DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Jasna_

Jasna_

Godina : 55
Datum upisa : 25.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Okt 10, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!

Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 8:27 pm

Aj ti srce k meni... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 8:30 pm

...i ja vas volim sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole

Datum upisa : 07.10.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 9:17 pm

komunikativn@ ::
..volim ,zato "sto nismo kao drugi"!... migg :joint:

ps.vrijeme za WERBUNG! sladoled spite

WERBUNG (REKLAME) :

"Mit dem zweiten sieht man besser"... :eee:

(tv. reklama, sa drugim (okom) vidimo bolje) ZDF, drugi Nj. program....
E, nek ja budem kao četvrti.... 55555
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 9:21 pm

Bez guranja ,molim,svi cete doci na red...splahnite se prije ulaska na forum,za svaki slucaj smehsmeh

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@

Godina : 47
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Okt 13, 2011 9:22 pm

Đole ::
komunikativn@ ::
..volim ,zato "sto nismo kao drugi"!... migg :joint:

ps.vrijeme za WERBUNG! sladoled spite

WERBUNG (REKLAME) :

"Mit dem zweiten sieht man besser"... :eee:

(tv. reklama, sa drugim (okom) vidimo bolje) ZDF, drugi Nj. program....
E, nek ja budem kao četvrti.... 55555

Nemere!

Ti si u "sredini"! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Okt 14, 2011 9:54 am

Astra ::
Moja Zana,otvorih prvo ovu temu....mislim se...kad nas zavoli prije....dobro je,ipak su pohvale za sada,a cek kad nas zavolis...ma bjezaces sa casova samo da si s nama.
Astra nisi pazljivo prochitala moj post,nigde ne napisah da volim forum vec da je sveobuhvatan i da nisam bolje odradjen forum videla..a da bi volela neki forum nije dovoljno da bude dobro odradjen vec da zagotivim i ljude koji dolaze na njega..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Okt 14, 2011 10:22 am

Zana,nisi ni ti mene pazkljivo procitala,ja sam se i nasalila i potvrdila upravo to sto kazes,da si nas pohvalila ali da sam sigurna da ces nas zavoliti....ma kako god....ovaj forum je mjesto gdje srecem drage osobe....svi pod jednim danubius nebom.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 61
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 15, 2011 1:55 am

Men' se sve ovde dopada, al' što me Tibor ume iznervirati kad počne "u sitna crevca" (jeb'o ga Hegel i sva drva u šumi :pušač: ).
Ipak, ovde se osećam kao svoj na svome. vrti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 15, 2011 10:33 pm

determinanta ::
Men' se sve ovde dopada, al' što me Tibor ume iznervirati kad počne "u sitna crevca" (jeb'o ga Hegel i sva drva u šumi [You must be registered and logged in to see this image.] ).
Ipak, ovde se osećam kao svoj na svome. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ccc...pa šta očekuješ od matorog čangrizala -generacijo ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja ne mogu (tehnički ) da budem "svoj na svome " ..ali ima dana kad se tako osećam . [You must be registered and logged in to see this image.]
Srećom ne često , pa dodjem svaki dan ovde zbog dobrih ljudi ......da "prebacimo" koju ....... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Okt 17, 2011 9:24 am

55555 55555 55555
cherry
:girlcool:

smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

Jasna_

Datum upisa : 25.09.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 9:38 pm

Zato što ima preko 6 000 članova i traje li traje. Čestitam :)

A šta je dobio/la jubilarni član, neki poklon? migg
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 9:46 pm

Posto je muski clan,odabracemo predstavnicu da mu uruci kitu....visibaba recimo¨
Ma jok,ima da ga izljube sve zene...pa ce prije da izadje neg sto je usao.

.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 9:50 pm

Šta bi dobio kad je muško.Sve žene sa foruma na MSN...U [You must be registered and logged in to see this image.] izdanju:)))
Malo li je?U red,.. sve.. [You must be registered and logged in to see this image.]..

Još nisam upućena ko je 6000 član..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 10:00 pm

Kijara-brm ::
Šta bi dobio kad je muško.Sve žene sa foruma na MSN...U [You must be registered and logged in to see this image.] izdanju:)))
Malo li je?U red,.. sve.. [You must be registered and logged in to see this image.]..

Još nisam upućena ko je 6000 član..

Ma nisu sve Kijara, ja se recimo obucem u feredzu:))))))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 10:04 pm

Pametno...Sakri glavu ..samo okice vire:)))))))))))
cmokaaaaa..
Gledam da li je milutn ns ili Nikola 6000-član..Jgb ,ne piše ionako ni jedan..hahaha..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Nov 07, 2011 11:21 pm

Ima negdje gazda se odusevio pa cestitao....moguce na oglasnoj....zaboravila sam.

.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana

Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:16 pm

..volim bre..zato shto ovde ima genijalnih nikova,koji me nasmeju do suza..ukljuchujuci i samog hefa koga bash,bash gotivim
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:19 pm

Znam vec dusu svima...mogu da se nasalim,a znam ne ljute se,znam koga da izbjegnem,znam kako dise clijeli forum,pa se i ja zadisem ...ahhahahah

.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:45 pm

Pa odgovara mi klima ,očigledno dok sam toliko ovde . wc
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

Datum upisa : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:21 pm

Koji udvorički naziv teme :zlz:

Jeste, obozavam ga, svaki put kad kopuliram setim se foruma :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:25 pm

E taman mi na pamet pala ona tema: Zašto volim Druga Tita?

:zubi3:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:59 pm

Pa pravo da vam kažem ,izgleda da zbog pojedinih možda i odem ....
Kako se pojedinci odma oglase ,skloni su sami sebi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 2:28 am

Meni ama bas nista ne smeta, sve voLem:)
Robin, keep up the good job muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 8:30 am

Zato što ovakve teme mogu da pokažu ko je kakav u suštini .
Koji su pravi motivi dolaska na forum (lično eksponiranje,na primer)
Kako se "mišljenja" menjaju u kratkom vremenu u potpunu suprotnost -a ne radi se o "novim" članovima koji ne znaju kako ovo funkcioniše .
Samo treba pročitati .
I sam postavljač teme je imao razne "ambicije" ,pa kad se to nije rako razvilo -ode.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 11:04 am

Zato što sam ovde naišla na prijateljstvo,druženje u noći, ljudi su različiti ali to je i suština priče.....da nismo svi isti ,i baš zbog toga ih volim sve u paketu ,uvek ima neko ko me ume nasmejati , pitati šta nije u redu , poželeti mi lep dan,neki me umeju i malo nasekirati ali mi ne smeta ......ne mičem se odavde ni ako me lopatom tuku ......

:girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Nazad na vrh 
Strana 3 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: