DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Maj 20, 2012 3:14 pm

First topic message reminder :

Ma brisace se ...samo bez suza.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 8:40 am

Alo ?! Ko je ovaj DJOKA20?
Ne mogu da verujem ,kakve postove stavlja!
Ostatak komentara licno i personalno upuceno gospodinu DJOKI!

Ma ti nisi budala druze,kompletni si idiot,zreo za orden i za olimpijsku medalju u kategoriji idiotizma! Dodjes ovde ,predtavljas se lazno ,iznosis svoje teorije,kao svi te napadjaju ....ma nisi ti u opste ne za ovaj ni za jedan forum! Ne kontas ti sa tvojim kikiriki mozgom ,da ovde ljudi dodju da se druze,zezaju i zabave. Uhvatio si se teme vezane za Vojvodinu ,halo ima 320794 postova i ti bas da ubodes ovaj i to kao slucajno?Svadjas se ,vredjas okolo ljude koji se samo sale ...u ostalom sam sebi si dodelio etiketu kretena.Nazivas sebe domacinom....znas li ti sta to znaci? Ako imas 20 godina tesko da znas ko je bio TITO, i odkud ti pravo da pljujes onda po njemu? Oni kojima je bio predsednik za zivota ,znaju sta nam je predstavljao. Ja sam bila dete i znam da sam isla na more,u planine, kupovala sam u radnji a ne na buvljaku, odlazili smo nedeljno 1. u restoran na rucak ili veceru,putovali....nek je krao ali ne kazu dzaba TITO JE KRAO ALI I NAMA DAO , A OVI KRADU PA NAMA NISTA NE DADU ....

I da te citiram majstore :"Kad Moravac ozeni Vojvodjanku, vojvodjanka jadna od stra neume da kaze kako se zove, tolko gu Moravci uplase. Moravska krv nije voda." ma sta ti znas ,plase li se Vojvodjanke?Ma kad bi te se jedna samo docepala ,dok bi ti zinuo vec bi te istresla iz gaca!Kad bi ti zalepila samarcinu ,slinac bi ti navoj narezao oko vraata! Da te obavestim ,vreme robovlasnistva je proslo,zene se ne plase ne u Vojvodini ama za tvoju informaciju nigde i nicega. A ti se idi popisaj negde u pesak i stavi pampers ,popij mleko i idi na spavanje!

Ma koji me kur tera da ja istrazujem na forumu i ranom zorom se nadrndam na idiotima? Odo .....da se izkuliram
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

Datum upisa : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 10:23 am

Jbt, što su ove somborke neke vatrene :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 10:31 am

Okano ::

Post ti je dobar ,no Đokica je zamoljen da svoje impresije iznosi na drugom mestu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 10:40 am

Danubius ::

Post ti je dobar ,no Đokica je zamoljen da svoje impresije iznosi na drugom mestu [You must be registered and logged in to see this image.]

kao prvo primite izvinjenje ako sam ovo pisala na pogresno mesto ,ali eto tu me scepala neuroza :y2y2:

Dani hvala na obavestenju glases ,mislim bas sam se nazoljila pihhh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 10:57 am

kao prvo primite izvinjenje ako sam ovo pisala na pogresno mesto ,ali eto tu me scepala neuroza [You must be registered and logged in to see this image.]

Dani hvala na obavestenju [You must be registered and logged in to see this image.] ,mislim bas sam se nazoljila pihhh
Niki,znaš da nismo formalni ,pišeš gde hoćeš ,a i nije spam ,nego dobar post. Samo nek stoji gde jeste ,ne traži *leba . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 11:19 am

hvala gazda ....trenutak ludila :) ako priznam pola mi se prasta :girlcool:

Nezgodna sam kad se probudim zubbb :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko

Godina : 62
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 1:42 pm

ta kanda nasa Oki posti ,tako mi se cini smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 2:12 pm

tvrle ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 902410 celibat je cudo ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 599 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 5406 :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko

Godina : 62
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyNed Avg 05, 2012 2:15 pm

tvrle ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 902410 celibat je cudo ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 599 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 5406 :rlol:
aj cim ti zvicnes nece vise biti ni bobisanja :rlol: smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPon Avg 06, 2012 1:55 pm

Skinuo sam sve zabrane sa "pojedinih reči" -jer ono (upotrebljen neprikladan izraz koji se ne koristi na forumu ) što se pojavi umesto zabranjene reči ,juče sasvim obesmislilo jednu temu .
Nemojte sad da forum bude pun q...., pi..ka i sl ,ako nema zabrane .
Bar neka slova zamenite tačkicama ,shvatiće se i tako .
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPon Avg 06, 2012 2:09 pm

... to majstore... uffff, kada mi se sada razvežu prsti... jebem mu miša a taman sam post'o fin i kulturan...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPon Avg 06, 2012 6:42 pm

John Doe ::
... to majstore... uffff, kada mi se sada razvežu prsti... jebem mu miša a taman sam post'o fin i kulturan...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pa *ebem mu -znao sam . Koji q....sam i skidao zabranu ,pizd...mu materina , kad ne može da se kontoliše psovanje i ostalo ? E *izdu materinu sve, šta će da misli narod koji dođe,a očekuje kulturno mesto ,da je ovo neki *ebodrom , psovaonica ? Pa malo se možemo uzdržati ,do q...ca !
Ne treba da se *ebemo na svakom postu,teramo se u 3 p...materine ,i kojekakve ružne reči upotrebljavamo . Pa mamu mu j...,valjda imamo osnovni nivo kulture ,do q...ca ,pa možemo pričati i lepo ,*ebem mu sve ? Budimo ljudi na nivou ,a ne poslednja gov....na,koji ne mogu progovoriti a da pič..u ne pomenu ?!
Može da se ne psuje i lepo priča ...eto kako ja mogu ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPon Avg 06, 2012 7:22 pm

John Doe ::

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pa *ebem mu -znao sam . Koji q....sam i skidao zabranu ,pizd...mu materina , kad ne može da se kontoliše psovanje i ostalo ? E *izdu materinu sve, šta će da misli narod koji dođe,a očekuje kulturno mesto ,da je ovo neki *ebodrom , psovaonica ? Pa malo se možemo uzdržati ,do q...ca !
Ne treba da se *ebemo na svakom postu,teramo se u 3 p...materine ,i kojekakve ružne reči upotrebljavamo . Pa mamu mu j...,valjda imamo osnovni nivo kulture ,do q...ca ,pa možemo pričati i lepo ,*ebem mu sve ? Budimo ljudi na nivou ,a ne poslednja gov....na,koji ne mogu progovoriti a da pič..u ne pomenu ?!
Može da se ne psuje i lepo priča ...eto kako ja mogu ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam iznenađena... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyUto Avg 07, 2012 7:48 am

Astra ::
Ma brisace se ...samo bez suza.
Jel*moguće da niko nije ukapirao fazon? John se zaledio ...ima iznenađenih ...pa zezanje breeeee ! A i malo da se vidi kako izgleda kada je puno sočan rečnik .Ima jedan komšija kod nas ....taj kad ti nešto radi "bogara do neba"
Pomene sve što se može .
A onda kaže "Komšinice ,da nisi tako fina žena ,sad bih ja psovao...."
E tako i ja...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyUto Avg 07, 2012 8:58 am

Novi pdf na forumu je "Ljubavni romani" -gde je naša Okana krenula sa Anabelom Basalo .Ideja je da se objavljuju celi romani u text formatu ,sedneš i čitaš .

Dakle ,nešto za našu uvaženu žensku publiku [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyUto Avg 07, 2012 9:06 am

Hvala na najavi.....ja sam nepopravljiva romantičarka ,pa ako ima još zainteresovanih ,zaljubljenih pa eto i oni koji nisu .....a vole da čitaju ...potrudiću se da nadjem što više naslova migg

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPet Avg 31, 2012 9:19 am

NOVO je da je dosadašnji pdf "Download zona" prepravljen u kategoriju sa sopstvenim pdf -ima .Odvojeni su programi, filmovi /serije ,muzika ,igrice za skidanje .
Bitno je napomenuti dve stvari -NIKAKO ne stavljati neproverene linkove ,jer je "besplatno skidanje" sada predmet istrage raznih agencija ,i ukinuti su veliki svetski sajtovi koji su se time bavili (rapid share i sl ) Forumotin bez pardona obriše cele forume gde se tako nešto nađe .
Drugo -kao i na svakoj temi ,stavljano je godinama unazad ,tako da ima mnogo nevažećih ,zastarelih , mrtvih linkova . To će urednici sve brisati jer nema svrhe da stoji -i neka se niko ne ljuti ako strada "njegovo " . Imam i ja ponešto tamo ,i to dosta ,ne E -knjige ,recimo -pa se ne bunim .
Još nešto ...nismo sveci naravno ,ali NEMOJTE stavljati xxx fotografije !
Ne zato što nama smeta -nego već imamo jednu prijavu ,treba da obrišu forum zbog toga ???
Pazimo malo sa tim ,ok ,uzdržimo se . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPet Avg 31, 2012 10:02 am

NEMOJTE stavljati xxx fotografije !
Ne zato što nama smeta -nego već imamo jednu prijavu ,treba da obrišu forum zbog toga ???
Pazimo malo sa tim ,ok

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] .. tajo, a kojo su ti te xxxxL fotke?![You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyPet Avg 31, 2012 2:18 pm

... ako j' moja guJca 3plx, ondak briši ako ni'e, kuj im 'be kevu...
... nego, malopre izčit'o od korica do korica ovu temu... phiiiiii, šta sam propustio...

... 'e l' tu Djokitza?...
:zubi3:

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyČet Sep 06, 2012 5:16 pm

NOVO na forumu je rešen problem slika u postovima koje od sada možete videti u originalnoj veličini .
Slike se unose kao i do sada -nema promena .
Kada se stavi strelica miša na sliku videćete mali + u kružiću na njoj .
Jednostavno kliknete na nju -i ona će se sada otvarati u novom pop-up prozoru u originalnoj veličini (veličina je inače bila limitirana kako je uobičajeno na forumima da ne bi dolazilo do stavljanja ogromnih slika i samim tim "razvlačenja foruma" )
To je tkzv "Lightbox efekat " -dvoumio sam se da li da stavim jer je zahtevalo promene u CSS foruma i formiranje Java Script documenta -ali mislim da je vredelo (rizikovati)
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptyČet Sep 06, 2012 6:29 pm

Savrseno![You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptySub Jan 12, 2013 10:11 am

Novi pdf je "MUZIČKA KUTIJA "-glasajmo .
(nalazi se na kategoriji "Muzika" -i izdvojeno je u poseban pdf )

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana

Godina : 55
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptySub Jan 12, 2013 10:14 am

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .

..a moze li vishe predloga u istoj kategoriji ili samo po jedan?..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptySub Jan 12, 2013 12:46 pm

Bas je dobra Debijeva ideja,,,potrudicu se i ja kad se vratim.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 EmptySub Jan 12, 2013 3:59 pm

Zana ::

..a moze li vishe predloga u istoj kategoriji ili samo po jedan?..

jedan dnevno,jer bi se inace tema zatrpala,a nije cilj redati sta sve volimo,nego naj....nadam se da ce svi da postuju zamisljenu ideju i postavljati po jedanu pjesmu dnevno.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: