DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Ići dole 
+58
Sunce ljubavi
Blebetalo
Kica/Praja
Sibila_
brdjanin
Astra
bosankaa
lollypop
promaja
Svemimir
montoya
Ladyintheblack
Krupljanka
AstrinaKomsinica
Nut
MadamX
Lakota
ZoxZoja
srculence
Sanjalica
Breza
Bokssha
Hestija
doctorr67
Najda M.
sanjalica.ns
MonteGirl
dusicaa
tok tuk tok
Gagica78
Gothic
cojle
Buflon
Samouka
MayaMau
surčinac
Lena **
Xenaa
el_vibrador
Tattoo
slatkicass
podbarac
debilko
Kijara-brm
Djulieta
Marquise
zoran1970
ZezaM
Zana
determinanta
komunikativn@
Đole
Only women
Vučica
Lily
sonia
nada.nada
Jasna_
62 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Jasna_

Jasna_


Godina : 59
Location : White Land
Datum upisa : 25.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Okt 10, 2011 2:53 pm

First topic message reminder :

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!


Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:16 pm

..volim bre..zato shto ovde ima genijalnih nikova,koji me nasmeju do suza..ukljuchujuci i samog hefa koga bash,bash gotivim
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:19 pm

Znam vec dusu svima...mogu da se nasalim,a znam ne ljute se,znam koga da izbjegnem,znam kako dise clijeli forum,pa se i ja zadisem ...ahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 1:45 pm

Pa odgovara mi klima ,očigledno dok sam toliko ovde . wc
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom



Datum upisa : 18.12.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:21 pm

Koji udvorički naziv teme :zlz:

Jeste, obozavam ga, svaki put kad kopuliram setim se foruma :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:25 pm

E taman mi na pamet pala ona tema: Zašto volim Druga Tita?

:zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyČet Avg 09, 2012 4:59 pm

Pa pravo da vam kažem ,izgleda da zbog pojedinih možda i odem ....
Kako se pojedinci odma oglase ,skloni su sami sebi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 2:28 am

Meni ama bas nista ne smeta, sve voLem:)
Robin, keep up the good job muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 8:30 am

Zato što ovakve teme mogu da pokažu ko je kakav u suštini .
Koji su pravi motivi dolaska na forum (lično eksponiranje,na primer)
Kako se "mišljenja" menjaju u kratkom vremenu u potpunu suprotnost -a ne radi se o "novim" članovima koji ne znaju kako ovo funkcioniše .
Samo treba pročitati .
I sam postavljač teme je imao razne "ambicije" ,pa kad se to nije rako razvilo -ode.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 11:04 am

Zato što sam ovde naišla na prijateljstvo,druženje u noći, ljudi su različiti ali to je i suština priče.....da nismo svi isti ,i baš zbog toga ih volim sve u paketu ,uvek ima neko ko me ume nasmejati , pitati šta nije u redu , poželeti mi lep dan,neki me umeju i malo nasekirati ali mi ne smeta ......ne mičem se odavde ni ako me lopatom tuku ......

:girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 11:57 am

Danubius ::

I sam postavljač teme je imao razne "ambicije" ,pa kad se to nije rako razvilo -ode.

Jes' ti siguran u to?! :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 3:47 pm

Danubius ::
Zato što ovakve teme mogu da pokažu ko je kakav u suštini .
Koji su pravi motivi dolaska na forum (lično eksponiranje,na primer)
Kako se "mišljenja" menjaju u kratkom vremenu u potpunu suprotnost -a ne radi se o "novim" članovima koji ne znaju kako ovo funkcioniše .
Samo treba pročitati .
I sam postavljač teme je imao razne "ambicije" ,pa kad se to nije rako razvilo -ode.


Idi do kraja pa nam nabroj molim te kakve je to "ambicije" imao postavljač teme?! Ali to što napišeš ovde neka bude identično sa onim što napišeš na pp.!?

A ja ću biti slobodna pa ću otvoriti temu: Zbog čega ne poštujem neke pojave na Danubius forumu i zbog kojih ljudi navratim na ovaj forum. Naravno, ostaviću ti prostora za javni komentar direktan i u čelo a ne iza leđa!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 4:21 pm

AstrinaKomsinica ::

Jes' ti siguran u to?! [You must be registered and logged in to see this image.]
Da..inače ne bih napisao .
Radi se o MOM LIČNOM MIŠLJENJU -koje nisam dublje obrazlagao ,zar ne ? Obična opaska bez konkretnijeg pojašnjenja da bi bilo ko ima neko mišljenje . No dvoje već imaju -da očekujem još (predvidivih ) dvoje ?

Samouka ::



Idi do kraja pa nam nabroj molim te kakve je to "ambicije" imao postavljač teme?! Ali to što napišeš ovde neka bude identično sa onim što napišeš na pp.!?

A ja ću biti slobodna pa ću otvoriti temu: Zbog čega ne poštujem neke pojave na Danubius forumu i zbog kojih ljudi navratim na ovaj forum. Naravno, ostaviću ti prostora za javni komentar direktan i u čelo a ne iza leđa!

TI nisi postavljač teme -ili si možda ovlašćeni zastupnik ?


Rekoh da je MOJE LIČNO MIŠLJENJE -i opaska, od koje se NEĆE napraviti "slučaj" -kao što se radi na pojedinim forumima . Nisam dao nikakvu konkretnu aluziju,zar ne ?
A pošto uvek govorim otvoreno -reći ću i to . Mnogi dolaze zbog lične ambicije da budu moderatori,administratori itd ,da "menjaju sve" i realizuju svoje zamisli kako "treba da izgleda forum"

Kad shvate da to ovde ne funkcioniše tako -odu pa prave svoje forume ,ili odu tamo gde to odmah postanu .Traže i dobiju x podforuma ,traže uredništva ,pa kad ne dobiju ovacije za svoj samopregorni rad -uvređeno odu . Ne treba i ne želim da nabrajam poimenice -bilo je dosta slučajeva .
Nema potrebe da obrazlažem svoj lični odnos sa postavljačem teme -samo ću toliko reći da nam se nisu složili pogledi ,a to jeste i ostaće naša lična stvar-iako se radilo isključivo o koncepiciji foruma .

Postavljač teme je kod tebe dobio prostor i titulu -i ne ulazim ni u motive ni u to kako se završilo . Za mene se radilo o preambicioznoj i osobi sa promenjljivim raspoloženjem ,i to joj mogu uvek reći u lice ,a bogami i svađalački raspoloženoj -moje lično iskustvo ,i to nije razlog da praviš dramu i pridaješ značenje jednoj običnoj rečenici koja nije napisana sa namerom da nekoga ocrni ili ponizi ,ili karakteriše ,ili bilo šta drugo .
I meni se ne dopadaju mnoge stvari na drugim forumima ,niti mi se dopadaju "prijateljski klanovi" koji organizovano dolaze da spamuju ili unose konflikte -pa ja ne odem na nečiji forum da otvaram temu "kakvi ste vi " niti ovde pravim neki problem oko toga šta ko misli o kome i napiše na direktan ili indirektan način .
A baš ti me čudiš -jer te ne znam kao osobu sklonu zakuvavanju ,nego kao realnu i prijateljski nastrojenu .
Mogao sam jednostavno obrisati i svoju možda nespretnu rečenicu ,kao i tvoj kometar -jer mi pravilnik to dozvoljava -ali neću .
Kao što neću ni nastavljati na tu temu ,pojasnio sam dovoljno moje mišljenje o samoj temi -da ,mislim da ovakve teme pokažu ko je kakav u stvari -a ni slučajno nisam rekao da je Jasna ovakva ili onakva -nego da nam se ambicije u vezi koncepcije foruma nisu poklopile, i tu smo se lepo razišli .
Nije to prvi slučaj ovih dana da me se pokuša "posvađati" ,sa gle slučajnosti ,baš onima koji su iz razloga ličnog nezadovoljstva ,pre svega -statusom napustili forum . Suviše slučajnosti da bi bilo slučajno.
Ja odogovaram za sve što napišem lično onome ko je pomenut ,i kad treba ,izvinim se ako sam kriv ,a profy spletkaroša i onih koji bi "rušili" forum ima sasvim dosta -i bez ovakvih insuinacija -naročito od osobe za koju nikada ne bih rekao da bi tako nastupila ?
Sardžaj pp je svetinja na ovom ,i svakom normalnom forumu -a aluzija na "dvoličnost" je u najmanju ruku -neukusna ,pogotovu što se drugačije piše onome koga smatraš poverljivim i prijateljem ,a drugačije javno -jer se javno mora uvek voditi računa o diplomatiji i težini izgovorene reči .
E zato ovaj forum traje 5 godina sa ne velikim, ali pristojnim brojem aktivnih članova , još važnije LOJALNIH ,a slični se zaustave na 5 "prijatelja" koji su svi administratori,super moderatori i bog zna kako na "kiss" "cmok" nivou .
A to se ZASLUŽI kod članova ipak nekim korektnim odnosom, zar ne ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 5:05 pm

..gledam neshto..od 7.novembra nije pisano na ovoj temi..ja se se zaista oraspolozih i ponukana time napisah ono sto mislim..volim ovaj forum,nije udvarachki kako reche Zeza,vec ljudski..kad volim neshto to i kazem..ae ali otvorih,izgleda Pandorinu kutiju..ko ,koga.zashto i kako,nemam pojma i ne zelim da znam ali ja zaista volim ovaj forum i 99% ljudi koji ovde dolaze
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 5:14 pm

Dobar je forum, ali forum je samo dobar ako su i clanovi dobri. A to i jest taj slucaj.Pa stalno dolazim i uzivam. :eee54:
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 5:14 pm

Hvala na odgovoru.
A inače jesam zastupnik, ovlašćeni ili neovlašćeni svejedno, svih svojih prijatelja a naročito svojih stavova i principa! Mislim da i Ti to znaš jer si bio svedok kada sam se postavila i kao tvoj "neovlašćeni" zastupnik i to ne samo rečima nego i postupkom.

Još jednom hvala na iscrpnom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 5:52 pm

Samouka ::
Hvala na odgovoru.
A inače jesam zastupnik, ovlašćeni ili neovlašćeni svejedno, svih svojih prijatelja a naročito svojih stavova i principa! Mislim da i Ti to znaš jer si bio svedok kada sam se postavila i kao tvoj "neovlašćeni" zastupnik i to ne samo rečima nego i postupkom.

Još jednom hvala na iscrpnom odgovoru.
Uopšte nije bilo potrebe za ovakvom reakcijom ,ali mi je drago da smo se razumeli -bez daljih prepucavanja .
Naravno da znam -zato me i čudilo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPet Avg 10, 2012 11:58 pm

... opet sam propustio prc-prc... ko me jebe kada ovde dolazim da bildujem kažiprst leve ruke i kažiprst, desne ruke... usput sričem slova i po dva'es't-tri'es' puta prepravljam tekst... zato tačkice nemilice trošim...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Avg 12, 2012 11:39 am

John Doe ::
... opet sam propustio prc-prc... ko me jebe kada ovde dolazim da bildujem kažiprst leve ruke i kažiprst, desne ruke... usput sričem slova i po dva'es't-tri'es' puta prepravljam tekst... zato tačkice nemilice trošim...

rasta




Oh, da podignem stepen borbenosti, vidim stigli posmatrači kao pomoć.
Nikada nisam volela voajere.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Avg 13, 2012 12:36 am

Ljudi dolaze,....i prolaze, a forum opstaje; valjda zato. :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Avg 13, 2012 6:50 pm

Ako kazem ne volim nevalja ako kazem volim opet nevaljam. Pa pobogu, koji Vam klinac.

Od kad se moze jedan covjek identificirati sa jendnim ili vise foruma?

Licno ja se prodajem circa 20 % ovdje, onih ostalih 80%, e tu morate imati date (engl) samnom. :eee54:

Od krvi i mesa smo, ovo je virtualna ploca, mada neki sumnjaju dali smo svi uopce realni, itd.
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Avg 13, 2012 7:12 pm

vala ima se i sta nacitati a vala i nasmejati
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyPon Avg 13, 2012 7:24 pm

Jest vala Zoki....svega ima u ovoj zelenoj basci....svako za sebe moze naci nesto,a da obidje pola...opet puna saka brade.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Marquise

Marquise


Godina : 60
Location : Srbija
Datum upisa : 12.08.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySre Avg 15, 2012 12:31 am

Mozda je jos rano da izrazavam misljenje o forumu,ali moram reci da mi je stepen demokraticnosti impresivan.

lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySre Avg 15, 2012 12:33 am

Marquise ::
Mozda je jos rano da izrazavam misljenje o forumu,ali moram reci da mi je stepen demokraticnosti impresivan.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zato je naš moto-MI NISMO KAO DRUGI.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySre Avg 15, 2012 3:14 pm

Ma koJ kaze da ga volim??!!!!! :girlcool: :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySre Avg 15, 2012 3:19 pm

Marquise ::
Mozda je jos rano da izrazavam misljenje o forumu,ali moram reci da mi je stepen demokraticnosti impresivan.

lu6777

dobro dok su impresije....u svakom slučaju bolje negro "depresije"... :329340: dobro došla ti nama na svakodnevnu "žuku"... :329340: ziveli1










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djulieta
Nights of Cabiria
Djulieta


Datum upisa : 13.07.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 27, 2012 5:51 pm

Zbog opuštene atmosfere..Dobro se osećam kad sam ovde,
jeste nešto redje sam prisutna ali ima mesta za ispravku glases
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 27, 2012 5:52 pm

Djulieta ::
Zbog opuštene atmosfere..Dobro se osećam kad sam ovde,
jeste nešto redje sam prisutna ali ima mesta za ispravku glases

Drago nam je da si ovde,svrati cheshce zateleban
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 27, 2012 5:58 pm

Zana ::
Djulieta ::
Zbog opuštene atmosfere..Dobro se osećam kad sam ovde,
jeste nešto redje sam prisutna ali ima mesta za ispravku glases

Drago nam je da si ovde,svrati cheshce zateleban


sta je bre ovo ja svratio a ono nikoga nema.svasta gori ste nego pirocanci smehsmeh :rlol: :47:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Okt 27, 2012 6:00 pm

Zoki svracaj cheshce :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:13 am

Ima macaka u halterima pun klinac smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:16 am

AstrinaKomsinica ::
Ima macaka u halterima pun klinac [You must be registered and logged in to see this image.]


joj,al te nanjušim da si odvalila nešto.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:17 am

Ha ya :witch:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:19 am

AstrinaKomsinica ::
Ha ya [You must be registered and logged in to see this image.]
izgore ti....sedaj na aViJoN... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:22 am

Joooj kad dodjem, pa haltere rastrgam hahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:25 am

AstrinaKomsinica ::
Joooj kad dodjem, pa haltere rastrgam hahahahahahahahahaha

možeš..vidiš..
zahvalne smo forumu što nas spoji.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:27 am

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Joooj kad dodjem, pa haltere rastrgam hahahahahahahahahaha

možeš..vidiš..
zahvalne smo forumu što nas spoji.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E moja ti, pa sta ti mislis sto gazda spaja ovako?! Voli covjek "akciju" muhaaa muhaaa muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:38 am

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Joooj kad dodjem, pa haltere rastrgam hahahahahahahahahaha

možeš..vidiš..
zahvalne smo forumu što nas spoji.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E moja ti, pa sta ti mislis sto gazda spaja ovako?! Voli covjek "akciju" [You must be registered and logged in to see this image.]
..a ko ne VolE










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:45 am

valjda postao navika nakon blizu 5 godina bivstvovanja na njemu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 1:47 am

Astra ::
valjda postao navika nakon blizu 5 godina bivstvovanja na njemu
o heba te..des ti ceo dan..
dopičila na maToru...
po ovoj zimi....
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 2:07 am

Ih Bajram Kijaro...sad dosla kuci...disat ne mogu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 2:09 am

Astra ::
Ih Bajram Kijaro...sad dosla kuci...disat ne mogu


aaaaaa..znači manđare.... [You must be registered and logged in to see this image.]
ako,ako:)))))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 2:15 am

ja ne postujem samo forum vec i moje prijatelje .....a svaki svetac i jeste parada jela i pica....cut disem na skrge
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 4:42 pm

stizem da odradim vestacko disanje smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 6:03 pm

Zokili moj....ja bi osla na ahiret dok ti stignes....ahahah,sad sam malo bolje,al masazu ne bih odbila....ahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 10:51 pm

Astra ::
ja ne postujem samo forum vec i moje prijatelje .....a svaki svetac i jeste parada jela i pica....cut disem na skrge

naravno i ja ostavih forum...da završim obaveze koje sam imala..i dođoše gosti...nenadano
poštujem forum,a bogami i život van njega....:)


dobro je..vataš zalet za naredne blagdane....
sad kad krenu slave,Božić jedan,Nova,Drugi Božić.Ihaj... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 10:55 pm

Postujem ga zato sto je ravopravan.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 10:57 pm

Svi imamo real,kakv god,postujemo onoga ko nam dodje u kucu ali i domacina kod kojeg smo dosli...e tako treba i da zamislite forum...ako ste pozvani,postujte kucu koja vas je ugostila,ako ste nabasali,postujte onoga ko vam je pruzio ruku i otvorio vrata,a bili ste samo prolaznik...nepoznati lik,putnik namirnik....postujte i to da smo svi razliciti...ne trazite kruha vrh pogace,iza coska je pekara,pa tamo mozda ima...ali tamo se placa,ovdje pogaca djaba.
Kako ja postujem,ocekujem i da budemo ispostovani ....toliko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 11:11 pm

Astra ::
Svi imamo real,kakv god,postujemo onoga ko nam dodje u kucu ali i domacina kod kojeg smo dosli...e tako treba i da zamislite forum...ako ste pozvani,postujte kucu koja vas je ugostila,ako ste nabasali,postujte onoga ko vam je pruzio ruku i otvorio vrata,a bili ste samo prolaznik...nepoznati lik,putnik namirnik....postujte i to da smo svi razliciti...ne trazite kruha vrh pogace,iza coska je pekara,pa tamo mozda ima...ali tamo se placa,ovdje pogaca djaba.
Kako ja postujem,ocekujem i da budemo ispostovani ....toliko.


Eee, da svi tako razmišljaju....
Baš sad čituckam postove ,i sve neverujem... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 11:19 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Okt 28, 2012 11:51 pm


Vi ste poslali na tu temu. Pricamo iskljucivo smajlijem

FORUMSKE IGRICE 4 promaja 14 Danas u 22:44
promaja Pogledaj zadnje poruke


Pricamo iskljucivo smajlijem

FORUMSKE IGRICE 4 promaja 7 Danas u 22:02
sunasce Pogledaj zadnje poruke




Evo zasto volim ovaj forum ,ima svega ovde ...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Nov 25, 2012 5:08 pm

E vala i kad sam najtuznija, ovdje se oraspolozim, i nasmijem od srca:)
Zapljuvan komp, fuck it, kolateralna steta hahahahahahahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Nov 25, 2012 5:12 pm

AstrinaKomsinica ::
E vala i kad sam najtuznija, ovdje se oraspolozim, i nasmijem od srca:)

Zapljuvan komp, fuck it, kolateralna steta hahahahahahahahahhah

samo da potpishem ovo :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptyNed Nov 25, 2012 6:29 pm

Volim ga zato sto ima dobroga i losega na njemu,kao i u reali.

Sva sreca pa sam neutralac. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Dec 08, 2012 2:43 pm

E ovako:

Ne priznajem nikakva pravila, a to se ovdje tolerise:) Cak sta vise, ima hebet meni slicnih, paaaaaa,,,let's go:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Dec 08, 2012 2:44 pm

AstrinaKomsinica ::
E ovako:

Ne priznajem nikakva pravila, a to se ovdje tolerise:) Cak sta vise, ima hebet meni slicnih, paaaaaa,,,let's go:)))))

ja pročitala hebat meni sličnih.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Dec 08, 2012 2:48 pm

AstrinaKomsinica ::
E ovako:

Ne priznajem nikakva pravila, a to se ovdje tolerise:) Cak sta vise, ima hebet meni slicnih, paaaaaa,,,let's go:)))))

Ma to ti i tebi slicni imate povlasticu...a ko da gledam kad pocnu sefu usi da se crvene...samo na x forum,dok oladi...ahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Dec 08, 2012 2:58 pm

Ali stvarno:) Nisam cesto ozbiljna, sad jesam: treba biti dovoljno odgojen, pristojan, i znati sta i kako, pa si priustiti da ne postujes pravila:)

Cesto tipkam na 6 strana, pa i ne citam redom sve, i eto kao maloprije za ono za Djoleta, izvinjavam se Sonji, ali stvarno nisam primjetila da je tema samo o njegovim stihovima,,,,
ALI, ALI, u anarhiji tek znamo ko i kako: zasto bi se recimo neko naljutio sto sam ja (ili neko drugi) postavio pjesmicu nekog drugog autora - zar poezija sama po sebi nije ono sto nas obogacuje:)

Helenese, stvarno volim biti ovdje, volim slobodu, zezu, a ponajvise relax:)
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 EmptySub Dec 08, 2012 5:31 pm

AstrinaKomsinica ::
Ali stvarno:) Nisam cesto ozbiljna, sad jesam: treba biti dovoljno odgojen, pristojan, i znati sta i kako, pa si priustiti da ne postujes pravila:)

Cesto tipkam na 6 strana, pa i ne citam redom sve, i eto kao maloprije za ono za Djoleta, izvinjavam se Sonji, ali stvarno nisam primjetila da je tema samo o njegovim stihovima,,,,
ALI, ALI, u anarhiji tek znamo ko i kako: zasto bi se recimo neko naljutio sto sam ja (ili neko drugi) postavio pjesmicu nekog drugog autora - zar poezija sama po sebi nije ono sto nas obogacuje:)

Helenese, stvarno volim biti ovdje, volim slobodu, zezu, a ponajvise relax:)
"
ahhahha,ne javljam se kao "slichni" nego prochitah ...a ponajvishe seks :rlol: umesto relax
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Nazad na vrh 
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Cestitanja ~ Danubius Forum Zabave ~
» POSTANI DJ na Danubius Forum Radiju !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: