DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  Empty
PočaljiNaslov: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyNed Avg 28, 2011 4:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySub Sep 10, 2011 12:27 pm

Ja se bukvalno naježim kada vidim tako nešto . Pri tome nije važan fizički nesrazmer , ili ružnoća-nego ono što se vidi u izrazu lica, u očima.......
Lepa žena sa osmehom kojoj se na čelu vidi da je jedna iskrena ,vedra duša...a pored nje neki skot kome na licu čitate zlo,pakost , sa grimasom (koja treba da bude osmeh ) koja je više sličnija zmiji ili pacovu nego čoveku .
Čak i taj zagrljaj je strašan -ona sa nekim detinjim poverenjem -a on time pokazuje dominaciju i posed ,kao da je predmet u pitanju .
Puno puta sam to video .....i nikada mi nije bilo jasno .
Ljudi koji se vole nekada bukvalno "liče" , više kao brat i sestra ,i uopšte ...kao da je i sam fizički izgled kompatibilan nekako ,estetski....kad postoje prave emocije .
Kada vidim ovakav "nesklad" čisto mi bude krivo....zar ne vidi sama ?????
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyČet Sep 15, 2011 8:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ukoliko ste srećno zaljubljeni i uživate sa svojim partnerom, blago vama. Ukoliko niste, ne brinite, naćiće te srodnu dušu.
I oni su je našli.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyUto Okt 18, 2011 2:48 pm

SVE JE TO ZBOG LOVE

LJUBAV JE SLEPA: LEPOTICE VOLE ZVERI!

Utorak, 18. Oktobar, 2011.|

Autor: Sportska rubrika

Najružniji sportisti planete bez problema smuvali zgodne devojke

Baš ih briga što nisu lepi!
Iako su proglašeni za najružnije sportiste planete, junaci naše priče
nemaju problema s lepšim polovinama. Marko Jarić se našao na toj listi
američkog sajta Bličer, ali našem momku svi skidaju kapu jer mu je žena
bomba! Blistava Brazilka Adrijana Lima san je miliona muškaraca širom
sveta, a ima je jedan Srbin. To, majstore!

Šampion ružnoće, bivši košarkaš Georgi Murešan, srećno je oženjen
Rumunkom Lilijan, s kojom ima sina Georgija. Najviši NBA igrač u
istoriji nije izbegavao zgodne žene, pa se tako priča da je, dok je
nastupao u NBA, voleo da „švrlja“.

Špic Mančester sitija Karlos Tevez, jedan od najružnijih fudbalera
današnjice, razveo se od supruge Venese, ali je ubrzo našao utehu u
mlađanoj pevačici iz Argentine Brendi Asnicar.

Nije lep, ali je zbog žene promenio veru! Reč je o Franku Riberiju,
zvezdi Bajerna, koji je u početku toliko obožavao suprugu Vahibu da je
prešao u islam. Ipak, prošle godine našao se u centru seks skandala,
pošto je otkriveno da je koristio usluge mlade prostitutke.

Legendarni ultimat-fajter Kimbo Slajs uživa u srećnom braku s
dugogodišnjom devojkom Entonet, a verovali ili ne, ima čak šestoro dece.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyUto Okt 18, 2011 2:54 pm

Ja se samo pitam kad se prica o velikoj ljubavi da li bi te iste osobe uopste primjetile neke face da nisu novcnici puni ili bas ime kruzi po clancima tabloida...cisto sumnjam.
Pogledajte Borisa Bekera...nikakav,ali oko njega ne zna se koja je ljepsa i zgodnija....ah ta ljubav,a mozda bas vole ridje muskarce!

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPet Maj 09, 2014 9:02 am

Razlika u visini ne smeta mladencima!

Autor: Ekipa Alo! | 08.05.2014 - 07:02:00h |

Brazilska tinejdžerka Elisani da Kruz Silva (18), koja boluje od gigantizma (prekomerenog rasta), venčaće se sa svojim dečkom Fransinaldom da Silvom Karvalom, sa kojim se zabavlja više od tri godine.

Mlada je visoka 203, 2 centimetra, ali to nije smetalo mladoženji, koji je od nje niži za skoro pola metra (162,5 centimetara).

„Oduvek sam želeo da imam visoku devojku i Elisani je ispunila sve moje želje. Sada se pripremamo za venčanje“, rekao je budući mladoženja.
Elisani je spremna i da usvoji dete ukoliko ne budu mogli da imaju dece zbog njene bolesti.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPet Maj 09, 2014 12:42 pm

To je ljubav ,to se voli...  LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  460727 .
Drastična razlika,ali ako se vole ,i njima ne smeta,šta ih briga za druge..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyUto Jul 08, 2014 11:34 pm

Znači ....ne gine mi Ana Ivanović ,kad tad   smehsmeh 

-----
Centimetri ipak nisu bitni: Žene koje vole niže muškarce
M. J. | 08. 07. 2014. - 15:28h | 
Da ljubav ne zna za razlike i granice, najbolje pokazuju parovi svetskog džet- seta, među kojima je već godinama postao trend da dame budu skoro duplo više od svojih partnera.

Peni Lankaster i Rod Stjuart:
Legendarni britanski pevač Rod Stjuart pre sedam godina oženio se nekadašnjom manekenkom Peni Lankaster, koja je napokon uspela da smiri ovog zavodnika, koji je iz veza pre nje imao već petoro dece. Nakon turbulentnog ljubavnog života, muzičarevo srce uspela je da osvoji Peni, koja je čak 27 godina mlađa od njega, ali i viša gotovo za metar. Da ljubav nema granice, pokazuje i nedavna Penina izjava:
- Rod je nezasit u seksu, voli da eksperimentiše, pa nekad vodimo ljubav i na javnim mestima - rekla je ova lepotica.

Viktorija Silvested i Mauris Dabah:
Švedska manekenka i Plejboj zečica Viktorija Silvested godinama mami uzdahe muškaraca širom sveta, ali njeno srce je već zauzeto. Naime, njen višegodišnji partner, Mauris Daba, koji joj po visini bukvalno dođe do ramena, izgleda je  nadasve šarmantan, ako izuzmemo i njegov status milionera.

[You must be registered and logged in to see this image.] Brigit Nilsen i Matia Desi:

Bivša supruga Silvestera Stalonea Brigit Nilsen, očigledno ima festiš prema niskim muškarcima.  Njen sadašnji suprug Matia Desi, izgleda kao da joj je sin iz prethodnog braka, s obzirom na to da po godinama ali i izgledu deluje kao njegova majka.
Ovaj simaptični par uvek privlači poglede paparaca gde god da se pojave, a o pogledima prolaznika na ulici nema potrebe ni da govorimo. Ipak, za sve one koji se i dalje pitaju šta je Brigit privuklo kod njenog partnera, ona je otkrila kako su niži muškarci znatno dinamičniji u krevetu.

[You must be registered and logged in to see this image.] Set Grin i Kler Grant:

Glumac Set Grin zaveo je  visoku lepoticu Kler Grant tokom zajedničkog rada na setu. Ljubav je, kako kažu, nastala kada su shvatili da imaju mnogo zajedničkih interesovanja poput onih za knjige i komedije. Ono što supružnike već godinama spaja je kako kažu strast i mnogo jake hemije koje su između njih.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyUto Jul 08, 2014 11:40 pm

Smešni su.Kao karikature...  dm5

ovo je vrh...  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPon Jul 14, 2014 8:38 am

Centar Zvezde (košarka ) Boban Marjanović na jučerašnjem venčanju

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySre Nov 26, 2014 10:23 pm

Taze vest -Indira Radić se udaje i odlazi za Ameriku .
Izabranik je izvesni Goran Kurtum (koji tamo ima "firmu" a i ženu ....te se čekaju papiri za razvod)
Ako mene ko pita ....ružan je kao raspored časova ,što bi rekla deca .

Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySre Nov 26, 2014 10:34 pm

Slavica Radic sa nekim sirotanom

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySre Nov 26, 2014 10:40 pm

Dobro upuceni se kunu da su ova dvojica u strastnoj vezi, samo ja ne znam ko je tu lepotica a ko zver, sve kombinacije su moguce, pa i to da su im supruge obican marketinski paravan.

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySre Nov 26, 2014 11:19 pm

Danubius ::
Taze vest -Indira Radić se udaje i odlazi za Ameriku .
Izabranik je izvesni Goran Kurtum (koji tamo ima "firmu" a i ženu ....te se čekaju papiri za razvod)
Ako mene ko pita ....ružan je kao raspored časova ,što bi rekla deca .

On je ljepotica a ona zvijer...koliko ja vidim

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySre Nov 26, 2014 11:54 pm

Kica/Praja ::

Dobro upuceni se kunu da su ova dvojica u strastnoj vezi, samo ja ne znam ko je tu lepotica a ko zver, sve kombinacije su moguce, pa i to da su im supruge obican marketinski paravan.

affraid prvi glas...
za neverovati.u stvari šta je danas čudno.
@Astra bome Indira zver.. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySub Dec 13, 2014 4:28 pm

Nikada ne biste poverovali da su ONI bili u vezi link

Još jedan mali spisak prilično čudnih kombinacija (razlika u godinama , razna zanimanja ,čak i fizički nesrazmer ...) no da se desilo -jeste .
Oni izgleda nisu imali problem sa onim "nismo baš "par" . :47:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptySub Dec 13, 2014 4:31 pm

Meni nije ni cudno..svi su neke poznate licnosti..uglavnom glumci i pevaci..ajde da je neko domar u skoli,pa da se i iznenadim 55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyNed Dec 28, 2014 10:50 am

Lakota ::
Meni nije ni cudno..svi su neke poznate licnosti..uglavnom glumci i pevaci..ajde da je neko domar u skoli,pa da se i iznenadim 55555
Evo ti onda jedan "običan" par :lonac:
-----

OVO SU MUŽ I ŽENA BOŽIĆNI RAZBOJNICI: Ona je 24 godine starija od njega i više nego duplo teža!

I dok je Džeremi Levalen (18) i dalje iza rešetaka, njegova supruga Keri Karlej (42) je na slobodi i tvrdi da je on radio sam

Foto: CSPD [You must be registered and logged in to see this image.]

Bračni par koji je osumnjičen za krađe preuzeo je ulogu Grinča ovog Božića i ukrao božićne ukrase od desetine porodica u Koloradu Springsu.

Džeremi Levalen (18)  i njegova četrdesetdvogodišnja supruga Keri Karlej uhapšeni su 19. decembra, jer su prema navodima policije s ukradenim ukrasima okitili svoje dvorište.
I dok je Džeremi i dalje iza rešetaka, njegova supruga  je na slobodi i tvrdi da je on radio sam.

- Svako jutro on ode u šetnju i donese stvari u dvorište. Nisam znala tačno šta radi – rekla je Keri.
Ona je izjavila da je muž bio veoma grub kad mu se suprotstavila.
- On valjda i dalje misli da je ovo igra. Kada sam ga upitala šta radi, odgovorio je da je to njegov posao – kaže ona.

(Telegraf.rs / Izvor: gazette.com)

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyNed Dec 28, 2014 3:19 pm

....frikovi .. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPon Jan 05, 2015 10:18 pm

Lakota ::
....frikovi .. smehsmeh
A ovo ?
Prelepa ćerka Dragana Džajića i sin Šabana Šaulića

Tabloidi pričaju da veza traje duže od dve godine (svaka čast ako traje ,Džajina ćera inače živi u Monaku) ali ,ako mene ko pita ....i matori  Šaban bolje izgleda od naslednika . Ovaj je baš  "šaban" i  po izgledu i po stajlingu .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPon Jan 05, 2015 11:19 pm

Kakvih ima i nije ružan.
Možda na ovoj slici nije lepo ispao.
Ako njoj paše i to već dvije godine..onda je ipak ljubav u pitanju :)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyČet Jan 08, 2015 5:46 pm

Ovog sam našao njuškajući po klinčevom FB .Izvesni Aleksej  Lesukov ,neki bodi bilder ,upravo se oženio .

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Šta je ova lepotica videla na njemu.....

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyČet Jan 08, 2015 10:50 pm

Pravu i iskrenu ljubav.:D

Od kud znam.Ima čovek vremena...$$$.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPon Jan 19, 2015 9:19 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Malo čudne kombinacije uči
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  EmptyPon Jan 19, 2015 9:33 am

Ja ne vidim tu cudnih kombinacija....u cemu je fora?

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)    LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)  Empty

Nazad na vrh Ići dole

LEPOTICA I ZVER -čudni parovi (VIP i drugi)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: