DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 333310 kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Thumb_10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:53 pm

sonia ::

Valjda ce da ga ''poprave'' kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 900975
Evo ti poslali obavestenje
:eee: :eee: :eee:

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Facebook_arapski_713641310
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:55 pm

hator ::
Ups brisem ja odavde dok me niste :tomato: 1777 kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 902410 bom Uvek mi jadni farmeri krivi cherry

Di si ti posla?"Obatalili" ste nam FB...pa sad begate a?gorepost Sad se majstor muci da GA dovede u red :inf:

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:56 pm

hator ::
Ups brisem ja odavde dok me niste :tomato: 1777 kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 902410 bom Uvek mi jadni farmeri krivi cherry

I ja sam farmer..Jbg šta bi sad...
Fb uvek nešto mulja.. :)Nekad nije bilo neta.Pa živeli lepo,čitali,izlazili.Milina...
Neki nemaju još i danas telefon,pa žive.. cherry
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Aurora Borealis

Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:58 pm

ne bih se drugacije ni naspavala..... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:58 pm

bosankaa ::

Di si ti posla?"Obatalili" ste nam FB...pa sad begate a?gorepost Sad se majstor muci da GA dovede u red :inf:
Da ne bude da ja nesto lazem....Molim lepo,copy sa Googlea , ko ne veruje neka sam proveri :

Sonja majstor! | Facebook
Welcome to a Facebook Page about Sonja majstor! Join Facebook to start connecting with Sonja majstor!
www.facebook.com/pages/Sonja-majstor/196000647062 -
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 10:59 pm

Danubius ::
sonia ::

Valjda ce da ga ''poprave'' kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 900975
Evo ti poslali obavestenje
:eee: :eee: :eee:

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Facebook_arapski_713641310

Pa kaze da zovem prijatelje, a kako, kako kad ne radi?! kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 102

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:00 pm

Aurora Borealis ::
ne bih se drugacije ni naspavala..... :eee:

e ova ti je odlična... s40
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:01 pm

Da ne bude da ja nesto lazem....Molim lepo,copy sa Googlea , ko ne veruje neka sam proveri :

Sonja majstor! | Facebook
Welcome to a Facebook Page about Sonja majstor! Join Facebook to start connecting with Sonja majstor!

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 944472 Izgleda da jeste! Ja preko ovog linka udjoh na FB! kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 279207

Upadajte ljudi! kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 944472
www.facebook.com/pages/Sonja-majstor/196000647062 -

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:05 pm

E sonia ala si ga podmazala...radi ko "doksa" :thb:

Nazad na vrh Ići dole
hator
Riznica tajni
hator

Datum upisa : 05.09.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:07 pm

Uspeloooo :526727:Casna rec,necu na farmu :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:10 pm

hehehhe....i moj muz usao.....mislim na fb..... migg

Kijara nista od spavanja.....ehehhehe.... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:16 pm

kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Beznaslova11

Sveže postavljeno....ali neće da moze flipp
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:17 pm

https://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=6667078677&next=http%3A%2F%2Fwww.otkrij-igre.net%2Ffaceapp%2F&display=page&locale=hr_HR&return_session=0&fbconnect=0&canvas=1&legacy_return=1&method=permissions.request#!/profile.php?id=100000810405782&ref=search

https://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=6667078677&next=http%3A%2F%2Fwww.otkrij-igre.net%2Ffaceapp%2F&display=page&locale=hr_HR&return_session=0&fbconnect=0&canvas=1&legacy_return=1&method=permissions.request#!/profile.php?id=100000244464610&ref=search

Dvije ANASTASIJA TANASIJEVIĆ

JA SAM SA DVA IMENA I PREZIMENA..::D
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:21 pm

Ma Kijara da ti to nisi otvorila jos jedan profil radi profita(farme) migg

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyČet Sep 23, 2010 11:24 pm

Ma Kijara da ti to nisi otvorila jos jedan profil radi profita(farme) migg
Nisam ,imam dobre komšije..
Imaju dvije..sa mojim imenom i prezimenom.Al samo jednim.Previše mi i ova farma..Još kad koči... booored

Napisala bi ja iste podatke..Nije mi potrebna...I ova je izgleda nužno zlo.Utekoše svi... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyUto Sep 28, 2010 12:40 pm

SRAMOTA NA FACEBOOKU
Rasistička grupa protiv Sammira i Eduarda

Ljudskoj gluposti nema granica. Pokazuje to i novoosnovana grupa na Facebooku pod nazivom 'Svi mi koji ne želimo crnce u hrvatskoj reprezentaciji', a koja je usmjerena protiv Eduarda i Sammira
'Nisam rasist, a bome ni daltonist. Nećemo ni Sammira ni Eduarda niti jednog crnca. Svaka njima čast, ali...', piše na Facebooku.

U trenutku izlaženja ovog teksta više od dvije tisuće ljudi je 'lajkalo' grupu, ali u većini od ostavljenih komentara izraženo je ogorčenje zbog autora nove grupe na Facebooku.

Jedan od boljih komentara koji se suprotstavlja ljudima koji su osnovali ovu rasističku grupu je 'neka digne desnu ruku visoko onaj tko nije slavio ovaj gol', aludirajući na to da nije bilo čovjeka u Hrvatskoj koji se nije veselio kada je Eduardo zabio Englezima u kvalifikacijama za Euro 2008.

izvor T-portal
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyUto Sep 28, 2010 12:55 pm

Mihael Tot Totti се свиђа Kako sam zaradio $600 za 20 dana.
пре 20 ч.
Šta reći ? Pokušah ja njemu objasniti šta su prevare preko neta...ali ja "ne razumem " I usput....imas ti račun u banci ,treba mi broj ??? fiju

Stvarno razmišljam da mu stavim šifru na komp..ne mogu ni stalno sedeti pored njega da gledam šta radi .Ima kod majke, ima u komšiluku...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptyUto Sep 28, 2010 1:03 pm

пре 20 ч.
Šta reći ? Pokušah ja njemu objasniti šta su prevare preko neta...ali ja "ne razumem " I usput....imas ti račun u banci ,treba mi broj ??? fiju

Stvarno razmišljam da mu stavim šifru na komp..ne mogu ni stalno sedeti pored njega da gledam šta radi .Ima kod majke, ima u komšiluku...

affraid živote,jel dotle došlo?
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 10:21 am

пре 20 ч.

A kome se ne bi svidjalo...slatka zarada....No Dani ne mora da znaci da ce nesto biti ako dete pritisne "klik" i udje u tu grupu....Ipak tvoj mali i nije los, sto te drzi kao oca na f.b.Evo moj mene na msn blokirao, a na f.b. i nema profil da ne bi imao mamu na profilu.Sta ja da kazem???????
Danasnja deca nece ni da dele profil sa roditeljima, ti si bar imao srece....A kad se bolje pomislim ni ja u njihovim godinama ne bi delila profil sa roditeljima....
Pusti dete neka samo bira put....

Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01

Datum upisa : 19.11.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 10:37 am

anja007 ::
пре 20 ч.

A kome se ne bi svidjalo...slatka zarada....No Dani ne mora da znaci da ce nesto biti ako dete pritisne "klik" i udje u tu grupu....Ipak tvoj mali i nije los, sto te drzi kao oca na f.b.Evo moj mene na msn blokirao, a na f.b. i nema profil da ne bi imao mamu na profilu.Sta ja da kazem???????
Danasnja deca nece ni da dele profil sa roditeljima, ti si bar imao srece....A kad se bolje pomislim ni ja u njihovim godinama ne bi delila profil sa roditeljima....

Potpuno se slazem sa ovim Anja... Samo sam covjek moze odabrati svoj put... Drugi mogu pomoci da izabere pravi...
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 10:50 am

Smiljan01 ::
anja007 ::
пре 20 ч.

Potpuno se slazem sa ovim Anja... Samo sam covjek moze odabrati svoj put... Drugi mogu pomoci da izabere pravi...

Pa jest napali na dete sa sviju strana.Sigurno mali u sebi pomisili:"Sta li oce svi ovi matorci oko mene, sta li se nakacili da mi budu prijatelji.Njihovo vreme je proslo, a meni ne daju da zivim!"
I jos umesto da ga Dani pusti da mu far-wile radi neka drugarica njegovih godina, on mu nasao Anastasiju a mogla bi tetka da mu bude...Mislim stvarno smo nekada za otkaciti....(izvini kijarce)...

Tako sam i ja registrovala profil na kwick-u i jos lazni (da me nije sramota) htela malo da provrsljam po profilima starijeg sina i njegovih drugara.Namestila da imam 20 godina, sliku ma sve....a on me blokira i ja onako kao pokisla ostadoh kratkih rukava,(sreca te nije saznao da sam ja ) pa sam dosla do jednog zakljucka.

"Pustimo mlade da biraju sami svoj put kroz zivot, bice nam jednoga dana veoma zahvalni, kada postanu samostalni ljudi...."
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 10:59 am

Naravno da treba dijete pustiti da bira svoj put,ali ga na tom putu treba i pratiti...u slucaju da se oklizne,da mu se nadjemo pri ruci.Ne valja biti daleko od djeteta,bar ne dok ne postane zrela licnost.

A sto se tice gore pomenute grupe...mozda jeste bezazleno,a mozda i ne.
Djeci svakako treba skretati paznju da budu oprezni...jer oni nisu ni svjesni koliko ima zlonamjernih ljudi.

Zena sa kojom sam radila je prije dvije godine morala da promijeni od adrese stanovanja,brojeva telefona,broja Konta,upravo iz razloga sto je njena kcerka(12 godina) kontaktirala sa neznancem kome je dala sve moguce podatke,nakon cega je nastao haos...Na kraju se i policija ukljucila...a ljudi su bili primorani da mijenjaju i stan i sve ostalo...

A zbog cega?Zbog djetetove nepromisljenosti,naivnosti i zle namjere onog drugog.

Sto bi rekla moja mama,otvori "sve" oci nad djetetom :))

A ne slazem se sa tim da roditelji nemaju pristup profilima svoje djece...

Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 11:02 am

Slazem se Anja sa tvojim promisljanjima, kada su djeca u pitanju... Upravo najvecu gresku mogu roditelji napraviti, ako umjesto izgradnje jednog istinskog povjerenja sa djecom, podju im stalno nametati svoje izricite stavove... Taj ceh placaju djeca, a nije rijedak slucaj, da taj ceh plate cak i u svojim zrelimrelim godinama...
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 11:07 am

A ne slazem se sa tim da roditelji nemaju pristup profilima svoje djece...

Ja bih uvijek prije usao u razgovor o opasnostima kojima se dijete izlaze i spoznao promisljanje djeteta, kada su u pitanju negativni utjecaji okoline na dijete, a tu ukljucujem i net...
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 EmptySre Sep 29, 2010 11:12 am

Smiljan01 ::
Slazem se Anja sa tvojim promisljanjima, kada su djeca u pitanju... Upravo najvecu gresku mogu roditelji napraviti, ako umjesto izgradnje jednog istinskog povjerenja sa djecom, podju im stalno nametati svoje izricite stavove... Taj ceh placaju djeca, a nije rijedak slucaj, da taj ceh plate cak i u svojim zrelimrelim godinama...

Bosanka Smiljane imate pravo, ali nadovezala bi se na Bosankim post.Odkale ti mozes da znas, koliko profila ima jedno dete od recimo14-15 godina?
Mislim mozemo samo da se zavaravamo.Iskrena da budem nemam domet profila od svoje dece ali sam na ulasku u ineternet svet dala jedan savet."sa kim god pisu ne smeju dati svoje ime i prezime, dresu i broj telefona"....I ne kazem ja da su deca zlatna,nikada ih nisam nesto i branila, provrsljam ja malo ako slucajno ostane prfil otvoren da vidi sta se radi...ali pustim....(obicno pisu sa decom iz razreda, znaju se medju sobom...)...

Mislim da ne mozes nekoga terati na nesto, jer izaziva suprotan efekat.

E sad igrom okolnosti poznajem majku koja toliko hvali svoju cerku...sina.....nakraju epilog svega , toliko poverenja u nju...cerka sve prica, nabolja drugarica sa majkom, umesto sa drustvom ide sa mamom u bioskop....dok prvom prilikom ne udje samostalno u svet odraslih da bi otisla sa prvim na koga naidje....

Poensta svega:kad drzis kuce na lanac, a onda ga pustis......ono ne zna gde ce prvo da potrci......

Poslednji izmenio anja007 dana Sre Sep 29, 2010 11:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   kako - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 23 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: