DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ

Ići dole 
+3
Astra
sanjalica.ns
Danubius
7 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyNed Nov 20, 2011 9:55 am

Izračunajte ljubavni broj:

Vaše ime nije nasumično izabrano i može mnogo da vam kaže o tome kakvi ste kao ličnost i šta vas odlikuje u ljubavi. To možete i da proverite, tako što ćete uraditi numerološku analizu svog imena i prezimena.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Vaše ime i prezime otkriće tajni broj pomoću koga možete otkriti kakav ste partner u ljubavi.

Još su stari Jevreji, Egipćani i Grci verovali da brojevi imaju magijska značenja. Poznati grčki filozof i matematičar Pitagora bavio se naumerologijom i govorio je: svet je sazdan na moći brojeva i svi prirodni fenomeni mogu se svesti na numeričke izraze.

Saberite numeričke vrednosti svakog slova imena i prezimena prema tabeli koju smo pripremili.


TABELA:
A=1, B=2, C=3, Č=4, Ć=5, D=6, DZ=7, DJ=8, E=9, F=1, G=2, H=3, I=4, J=5, K=6, L=7, LJ=8, M=9, N=1, NJ=2, O=3, P=4, R=5, S=6, Š=7, T=8, U=9, V=1, Z=2, Ž =3
PRIMER:
Tatjana Anđelić = 8 1 8 5 1 1 1 1 1 8 9 7 4 5 = 60 = 6 0 = 6

VAŠ LJUBAVNI BROJ
1
Osobe sa ovim brojem zasnivaju svoju ljubav na promišljenosti, racionalnosti i jakoj intelektualnoj osnovi. Veliki su individualisti, imaju raznovrsna interesovanja. Njih je veoma teško zadovoljiti. Očekivanje pokornosti i poslušnosti kod njih izaziva odbojnost i agresivnost. Ako želite da veza ili brak sa ovakvom osobom uspe, morate da unosite što više novina, jer oni su spremni na neverstvo u trenucima dosade ili kada osete da je njihova sloboda ugrožena.

2
Vrlo su probirljivi u izboru partnera. Vole pametne i praktične osobe, inteligentne i sposobne. Materijalisti su i rado će se odlučti za osobu koja mož da im obezbedi udoban život. Blage su naravi i skoro da je nemoguće posvađati se sa njima. Ako vas iskreno vole, onda su veoma verne.

3
Ove osobe pre svega žele pravo i iskreno drugarstvo. Tek kad to osete upuštaju se u ljubavnu ili bračnu vezu. Za svoje ljubavi često kažu „drugovi“. Njihova ljubav zasnovana je na poštovanju i potpunom poverenju prema voljenoj osobi. Sve probleme rešavaju kroz otvorene i iskrene razgovore.

4
Vole duge i stabilne veze. Obožavaju brak i vrlo rano ga sklapaju. Ali, često i pogreše u izboru partnera. U ljubavi su nemaštoviti, pa čak i pomalo dosadni za osobe koje su aktivne i svestrane. Za njih su miran život i stabilna veza jedini životni cilj. Tada su verni, poslušni i spremni na svaki kompromis, samo da bi veza ostala u granicama konvencionalnosti.

5
Ljubav za ceo život je njihova najiskrenija želja. Postuju porodicu i brak. Svaka laž ih duboko pogađa i teško se oporavljaju od njih. Tada im treba snaga da bi ušli u novu vezu. Jedini pravi smisao života za njih je postojanje ljubavi. Kada je nemaju, onda kao i da ne žive.

6
Kolebljivi su i skloni promenama. Nisu za stalnu i dugotrajnu vezu. U stalnoj su potrazi za partnerom. Osećajni su i nežni. Ali, ako neku vezu krunišu brakom, nisu iskreno srećni i zadovoljni, jer i tada traže druge veze. Pravu ljubav i solidan brak mogu ostvariti tek u kasnijim godinama.

7
Njihov život je ispunjen brojnim ljubavnim vezama. Uživaju u avanturama i flertovima. Čak i više brakova za njih nije nepoznanica. Navikli su na mnoge rastanke, ali i nove sastanke. Smatraju da je sve to normalno i poželjno. Životu i ljubavi pristupaju veoma aktivno i stalno su u potrazi za novim partnerima.

8
Ovaj broj simbolizuje promene i putovanja. Njihov ljubavni život je nemirnog duha. Imaju veoma mnogo ljubavnih veza, a nije isključeno da mogu imati i više brakova. Želja za raznolikošću i stalno odlaganje ozbiljnih životnih pitanja prisutna je celog života. Za neku dužu vezu odlučuju se posle tridesete.

9
Ove osobe u mladosti teže za vezom sa starijim partnerom, dok u nekim ozbiljnijim godinama mogu da ih privlače i mlađe osobe. Uvek su u nekim suprotnostima, za njih nista nije tipično. Često doživljavaju razočaranja, ali to ne ostavlja lošeg traga na njih, oni i dalje nastavljaju da tragaju za novim vezama i uzbuđenjima.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 6:15 pm

5

Ljubav za ceo život je njihova najiskrenija želja. Postuju porodicu i brak. Svaka laž ih duboko pogađa i teško se oporavljaju od njih. Tada im treba snaga da bi ušli u novu vezu. Jedini pravi smisao života za njih je postojanje ljubavi. Kada je nemaju, onda kao i da ne žive.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 9:21 pm

Ja moj znam i bez računanja -128 . Znam i da nije konstanta .
Kako sam izračunao i kako znam ?
Eeee, to je trajalo godinama [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 9:26 pm

Falite me usta moja....hahaha,a neozenjen...to mnogo govori.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 10:36 pm

Astra ::
Falite me usta moja....hahaha,a neozenjen...to mnogo govori.

Naravno .Kod oženjenih je prosečan broj -5 .
Prva ljubav / devojka , "učiteljica" (malo starija ,prolazna veza ) ,žena (stalni partner ) ,ljubavnica (dok žena nije saznala ) i koleginica (jednom, u pijanom stanju )
Izuzimam švalerčine , naravno . Prosečno, rekoh -kao i prosečna žena .
Jel * lažem ja nešto -ili se poklapa realno i vremenski ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 10:50 pm

Koje se prezime pika?! smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPon Nov 21, 2011 10:51 pm

Svalercino...jos samo da kazes,koliko ih je stvarno vrijedno pomena....nego nije tema,al me cimas,a sto ne bi mogle i zene da udaraju recke...ha?(cuj 5 u prosjeku)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptySub Jan 21, 2012 6:44 pm

5
Ljubav za ceo život je njihova najiskrenija želja. Postuju porodicu i brak. Svaka laž ih duboko pogađa i teško se oporavljaju od njih. Tada im treba snaga da bi ušli u novu vezu. Jedini pravi smisao života za njih je postojanje ljubavi. Kada je nemaju, onda kao i da ne žive.

:yeeessss:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyNed Feb 03, 2013 1:41 pm

6
Kolebljivi su i skloni promenama. Nisu za stalnu i dugotrajnu vezu. U stalnoj su potrazi za partnerom. Osećajni su i nežni. Ali, ako neku vezu krunišu brakom, nisu iskreno srećni i zadovoljni, jer i tada traže druge veze. Pravu ljubav i solidan brak mogu ostvariti tek u kasnijim godinama.


jos par dana i eto me u kasnijim godinam jwwwwww
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  EmptyPet Nov 14, 2014 3:08 pm

7
Njihov život je ispunjen brojnim ljubavnim vezama. Uživaju u avanturama i flertovima. Čak i više brakova za njih nije nepoznanica. Navikli su na mnoge rastanke, ali i nove sastanke. Smatraju da je sve to normalno i poželjno. Životu i ljubavi pristupaju veoma aktivno i stalno su u potrazi za novim partnerima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty
PočaljiNaslov: Re: Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ    Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Numerologija -Izračunaj LJUBAVNI BROJ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Numerologija i karma
» LJUBAVNI HOROSKOP

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: OSNOVE NUMEROLOGIJE-
Skoči na: