "pozadini" , a da ti nemaš pojma . (i mene je tako zezalo ) Sem toga , na sajtu piše da , da bi radilo dobro, moras koristiti najnovije pretrazivače (IE 8, Google Chrome, Mozillu 3, 5.7 ) Može nekada da bude i onaj Quick Time , Flash Player -i to treba upadate novu verziju uvek . No, obično je problem u kompu. I mene je zezalo,vrti, vrti....pola sata dok prosvira . Sad kada sam promenio komp ,sa čistim sistemom ,i većim RAM-om , otvara samo tako.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 7:06 pm

Dani, svaka ti se dala zbog pojašnjenja. Miš proradio ali kasno, odoh ja. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Mar 02, 2010 9:33 pm

KONAČNA VERZIJA


Nova Opera 10.50
donosi brojna poboljšanja




Korisnici
računala s Windowsima od danas mogu preuzeti najnoviju
inačicu web
preglednika Opera koji je dogurao do 10.50. Osim
kozmetičkih
promjena, nova Opera nudi značajna poboljšanja u radu








Samo nekoliko
tjedana prošlo je od predstavljanja alpha inačice
Opere 10.50 do
konačne, a za što velikim dijelom zasluge idu
Microsoftu, tj.
odredbi EU prema kojoj softverski div korisnicima mora
omogućiti
odabir web preglednika.

Prema navodima programera koji su na njoj
radili, Opera 10.50 najbrži je
web preglednik koji su ikada
proizveli, a najbrža je i ako se usporedi s
ostalim igračima na
tržištu. Preglednik je dobio i značajne kozmetičke
promjene, tako
da su sadržaji sada logičnije razvrstani te je
korisnicima omogućen
bolji pregled samih web sadržaja.

Preglednik koristi i najnoviji
pokretač JavaScript te grafički
akcelerator čime je surfanje web
sadržajima dodatno ubrzano.

Novu operu 10.50 možete preuzeti
posjetom službenim stranicama.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Mar 02, 2010 10:06 pm

Kijara-brm ::
KONAČNA VERZIJA


Nova Opera 10.50
donosi brojna poboljšanja







Opera jeste dva puta brža od svih ostalih .Za forum ima jednu manu -neće da prebacuje smajliće u post . Zasto, nemam pojma . Uzeo sam sve one add-on , šipak, isto .Neće pa neće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Mar 02, 2010 10:11 pm

Kad koči Mozzila,Opera je ok.Nije važno za smajlije..Bar ne koči..:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 2:29 am

Firefox ovo, Firefox
ono…Zašto Firefox ili Opera a ne Internet Explorer – koji je najbolji
internet preglednik



Vjerojatno vas je dosad barem jedna osoba pitala jel
koristite ‘Firefox’ ili ‘Mozzila’ internet preglednik… Ako jest onda je
sa razlogom!
Zašto?
Zato jer je FIREFOX (internet preglednik – web browser) jedan od
najboljih tj. najbolji internet preglednik koji postoji.
Koji još postoje?
- Internet Explorer
- Opera
- Google Chrome
(…)
Koji su najbolji?
- Firefox
- Google Chrome
- Opera
… ili Internet Explorer 8 (novija verzija)
Zašto baš ta 3 ?
Odabrali smo ova 3 sa razlogom. Ova 3
browsera su osim sigurnost također napredovala i u “čitanju” web
stranica tj. sa drugim ste mogli naići na probleme svakojake prilikom
učitavanja stranica dok je sa ovim to minimizirano maksimalno tj.
stranice se učitavaju korektno bez problema.
Kako izgledaju ova 3 a kako internet Explorer?
1. FIREFOX

[You must be registered and logged in to see this image.]
2. Google Chrome[You must be registered and logged in to see this image.]
Google
Chrome izgled

3. Opera[You must be registered and logged in to see this image.]
Opera
izgled

4. Internet Explorer (starija verzija)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Internet Explorer (Novija verzija)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Osim sigurnost i tog “čitanja” što je još dobro kod ovih za
razliku od drugih?

- Ova 3 preglednika vas štite od onih prozorčića koji iskaču non stop
i koje svako malo morate zatvarati…
- Brzina učitavanja stranica je bolja
- Zaštita od virusa ili ostalih neželjenih “insekata” je povećana
Što je sa ovim ‘Internet Explorer’ uljezom? Nevalja?

Valja! Ali, naravno, postoji ali [You must be registered and logged in to see this image.] Ovi preglednici su što se tiče
razvijenosti jako zaostali i ukoliko ne koristite najnoviju verziju ovih
programa vjerojatno ste osuđeni na neku staru verziju koja je unaprijed
instalirana na vaše računalo tj. integrisana u vaš operativni sistem.
Pa…što ako je stara?
Inače, praksa što se tiče softvera ili programa je imati ’stabilnu’
verziju što ne znači nužno najnoviju verziju međutim programi kao što su
‘Internet Explorer’ jednostavno su izašli iz “mode” tj. ne učitavaju
stranicu na pravi način i onemogućavaju normalno surfanje internetom.
Pa što ću sada? Ukloniti ovaj ‘Internet Explorer’ ?
Ne! Ne morate ništa uklanjati!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 6:36 am

Zna li neko gde mogu skinuti hotmal-ovu verziju mesindžera, ali za windows xp-servis pack 1?
Nego, da se pohvalim sa stanjem na mom novom HDD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 10:32 am

determinanta ::
Zna li neko gde mogu skinuti hotmal-ovu verziju mesindžera, ali za windows xp-servis pack 1?
Nego, da se pohvalim sa stanjem na mom novom HDD



Pa ko ti stavi servis pack 1 ? Sestro slatka -pa sada smo na SP3 ?
Mnoge stvari neće da rade na SP 1 -recimo, ja uopšte nisam (onomad) mogao instalirati ADSL modem zbog toga ? Pa neka ti neko "upgrade" bar na SP 2 .....

MSN skineš sa njihovog zvaničnog sajta - [You must be registered and logged in to see this link.] Naravno-oni ti naturaju najnoviju verziju, dakle Live -ali tamo imaš mogućnost da skineš i neku stariju -ako ti možda to više paše , ili da nadogradiš .
VAŽNA NAPOMENA -obavezno mora da ti je tačan sat , datum na kompu , i OBAVEZNO uključi Automatic update na kompu -bez toga nema teorije da ti MSN radi -samo na taj način unesen Windovs instaler omogući da MSN radi .
SAVET -kad instaliras -uzmi samo Messinger i Mail-ostalo ti ne treba (ogromno je )

E sad HDD ....stanje katastrofalno . Prvo odradi "pospremanje "diska , ako to ne oslobodi značajniji deo ....Lepo NERO-pa narezuj na diskove . Ovako zi neće komp nikako raditi -znaš da mora imati minimum slobodnog prostora , a što je veći , to bolje radi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 12:23 pm

Danubius ::
Pa ko ti stavi servis pack 1 ? Sestro slatka -pa sada smo na SP3 ?
Mnoge stvari neće da rade na SP 1 -recimo, ja uopšte nisam (onomad) mogao instalirati ADSL modem zbog toga ? Pa neka ti neko "upgrade" bar na SP 2 .....
Ma taj sam imala, pošto sam morala formatirati hard. Znam ja, inače, kod kog packa smo.

Citat :
E sad HDD ....stanje katastrofalno . Prvo odradi "pospremanje "diska , ako to ne oslobodi značajniji deo ....Lepo NERO-pa narezuj na diskove . Ovako zi neće komp nikako raditi -znaš da mora imati minimum slobodnog prostora , a što je veći , to bolje radi
*bem te ćoraFa, rozLe boja je slobodno mesto na hardu! Zauzeto je samo ono plavo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Maj 03, 2010 12:28 pm

determinanta ::

*bem te ćoraFa, rozLe boja je slobodno mesto na hardu! Zauzeto je samo ono plavo.
Mašala....onda zanemari suvišno .A jesam zabrinjavajuće ćorav ...pročitao sam neki dan temu ovako "Danas mi je teško , danas sam RUŽNA (piše tužna ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 04, 2010 12:03 am

Ovo bi trebalo da je free verzija Corel Video Studia Pro 3

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovde je trial verzija-važi 30 dana .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uopšte , ima jedan trik sa trial verzijama .
Kada se diže sistem , ili kasnije , napravite tkzv "Norhton ghost"
I lepo kada istekne trial period -pokrenete taj program,(Northon ghost) i on vam ponovo digne sistem za par minuta . Hladno instalirate program ponovo i koristite sledećih 30 dana .
Nema potrebe za krekom, serialom----ništa .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 04, 2010 12:40 am

Svaka cast sefe.Samo jos ako bude "ferceralo" [You must be registered and logged in to see this image.]

Danas sam skinula jedan slican program i zeznuo me bashka... Zablokirao je sve sto se zablokirati moglo [You must be registered and logged in to see this image.]

Sad skidam ovu trial verziju...mozda je skine do sutra [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 04, 2010 7:09 am

Skidanje sa neta uvek nosi opasnost od bagovanja, pa je celishodnije od nekoga preuzeti program.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 04, 2010 8:06 am

Skidanje programa je trajalo i ne znam koliko,a instaliranje je gotovo nemoguce [You must be registered and logged in to see this image.] Jos nisam uspjela da instaliram i mislim da cu i odustati.Da li je do mog kompa ili sta vec...ne znam [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 04, 2010 9:16 am

Jedan vrlo korisan program, ne zauzima mnogo mesta, ne baguje-provereno, a može da pomogne u detektovanju eventualnih grešaka
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Maj 18, 2010 6:35 pm

Trebam krack za Corel VideoStudio 12,pa ukoliko neko vec ima isti ili zna sajt gdje mogu doci do toga,bila bih zahvalna da postavite link.

Sefe,ti ne stavljaj te free verzije,trial i sl...sve mi blokira,a nista ne uspjedoh :)))

MoliTju samo provjereno [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Nov 21, 2010 11:46 am

UPUTSTVO ZA
DOWNLOAD MUZIKE


RAPIDSHARE

Kada kliknete na DOWNLOAD ([You must be registered and logged in to see this image.] )
na sajtu otvara Vam se prozor ispod


Enlarge
this imageReduce
this image Click
to see fullsize

Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zatim
kliknete na FREE (oznaceno plavom na slici)
Otvaram Vam se sledeci
prozor:


Enlarge
this imageReduce
this image Click
to see fullsize

Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odbrojava
vrijeme, u ovom slucaju 24 sekunde, maksimalno minut dva,nekad vise
nekad manje.
Sacekajte da odbroji to.
Onda ce Vam se otvoriti ova
strana:


Enlarge
this imageReduce
this image Click
to see fullsize

Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kliknete na DOWNLOAD dugme i to
je to, pocece odbojavanje.


Enlarge
this imageReduce
this image Click
to see fullsize

Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
[You must be registered and logged in to see this image.]

Moze
da se desi i sledeca situacija, da Vam pise da morate da sacekate
odredjeno vrijeme i da ste vec skidali nesto,
Obicno posle svega se
ceka po 15 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Nov 21, 2010 11:46 am

Prvi korak:
Kad kliknete na link otvara Vam se prozor ispod:

Enlarge
this imageReduce
this image
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zatim kliknete na FREE (oznaceno plavom na
slici)
Otvaram Vam se sledeci prozor:

Enlarge
this imageReduce
this image
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odbrojava vrijeme, u ovom slucaju 0.6 minuta,
tj 60 sekundi, nekad vise nekad manje.
Sacekajte da odbroji
Onda
ce Vam se otvoriti ova strana:

Enlarge
this imageReduce
this image
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sada treba da unesete 4 SLOVA
i to je sve
.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kako u Adobe Photoshop na sliku napisati tekst?   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:00 pm

Otvorimo program pa kliknemo na opciju INSERT I tada ce se otvoriti opcija na kojoj pise PICTURE na koji kliknemo I nakon toga cemo pronaci sliku koju zelimo da Copiramo uprogram .Sliku osencite I samo klikneite na opciju INSERT.Kada ste to uradili slika ce vam sepojaviti na samoj radnoj povrsini Programa na kome radite.Tada mozete sliku ako je velika da pomocu Opcija lasoaili krstica koji se nalaze vec na samim ivicama fotografije da smanjite ili akoje mala rasirite.Kada ste to uradili I sliku postavili na velicinu koju zelite.Tadamozete da odaberete font slova sa kojima zelite da pisete,boju slova kao I velicinuslova.Opcija za pisanje vam se nalazi sastrane videcete stoji vam slovo ,,T,,kliknete na njega I tada mozete da pisete.Kada ste napisali tekst na slici kojiste zeleli mozete da ga pomerate sastrane ili gore dole ali da predhodnokliknete misem na takodje opciju sastrane a koja se nalazi skroz gore I obelezenaje sa krsticem I strelicom.Pomocu nje mozete da pomerate slova I centrirate ihili da budu sastrane ili u sredinu.Kada ste napisali zeljeni tekst samo idetena opciju FILE pa onda na opciju u tom meniju SAVE AS I kada ste snimili document samo mu napisete naziv kako ce da sezove I postavite ga na mesto gde ce da se nalazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Nastavak teme o radu u Photoshopu.   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:39 pm

Kako napraviti novogodišnju čestitku
(ili last-minute holiday e-card)

Pošto se bliže novogodišnji i božićni praznici, eto zgodnog momenta da se pokaže kako veoma lako možete sami napraviti novogodišnju elektronsku čestitku namenjenu prijateljima ili poslovnim saradnicima. Ipak, najbolje od svega je što ćete naučiti još nešto novo u radu sa tim famoznim Photoshopom.

Otvorite novi dokument File > New... ili (Ctrl+ N) i podesite sledeće postavke:

[You must be registered and logged in to see this image.]

U paleti Layers dvostruko kliknite na sloj (layer) Background (da bi mu promenili ime), a potom u okviru za dijalog New Layer upišite, na primer - Pozadina.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim dvostruko kliknite na sloj (layer) Pozadina kako biste otvorili okvir za dijalog Layer Style i primenite sledeća podešavanja za opciju Gradient Overlay, od tamno crvene ka crnoj, kao što je prikazano na sledećoj slici:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dodajte novi sloj (layer) - Osnova za jelku, a zatim pomoću alatke Line Tool [You must be registered and logged in to see this image.] nacrtajte dve ovakve linije:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dodajte sledeći sloj - Deda Mraz, a potom koristeći opciju File > Place... ubacite sličicu Deda Mraza, koju možete skinuti sa sledećeg sajta besplatno.

Dodajte još jedan sloj - Linija, zatim izaberite Pen Tool (P) [You must be registered and logged in to see this image.] pa umesto da koristite opciju Shape Layer izaberite Paths u liniji sa opcijama i nacrtajte liniju tako da ona povezuje vrh jelke i čašu Deda Mraza, kao što je prikazano na sledećoj slici:

[You must be registered and logged in to see this image.]

A sada desni klik na Pen Tool i izaberemo Convert Point Tool [You must be registered and logged in to see this image.] kako bi zaoblili uglove linije koju smo upravo nacrtali:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada kreirajte novi Layer FolderZvezdana jelka. Promenite Blending Mode u Linear Dodge pa otvorite novi sloj unutar ovog foldera – Zvezdana staza. Zatim selektujte Brush Tool (B) [You must be registered and logged in to see this image.] i otvorite paletu četkica Window > Brushes (F5) gde ćete izabrati dole prikazanu četkicu, pa izvršite navedena podešavanja:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da biste napravili Zvezdanu jelku, izaberite sloj Zvezdana staza a zatim alatku Path Selection Tool (A) [You must be registered and logged in to see this image.] desni klik na radnu sliku i iz kontekstnog menija izaberite Stroke Path. Pojaviće se prozor za dijalog u kom ćete izabrati opciju Brush, čekirajte Simulate Pressure i ukoliko ste sigurni da je izabrana četkica koju ste malopre selektovali i podesili, kliknite na dugme OK i vaša slika sada će izgledati ovako:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao što vidite, zvezde prate stazu koju ste kreirali menjajući veličinu, rotaciju i providnost. Izaberite sloj Zvezdana staza pa duplim klikom na njega otvorite Layer Style i izaberite Outer Glow i Inner Glow sa sledećim podešavanjima, kako biste dodali malo sjaja zvezdicama (i da, sada možete obrisati slojeve Linija i Osnova za jelku pošto vam više nisu potrebni):


[You must be registered and logged in to see this image.]

Otvorite novi sloj – Mala zvezda u okviru foldera Zvezdana jelka, izaberite novu četkicu i naslikajte zvezdu na Deda Mrazovoj čaši. Zatim, otvorite još jedan sloj – Velika zvezda, izaberite drugu četkicu, promenite joj veličinu (ako je potrebno) i naslikajte veliku zvezdu na vrhu jelke. Možete nekoliko puta kliknuti četkicom kako bi pojačali svetlosne efekte i vaša slika bi trebala da izgleda otprilike ovako:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ostaje još da dodate neki tekst i par detalja. Otvorite novi sloj, izaberite alatku Horizontal Type Tool (T) [You must be registered and logged in to see this image.] kliknite negde u prazan deo slike i odaberite tip i veličinu fonta, pa otkucajte nešto tipa SRECNA NOVA GODINA (ili šta god drugo želite). Duplim klikom na taj sloj otvorite Layer Style kako bi dodali par efekata:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na kraju dodajte još par nekih detalja i to je to, gotova novogodišnja čestitka za samo par minuta.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:41 pm

Novogodišnji ukras za jelku

Otvorite novi dokument File > New... ili (Ctrl+ N) veličine (640 × 480px). Kliknite na Set foreground color [You must be registered and logged in to see this image.] i izaberite neku tamniju crvenu nijansu, selektujte Paint Bucket Tool (G) [You must be registered and logged in to see this image.] i kliknite na radnu površinu kako bi je obojili izabranom bojom.

Sada otvorite novi sloj (layer) i obojite ga u belo istim postupkom. Idite na Filter > Noise > Add Noise i podesite parametre: Amount > 100%, Distribution > Uniform i čekirajte > Monochromatic.

Zatim uradite Filter > Blur > Motion Blur sa sledećim parametrima: Angle > 0, Distance > 100. Onda Edit > Transform > Rotate, pojaviće se mali kružić na sredini i četiri male kockice uz sredinu ivice svake stranice. Stanite mišem na jednu od kockica i zarotirajte sliku za 45°. Desni klik na radnu površinu > Scale i razvucite sliku na sve četiri strane. Podesite Blending Mode na Vivid Light i Fill Opacity na 40%.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Otvorite novi sloj, kliknite na Brush Tool (B) [You must be registered and logged in to see this image.] i iz palete četkica odaberite neku sa motivom pahulje (napomena: neke četkice ćete morati da potražite na net-u i skinete ih, kako bi mogli da ih primenite) i nanesete je na radnu površinu nekoliko puta, menjajući joj veličinu. Podesite Blending Mode na Vivid Light i Fill Opacity na 35% i trebalo bi da dobijete nešto otprilike ovako:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim napravite novi sloj – Ukras i nacrtajte krug, koristeći Ellipse Tool (U) [You must be registered and logged in to see this image.] u veličini koju želite da ima vaš ukras i obojite ga u crno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da biste dobili "Glass effect" na ovom ukrasu, duplo kliknite na sloj Ukras kako bi otvorili Layer Style i primenite sledeće stilove:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vaš ukras bi sada trebao da izgleda otprilike ovako:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Otvorite novi sloj - Kapica i napravite mali, crni, pravougaonik pomoću Rectangle Toola (U) [You must be registered and logged in to see this image.] i postavite ga centralno iznad ukrasa:

[You must be registered and logged in to see this image.]

A zatim pomoću Ellipse Toola (U) [You must be registered and logged in to see this image.] zaoblite gornju i donju ivicu ovog pravougaonika i obojite u crno (ali da bi mogao taj deo da se oboji, desni klik na sloj - Kapica > Rasterize Layer) i onda Edit > Fill... ili (Shift+ F5) > Use > Color i izaberete crnu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim podesite izgled Kapice primenjujući par stilova:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada bi vaš ukras trebao da izgleda ovako:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sledeće, otvorite novi sloj - Petlja i napravite malu, kružnu selekciju za petlju na vrhu kapice, pomoću Elliptical Marqee Toola [You must be registered and logged in to see this image.]. Idite na Edit > Stroke i upišite 4px, a za boju stavite crnu.

Zatim, Ctrl + klik na ikonicu sloja Petlja (kako bi ga selektovali) i idite na Select > Modify > Contract i upišite vrednost > 1. Pritisnite Ctrl + Alt + D kako bi otvorili Feather Selection i upišite vrednost > 1. Postavite za Foreground color belu boju i pritisnite Alt + Backspace da bi popunili selekciju. Odsecite donji deo petlje tako što ćete selektovati taj deo pomoću Rectangular Marqee Toola [You must be registered and logged in to see this image.] i onda Edit > Cut, kako bi izgledalo kao da izlazi iz vrha ukrasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kreiranje ukrasa se bliži kraju. Sve što još treba da uradite je da dodate pahulje. Da biste to uradili, najpre otvorite novi sloj - Snežne pahulje, zatim Ctrl + klik na sloj Ukras (kako bi ga selektovali). Popunite tu selekciju (uz aktivan sloj Snežne pahulje) crnom bojom. Taj crni sloj će biti potpuno neprimetan za sam ukras, kao i za donji deo kapice ukrasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sada kliknite na Custom Shape Tool (U) [You must be registered and logged in to see this image.] i izaberite neku od pahuljica (trebali bi ih imati nekoliko da biste mogli odabrati par njih). Izaberite opciju za kreiranje Fill pixels (umesto Paths ili Shape Layersa) i počnite da crtate bele pahuljice na novom sloju – Pahuljice koji ste otvorili. Uopšte nije važno da li se neke od tih pahulja pružaju izvan ivica osnovnog sloja Ukras. U stvari, slika će izgledati i bolje ukoliko je tako.

Zatim Ctrl + klik na sloj Snežne pahulje u Layers paleti da ga selektujete i sa aktivnim slojem Pahuljice idite na Filter > Distort > Spherize i kliknite OK za prihvatanje default-nih vrednosti.

Zatim pritisnite Ctrl + Shift + I da obrnete selekciju i pritisnite Delete na tastaturi. To će ukloniti one delove pahulja koji prelaze ivicu ukrasa. Nakon toga sledi Ctrl + E za spajanje sloja Pahuljice sa slojem Snežne pahulje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pahulje su blago zamućene zbog efekta distorzije, pa ćete ih malo iščistiti. Idite na Filter > Sharpen > Unsharp Mask i unesite sledeće postavke: Amount > 20%, Radius > 50 pixela, Threshold > 0.

Sada podesite Layer Mode na Screen i snizite Layer Opacity na 70%.

Za kraj selektujte sloj Ukras, otvorite Layer Style i dodajte malo Drop Shadow-a...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dodajte i jednu trakicu i... eto gotovog ukrasa za novogodišnju jelku (ili za nečiji desktop)!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:42 pm

VATRA

1. korak
Napravite novi dokument (File -> New), 500X400 pixels. Ispunite pozadinu crnom bojom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
2. korak
Napravite novi sloj (layer).
Koristeći alat pattern stamp, s uzorkom oblaka (clouds), nacrtajte oblik vatre.
[You must be registered and logged in to see this image.]
3. korak
Idite na Filter -> Liquify (Shift+Ctrl+X) i “izvucite” plamenove.
[You must be registered and logged in to see this image.]
4. korak
Image > Adjustment > Hue/Saturation (or Ctrl+U). Označite “Colorize“. Hue: 40; Saturation: 70; Lightnes: -10.
[You must be registered and logged in to see this image.]
5. korak
Kopirajte sloj (layer). Namjestite layer mode na Vivid Light.
Layer > Flatten Image
Filter > Distort > Ripple (Amount 100%; Size: Medium)
Edit > Fade Ripple (Opacity: 50%; Mode: Normal)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:42 pm

POCEPANI PAPIR

1. korak
Otvorite Photoshop. Otvorite sliku na kojoj želite kreirati efekt potrganog papira.
[You must be registered and logged in to see this image.]
2. korak
Odaberite lasso alat (L) i povucite nepravilnu liniju odabira.
[You must be registered and logged in to see this image.]
3. korak
Idite na Edit - > Fill -> White color (ili Shift+ F5).
[You must be registered and logged in to see this image.]
4. korak
Napravite inverziju selekcije : Select -> Inverse (Shift+Ctrl+I).
Kopirajte sadržaj odabranog područja u novi sloj/layer pomoću Edit -> Copy (ili Ctrl + C) i Edit -> Paste (ili Ctrl + V). Photoshop će odabrani sadržaj automatski zalijepiti u novi sloj/layer.
[You must be registered and logged in to see this image.]
5. korak
Napravite novu selekciju blizu ruba.
Kopirajte njen sadržaj u novi sloj/Layer: Edit -> Copy (ili Ctrl + C) i Edit -> Paste (ili Ctrl + V).
[You must be registered and logged in to see this image.]

6. korak
Odaberite sadržaj novog sloja/ layera tako što ćete na njega Control-kliknuti.
Primijenite Filter -> Render -> Clouds.
Idite na Image -> Adjustments -> Brightness/Contrast. Povećavajte svjetlinu (brightness) i smanjujte kontrast dok ne dobijete zadovoljavajući rezultat.
Primijenite Filter -> Noise -> Add Noise. Amount: 9%; Distribution: Gaussian; Monochromatic.
Deselektirajte (Ctrl+D).
[You must be registered and logged in to see this image.]

7. korak
Možete dodati sjenu (Drop Shadow) koristeći ove postavke:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Gotovo!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:43 pm

EFEKAT SNEGA

1. korak
Otvorite Photoshop. Otvorite bilo koju fotografiju na kojoj želite stvoriti efekt snega.
[You must be registered and logged in to see this image.]
2. korak
Napravite novi layer (Layer -> New -> Layer or Shift+Ctrl+N).
Ispunite ga crnom bojom (Edit -> Fill -> Black or Shift+F5).
Namjestite blending mode na Screen.
[You must be registered and logged in to see this image.]
3. korak
Primijenite Filter -> Sketch - > Graphic Pen sa sljedećim postavkama:
[You must be registered and logged in to see this image.]
4. korak
Primijenite Filter - > Blur - > Gaussian Blur s radijusom od 0,6 pixela. Gotovo!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:47 pm




Otvorite sliku.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Edit->Define Pattern i ukucajte recimo "mouse".
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim kreirati novi dokument i otkucati neki text.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Izabrati pattern mouse.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo se poigrati sa efektima i dobije se ovako nesto.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:48 pm

Re: Mala škola Photoshop-a

[You must be registered and logged in to see this image.]
Selektujte zube koristeci Magic Wand [You must be registered and logged in to see this image.] i postavite Tolerance na 20, s tim da mora biti ukljuceno Add to selection.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim Image -> Adjustments -> Hue/ Saturation ili pritisnite (CTRL+U), promenite Edit polje u "Yellows", i podesite Saturation i Lightness da bi zubi sto prirodnije ispali.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:49 pm

Otvorite sliku na kojoj zelite izmeniti boje. Recimo ovako nesto.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim Image -> Adjustments -> Hue/ Saturation ili pritisnite (CTRL+U), promijenite Edit polje u "Greens", i podesite Hue i Saturation prema slici.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovako nesto bi trebali da dobijete.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim Image -> Adjustments -> Variations, kliknite prvo na Original sliku, a zatim na More red i kliknite OK.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sitna korekcija plave i crvene.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyPon Nov 22, 2010 5:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
[2] Popunite pozadinu ovom bojom #545454.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[3] Idite u filter>noise>add noise i podesite ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[4] Idite u filter>blur>motion blur i podesite 'vako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[5] Ponovite motion blur(ctrl+F)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[6] Uzmite Elliptical Marquee Tool, napravite kruzan oblik(drzeci shift), napravite novi layer i popunite ga crnom bojom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[7] Sad u blending options podesite ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[8] Slika ce vam izgledati ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[9] Napravite novi oblik unutar starog(kruzni), napravite novi layer i popunite ga crnom bojom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[10] Sada podesite blending options ovako: (u ovom delu mozete promeniti boju)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[11] Ovako ce vam izgledati slika, ako izaberete crvenu, ja sam koristio plavu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[12] Sada na ovom layer-u kliknite sa ctrl+click na layer da bi ga selectovali.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[13] Uzmite elliptical marque tool sa ovim opcijama:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[14] I napravite novi oblik preko postojeceg kako je pokazano dole.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[15] Ovako ce vam slika izgledati:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[16] Napravite novi layer, obojite ga u belo i podesite opacity na 61%.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[17] Ovako ce vam slika izgledati:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[18] Napravite novi layer, uzmite Elliptical marque tool, selectujte kao dole, obojite u belo.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[19] Zatim stavite opacity kako je dole prikazano.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[20] Ovako ce vam slika izgledati:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[21] Opet ctrl+click na onaj layer 2 (unutrasnji krug).
[You must be registered and logged in to see this image.]
[22] Uzmite Elliptical marque tool i selectujte ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[23] Napravite novi layer, idite na select>feather i podesite ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[24] Postavite foreground boju na ovu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[25] Popunite tu selekciju(alt + bakspace)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[26] Idite u blending opcije i podesite sve ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[27] Slika ce vam izgledati ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Onda dodajte sta god hocete!

Eo da stavim jos jednom onaj moj(ali prvobitni, bez mojih dodatnih izmena):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Manipulacija GIF animacijama...    TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyUto Nov 23, 2010 3:25 pm

Ukoliko imamo gif animaciju koja ne odgovara postavljenim granicama, potrebna su nam sledeća dva programčića:

- IrfanView - [You must be registered and logged in to see this link.]
- UnFREEz - [You must be registered and logged in to see this link.]

Otvorimo IrfanView, kliknimo na padajući meni File, pa na Open da bismo učitali željenu gif animaciju…
Zatim kliknimo na padajući meni Options, pa izaberimo opciju Extract all frames...Zatim se otvara dijalog prozor Browse for Folder, i izabere se direktorijum u kom želimo da sačuvamo frejmove… Na kraju kliknemo na Start

[You must be registered and logged in to see this image.]

Onda se ponovo klikne na padajući meni File i izabere opcija Batch Conversion/Rename...

I otvara se dijalog prozor Batch Conversion

[You must be registered and logged in to see this image.]

U delu Look in definišemo direktorijum gde smo sačuvali frejmove…
U delu Files of type definišemo tip fajla BMP/DIB/RLE
Markiramo sve frejmove i kliknemo na dugme Add
Na ovaj način, fajlovi koje smo dodali biće izlistani u delu Input Files

[You must be registered and logged in to see this image.]

U delu Output directory for result files definišemo direktorijum u kom želimo da sačuvamo konvertovane frejmove…
U delu Work As čekiramo Batch conversion
U delu Batch Conversion settings podesimo da Output format bude GIF
Zatim kliknemo na dugme Options i otvara se dijalog prozor JPEG/GIF save options

[You must be registered and logged in to see this image.]

U delu GIF, jedino šta treba da bude čekirano je Save interlaced
Kliknemo na OK

Zatim čekiramo opciju Use advanced options… Klikom na dugme Advanced, otvara nam se dijalog prozor Set for all images

[You must be registered and logged in to see this image.]

U okviru ovog dijalog prozora čekiramo opciju Resize… Zatim Set new size… Pa u okviru nje Set long side to… Ovde upisujemo koliko piksela treba da ima duža strana naše GIF animacije… To je u našem slučaju maksimalno 100… Sa desne strane čekirati piksele… Nakon toga, čekirati još i opcije Preserve aspect ratio (proportional) i Use Resample function (better quality) koje se nalaze ispod… Na kraju kliknemo na dugme OK

Nakon ovoga, kada smo se vratili u dijalog prozor Batch conversion, kliknemo na dugme Start Batch… Time smo započeli proces konvertovanja… Kada je proces završen, kliknimo na dugme Exit

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada možemo da zatvorimo program IrfanView

Zatim otvorimo Windows Explorer i pronađemo direktorijum gde smo sačuvali frejmove… Ovde se jasno vidi drastična razlika u veličini između početnih frejmova i nakon konvertovanja…

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim otvorimo program UnFREEz

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim smanjimo prozor Windows explorera, kako bi se video i on i UnFREEz, kako bi mogli da prevučemo željene fajlove…

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim prevučemo konvertovane frejmove (sa GIF ekstenzijom)…

[You must be registered and logged in to see this image.]

U okviru dela Options čekirajmo Loop animation
Ovde podešavamo Frame delay… Ukolko stavimo manji broj (na primer 10) animacija će biti brža… Sa povećanjem ovog broja dobijamo sporiju animaciju…
Na kraju kliknemo na dugme Make animated GIF
Otvara se dijalog prozor gde definišemo gde ćemo sačuvati novu GIF animaciju i pod kojim imenom…

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kliknemo na dugme Save
Zatvorimo program UnFREEz

Vidimo da je veličina nove GIF animacije sa skoro 500 KB smanjena na manje od 40 KB…

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ukoliko je potrebno da se veličina GIF animacije još smanji, imamo dva načina… Jedan je da smanjimo rezoluciju frejmova… A drugi da pojedine frejmove izbacimo pre prevlačenja u program UnFREEz…
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
rasim45

rasim45


Datum upisa : 17.10.2009

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Mar 20, 2011 5:01 pm


- ko može da mi kaže...kako da dođem do programa..
NodEnabler
Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Originalan tekst gde mozete da skinete program..   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Mar 20, 2011 5:17 pm

NodEnabler 3.4 (32-64 bit)



Category: Software » Sercurity & Antiviruts | Download: 42590



[You must be registered and logged in to see this image.]


NodEnabler 3.4 (32-64 bit) | 9 MB

Change Log

Version 3.4 Changes:
+Bug fixes: error with no update sites defined, forced update broken in 3.3, (win 7) settings manager and installer won't exit, (win 7) music on/off freeze.
+Updated the list of license sites.
+Added
an update checker that can be accessed from the NodEnabler main program
and the settings manager, plus the option to define the URL to check
from in the Settings Manager.


Installing
Un-RAR to any Folder

1. Install the Microsoft .NET Framework version 1.1 or later if you don't already have it.
2. Skip straight to step 4 if you already have the ESET software you wish to use installed on your computer.
3. Download the version of the ESET software you wish to use from the ESET website ([You must be registered and logged in to see this link.] and install
it. We've tested NodEnabler with x86 and x64 versions of 2.7, 3, and 4.
All worked perfectly, so pick any version you like. Trial versions are
fine; just run NodEnabler then open your trial ESET software and click update. The trial version will automatically be updated to a full version. If you want to download a full version
straight away, go to one of the sites mentioned above and copy a
username and password, then go to the ESET web site and select the
"pre-purchased" software you want to download. When prompted, enter the username and password you copied. The download should start immediately. If it doesn't work, try another username and password.
4. Remove any cracks/hacks etc you already have installed for the ESET software
on your computer. This includes previous versions of NodEnabler. "2.81
Improved" and later have included uninstallers that can be accessed
through "Add/remove programs", but anything older (including standard
2.81) and you'll need the "old version" uninstaller included in the rar
file. The installer will detect any previous versions and run the uninstaller (if present) for them before continuing.
5.
Run the correct version of NodEnabler for your OS build. x86 = 32bit.
x86-64 (or similar) = 64bit. If you have no idea, you'll probably be
using 32bit.
6. Click the install button. If the installer detects an older version of NodEnabler still installed it will prompt you to remove it. When asked for a directory to install to, just hit ok to use the default (which is based off of where your ESET software is located), or change it to your liking. All of the old installer options have now been moved to the settings manager (which will be started as soon as the installation is complete).
7. If you get an error from NodEnabler the very first time you try to run it after it has been installed, open your ESET software
and insert anything you like into the update username and password
fields and try to update it (it will fail), then re-run NodEnabler. If
this doesn't work, try restarting your computer and then run NodEnabler
again.


Advanced Settings Manager Options
Verbose output to text file - This option outputs a complete log of all actions undertaken by NodEnabler to "LastRunResult.txt" (located in the NodEnabler program install directory).
Maximum
number of connection attempts - The maximum number of attempts to make
at connecting to the internet before giving up and exiting. Each attempt
takes just over half a second.
Force license update every x runs -
Effectively makes NodEnabler periodically "hop" from key to key
(hopefully before they are blacklisted by ESET).
Check the first x licenses in random order - This serves the same overall purpose as the last function, helping to ensure that the license your ESET software
is using is relatively unique, and thus less likely to be blocked by
ESET. This is done by checking the first x number of licenses gathered
from any given license site in random order.
Check x licenses at the
same time - When NodEnabler collects new licenses, it retrieves many at
the same time. The slowest operation is checking them to see which ones
are valid. Version 3.3 has been updated so that multiple licenses can be
checked at the same time as each other (in parallel);
greatly reducing the time it takes to find a valid one. While there is a
temptation to choose a large number for this value, note that RAM usage
is approximately equal to (3 + (# checked simultaneously * 3)) MB, so
checking 10 at once (the default) uses around 33MB RAM when new licenses
are being checked. At all other times when NodEnabler is running RAM
usage is about 3MB.


Running
If your current license has expired and you receive an error from your ESET software,
just run NodEnabler manually. It won't need any input, so just make
sure you have an internet connection available and let it finish before
trying to update your ESET software again.
If you want to force an
update to a license NodEnabler thinks is valid, just right-click the
NodEnabler system tray icon and select the appropriate option.
NodEnabler verifies the insertion of licenses: if it says it's
succeeded, it has, irrespective of what you did or didn't see it do.


Trouble Shooting
Most
of the errors that NodEnabler gives will be temporary (no internet
connection, no valid licenses available, etc). Try running NodEnabler
again later if you can't solve the problem immediately.
If you're using version 4 ESET software
and having problems with NodEnabler inserting licenses, there are a few
things you can try. Sometimes you'll see the license details window pop
up really quickly and NodEnabler tell you it's failed; this happens
sometimes, just right-click the NodEnabler system tray icon and select
"Force license update" and it should sort itself out. If it fails all
the time and sits there waiting for a window then try the following:
1. Try changing the way the menu bar at the top of the program is displayed (no idea why this works).
You'll
need to open ESET and press F5 and then click on the User Interface
section on the left. Now check or uncheck (opposite of what it is now)
the use standard menu option.
2. Try disabling the self-defence option in the ESET advanced setup window under the antivirus and antispyware category.
If
you have other issues or you still can't solve the problem you're
facing, come and talk to the developers in the NodEnabler Cracks and
Serials forum thread at astatalk.com. Please ensure that debug mode is
enabled in the settings manager and post the contents of
"LastRunResult.txt" (found in the NodEnabler program directory).

Uninstalling
You
can remove NodEnabler from your computer by selecting it from
"Add/remove programs" or "Programs and features" or running the
Uninstaller from the start menu. Newer versions of NodEnabler will
automatically detect if an older version of NodEnabler is installed and
run the uninstaller (if present) before continuing with their own
installation.


[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Related news:




  • NodEnabler 2.8.1 32 & 64-Bit
  • ESET Smart Security AiO
  • ESET Offline Full Updater 4826
  • Eset Antivirus Version of Signature database update : 4732,4733,4734,4735(2 ...
  • ESET Offline Updater 2.2 (update 5140-20100524)
  • ESET Offline Full Update 4860
  • ESET Offline Updater 2.2 (update 5194-20100614)
  • ESET Offline Updater 2.2 (update 5170-20100603)
  • Eset Antivirus update keys 14 jan
  • Free ESET Smart Security 4 License Keys for 100 Days
  • ESET Offline Full Update 4860
  • ESET Offline Updater 2.1 (codedate 5081-20100503)
  • latest Eset Nod32 update keys(20091221)
  • ESET NOD32 Offline Updater 5791 20110116
  • ESET Offline Updater 2.2 (update 5305-20100723)


Poslednji izmenio ANDJEO82 dana Ned Mar 20, 2011 5:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Prevod celog teksta na Srpskohrvatskom jeziku..   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Mar 20, 2011 5:19 pm

NodEnabler 3.4 (32-64 bita)


Kategorija: Softver » Sercuriti i Antiviruts | dovnload:
42590

NodEnabler 3.4 (32-64 bita) | 9 mb
Promena se Pristupi

Verzija 3,4 Promene:


+ Ispravljene greške: Greška bez ažuriranja lokacije definisana,
primorani ažuriranje slomljen u 3,3, (Vin 7) Settings Manager, i Installer ne izlazi,
(Vin 7) Muzika on / off zamrzne.


+ Ažurirano listi sajtova dozvole.


+ Dodato Update Checker koja se može pristupiti iz glavnog programa
i NodEnabler Settings Manager, uz opciju da definiše URL adrese da biste proverili
iz u Settings Manager-a.

Instaliranje

UN-rar u bilo koji direktorijum

1. Instalirajte Microsoft NET Framevork verzije 1,1 ili kasnije,
ako ne već ga imaju..


2. Preskočite ravno na korak 4, ako ste već ESET softverom koji
želite da koristite instaliran na vašem računaru.


3. Preuzmite verziju ESET softverom koji želite da koristite
sa Eset sajta (vvv.eset.com) i instalirajte ga. I've testirali smo NodEnabler sa
k86 i k64 verzijama od 2,7, 3 i 4. Sve je radio savršeno, tako da izaberete bilo
koju verziju želite. Probne verzije su u redu, samo pokrenite NodEnabler zatim otvorite
softvera Eset suđenje i kliknite na Update. Probna verzija automatski će biti ažuriran
na punu verziju. Ako želite da preuzmete punu verziju odmah, idi na jednu od gore
navedenih sajtova i kopiranje korisničko ime i lozinku, a zatim idite na ESET sajtu
i izaberite "pre kupila" softver koji želite da preuzmete. Kada se od
vas zatraži, unesite korisničko ime i lozinku koje ste kopirali. Dovnload bi trebalo
početi odmah. Ako to ne uspe, probajte drugo korisničko ime i lozinku.


4. Uklonite sve pukotine / hack itd ste već instalirali softver
kompanije ESET za na računaru. Ovo uključuje prethodne verzije NodEnabler.
"Poboljšana 2,81", a kasnije su uključeni Uninstallers koji se može pristupiti
preko "Add / Remove Programs", ali ništa starije (uključujući i standardni
2.81), a trebaće vam "staru verziju" Uninstaller uključene u zip fajlu.
Instalacija će detektovati bilo koje prethodne verzije i pokrenite program za deinstaliranje
(ako postoji) za njih pre nego što nastavite.


5. Pokreni ispravnu verziju za vaš operativni sistem NodEnabler
Build. 86 = 32bit. 86-64 (ili slično) = 64bit. Ako nemate ideju, verovatno ćete
koristiti 32bit.


6. Kliknite na dugme instalirate. Ako instaler detektuje stariju
verziju NodEnabler još uvek instaliran to će vas upitati da ga uklonite. Kada su
upitani za direktorijum da biste instalirali u, samo pritisnite OK da koristite
podrazumevane (koja se zasniva isključivanje gde softvera Eset nalazi), ili ga promeniti
po želji. Sve stare instalater opcije su sada seli u Settings Manager (koji će biti
pokrenut čim se instalacija završi).


7. Ako dobijete grešku iz NodEnabler prvi put pokušate da ga
pokrenete, nakon što je instaliran, otvorite softver kompanije ESET i stavite sve
što poželite u ažuriranje korisničkog imena i lozinke polja i pokušati da ih ažurira
(ona će uspeti), zatim Re-Run NodEnabler. Ako ovo ne radi, pokušajte da ponovo pokrenete
računar i zatim pokrenite NodEnabler ponovo.

Napredna podešavanja Menadžer opcije


Verbose izlaz u tekstualnu datoteku - Ova opcija izlaza kompletnu
evidenciju svih radnji koje preduzima NodEnabler na "LastRunResult.tkt"
(nalazi se u direktorijumu programa NodEnabler instalirati).


Maksimalni broj pokušaja konekcije - maksimalni broj pokušaja
da se na povezivanje na Internet pre nego što se i izlaze. Svaki pokušaj da traje
tek nešto više od pola sekunde.


Snage License update radi svakih k - efektivno čini NodEnabler
povremeno "hop" od ključ za ključ (nadam se pre nego što su na crnoj listi
Eset).


Proverite prvi k licenci slučajnim redosledom - Ovo služi istu
svrhu kao opšti Poslednja funkcija, što pomaže da se osigura da licenca vaš softver
Eset koristi relativno jedinstven, a time i manje verovatno da će biti blokiran
od strane kompanije ESET. To se radi tako što ćete prvo k broj licenci prikupljenih
iz bilo koje licence sajt u slučajnim redosledom.


Proverite k licence u isto vreme - Kada NodEnabler prikuplja
nove licence, ona preuzima mnogi u isto vreme. Najsporiji rad je da ih proverava
da vide one koje važe. Verzija 3,3 je ažuriran, tako da više licenci se proveri
u isto vreme kad i jedni druge (paralelno), značajno smanjuje vreme potrebno za
pronalaženje važeća. Iako postoji iskušenje da odaberete veliki broj za ovu vrednost,
imajte na umu da upotreba RAM-a je približno jednaka (3 + (# proverava istovremeno
* 3)) MB, tako da proveri 10 u jednom (podrazumevano) koristi oko 33MB RAM-a kada
se nova licence se proveravaju. U svim drugim slučajevima kada je pokrenut NodEnabler
RAM je oko 3MB.

Trčanje


Ako je vaš trenutni licenca je istekla i primite grešku iz ESET-softver,
samo pokrenite NodEnabler ručno. To ne treba bilo koji način, tako da samo proverite
da li imate internet konekciju i pustite da se završi pre nego što ponovo pokušate
da ažurirate softver kompanije ESET.


Ako želite da natera update za licence NodEnabler misli da je
ispravan, samo kliknite desnim tasterom miša NodEnabler sistem ikonu i izaberite
odgovarajuću opciju. NodEnabler proverava licence umetanje: ako se kaže da je uspeo,
on je, bez obzira šta si uradio ili nije vidim to.

Rešavanje problema


Većina grešaka koje daje NodEnabler će biti privremeno (bez Internet
veze, bez važeće licence dostupan, itd.) Pokušajte da pokrenete NodEnabler ponovo
kasnije, ako ne može odmah da reši problem.


Ako koristite verziju 4 ESET softverom i ima problema sa ubacivanjem
NodEnabler licence, postoji nekoliko stvari koje možete probati. Ponekad ćete videti
prozor detalje licence pojaviti veoma brzo i NodEnabler vam reći da je uspeo, to
ponekad dešava, samo kliknite desnim tasterom miša NodEnabler sistem ikonu i izaberite
"snage License update" i to bi trebalo da se srediti. Ako ne sve vreme
i sedi tamo čeka na prozor a zatim pokušajte sledeće:


1. Pokušajte da promenite način na koji menija na vrhu programa
je prikazan (nemam pojma zašto se ovo radi).


Moraćete da otvorite ESET i pritisnite taster F5 i onda kliknite
na Korisnički interfejs odeljku sa leve strane. Sada potvrdite ili opozovite izbor
(suprotno od onog šta je sada), koristite standardne opcije menija.


2. Pokušajte da onemogućite samoodbrani opciju u prozoru programa
ESET naprednih podešavanja u okviru antivirusni i antispajver kategorije.


Ako imate drugih pitanja, ili još uvek ne mogu da reše problem
ste okrenuti, dođu i razgovaraju sa programerima u NodEnabler pukotina i Serije
forum nit na astatalk.com. Proverite da debug mode je omogućen u podešavanjima menadžera
i post sadržaj "LastRunResult.tkt" (nalazi se u programu NodEnabler direktorijum).





Deinstaliranje


Možete da uklonite sa vašeg računara NodEnabler što ćete ga izabrati
iz "Add / Remove Programs" ili "Programi i funkcije" ili pokretanje
Uninstaller iz start menija. Novije verzije NodEnabler će automatski detektovati
da li stariju verziju NodEnabler je instaliran i pokrenite program za deinstaliranje
(ako postoji) pre nego što nastavite sa sopstvenim instalaciju.


Prikaži / Sakrij tekst

Povezane vesti:


NodEnabler 2.8.1 32 i 64-bitni


ESET Smart Securiti AIO


Eset nije Puna ažuriranje 4826


ESET Antivirus verzija Signatura baze ažuriranje:
4732,4733,4734,4735 (2 ...


ESET Offline Updater, 2.2 (update 5140-20100524)


ESET Online Puna Ažurirajte 4860


ESET Offline Updater, 2.2 (update 5194-20100614)


ESET Offline Updater, 2.2 (update 5170-20100603)


ESET Antivirus ažuriranje ključeve 14 Jan


Besplatno ESET Smart Securiti 4 licenci za 100 dana


ESET Online Puna Ažurirajte 4860


ESET Offline Updater, 2,1 (codedate 5081-20100503)


najnovije ESET NOD32 update ključeva (20091221)


NOD32 nije ažuriranje 5791 20110116


ESET Offline Updater, 2.2 (update 5305-20100723)
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 67
Datum upisa : 29.03.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Mar 20, 2011 8:34 pm

Pobrisao sam slike sa fleš memorije kako i uz koji program je moguće da ih povratim...A do njih mi je izuzetno stalo jer su ne ponovljive.
Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Mar 20, 2011 11:53 pm

Skini sa Neta Program ,,DiskDiger 0.6.3,,

Pokusaj sa njime da vratis sve sto si obrisao...

Evo ti link gde mozes da ga skines-

DiskDigger 0.6.3






Dostupna je nova verzija aplikacije, oznaka 0.8.2

Detaljnije informacije i Download Link možete pronaci ovdje: Download DiskDigger 0.8.2
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
toni74

toni74


Datum upisa : 01.05.2011

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 9:11 am

zamrzne mi kompijuter samo kad ga ostavim da radi tj.nista ne radim na njemu posle 15 min.zamrzne se i moram da ga restartujem
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 11:24 am

toni74 ::
zamrzne mi kompijuter samo kad ga ostavim da radi tj.nista ne radim na njemu posle 15 min.zamrzne se i moram da ga restartujem
Može da bude milion razloga ,a često je najbanalniji .Kreni od toga kada si ga poslednji put čistio od prašine (iznutra ) ?
Ako nisi....sloj prašine napada na procesor , on se ne hladi kako treba i radi sve sporije ....dok ne stane . Isto važi i za ventilator,i naročito za one otvore za hladjenje na napajanju .
Nema ih puno , i jako lako se začepe , pogotovu ako pušiš pored kompa (što ja radim )
Ovo lako proveriš .Otvori pa vidi koliko je opterećen procesor .Ako "na prazno" one zelene crtice "skaču" onda si "nešto" pokupio i Windovs "radi " nešto u pozadini ,pa to optereti procesor da "zamrzne" sve . Isto važi i za RAM memoriju . Ako je opterećena suviše , ili suviše mala , onda ne može da pokriva ni rad Windovsa ,pa "deli" višak na Hard disc -a to uspori rad kompa dotle da "zamrzne " .
Može da bude i da je problem u grafici -zna da crkne onaj mali ventilator direktno na njoj , ne hladi se ....i eto zamrzavanja .
Ako je stariji miš -onaj sa "kuglicom" prašina uradi isto -zablokira ga ,i ništa ne možeš sa "smrznutom "slikom (ako je optički -vidi bateriju u njemu )
Kreni redom ...nešto od ovoga jeste .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 6:46 pm

toni74 ::
zamrzne mi kompijuter samo kad ga ostavim da radi tj.nista ne radim na njemu posle 15 min.zamrzne se i moram da ga restartujem

Taj problem se dogadja samo kada dodje do pregrejavanja Graficke kartice(posebno treba pogledati kuler na njoj da li radi ili da li mozda nije pun prasine i ako je jedan od tih problema onda je Graficka Kartica na dodir veoma vruca) i kada se pregreje onda se celi sistem blokira i mora da se radi restart kompa.Moj savet vam je da ukoliko imete neki mali kompresor na vazduh ili usisivac ocistite prasinu koja se stvorila u kucistu kompa ali najvecim delom se nalepila na Kulere ,Graficke,Procesora i napajanja i komjuter ce vam bez problema raditi kao i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 6:49 pm

ANDJEO82 ::
toni74 ::
zamrzne mi kompijuter samo kad ga ostavim da radi tj.nista ne radim na njemu posle 15 min.zamrzne se i moram da ga restartujem

Taj problem se dogadja samo kada dodje do pregrejavanja Graficke kartice(posebno treba pogledati kuler na njoj da li radi ili da li mozda nije pun prasine i ako je jedan od tih problema onda je Graficka Kartica na dodir veoma vruca) i kada se pregreje onda se celi sistem blokira i mora da se radi restart kompa.Moj savet vam je da ukoliko imete neki mali kompresor na vazduh ili usisivac ocistite prasinu koja se stvorila u kucistu kompa ali najvecim delom se nalepila na Kulere ,Graficke,Procesora i napajanja i komjuter ce vam bez problema raditi kao i ranije.

Andjele,sve cisto,ma ko nov,a opet koci...ledi,u svakoj poziciji,i kad se radi na njemu i kad je u mirovanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 7:06 pm

Astra tvoj problem je u Procesoru i njegovom Pregrevanju kada ti kompjuter radi.Pogledaj da li se okrece kuler na Procesoru i da li mozda nije na njemu prasine,ako nema prasine onda se Kuler koji je na Procesoru sporije okrece i tako manje hladi Procesor.Ali bi trebala i da se stavi malo ,,Specijalne paste na Procesoru koja takodje imaulogu hladjenja) ali ta pasta je veoma skupa i moj ti je savet da komp odneses u neki servis da mu oni stave pastu i provere brzinu obrtaja kulera.To ti kazem jer je to posao za neko strucno lice posto mora da se i skine kuler pa onda procesor i ispod njega stavi mala kolicina te paste.Ali za nekoga ko nije skidao nikada Procesor nebih mu savetovao da to sam radi jer kada ga bude ponovo vracao u odredjeno leziste koje je obelezeno ako samo malo iskrivi iglice na njemu on ce ga unistiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
Sponsored content





TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Da li ste se ikad zapitali kako radi strelica misa?
» Neko kao ja
» Ako Vam kompjuter radi sporo ili nestabilno...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: