DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?

Ići dole 
+29
Okano
Black Wizard
ZoxZoja
sanjalica.ns
Gothic
Danubius
Diplomirani Duduk
podbarac
Astra
fantom®
promaja
bosankaa
MadamX
daljinski
brdjanin
dusicaa
carpathia
Svemimir
Sibila_
Kijara-brm
Ladyintheblack
Lakota
zoran1970
AstrinaKomsinica
Zana
Lily
Hestija
Uther Pendragon
sonia
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Maj 01, 2012 9:57 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



Samoubistva, saobraćajne nesreće, svađe, nesanice, samo su neke od posledica koje nastaju usled punog Meseca, tvrde pojedini astrolozi. Lekari, pak, kažu da pun Mesec utiče samo na psihički nestabilne osobe koji nervozu i depresiju neretko pravdaju silama nebeskih tela.



- Tačno je da se u noći punog Meseca javlja više pacijenata sa psihičkim tegobama, ali nikad se nije desilo da se zbog punog meseca poveća i broj onih sa zdravstvenim problemima poput povećanog krvnog pritiska, šećera ili slično. Kriza je, narod je pod velikim stresom, pa smo skloni da zdravstvene tegobe često pripisujemo nekim drugim "silama". Naravno, ne treba zaboraviti da, kao što na ljude utiču klimatske i vremenske promene, i Mesec može imati svoj uticaj.....



Uskoro ćete provesti još jednu noć punog Meseca, pa ćete sami moći da prosudite da li utiče i na vas. (Pun Mesec zasijaće na nebu u subotu, 5. maja, i biće to najveći pun Mesec u 2012. godini. )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2015 8:48 pm

Eno ga. Pun kao prepolovljena dinja.
Jednom davno, davno, davno sam se ljubio pod takvim fenjerom. Mrak... samo on i nas dvoje.
Toliko se sijao da nam se ogledao u očima.
Trideset godina kasnije mi je napisala, srećna negde u belom svetu, da se uvek...ali uvek seti tog bleska u zenici i dan danas.
Pa kako da ga ne volim i da me ne napuni nekom lepom energijom?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPet Dec 25, 2015 6:50 pm

brdjanin ::
Eno ga. Pun kao prepolovljena dinja.
-----
Pa kako da ga ne volim i da me ne napuni nekom lepom energijom?
Meni očigledno smeta ,jer se budim kao vampir ,i kasnije nema teorije da zaspem . 
Tačno ću početi da pratim lunarni kalendar zbog toga . 
Prvi put ,posle 1977 ,bio je pun i za (katolički ) Božić. 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Dec 26, 2015 10:22 am

A zato smo se svi smijali ko lud na brasno....ahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPet Jan 22, 2016 7:20 pm

Ako ste juče ,ili  danas "nakrivo nasađeni" ,da vas obavestim 

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ako ste dokoni, i imate teleskop -Merkur, Venera, Mars, Jupiter i Saturn će se poravnati na nebu, prvi put od januara 2005. godine.
Pet planeta će biti vidljivo od 20. januara do 20. februara, a astronomi kažu da će biti najbolje posmatrati ih malo pre zore.


Planete će formirati dijagonalnu liniju na jugoistoku od Meseca do horizonta i trebalo bi da budu vidljive i  golim okom.

Jupiter će se na nebu pojaviti prvi, a nakon njega će slediti Mars, Saturn, Venera i Merkur.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Jan 23, 2016 12:21 pm

Aha ! Evo mojih 5 minuta  :brdski2:

VEČERAS JE VUČJI MESEC: Napokon će vam se desiti nešto neverovatno, evo šta


[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jan 23, 2016 8:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Jan 23, 2016 3:45 pm

vragKurjak,taj tvoj Kurjak mesec zajebano deluje na tebe ,a sta mi da ocekujemo onda  trtrr nesvest cherry
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Jan 23, 2016 4:29 pm

Izgleda ova planetarna konstalacija da je pogubna ,evo ja cu se suzdrzati od svadjanja (dalje)...dok ne odu ve planete u vrazju mater, amjesec utanji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Jan 23, 2016 7:31 pm

NA MENE BAS DELUJE  migg CEO DAN SE ZAJEBAVAM I BAS MI LEPO
  :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Feb 20, 2016 7:23 pm

Braćo i sestre mesečari .....eno ga opet !

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Feb 22, 2016 12:26 pm

Danubius ::
Braćo i sestre mesečari .....eno ga opet !



Bez razloga se probudim usred nooci   uči a i placljivica ponekad postanem...Nego, dobro te brzo prodje  Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 460727 Moj mesece , evo pada vece  wsmile










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Feb 22, 2016 2:48 pm

Danubius ::
Braćo i sestre mesečari .....eno ga opet !



Ili sam se odmorila toliko da mi svaki ocov smeta il' si ti Mesečaru svakomesečnom napomenom o Tepsiji uticao da i ja postanem lunosenzibilna. Tri noći zaredom ne spavam. Izgledam kao sveže podgrejan leš a otprilike takvo mi je i raspoloženje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyNed Mar 20, 2016 6:58 pm

ZoxZoja ::




Ili sam se odmorila toliko da mi svaki ocov smeta il' si ti Mesečaru svakomesečnom napomenom o Tepsiji uticao da i ja postanem lunosenzibilna. Tri noći zaredom ne spavam. Izgledam kao sveže podgrejan leš a otprilike takvo mi je i raspoloženje.
Da te onda obavestim da eno ga opet ,k*o dulek ! 
Ja sam se celo popodne izležavao sa namerom da se bar odmorim za sutra ,ma jok ....
E sad sam izašao napolje ,i sad mi je jasno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Maj 21, 2016 11:01 pm

Mesec sija ko tepsija a Šef se ne oglašava na ovoj temi? Nije valjda da mu Mesec više ne smeta?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Maj 21, 2016 11:22 pm

Mozda zavija sa Fruske gore....ahahahahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyNed Maj 22, 2016 11:56 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 9:37 am

Noćašnji pun mesec će biti ,da ne tupim sa detaljima ,takav da će se sledeći put moći videti u ovakvom izdanju tek za 70 godina . 
Dakle ,noćas ili nikad . 
Narodno verovanje kaže da ako noćas budete mahali crvenom novčanicom ka mesecu ,i intenzivno razmišljali kako da vam se umnoži -to će se i desiti . 
Istraživanja kažu da ovakav mesec izaziva izuzetnu masovnu razdražljivost ,te su mogući nemiri,tuče  i oružani sukobi . 
Mi ,koji inače imamo nesanicu od "punog" -sigurno nećemo spavati ,a sad ,hoćemo li šta zaraditi ili se tući -videćemo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 9:52 am

ja cu obuc crvene gace....i mahat dupetom....mozda mi se posreci
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 10:46 am

Danubius ::
Noćašnji pun mesec će biti ,da ne tupim sa detaljima ,takav da će se sledeći put moći videti u ovakvom izdanju tek za 70 godina . 
Dakle ,noćas ili nikad . 
Narodno verovanje kaže da ako noćas budete mahali crvenom novčanicom ka mesecu ,i intenzivno razmišljali kako da vam se umnoži -to će se i desiti . 

Istraživanja kažu da ovakav mesec izaziva izuzetnu masovnu razdražljivost ,te su mogući nemiri,tuče  i oružani sukobi . 
Mi ,koji inače imamo nesanicu od "punog" -sigurno nećemo spavati ,a sad ,hoćemo li šta zaraditi ili se tući -videćemo .

Staro narodno verovanje koje je neko proširio onomad po FB. Nema leba bRez motike pa mahao i kineskom crvenom zastavom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 10:59 am

Pun mjesec koji će se pojaviti u ponedjeljak 20. juna, samo dan prije ljetnje dugodnevice, mogao bi da izazove haos, halucinacije, pa čak i masovne pucnjave, upozoravaju astrolozi.

Timoti Haloran, osnivač YouTube kanala "Rasa Lila Healaing YouTube Astrology", napravio je specijalan video-snimak u kojem je upozorio da bi događaji oko dugodnevice mogli da budu prilično burni.



On je u snimku napomenuo da će 20. juna doći do "povećane energije" koja bi mogla da izazove "ludilo, halucinacije i nasilničko ponašanje" među populacijom.

"Riječi kao što su prosvjećenje i osvjetljenje generalno se doživljaju kao nešto što je prelijepo i čemu treba težiti.

Međutim, svjetlo je prodorno i vrelo i ponekad može da bude nepodnošljivo, naročito za nas u sjevernoj hemisferi tokom ljetnje dugodnevice", rekao je Timoti u svom snimku.

Timoti je napomenuo da je ono što se trenutno dešava kao "džinovski talas koji će udariti na naša vjerovanja i gledišta, koji će ih uništiti u paramparčad i koji će otkriti realnost za koju nismo ni znali da postoji".

U svom snimku je takođe napomenuo da svako ko postane psihopata tokom 20. juna mora da bude zaključan i "bombardovan" ljubavlju od strane najprivlačnijih ljudi na svijetu.

Pun mjesec tokom ljetnje dugodnevice nije se dogodio već 70 godina i neće se ponoviti sve do 2094. godine. Tokom dugodnevice dan će trajati duže od 15 sati, a na nebu će se istovremeno vidjeti i Sunce i Mjesec.


Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 11:06 am

Prekopiraj ovaj post i na temu Zavere. Tamo će još bolje da "legne" nego vode.

Zoxy the alergična na jućjube edukatore










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Jun 20, 2016 11:21 am

Stavih i ne mogu da se nacudim kako valja gluposti...pa i vi da vidite...ma bojim se da ne odem u sizofrenicne od sutra...ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Jul 19, 2016 10:08 pm

Pun mesec večeras nad Srbijom .

Da se obogatite uz pomoć meseca ,uradite sledeće : 
 Uzmete list papira, olovku, teglu sa poklopcem, sedam metalnih novčica i lovorov list.
Nakon što ste nabavili sve potrebno, napišite na papir koliko vam je novca potrebno i taj papir odložite u teglu u koju ćete staviti i lovorov list. Potom u desnu ruku uzmite 7 novčića koje ćete pažljivo spuštati u teglu.
Nakon što ste stavili novac u teglu morate da zamislite kako se količina novca uvećava. Bitno je da šapućete:
"Dukati sjaje, dukati zvone, njih je sve više i više u mojim rukama! Dukate dobijam od svakoga, sa svake strane, čak i tamo odakle ga ne čekam. Moje bogatstvo se povećava, novac stalno raste".
Tu teglu treba da poklopite i stavite je negde daleko od očiju ukućana.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Jul 20, 2016 8:57 am

... c...
rasta
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Jul 20, 2016 10:21 am

Da ,uvek sam neraspoložen jer kad god je on zaokružen ja radim noćnu ....a on sjaji ko blentav
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 9:16 pm

Danubius ::
Pun mesec večeras nad Srbijom .

Da se obogatite uz pomoć meseca ,uradite sledeće : 
 Uzmete list papira, olovku, teglu sa poklopcem, sedam metalnih novčica i lovorov list.
Nakon što ste nabavili sve potrebno, napišite na papir koliko vam je novca potrebno i taj papir odložite u teglu u koju ćete staviti i lovorov list. Potom u desnu ruku uzmite 7 novčića koje ćete pažljivo spuštati u teglu.
Nakon što ste stavili novac u teglu morate da zamislite kako se količina novca uvećava. Bitno je da šapućete:
"Dukati sjaje, dukati zvone, njih je sve više i više u mojim rukama! Dukate dobijam od svakoga, sa svake strane, čak i tamo odakle ga ne čekam. Moje bogatstvo se povećava, novac stalno raste".
Tu teglu treba da poklopite i stavite je negde daleko od očiju ukućana.

Hahahah.. padrino, bez vudu lutkice diretoreta loto organizacije, nista ne pomaze. :brdski2: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 9:32 pm

Lily ::



Hahahah.. padrino, bez vudu lutkice diretoreta loto organizacije, nista ne pomaze. :brdski2: smehsmeh
Biće da ni to više ne pomaže .Uhvatiše ih u prevari ,a Đuka Moler noću zalazi u Lutriju ,i nikom ništa ......ode sve SNS -u ,i uplate i premije . 
Smeta mi pun mesec,itekako smeta........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Jul 21, 2016 9:40 pm

Vala da znades..

A da smeta.. to ili nesto sas godinama savatava.. sta god da je.. faca i mene.. nesto kanda nisam sva svoja.. helpmini fiju
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Avg 16, 2016 9:52 pm

Taze iznad Beograda .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Braćo i sestre "mesečari" ,čeka nas besana noć.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Avg 16, 2016 10:03 pm

Matere ti pun??? E ne'š ga majci! Odoh odmah zveknuti bromazepam. Ne patila se ja noćas!
Nazad na vrh Ići dole
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Avg 16, 2016 11:06 pm

justicija ::
Matere ti pun??? E ne'š ga majci! Odoh odmah zveknuti bromazepam. Ne patila se ja noćas!



...sestro, nisam ni znao da smo u istom klubu ....







.... a bromazepam ne smijem ni pogledati ....jbg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Avg 16, 2016 11:36 pm

fantom® ::
justicija ::
Matere ti pun??? E ne'š ga majci! Odoh odmah zveknuti bromazepam. Ne patila se ja noćas!



...sestro, nisam ni znao da smo u istom klubu ....







.... a bromazepam ne smijem ni pogledati ....jbg

A s kojim se ti "u oči gledaš"? Šapni sestri, možda se i meni dopadne migg
Nazad na vrh Ići dole
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Avg 16, 2016 11:54 pm

justicija ::


A s kojim se ti "u oči gledaš"? Šapni sestri, možda se i meni dopadne migg

...doktori rekli ... kombo ..max 3 x mjesečno i to kad stvarno nemožete izdržati, inače u bolnicu ...

taj kombo je mješavina trodona, morfina i još koječeg... dobar je nema šta, ali nakon inekcije sam bar 1-3 dana potpuno neupotrebljiv

e sad..s druge strane... ovdašnji doktor mi savjetovao da probam sa "maricom" ali "slatkom" ..../uglalvnom na našem terenu imaš "klasičnu" - koja je kisela/ ..ali preko milion veza uspijem dobiti i tu tzv slatku ...i stvarno radi posao ... 2-3 dima i nema glavobolje

dalje me ne pitaj... evo ni sad nemam pojma o kojoj podvrsti se uopšte radi ... ali je vjerovatno jedna od onih za liječenje i pošto je "skuplja" /teže ovdje uspjeva/, teško ju je ovdje naći... uz to..znaš nam firmu pa je komedija kad ja to krenem da tražim smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2016 6:31 pm

Ebo vas pun mesec da vas ebo. Podsetili me na tu tepsiju i naravno pod uticajem autosugestije i još nekih faktora ja zaspim oko ponoći i probudim se malo posle pola dva i više ni minut ne sklopim oči mi moje ... tako neispavana danas imala tri bežancije od kišopadanija sa sve blatociljarkom ... sad sam kao kineski džoger posle nedelju dana rada u nekoj javnoj instituciji.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Avg 17, 2016 9:48 pm

fantom® ::
uz to..znaš nam firmu pa je komedija kad ja to krenem da tražim smehsmeh


ahahaha koji si ti car!
Ja sinoć bogami bromazepam. Zaspala ko beba. Jutros čak i skoro da zakasnim. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Avg 18, 2016 4:06 pm

ZoxZoja ::
Ebo vas pun mesec da vas ebo. Podsetili me na tu tepsiju i naravno pod uticajem autosugestije i još nekih faktora ja zaspim oko ponoći i probudim se malo posle pola dva i više ni minut ne sklopim oči mi moje ... tako neispavana danas imala tri bežancije od kišopadanija sa sve blatociljarkom ... sad sam kao kineski džoger posle nedelju dana rada u nekoj javnoj instituciji.

Vidjena si i upracena....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPet Avg 19, 2016 12:59 pm

Ma šta ima da utiče al zato prazan ili pun šlajpik i te kako utiče. :ritam:










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPet Avg 19, 2016 8:25 pm

Itekako ,itekako . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPet Avg 19, 2016 10:29 pm

Tepsija se jedva otkrnjila, večeras se namestila taman sproću mog pendžera pa su svi izgledi da ću i noćas da pratim finale u dublu badmintona ili tako neki značajan meč. Šta je za mene 10-12 saHata spavanja za četiri noći.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Avg 20, 2016 8:50 pm

sonia ::
Lekari, pak, kažu da pun Mesec utiče samo na psihički nestabilne osobe koji nervozu i depresiju neretko pravdaju silama nebeskih tela.

Sasvim je sigurno da nešto može da utiče samo na osobe koje na to obraćaju pažnju!

Važi i za pun mesec i za sezonsko pomeranje kazaljki itd.

Nemam pojma kada je pun mesec, položaj kazaljki mi samo pokazuje da li je neka prodavnica (još) otvorena ili nije, pa mi sve to ne znači ništa posebno.
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyNed Avg 21, 2016 2:01 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nebo nad Beogradom noćas -mesec je narandžast ,skoro crven ?
Kod nas u Vojvodini jeste pun -ali normalno beo -bledožut (sad gledao )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Sep 15, 2016 8:37 pm

Evo đubreta opet .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako i vas nervira -evo utešnog teksta. 


Pun Mesec 16. septembra donosi vam priliku da se pročistite i oslobodite svih strahova koji su vas sprečavali da se emotivno povežete sa drugom osobom. Shvatićete da više niste žrtve ili mučenici. Sada je trenutak da oprostite sebi i svima koji su vas u prethodnim vezama mučili.



Tokom punog Meseca, pojačana energija Sunca i Meseca je u suprotnim znacima zodijaka. Ovo stvara „jing i jang“ solarne i lunarne harmonije. Svetlost Sunca obasjaće našu podsvest i sve strahove i nesigurnosti koje u njoj žive.

Isprva će mnogima ovo biti krajnje nelagodno jer će se osetiti golo usled tolike otvorenosti. Međutim, mnogi će se osetiti i oslobođeno jer će napokon postati osobe koje žele da budu.

Napokon ćete biti slobodni da volite.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Sep 15, 2016 9:03 pm

Ma nije da me nervira, ne gledam ja u njega. Nego kad avetinjam po kući i ne mogu da spavam, pa onda malo provirim kroz prozor i ugledam ga ko tepija. Tako i znam da je pun. Uz svo dužno poštovanje prema "dijagnostičarima", nek' sam i ovakva i onakva, ali da me zna samljeti - zna!

Dani, sad razmišljam da li da popijem odmah uspavanku ili da se dooooobro najedem pa u krevet?
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Sep 15, 2016 9:11 pm

Eh, da samo pun mesec utice na raspolozenje bilo bi Super.Uticu jos milion drugih stvari.ali treba znati sve to prevazici na pravi nacin bez neke nervoze i lekova,godine su potrebne da prodju da bi covek neke stvari koje nisu normalne prihvatio kao normalne ili se bar pravi da je nesto normalno a u stvari zna da nije to tako.samo da bi se izbegao stres i nervoza,jer to nevalja ako je previse.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Sep 15, 2016 10:44 pm

Danubius ::
Evo đubreta opet .

[You must be registered and logged in to see this image.]

...


Samo mi je još on falio na nervozu koju imam jer najobičnije prebacivanje muzike sa kompa na fon ne mogu da obavim. Svi su izgledi da ću razbiti deda Arčija.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyČet Sep 29, 2016 10:21 pm

Sutra neće biti pun -nego CRN .


Crni Mesec koji će biti u delu planete vidljiv sutra uveče je pomalo neobičan nebeski događaj, pojavljuje se jednom na svaka 32 meseca – rekao je Džo Rao sa portala Space.com, a teoretičari zavere su već zabrinuti zbog “vatrenog prstena” i solarne eklipse u septembru, tokom koje su Mesec, Zemlja i Sunce bili u liniji iznad Afrike, jer to po Bibliji na koje se pozivaju,
može da znači Apokalipsu:
– Sunce će potamneti, a Mesec neće sijati, zvezde će padati sa neba – stoji u Jevanđelju po Mateji, zbog čega mnogi teoretičari misle dase bliži kraj sveta.
Međutim, šta o tome misle astrolozi?
Astorlog Vladimir Vlajić je istakao da do smaka sveta neće doći, ali da nas svakako zbog Crnog Meseca očekuje turbulentan period.
- Crni Mesec je u astrologiiji predstavljen kao Lilit, kraljica noći, koja simbolizuje animalnu prirodu kod čoveka. To znači da je moguće da u ovom periodu bude više silovanja, ubistava i pljački. 
Najviše problema se može očekivati u Nemačkoj i zemaljama Bliskog istoka – smatra on, a njegov kolega Dušan Veličković kaže da Crni Mesec označava dobar period za Beograd, koji se nalazi u znaku Vage:
- Crni Mesec je mlad mesec, a mlad mesec simbolizuje završetak jednog i početak novog ciklusa. Dobra je stvar što će se ovaj fenomen deseiti kada je Jupiter u Vagi, jer je Jupiter planeta sreće, stranca i bogatstva, a Beograd je u znaku Vage. To znači da bi se nakon 30. septembra moglo očekivati da krene povoljni period za Beograd, odnosno može se očekivati priliv investicija i dolazak stranih investitora.
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyNed Nov 13, 2016 8:08 pm

Dragi "mesečari" ,ako niste znali ,da znate .Eno ga ,opet ...

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Dec 12, 2016 9:23 pm

Ako je neko nervozan ,napet i čudnog raspoloženja (kao ja danas ) -možda je zbog meseca .
Eno ga ,pun .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyPon Dec 12, 2016 10:06 pm

Znate šta sam primetila?!
Danubius se redovno, svakog meseca javlja na ovoj temi. Doduše, preskočio je 'oktobar' smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Dec 21, 2016 8:11 pm

sanjalica.ns ::
Znate šta sam primetila?!
Danubius se redovno, svakog meseca javlja na ovoj temi. Doduše, preskočio je 'oktobar' smehsmeh
Za noćas ,eksuklziva .Imaćemo "krvavi mesec" . 
[You must be registered and logged in to see this image.]
I ne samo to -imaćemo najdužu i najmračniju noć u poslednjih 500 godina . 
Da ne tupim usled čega ,predugačko je . 
Naravno da se javljam svakog meseca ,meni očigledno "smeta" pun mesec .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2017 10:31 pm

Uzasno spavam i sa i bez mjeseca.....doslo mi da trazim od doktora lijek za insomniju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2017 10:40 pm

Ja isto, a i ono što spavam ubijaju me ružni snovi. Zato sam večeras popila tabletu, da se komiram.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Feb 21, 2017 10:43 pm

Dobrodošle u moju noćnu moru. Komiram se tek pred zoru i onda sanjam a bolje da ne sanjam. Nisam se ni setila Tepsije da bi i on mogao biti sukrivac svemu tome.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Feb 22, 2017 10:37 am

Uhvatim nekako taj prvi san od 22h do 5h al posle nikako , neće san na oči pa da si pita.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Feb 22, 2017 10:58 am

podbarac ::
Uhvatim nekako taj prvi san od 22h  do 5h al posle nikako , neće san na oči pa da si pita.

Ijaoooooooooo,on spava 7 sati u komadu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Feb 22, 2017 12:10 pm

Astra ::
podbarac ::
Uhvatim nekako taj prvi san od 22h  do 5h al posle nikako , neće san na oči pa da si pita.

Ijaoooooooooo,on spava 7 sati u komadu.

I to noću zlz zlz zlz










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySre Feb 22, 2017 12:12 pm

Pa noć je za spavanje , ta neću valjda fuzbal sigrati .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptySub Mar 11, 2017 9:18 pm

Noćas spavala kao beba ... buđenje na svaka dva sata ... bez epizoda s plakanjem mada uklopile bi se savršeno ... ono spavanja ako se spavanjem moglo nazvati bolje da spavala nisažm ... sanjala sam svašta a pojma nemam šta ... ustala ko da sam iz miksera ispala ... a eno ga tepsijaši iza oblaka i noćas ... a ja samo što ne ujedam ... čak sam i testamentalno neke stvari već ostavila dragim mi ljudima.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyNed Mar 12, 2017 12:35 am

Em gluva,em mesec sija ko tepsija.Biće da ću blejati levo -desno,ali tu je tv.Pride mi zvoni u ušima.
Nek ide život.Vredelo je ,i da ne spavam.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 EmptyUto Apr 11, 2017 2:35 am

Obaveštavam cenjeno Forumaštvo da da je proteklo 28 dana od prethodnog i da se ponovo utepsijao. Sija napolju mož čitati sproću njega.

Moje raspoloženje je na nivou Vukodlaka i to loše vaspitanog i u još gorem raspoloženju. Krenula sam s ujedanjem još po podne. Dakle sledećih dan-dva bolje je ne biti mi u vidokrugu ... ili je bolje onima koji se ne pojavljuju da se pojave ... svejedno neko će da ...


Zoxy the Vukodlačka










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Mesec Ramadan /Ramazan... رمضان

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: EKOLOGIJA-
Skoči na: