DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 333310 Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Thumb_10










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Nov 14, 2008 11:32 pm

Evo jos nesto lijepo,shvatimo kroz Facebook Pjer i ja da poznajemo iste ljude,cak smo prijatelji sa istom familijom......ipak facebook spaja ljude...............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySub Nov 29, 2008 1:50 pm

Kalifornija

Zbog spama kazna od 873 miliona dolara

Nepravomoćnom presudom suda u San Joseu u Kaliforniji kanadski
državljanin Adam Guerbuez iz Montreala i njegova tvrtka Atlantis Blue Capital
trebaju Facebooku isplatiti 873 miliona dolara zbog spama, javljaju
mediji.
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 081126121
Također, zabranjeno im je da se koriste Facebookom, te da stupaju
u kontakt s bilo kojim njegovim članom.

Naime, sve je počelo tako što je
Facebook tokom proljeća uočio porast poruka na svojoj mreži koje su sadržavale
već "klasične" ponude za "male enhancement pills" koje su karakteristične za
spamere, a koje su na adrese korisnika stizale s ranije provaljenih Facebookovih
računa.

Malo istraživanje dovelo je Facebook do Guerbueza i njegove
tvrtke, a odmah je uslijedila i tužba koja je završila do sada najvećom ikada
dosuđenom presudom zbog spama.

U Facebooku priznaju da ne očekuju da će
Adam Guerbuez i njegova tvrtka Atlantis Blue Capital ikada smoći skupiti toliko
novaca koliko presuda traži.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 04, 2008 4:45 pm

Evo za čega još služi Facebook.....od najprimitivnijeg vredjanja, do pretnji smrću......


Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Facebookpolitikaaaaaaaafp5
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W800
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 04, 2008 4:49 pm

Dany,prijetnje su se nekad bacale kamnom ili ciglom kroz prozor,sad tehnologija omogucila i ovako.....ne vidim da bi zbog toga trebalo izbjegavati net a pogotovo strane kao facebook ili forume.Ovo je sad samo olaksica,kao i za one curice ,nemoral je u drustvu,a net je samo sredstvo pokazivanja tog nemorala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Schveca




Datum upisa : 04.09.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 04, 2008 5:03 pm

Slazem se sa Astrom...
pre su se psala preteca pisma, gadjali ljudi kamenjem itd...
devojchice se skidale po veceima nekih birtija...
danas je samo lakshe to odraditi iz svoje tople sobe... nishta vishe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 05, 2008 1:57 pm

Lindsi Lohan proterana sa Fejsbuka

Autor: Beta | 05.12.2008. - 09:56
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Lohan-v
Američka glumica Lindsi Lohan ostala je bez svoje stranice na društvenom sajtu Fejsbuku, zato što su administratori pomislili da se radi o nekom prevarantu.

"Prvo sam se smejala, a potom naljutila, zato što su svi ljudi koji se na Fejsbuku pretvaraju da sam ja, odlučili da sam ja lažna", izjavila je glumica.
Lindsi (22) je potom otvorila stranicu na konkurentskom sajtu MajSpejs, u iščekivanju da Fejsbuk ponovo osposobi njen profil.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007




Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2008 1:20 pm

Ja otvorila profil tamo pod devojackim imenom i prezimenom.Snezana Savic , al nista mi nije jasno, nije ni nesto bas narocito al ni strasno.Vise mi se svidja tagged al i on poceo da smara meilovima.Pogubis se pa neznmas de si ni ko si ni sta si....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2008 1:27 pm

Sad cu da te upecam............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007




Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 2:49 pm

Ajd probaj, al nemoj ko Danibus .....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 2:52 pm

anja007 ::
Ajd probaj, al nemoj ko Danibus .....

A kako je to zavrsila njegova proba? :padapk8: :padapk8: :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 2:53 pm

Ma ne to , vec ono sa msn ,gde ga nigde ne vidis a on ko vuk sve vidi.....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 3:10 pm

anja007 ::
Ma ne to , vec ono sa msn ,gde ga nigde ne vidis a on ko vuk sve vidi.....
Ko bi reko da je on taki vuk,a vamo ko janje. :mala ljulja:(ovo je Aska)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 10:32 pm

Ahahahah, e Astra, jel ti ono na faceboku pravo ime i prezime?
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 11:07 pm

Ja sam na faceboku pronasla Branda iz "porodicnoga blaga" i vec sam pala u sevdah, pile moje_)))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 11:14 pm

Jeste mi moje ime i prezime i moja cijela porodica je tamo...svrha je poslije ovog rasula od drzave Yu da se prepoznamo,nadjemo,sto ponekad i uspijem,a to ne mogu pod krivim imenom ili pseudonimom(nikom)Mozes da nadjes koga hoces tamo,samo ako trazis ciljano..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2008 11:16 pm

Znam ali mi bilo nekako nelogicno ime, jer imas sasvim drugaciji nick.E moje devojacko prezime je Savic ime si videla, a nadimak mi je Anja....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Dec 10, 2008 1:59 pm

Virus napao Facebook!!!!!!!!!!!

Autor: B. Tasić | 10.12.2008. - 05:00
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Facebook-v
Grupa hakera lansirala je najnoviji virus, Koobface, čija je jedina meta društvena veb strana Facebook, odnosno računari korisnika ove strane.

Virus Koobface koristi sistem razmene poruka na Facebooku kako bi pokušao da zarazi računare korisnika. Ako uspe da zarazi računar, pretražiće poverljive podatke kao što su brojevi kreditnih kartica i poslati ih svom kreatoru.
Koobface nije novi virus, njegova ranija verzija primećena je na internetskom servisu slične namene, MySpaceu, prošlog leta. MySpace se uspešno nosio sa svojom verzijom Koobfacea i uklonio ga sa svojih stranica.
Virus sa zaraženog računara samostalno šalje poruke osobama na listi vlasnika računara s pozitivnim komentarom za video isečak i pozivom da se otvori spoljašnji link na kojem je taj isečak. Otvaranjem stranice korisniku će biti ponuđeno osvežavanje Adobe Flash video playera, što je u stvari virus. Još jedna posledica za zaražen računar je preusmeravanje internetskog pretraživača na zaražene stranice svaki put kada se pokuša pristup pretraživačima Google, Yahoo i Live.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 9:08 am

Da to sam cula jos pre par meseci, da se pojavio najnoviji virus bas za ovu stranicu.I da napada na sve strane, al kad sam se regovala nisam razmisljala o tom detalju.Ahahahha.
Dani srtze nece grom u koprive))))))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 9:49 am

U svakom slucaju je dobro ako neko zna kroz i uz sta se moze navuci virus da to i napise.Pohvale za ovo Dany,jer da nemam aktueliziran Adobe Flash ,vjerovatno bih nasjela.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 10:19 am

Ja samo otvaram kad vidim da imam porku od nekog poznatog.Ali mislim da ima drugi virus koji napada brze i cesce.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 10:27 am

I ja,Anja,ali jednostavno,recimo hoces da pogledas moj video,tad ti izbaci prozorce da mozes da ga vidis ako aktualiziras Adobe,i naravno ti to ucinis,sto je i logicno....e zato je dobra opomena.
Zadnjih dana mi se desava da dobijam viruse preko MSN Messengera,ja vec prepoznajem ali prvi put sam kliknula,jer poruka je bila od poznatog kontakta,znaci vjerujem osobi da mi nece uvaliti virus,medjutim,osoba pojma nemam da mi je ista takvo stiglo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 2:25 pm

Facebook grupa: "Nož, žica, Srebrenica"


Uverite se i sami u ovu sramotu.
http://www.new.facebook.com/s.php?ref=search&init=q&q=Srebrenica&sid=abe320f51565e5e1ae5960863360445f#/group.php?gid=64801930680
Onog čega se normalan čovek stidi, budala se ponosi. Posle svega... Posle onih gnusnih snimaka na kojima škorpioni likvidiraju muslimane, nije mi jasno kako neko tako mlad može da bude zadojen tolikom mržnjom prema nekom koje drugačiji od njega...
Pridruživanjem ovo grupi možete glasati za zatvaranje gore navedene grupe:
http://www.new.facebook.com/home.php#/group.php?gid=38563807262&ref=nf


Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 94881344bx2











Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 2:47 pm

Protiv toga sam......ali to nije kriv facebook,takvi idioti ce uvijek naci sajt za reklamu.

naravno da sam dala svoj glas za ukidanje grupe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 16, 2008 9:22 pm

Evo,na facebooku me nasla jedna draga curica koju nisam cula mjesecima....bas me obradovala,net poznanstvo i sto je najsladje,vidim joj sliku i napisem,imam osjecaj da si TA osoba a ona odgovori bas TA.Tako slatko da sam ju osjetila.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 16, 2008 9:27 pm

I mene na facebook-u osetila jedna divna zenska osoba:))))Toliko da je htela da me izbrise:))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 16, 2008 9:33 pm

Dodji,dodji,necu ti nista....necu te ni izbrisati,obecavam................! :008yn9:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 16, 2008 9:35 pm

Obecanje ludom radovanje....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyUto Dec 16, 2008 9:38 pm

Jok,pitaj kome god sam obecala tom sam i dala....obecano! :suncnao: :zubarv7:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 2:46 pm

Lažni Đule Van Gogh hara Facebookom
<table cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><tr><td></TD>
<td></TD>
<td></TD>
<td></TD></TR></TABLE>

Beogradski rok sastav "Van Gogh" upozorio je da na internet društvenoj mreži Facebook postoji osoba koja se lažno predstavlja kao njihov frontmen Zvonimir Đukić-Đule.
"Osoba koja se na Facebook profilu predstavlja kao Zvonimir Đukić-Đule i tako selektira prijatelje profila lažno koristeći njegov identitet nije Zvonimir Đukić.

<table cellSpacing=0 cellPadding=10 width="100%" border=0><tr><td align=middle></TD></TR></TABLE>Zvonimir Đukić nema svoj Facebook profil", saopšteno je na www.musicvangogh.com.
Bend se ogražuje "od svih saopštenja i ostvarenih kontakata sa tog profila", i naglašava da se jedino na www.musicvangogh.com i njihovom MySpace profilu mogu dobiti sve zvanične informacije o Đukiću i "Van Goghu".
Problemi popularnog rokera

Lažni Đule na „Fejsbuku“

Autor: N. Dž. | Foto:Z. Raš | 19.12.2008. - 05:00

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Van-gog-v

Poznati internet sajt za druženje „Fejsbuk” mnogima predstavlja zadovoljstvo virtuelnog upoznavanja i komuniciranja, ali da ovakav vid druženja može biti zloupotrebljen, govori primer Zvonimira Đukića-Đuleta, frontmena grupe „Van Gog”. On se nedavno našao u neprijatnoj situaciji zbog toga što neko lažno koristi i zloupotrebljava njegov identitet na „Fejsbuku”.

- Dogodila mi se neprijatna situacija kada je jedan moj prijatelj dobio ćerku. Sutradan me zvao sa pitanjem šta se dešava, što se nisam pojavio da proslavimo taj radostan događaj. Rekao je da mi je poslao poruku na „Fejsbuk” i tek tada me zbunio pošto ja nemam profil na tom sajtu - priča Đule, ograđujući se od svih saopštenja i ostvarenih kontakata sa tog profila.
- Nemam ništa protiv fan klubova grupe „Van Gog”, to je nešto drugo jer to radi neko ko poštuje naše delo, ali ovo je lažno predstavljanje i to je krivično delo. Ne ulazim u to sa kojim razlogom neko to radi i, evo, još uvek ga prijateljski pozdravljamo u ime čitave produkcije i molimo da se ne bavi tim stvarima - kaže poznati muzičar i ističe da pošto je imao nekoliko neprijatnih situacija gde ga brojni prijatelji obaveštavaju da su mu poslali zahtev za prijateljstvo na „Fejsbuku”, morao da reaguje i njegov advokatski tim.
Inače, na pomenutom „Fejsbuku” mnoge može da zbuni profil sa pevačevom slikom i njegovim imenom i prezimenom, te na prvi pogled ništa ne ukazuje na to da se radi o lažnom frontmenu grupe „Van Gog”.

<table class=antre_c width=470 align=middle border=0><tr><td>Džibonijeve muke
Sličan primer se pojavio i u Hrvatskoj kada je Džiboni otkrio da je neko otvorio profil pod njegovim imenom, da ima 4.526 prijatelja i da komunicira u njegovo ime.
- Ljudi su mi rekli kako se dopisuju sa mnom... Možda je cela stvar pokrenuta s dobrim namerama, ali je bezveze - rekao je splitski pevač.

I još jedna vest, današnji Blic (nema je u on line izdanju)


Vlada Crne Gore je zabranila svim službenicima Vlade , Ministarstava, i zaposlenima u državnim institucijama da za vreme radnog vremena posećuju svoje profile na Facebooku, jer je primećeno da se troši veći deo radnog vremena i internet resursa (državnih) na chat, razmenu fotografija itd Isto važi i za slične sajtove (ovo je ZVANIČNO )
</TD></TR></TABLE>










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 2:58 pm

To uvodi sve vise firmi i u Svici,nema vise chatovanja u radno vreme!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 3:23 pm

danubius ::
I još jedna vest, današnji Blic (nema je u on line izdanju)


Vlada
Crne Gore je zabranila svim službenicima Vlade , Ministarstava, i
zaposlenima u državnim institucijama da za vreme radnog vremena
posećuju svoje profile na Facebooku, jer je primećeno da se troši veći
deo radnog vremena i internet resursa (državnih) na chat, razmenu
fotografija itd Isto važi i za slične sajtove (ovo je ZVANIČNO )


Ću se utepam, ako zabrane i u Makedoniji...Ne za facebook, nego opšto!

:plac99: :plac99: :plac99:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 3:26 pm

Sanjalica ::
danubius ::
I još jedna vest, današnji Blic (nema je u on line izdanju)


Vlada
Crne Gore je zabranila svim službenicima Vlade , Ministarstava, i
zaposlenima u državnim institucijama da za vreme radnog vremena
posećuju svoje profile na Facebooku, jer je primećeno da se troši veći
deo radnog vremena i internet resursa (državnih) na chat, razmenu
fotografija itd Isto važi i za slične sajtove (ovo je ZVANIČNO )


Ću se utepam, ako zabrane i u Makedoniji...Ne za facebook, nego opšto!

:plac99: :plac99: :plac99:

Sad vec ne moze moja kcer s kojom se redovno cujem preko msn iz firme da posalje sliku preko istoga,a chat se sav memorise,znaci kontrola s kim i sta pise,a ne moze uci u Facebok i chatovati ili bilo sta raditi,samo moze otvoriti svoju stranu,znaci,tako je namjesten u centralnom kompu firewall,blokira sve ostalo....znam da ne moze ni na aukcije,jer sam joj pokusala nesto pokazati i nije mogla da udje,vjerovatno ima jos masa stranica koje ce se kasnije otkriti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:16 pm

Crna_ovca_chata ::
I mene na facebook-u osetila jedna divna zenska osoba:))))Toliko da je htela da me izbrise:))))
Pa kad si na facebooku susta suprotnost crnoj_ovci_chata....Znala sam da si neko koga poznajem, ali nisam znala da si to ti...Naprosto mi je izgledalo nemoguce dok se sam nisi predstavio.
Apropo ja na facebooku, sto pomenu Astra da se srecu prijatelji iz detinjstva, pronadjoh druga koga nisam videla sigurno nekih 20 godina.A isli smo u skolu od prvoga razreda zajedno.Koja slucajnost, pa cak zivi ovde u Nemackoj a nadjosmo se na internetu.
Koliko god sam bila na pocetku skepticna prema facebooku sada pocinje da mi se svidja to cudo.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:20 pm

Meni prvenstveno sluzi da "kontrolisem" svoju decu cime se bave u slobodno vreme.Mozda nije bas lepo sa moje strane ,ali ume da bude korisno,jer sam u toku desavanja.A eto usput sam se ubacio anji od nazad :geek: ...kazem ja korisno je.
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:23 pm

Pa bre ako spijuniras decu barem se "presvuci" pa nabaci neku periku na glavu, da te klinci ne prepoznaju.Ali tesko da nece namazani su danas oni svim bojama.
E za ovo "ubacivanje od pozadi" razbicu te kad te sretnem na chatu!
heheheh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:33 pm

Koliko god su djeca namazana,ipak ih snaslo sto je nas proslo i sva ta provjera moze proci neopazeno,a vjerujes li da sam dok su cure imale 15 i 16 godina,bila parkirana kraj diskaca odakle su trebale izadji,mladja je skoro i sjela na haubu a da nisu primjetile Astru u astri,hehe,tolko o djecijem oprezu.Podrzavam provjeru djece ali i direktna pitanja,jer toliko znamo prepoznati kad nam govore istinu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:34 pm

Daleko bilo anja da ja spijuniram decu.Samo eto procitam sta pisu oni i njihovi drugovi o skoli,izlascima i o svemu gde ne mogu biti prisutan.I sama znas da od 24 sata na dan ne provedemo sa decom svih 24 sata.

PS.Zasto da cekam chat da bi me razbila? :geek:
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:38 pm

Ahahaha ovco bas si opicen)))))))))))recicu ti al na uvce.....
E ovako Astra i ja volim cesto da napravim zasedu, po noci po danu, malo da pogledam ovde onde.Sad je malo teze jer deca me znaju, a vole da vade jedni druge i da se pokrivaju samo tako.Da stavim periku na glavu sutra kada krenu u diskoteku, mislim da mi nece biti strano.Jer ipak, provera para vredi))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:42 pm

I sad ces ti mene da kritikujes za "spijunazu" na facebook-u? :scratch: Mislim da je to lep nacin da se bude bar donekle u toku desavanja kod dece.Oni medjusobno nemaju barijera koje imaju u razgovoru sa roditeljima.A moja deca znaju da imam tamo profil.Pa kako bih drugacije bio njihov "prijatelj" tamo?
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:49 pm

Pa onda to nije spijunaza,vec deca sama znaju da si sa njima na istom profilu.Drugarski odnos bravo)))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:51 pm

Zar kod tebe nije,kod mene su prijatelji prvo moja djeca,zetovi,i mnogo njihovih prijatelja......ima ih koje nikako ne poznajem,kad mama voli da se segaci,jbga!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:56 pm

Ja sam imala sina na msn, pa me blokirao (za tvoju informaciju) moj sin je mali ima 13 godina, ovaj mladji igra nitendo-v ne zabavlja se chatom.I kad bi se zabavljali verujem da bi bila zadnja osoba koju bi postavili na msn , da jos chatam sa njihovim drugarima i drugaricama.
A i ja se ne bunim puno,jer imali su obicaj da mi otvore msn i pisu po pvt kada ja nisam tu....
Eto takoc ja se drzim one ko se s decom igra upisan se budi, jos mi fale i na profilima, neka hvala, imaju oni svoje drustvo imam ja svoje.Kad porastu kao tvoji Astra bice druga pesma.Za sada , ne ljuti se mama i kada je na blocku.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 4:57 pm

Ja se neopterecujem sa nepoznatim osobama na facebook-u.Moja deca,deca mog rodjenog brata,dve zenske osobe sa chata(za koje smatram da su sasvim ok),i jedna prijateljica iz zivota na ciji nagovor sam i napravio profil,ali ga nisam koristio dok moja deca nisu pocela da obitavaju tamo.

Ps.Anja je jedna osoba sa chata,a druga je Storm.Od mene i vise nego dovoljno :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 5:02 pm

Istina razlika je kad ti dijete ima 13 ili 25,ja sam sa svojima uvijek bila drugar i njihovo drustvo me uglavnom poznaje i smatra me super mamom,tako ih imam na spisku,povremeno se upitamo za zdravlje,ali nekad krene onako grupni chat,tu se provaljujem s njima,ta djeca mi se ismiju neki cak i ne znajuci da sam MAMA....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 5:17 pm

Ovco ja sam bas pocastvovana sto sam na lisitu))))))))))99
Astra da to je ta razlika o kojoj ti sve vreme govorim na ocigled mala ali znaci puno.Osim toga mislim da su cerke privrzenije i imaju malo drugaciji odnos sa mamama neko sinovi.Mislim kad stavi decu od 13 godina u profil sta ja imam tu da trazim, i petljam se u razgovor ko da sam ja volela dok sam bila klinka mamu u mome drustvu.Sada je drugacije bar za real mogu da kazem da imam drugaciji odnos sa majkom nego ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Dec 19, 2008 7:37 pm

napravio sam par puta profil da bih video neke slike....naravno pod bog zna kojim imenom i bez slike...Šta znam....nekako mi je to kao "kud svi Turci"...kao i na svim sličnim sajtovima, nepoznati te kontaktira na osnovu slike ...Danas i dete zna napraviti svoj sajt, foto -galeriju....nekako mi je to ličnije, ako ko treba već da pogleda....










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Jan 07, 2009 5:23 pm

Evo , novi prilozi...(uz opasnost da Ofca_ zaebava tongue ) Ovoga puta sa nekog Badoo .com. Gomilalo mi se na MSN pošti(koju nikada ne gledam) i ajd, pogledam...Odmah da se ogradim-pozivnice za te kojekakve sajtove mi šalje neki čovek iz Sarajeva , i to redovno-i redovno se upecam.(radoznalost je ubila mačku ) Registrujem se pod nekim bez veze imenom, nema slika, samo godine i avatar....Ove nisu bar maloletne (izmedju 22 i 25 god ), sve su iz Bgd i imaju zanimljive ponude -od izlaska do .....jedna želi "pratnju" za Svetsko prvenstvo u južnoj Africi 2010 :confused: Svaka ima svoj profil ,i to iscrpan , sa serijom fotografija(ako si "prijatelj" otvara ti se i "private adult" folder) Svima piše da bi chating, dating, frienship , sirios relationship ....and more....E sad-taj chat tamo je ludnica Ta neka vas pozove-kliknete na pozivnicu, i otvori se private chat -prozor, sa svim mogućnostima kao kod MSN-a , a dok pricate ,godpodjicine slike vrte u slide-show, kao reklama ....verovatno da se održi pažnja plezzz Ovoga puta nisam stavio ni nickove , ni mailove ,da me Storm ne bom (mada ne vidim zasto bih bio diskretan, ako je to javni sajt???)

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Heidifq5
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W377


(trenutno ne radi ImageShack..stavicu jos par slika )


Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Bezggnaslovanb9
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W623

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Beznaslovhhhhhhhaxf7
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W378

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Bezniiiiiiiiiiiiiaslovagi2
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W663
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Lenahu6
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W665
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Ttttsssssswg0
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjzp4
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W666

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 W663










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Jan 07, 2009 5:43 pm

Daniiiiiiiiiiii,obavezno mi proveri koja je ova zadnjaaaaaaaa.Kako je dobar sljunak na plazi.Pitaj je gde je to bila,da znam gde cu na more dogodine.... :joint:

P.S.Vidis da nije ofca ovde samo da zaebava.Resavam pitanje godisnjeg odmora. :974438:

"obavezno napravim profil,ali ne gledam" Jel' ti to nas zaebavas? :scratch: Koji ce ti onda profil?Da bi nama prikazao?I sta ako se ja jadan navucem na te sajtove? :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Jan 07, 2009 5:46 pm

Ja bih prvu da pitam cime glanca stepenice!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Jan 07, 2009 5:57 pm

Crna_ovca_chata ::
Daniiiiiiiiiiii,obavezno mi proveri koja je ova zadnjaaaaaaaa.Kako je dobar sljunak na plazi.Pitaj je gde je to bila,da znam gde cu na more dogodine.... :joint:

P.S.Vidis da nije ofca ovde samo da zaebava.Resavam pitanje godisnjeg odmora. :974438:

"obavezno napravim profil,ali ne gledam" Jel' ti to nas zaebavas? :scratch: Koji ce ti onda profil?Da bi nama prikazao?I sta ako se ja jadan navucem na te sajtove? :geek:


Ovako ti to funkcioniše -taj lik mi salje neke dve godine skoro svaki dan pozivnice , slike, powere....najviše za sajtove E sad, ja hoću da vidim šta je to-ali ne možeš ako se ne reg.Tako da imam "profil" na ...nemam pojma , facebook sigurno 5-6 ( i uvek moram se ponovo reg , jer naravno zaboravim pass do sledeće prilike) zorphia, tagged, wayn,hi5, badoo, znamo se.com ....ma krša (hoćes da ti dam mail od lika, neće ti biti dosadno, mailova svaki dan , hehehe) I ovako njuškam po sajtovima , da dovučem ovamo ako ima šta zanimljivo (linkove , slike , animacije, tekstove) pa tako uvek mislim-da vidim, možda ima nešto...Onda pošta odande stiže,gomila se, i kad vidim da je odande, ni ne pogledam, dok ne napravim "čišćenje" E danas je bio taj dan A ovo ti je lako....odeš na badoo.com, reg.se -i lepo imas tamo "tragač"Ukucas pol, godine, zemlju, grad-i lepo ti izbaci spisak "kandidatkinja "Ove su izmedju 22-25, bgd., lako ćeš naći ..pa se zabavi Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 153448










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptySre Jan 07, 2009 6:02 pm

Astra ::
Ja bih prvu da pitam cime glanca stepenice!


Sta imas da je pitas.Pa vidi se da dupetom glanca...Zato joj se tako sija...stepeniste :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Jan 16, 2009 10:23 pm

Milica Majstorović iz „Operacije trijumf”

Uživam u ljubavi sa Lenđerom

Autor: M. R. | Foto:z. lončarević - z. raš | 16.01.2009. - 08:00

Milici Majstorović, jednoj od najlepših studentkinja „Operacije trijumf” za koju svi tvrde da poseduje muzički faktor iks i kojoj već prognoziraju veliku karijeru, život posle studiranja na akademiji „Operacije trijumf” se veoma promenio. Iz Kragujevca se preselila u Beograd, snimila je prvu pesmu „Savršeni par” koja je već postala hit i koja će se naći na prvoj kompilaciji pesama „Operacije trijumf”, uskoro putuje na turneju po zemljama bivše Jugoslavije i promenila je emotivni status - zaljubila se u mladog i uspešnog plivača Ivana Lenđera.

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Milica-x
- Sve se promenilo. Prvo, zbog posla sam se preselila u Beograd i živim u stanu sa Nikolom Paunovićem i Đorđem Gogovim - počinje priču za „Blic” Milica i objašnjava kako je deliti stan sa dva rokera sa akademije.
- Super se slažemo… Dobro je kako sam mislila da će biti. Imamo samo malih problema oko toga ko će da pere sudove, jer svako pokušava da se izvuče, ali je super. Eto, Pidža (Nikola) je zadužen za kuhinju, on nam uvek napravi neki dobar ručak - kaže kroz osmeh zgodna studentkinja koja je u finalnoj večeri serijala otpevala prvu pesmu „Savršen par” koja je na prečac osvojila publiku.
- Očekujem da ta pesma bude hit! Znam da je trenutno dosta slušana i tražena. Ja sam prosto prezadovoljna time - ističe ona i dodaje da bi u karijeri najviše volela da nastupa po festivalima, kao i da sarađuje sa Markom Konom koji joj je i uradio pesmu „Savršeni par”.
A ta pesma je zaista samo početak. Milicu i sve studente uskoro očekuje i muzička turneja u svim zemljama bivše Jugoslavije.
- Jedva čekam turneju. Skoplje, Zagreb… nikada nisam videla te gradove i drago mi je što ćemo svuda putovati, a drugo, nastupaću sa ljudima sa kojima sam živela, stvarno sam srećna - oduševljena je ona, a na pitanje kako će se studenti sada slagati kada nema kamera, dodaje:
- Uuuuuu (smeh)… Što se mene tiče, imam krug ljudi sa kojima se super družim, relativno sam sa svima u dobrim odnosima. A kako će drugi, stvarno ne znam. U svakom slučaju, biće zanimljivo - iskrena je ona, a o rivalstvu među studentima kaže:
- Time se ne opterećujem. Ko tako razmišlja, samo zamara svoj mozak. Meni je bitno kako ću ja da napredujem.
Pored toga što vešto grabi ka uspehu u muzici, Milica je veoma zadovoljna i srećna u ljubavi. Ona je već mesec dana u vezi sa perspektivnim plivačem Ivanom Lenđerom.
- Naša veza super funkcioniše. Upoznali smo se preko „Fejsbuka”, tome je kumovao moj trener plivanja. U početku smo se dopisivali, a onda je on došao na jedno gala veče i tada smo se spojili. Zaljubljeni smo! Bio je kod mene u Kragujevcu, upoznao je moje roditelje i oni su oduševljeni njime, kažu da je baš fin. Ljudi u mom okruženju su zadovoljni mojim izborom. I ja sam upoznala njegove roditelje. Baš nam je lepo - otkriva Milica i ne krije čime ju je mladi plivač osvojio:
- On je zaista pravi džentlmen. I bez obzira na mnogobrojne obaveze, uvek ima vremena za mene.
Iako Lenđer živi u Zrenjaninu, a Milica na relaciji Kragujevac-Beograd, ona kaže da sve ide normalnim tokom.
- Redovno se čujemo i viđamo se kada god imamo priliku. Razdaljina nije problem, sve smo regulisali. Očekivala sam takvu vezu i potpuno mi odgovara što i on ima obaveze, jer ja želim da se usredsredim na karijeru. Razumemo se, nekako smo se baš pronašli - zaključuje Milica










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Jan 16, 2009 10:24 pm

Pa neka im je srećno i neka uživaju u ljubavi.....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyPet Jan 16, 2009 10:30 pm

Ja sam nakon duuuuugo vremena uspostavila kontakt sa bratom,dala mu kontakt putokaz za moje kcerke.trebate to vidjeti,kcer me pita dal je to moj ujak,pa ja ga ne znam,on kaze,ista je ti,a zar je to ona mala curica koju sam zadnji put vidio prije 18-19 godina.
Ipak je facebook dobra stvar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Slovenska

Slovenska


Datum upisa : 05.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Jan 29, 2009 4:29 pm

Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Candy41ny1
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Jan 29, 2009 10:05 pm

Slovenska ::
Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Candy41ny1


Pa napravi novi.......nikakav problem....i to kao Slovenska.....videćeš koliko ljudi će se smesta javiti za friedship ::da


nego...jučerašnji podatak...procenjuje se da na Facebooku ima oko 150 000 000 "portreta" kakav je trend, do kraja godine se očekuje još 50 000 000 Koja je to "državetina" .....nas koliko ono ima u Srbiji, nesto preko 6 000 000 ? :329340:










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyČet Jan 29, 2009 10:26 pm

S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyNed Feb 01, 2009 5:48 pm

Astra ::
S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB

Skoro da sam ostao bez argumenata, ali ne lezi vraže....... Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 153448


Pojavi se moj drug Mićo, i prilično uvredjeno kaže-a što ja ne prihvatim njegov poziv za prijateljstvo za FB ? Pa kad ga nemam.......a i ne zanima me......medjutim....(za priču je bitno da sam većinu stvari o kompovima naučio baš od njega , ali net mu nije bila specijalnost E sad, kada je i on uveo ADSL, stalno visi tamo) pa pošto voli da pojašnjava i proučava stvari, pokaže mi šta FB u stvari može, naravno na njegovom nalogu.........


Lepo pronadjem tamo dame za koje bih ruku u vatru dao da su se skinule sa neta....(to ima svoje razloge, zašto) ,imaju gospodje "prijatelja" koliko hoćeš , a i što bi išle na javne chat kanale -kada mogu tamo, lepo na miru...i da niko ne zna. Plus još ona mogućnost da su postirane slike , tako da su "pozivi na prijateljstvo" verovatno veoma česti...

Ono što me posebno razočaralo , neke od tih slika sam ja i pravio,(i malo i doterao) i stare su dakle, bar nekoliko godina.....ali se ne zamenjuju aktuelnijima, ccccc.........

Zaista, nekada pomislim da se nekima lakše skinuti sa heroina , nego sa "chata" A FB je savršena "dimna zavesa" :grrrrrrrrrr:










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 EmptyNed Feb 01, 2009 6:19 pm

Ja recimo izmjenim samo bitne informacije na FB,znaci nesto kao sms poruka,znaci,nije svakome do chatanja,posebno ne sa nepoznatima,na FB imam samo ljude koje poznajem......a i s njima,kazem,razmjenim jednu recenicu ponekad u 10 dana.Ako zelim da drobim,okrenem telefonom i to je to,mnogo brze,ne cekam niciji odgovor vjecnost.
Medjutim,ako neko koristi taj link za upoznavanje,za skrivanje......nebitno,ne znam ni sta je u tome lose...svako trazi ono sto zeli,ja ga u svakom slucaju koristim u korisne stvari,a nikako za glupu bezvrijednu pricu kakve se citaju na chatovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: