DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Da li ste religiozni (vernik) ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 EmptySub Jan 26, 2008 2:16 pm

First topic message reminder :

Sta mislite o religiji, da li ste pripadnik neke od velikih, ili neke od manjih verskih zajednica, sekti?

Poslednji put izmenio danubius dana Ned Dec 21, 2008 12:17 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 EmptyPon Apr 06, 2020 2:18 pm

Ja kao vernik (umereni) zastupam tezu da treba danas najviše treba poštovati onu zapovest koja glasi - NE UBIJ. Dakle poštuj mere zaštite i samozaštite, izolacije i socijalnog distanciranja da bi zaštitio svoj i živote drugih ljudi. Nije ubiti samo namah lišiti života nekog. Ubistvo je i kad neodgovornim ponašanjem dovedeš nečiji život u opasnost.

Zoxy the Vernik u izolaciji

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 EmptyPon Jun 01, 2020 10:04 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 EmptyUto Jun 02, 2020 1:31 pm

Na neki nacin jesam, ali ne ortodoksni niti po kanonima crkve. Jednostavno ne cinim drugome ono ste ne zelim da meni neko ucini. Pomolim se nekoj sili kad mi je tesko, ne idem u crkvu cesto. Odem kad ja osetim potrebu . Ne postim... a trudim se da ne ogresim dusu.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 EmptySre Jun 03, 2020 10:38 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li ste religiozni (vernik) ?   Da li ste religiozni (vernik) ? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste religiozni (vernik) ?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: INTERKONFESIONALNE DILEME-
Skoči na: