DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Jasna_

Jasna_

Godina : 55
Datum upisa : 25.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!

Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:34 pm

Astra ::
Jel to mozda neko groblje,pu pu...gluho bilo
....al ko prvi stigne nek otvara Free forum!

Ma Dedov potok je za eliksir! smehsmeh

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:36 pm

Drago mi je da je Dangubius objasnio da je iznenađen,jer kad sam pročitala tolike pohvale mislila sam da se netko namjerno zeza il' da je je "potplatio" Jasnu _ da "forum nafališe" jel Kijaricu ne mora ni potplaćivati smehsmeh
Maaaa forum volim zbog smjeha,zezancije i druženja,ali i namigivanja "pojedinim pojedincima" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:37 pm

Izbacujte to iz usta ...malo,malo pa vam Q*** u ustima...to kaka,fuj! [You must be registered and logged in to see this image.]

hahhahahhah...Astra...šta će ti ovo ****.?
Lani bre..Učimo od najboljeg..
Puna usta..Joj ,ne smem dalje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:39 pm

Sve pohvale postavljacu teme...
A zasto volim i postujem Danubius forum...to ne mogu reci.Samo znam da je Astra glavni "krivac" sto sam ostala tu.A onda je sve islo kao u prici...jednostavno ste mi se uvukli pod kozu...krpelji nijedni :tomato:

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:44 pm

Astra, ja bih rekla da si TI - TA:))))

Dosla sam zbog Astre, ostala zbog mnogih drugih:)
Najvise mi se svidja sto je Robin vrlo parlamentaran, mada lako popaljiv, hahahahahahaha HEPO migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 9:45 pm

Breza ::
Drago mi je da je Dangubius objasnio da je iznenađen,jer kad sam pročitala tolike pohvale mislila sam da se netko namjerno zeza il' da je je "potplatio" Jasnu _ da "forum nafališe" jel Kijaricu ne mora ni potplaćivati [You must be registered and logged in to see this image.]
Maaaa forum volim zbog smjeha,zezancije i druženja,ali i namigivanja "pojedinim pojedincima" [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam glasnogovornik... [You must be registered and logged in to see this image.]..
hahahaha..e baš mi je drago da ste se bar nasmejali... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 12:13 pm

Hmmm.. tu sam.. cek da vidim sta mi pise ispod avatara.. leeleee.. tajo, ocu peMziju, bre!!! Eve gi 4 godine odslavila, usla u 5-tu.. slamka

Paaaa.. dosla sam pomalo oprezno na Astrinu inicijativu, a potom dobila divan virtueli dom i prijatelje. Imam ovde taju, tecu, tetku, nekoliko sestrica.. a za mamu je konkurs vec dugo otvoren.. tako je bilo i za tetku, no, to smo fala Bogu pronasli i aminovali!

I sad me pitate zasto volim ovaj forum.. pa zbog svih clanova, ali bas svih, bez obzira da li smo istog, slicnog ili potpuno razlicitog misljenja.. svako je prica za sebe i svako je zanimljiv na svoj nacin! I svako je doprineo da ovaj forum bude to sto jeste, neko humorom, neko slikom, a i sa lepom poezijom.. svega imamo..

Bilo je oscilacija, prozivljavali smo i srecu i tugu, i radost i zalost, i svadje i romanse.. odlazili, pa se vracali da li zbog obaveza u privatnom zivotu ili trenutnog neslaganja, godisnjih odmora, poslovnih putovanja.. ali vremenom bi se polako svi vracali.. i ukoliko je to trebalo i oprastali jedni drugima..

Radujemo se nasim uspesima, saosecamo u zalosti i bodrimo u bolesti.. uvek smo tu.. jedni za druge!

Hmmm.. zasto volim ovaj forum?

Upravo zato, zbog svih vas!

srce
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 12:17 pm

Istina ovdje je tuga manja,a radost veca....!!!

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 1:30 pm

Lily..sele..Cmoka... [You must be registered and logged in to see this image.]..Od reči do reči..Tačno sve...
Ti si došla pre mene 3 meseca..Daj zavrni i meni peMziju..kod taje... [You must be registered and logged in to see this image.]..
I ja tebe.. [You must be registered and logged in to see this image.]..
Ekipa iz snova...
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

Jasna_

Godina : 55
Datum upisa : 25.09.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 1:35 pm

Breza ::
Drago mi je da je Dangubius objasnio da je iznenađen,jer kad sam pročitala tolike pohvale mislila sam da se netko namjerno zeza il' da je je "potplatio" Jasnu _ da "forum nafališe" jel Kijaricu ne mora ni potplaćivati smehsmeh
Maaaa forum volim zbog smjeha,zezancije i druženja,ali i namigivanja "pojedinim pojedincima" smehsmeh

Nepotplativa sam i lajava ali ja nisam tema. Zaista se divim, iskreno i poštujem i vreme i trud. Ljudi...trajete i to - OPASNO trajete!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 2:33 pm

Kijara-brm ::
Lily..sele..Cmoka... [You must be registered and logged in to see this image.]..Od reči do reči..Tačno sve...
Ti si došla pre mene 3 meseca..Daj zavrni i meni peMziju..kod taje... [You must be registered and logged in to see this image.]..
I ja tebe.. [You must be registered and logged in to see this image.]..
Ekipa iz snova...
Ce i mi organizujemo peticiju.. na peMziju! lol! ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 17346
samo da nam Kjarisima, ne bude od taje.. Like a Star @ heaven smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Tajo i te volimooooo.. :ass kiss :
A sad davaj pemziju! bom
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 2:41 pm

Istina ovdje je tuga manja,a radost veca....!!!
Zanimljivo je to.. ali to znaju najbolje oni koji su se nasli u velikoj muci, koliko im je znacila podrska forumasa sa ovog foruma. Svi su imali knedlu u grlu i suzne oci dok su citali postove koji ih hrabre, tese, to su postovi koji su pisani sa toliko osecanja, da je tesko i citaocu da ne zaplace.. a kamoli onom kome je namenjeno. A to znaju nasi forumski drugari i drugarice, pa i sama sam kroz slicno prosla- to se ne zaboravlja! U srce te dirne! I mnogo znaci!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 3:57 pm

Nema nas na daleko i veliki smo,ali opet nekako suzeni,svi smo tu jedno,svi smo tu za savjet,za dobronamjernu kritiku,da podijelimo i uspjehe i bol,a na ovom forumu,vjerujte...imamo s kim,jer mi smo i pored velicine,ipak familija.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Vučica

Vučica

Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 4:01 pm

Tu sam prvenstveno zbog Danubiusa,velikog čoveka kojeg prosto obožavam!
Za forumaše ne mogu mnogo reći,jer tu nisam ne znam koliko dugo i ni sa kim nisam nešto posebno pisala.
Ali recimo da ipak postoje oni koje volim da čitam i oni koje nerado čitam.
Naravno,tu sam zbog tih koji su mi na neki način dragi.

Danubius volim te bre :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyUto Okt 11, 2011 4:33 pm

Vučica ::

Njega foliiiis.. a miii???!!! plačččč

Ne se brinete drustvo.. sade cu ja to sredim.. deder tajo dodji 'amo.. hos .. :kanta :
Reseno!!! slamka

Sade ce da voli i nas ostale! slamka smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Vučica

Vučica

Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 12:08 pm

Lily ::
Vučica ::

Njega foliiiis.. a miii???!!! plačččč

Ne se brinete drustvo.. sade cu ja to sredim.. deder tajo dodji 'amo.. hos .. :kanta :
Reseno!!! slamka

Sade ce da voli i nas ostale! slamka smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Haha nismo se razumeli :ironic:
Nisam ja Danubiusu (gazdi) izjavila ljubav :ruza2:
To se odnosilo na FORUM bre s40

Nazad na vrh Ići dole
Only women

Only women

Humor : Smeh do suza a i dalje...
Datum upisa : 14.07.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 12:18 pm

Ono što traje to i vredi, samim tim je vredno poštovanja. Drugo, vlasnik foruma je toliko fleksibilan na čemu mu čestitam, jer bi kod mene bilo banovanja do istrebljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 1:42 pm

Posle detalnog razgledanja mogu reci da ne videh sveobuhvatniji forum..moje chestitke od srca..zanimljive teme,za svakoga po neshto,za nekog sve..svaka chast ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 460727
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 4:35 pm

Moja Zana,otvorih prvo ovu temu....mislim se...kad nas zavoli prije....dobro je,ipak su pohvale za sada,a cek kad nas zavolis...ma bjezaces sa casova samo da si s nama.

.
Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole

Datum upisa : 07.10.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 5:06 pm

Moja Zana,otvorih prvo ovu temu....mislim se...kad nas zavoli prije....dobro je,ipak su pohvale za sada,a cek kad nas zavolis...ma bjezaces sa casova samo da si s nama.

Ja pobjegao iz obdaništa, tetoooooo... 55555 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 5:38 pm

Nemo da te teta preko koljena! :pušač:

.
Nazad na vrh Ići dole
Krupljanka

Krupljanka

Godina : 53
Datum upisa : 13.04.2009

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 6:41 pm

Zna se zasto volim i postujem zasto posecujem ovaj forum zbog lepote,zbog dobro [You must be registered and logged in to see this image.] te....zbog opustenosti i zato sto sam u njemu pronasla deo sebe i ljude veoma drage.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@

Godina : 47
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 7:34 pm

..volim ,zato "sto nismo kao drugi"!... migg :joint:

ps.vrijeme za WERBUNG! sladoled spite
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 8:19 pm

komunikativn@ ::
..volim ,zato "sto nismo kao drugi"!... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ps.vrijeme za WERBUNG! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam treća...A ko je prvi,i drugi? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@

Godina : 47
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 8:26 pm

Kijara-brm ::
komunikativn@ ::
..volim ,zato "sto nismo kao drugi"!... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ps.vrijeme za WERBUNG! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam treća...A ko je prvi,i drugi? [You must be registered and logged in to see this image.]

..u ljubavi nema reda.... ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 98966
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Nazad na vrh 
Strana 2 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: