DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪

Ići dole 
+5
Astra
determinanta
Samhain
Kijara-brm
Lily
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 21, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Znaci, ovo je sve samo ne francuski, vec tri dana ljudi umiru od smeha slusajuci Indiru Radic i njenu pesmu "Maria". Molim vas pozorno poslusajte i prevedite reci..

Naime, refren koji Indira peva, ide ovako:
.. ajvar si prozdrmnula
ton regard fin dezha
dva dupla sam drmnula..
..I zena sam prurija
uno mi ga rivijer
nada karala se
on se prepo tebe
let ton cigarete
...

A evo i sjajnog spota sa fantomskim francuskim jezikom:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 21, 2011 11:40 pm

Muško! booored
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 21, 2011 11:56 pm

Jako mi se svidja ova pesma! Gde može da se kupi taj CeDej?
affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 1:28 am

Sibila_ ::
Jako mi se svidja ova pesma! Gde može da se kupi taj CeDej?
affraid affraid

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na odeljenju za muzički retardirane .
Ajvar si proždrnula ?
Ovo kao kad romski orkestar peva "Lambadu " .
Da dobiješ hepi -napad [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:18 am

Stize i srpska verzija.. [You must be registered and logged in to see this image.]




''Radila je klima'' se na francuskom kaze ''Nada se pokarala'' , eto ako niste znali, sada ste nesto i naucili.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:22 am

Tito... još ću zavoljeti ovu pjesmu! :srrrr: :ššššš: :joint:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:35 am

I naravno, postaje svetski hit..



Ljudi su zaista neumorni u osmisljavanju mogucnosti ove pesme.. zaista je privukla veliku paznju.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:50 am

:yeeessss:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:55 am

Ma dodje mi da se ufatim sa Svicerima u kolo,pa da zaigramo i na njemackom...ahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 12:02 pm

Moj pevač ,kad se napije ,(a to je bilo često ) moglo se koješta čuti...
Pa je "Malagenia" zvučala kao "mala ....kenjaaaaaa" Ili onaj deo u "La Bambi" ...arriba y arriba, por ti sere...,jasno se "srpski čulo" -portir sere.
Engleski....da ne pričam .Kao da Kinez govori švedski .Lenon se u grobu okretao .Ali je to muzikantisanje ,pa prodje ..
No ova Indira je sve nadmašila....i najkrvavije -ona to misli ozbiljno ???? [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Čet Dec 22, 2011 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 12:04 pm

Ta pesma ce jos biti veliki hit- velim vam ja.. bice bolje da ucimo tekst dok jos nismo okasnili.. ide docek, bice to pustano svuda, paz' te sta vam velim.. nemojte da dodjete u situaciju da ne znate reci!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 12:09 pm

Danubius ::
Moj pevač ,kad se napije ,(a to je bilo često ) moglo se koješta čuti...
Pa je "Malgenia" zvučala kao "mala ....kenjaaaaaa" Ili onaj deo u "La Bambi" ...arriba y arriba, por ti sere...,jasno se "srpski čulo" -portir sere.
Engleski....da ne pričam .
No ova Indira je sve nadmašila....i najkrvavije -ona to misli ozbiljno ???? [You must be registered and logged in to see this image.]
Tajo, prva izjava njena je bila da je to samo za Francusko trziste, medjutim onda je usledila velika medijska anti kampanja gde je kasnije Indira pokusavala da se opravda na sve moguce nacine, postoje brojne izjave u svega par dana.. ali sa svakom novom izjavom samo se uvlaci u dubiozu i dodatno zakomlikuje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Smatram da joj ovo nije trebalo, ali ako je htela da podigne medijsku prasinu, onda je uspela fest.. medjutim, ne verujem jer se album hitno povlaci sa trzista.. tako daaaaa.. neko se malko zeznuo!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Negde sam cak procitala, s obzirom da joj je tesko padao francuski, njen producent je rekao da ne mora da uci jezik vec samo da peva po osecaju iliti otprilike.. sto rece onaj jedan komentator ( s prethodne strane)- pesma ce svaki put imati premijeru.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 12:13 pm

Ma za Novu popiješ koju više i da vidiš kako refren cjepaš avensi proždrmlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, toro gahi dežaaaaaaaaaaaaaaaaa, tua tu pasi dma, eh žanesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prorija uno li me rivijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, nuad le karalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa seeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 1:26 pm

Hahahahaahahaa.. jeste kad moze biti uvek premijera u njenom izvodjenju, sto ne bi i u nasem.. hahahahaaa.. vala u potpunosti si u pravu Samhain!!!

Koja casica, opustencija, ruke u vis i .. opLJeti!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 3:12 pm

Ebla ona sebe "zdrknutu", hahahahaah Svaka cast, jest 'it:)))

A sad, Astrina omiljena, Neeevena:)))))



Opaaaaa :eee:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 3:21 pm

Lily ::
Znaci, ovo je sve samo ne francuski, vec tri dana ljudi umiru od smeha slusajuci Indiru Radic i njenu pesmu "Maria". Molim vas pozorno poslusajte i prevedite reci..

Naime, refren koji Indira peva, ide ovako:
.. ajvar si prozdrmnula
ton regard fin dezha
dva dupla sam drmnula..
..I zena sam prurija
uno mi ga rivijer
nada karala se
on se prepo tebe
let ton cigarete
...

A evo i sjajnog spota sa fantomskim francuskim jezikom:

Ovo je jedan od komentara moje raje na fb: "Izdržao do 49sec dalje nisam mogao od bola. NO, MEANS NO"

hahahahaahahah
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 4:08 pm

Ma ljudi, ja sve mislim, sprdala se!!! Može li biti neko ovakva budala??
Prsla žena... affraid

Čitam i suze same teku... :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 7:53 pm

Prvo nisam verovala, potom sam bukvalno na njen deo tj. refren umirala od smeha ne verujuci da slusam to sto slusam.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Katastrofa.. al urnebesna! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 7:55 pm

vidiš.. a njena pjesma i pogled moje ovce u potpisu su tako takoooo.. ma :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 8:02 pm

HIT bre.. hahahaaa... e jesi ukonbinovala, vala savrseno... [You must be registered and logged in to see this image.]


Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 8:15 pm

Ovo je trenutno najveci hit na fb :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 8:18 pm

ne samo FB već skoro pa svakom naše govornom a bome i francuskom forumu hahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 8:20 pm

hahahaha bas! A dobra je i za business; prodaja tupih zileta se podvostrucila zubbb
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 8:57 pm

Ja kad sam prvi put ovo slušao ,onako , nezainteresovano ,,,,,odskočio sam metar unazad zajedno sa stolicom kad je ova vrisnula sa "ajvarom" .
Šta uradi od sebe sestro slatka........ [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 9:14 pm

Sibila_ ::
Ma ljudi, ja sve mislim, sprdala se!!! Može li biti neko ovakva budala??
Prsla žena... affraid

Čitam i suze same teku... [You must be registered and logged in to see this image.]
hehehehe,a spot vrhunski... [You must be registered and logged in to see this image.].


lele.žena pukla ladno... affraid..osramoti nas..,kad čuju odakle je...BALKAN... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 9:18 pm

ehm.. samo da kažem.. ovo postaje Hit.. vrti se i na DF-Radiu xD.... uživajte :joint:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 10:58 pm

Hahahaha.. bice to veliki hit..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 1:29 am

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 1:46 am

hahahahaahahahahhahah..živote... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyUto Dec 27, 2011 5:32 pm

Još jedna sjajna verzija "Avon sam proždrnula"

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 28, 2011 5:40 pm

Karleuša peva "Rolling In The Deep" (AUDIO)


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nije sirota Indira jedina koja je nešto proždrnula Evo i ova rolingdipuje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 28, 2011 10:56 pm


smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Dec 28, 2011 11:04 pm



ziveli1











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptyUto Jan 10, 2012 3:28 pm

Indira Radić: Ne idem u Francusku, jer francuzi ne prilaze kravama


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ali će zato u Svemir

Gostujući
kod Ognjena Amidžića u "Ami G Show"-u, Indira Radić i Stanko su na neka
pitanja dali izuzetno čudne odgovore, koji su sve zapanjili.
Ognjen je u svom skeču sa čuvenim Oskarom, upitao Indiru da li su grudi prave:
- I da nisu, platila sam ih, pa su moje -, odgovorila je Indira i dodala:
- Ja
ne znam francuski pa ne znam da ponovim šta sam otpevala u pesmi. A ne
idem u Fancusku jer francuzi kravama ne prilaze, oni jedu jastoge i
svinje, a teladima ne prilaze.
-
Stanko je objasnio da ga
u kabareu u Parizu, gde nastupa, nazivaju "leteći Srbin Stanko", jer se
u toku svoje tačke baca po stolovima, a u jednom trenutku je čak i
flertovao sa Ognjenom, koji je prihvatio igru, piše "Pulsonline"
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Upoznali
smo se u Parizu u kabareu gde Stanko nastupa, tamo je nastupao i Džim
Morison, ali je sada to etno klub, a Stanko predstavlja Balkan
- priča Indira.
Stanko
je rekao da peva ciganske pesme, starogradke i da stranci super reaguju
na njih. Vlasnik tog kabarea je zamolio Indiru da pogleda njegovu tačku
i tako su se upoznali.
- Ja ne znam Francuski. Meni je
logično ono "čitaj kako je napisano" ali evo Stanko neka prvede. Ja se
radujem kada čujem komentare, bilo loši ili dobri, ljudi se u glavnom
smeju, a smeh je dar. Koliko god da ne vole pesmu, svi su je čuli.
Sledeća stanica je svemir. Poslaćemo vanzemaljcima pesmu pa kada dođu
neka budu sa osmehom
- rekla je Indira.
Spot za pesmu
"Marija" će se snimati u Maroku, Alžiru i Beogradu a sprema se ceo novi
album za francusko tržište što su oboje potvrdili. Indira je čak dodala:
- Sada
kada sam ja postigla ovoliki uspeh, i to slučajno, kladim se da će svi
pokušati da pevaju na nekom stranom jeziku. Poznata sam po tome da oko
mene nema skandala. Pesma je učinila svoje, neka viša sila odozgo me je
pomazila, stavila ruku na moju glavu i rekla "Sada je tvoje vreme"
- priča Indira.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Njih dvoje su, naravno, čuveni "hit" izveli na plejbek, u studiju i to uz pomoć trubača:












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySub Feb 27, 2016 1:45 pm

Ima tema
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySub Feb 27, 2016 3:32 pm

Astra ::
Ima tema
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne breee....Mislim na temu i pesme koje naši pevači pevaju na stranom jeziku . 
Ovako nešto (sa tim da se Čola snalazi ,za razliku od mnogih koji su jezik lomili ) 
Ubeđen sam da smo imali tu temu,kako naši pevaju na "stranjskom " . 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 EmptySre Apr 03, 2019 8:30 pm

"Ajvar" je milosna majka za ovo kako Maja Nikolić peva "engleski" .Poslušajte ,umrećete od smeha. 
Jedino ako ne peva na svahiliju ?  ludismeh












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪   ☛  HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA  :))) ♫♪ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
☛ HIT DECENIJE -ajvar si PROŽDRNULA :))) ♫♪
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» PRAVIMO ZAJEDNO PLAY LISTE ♪♫♪♫
» RORY GALLAGHER ♪♫♪♫
» ♥ RODJENDAN DF RADIJA ! ♫ ♪ ♫

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: