DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILOVANJE - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILOVANJE - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SILOVANJE

Ići dole 
+32
Astra
ZoxZoja
brdjanin
promaja
Gagica78
Lakota
debilko
zoran1970
Ivana_258
Gothic
dusicaa
Danubius
sonia
tok tuk tok
el_vibrador
Tarja
Tattoo
AstrinaKomsinica
podbarac
emanuella
sabljar
Samhain
Samouka
bokki78
komunikativn@
brunolino
doctorr67
Kica/Praja
Lily
svilanaasvaltu
montoya
slatkicass
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyNed Avg 10, 2008 12:19 pm

First topic message reminder :

Силовање је злочин присиљавања особе на сексуални акт са тешким физичким и емоционалним последицама.U zavisnosti od načina i starosti silovane osobe, za ovo krivično delo je predvidjena po nasim zakonima kazna od 1 -10 godina .Često se misli da su većinom silovanju izložene žene , no jednako su izloženi i deca , pa i muškarci , dakle silovatelj ne mora obavezno biti muskarac. Silovatelji , zajedno sa pedofilima, se smatraju najnizom karikom zločinaca, pa su posebno izloženi preziru i agresiji ostalih zatvorenika čak i u zatvorima. Šta vi mislite, koja bi bila primerena kazna za ovaj zločin ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag



Datum upisa : 15.12.2016

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Jun 21, 2017 1:17 am

Danubius ::
Postoji jedan zatvor ,mislim u Boliviji ,koji je potpuno "autonoman" unutar zidina .Osuđenici tamo žive sa porodicama ,dakle i sa decom ,i sami organizuju kompletan život unutar zidina .Praktično ,to je jedan grad ,a stražari su van zidova ,jedina njihova obaveza je da paze da neko ne pobegne .
U svakom trenutku tamo ima preko 200 dece ,koja  sticajem okolnosti ,praktično žive okruženi i silovateljima ,i pedofilima ,i ubicama .
Samo ...u tom zatvoru ima jedan nepromenjiv zakon  .Ogrešiš li se o bilo čije dete ,smesta te udave u jezeru koje se nalazi u okviru zatvora . Nema priče ,zatuku kao besno pseto . 
I taj zakon funkcioniše ,posle 2-3 "slučaja" godinama ranije ,sada nema problema .

Postoji sličan zatvor u Meksiku (La Mesa), korišćen je u filmu "Get The Gringo". Ista pravila važe za sve zatvorenike. Mogu da dovedu svoje porodice da žive sa njima bez problema. Ali i svi koji nemaju gde da žive mogu da se usele da tu žive ako plate mesečne troškove. Vrlo zanimljivo je da niko nije pokušao da pobegne odatle sem u dva slučaja.

Činjenica je da to tamo prolazi. Verujem da bi moglo ikod nas. Takođe su stražarske kule na sve četiri strane sveta oko "zatvora".

A što se primera kazne tiče, ja sam saglasan. Pusti glodare da im požderu alat pa da vidim ko će od njih onda da siluje i dalje :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 10:50 am



Monstrum iz Zadra godinama je silovao kćer. Tri puta je zatrudnjela, dva puta je pobacila. Svima u sudnici ledila se krv u žilama dok su se čitala monstruozna zvjerstva koje je 51-godišnjak radio svojoj obitelji

Pročitajte više na: [You must be registered and logged in to see this link.] - 24sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 7:11 pm

Strašno! Prestrašno! Sve moguće institucije koje su imale dodira sa porodicom su zatajile. Nemam riječi.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 7:22 pm

Strašnije mi je i od nekih ubistava , kazne su smešne , ubiti monstrume al ih prvo mučiti do besvesti .
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 7:25 pm

Nemam snage ni da čitam. Samo na naslov imam jedan komentar - METAK U ČELO.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag



Datum upisa : 15.12.2016

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 8:44 pm

Ovakvi ne zaslužuju ni porodicu. Un buco in fronte! Iliti što reče Zoja, jedini lek za ovakve
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 8:48 pm

Prestrogi ste. Posle Nemačke i Švedska je omogućila brak pedofila i žrtve, sve je to ok, samo se opustite, a kad se opustite to ionako nije više silovanje
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 9:09 pm

ZoxZoja ::
..... imam jedan komentar - METAK U ČELO.
Nikako nisam pristalica smrtne kazne (o čemu smo pričali naširoko na temi o tome ,pa da se ne ponavljam zašto i kako ) No, ovakve stvari me čine vrlo fleksibilnim da učinim presedan ,te se slažem sa Zoxy.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Okt 02, 2017 9:17 pm

Kica/Praja ::
Prestrogi ste. Posle Nemačke i Švedska je omogućila brak pedofila i žrtve, sve je to ok, samo se opustite, a kad se opustite to ionako nije više silovanje

Netacno.....zrtva mora biti punoljetna i dobrovoljno u sexualnim odnosima sa roditeljem a na zalost, ovaj zakon je na snazi odavno u srbiji i ne smatra se krivicnom djelom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyUto Okt 03, 2017 5:02 pm

Astra ::
Kica/Praja ::
Prestrogi ste. Posle Nemačke i Švedska je omogućila brak pedofila i žrtve, sve je to ok, samo se opustite, a kad se opustite to ionako nije više silovanje

Netacno.....zrtva mora biti punoljetna i dobrovoljno u sexualnim odnosima sa roditeljem a na zalost, ovaj zakon je na snazi odavno u srbiji i ne smatra se krivicnom djelom.

Srbija je uvek išla ispred vremena u seksualnim slobodama. Kod nas je u pripremi nacrt zakona da se eventualna smrtna kazna ubicama povratnicima, izvrši seksualnim putem. Samo opušteno, jer kad se opustite to ionako više nije silovanje.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Okt 04, 2017 7:02 pm

'MOJ SE ŽIVOT RASPAO'
POTRESNA PRIČA TINEJDŽERICE 'Silovala su me dva policajca, utrpali su me u maricu i iživljavali se na meni 45 minuta, a onda me izbacili na cestu' VIŠE

Tinejdžerica iz njujorškog kvarta Brooklyn tvrdi da su je dva policijska detektiva silovala nakon što su je priveli zbog posjedovanja droge, piše New York Daily News.

"Moj se život raspao. Silovanje me uništilo", poručila je mlada djevojka preko svog odvjetnika Michaela Davida. "Uhvati me panika svaki put kada vidim policajca."

--------------------------------------
Ne znam,ali začudio me KIćin pogled na silovanje.Možda ja grešim.  Ova devojka bez obzira da li je dilala drogu ili se drogirala niko nema pravo da se iživljava na njoj.Na bilo kome.

I uvek će policajac biti u pravu- Prema visokopozicioniranim izvorima u policiji, Martins i Hall su kolegama rekli da je djevojka pristala na seks.
Strašno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Okt 04, 2017 9:16 pm

Ma bre Kijara pišem ironično. Vidiš da je sve otišlo u 3 p.m. Ko može da odobrava silovanje ?!?
Kad sve ljudske i moralne vrednosti odu u ambis, silovanje mozga ili silovanje genitalija se svodi na isto.
Sve se svodi na čisto iživljavanje nagonskih potreba pod vidom slobode. Nastrani su ponosni i ne samo to nego još i ismejavaju ove što bi da decu prave dvoje različitog pola. Pedofilija, incest i sve drugo se polako dovodi u sferu multikulturalnosti, pa će tako jednom i silovanje.
Naravno da sam protiv svega toga.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Okt 04, 2017 11:40 pm

Kica/Praja ::
Ma bre Kijara pišem ironično. Vidiš da je sve otišlo u 3 p.m. Ko može da odobrava silovanje ?!?
Kad sve ljudske i moralne vrednosti odu u ambis, silovanje mozga ili silovanje genitalija se svodi na isto.
Sve se svodi na čisto iživljavanje nagonskih potreba pod vidom slobode. Nastrani su ponosni i ne samo to nego još i ismejavaju ove što bi da decu prave dvoje različitog pola. Pedofilija, incest i sve drugo se polako dovodi u sferu multikulturalnosti, pa će tako jednom i silovanje.
Naravno da sam protiv svega toga.  
Sve je u redu Kićo . :)


(Tnx na objašnjenju-pročitala .Sad mi je "mnogo" toga jasnije   migg  )










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyČet Okt 05, 2017 8:06 am

Kica/Praja ::
Ma bre Kijara pišem ironično. Vidiš da je sve otišlo u 3 p.m. Ko može da odobrava silovanje ?!?
Kad sve ljudske i moralne vrednosti odu u ambis, silovanje mozga ili silovanje genitalija se svodi na isto.
Sve se svodi na čisto iživljavanje nagonskih potreba pod vidom slobode. Nastrani su ponosni i ne samo to nego još i ismejavaju ove što bi da decu prave dvoje različitog pola. Pedofilija, incest i sve drugo se polako dovodi u sferu multikulturalnosti, pa će tako jednom i silovanje.
Naravno da sam protiv svega toga.  

I meni je Kića digao pritisak svojim postom. Sreća pa sam se setila KO piše. Pre 3-4 godine bih mu glavu otkinula zbog istog. Ovako sam shvatila njegovu ironiju.

U pravu si Kićo. Incest, pedofilija i mnogo šta drugo se danas podvode pod "multikulturalnost" A nisu normalni. Izjednačavanje nasilja sa "kulturnim obrascem ponašanja" je ono što će našu "civilizaciju" dovesti do propasti. Pre ili kasnije. Baš kao što je i Rim propao.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 9:16 pm

ZoxZoja ::
ono što će našu "civilizaciju" dovesti do propasti. Pre ili kasnije.

Zar nije već propala?? Pogledaj oko sebe. Sve ono što nisi mogla ni da zamisliš da će da se dešava, dešava se kao potpuno normalna stvar
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 9:46 pm

Ne volim ove teme jer niko se postaviti u ztrvinu kozu ne moze ...

Na moju nesrecu i cerka je bila zrtva manijaka a na srecu do silovanja nije doslo jer napao na prometnoj ulici uvece oko 20h gde se jos kretali povremno ljudi ..
Ono sto smo tad svi prozivljavali u kuci mesecima je neopisivo. Docikavala sam je gde god isla a mracak poceo da pada , vatala je panika u svakoj senci koji bi se pojavio na ulici ,zakljucavala bi se u sobu na ceo dan, nocima nije smela da zatvori oci jer cim zatvori on bi se pojavljivao ... dogurali smo tako daleko da smo zavrsili kod spihologa , na cajevima za spavanje i vecitog ubedjivanja da nije svaki muskarac u kapuljaci potencionalni napadac. Prijavili smo manijaka , odlazili na policiju davalai izjave, ne jednom isla na prepoznavanje i ako ga vec prepoznala sve je gurnuto pod tepih posto doticni gospodin od 30 godina bogatas sa mafijama u rodbini ... precesljala sam krivicni zakon , ljudska prava , mogla sam doktorirati vec ali na nasu zalost zakoni nisu pisani za zrtve ... tacke se pobijaju odma narednom i bez da ste krenuli u bilo sta vec ste izgubili ...

Lik je napao 14 devojcica te godine uzrasta izmedju 14 i 20 godina , skor svaka prijavila (tako nam policajac rekao) ali dzaba sve dok se nije zajebao i napao cerku skolskog policajca ... onda se digla fama , frka i buka . Odma sud , pa sve nanovo taman kad se sve zaboravilo pa isli torturu korak po korak ispocetka ...

Odma da kazem jer smo culirazne komentare koje su nas mnogo bolele a ismo mogli uticati na to .
Tipa : Sigurno je sama to trazila, vidi se kako je lepa ... ili mora da je obukla dopicnjak ... ili ... da ne nabrajam .

Zli jezici , mali umovi , nagadjanja ...
Ako je neka lepa zasto mora odma da bude kurva, silovana , izazivacica ili bilo sta ? Znaci lepota je prokletsvo ili ne sme niko da bude lep/a jer je to njegov greh ????

Ne nije imala ni dopicnjak (ne nosi ni leti a kamo li zimi ) bila je zima jos , imala je na sebi farmerice, polu kaput, kapu , veliki sal , cizmice , rukavice , i vracala se sa autobuske stanice u 20h !

Sad je to iza nas, sud zacutao on i dalje radi u kaficu gde i radio , jednom sam otisla da ga vidim ... prilazi maldim devojkama , merka ih onda u sanku s a kolegom komentarise , podrugljivo se smeje ...
Mogla sam ga zubima rastrgati od besa ali nisam ... zasto ? Razmislite ... to su ljudi kojima se sve moze a ja sam niko ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 10:44 pm

Ne znam šta bi ti kazala.(proklestvo sredine u kojoj živiš od starne ljudi koji su samo spremni za osudu)
Očito ima dobru "zaleđinu" jer više devojaka je napao.
Važno da je malena dobro i ne ponovilo se nikada.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 10:59 pm

Oki ne mogu da zamislim kroz šta ste prošli porodično i tvopja devojčica posebno. Ne dao mi Bog ni da ikad razumem. Pre mnogo godina imali smo manijaka/polupedofila u selu. Napadao je devojčice tek zašle u pubertet. Fetiš su mu bile njihove jedva vidljive grudi. Prijavljivan i večiti odgovor "Ne možemo ništa dok nešto ne uradi". To "nešto" je verovatno bilo siluje i ubije neku od žrtava. Onda je prešao granicu. Napao je dve devojčice čijoj braći se to nije dopalo. Dečaci uzrasta jedva 16 godina su rešili da uzmu zakon i pravdu u svoje ruke. Da zaštite njih dve ali i sve druge potencijalne žrtve. Prvo su misteriozno prestale da rade ulične svetiljke u okolini kuće gde je dotični živeo. Onda se jedno jutro samo čula priča kako je ŽŽ dobio batine. Dobre batine da je u bolnici završio. Njegov otac čiji ga je uticaj sitnog aparatčika dobrog sa "drugovima" do tad štitio naišao je na nepremostivi zid ćutanja. Svi smo znali ko je i zašto to uradio. Kladim se da je i tadašnja "narodna milicija" znala. Ali su "uzalud" tragali za počiniocima. A na pitanje "pa šta da radim s njim" dobio je odgovor "pa leči ga tamo gde si i sebe i gde ti je otac bio lečen". Jer dotična familija je imala dugu istoriju "nečiste krvi". Danas je ŽŽ u duševnoj bolnici iz koje neće nikad ni izaći. Jer godinama je postajao sve nasilniji i nasilniji. Tog oca koji ga je štitio napao je i istukao ne jednom.

Nisam za zakon ulice. Nisam za linč. Ali kad zakažu zakon i pravo onda pravda mora da potraži drugi način da bude zadovoljena. Takav nasilnik poznaje samo jedan jezik. Jezik nasilja i dok ga sam ne iskusi neće stati. Dok neka devojčica ne plati glavom njegovu osionost. Koga noć pojede tog jutro ne poznaje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 11:10 pm

Hvala vam ....
No kad sam vec po ko zna koji put posetila policijsku stanicu na moje milionito isto pitanje kako mu ne mogu nista ako znaju ko je i sta radi , odgovor je ovakav bio:
Gospodjo zakon nam je vezao ruke, mi mozemo uzeti vasu prijavu i proselditi a po zakonu sve dok ne nanese ozledu koja se vidi on nije ucinio nista pogresno.

Znaci pazi ovako , on moze da te prati, uhodi , uteruje strah svaki dan a da pri tom ispada da on samo seta i nista ne radi drugo, on moze da te gura, pocupa odecu sa tebe, sramoti , maltretira verbalno , moze da te mazi , pipka i sve je to ne kaznjivo !

Takav je nas zakon usrani.
A pitam se gde je onda strah zrtve, dusevni kolaps i bol koji trpe ?
Ovo je bolesna drzava sa bolesnim zakonima i jos bolesnijim vodjama ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Okt 07, 2017 11:41 pm

Oki upravo to je ono "ne možemo ništa dok nešto ne uradi" od pre sto godina. Pa jebem vam mater valjda treba da zaštitite žrtve i od psihičke torture. Tu jedino pomaže isto prirediti nasilniku.Pratiti ga otvoreno, zijati u njega, očešati se u prolazu ... ma jebati mu majku nasilničku negde u mraku dok ne prizna kad je prvi put mamu za sisu ujeo. Pa onda opet.

Poštujem tvoje poštovanje zakona i rešenost da da ideš legalnim putem. Ali ne dao Bog nekom da stavi ruku na moje devojke s najvećim zadovoljstvom ću ga robijati.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyNed Okt 08, 2017 12:30 am

Do tad sam mislila da je gradjanska duznost postovati zakon , ali niko ne postuje i nazalost uvek sitna buranija najebe ... Zox ja se plasim da kad bih ja solo nesto poduzela on bi se okomio na moju decu jos vise , ja jesam lavica ali sam vagala i posledice ... dolijace on vec nekom pa ce naplatiti i moj deo na kraju krajeva nicija do zore nije gorala ....

Ali da sam sluslaa srce tad mislim da bi ga iskidala ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Jan 18, 2021 7:54 pm

Ovih dana je vrlo aktulan slučaj Miroslava Mike Aleksića ,poznatog učitelja glume sa FDU ,koga je naša glumica Milena Radulović optužila da ju je silovao u više navrata u vreme dok je imala 17 godina (znači ,pre nekih 9 godina ) Njoj su se pridružile i druge studentkinje (njih još 5) te je dotični uhapšen ,i tereti se za ukupno osam krivičnih dela silovanja i sedam krivičnih dela nedozvoljene polne radnje, na štetu šest oštećenih, od kojih je jedna maloletna.
Potpuno se slažem ,da ako je to počinio,zaslužuje ovo "raspinjanje" po novinama ,ali ?
Pitam se kako će te devojke to i dokazati -jer je nemoguće uobičajenim medicinskim metodama dati krunske dokaze ?
Vrlo je moguće da bude *ladno oslobođen , i to po zakonu, zbog nedostatka dokaza.
Sve se svodi na "reč protiv reči" ,i ja tu ne vidim pravni način da ga osude ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Jan 18, 2021 9:11 pm

Danubius ::
Ovih dana je vrlo aktulan slučaj Miroslava Mike Aleksića ,poznatog učitelja glume sa FDU ,koga je naša glumica Milena Radulović optužila da ju je silovao u više navrata u vreme dok je imala 17 godina (znači ,pre nekih 9 godina ) Njoj su se pridružile i druge studentkinje (njih još 5) te je dotični uhapšen ,i tereti se za ukupno  osam krivičnih dela silovanja i sedam krivičnih dela nedozvoljene polne radnje, na štetu šest oštećenih, od kojih je jedna maloletna.
Potpuno se slažem ,da ako je to počinio,zaslužuje ovo "raspinjanje" po novinama ,ali ?
Pitam se kako će te devojke to i dokazati -jer je nemoguće uobičajenim medicinskim metodama dati krunske dokaze ?
Vrlo je moguće da bude *ladno oslobođen , i to po zakonu, zbog nedostatka dokaza.
Sve se svodi na "reč protiv reči" ,i ja tu ne vidim pravni način da ga osude ?

Ne bih nikoga da osuđujem. Ako je neko preživeo silovanje i nakon 9 godina to prijavi, bez obzira na sve moguće traume, malko mi smrdi cela priča. Mislim da je podloga priče da je nešto drugo u pitanju.
Ne odobravam bilo kakve nasilne radnje. NE, uvek znači NE.
Što se tiče ovog slučaja, sumnjam da će se bilo šta dokazati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyUto Jan 19, 2021 9:19 am

I danas mi smrdi priča. Podseća me na šešeljevo mahanje papirima sa dokazima. da li su zatvorili školu? Da li su ga uhapsili? Čudno, nije pomenut Đilas! Ljubitelji Fame, Parova, Sapunica i ostalih senzacija i šokantnih stvari, vape za nekim dešavanjima
Trenutno su aktuelni, frilenseri, Jovanjica, spomenik, gondola. Krušik je pomalo pao u zaborav, kao i nesreća na naplatnoj rampo, oliver se više i ne pominje.
Koliko košta neki skandal čime će se Glasačka marva zabaviti?
Pazi sada ovu teoriju:
Časove je počinjao sa molitvom!!!!
Ko ti garantuje da se u celoj priči neće pojviti i Grigorije dizeldorfski.
smrdi mi priča, smrdi.

Ovo nije nije post koji opravdava nasilje i odbrana neke ličnosti. Ako je istina, neka trune doživotno!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyUto Jan 19, 2021 9:37 am

Eugen Grafvajer ::


Što se tiče ovog slučaja, sumnjam da će se bilo šta dokazati.
Mogu se kladiti da će ovoga da brane Toma Fila ili Borivoje Borović ,a da će one koje su se usudile da progovore posle toliko godina biti vučene po blatu od strane medija .Isti ti koji danas priču o "monstrumu" će vrlo lako sutra da satanizuju žrtve -ne bi bilo prvi put .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyUto Jan 19, 2021 9:54 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::


Što se tiče ovog slučaja, sumnjam da će se bilo šta dokazati.
Mogu se kladiti da će ovoga da brane Toma Fila ili Borivoje Borović ,a da će one koje su se usudile da progovore posle toliko godina biti vučene po blatu od strane medija .Isti ti koji danas priču o "monstrumu" će vrlo lako sutra da satanizuju žrtve -ne bi bilo prvi put .

Neće morati niko da ga brani. Mediji su prenaduvali i doneli konačnu odluku a to se obara na keca. Ako i bude suđenja (predpostavljam da će nešto izleteti, u međuvremenu), propratiće se u nekom pasusu na 10oj strani a galamdžije će ispred suda, dizati buku i širiti transtarente. Prvda za ovog, pravda za onu, bla, bla. Memorija zlatne ribice će podsvesno, spakovati ceo događaj u folder," ko ga jebe" a onda će se pojaviti neki novi skandal sa novim akterima gde će se ponovo pojaviti Đilasovih 617.000.000 evrića i naravno, IZBORI.

Aktuelno silovanje je dobra podloga da se na vreme otkrije zločin. Osvešćivanje od ćutanja i skrivanja stvari pod tepih se mora zaustaviti.

Za sada liči na sud Poncije Pilata: "Narode, koga da oslobodimo a koga da razapnemo?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Jan 23, 2021 8:14 pm

U normalnim uslovima očekivati je da tužilaštvo odradi veoma opsežnu optužnicu koja bi mogla biti potvrđena na sudu. Nije stvar samo u tome što je silovanje odnosno zlostavljanje prijavljeno nakon devet godina. Preveliki broj svjedoka odnosno oštećenih u igri. Njihove izjave u tužilaštvu bi se morale uzimati maksimalno oprezno i biti apsolutno nepristrasan. Iz mase primjera sam imala priliku gledati koliki je teret na leđima kada se radi pod pritiskom javnosti, a u ovom slučaju taj pritisak je ogroman. Ni jednog jedinom momenta ne smatram da te žene lažu, ali mislim da su sva ova pojavljivanja u medijima zapravo kočnica cijelom slučaju. Kod samog suđenja, ako njih 20 dođe sa istom pričom, ako se procijeni da postoji obrazac ponašanja silovatelja, teško da će se izvući. Takođe, tih 20-ak žrtava moraju imati svjedoke koji su primijetili promjene na njima. Opet kažem, to su normalni uslovi.
Ne ide to baš tako jednostavno. Evo sad sam odlučila da kažem da me neko silovao prije devet godina. Mora neko iz mog okruženja da je primijetio na meni barem uznemirenost, potištenost, uplašenost. Ima načina, ali se zaista mora opsežno raditi.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyNed Jan 24, 2021 6:35 pm

Smešno mi je ovo, više puta silovana. A pri tome, nema ništa od toga, da je probala da više ne dolazi pa joj je eventualno prećeno. Znači, stalno dolazila sama i dobrovoljno. Zatim upisala i sestricu u tu školu. A tek ove podrške, kao da su režirane u Holivudu. Ona afera sa Monikom Levinski. Čuvala uzorak sperme 10 godina. Pa znači to je krivično delo, planirana ucena nekoga. Ovakva silovanja štete mučenicama koje stvarno dožive silovanje. A ima devojaka poput one kojoj je Zdravko posvetio pesmu, koja se bacila sa 6-og spratga i poginula da ne bi bila silovana. Sad očekujem zbog broja prijava da Miku na kraju sude za genocid.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Jan 25, 2021 10:37 am

debilko ::
Smešno mi je ovo, više puta silovana. A pri tome, nema ništa od toga, da je probala da više ne dolazi pa joj je eventualno prećeno. Znači, stalno dolazila sama i dobrovoljno. Zatim upisala i sestricu u tu školu. A tek ove podrške, kao da su režirane u Holivudu. Ona afera sa Monikom Levinski. Čuvala uzorak sperme 10 godina. Pa znači to je krivično delo, planirana ucena nekoga. Ovakva silovanja štete mučenicama koje stvarno dožive silovanje. A ima devojaka poput one kojoj je Zdravko posvetio pesmu, koja se bacila sa 6-og spratga i poginula da ne bi bila silovana. Sad očekujem zbog broja prijava da Miku na kraju sude za genocid.

Da, silovana više puta??? Redaljka ili s' vremena na vreme?
Aj što se ona nije bunila, gde su joj bili roditelji? Nisam pravnik ali zbog ćutanja, Ona je saučesnik u silovanju. 9 godina je dala prostora, nasilniku za delovanje. Koliko god ženski mozak drugačije funkcioniše, meni, kao muškarcu, cela priča ne pije vodu. Apsolutni sam protivnik silovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyPon Jan 25, 2021 6:38 pm

Istorija silovanja u Srba (današnja kolimna )


piše :Svetislav Basara 


Mika, pa Mika, silovanja pa silovanja, mora da je matorom pokvarenjaku Basari nečista savest čim se ovoliko bavi silovanjima - zacelo će tako pomisliti neprejebivci čim vide da se mini-serijal o seksualnom zlostavljanju protegao i na četvrti nastavak.
I znate šta - neprejebivci će mimo običaja biti u pravu. Iako nikoga nikada nisam silovao, imam i ja deonicu u paketu akcija nečiste kolektivne savesti. (Sad će neprejebivci graknuti - eh, nije silovao, ali samo zato jer nije imao priliku, da je imao školu glume, bi.)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Da bi pisac pojasnio šta hoće da kaže, moramo se osvrnuti na (još nenapisanu) istoriju seksualnog nasilništva u Srba. Ovo što ću ispričati nije fikcija, nego sažetak naučnog (etnografskog) istraživanja iz tridesetih godina prošlog veka.
Sve do tih godina - a vrlo verovatno i kasnije - u pojedinim delovima Srbije (lokacije poznate redakciji) „na snazi“ je bio običaj da srpski domaćini žene sinove uzrasta 12-13 godina za neveste otprilike istih godina.
Pa šta - reći će neko - mladi su, nek se vole, bolje da se žene nego da skitaju i besposliče. Na prvi pogled baš lep običaj. Ali, viđi sad vraga. Budući da mladoženje po prirodi stvari nisu bili dorasli seksualnim rabotama, mlađahne snajke je - dok sinovi ne bi stasali - redovno guzio tatko. Iz takvih odnosa (nasilničkih, treba li uopšte reći) rađana su deca koja su svom formalnom ocu bila braća, dok im je biološki tatko istovremeno bio i deda.
Etnograf je, kako bog naučne skrupuloznosti i zapoveda, „intervjuisao“ jednog od mladoženja, pitao ga je da li mu to smeta. Ma jok, odgovorio je mladoženja, kad oženim sina, i ja ću guziti njegovu ženu.
Govorimo, dakle, o tridesetim godinama prošlog veka, u kojima je napred opisana patrijarhalna praksa bila društveno prihvatljiva pojava; ničega tu nije bilo ispod „državnog radara“. Nikakve tu moralne panike nije bilo. Vredi, međutim, pomenuti da je u prvoj polovini moj omiljeni srpski tirjanin knjaz Miloš efikasno iskorenio rodoskvrnuće tako što je na čuvenu kragujevačku krušku ispovešao tridesetak bludnih očeva koji su silovali rođenje ćerke. (Sad će pravednici da graknu - to, Bas, Mikija na vešala.)
Bilo bi pogrešno iz ovog kratkog pregleda istorije silovanja zaključiti - a sigurno će biti onih koji će graknuti da upravo to insinuiram - da su Srbi genetski ili istorijski predisponirani za seksualno nasilništvo. Daleko od toga. Nasilništva, uključujući i seksualna, duboko su ukorenjena u ljudskoj prirodi, toliko duboko da se praktično može reći da su neiskorenjiva. Ali da su zato suzbivljiva, tj. kontrolabilna, ukoliko Blicov „državni organ“ neprestano nadzire zbivanja u javnom prostoru, privatni je izuzet od tog nadzora, tu organ treba da radi isključivo po pozivu. I, naravno, ukoliko žrtva stisne muda da pozove 192.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Jan 27, 2021 9:57 pm

Kako god da je bilo, da su te mlade zene koje Miku optuzuju za silovanje deset godina dobrovoljno pristajale na seks (naravno ako pri tom zamemarimo sto su maloljetne, pa je to cak i uz njihov pristanak krivicno djelo), samo jedno NE koje nije prihvaceno je ipak silovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Feb 03, 2021 4:45 pm

justicija ::
Kako god da je bilo, da su te mlade zene koje Miku optuzuju za silovanje deset godina dobrovoljno pristajale na seks (naravno ako pri tom zamemarimo sto su maloljetne, pa je to cak i uz njihov pristanak krivicno djelo), samo jedno NE koje nije prihvaceno je ipak silovanje.

S. P. (41) iz Kovina, uhapšen je juče zbog sumnje da je u prošlom periodu silovao svoje dve maloletne ćerke, a njega je policiji prijavio upravo njegov tast.
Silovanja su počela kada su devojčice imale oko 9 godina ,i to dok mu je žena bila u porodilištu (imaju sedmoro dece )
Sada devojčice imaju 15 i 16 godina ,i jedna je navodno trudna .Ćutale su iz straha -jer je pretio da će ih ubiti ako ikome išta kažu .
40 godina zatvora ?
Ma šteta i metka ,parče konopca bi bilo dovoljno . Isti taj konopac bi se mogao upotrebiti i za druge njemu slične ,nikakva šteta .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Feb 03, 2021 4:53 pm

Tako to biva kad djeca nemaju povjerenja ni u majku......strasno, kakvi su to mozgovi, monstrumi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySre Feb 03, 2021 8:33 pm

Kad moze svoje rodjeno da siluje, sta bi tek tudjem detetu radio. Monstruma bih obesila ili ga zatvoriti sa najtezim robijasima da ga siluju svakoga dana dok ne krepa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyČet Feb 04, 2021 12:06 pm

Zanimljivo je kako "pravi hrišćani" imaju ideje za kazne. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Mar 27, 2021 12:57 pm

Verovatno ste pratili slučaj Lečić .
Režimski tabloidi su podigli neviđenu halabuku ,čoveka pljuju po ulici , glumice i glumci se utrkuju ko će dati ružniju izjavu ,matično pozotište ga je suspendovalo ,i šta ?

Lečić je dobrovoljno otišao u policiju ,7 sati je davao izjavu ,dobrovoljno otišao na poligraf -i prošao na svim pitanjima ?
Postavlja se pitanje -a ko mu je onda "napakovao" ?
Pa,nemojmo zaboraviti da je Lečić još od 90 tih u demokratskoj opoziciji ,što je i danas ,dakle...nije teško zaključiti da iza svega stoje isti oni koji "pakuju Đilasu" Mauricijus .
Prvo -nevin si dok ne budeš osuđen (pravosnažno)
Drugo -istraga i sudski procesi se vode u nadležnim državnim ustanovama .
Treće -ni tužilaštvo ,ni policija nisu pokrenuli nikakvu istražnu radnju .
Komenatrisali su "slučaj" i Kurta i Murta ,sve do Vučića i kompanije-javno .
Da sam na Lečićevom mestu-sve bi ih tužio po raznim osnovama (na čega ima potpuno zakonsko pravo) i uzeo bih im milione odštete .
To neće naravno pomoći ,jer je čovek satanizovan i vučen po blatu ,bez ijednog dokaza -sem "reči" Danijele Štajfeld (koja se prisetila posle 12 godina ,posle slučaja "Antić" -koji je neuporediv)
Najveći smrad je Šešelj (portparol vladajućih -svakodnevni gost režimskih televizija ) koji je izneo najlicemerniju teoriju koju ste ikada čuli -da Lečiću smešta CIA ,a da je bivši momak Danijele Štajfeld "agent" ?
Pobogu -baš Amere zanima minorni "lider" minorne opozicione stranke u Srbiji ?
Tako da , pokaže li se da je čovek nevin (a valjda "poligraf" znači nešto i u njegovom slučaju -ako je značio za razne kriminalce i ubice ) tužio bih sve redom za sve .Pa i za "mentalno silovanje" .


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 27, 2021 10:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptySub Mar 27, 2021 7:54 pm

Kada je Goran Jevtiç, glumac.. iznudjivao polne radnje od momka u Somboru (momak ga je istog dana prijavio) javno mnenje, tabloidi i ostala menazerija nije ovoliko arlaukala. Ali ovo je Lečić iz suprotnog tabora i daj da ga unistimo. Po Vučicu poligraf je pokazatelj istine, valjda kad je samo njegovo dupe u pitanju, dok se sada sumnja kako glumac ima sposobnosti da nadjebe poligraf zato jer je glumac.

Da se razumemo, gde ima dima ima i vatre. Verovatno je bila neka seks varnica, dobila je onu stvar i nista vise od toga pa sujeta radi svoje, jos ako je bila i zaljubljena a zeljna karijere jer do danas i ne cusmo za tu personu onda je osveta. Jebi ga, ja mislim da se silovanje odmah prijavljuje... ne znam ne bila u kozi zrtvama ali da cutim tolike godine i onda odjednom..... Ma da, lepo ja kazem da prijavim Zdravka Colica kako me je silovao pre 4o godina...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyNed Mar 28, 2021 7:38 am

Samouka ::
Po Vučicu poligraf je pokazatelj istine, valjda kad je samo njegovo dupe u pitanju, dok se sada sumnja kako glumac ima sposobnosti da nadjebe poligraf zato jer je glumac.

Ma da, lepo ja kazem da prijavim Zdravka Colica kako me je silovao pre 4o godina...

Na psihopate, poligraf ne deluje jer su psihopate ubeđeni u "svoju" istinu.
Psihopata nije vidljiv golim okom.
Ako želiš  svertlo reflektora na sebi, optuži još par poznatih faca. Zdravko je već na zalasku pa nađi nekog aktuelnog.
zubic zubic zubic zubic


Poslednji izmenio Eugen Grafvajer dana Ned Mar 28, 2021 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 EmptyNed Mar 28, 2021 4:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





SILOVANJE - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   SILOVANJE - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SILOVANJE
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: KRIMINALISTIKA :: KRIMINALISTIKA-
Skoči na: