DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Azilanti i ostali MIGRANTI....

Ići dole 
+33
rouzvel
Okano
podbarac
Kijara-brm
promaja
el_vibrador
savo
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
Gothic
Danubius
bosankaa
pesma
daljinski
brunolino
Astra
MadamX
ZoxZoja
Sibila_
Nut
debilko
brdjanin
dusicaa
slatkicass
Lakota
cojle
sonia
Tattoo
montoya
Lily
Smiljan01
AstrinaKomsinica
Milojica
37 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 8:31 am

POVOD ZA SKUP „KO JE SLEDEĆI“ SILOVANJE BRITANKE

AZILANTI, VRATITE SE ODAKLE STE DOŠLI!




Ponedeljak, 7. Novembar, 2011.|


Oko dve hiljade građana Banje Koviljače protestovalo u centru grada zahtevajući da se imigranti odsele iz njihovog mesta






Azilanti i ostali MIGRANTI.... 112140


BANJA KOVILJAČA - Idite kući!
Ovo je juče skandiralo oko dve hiljade građana Banje Koviljače koji su
na protestu u centru grada tražili da se azilanti, kojih prema procenama
policije ima oko 2.500, odsele iz njihovog mesta.

Skup simboličnog naziva „Ko je sledeći“ počeo je u minut do 12 i tom prilikom je zatraženo i izmeštanje Centra za azil.
- U ovoj ustanovi ima mesta za 100 imigranata, a njih je više od 2.500,
mahom iz Afrike i Azije. U Banji ima ukupno 6.000 stanovnika - ogorčeno
je izjavio jedan od učesnika protesta.

Podsetimo, povod za protest je to što su petorica imigranata iz
Avganistana osumnjičeni da su pre nekoliko dana silovali britansku
državljanku.

Lokalne vlasti su se nekoliko puta obraćale premijeru Mirku Cvetkoviću
za pomoć, a ministar Ivica Dačić rekao je pre nekoliko dana da će
policija učiniti sve da obezbedi javni red i mir u banji.
----------
Ima ovde dosta istine -turističko mesto svakako nije mesto za smeštaj azilanata ,a i ovo silovanje se desilo , no.....ovaj slučaj će vrlo rado da iskoriste razni desničari i neonacisti za "pogrom" nad ipak velikom većinom nesrećnika koji su pobegli iz svojih zemalja ispred nekog progona ,ili u nadi za bolji život .
To se nikako ne sme dozvoliti . Hiljade naših ljudi su azilanti po svetu ,i u istoj su situaciji kao i ovi .
Ima i veća glupost -smestili su ih i u neko selo u Banatu ,tek tamo je stanovništvo u strahu od ljudi koji govore stranim jezikom, i većinom su i druge rase .


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Okt 12, 2020 3:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Azilanti   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 9:22 am

Prosla sam ovakav status...zalosno je sto narod sudi narodu na osnovu pojedinaca....tako ovdje,lakse je bilo biti niko nego neko iz bivse Yu....jer su sve stavljali u isti kos....Balkanci su lopovi,ratnici,koljaci,prevaranti....ali bilo je i ljudi koji su tek kroz suzivot sa azilantima shvatili da mi nismo bas tako los narod kako se stvorila fama i koje je zanimao nas nacin zivota,nasa tradicija....mnogi su tek tada upoznali jedan narod koji je vrlo vrijedan,koji ima i pozitivne strane,a poseban ponos su nasa djeca koja su uglavnom bolji ucenici od "domacina",te tako pokazali da smo prirodno inteligentna nacija,a ne neandertalci kojima su u pocetku pokazivali kako se pali usisivac za prasinu ili kako se stavlja deterdzent u masinu za pranje vesa.
No,ovo nije tema,ali se nadovezah na gornji post....oni bi tjerali sve,a treba naci krivce za silovanje i njih protjerati,a drugima dati mogucnost da pokazu da su posteni.
Vjerujte i MI smo bili za zapadne zemlje neko kao Afrikanac za Srbiju....ljudi su se plasili da budemo u njihovoj blizini,ali ko se potrudio da nas prihvati i upozna,shvatio je da mi nismo ni sugavi ni opasnost za njih,vec da smo ljudi kao i oni i da nas boli sve isto sto i njih boli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 10:25 pm

Svedoci smo da se broj azilanata u Srbiji naglo povecao od kad je stupio na snagu bezvizni sistem...Skori dogadjaji u Banji Koviljaci koji su izazvali proteste stanovnistva samo su izbacili na povrsinu ovaj problem koji postaje sve veci.. I ne samo u Srbiji...Burna godina na Bliskom istoku, kao i ranije zaliski ratovi, su izazvali pravu poplavu azilanata u Evropi..Italija i Grcka bukvalno su preplavljene ovim ljudima koji beze ispred ratova, progona, nemastine....

Pre nedelju dana, cini mi se, Nemacka je ''proslavila'' pola veka od potpisivanja sporazuma o zaposljavanju gradjana Turske u Nemackoj. Nemački kancelar Angela Merkel je pohvalila njihov doprinos nemačkom blagostanju i rekla da su oni postali deo Nemačke Azilanti i ostali MIGRANTI.... 539287
''Oni su postali deo naše zemlje'', rekla je u ovonedeljnoj video-poruci Merkel...


I tako sirom Evrope....

Vase misljenje i iskustva na ovu temu?

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Asyl1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 10:43 pm

Sve to treba kući najuriti. :66z:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 11:06 pm

cojle ::
Sve to treba kući najuriti. Azilanti i ostali MIGRANTI.... 576324




Azilanti i ostali MIGRANTI.... 356467 Cijoj kuci?

Nego, salu na stranu, problem je ogroman, u Srbiji tek postaje vidljiv, a po Evropi je vec postao sastavni deo zivljenja...Sa svim dobrim i LOSIM stranama ovog nezaustavljivog procesa....










Azilanti i ostali MIGRANTI.... CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 11:49 pm

Najviše Arapa i umotanih.To bi ja sve izbacio iz Srbije. Šta će oni u Srbiji? Marš tamo odakle su došli.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 11:52 pm

A sta cemo sa Srbima koji su otisli po Evropi,Americi,Australiji....skoro do pingvina....jel i ti treba da se izbace ...pa mars odakle si dosao?

Radojice,malo razmisli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 11:55 pm

Astra ::
A sta cemo sa Srbima koji su otisli po Evropi,Americi,Australiji....skoro do pingvina....jel i ti treba da se izbace ...pa mars odakle si dosao?

Radojice,malo razmisli.

Srbe ne. To ne ide. Samo ovi Arapi i svi umotani.Nek se motaju tamo odakle su došli. Dao bi ja njima. spite
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyPon Nov 07, 2011 11:59 pm

A mislis Srbi su pozeljni u zemljama u koje su se naselili....vidis ja sam takav azilant i znam sta sam prosla....i ONI bi nas istjerali....i dokle tako'

Problem je jedino integracija...svako je duzan da se integrise u sustav u kojem zivi,odnosno zeli da zivi,da prihvati zakone te zemlje i dok god bilo ko postuje zemlju domacina treba da su mu vrata otvorena,a MARS onima koji zele da nametnu svoje u tudjoj kuci i koji su prekrsili zakone.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 12:09 am

Gde ti bre porediš nas Srbe i Arape. Pa to je svetogrđe. Oni neće da rade.Samo kradu i drogu prodaju.Ili se umotaju pa u vazduh lete. Zato bih sve proterao sa srpske zemlje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 12:18 am

Radojice,Radojice....pa ko krade po CH,D,A,i drugim zemljama...Srbi bre,sve skupa sa Bosancima,Albancima i ostalim Yu indijancima....gdje ti zivis ?

Ti li zivis u nekoj Vukojebini kad ne znas da su nadaleko najajci krimosi i narko dileri recimo Rusi...a nisu zamotani.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 12:23 am

Nego,drugar,posto ne volis zamotane...aj iskreno odgovori na pitanje:
Ti kao veliki Srbin(uslovno receno,jer mozes d abudes i veliki Hrvat,isto ti je to)) ,oprostio bi nekoj zgodnoj buli,ili bi gledao priliku da joj se primaknes i razvezes dimije,pa onako da malo uzivas s njom....tada vam nesto ne smetaju ni feredze ni dimije,a bogami ni drugi simboli.

Ovo znam iz zivota,a ti budi iskren pa reci da li bi obisao i zanemario priliku?

Samo mi nemoj pricati bajke kako bi ju opalio iz osvete....vec vidjeno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 12:30 am

Ne bi je opalio bre.Ne petljam ja sa Arapkinjama.Da mi se deda okrene u grobu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 12:50 am

radojica ::
Ne bi je opalio bre.Ne petljam ja sa Arapkinjama.Da mi se deda okrene u grobu.

Šta im fali.Baš su lepe:)))Pa i umotane..Što si ograničen po pitanju vere.Nisu svi ljdi isti.Što reče Astra,ko krade po Evropskim gradovima.Bogami naši sa ex yu prostora..

btw...možda deda i bi... Azilanti i ostali MIGRANTI.... 162427










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 1:19 am

Kijara-brm ::


btw...možda deda i bi... Azilanti i ostali MIGRANTI.... 162427


Azilanti i ostali MIGRANTI.... 363104 Azilanti i ostali MIGRANTI.... 363104 Azilanti i ostali MIGRANTI.... 363104
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 2:54 am

radojica ::
Ili se umotaju pa u vazduh lete.

Radojiceeeee:) Uvalih se ja od smijeha:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 3:39 am

AstrinaKomsinica ::
radojica ::
Ili se umotaju pa u vazduh lete.

Radojiceeeee:) Uvalih se ja od smijeha:)))))


Jbga,sto bi samo Srbi bili nebeski narod smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 9:06 am

cojle ::
Sve to treba kući najuriti. Azilanti i ostali MIGRANTI.... 576324
17 000 Srba trenutno ima status azilanta , tj čeka rešenje zemlje u kojoj su zatražili azil . Ne mislim na Rome i Albance ,državljane Srbije , nego na mlade i školovane ljude koji su se na ovo odlučili iz egzistencionalnih razloga ,a nisu uspeli doći do neke regularnije useljeničke vize .
Broj osoba iz Srbije koje su po inostranstvu ,sa nerešenim statusom u stranim državama je nekoliko desetina hiljada -a te države ih za sada ne teraju ,nego hrane ,iako se ceo svet sreće sa problemom azilanata .
Pa hajde da ih sve najure kući -kako ti kažeš , za početak one što su zatražili (i dobili ) politički azil u Americi ,u Čikagu recimo ,par desetina hiljada ?
Lepo .marš svi kući u Srbiju ,pa se snalazite ,kako predlažeš ?

99 % azilanata u Srbiji su tranzitni ,uhvaćeni na putu za neku zemlju evropske unije ili drugde , i dobar procenat je žrtva trgovine ljudima , tj prevare ,gde su im obećali ,uzeli pare i ostavili ih ovde .
E hajde sad da damo ovim našim neiživljenim ultradesničarima i neonacistima da se iživljavaju nad njima-proglasimo njih za krivce i organizujmo pogrom ,da malo ispustimo ventile od svojih frustracija ? Podgrejmo malo sve to medijima ,da se stvori atmosfera ?
U Apatinu su smestili pri katoličkoj crkvi azil za narkomane ,u sred grada ,i nije gradjanima bilo nimalo drago -ali niko nije pisao peticije i pravio cirkus ,a još manje mitingovao perjem i katranom -a nije da se gradjani nisu bojali,niti su nimalo naklonjeni katoličkoj crkvi ,a da ne kažem da je opština od 30 000 stanovnika primila i veliki broj izbeglica ,od kojih je 9000 i ostalo .
To se zove tolerancija i ljudskost -nerado, ali ipak . (lokalnu vlast čine SPS i Srpska Radikalna Stranka )
I to su ljudi ,kao i ovi azilanti ,isto kao što svako od nas za sekundu može da postane izbeglica negde (kao što su mnogi od nas i vama bliskih doživeli ) Od dobroga niko ne napušta svoju kuću.
Malo razmislite pre nego što nekome kažete -marš odavde .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 1:24 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
radojica ::
Ili se umotaju pa u vazduh lete.

Radojiceeeee:) Uvalih se ja od smijeha:)))))


Jbga,sto bi samo Srbi bili nebeski narod smehsmeh smehsmeh smehsmeh

hahahaha e ovo bi jos bolje:))))
Meni je radojica zakon!;)
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 2:20 pm

[quote="Kijara-brmŠta im fali.Baš su lepe:)))Pa i umotane..Što si ograničen po pitanju vere.Nisu svi ljdi isti.Što reče Astra,ko krade po Evropskim gradovima.Bogami naši sa ex yu prostora..

btw...možda deda i bi... [/quote]

Nisam bre ograničen snajka.Ja verujem u boga i Sv.Savu.Ja ne kradem po svetu.To rade ovi šta ih je Homeini pravio.Evropa je za nas Evropljane,ni ja ne idem po Aziji.Svako u svoje.Još fali samo da nam Crnci budu u vladi.Da se Obraz pita bili bi oni gde im je mesto.E,da je Čiča živ.Ali ga izdaše.Sad bi mi bili do Tokija i pekli rakiju na Havajima.
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 2:25 pm

Astra ::
Radojice,Radojice....pa ko krade po CH,D,A,i drugim zemljama...Srbi bre,sve skupa sa Bosancima,Albancima i ostalim Yu indijancima....gdje ti zivis ?

Ti li zivis u nekoj Vukojebini kad ne znas da su nadaleko najajci krimosi i narko dileri recimo Rusi...a nisu zamotani.

Šta ti bre našu braču Ruse diraš snajka.Da nije nama Putina još bi mi crni lebac jeli.Hvala bogu pa nas brača Rusi paze. Ti snajka ko da nisi naša. Ne pišeš srpski.Ili si iz RS. Onda izvini.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 2:41 pm

Radojice...obozavam te...bas si nacitan neki ciko,a bome crni lebac je zdraviji,pa ti sad kako òces!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 10:49 pm

Au, i ovde -''snajka'' Azilanti i ostali MIGRANTI.... 944472 Odmah se setim vica kad svekar kaze- Snajka, mozes li da sejes to brasno a da ne vrtis zadnjicom, a ona njemu- A ti svekre..... Nego, ja ne govorim u tom stilu...

Ajd' prvo da vidimo ovako: '' Ovi Homeinijevi'' , koliko se ja razumem u geografiju, bice da nEsu Arapi? Onda, ovi drugi, po Srbiji, sve Avganistanci i Pakisi, a bice da ni oni nisu Arapi...Tako da... Azilanti i ostali MIGRANTI.... 495590

Ako se pitamo sto ljudi migriraju, nacicemo milion razloga, od obicnog zaposlenja, udaje, nemastine, prirodnih nepogoda, pa do ovog sto nas najvise sad interesuje...rata...

Jeste da su Arapi dosta migrirali...Iracani najvise..Palestinci i ne mogu tako lako, onako zatvoreni da odu, jedino da plivaju ili kroz tunele... Ali za oba ova dva naroda postoji ogromno opravdanje....Prica se , na kratko ponovila za vreme ovih revolucija, ali i onda su bezali uglavnom momci, vise iz zelje za novim svetom nego od rata..Egipcanin nece da ode ( u velikoj vecini je tako) iz njegove OM EL DONIA pa ne znam sta da je.. Il' da nece ostali Zalivcani u azilante, mozda? Azilanti i ostali MIGRANTI.... 537239

Sve to stoji, ali cinjenice govore ovako- Najvise azilanata po Evropi SADA dolaze iz Somalije, Eretrije, Pakistana, Avganistana, Kurdistana... Arapi su jako zanemarljivi ovde brojcano...

Isto tako, ne zaboravite Turke, koji su jako davno poceli sa migracijom, pa je njihov broj sada negde na vhu, gledajuci procentualno... A onda iznenadjenje, prvo mesto , bar na severu Evrope drze..ni Afrikanci, ni Azijci, to je istocna Evropa, i to ona koja je u EU- Poljaci, Bugari, Rumuni ( emigranti...)

I, posto je tema , za naslov dobila dogadjaj u Srbiji:

Prvo, Srbi moraju da shvate da azilantima uopste nije cilj Srbija ( bezvizni sistem ih je samo naveo na Srbiju kao prolazno mesto, podlozno korupciji, trgovini i sl.... Koja crna Srbija, oni i nisu znali da postojimo do sada?!

Drugo, kad se ovo desilo u banji, setih se jedne slike iz novina na kojoj stoje dve zene iz Irana, jedna se bavi slikarstvom i skulpturom, a druga je lekar... Pricaju pricu, kojoj sam licno pristustvovala igrom slucaja...Naime, i gradu u kom zivim, na jednom prijemu rece gradonacelnik da ima 80 razlicitih nacija..A grad je relativno mali....Skoro, pre neki mesec se otvorio azyl..I narod ih prepoznaje, idu gradom svi isto obuceni..Setam sa cerkom , njih dvojica, crnci, staju ispred supermarketa, jedan drzi bicikle, drugi ulazi, krade i trci, savesni gradjani ga sprecavaju, policija dolazi..I sad se digla buka po gradu, ljudi su gnevni na azilante - Samo kradu! Ove dve zene pokusavaju da kazu da nisu svi takvi, da ne treba generalizovati...

Trece, kad je vec policija krenula da radi posao, pa sprecava kriminal ljudima, neka onda i drugi organi u drzavi rade svoj posao kako treba- ili ih vracajte sto pre, ili im nadjite odgovarajuci smestaj ( ako je neko gledao pricu o onim azilantima na subotickom djubristu, jasnije ce mu biti)....

I, zadnje, pre nekoliko dana desila su se 4 silovanja u Oslu..Drzava se digla u mobilno stanje...Po gradu su za vreme vikenda izasli, osim policije i volonteri kao pojacana bezbednost da zastiti mlade koji izlaze nocu...I onda, na nacionalnoj televiziji izlazi snimak- 03h, kamerman prati devojku koja nosi minic ( napicnjak, da prostite) i nesigurno hoda...Postaje jasno d aje pijana...Snimak ide dalje, ona se saplice i pada...Ostaje tako da sedi na trotoaru neko vreme..A onda se , jadna opruzi, leze...Ekipa televizije komentarise sve to..Pozivaju hitnu pomoc koja je odvozi...Ne opravdam silovatelje za koje opet uglavnom misle da su azilanti, sto nekad i jeste, naprotiv, za silovanje bi ja iranske zakone uvela, ali...

Malo mere nije naodmet...





PS. A ti sefe ne pali se ko hepo Azilanti i ostali MIGRANTI.... 558763










Azilanti i ostali MIGRANTI.... CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 10:52 pm

Danubius ::

U Apatinu su smestili pri katoličkoj crkvi azil za narkomane ,u sred grada ,i nije gradjanima bilo nimalo drago -ali niko nije pisao peticije i pravio cirkus ,a još manje mitingovao perjem i katranom -a nije da se gradjani nisu bojali,niti su nimalo naklonjeni katoličkoj crkvi ,a da ne kažem da je opština od 30 000 stanovnika primila i veliki broj izbeglica ,od kojih je 9000 i ostalo .

To se zove tolerancija i ljudskost
-nerado, ali ipak (lokalnu vlast čini Srpska Radikalna Stranka )




Svaka čast vlastima i njihovim odanim građanima!aplauseee

Kad dobro funkcioniše ništa ne menjati -

- azil u Apatin. rukuju se











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptyUto Nov 08, 2011 11:20 pm

cojle ::
Danubius ::

U Apatinu su smestili pri katoličkoj crkvi azil za narkomane ,u sred grada ,i nije gradjanima bilo nimalo drago -ali niko nije pisao peticije i pravio cirkus ,a još manje mitingovao perjem i katranom -a nije da se gradjani nisu bojali,niti su nimalo naklonjeni katoličkoj crkvi ,a da ne kažem da je opština od 30 000 stanovnika primila i veliki broj izbeglica ,od kojih je 9000 i ostalo .

To se zove tolerancija i ljudskost
-nerado, ali ipak (lokalnu vlast čini Srpska Radikalna Stranka )




Svaka čast vlastima i njihovim odanim građanima!Azilanti i ostali MIGRANTI.... 8445

Kad dobro funkcioniše ništa ne menjati -

- azil u Apatin. Azilanti i ostali MIGRANTI.... 61597




E pa, neka ste se i vas dvojica slozili oko necega! Azilanti i ostali MIGRANTI.... 693924

Uzgred, nemam nista protiv inicijative Azilanti i ostali MIGRANTI.... 650712










Azilanti i ostali MIGRANTI.... CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:11 am

Ma bole me briga bre jel iz Irana ili Somalije.Isti je to paket.Treba mi umotana po hramu Sv.Save da hoda i da prosi.Goni to bre iz Srbije.Šta ih braniš tu?!Oni bi sve naše žene povalili,a svoje čuvali za desert i babu njihovog.Jel mi to treba da hoda po Srbiji?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:15 am

radojica ::
Ma bole me briga bre jel iz Irana ili Somalije.Isti je to paket.Treba mi umotana po hramu Sv.Save da hoda i da prosi.Goni to bre iz Srbije.Šta ih braniš tu?!Oni bi sve naše žene povalili,a svoje čuvali za desert i babu njihovog.Jel mi to treba da hoda po Srbiji?



Idi bre,pusti ljude..Nisu svi isti..ccccc..Da te sad deda čuje.. Azilanti i ostali MIGRANTI.... 162427..

Odmah bi priveo jednu:))lepe,duge kose.Ma ideš..
Što si bre tako ogorčen ?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:20 am

Radojice,da je srece i tvoja zena bi se pokrila kad hoda po hramu Sv.Save.
A to sto bi poklopili nase zene...pa valjda zato sto su dobre,zgodne,lijepe.

E Radojice,ti si pio nekog prestrasenog mlijeka,ja bih rekla smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:21 am

Ma radojica je islamac, al potajno;))))
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:23 am

Nisam ja ogorčen.Nego samo istinu pišem bre.Deda bi bio ponosan da me čuje.Taj je samo kreso od Vranja pa do Horgoša. Sandžak je zaobilazio. Kaže meni,sinko bre,sami Turci. I ja ti dedu slušam.Nego bre da ti nisi možda umotana pa ih braniš?Nešto mi smrdi tu.
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:27 am

AstrinaKomsinica ::
Ma radojica je islamac, al potajno;))))

Ma ko je bre ovu pustio na ovi forum?I to još ima jezičinu tu. Na šta smo mi Srbi spali. Da nam ove ko ova veštica drže govor. Snajka sreća pa nisam ja šef ove stanice.Letela bi ti meni do Carigrada.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:30 am

radojica ::
Letela bi ti meni do Carigrada.

hahahahaha Imam dobro prevozno sredstvo, hoces da te povedem:)))) Pa te spustim u kakav harem, da vidis kako ces da pjevas, ma ko grlica:))))

Radojice, sta nam fali bolan, vake sve fine, pa jezikare, pa jos zivce vadimo, ku's bolje?!

Jesi bro, islamac si ti, dok tako zboris:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:37 am

radojica ::
Nisam ja ogorčen.Nego samo istinu pišem bre.Deda bi bio ponosan da me čuje.Taj je samo kreso od Vranja pa do Horgoša. Sandžak je zaobilazio. Kaže meni,sinko bre,sami Turci. I ja ti dedu slušam.Nego bre da ti nisi možda umotana pa ih braniš?Nešto mi smrdi tu.

Smrde bre gluposti...:))

Bio si mi tako simpatičan,ali čim si mi Komšinicu dirnuo,kao da si mi u oko skočio...
Ne smiješ nikoga da vređaš na forumu,a pogotovo da mu kažeš tim tonom da će da leti...Zbog vere...
Šta i da smo TURCI? Azilanti i ostali MIGRANTI.... 539287.Svašta od tebe.

Pobogu pročitaj pravilnik foruma...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:37 am

AstrinaKomsinica ::
radojica ::
Letela bi ti meni do Carigrada.

hahahahaha Imam dobro prevozno sredstvo, hoces da te povedem:)))) Pa te spustim u kakav harem, da vidis kako ces da pjevas, ma ko grlica:))))

Radojice, sta nam fali bolan, vake sve fine, pa jezikare, pa jos zivce vadimo, ku's bolje?!

Jesi bro, islamac si ti, dok tako zboris:)))))

Čuti bre .I nisam ti ja bolan.Ja sam iz srca Šumadije.To bolan kaži Turcima i Arapima.Nije mi jasno kako ovde možeš da pišeš.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:41 am

Pusti ga Kijara, meni je bas simpa:))

E moj radojice, turkinje imaju prednost svugdje, pa i na forumima;) Ni meni nije jasno kako mogu da pisem, nesto me boli prst, hahahahahahaha
Ne kofrci se bolan tako, bice ti nesto!:)))
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:42 am

[quote="Kijara-brm"]
radojica ::

Bio si mi tako simpatičan,ali čim si mi Komšinicu dirnuo,kao da si mi u oko skočio...
Ne smiješ nikoga da vređaš na forumu,a pogotovo da mu kažeš tim tonom da će da leti...Zbog vere...
Šta i da smo TURCI? [img]Svašta od tebe.

Pobogu pročitaj pravilnik foruma...

Ma kakav bre pravilnik.Da ima ne bi ona tu pisala.Eno joj Islamabad i tamo nek piše.Samo vidim da tu na forumu branite azilante,pedere i lezbače.Bruka za celu Srbiju.E,deda,sreća pa si ranije umro.Prevrnuo bi se 3 puta u grobu da vidiš šta se dešava u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:48 am




ZABRANJENO JE LIČNO VREDJANJE ,VREDJANJE PO RASNOJ,NACIONALNOJ ,VERSKOJ OSNOVI I SEKSUALNOJ ORIJENTACIJI .

Oči iskopa ,a ti ne vidiš..cccc
Ima pravo da piše ko hoće.Nema vređanja,inače ćeš završiti pred vratima foruma..
Nije ti ništa ružno rekla,da bi je napao...
Neka gej populacije i ostalih..Pravo izbora..Samo ne vređaj nikoga..A ti brate moj kreši šta oćeš...Samo nije lepo da tako pišeš..
Malo razmisli..











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:51 am

Ma razmislio bi on da ima cime...zato je i simpatican....jbga,bar ne googla,vec buba iz svojih izvora....mislim,kako mu deda pripovedaoo kad se vratio sa Solunskog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:52 am

Radojice, imala sam i ja didu, hajde da ti objasnim par stvari na pp:))))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:53 am

p.s. Bem ti misa: Zapjevace svi jaraniiii....A ti nemoooooooj zaplakatiiiiiiiii!

Astra, jes d anije tema, al...ljubi te seka!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:55 am

Cut kad ne pustim ilahije i kaside ...samo za azilante!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:56 am

Daj jednu, za mene i radojicu, hahahahahahaha Ako me bude slus'o, namjestim mu 40 djevica:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 12:58 am

Astra ::
Ma razmislio bi on da ima cime...zato je i simpatican....jbga,bar ne googla,vec buba iz svojih izvora....mislim,kako mu deda pripovedaoo kad se vratio sa Solunskog.

Evo ko vređa.Gde je sad ova Kijara?I kakvo je to ime bre?Umesto da je Mileva,Radojka,ono neka Kijara.Isto zvuči ko ponjava.Gde sad šef.Ovo bre ko salun,piše svako.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:02 am

Eto,ja se izvinjavam ako sam rekla sta netacno....
Jarane,da nisi i ti iz Bosne nam ponosne,kad znas sta je ponjava?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:03 am

Uh, sto je ovo neka vruca tema... booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:08 am

radojica ::
Astra ::
Ma razmislio bi on da ima cime...zato je i simpatican....jbga,bar ne googla,vec buba iz svojih izvora....mislim,kako mu deda pripovedaoo kad se vratio sa Solunskog.

Evo ko vređa.Gde je sad ova Kijara?I kakvo je to ime bre?Umesto da je Mileva,Radojka,ono neka Kijara.Isto zvuči ko ponjava.Gde sad šef.Ovo bre ko salun,piše svako.


Ponjava ti glavu nosi..Kijara -je nik.A zovem se Anastasija..
Daću ja tebi i šefa i salun..
Što bre diraš žene..Ajde budi dobar , i ostavi dedu da u miru počiva..
Teško je to radojica ti sam ,tri žene.. Azilanti i ostali MIGRANTI.... 162427.Nije lako.Hehehe










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Milojica

Milojica


Datum upisa : 23.07.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:13 am

Ma šta me briga kako se zoveš bre.Neću te ženiti.Nemaš ti šansi kod mene.Još ako si plava,kud s tobom onda tek.Niti znaš da kuvaš,niti da pleteš,niti da mešaš.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:14 am

Smiljan01 ::
Uh, sto je ovo neka vruca tema... booored

Smiljko brani me! hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:16 am

Ma Radojice,ona ne bi tebe htjela,bolan tuknes sa svih strana,sto luk,.sto aerosol.a ko zna i da se upuhas posliej svega......izvini,ali meni si jako smijesan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... EmptySre Nov 09, 2011 1:17 am

radojica ::
Ma šta me briga kako se zoveš bre.Neću te ženiti.Nemaš ti šansi kod mene.Još ako si plava,kud s tobom onda tek.Niti znaš da kuvaš,niti da pleteš,niti da mešaš.

Tako je radojica.Nemam šanse..Ne znam ništa..
Pomalo mi se i dopadaš...Ali nemoj se uobraziti..:))
Mlada sam naućiću...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Azilanti i ostali MIGRANTI....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 14Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» OSTALI OBLICI BILIJARA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DIJASPORA-
Skoči na: