DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???

Ići dole 
+36
dusicaa
Bokssha
Ladyintheblack
Lakota
ZoxZoja
Okano
montoya
Gothic
fantom®
Danubius
MadamX
podbarac
tvrtko
ZezaM
Zana
allure
AstrinaKomsinica
milkac
GZ
toni74
zirafa
rasim45
ANDJEO82
bosankaa
determinanta
Kijara-brm
PJER
sonia
Smiljan
demos
Hacker
Al_kapone_92
Admin
Angel_Guardian
doctorr67
slatkicass
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyUto Jan 15, 2008 11:03 pm

First topic message reminder :

Na ovoj temi izložite problem koji imate sa radom vašeg kompjutera ili pitanje vezano za rad nekih programa i sve druge nedoumice vezane za računar i net -pa ćemo zajednički naći rešenje . Uvek ima neko ko -ZNA .
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyČet Maj 26, 2016 4:40 pm

Aj' Astro, navali sad na fotkanje, da uključimo i Garavog na forum...hahhahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyČet Maj 26, 2016 5:33 pm

Astra ::
naravno kad prebacim na HDD da radi bez problema,ali ja hocu,sto je i normalno,da automatski,cim ga upalim podize sistem preko HDD,da ne moram svaki put ici na prebacivanje.

Jutros sam probala direkt na stranu biosa,podesiti u advanced bios option i odradim sve,automatski ga startuje i nema promjene.

Napominjem da na F10 save konfiguraciju,a opet isto.
Mene je zezao IBM već par dana ,upalim ,a on lepo mi daje da idem na F1 za setup ,nema sistema . 
Išao u bios ,pogledam ,isto kao i kod tebe ,naizgled sve u redu . 
Probao sam sve redom ,i default konfiguraciju ,svašta -bez rezultata .
Ali sam svaki put išao na save configuration  i exit .Upalim ,ista stvar ,ponaša se normalno par sekundi ,i umesto da digne sistem ,da mi logo IBM ,i posavetuje da idem na F1 za konfiguraciju .  
Prvi put kada nisam save configuration  -lepo mi digao normalno sistem ,i sad radi. hvala  
Tako da nemam savet ,ali se zahvaljujem na motivu da još jednom probam ,ja sam ga izgleda nekako na*bo ,bio sam već digao ruke . 
Bateriju svakako zameni ,ionako treba povremeno ,a toliko je jeftina da uopšte ne treba razmišljati o tome . Nekada je dosta i da samo izvadiš bateriju ,pa on sam refrešuje bios ,i sve proradi kako treba .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyČet Maj 26, 2016 5:56 pm

sanjalica.ns ::
Aj' Astro, navali sad na fotkanje, da uključimo i Garavog na forum...hahhahaahah

ne mogu sad gasit----pustila sam DFR
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Maj 27, 2016 12:17 pm

Hvala vam na savjetima,posebno El_vibradoru,zaista je baterija odradila posao,sad je ponovo sve u redu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptySub Jun 18, 2016 3:09 pm

Kako se rešiti gomile spam mejlova na Yahoo adresi? Dobijam dnevno preko 100 mejlova, a nemoguće je da sve adrese blokiram, jer nisu uvek iste.
Nazad na vrh Ići dole
fantom®




Datum upisa : 16.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyUto Avg 02, 2016 11:57 am

MadamX ::
Kako se rešiti gomile spam mejlova na Yahoo adresi? Dobijam dnevno preko 100 mejlova, a nemoguće je da sve adrese blokiram, jer nisu uvek iste.



samo polako i strpljivo....

spameri su često osuđeni da moraju da idu preko samo određenih servera ... tako da eliminaciom tog servera "ubiješ" i sve spamere sa istog
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Avg 08, 2016 2:24 pm

Hvala fantom :)

Novo pitanje, jako neobično:

Na maminom desktopu, kad otvori Fejs odmah se gubi slika sa ekrana, pocrni. Normalno ulazi na sve ostale sajtove, igrice igra punom parom..u čemu je fazon? Da li je moguće da monitor ne radi samo na Fejsu, glupo pitam, znam, ali tako ispada. Help!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Avg 08, 2016 10:13 pm

MadamX ::
Hvala fantom :)

Novo pitanje, jako neobično:

Na maminom desktopu, kad otvori Fejs odmah se gubi slika sa ekrana, pocrni. Normalno ulazi na sve ostale sajtove, igrice igra punom parom..u čemu je fazon? Da li je moguće da monitor ne radi samo na Fejsu, glupo pitam, znam, ali tako ispada. Help!!!
Ovo ti može rešiti samo fantom ,verovatno . Prvo što pomisliš -grafička ,jer FB zna da je zeza ,ali nije -jer radi na ostalim sajtovima .
Onda mi pada na pamet nešto banalno ,što se meni desilo davno ,sa MSN .
Zvuči glupavo ,ali proveri datum i godinu na kompu ? Jer meni to nije bilo namešteno ,stajalo je na 199 i nekoj ,i lepo MSN -ni zapeti .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Avg 08, 2016 10:37 pm

Hvala Dani, pogledaću. Mada mislim da je datum ok.

Radila sam danas čišćenje sa Avastom, pa sa onim CCleanerom, pa sa još jednim sličnim..i nigde nema virusa..pre toga brisala kolačiće..

Da li je moguće da je neko hakovao profil? Hmm..kad ubacim mamine podatke ovde na lap ne vidim da na njenom FB profilu izađe to crno...Ne znam..ovo je misterija za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Avg 08, 2016 10:55 pm

Da je hakovan profil,samo ne bi mogla uci na njega....nema veze sa crnilom na ekranu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyUto Avg 09, 2016 10:17 am

MadamX ::
Hvala fantom :)

Novo pitanje, jako neobično:

Na maminom desktopu, kad otvori Fejs odmah se gubi slika sa ekrana, pocrni. Normalno ulazi na sve ostale sajtove, igrice igra punom parom..u čemu je fazon? Da li je moguće da monitor ne radi samo na Fejsu, glupo pitam, znam, ali tako ispada. Help!!!

Zavisi koji browser upotrebljava.Ako je u pitanju "Chrome" , treba kliknuti misem bilo gdje na stranici, i crnilo ce nestati.
Nazad na vrh Ići dole
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptySre Avg 10, 2016 8:46 am

MadamX ::
Hvala fantom :)

Novo pitanje, jako neobično:

Na maminom desktopu, kad otvori Fejs odmah se gubi slika sa ekrana, pocrni. Normalno ulazi na sve ostale sajtove, igrice igra punom parom..u čemu je fazon? Da li je moguće da monitor ne radi samo na Fejsu, glupo pitam, znam, ali tako ispada. Help!!!

Prvo da pitam: Koji browser koristiš? /i da li si na tom istom kompu probala sa drugim browserom?/

Klik OVDJE

otvoriće ti se ekran kao ovaj na slici

[You must be registered and logged in to see this link.]

...obrati pažnju na ovo zaokruženo ...
u crvenom: da li ti je korektno prepoznao OS i browser {kojim si otvorila link} jer se zna desiti da prijavi samo IE a ti koristi[ neki drugi...

u plavom: isključi obe opcije da nepraviš konfuziju sa anti-virusima

kada se instalacija FlashPlayera završi, ugasi browser pa ga upali ponovo i provjeri kako se ponaša ...


... u slučaju da je i dalje crn ram od slike, desni klik na taj ram i pogledaj da nije blokiran sa AdBlock-om, Latitudom ili nekim drugim blokerom....
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyČet Avg 11, 2016 12:21 pm

Hvala, hvala :)










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyČet Avg 11, 2016 1:41 pm

Svaki električni uređaj radi na dim!
Kada iz električnog uređaja izađe dim, uređaj više ne radi.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Avg 12, 2016 3:37 pm

MadamX ::
Hvala, hvala :)

booored pa jel pomoglo ....ili?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Avg 12, 2016 3:47 pm

fantom® ::
MadamX ::
Hvala, hvala :)

booored pa jel pomoglo ....ili?
Biće da jeste ,majstor fantom@  :948208144: top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Avg 12, 2016 8:58 pm

fantom® ::
MadamX ::
Hvala, hvala :)

booored pa jel pomoglo ....ili?

Nije, tj nisam samo gledala da li je Chrome blokiran nekim blokerom.

Prepoznaje Flash Player browser, nedavno sam radila update.

Još da vidim da li nešto blokira..i znaću..i javiću se..










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyNed Avg 14, 2016 4:19 pm

Ovako, instalirala sam Eset NOD 32, i onaj program Malware..
Očistila sam mamin komp. Fejs sada normalno radi.

Inače, ništa nije blokiralo..proverila sam prvo to.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Maj 19, 2017 9:32 pm

Opet ja, dosadna. :brdski2:

Kad ulazim na početnu stranu Opere, par sekundi ekran je crn. To se ne dešava na drugim pretraživačima.

Da li je problem procesor ili pretraživač? Plus, teško radim upload preko Opere i net je sporiji. Čini mi se da je sa Firefoxom najbrži.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 4:34 pm

Ma radi i više nego što treba , ranije bilo dovoljno da obrišem keš i istoriju a sad ni to ne pomaže. Ne pokazuju se virusi , ovako je i na Operi dok kod IE normalno , nema mrdanja guzom smehsmeh











[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 6:35 pm

podbarac ::
Ma radi i više nego što treba , ranije bilo dovoljno da obrišem keš i istoriju a sad ni to ne pomaže. Ne pokazuju se virusi , ovako je i na Operi dok kod IE normalno , nema mrdanja guzom smehsmeh

Ja sam sad probala na Chrome i Mozzili radi sve.
Opet si ga lepo pospremio.  5mist










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 6:41 pm

ma znam , nisam ništa skidao sem slika , neki mi se qurac uvuko al kad skeniram ništa mi ne prijavljuje










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 6:50 pm

podbarac ::
ma znam , nisam ništa skidao sem slika , neki mi se qurac uvuko al kad skeniram ništa mi ne prijavljuje
Za par dana ćeš ti njega vratiti u normalu. Ima i kod mene nekih sitnih promena,ali ne diram,mada već pomalo iritiraju.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 6:54 pm

Ma skenjo ga , vratio se na Operu , nemam sad živaca za to , a i na Operi mi se isto dešava , jedino na IE radi normalno al od njega sam se odvikao , čačkaću kasnije










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2017 8:35 pm

podbarac ::
Ma skenjo ga , vratio se na Operu , nemam sad živaca za to , a i na Operi mi se isto dešava , jedino na IE radi normalno al od njega sam se odvikao , čačkaću kasnije
Kad čitam nešto na drugom tabu malo duže i prebacim na forum pojavi se prvo bela ili zelena stranica pa onda tema /forum.
Da li je do blokera ili chrome,nemam pojma.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:20 pm

Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:25 pm

Danubius ::
Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?
laj ,laj lajjjjjj :D

Ako si na Chrome -nešto je spor .Probaj na drugi brower.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:28 pm

Danubius ::
Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?
greska njihova,ja nisam mogla nikako...ne boj se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:33 pm

hahahaha pazi njih dvoje nije mmoglo na fejsbukovski .Bem vas lajave. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:33 pm

Ja na vjerskoj a Dany na nacionalnoj osnovi....ahahhaahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:35 pm

Astra ::
Ja na vjerskoj a Dany na nacionalnoj osnovi....ahahhaahahahahah
hahahaha isti q.

Ti mora da si poubijala(psihički) one žene u grupi,a ona navalio na onog nemoćnog i nesrećenog čoveka AV.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:38 pm

Moracu te ubacit da citas.....koliko zene mogu bit glupe i zaostale,pa to je za pricu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 5:39 pm

Astra ::
Moracu te ubacit da citas.....koliko zene mogu bit glupe i zaostale,pa to je za pricu.
More.Po onome što si pričala i što sam pročitala -da ne poveruješ.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPet Sep 15, 2017 6:00 pm

Astra ::

greska njihova,ja nisam mogla nikako...ne boj se.
To zaj... već 2-3 dana .
Instaliram Mozzilu -radi ok (FB) . Kad hoću na forum -error 404 . Nema foruma !
Ispada da jednim browserom idem na forum i novine ,drugim na FB .
Bez veze .Najbolje da pokrenem "Ghosta" i dignem sistem ponovo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Sep 18, 2017 11:23 pm

I rešio sam ,ne mogu da verujem kako ?
Znači ...obrisao pa instalirao ponovo Chrome ,promenio lozinku (rekoh ,da je nije ko hakovao na FB,ne verujem ,ali *ajd ) obrisao "kolačiće" ,usporio miša (rekoh-možda "luduje" pa "vraća" ?) ,ponovo proverio na viruse na sve moguće načine (između ostalog ,i izbrisao sadržaj TEMP foldera u Windovsu ,"prikaži skrivene datoteke" ,pa i to brisao,ništa ...sve čisto? )
Na kraju ,ne znam zašto ,kliknem poslednju opciju podešavanja Chrome "vrati na podrazumevane vrednosti" -i sada je sve ok ?
Pa kako breee.......kad nisam ni pipnuo podešavanja u Chrome pre ,šta i kako nije bilo "default",i kada i kako se "promenilo" ?
Svejedno kako -bitno da sad sve radi kako treba ,jako me nerviralo ,boli me uvo za FB ,ali kad me tako "izbacuje" ,nisam mogao da ne pomislim da sam ipak nešto "fasovao" ili me "haknuo" nekako .
Postane se lako paranoičan kad ne znaš šta se dešava. ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Sep 18, 2017 11:26 pm

E dobro je... Sad mozemo da ppisemo do mile volje ... smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyPon Sep 18, 2017 11:32 pm

bosankaa ::
E dobro je... Sad mozemo da ppisemo do mile volje ... smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]

zlz...*ebte se .Nisam vas ništa pitao -a niste ni pomogli.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyUto Sep 19, 2017 12:16 am

Zahvaljuju ti se što štitiš svoj račun.Promenio si lozinku.  ludismeh
Sad vidim koliko tam ima novih opcija.
Ništa ja to ne diram.
Chrome je stvarno nula.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 EmptyUto Feb 13, 2018 1:18 am

Čim uključim lap top iskoči mi u desnom ćošku daily news.Gde da maknem to.Ne znam ni kako se to aktiviralo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Da li ste se ikad zapitali kako radi strelica misa?
» Neko kao ja
» Ako Vam kompjuter radi sporo ili nestabilno...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: