DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vjerujete li u sudbinu?

Ići dole 
+32
fantom®
boban111
Svemimir
Marea
Kijara-brm
dusicaa
pesma
brdjanin
Auror@
Danubius
Ladyintheblack
furija
Lakota
Gothic
Tarja
Bane Bumbar
MonteGirl
Okano
zoran1970
Marquise
promaja
sanjalica.ns
montoya
Samouka
Nut
Hestija
AstrinaKomsinica
doctorr67
Sibila_
Uther Pendragon
tvrtko
Astra
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyNed Maj 27, 2012 12:02 am

First topic message reminder :

Vjerujete li u sudbinu?
Teško pitanje ili možda nije. Priznali to ili ne, mi ljudi smo podosta izgubljeni na putu koji se zove život. Imamo toliko pitanja, toliko nepoznanica, hrpa dilema, lažnih uvjerenja, strahova, neznanja, stvaramo greške, ne volimo odluke i bojimo se za ono što će biti sutra. Pa, uopće nam nije lako.

Ako pitamo znanost, samo nas još više ubije u pojam! Ono što je vrijedilo jučer danas baš i ne vrijedi, ono što pretpostavljaju još uvijek ne mogu dokazati, ograničeni smo resursima, našim umovima i tehnologijom. Znanstvenici su zbunjeni, ono što vrijedi u klasičnoj mehanici i Newton-ovom svijetu, ne vrijedi u kvantnoj fizici i svjetovima majsitnijih čestica koje su zapravo valovi. Kako kaotično za naše logične umove, zar ne???

I tako živimo ne znajući ni sami kako. A kada nam se dogodi nešto teško, bolno ili nerazumjevajuće slegnemo ramenima i kažemo: „Eto takva mi je sudbina!“

Mislite li da mi nemamo moć gospodariti našom sudbinom, da nemamo moć uzeti život u svoje ruke i postati odgovorni za svaku situaciju koja nam se događa ili nam se dogodila????

Ili imamo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Gost
Gost




Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Apr 09, 2015 7:35 pm

Definitiv je proslost + sadasnjost = Sudbina

A buducnost? Sudbina koja jos nije pisana. kafa
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPet Apr 10, 2015 12:40 am

verujem samo u pun tanjir..... top88 :smtzle:
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPet Apr 10, 2015 10:11 am

Svemimir ::


bas je sreckovic taj mali punoglavac............nije li
Xexe, sve zavisi od percepcije. Parcijalno gledano, on je srećnik, globalno gledano, nebitan je, on ili neko drugi, život se nastavlja, sve je povezano, uzrok i posledica, akcija reakcija... Idemo!

Hajdemo na lice mesta, da pogledamo, ko to šalje spermiće u boj... :



Život je paradoks.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir




Datum upisa : 21.02.2015

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPet Apr 10, 2015 8:06 pm

pesma ::
Xexe, sve zavisi od percepcije. Parcijalno gledano, on je srećnik, globalno gledano, nebitan je, on ili neko drugi, život se nastavlja, sve je povezano, uzrok i posledica, akcija reakcija... Idemo!


zamisli da je neki spermic bio puno brzi od tvoga,
kako bi ti sad mogla biti pesma i dio zivota svoga,
tko bi ovde pisao sebe , dizao bunu i forum na noge,
bio slican tebi znao povest i vraco se u rimske toge......................

zivot da zivi netko mesto tebe , zamisli se ko musko,
il mozda da si lasta, mali misic beli, usko dugousko,
globalno je nebitno al parcijalno jako bitno,
preskocila si sve prepreke i na cilj stigla tako hitno.........

sad mi jos reci da od punoglavca inata nemas,
tvoja je sudba bila da se u boj mlada spremas,
pa kada si unistila svu ostalu bracu po putu,
dosla si tu na forum da sad vodis bitku ljutu......

globalno gledano bitan je zivot ..........u prevodu opstanak vrste jer cela se priroda bori za to.....opstanak, prezivljavanje i nastavak loze................ pa makar i vinove :948208144:

dusa ulazi u telo nakon par meseci od zaceca, pa si do tada u pravu.........nebitno je koji je spermic prvi a koji drugi jer matrica u njega ulazi naknadno.............
e onda pocinje da se prikazuje matrix ............sa ili bez rezisera ali predstava je pocela..........tko voli nek izvoli.....dobro se vezite jer cesta zivota je predvidivo nepredvidiva......
znamo put , otprilike.........signali su nad nama ali previse gledamo u pod jer se bojimo visina......
biramo kako cemo uci u zavoj sa manje ili vise gasa i neka sila nas nekada izbaci sa ceste a ne znamo zasto.........nije bilo leda,sve suho a mi na drvetu.......
zasto bas ja........ali zar je to bitno......... jer pitanja su ponekada stvarno suvisna i toliko su sitna da uopce nisu bitna.

ako i sada u sudbu dvojis,
ja sam sretan sto postojis,
nije bitno tko ti stvori bice,
i cesta u nebu jednom se dice..........
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Apr 11, 2015 10:28 am

Citat :
zasto bas ja........ali zar je to bitno......... jer pitanja su ponekada stvarno suvisna i toliko su sitna da uopce nisu bitna.
Pitanja su sve što imamo. Odgovori nisu konačni. Sve je to igra.

Mi nismo samo spermić,  samo jajna ćelija,  od ta dva dela jednog nastali smo kada se rodila svest, kada je zaiskrila namera da budemo, sve je nastalo u Jednom, odjednom, da traje. Sve teče, sve živi, sve se manifestuje na bezbroj načina. Naš Svet je sklop svih mogućnosti, igra slučajnosti, dok u besmislu tražimo smisao, živimo apsurdno, okruženi paradoksima, crtamo granice, plašimo se nepoznate tišine jer smo zarobljeni u sopstvenim logičkim mentalnim projekcijama - u buci naših misli.

Sudbina je neki nužni red, neko već brine da na svoj čas smrti ne zakasnimo, da stignemo prvi? Kad se rađamo, suđaje nam ispredaju sudbinu?
Nekom je bitno da sve bude po njegovom, a radi se o nama?
Tabula rasa u nama, ili smo iznutra u početku već ispisani, zacrtane su naše mape glavnih kretanja?'Ebeš planove onda, jer ako ti nije namenjeno, džaba krečiš.

Toliko brige u životu koji je nepredvidljiv događaj sam po sebi. Toliko straha. Toliko želje za kontrolom.

Khm, idem baciti pasulj, posavetovati se sa tri astrologa šta da radim u životu jer zvezde znaju bolje od mene šta mi je činiti, dati nekome da mi pogleda u soc od kafe na dnu šolje, pa u dlan, u snove, u oči, u auru, u stopalo ... Tamo se vidi šta mi je zapisano, može li se eskivirati sudba kleta? Može li se živeti bez praznoverja?

Jednostavno za sve što ne valja u životu okriviš hudu sudbu. sudbina je tako htela da odem iz rodnog sela, nek' me ne zaborave sve ovce sa Morave...  slamka

''Nova mora ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu“, hrabri mogu sve, čak i da žive bez konačnih odgovora na svako pitanje. Bez sudbine za vratom, bez opterećenja prepušteni životu u sadašnjosti. Sutra je novi dan. Sutra ne postoji.

Svemimire, sve u svemu, drago mi je što postojiš, znam da se ne bojiš... :kisic1:
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir




Datum upisa : 21.02.2015

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Apr 11, 2015 12:17 pm

u igri paradoksa mi zivimo i gradimo nase iluzije............igramo se coveka na zemlji i prkosimo sami sebi...
ono istinsko sto imamo ne vidimo a potrebe za vlascu i kontrolom nemaju granica.........
strah je nas pokretac i najveci neprijatelj koji cini sve da nas odvoji od izvora...........od osecaja...........od ljubavi........
strah da budem slab cini me jakim da unistavam sve ,a mrznja prema gubitku tela tera me da volim ovaj zivot.

uhvacen sam u vrzino kolo gde zelim kontrolu nad svojim umom bez granica..........nad svojim telom koje je prolazno........nad svojim zivotom koji ja imam u svojim rukama ,a neko mi ga je ipak poklonio.

jesam li ga dobio na poklon ili sam sam odlucio da ga zivim????????

ja sam taj spermic koji je bio najbrzi i najjaci..........prevario svoju bracu i uletio da se pravim vazan i pretvorim u nekog diva ,koji ce kasnije unistiti sav zivot oko sebe jer se hranim tudjim zivotima......

bojimo se ljubavi a ona je jedini izvor zivota, jedini pokretac i jedini smiraj...........

svi smo na putu prema sebi ,a kako i na koji nacin doci do sebe............e to je inspiracija na zadanu temu.....

u zvezdama je zapisno da cemo ziveti i da cemo se vratiti na svoj pocetak.............

moj pocetak je da volim i osecam............koga.........tebe ili sebe.............ma svi smo mi jedno :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Apr 11, 2015 12:45 pm

Citat :
u zvezdama je zapisno da cemo ziveti i da cemo se vratiti na svoj pocetak
Svako od nas je zvezda,

[You must be registered and logged in to see this image.]


dakle, u nama je sve. Gradimo svet u kojem živimo, imamo slobodu izbora, volju i želju gradimo sami, sve je u nama, i na nama. Sve se prožima u Jedno. Jedno je sve. Ne moram da znam, dovoljno je da osetim, tako najbolje razumem. :heart1:


A sada idem, zove me moje testo... ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir




Datum upisa : 21.02.2015

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Apr 11, 2015 1:15 pm

pesma ::
Svako od nas je zvezda,

rekao je tako jedan mislioc za svaku zenu i coveka.............

znanost atomska a etika prasumska..........

mi gradimo svoje puteve i svi smo jedno...............nepobitna istina

je li je istina ono sto vidimo ili ono sto osecamo...........

vidim da me ne vidis a znam da me osecas...............

u celom haosu svemira koji ima svoj smisao u neredu...................koji ima svoje konstelacije i konstatacije koje su nama sreca ili sloboda....................je li to volja ili put........

nije vazno ....................jer deluje snazno


nijie bitno............... jer za nas je i krupno sitno

ne postavljam pitanja koja ce me muciti i nedati mi mira...............ne zivim u svetu ljudi koji bi rat digli do svemira..............

onoga casa kada srce postane veliko i preplavi telo ..............tada ce sve biti sivo a ne crno i belo

vazan je osecaj..............on daje ritam a ritam je vibracija ...........vibracija to samo mi...........to sam ja i to si ti.............svi mi.........

zato si ti pesma............imas ritam...........imas vibraciju koja mi prija.......i kada je promenis osetim je..........a ono sto osecam to i zivim........o ovome ili nekom drugom obliku...........nije bitno...............

Imamo potpunu slobodu biti ono sto zelimo  (mi smo univerzum) u skladu sa nasom matricom…….a jednog dana kada I promenimo formu ( smrt tela ne znaci prekid naseg vibriranja)……..idemo …………prateci zov svoje svrhe (sudbine)…..

i naravno ..........rasprava nije zavrsila dok se svi ne sloze sa mnom smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPon Jun 22, 2015 6:14 pm

Šta reći na ovo ?????

VRAĆALI SE SA LETOVANJA KOBNA IGRA SUDBINE JE ODVELA U SMRT: Instistirala je da sedne baš na moje mesto i poginula link
----
"Pre nego što smo krenuli za Beograd, gospođa koja je sedela pored mene insistirala je da zamenimo mesta, ubeđujući me da ga je ona rezervisala. Da se ne bismo prepirale, izašla sam joj u susret i premestila se", kaže putnica N.B. koja je prošla sa lakšim povredama.
-----
Ona je jedina poginula (inače ima  61 povređenih,od toga 17 dece  ) 
Nesrećna žena je imala 35 godina ,ima ćerkicu i bila je i sa majkom (obe povređene ,ali su preživele ) 


[You must be registered and logged in to see this image.]



Sudbina ? E  cenzura    ti takvu "sudbinu" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPon Jun 22, 2015 10:16 pm

Ako ovo nije prst sudbine....ne znam sta je

video  link sa FB
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPon Jun 22, 2015 10:42 pm

Astra ::
Ako ovo nije prst sudbine....ne znam sta je

video  link sa FB
affraid  moj bože.Od kud se stvori ono bebče.

Sreća u nesreći..
Udavila bi roditelje koji tako puštaju dete i to u garaži.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyUto Jun 30, 2015 8:49 am

Astra ::
Ako ovo nije prst sudbine....ne znam sta je

Slučajnost, koja je izašla na dobro. Da je dete(ne dao bog) pregaženo, i to bi isto bila njegova sudbina.

ne znam

Od svega volimo da pravimo predstavu, da dramatizujemo, od muve pravimo slona, od slučajnosti sudbinu. Jednostavno, teško se mirimo sa nepredvidljivim životom(jer nismo vidoviti, ne znamo sve unapred, ne osećamo dovoljno?), lakše nam je da verujemo da to ''neko od gore vidi sve'', nego da je sve oko nas vezano za naše ali i tuđe, izbore i emocije.

Komplikujemo život tako što za sve što nam se desi tražimo  neko specijalno objašnjenje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Avg 08, 2015 12:30 am

"SUDBINA...to je ono sranje za koje ste ubjedjeni da ne postoji, ali vas neprestano jebe!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Avg 08, 2015 12:37 am


hmm..definišite to malo ...sudbina je?

ako je neko od predaka imao neku bolest ... onda imamo sve šanse to "odraditi" .....jel to sudbina? ili karma?

s druge strane ...začitao sam se čitajući SMS i izbjegao autobus...voz/vlak ....kometu??? d-e-t-o
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyNed Avg 21, 2016 11:41 am

Evo primera .Sudbina je tako htela .... spite


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyNed Avg 21, 2016 12:02 pm

Sudbina je stvar izbora, ne slucajnosti
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyNed Avg 21, 2016 12:41 pm

Sudbina je okvir u kom smo se rodili, talenti i potencijal koji smo genetski dobili. Sve ostalo od nas zavisi. Jedan pogrešan izbor i jebem ti sudbinu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyPet Apr 14, 2017 11:03 pm

Verujem samo i jedino u sebe
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Jun 17, 2017 10:01 am

Naravno da ne ....ali životna karma počešće ovako izgleda ,ima tu nekih "pravila" .
Inače ne bi bilo toliko izreka koji razne životne događaje (još češće nevolje ) lakonski objasne "sudbinom" .
"Ako se mača laćaš -od mača ćeš i poginuti" ,je vrlo izvesna "sudbina" .


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptySub Jun 17, 2017 10:05 am

Verujem  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Jun 29, 2017 5:22 am

Nagomilaju se kad-kad slucajnosti u dovoljnom obimu da budu ne samo sudbina nego i paranoja.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Jun 29, 2017 10:26 am

Verujem u sudbinu, horoskop , ćoroskop i tako to ... u sve verujem ! I u to da me neko zajebao jer moja sudbina je negde na obali mora uz sumove talasa a ja se zalepila na ravnicu kao budala na tapetu i ne pustam pa ne pustam !

Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Jun 29, 2017 11:34 am

Okano ::
Verujem u sudbinu, horoskop , ćoroskop i tako to ... u sve verujem ! I u to da me neko zajebao jer moja sudbina je negde na obali mora uz sumove talasa a ja se zalepila na ravnicu kao budala na tapetu i ne pustam pa ne pustam !
smehsmeh smehsmeh smehsmeh znači i mene su zaje*ali.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Jun 29, 2017 11:36 am

A tek mene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyČet Jun 29, 2017 7:35 pm

Човек сам креира своју судбину. Исто важи и за веровање у исту. Онолико колико верујеш у самог себе, толико ће ти судбина бити боља или гора
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyUto Jan 30, 2018 10:17 am

Sudbina je loš izgovor za lenjost!


Poslednji izmenio Eugen Grafvajer dana Uto Jan 30, 2018 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyUto Jan 30, 2018 3:57 pm

Sve što si ranije propustio zbog nedostatka muda ,ostatak života seri kako je to sudbina!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 EmptyUto Feb 06, 2018 12:01 pm

Astra ::
Sve što si ranije propustio zbog nedostatka muda ,ostatak života seri kako je to sudbina!

Ako ti život da limun, napravi limunadu.
Sviranje kurcu (ne mislim na sveCkog pevača Dačića), je poseban oblik mudrovanja za široke narodne mase.
ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vjerujete li u sudbinu?   Vjerujete li u sudbinu? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vjerujete li u sudbinu?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: