DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Azilanti i ostali migranti....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Nov 07, 2011 8:31 am

First topic message reminder :

POVOD ZA SKUP „KO JE SLEDEĆI“ SILOVANJE BRITANKE

AZILANTI, VRATITE SE ODAKLE STE DOŠLI!

Ponedeljak, 7. Novembar, 2011.|

Oko dve hiljade građana Banje Koviljače protestovalo u centru grada zahtevajući da se imigranti odsele iz njihovog mesta

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 112140

BANJA KOVILJAČA - Idite kući!
Ovo je juče skandiralo oko dve hiljade građana Banje Koviljače koji su
na protestu u centru grada tražili da se azilanti, kojih prema procenama
policije ima oko 2.500, odsele iz njihovog mesta.

Skup simboličnog naziva „Ko je sledeći“ počeo je u minut do 12 i tom prilikom je zatraženo i izmeštanje Centra za azil.
- U ovoj ustanovi ima mesta za 100 imigranata, a njih je više od 2.500,
mahom iz Afrike i Azije. U Banji ima ukupno 6.000 stanovnika - ogorčeno
je izjavio jedan od učesnika protesta.

Podsetimo, povod za protest je to što su petorica imigranata iz
Avganistana osumnjičeni da su pre nekoliko dana silovali britansku
državljanku.

Lokalne vlasti su se nekoliko puta obraćale premijeru Mirku Cvetkoviću
za pomoć, a ministar Ivica Dačić rekao je pre nekoliko dana da će
policija učiniti sve da obezbedi javni red i mir u banji.
----------
Ima ovde dosta istine -turističko mesto svakako nije mesto za smeštaj azilanata ,a i ovo silovanje se desilo , no.....ovaj slučaj će vrlo rado da iskoriste razni desničari i neonacisti za "pogrom" nad ipak velikom većinom nesrećnika koji su pobegli iz svojih zemalja ispred nekog progona ,ili u nadi za bolji život .
To se nikako ne sme dozvoliti . Hiljade naših ljudi su azilanti po svetu ,i u istoj su situaciji kao i ovi .
Ima i veća glupost -smestili su ih i u neko selo u Banatu ,tek tamo je stanovništvo u strahu od ljudi koji govore stranim jezikom, i većinom su i druge rase .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyUto Avg 14, 2018 9:18 pm

Mogu vam reci da nije bas ugodno,prolazeci preko zapadne Bosne,vidjeti one zene pod crnim plastom,a samo oci im vire.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel

Godina : 62
Datum upisa : 23.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySre Avg 15, 2018 5:36 am

Azilanti su u stvari vojska koja je namenjena sa dva cilja:
- Da se uništi Evropa i EU
- Da se u budućnosti bore protiv Rusije.

Svako ko misli da su oni jadni i nesrećni greši.
Oni su vrlo dobro od Soroša plaćeni da rade to što rade,
a zemlje koje ih podržavaju imaju marionetske vlade.

Oni ništa drugo ne razumeju sem sile,
sve dok im se silom ne suprotstavi oni će da
siluju, ubijaju, pljačkaju i napadaju jer jedino to i znaju cherry

Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySre Avg 15, 2018 8:13 am

rouzvel ::
Azilanti su u stvari vojska koja je namenjena sa dva cilja:
- Da se uništi Evropa i EU
- Da se u budućnosti bore protiv Rusije.

Svako ko misli da su oni jadni i nesrećni greši.
Oni su vrlo dobro od Soroša plaćeni da rade to što rade,
a zemlje koje ih podržavaju imaju marionetske vlade.

Oni ništa drugo ne razumeju sem sile,
sve dok im se silom ne suprotstavi oni će da
siluju, ubijaju, pljačkaju i napadaju jer jedino to i znaju cherry

Slažem se u mišljenju. Vojka ID koja je popušila pa i' sada ganjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Avg 20, 2018 8:59 pm

Da se razumemo -nisam nikakav "desničar" ,rasista ili slično .
No ovo je ipak suludo.
Imam razumevanja za svakoga ko beži od rata ,"mobilizacije" i traži novi i bolji život. Traži azil, daj svoje tačne lične podatke ,identifikacione dokumente i ok . Šta je u mogućnosti ,sigurno će se učiniti ,humanosti radi .
Ali,da finasiramo i "održavamo" potencionalne islamske teroriste , je ipak -suludo.
Naročito u zemlji gde je "dnevnica" za najteže poljoprivredne radove toliko ili manje . Naročito u zemlji gde ima na stotine hiljada nezaposlenih ,i gde vlada "bela kuga" ,najviše iz ekonomskih razloga.

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 36376885_2082339975165955_9082551642745733120_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Avg 20, 2018 8:59 pm

Da se razumemo -nisam nikakav "desničar" ,rasista ili slično .
No ovo je ipak suludo.
Imam razumevanja za svakoga ko beži od rata ,"mobilizacije" i traži novi i bolji život. Traži azil, daj svoje tačne lične podatke ,identifikacione dokumente i ok . Šta je u mogućnosti ,sigurno će se učiniti ,humanosti radi .
Ali,da finasiramo i "održavamo" potencionalne islamske teroriste ,  je ipak -suludo.
Naročito u zemlji gde je "dnevnica" za najteže poljoprivredne radove toliko ili manje . Naročito u zemlji gde ima na stotine hiljada nezaposlenih ,i gde vlada "bela kuga" ,najviše iz ekonomskih razloga. Naročito u zemlji gde platu od 300 eu većina nas može samo da sanja .

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 36376885_2082339975165955_9082551642745733120_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyČet Avg 23, 2018 10:48 pm

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 39887041_1664463483682584_7663540743599816704_o

Vest nije dobila publicitet ,ali je ipak objavljena u "Novostima " .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Postoji službena beleška ,a nesrećni domaćin može da tuži "NN lice" .

Na rubnim delovima postoje grupe migranata od više desetina lica ,koje se na ovaj način "snalaze" .
U ovom slučaju ,pokušavaju da se domognu Hrvatske ,pa Austrije i Nemačke .
Provaljuju takođe u vikendice ,kradu po prodavnicama i sl.
I vlasti evropskih zemalja prećutkuju ovakve vesti ,čak i pokušaje silovanja ili silovanja ,sve da ne bi izazvali domaće ekstremiste da se sa njima obračunavaju.
Koš će na kraju ispasti da je Orban bio u pravu sa bodljikavom žicom ,i vojskom i policijom na granici ,ma koliko "nehumano" to izgledalo .
Kad pogledamo objektivno -svi mi sa ispravnim dokumentima , stručnom spremom ,pa i znanjem jezika ,nemamo uopšte lak pristup ulasku u neku od evropskih zemalja ,ovi samo "provale" ?
Pored sve humanosti -glupo je što se tako nešto dopušta.
Meni niko ne bi prošao ako nije sa teritorija direktno pogođenim ratom .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Sep 03, 2018 9:22 am

Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od 451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .
Srazmerno broju stanovnika ,tučemo ove sirijske i avganistanske migrante uveliko . Nije isto 1000 000 ljudi iz zemalja koje imaju 100 000 000 ,i 500 000 na zemlju od 6 000 000 .
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Sep 03, 2018 12:08 pm

Danubius ::
Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od  451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .
Srazmerno broju stanovnika ,tučemo ove sirijske i avganistanske migrante uveliko . Nije isto 1000 000 ljudi iz zemalja koje imaju 100 000 000 ,i 500 000 na zemlju od 6 000 000 .

Kol'ko god nas je, razbićemo i' k'o pičke. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Sep 03, 2018 12:09 pm

Cilj se ostvaruje, odlaze Srbi, naseljavaju se Islamisti i tako je Srbija desetkovana za vijeke vjekova.

.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Sep 03, 2018 3:47 pm

Danubius ::
Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od  451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .

Kako sam kivna na Srbiju par puta sam ovo leto rekla da kad odem tražiću da me ni mrtvu ne vrate ovde. Ova "država" mene ne zaslužuje. A ne zaslužuje više ni minut borbe da se nešto promeni nabolje. Ekonomski migrant nego kako. Bolje rob u pristojnim uslovima nego rob u Srbiji bez ikakve nade u bolje sutra. A da li će Srbija biti islamska džamahirija ili ne ... zaboli me đon od leve papuče u kojoj berem papriku.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Sep 03, 2018 7:23 pm

ZoxZoja ::

Kako sam kivna na Srbiju par puta sam ovo leto rekla da kad odem tražiću da me ni mrtvu ne vrate ovde. Ova "država" mene ne zaslužuje. A ne zaslužuje više ni minut borbe da se nešto promeni nabolje. Ekonomski migrant nego kako. Bolje rob u pristojnim uslovima nego rob u Srbiji bez ikakve nade u bolje sutra. A da li će Srbija biti islamska džamahirija ili ne ... zaboli me đon od leve papuče u kojoj berem papriku.

LIKE! zubic
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 45
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPet Okt 26, 2018 9:51 pm

Ne mogu se oteti mislima koje mi se vrte u glavi unazad par dana .
Pojavio se video i na vestima sam videla migranti probijaju granicu prema HR .
Videli smo da su svugde u svetu gde su krocili nasilni , ne biraju sredstva napadaju ljude dok setaju , izbodu ih nozevima, sutaju , cupaju , devojke, zene , muskarce ... a vlast s epokunji , pravi se da niko nista ne vidi jer su zasticeni kao beli medvedi ...
E pa imam ja ideju kako da ih drzimo podalje od nas !
Tovimo ljudi moji svinje , mesto kucica u grad setati svinje i prasice , i nek useru okolo sve , nek idu ulicama kao macke ... opste poznato da oni ne podnose te zivotinje pa onda lepo izdresirati svinje (inace nisu ni malo glupe zivotinje) i kad krene horda migranta pustiti kamion svinja na njih ! Pa pi*ka li im materina da im materina! Isterati ih svinjama iz drzave !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPet Okt 26, 2018 10:18 pm

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 Rendor10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPet Okt 26, 2018 10:30 pm

Okano ::

Tovimo ljudi moji svinje , mesto kucica u grad setati svinje i prasice , i nek useru okolo sve , nek idu ulicama kao macke ... opste poznato da oni ne podnose te zivotinje pa onda lepo izdresirati svinje (inace nisu ni malo glupe zivotinje) i kad krene horda migranta pustiti kamion svinja na njih ! Pa pi*ka li im materina da im materina! Isterati ih svinjama iz drzave !
Nemoj da si fašista i rasista . zubic
Svako ko beži od rata- pruži mu utočište . Ja nisam vernik -ti jesi .
No ,slažem se da ovi koje mi viđamo -ni slučajno nisu "žrtve rata" ,nego opasnost po sve nas ,i celu Evropu .
Nije normalno da se radi o -muškarcima (masovno) relativno mlađih godina ,koji silom hoće da uđu u naše društvo ,ali samo do nivoa da "prođemo za Evropu" ? Pa ćemo onda da dovedemo celu familiju-koja neće ništa da radi ,niti uči jezik ,nego će samo da upražnjava "radikalni islam" ?
I ta Evropa nije normalna ,ako treba da ad hoc primi svakoga ko je "iz Sirije" ? Istovremeno -na hiljade mladih ,školovanih ljudi, koji znaju jezik ,treba da zadovolje milion uslova da bi imali istu šansu ?
Meni je to i dalje-nenormalno .
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic

Datum upisa : 21.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPet Okt 26, 2018 10:56 pm

Ti Azilanti nisu zainteresovani da se zadrze u Srbiji,tu su samo u prolazu,njihov cilj je Evropska Unija.E sad to sto su ih prvo prihvatili pa ih sada vracaju to je druga stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPet Okt 26, 2018 11:07 pm

Vidi sefe dragi moj Danubiuse!
Jednom sam predlozila (tek na pocetku, kad su svi isli u satore , docekivali s osmehom i paradom) jer smo mi gostoljubivi narod , a oni su u prolazu samo , par dana , ihhh boze moj pa pomozimo im , budimo humani (jebalo nas humanost u glavu !) rekla sefici ovako :
DA SAM JA VLAST njihova sreca sto nisam , poterala bi ja njih na most u Bezdanu , na Batini zatvorila i kad se naguraju svi (mesto da ih gostite kao da je stigla Majka Tereza sa svim sirocicima sveta) pogurate  ih vosjkom u Dunav. Pa ko ispliva i gde ispliva nek ide u Evropu a ko ne povadice ih vec negde .... Oni se smejali kao daj sta dramis , ostaju samo par dana eventualno mesec dok im se pitanje statusa ne resi.
Evo od tad proslo zaista par dana (mnozite meni se ne da recimo 3*365 dana) i onda mi PATRIOTE sazidali im utociste, veseraje ( i ako smrde ko tvorovi svi ) , stanove , kuaptila , besplatnu hranu , odecu , (koju oni prodaju na pijaci , decijoj pijaci jer kazu "smrdi sve , bofl roba" ... Onda lepo preplavili radnje, trgove, ulaze u moju zgradu NE PORODICE nego zdravi MUSKI od 20 do 40 godina!!!! Opseli kafice , napadali decu nasu kad su isli iz skole i td da ne nabrajam sve je vec receno ... SPakirali onda 3 puna autobusa ZRELIH MUSKIH SAMACA i odvezli ih dole negde navodno ostali su samo porodice i opet retke petke se vidjaju zene maltene nikad deca isto ali zato isti mladi bezobrazni dobacivaci od 20-30 godina setaju ulicom zamotani u ona konjska cebad kao mumije .... pa da su ih tad ugurali par tura danas ne bi setali ovuda ...

Tako da ne budem ono sto si rekao , svinja je za mene zakon ! Za njih smrt !
Eto i seoske kuce kupuju ali da su kuce nove gradnje bez da su tu uzgajane bile svinje pa ni komsiluk da ih ne uzgaja .... Znaci ono sto je za VAMPIRE beli luk za NJIH su SVINJE !!!!
Ne moramo da ih ni taknemo , samo ono " I ju pa sori veri veri mač , otela se Šara s lanca " .....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySub Nov 03, 2018 8:52 pm

Okano ::
Vidi sefe dragi moj Danubiuse!
Jednom sam predlozila (tek na pocetku, kad su svi isli u satore , docekivali s osmehom i paradom) jer smo mi gostoljubivi narod , a oni su u prolazu samo , par dana , ihhh boze moj pa pomozimo im , budimo humani (jebalo nas humanost u glavu !) rekla sefici ovako :
DA SAM JA VLAST .....
Ja nikada nisam za "obračune" sa proteranima , izbeglicama ,pa i ovim "migrantima" koji, kao "beže od rata" . I ja tvrdim da su mnogi od njih pripadnici ISIS ,da ih nikako ne treba "primiti" ,i slažem se da Evropa treba da se zaštiti od najezde tih i takvih . Ali-ne mislim da se treba dati raznim "desničarima" (čitaj ,fašistima ) da se "obračunavaju" sa njima po ulicama . Čak ni ne razumem evropsku "demokratiju" koja krije razne podatke o silovanjima i ubistvima , nasilju i pljačkama koje ovi čine. U svemu mora biti " mere ",pa i u ovome .
Ovo je objavio naš "Astrolog" na FB -i zaista ,mislim da nismo videli ni na jednoj TV stanici ?
Migranti uništavaju Firencu ?

E pa, slažem se sa tobom . DA SAM JA VLAST -nijedan bez validne identifikacije ne bi prešao granicu ,nego bio vraćen odakle je došao .I "humanost" mora da ima granice .
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySub Nov 03, 2018 10:53 pm

240 počinjenih krivičnih djela na teritoriji Unsko-Sanskog kantona u BiH od kako su došli je od strane migranata. U Velikoj Kladuši ih uveče ima više na ulici nego domaćeg stanovništva, ljudi strahuju za svoju bezbijednost i jednostavno se noću kreću samo u slučaju krajnje nužde. Niko se sam ne usuđuje hodati. Silovanja, otuđivanje tuđe imovine, krađe, provale...sve je to širok dijapazon krivičnih djela koja čine u tom dijelu BiH. Jedno vrijeme su držali blokiranu granicu sa Hrvatskom koju su Hrvati zbog njih zatvorili. Privrednici tog kraja BiH su imali ogromne gubitke zbog zatvaranja tog dijela granice, išli su pregovarati sa njima, nudili im smještaj i hranu samo da se sklone, međutim gospoda nisu pristajali na to. Nekako su ih uspjeli skloniti i naći im smještaj na određeno vrijeme, ali je strašno to što oni i dalje dolaze, a ona ista EU koja ih je pozvala sebi u goste je zatvorila granice i "velikodušno" poslala 7 miliona evra da se pomogne oko njihovog smještaja.
Pametnom dosta!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySub Nov 03, 2018 10:57 pm

Svuda policija hvata kriminalca, samo u njihovom slucaju ih nigdje nema.Kakve su to igre,sam bog zna.
Slucaj u Firenzi je zataskan,demolirali su grad....policije nigdje a i kad su dosli,nikakve akcije da se siledjije pohapse.

.
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySub Nov 03, 2018 11:09 pm

Neki dan slušam čovjeka iz Bihaća koji kaže: "Moja kćerka je sa sedam godina išla sama u školu, čitavu osmogodišnju školu sama i kući i iz škole bez obzira koja je smjena, niko je nije pratio. Danas kada je odrasla i radi drugu smjenu, sin i ja idemo po nju da je dovedemo kući". To je strašno!

Ovo za Firenzu ja i nisam vidjela do danas. NIgdje toga nema.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyNed Nov 04, 2018 12:34 pm

Sad je svakom jasno da je ovo još jedna ujdurma, koju nam neko mesi iz godine u godinu, meni samo nije jasno zašto i ko namerno upropašćava ovaj jadni svet koji delimo i koji je na sve staklenijim nogama?! Nadam se da nema toliko navnih koji će reći da je sve spontano i slučajno?!

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Nov 05, 2018 8:14 am

Liberalno licemerje na delu i u praksi!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyPon Nov 05, 2018 9:55 am

Kica/Praja ::
Sad je svakom jasno da je ovo još jedna ujdurma, koju nam neko mesi iz godine u godinu, meni samo nije jasno zašto i ko namerno upropašćava ovaj jadni svet koji delimo i koji je na sve staklenijim nogama?! Nadam se da nema toliko navnih koji će reći da je sve spontano i slučajno?!

Bilo je migracija tokom cele istorije ali nikad kao sad domicilnom stanovništvu nije ne samo onemogućeno već bukvalno zabranjeno da pruži bilo kakav otpor. Poješće nas tihi mrak a neki budući arheolozi će se pitati kako smo nestali kad nigde nema tragova otpora. Hvala frau Merkel. Možete u penziju koju najavljujete po isteku ovog mandata.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptySre Nov 14, 2018 8:44 pm

Migranti u tramvaju nožem napali mladića link

.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 EmptyUto Sep 03, 2019 5:50 pm

Kako stvari idu sa migrantima ,ovo ima smisla. 

Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 70432755_10220205664838966_4372554522992574464_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQmg40npNrTPd6KJSz0265QIDclpFR9CpozzeGDCs7We6wHjnWa8O-POy2-Vg8QK_vY&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali migranti....   Azilanti i ostali migranti.... - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Azilanti i ostali migranti....
Nazad na vrh 
Strana 24 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DIJASPORA-
Skoči na: