DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Grebatori... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Grebatori... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Grebatori...

Ići dole 
+4
AstrinaKomsinica
Danubius
determinanta
Nut
8 posters
AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptyČet Nov 24, 2011 1:35 am

First topic message reminder :

Svuda ih ima..koliko hoces..slicni su emocionalnim vampirima..ali se u biti veoma razlikuju od njih..da prizemimo stvar...
Izgledaju sasvim obicno(pa i psihopate..su sasvim jednostavni ljudovi..)..
Daklem...obican svet...koji ''zicka''cigarete,picance..ali i po koju ''kintu''..(iskvario mi se recnik kako sam na forumima...)Ovi za kintu su sve agresivniji...ali,i za ''klopu''...
I tako..kazem ja grebatori su zakon..Nego nisu oni opasni..mislim ti koji iskaju duvan.i po koji filer..Ali oni koji ''kradu misljenja,ideje...stavove,umetn.dela ''..pa ih prikazuju kao svoja...e,njima bih ja sudila kao u srednjem veku mracnjastva,gde su se spaljivale vestice i vesci(jedino sto ne znam gde bih tolike lomace..)
Nego..''grebanja''i grebatori ..po pitanju karakt.tudjih licnosti,karaktera...i svega sto krasi covekov psihicki zivot su daleko opasniji...

Da li ste ikada bili u ovakvoj prici..mislim da li ste se ''grebali'''za nesto..ili (ne daj Boze) za nekoga (sex...i te stvari..to je onaj najbrojniji ali najnizi po nivoima svesti ''ljudov'' koji se takodje slovi imenom covek u svojoj biti ...)???

Ili da se nisu mozda,neki drugi, ....''obogatili'' ..od vas ...

''Cuh neke price o onima ,koji su se ''grebali kod zena za sex...''...(licno bi ih seckala na komadice ''kao u Jaganjcima''...) :eee:

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:02 am

Deni..@
Citat :
Jer mi tebe nikako ne razumemo (sa naglaskom da nismo sposobni da pratimo tvoje intelektualne uzlete ?)
Tebi kao da najviše paše kada držiš monolog ???
..

Ovoga puta si rekao ti,ja cutim kao zalivena...Nije lepo da pises ove stvari,no..no...zaista nije...a tamo negde ,napred, videces niz mojih priznanja tvojim postovima na odredjenim temama..Znaci,ni ovo ne odgovara istini...
Za kafemaniju sam se nasalila,.nisam verovala da ce te bas tako 600 ...STA si se ''narogusio''..pa, svi to radimo..to se mora reci.svesno ili ne..i sve stoji sto si napisao po tom pitanju...
Argumenti zaista mogu da budu ovakvi i onakvi..ali, iznosenje argumenata koji ne odgovaraju temi..je nesto sasvim drugo..Naveo si niz stvari koje su istinite..ali ne odgovaraju mojem postu..u tome je cela stvar...

:55f:

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:08 am

Tačno Dany,svaki post koji je napisan od strane forumaša ,Nut nije odgovarao.Znači ipak nije do forumaša.

Nut sa kog si ti planeta pala? [You must be registered and logged in to see this image.]..I ja bi rekla da ti monolog više leži.Ili uzmi bre pa napiši knjigu...
Na postavku jedne moje teme ti si se smejala.Nazvala nas glupima,ako i teme.I opet si sa nama.Baš čudno..Verovatno ne guglamo,i ne prepisujemo tuđe postove:)))),misli...
Ajde ,prosvetli nas sestro slatka...Gde je izlaz iz mraka?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:25 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Konacno cu se negde skrasiti...

Kolton...

Moc je u nama da stvaramo ili kvarimo
Nasu sudbinu kao u najranije jutro,
Tama i zraci su
Stvorenja u duhu rodjena
Pa ipak predugo kupani u tmini,mogli bismo
Zaboravoti kako smo snevali svetlost...

Sve je ovo razradjeno u nevidljivom svetu pre nego
sto je postalo vidljivo ...u idealu pre nego sto je postalo stvarno.
..u duhovnom pre nego sto se ovaplotilo u materijalnom..

''Draga moja Sandra,sada, ti je jasno ,nadam se!'

'Tvoj podsvesni um donosi zrele plodove tvojih mentalnih akcija,
zato hajde da prionemo i izgradimo nesto ,sto vredi
uz pomoc skrivenih moci, koje prebivaju u tebi....

Tvoja masta je boziji dar,jer mentalnim slikama
mozes izgraditi svako stanje koje zelis.
Prvo dolazi ideja,zatim mentalna slika...
to su semenke misli koje podsvesni um
koristi da uzgoji tvoja stanja i okruzenje.

Sve sto imas ,zavisi od svesnosti.Kazala si ,da zelis ..dom!
Onda ga izgradi u svojoj masti...
On mora postojati, prvo u tvom umu,
pre nego sto nastane bilo gde..Ne moras se zaustavljati ,
da vidis ,koliko to kosta!
Nisi ogranicena kada je u pitanju materijal,
crpis ono sto ti treba iz nepresusne univerzalne zalihe.
Izgradi svoju kucu,ispuni je detaljima,i opremi onako,
kako ti srce zeli...

Svaki put,kada neka misao pokusa da te ometa,
kazi sebi da imas na raspolaganju
svu bezgranicnu bozju tvar s kojom mozes da gradis.
Nema nicega sto tvoj um ne moze da zamisli,
sto ne mozes da imas..

Samo zapamti...:''isto tako gradis i svako nezeljeno stanje,
svaku losu sliku,koja se manifestuje,
na isti nacin i po istom principu po kom gradis i svoju kucu..

Kreator se pobrinuo i za svetlost i za tamu.....

Ti ne mozes uciti kreatora.Sili koja je zamislila kosmos
nisu potrebni nikakvi saveti od tebe... ''Trazi i dobices''..

Medjutim,moras mu obezbediti ideju ili mentalnu sliku,
koja bi trebala da bude jasna ,da je zadrzis,da se na nju
skoncentrises, sve dok ne postane jedna stvarnost za tebe...

Svaka slika koja je naslikana ..bila je prvo u umu umetnika....
Zbogom draga,srecno mentalno spremanje


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:30 am

Slike [You must be registered and logged in to see this image.]..Uzeću neke za grupu...Znači grebem se.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 8:38 am

Nut ::

Argumenti zaista mogu da budu ovakvi i onakvi..ali, iznosenje argumenata koji ne odgovaraju temi..je nesto sasvim drugo..Naveo si niz stvari koje su istinite..ali ne odgovaraju mojem postu..u tome je cela stvar...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kod tebe postoji problem što svako drugačije vidjenje odmah smatraš ličnim napadom na sebe ?
Što se tiče argumenata -za tebe je što je rekao Jung ili Dostojevski "sveto slovo " -a živimo u materijalnom svetu ,gde se traži i fizički dokaz ,a ne filozofska teza ili psihološka studija .Ako neko počini recimo zločin ,manje je važno "šta se dešavalo u dubini njegovog bića" -nego su bitne činjenice ,dakle,samo delo.
Grebanje za ideje ......vrlo rastegljiv pojam . Evo prostog primera .
Recimo Endi Vorholova "Merilin Monro " .
Čovek je uzeo gotovu fotografiju poznatog autora i samo je grafički jednostavno obradio ,što danas može svako dete na kompu .
E sad...možemo li reći ,vidi pedera,pokrao čoveka (koji je autor fotosa ) ? Ne možemo...njegov genije je u tome što je prvi imao ideju za to na osnovu poznatog uzorka . Što se 7 milijardi ljudi nisu toga setili -nego se prisetili tek kada je on pokazao svetu ?
Tako je i sa svim drugim . Salieri je celog života optuživao Mocarta da je bedni kradljivac njegovih ideja . Edisona optužuju da je pokrao Teslu .
Treba biti srećan ako neko sporvede tvoju zamisao na način na koji se ti nisi dosetio, ona opet ostaje tvoja.
Još banalniji primer .
x foruma po načinu slaganja kategorija jesu copy Danubiusa.Pa šta ?
Meni je zbog toga drago .
Ali nisam ja to genijalno smislio....nego gledao stotine drugih foruma ,pa razmišljao , preslagavao sto puta ,i kada vidim da je neko složio bolje -sigurno ću se "ogrebati" za njegov metod .
Malo je genija -svi mi ostali se "grebemo" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 2:41 pm

Ja bih rekla da ste svi malo fulili temu,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 2:51 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja bih rekla da ste svi malo fulili temu,,,,

Ja mislim da nisam . Druga stvar što Nutela voli da [You must be registered and logged in to see this image.]

Može li se kod tebe "ogrebati" ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 2:53 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja bih rekla da ste svi malo fulili temu,,,,

Bas tako,sta je sa klasicnim grebatorima sto recimo,nikad ne kupe cigare i svaki put....daj jednu i slicne stvari...ko se grebe za ljubav i sex...ne znam da iko kaze daj kilo sexa dok ne kupim!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 6:52 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
Ja bih rekla da ste svi malo fulili temu,,,,

Bas tako,sta je sa klasicnim grebatorima sto recimo,nikad ne kupe cigare i svaki put....daj jednu i slicne stvari...ko se grebe za ljubav i sex...ne znam da iko kaze daj kilo sexa dok ne kupim!



Popušili bi kubu [You must be registered and logged in to see this image.]..
A za seks neka kupe na sat/ako nisu dame uvele i tarife na kilo .Zna se već gde.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:15 pm

Kijara-brm ::

A za seks neka kupe na sat/ako nisu dame uvele i tarife na kilo .Zna se već gde.. [You must be registered and logged in to see this image.]
A mi siromasi ,kako bre da kupimo [You must be registered and logged in to see this image.] ,kad jedva imamo za *leba ?
Ako se ne ogrebemo,ili nam neka ne "udeli" ,ništa... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:30 pm

imaš MSN..:)))

welcome all woman [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:33 pm

Dany,grebatoru jedan...a ja uvijek mislila ti si J*bator umjesto G*ebator!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:35 pm

Astra ::
Dany,grebatoru jedan...a ja uvijek mislila ti si J*bator umjesto G*ebator!
J... njega... lol!..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:44 pm

Ma nek se samo sexa,pa ko koga...al nije to tema,vec dramcenje...ja sma imala tako prijatelje...e da vam pricam:
To bi jos u Banjaluci,radila sam,a prijatelj nam radio u istoj firmi i kako ja s posla kuci,tako i on,ali avaj,ne sam,vec pred firmom ceka zena sa djetetom,pa pravac kod mene.Buduci da sam radila,cesto sam rucak spremala dan prije i onda podrgrijem i dodam sta treba.Taman stavim na sto da jedemo,eto prijatelja na vrata,ali vjerujte...SVAKI DAN,osim vikenda....Ja kulturno,ostanem bez rucka,da bi njima stavila da jedu.
Poslije rucka bi i da zapale,a ni jedno ne donese cigare,vec se grebu.
Ja se mislim,treba to da se rjesava.
Prvi potez,ne kupim ni ja cigare.
Oni se napapli,oce da zapale,ups...pa kako nema.Ja velim,ma odlucila sam da prestanem da pusim,pa eto...nisam kupila.
Zamislite,ona rece,nakon sto je pootvarala par ladica i vidjela da stvarno nema:
Pa dobro,daj pare,oticu ja cas da kupim.
E tu mi se zatamnilo...smislim ja kako ce sutra da dobiju rucak,na finjaka.
Kazem muzu,izvini...narednih dana imamo samo pecena jaja za rucak,bez salate,salame,sira....gola jaja,bre!
Dolaze prijatelji,nema veze,jedu jaja...jedan,pa drugi dan,pa i treci...bome cetvrti vise nisu dosli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 10:37 pm

Danubius ::


Može li se kod tebe "ogrebati" ?

Ma moze, ja dam svakom da "zapali" :joint: Jos im i pripalim:)))) Nesto im se ne svidi, ne znam sto 55555 :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySre Dec 07, 2011 1:01 am

Jel'ce da bude ''zickanja'' za Novu godinu..aaaaaaaaaa????.. :eee: ...malo cigareta...lovice,neka vecerinka..a mozda i putesetvije neko..ko zna...Nut zna..

lalla alla a lla a alla llallallallalalla lallalalla lalala allallalallalallala allaaaaaaaa,,aaaaaaaaaajjjj Romaleeeeeeee..aa.a..a..a Cavaleeeee....aaaaaaaa..........aaaaaaaaaaaaa cavaleeee....op op op aromaaaa..gi....op..ajajja..lallallala.allla...maladileeeee..aaaaaaaajjjj...aaaaaaa..

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 EmptySre Dec 07, 2011 9:51 am

Uhhh.. Astra.. ne bih ja toliko to trpela.. ali bih sigurno jedan dan zakucala na njihova vrata i rekla- Ja dosla na rucak!!! Ako nema- e pa nema ni kod mene!!! [You must be registered and logged in to see this image.]


Ne volim bezobrazluk.. ne kazem da ne treba pomoci, to svakako, ali ovo sto su tebi prioredjivali, ja nikome bih dopustila. Pre svega da mi zaviruje po fijokama, da li imam ili nemam -cigarete.. uhhhh.. tada bi bas culi sta o tome mislim, jasno i glasno. Pa nikad mi vise ne dosli!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grebatori... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grebatori...   Grebatori... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Grebatori...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: