DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:21 am

NEVJEROJATNO
Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?


Istraživači i teoretičari zavjera obožavaju Google Moon i Mars jer im daju neiscrpan izvor tema za raspravu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo neodoljivo podsjeća na željezničku prugu

Najveća europska skijališta Six Pack i Lude Krawe u Orahovici Više o Google Mars, građevine na Marsu Joseph P. Skipper posvetio je svoj život otkrivanju istine o nebeskim tijelima u Sunčevom sustavu, a s posebnim žarom proučava Mjesec i Mars. Pri tome mu najveću pomoć daju Googleovi programi Moon i Mars, na kojima je već pronašao gomilu čudnih stvari.

Možda i najčudnija slika od svih do sada je ova koja prikazuje nešto što nevjerojatno liči na željezničku prugu po kojoj se vozi vlak. Osim same pruge i nečega što stoji na njoj, Skipper je pronašao i formaciju koja neodoljivo liči na željezničku stanicu.

Sve ovo moglo bi biti i plod mašte, no problem je u tome što NASA svoj sljedeći posjet Marsu priprema upravo na koordinatama na kojima je Skipper pronašao ove čudne objekte. Pametnome dosta ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sva otkrića Josepha P. Skippera možete pogledati ovdje :
[You must be registered and logged in to see this link.]


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:32 am

Ma nije bona, to ja kad sam isla sa Venere, pa svratila, Sareni ima bazu tamo, hahahahaha

Nista me ne bi cudilo, Bush je planirao da gradi resorts na Mjesecu, pa da mu nije malo....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:41 am

AstrinaKomsinica ::
Ma nije bona, to ja kad sam isla sa Venere, pa svratila, Sareni ima bazu tamo, hahahahaha

Nista me ne bi cudilo, Bush je planirao da gradi resorts na Mjesecu, pa da mu nije malo....


To samo zbog Astre,"nasekirala se plaho" zbog igrica,
pa da ima što za čitati kad navrati
smehsmeh

Nemoj da me razočaravaš,
baš kofere za marsovanje spremam
ja vlakove volim,al od "Buša sa Marsa "
me nekako faća trema..

I rimu sam,zbog radi Marsa jedva potrefila..

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:50 am

hahahahaha Ubija rima:))))
Znas ti sta je, idemo mi zajedno, ima Bush da naguli kad mi dodjemo:)))))
Gdje mi je to kona!? Bas se nasekirala izgleda:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:58 am

Znas ti ljepoto moja da cu ja da zavirim.....ma nisam ljuta,malo me vise glava boli....pa umjesto da necim odvratim misli...ja naletim na azbuku....mada,davno smo rekli,svako se izrazava na najbolji moguci nacin,kako mu odgovara....kao meni sto je odgovaralo da i napisem sta drugi misle,a bome i ja.
Nego,pakujete li se cure...idemo na Mars!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 12:47 pm

Ljubima Pepa:)) Ja se skontala, pa spakovala samo kupaci, cujem da ima svasta kupit gore, a lova ne treba, hahahahaha Joj meraka!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 1:06 pm

Antibaby pilule ne zaboravi...ko zna...mozda Marsovci pozele plavojke...da im uljepsaju marsovsku populaciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 1:08 pm

Ma hajd mozda nece ni trebat, klimaks me pomalo drma, hahahahahaha
A sta fali da rodim koje:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 1:16 pm

Cuj,pa tebi bi odgovaralo,kazu da su Marsovci zeleni....zamisli malog zelenog bebirona smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  EmptyNed Nov 06, 2011 1:22 pm

Volim zeLJeno, al neka fala, hahahahaha gluho bilo, hahahahaha Drzim se ja svojih sarenih beba:))))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?    Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Otkrivena željeznička pruga i stanica na Marsu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: ASTRONOMIJA-
Skoči na: