DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????

Ići dole 
AutorPoruka
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  Empty
PočaljiNaslov: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 1:29 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Siniša Stričević Užas, da, evo dakle da ponovim vest: Požar još traje, vatrogasne ekipe gase požar sa više od četiri vozila, uključujući i vozilo apatinske brigade. Vatra se za sada zadržala na Bazaru, a vatrogasci sprečavaju dalje širenje. Uzrok požara za sada nije poznat. Oko stotinu građana se okupilo na licu mesta.
00:50 - Vatrogasci se još uvek muče sa spajanjem na hidrant na pijaci, a voda se za sada crpi samo iz cisterni. Urušavaju se ostaci krova.
00:59 - Kako je zgrada u potpunosti izgorela, vatrogasci trenutno gase požar sa ulaza u samu zgradu, iz korpe. Jedan od sagovornika kaže kako je imao tezgu u Bazaru i robu u vrednosti od oko 15 hiljada evra. Ukupno oko 20 tezgi je bilo zakupljeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 1:35 am

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 1:43 am

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 1:47 am

01:30 - Požar je lokalizovan. Kao mogući uzrok, nezvanično se navodi svetleća reklama.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 8:29 am

Strasno!
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

Datum upisa : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 9:26 am

Mi smo bili do 4 sata jutros tamo...kao pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 9:42 am

ZezaM ::
Mi smo bilo do 4 sata jutros tamo...kao pomoc.
I glavni hidrant nije radio ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Naravno da ste bili -ne znaju Somborci ništa uraditi kako treba ,dok ne dodju Apatinci . [You must be registered and logged in to see this image.]

IZGOREO TRŽNI CENTAR "BAZAR" U SOMBORU

Četvrtak, 29. mart 2012 god.
| HRONIKA

Tržni
centar „Bazar” potpuno je izgoreo. Požar je ugašen oko 3 sata iza
ponoći. Vatrogasna ekipa ostala je dežura na licu mesta. Pijaca će danas
da radi po nešto izmenjenom režimu, jer neće biti dostupne sve tezge.

Zgrada je izgorela u rekordnom roku.Po
rečima očevidaca, za svega nekoliko minuta vatra se proširila celim
krovom pod kojim se, kao izolacija, nalazila slama. Da se dim pretvori u
vatru trebalo je bukvalno dva minuta - rekao je noćni čuvar iz Bazara,
potvrđujući da je u najkraćem roku obavestio sve službe za hitne
intervencije. - Vrlo brzo je stiglo jedna vatrogasna ekipa, ali se vatra
proširila neverovatnom brzinom. Vatra je iz srednjeg dela ekspresno
zahvatila stranu naslonjenu na robnu kuću, gde se uglavnom čuvala roba -
saznali smo od jednog od vlasnika tezge. Vatrenu stihiju na Pijaci u
lancima gasilo je pet vozila somborskih i jedno apatinskih vatrogasaca.
Potrošeno je deset cisterni vode. Po našim saznanjima na pijaci nije
bilo moguće aktivirati hidrant. Na novoizgrađenoj glavnoj ulici, koja bi
trebalo da ima razvučen energetski vod, vatrogasci nisu ni pokušavali
da pronađu izvod za vodu, već su čekali dopunjena vozila.

Pojava dima u Bazaru registrovana je
dvadesetak minuta pre ponoći. Sat i po kasnije od zgrade su ostali su
samo zidovi. Da li se radi o neispravnim instalacijama ili je u pitanju
nešto drugo, što se dovodi u vezi sa najavljenim iseljavanjem
dosadašnjih zakupaca, rećiće istraga
. Sigurno je samo da je ovo jedan od
većih požara u novijoj istoriji grada.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyČet Mar 29, 2012 9:47 am

Sta znaci ovo "glavni hidrant nije radio?"

Hidrantska mreza nije u nadleznosti sektora za vanredne situacije vec komunalne sluzbe. Mi na intervencije uvek izlazimo sa vozilima koja u sebi imaju vodu, a hidranti se koriste samo za popunu vozila kad se isprazne. Nalaze se sem u samoj jedinici i po strateskim mestima po gradu. Pritisak u njima, a samim tim i protok zavisi iskljucivo od stanja mreze i operatera na vodovodu.

Malo me vredja naknadna pamet i nepoznavanje materije...a opet potreba da se nesto "pametno" kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 1:55 pm

I jopet gori Sombor !!!!

Gori Renesansa
Požar primećen oko 13 časova. Vatrogasci sa bore sa vatrenom stihijom.

13:25 Vatrogasci sa tri vozila pokušavaju da smire vatrenu stihiju. Vetar otežava gašenje i rasplamsava vatru. Urušava se krov na maloj zgradi. Gust dim nadvio se u centru, može da se vidi iz svih krajeva grada. Požar je primećen oko 13 časova, zbog vetra vatra se brzo proširila, upalila se i obližnja bandera.
13:40 Gornji sprat i krov kompletno izgoreli. Stiglo je četvrto vatrogasno vozilo. Policija je obezbedila mesto događaja. Vetar izuzetno otežava gašenje požara. Krov male zgrade se potpuno urušio.

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 2:03 pm

ovo je totalno ludilo!!! jednog jutra cemo se probuditi i ni Sombora nece biti ,kako pocelo ! Ne verujem da je slucajnost u putanju ,previse slucajnosti ....i bas sad,kad se primicemo Somborskom letu.

Sutra se kuva Somborski kotlic,sta ve tek sutra da bude .....ima da vatrena stihija proguta ceo grad ,s obzirom da ce uzi deo centra biti pokriven kotlicima i vatrom . Tacan broj se ne zna jos ...
U ostalom mogli su sad svi na brzinu da skuvaju ,kolaka je vatra bila.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 2:10 pm

14:00 Požar je lokalizovan. Vatrogasci gase preostali manji plamen. Krov je potpuno izgoreo i uništen. Ukupno pet vozila učestvovalo u gašenju. Dim je još uvek primetan. Stigli su i vlasnici objekta. Za sad još nije poznat uzrok požara. Povređenih na sreću nema, pričinjena je ogromna materijalna šteta.

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 2:13 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 2:49 pm

Okano ::
14:00 Požar je lokalizovan. Vatrogasci gase preostali manji plamen. Krov je potpuno izgoreo i uništen. Ukupno pet vozila učestvovalo u gašenju. Dim je još uvek primetan. Stigli su i vlasnici objekta. Za sad još nije poznat uzrok požara. Povređenih na sreću nema, pričinjena je ogromna materijalna šteta.

Renesansa ? Bio sam tamo par puta . Mafijaška posla ,to sad moderno od kada je "nova vlada" ,gore lokali . Nego ,kako ste vi Somborci smotani -šta ćete sve zapaliti sad kad budu gorele vatre po celom centru (ispod kotlića ) ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 3:08 pm

Sta znaci ovo "glavni hidrant nije radio?"

Hidrantska mreza nije u nadleznosti sektora za vanredne situacije vec komunalne sluzbe. Mi na intervencije uvek izlazimo sa vozilima koja u sebi imaju vodu, a hidranti se koriste samo za popunu vozila kad se isprazne. Nalaze se sem u samoj jedinici i po strateskim mestima po gradu. Pritisak u njima, a samim tim i protok zavisi iskljucivo od stanja mreze i operatera na vodovodu.

Malo me vredja naknadna pamet i nepoznavanje materije...a opet potreba da se nesto "pametno" kaze.
Žali se novinaru "Somborskih" koji je to tendenciozno napisao [You must be registered and logged in to see this image.]Ja samo copy tekst . [You must be registered and logged in to see this image.]

Mi građani očekujemo da vatrogasci dođu na vreme ,budu opremljeni i da hidranti rade ,briga nas čija je nadležnost kad nam gori kuća ,a psovaćemo onoga ko je pri ruci . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana

Godina : 55
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 3:13 pm

hefe znachi nisi ti naknadna pamet :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 3:36 pm

Zana ::
hefe znachi nisi ti naknadna pamet [You must be registered and logged in to see this image.]
Jok...ja sam običan građanin koji je isto zaposlen u "javnoj "službi (a u ovom slučaju samo čitao novine ) Ispada da je krivac "uprava vodovoda " ,tj " somborsko komunalno" ,što i jeste -ali ima ona izreka "Žali se upravi vodovoda " i zna se šta to znači .
I kod nas recimo danas nema anestetika -i ne psuju pacijenti ni načelnika službe kome su uredno predata trebovanja ,ni šefa računovodstva -koji nije avansno uplatio (što veleporodaja traži ) ni direktora koji nije odobrio obrtna sredstva (letuje čovek ) ni referenta nabavke koji nije potražio na drugom mestu "na poček ", niti liferantsku kuću sa kojom imamo tender ,što nema na lageru ,ni "Galeniku" koja je obustavila proizvodnju -nego mene ,ni kriva ni dužna ,koji im to saopštim -da nema za njihovu decu . Briga njih ko je kriv. [You must be registered and logged in to see this image.]
Zna to i ZezA ,nego nešto bio osetljiv valjda ...... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 6:10 pm

A sto si se ti nashao prozvanim, pa skont'o sam ja da je chlanak iz novina a ne tvoj komentar :zubi3:

A sto se Renesanse tiche, ebe mi se sto je izgorela i tako me Brajak tamo sto puta zavrnuo za turu SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  153448 :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptyPet Jul 20, 2012 6:20 pm

A sto si se ti nashao prozvanim, pa skont'o sam ja da je chlanak iz novina a ne tvoj komentar [You must be registered and logged in to see this image.]

A sto se Renesanse tiche, ebe mi se sto je izgorela i tako me Brajak tamo sto puta zavrnuo za turu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Hahaha , Brajek ? To onaj kuštravi ,što se raskopča do pupka ,da mu se vidi "ljubavni tepih" + kajla ,Prigrevčanin ?
I mene je .....ali jednom baš fest,no imao sam "žensku pratnju"iz Bgd ,kud ću se svađati? I jednom nas nisu pustili u "Renesansu" ,valjda kad se otvorila -jer smo imali patike ? A to bilo ono "nju vejv" vreme ,jesmo imali patike ,ali i sako i kravate . Poslali smo ih u pm ....i zapili se u "Fijakeru " [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  EmptySre Avg 08, 2012 11:14 am

Ko je podmetnuo požar u Renesansi?!

Policijska uprava Sombor objavila je sliku osobe koja je pre nešto više od dve nedelje podmetnula požar u Renesansi. Poziv građanima da identifikuju počinioca!

- Vatrogasno spasilačkoj jedinici u Somboru 20 jula oko 13,10 časova prijavljen je požar u ugostiteljskom objektu «Renesansa» u Somboru. Brzom intervencijom vatrogasno spasilačkih jedinica požar je lokalizovan. Policijski službenici PU u Somboru tragaju za nepoznatim izvršiocem koji je namerno izazvao požar. Pozivamo građane koji imaju bilo kakva saznanja o osobi sa fotografije da o tome obaveste Policijsku upravu u Somboru na telefone 192, 466-567 ili 064-8925-851 - saopštila je Policijska uprava Sombor.
U požaru koji je zahvatio objekat Renesansa izgoreo je kompletan krov na glavnoj i pomoćnoj zgradi, a zbog jakog vetra intervencija vatrogasnih službi bila je otežana.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????    SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????  Empty

Nazad na vrh Ići dole

SOMBOR U PLAMENU -šta gori ,ko pali ........????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: