DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorPoruka
Jasna_

Jasna_

Godina : 55
Datum upisa : 25.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPon Okt 10, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!

Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 13, 2018 8:43 pm

podbarac ::
počev od promaje pa do astrine komšinice - kone

Nekad je i bolje da nekih nema....evo Dolinac je u prvih 10 forumasa....cim crijevo na lijevo,on se brise,skida avic,puse i provaljuje se,vidi urotu i netrpeljivost....ma koji ces mi takav,mada svako zna svoje zasto je ili nije tu,ali na ovaj zeleni svi se jednom vrate,bar koji znaju da nisu jeli goMna lopatom Alije Sirotanovica.
Ja tu ne bih puno plakala....sve ima svoje dobre i lose strane.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 13, 2018 9:45 pm

Pojma nemam jesam li vec pislaa ovde ili ne, mrzi me listati toliko da proverim ...
Zasto postujem ? valda jer se osecam kao da sam kuci dosla. Ja sam jedna od onih koji su tu pa nestanu i opet je nesto vuce da se vrati .... ovde su stanari vecinom lepo raspolozeni , novi/stari clanovi svi su uvek dobro dosli , docekani sa osmehom i toplim pozdravima. I ako se nekad desi neka svadja , nesporazum ili sta god ako odluce da iz revolta, besa ili uvrede ne dodju izvesno vreme ipak se pojave ... i niko ih ne doceka sa gorcinom ili prebacivanjem ...

Zasto volim ? pa eto upravo zbog toga jer se osecam kao da sam kuci dosla
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 13, 2018 9:45 pm

počev od promaje pa do astrine komšinice - kone
Promaja je član na svim forumima koji postoje (a ima i jedno 2-3 svoja ) Jeste ,slažem se ,vrlo vredan član -kad je tu . No Promaja ima običaj ,da se iz nekih (nikada izgovorenih ili dokazanih razloga ,lično sam ga pitao ) "uvredi" ,povuče na neko vreme (i na par meseci)Pa opet dođe ,bude aktivan -pa nestane . To je jednostavno-Promaja ,oduvek je tako .
Što se Kone tiče-žena je teško povređena na "nacionalnoj i verskoj osnovi " (takva je informacija ),i ne želi da se pojavljuje dok su "ti i ti" na forumu . Administracija može da reaguje na temama ,ali nema mogućnosti ni prava da "ureduje" oko uvreda koje se izgovore na PP, FB, ili DFR ,a još manje može da prima "ucene ".
I meni je žao zbog oboje -no to je ipak van naše ingerencije ,lična odluka .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 13, 2018 9:55 pm

Mrzi me da pregledam da li sam već pisala zašto volim ovaj forum (a mislim da jesam), ali nije na odmet da opet kažem. Ovdje se osjećam kao kod kuće i doživljavam sve kao familiju (a zna se da u svakoj familiji ima i "ovakvih" i "onakvih".
Hvala Astra na lijepom postu koji si ostavila.
I eto izvinite što nisam među prvih 10, ali ipak volim forum. Mislim da sam barem trunčicu jednu doprinijela da forum bude lijepo mjesto.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 13, 2018 10:28 pm

Imali smo mi i admina,tvoraca foruma,pa ne dolaze vise,ne osudjujem,samo konstatujem,zasto bi sad jecali za bilo kim.....dok nam je dobro,tu smo i jednako bitni svi............vidim ljude stare forumase na FB,kontaktiram ne pitam ih zasto ih nema,jer ruku na srce i mene nije bilo,svi imamo svoje razloge,i cini mi se da bi ovom mjestu puno vise znacilo 5 novih aktivnih clanova nego povratak 5 starih.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brunolino

brunolino

Godina : 107
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPet Sep 14, 2018 11:00 am

Astra ::
i cini mi se da bi ovom mjestu puno vise znacilo 5 novih aktivnih clanova nego povratak 5 starih.

sumnjam da će ti tko od novih tu doći pa se raspisati, prije će doći stari sa novim nickom...mada je na svim forumima posjeta slaba, bili "mali" ili "veliki" forumi...npr. jednom sam davno bio na KRSTARICA forum, igrao igrice...kad me moderator opomenu da u jednoj igrici izbrišem riječ, jer je nema u Srpskom jeziku...izbrišem riječ i više nikad i ne uđem...uglavnom raznorazni su razlozi zbog slabe posjete forumima...meni konkretno FB nije uopće zanimljiv i rijetko kad uđem, sem ako nešto u nekim novnama ne komentiram...a, TWITTER i Instantquratz su mi totalno bzvz...nije me nikad privlačilo...mene ako nema na forumu, onda me nema nigdje...što iz pv, što iz poslovnih razloga...ali kada mogu, potrudim se da budem tu... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPet Sep 14, 2018 12:58 pm

Meni je do Kijare. zubic
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPet Sep 14, 2018 1:02 pm

Eugen Grafvajer ::
Meni je do Kijare. zubic

svatko ima svoje osobne razloge... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPet Sep 14, 2018 9:39 pm

Astra ::
...i cini mi se da bi ovom mjestu puno vise znacilo 5 novih aktivnih clanova nego povratak 5 starih.
Teško je tu "presuditi" . Imali smo "novije" koji su više nego žestoko "krenuli" ,postavili silne teme ,dolazili svaki dan i pisali ,pa je to trajalo par meseci . 
No hipotetički ...(stariji članovi znaju ) šta bi se desilo ,da se ""vrate" docctor-67  i Crna _Ovca ,Silvy i Slatka ,Kom@ i Luckasta  , Sanjalica i Storm-Z (Oko_Andjela , i mnogi drugi) ,"kao nekada "? 

Danas je čak i slabo moguće preneti kako je to "nekada" izgledalo . Toliko su postovi "leteli" da je bio problem i otići u WC . 
Bilo jednom -mislim da neće nikada više.  cherry
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brunolino

brunolino

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptySub Sep 15, 2018 11:14 am

Danubius ::

Danas je čak i slabo moguće preneti kako je to "nekada" izgledalo . Toliko su postovi "leteli" da je bio problem i otići u WC . 
Bilo jednom -mislim da neće nikada više. 
cherry

pa da neće nikada više sumnjam, nikad ne reci nikad...samo imaš masu foruma, mogu ih nabrojiti, gdje dođu "novi" i što rade, slike do besvijesti štancaju...plus copy-paste također...meni je forum prvo razgovor, pa tek galerija...i onda kad ja "zinem" na tim forumima i kažem da je dosta tog sranja od štancanja, bude frka, posjeta navali, meni se postovi brišu jer ja rušim forum itd. ljudi taman vratili se na forum, onda revnosna redakcija sve izbriše i naravno ljude otjera...naravno svega tu ima...ali je istina da se prije nije moglo do riječi doći...to stoji...jedino da opet đe "zaserem"... zubic smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyČet Sep 27, 2018 7:44 pm

jedan od razloga ( mada ne presudan ) što sam još ovde je ta povezanost sa članovima foruma , domaća , možeš brate i opcovati  smehsmeh
šalu na stranu al ovde je osećaj kao da si međ svojima , prisutan sam na jednom forumu od 2009god. i nema ove vezanosti međ članovima , tamo se osećam kao stranac u tuđoj zemlji
forum je ogroman , tefe nem da te srčka strefi ,  nem da kukaš što nas je malo , društvo malo al odabrano

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPon Okt 01, 2018 11:46 am

Eugen Grafvajer ::
Meni je do Kijare. zubic
Imam nešto da kažem,al sačekaću da nemam.   zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 EmptyPon Okt 01, 2018 2:51 pm

jedan od razloga ( mada ne presudan ) što sam još ovde je ta povezanost sa članovima foruma , domaća , možeš brate i opcovati  smehsmeh
šalu na stranu al ovde je osećaj kao da si međ svojima , prisutan sam na jednom forumu od 2009god. i nema ove vezanosti međ članovima , tamo se osećam kao stranac u tuđoj zemlji
forum je ogroman , tefe nem da te srčka strefi ,  nem da kukaš što nas je malo , društvo malo al odabrano

[You must be registered and logged in to see this image.]

auch bre pa koji je ovo forum ? smehsmeh no ni ne bitno jer ja i ovaj nas jedva ispracam .
Kad se domognem neta onda se razletim kao go*no po njivi , sve bi da ispratim , a vreme kratko ... obicno sednem za komp samo na "5 minuta" i sledeci put kad pogledam na sat proslo 3 sata i nista nisam videla , nista nisam pisala ne znam pacov
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Nazad na vrh 
Strana 22 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: